Autor Wątek: ''Wii to kupa g***''  (Przeczytany 13435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 10, 2007, 19:40:27 pm »
Cytuj
Wii nie pociągnie Gran Turismo ani God of War

Taa, jasne :lol:

Btw, Hecker już odwołał swoje słowa, powiedział że Wii nie jest kupą sami-wiecie czego, że chciał sprowokowac dyskusję, ale użył niezbyt dobrych słów i wogóle się wykręca. W skrócie mówiąc - pewnie za dużo wypił :lol:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 10, 2007, 21:02:48 pm »
Cytat: "oscyp"
Ja tam gram dla zabawy... A Wy, żeby podziwiać sztukę? khem khem...



Ja nie gram tylko dla zabicia czasu, w każde gry sie wczuwam (jezeli dany tytul wogole na to pozwala) i gry staram sie poznawac, dla mnie gra jak film, lubie emocje ktore z nich plyna, i na bank nie gram tylko dla zabawy.
Aha, i MGS to dla mnie dzieło sztuki! :)))

pozdro

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 10, 2007, 22:40:13 pm »
Cytuj
Ja żadnej firmie updaku nie życzę, po prostu jeśli mamy miec dobre gry, to niech będą, nawet na trzy różne konsole. Jeśli tylko Sony dominowało to byłoby gorzej niż jest z PS3 - konsola po 1000$ która i tak by wszyscy kupowali, wyobrażacie to sobie Laughing



Nie byłoby to możliwe ze względów prawnych =p

Supersonic

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 11, 2007, 00:35:14 am »
Cytat: "Iras"
Z resztą wisi mi to. Ja poprostu firmy hydraulika nie lubię.

Ja już też nie. Poprzednie dwa systemy uważam za świetne ale do Wii póki co jedna gra mnie przekonuje i wątpię by było ich więcej co przekresla tę konsolę w moich oczach. Do niedawna moje nastawienie do Big N było zupełnie inne ale teraz nie życzę im dobrze.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 11, 2007, 12:43:56 pm »
Cytat: "Iras"
ak ktoś chce Wii - kupi Wii, jak chce next-gena, będzie się zastanawiał Xbox czy PS3.

W sumie masz racje. Są next-geny i Wii. Moim zdaniem Wii jest badziewiem ale pod względem technicznym, zaś pod względem funu to zdecydowanie nie.

magister

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 13, 2007, 07:05:13 am »
Ogolnie Wii zarabia jako jedyna firma juz na sprzedazy kosol, a sprzedali przeogromna ilosc tej konsoli, wiec imo to czy graczom sie znudzi machacie Wiilotem ich malo obchodzi, oni beda zarabiac na niedzielnych casaul playerach, ktorzy kupia to co dostana w empie. Ale faktem jest, ze na Wii oprocz Zelda TP nie ma sytych gier, btw w Metroid wykorzystuje sie Wiilota do celowania? Bo nie wiem jak jest z ta wsteczna kompatybilnosciai FPS/TPS ?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 13, 2007, 07:58:37 am »
Cytat: "magister"
Ogolnie Wii zarabia jako jedyna firma juz na sprzedazy kosol


Mamy nowa firme na rynku Wii :)


Cytat: "magister"
btw w Metroid wykorzystuje sie Wiilota do celowania? Bo nie wiem jak jest z ta wsteczna kompatybilnosciai FPS/TPS ?


W nowym Metroid owszem tak bedziesz celowal, w gry ze starszych systemow grasz na gackowych padach.

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 13, 2007, 12:58:51 pm »
Iras czytajac Twoje wypowiedzi to czasami rzygac sie chce od Twojego fanbojstwa! Otworz oczy i spojrz na pewne rzeczy z dystansu, bo maja niektorzy z Ciebie niezla polewke. Wiem, ze nie jestes nieinteligetny ale jestes tak zaslepiony marka Sony, ze nie potrafisz przez to logicznie myslec i podawac logicznych argumentow. Bo argument w stylu nie lubie Nintendo i dlatego jest do niczego, albo, ze powinni przestac produkowac konsole stacjonarne jest tak glupi jak Pan Hecker. Nastolatki moga rzucac takimi argumentami ale Ty chyba jestes troche starszy?
Wii ma w tej chwili swietna sprzedaz i to Cie tak boli? Czy moze to, ze PS3 ma slaba?
Nikt nie zmusza Cie do kupowania konsol od Nintendo, wiec skoncz swoje bezsensowne wywody. Skup sie na grze na X360, niedlugo bedziesz mial okazje kupic swoj wymarzony sprzet PS3. Mam nadzieje, ze znajdziesz cos dla siebie z posrod dziesiatek wybitnych tytulow dostepnych na ta konsole.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 13, 2007, 13:30:34 pm »
Cytat: "razor1"
...jestes tak zaslepiony marka Sony, ze nie potrafisz przez to logicznie myslec i podawac logicznych argumentow.

Dlaczego dla Ciebie "nie lubię Nintendo" = jestem zaślepiony Sony?

Cytat: "razor1"
Wii ma w tej chwili swietna sprzedaz i to Cie tak boli? Czy moze to, ze PS3 ma slaba?

Boli mnie, że Nintendo sprzedaje za 1k lekko podrasowanego gacka z pilotem pod szyldem niby-rewolucji.

Nie poczynili żadnego postępu od poprzedniej generacji. Jadą na popularności Zeldy i Mariana. Wciskają za grubą kasę popierdółki, często mniej rozbudowane niż tytuły z PS Store czy XL Arcade.

Trzebaby się zastanowić, kto tu jest zaślepiony - ja, czy ktoś skłonny wywalić ponad tysiąc złotych, żeby sobie w Wii Sports pograć. Wii narazie nie ma zupełnie nic, co mogłoby mnie przekonać do kupna konsoli  :roll:

Cytat: "razor1"
Bo argument w stylu nie lubie Nintendo...

To nie jest argument tylko moja opinia  8)

magister

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 13, 2007, 15:24:35 pm »
Cytat: "michalc"
Mamy nowa firme na rynku Wii  



Oojjjjj sie czepiasz, pomylilo mi sie, wiadomo ze chodzi mi o Nintendo.

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 13, 2007, 18:28:58 pm »
Iras-ale nikt Cie nie zmusza do wydania 1000 zl na Wii. Kto chce ten wyda.
PS3 jest najczesciej krytykowane za cene wiec tym bardziej nie wiem czemu czepiasz sie Wii? Moim zdaniem najkorzystniej cenowo wypada zakup X360 jezeli chodzi o relacje moc/cena. Nawet mialem juz go kupic, ale poczekam na mniej awaryjna wersje, mam nadzieje, ze taka wyjdzie.
Piszesz, ze jada na popularnosci Zeldy i Mariana. Powiedz jaka firma by nie jechala na ich popularnoci gdyby te dwie marki nalezaly do niej. Sony?
Sony jedzie na popularnosci PlayStation i to Ci nie przeszkadza? To naturalna kolej rzeczy, ze kazda firma jedzie na popularnosci swoich najlepszych produktow. Nintendo nie tylko jedzie na popularnosci swoich starych produktow ale rowniez tworzy nowe marki np. Animal Crossing, Batalion Wars, Pikmin, Brain Training, Wii Sports, Nintendogs, Donkey Konga to sa tylko najwieksze hity!
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 13, 2007, 21:27:03 pm »
bardzo bardzo mi się podobała wypowiedź tamtego pana :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 13, 2007, 21:54:05 pm »
Cytat: "razor1"
Iras-ale nikt Cie nie zmusza do wydania 1000 zl na Wii. Kto chce ten wyda.

Ale nikt mi również nie zabrania krytykować i komentować.

Cytat: "razor1"
PS3 jest najczesciej krytykowane za cene wiec tym bardziej nie wiem czemu czepiasz sie Wii?

Kupując PS3 płacisz za nowoczesną technologię i bardzo mocne bebechy - wystarczy zauważyć, że Sony dokłada do każdej PS3 sporo kasy. Wii to praktycznie podkręcony gacek z pilotem - za co tu bulić 1000 złotych?

Cytat: "razor1"
Piszesz, ze jada na popularnosci Zeldy i Mariana. Powiedz jaka firma by nie jechala na ich popularnoci gdyby te dwie marki nalezaly do niej. Sony?

Z Crasha jakoś zrezygnowali... Nintendo Mariana dyma na wszystkie sposoby. Powiedz, czego Mario jeszcze nie robił w grach N?

EDIT: Cass, nie popłacz się... Grać za każdym razem na PlayStation, a grać dziesięć tysięcy razy w popierdółki z Mario to jest "droba" różnica.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 13, 2007, 22:16:51 pm »
Tylko że nazwa jest ciągle ta sama. Jadą na popularności "PlayStation" Nintendo i Sega przy każdej generacji zmieniały nazwy a Sony zawsze PS1, PS2, Ps3, Ps4, PS5 i tak do końca świata...

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 13, 2007, 22:33:45 pm »
Iras- a czy X360 ma slabsze bebechy od PS3?
Nawet jezeli procesor glowny jest mocniejszy w PS3 to Gpu X ma mocniejsze, do tego wiecej pamieci operacyjnej. Napiszesz zaraz Blue Ray. Ok. jest to technologia bardziej zaawansowana niz DVD, ale zanim DVD skonczy swoj zywot do X360 dokupisz HD-DVD za 50 dolcow.
Ale np. ja ma to gdzies ile poligonow liczy dana konsola, poprost juz wyroslem z tego. Kiedys kupilem Jaguara i podniecalem sie, ze mam potezna konsole, niestety dlugo jego kariera nie potrfala a ja stacilem wowczas spore pieniadze na konsole na ktorej pogralem w 2 bardzo dobre gry i jedna srednia. Pozniej kupilem N64 bo byl najpotezniejsza konsola i o ile faktycznie byl to udany zakup to na pewno nie ze wzgledu na mozliwosci graficzne, teraz grafika nie robi na mnie az takiego wrazenia, tzn nie skupiam na niej specjalnie swojej uwagi tak samo jak nie jaraja mnie juz  filmy z wypasionymi efektami jezeli fabula jest do niczego to nawet nie odpalam takiego filmu. Innymi slowy przedkladam tresc ponad forme. Jedyne gdzie stawiam forme na rowni z trescia a czasami nawet wyzej forme to muzyka.
Ale jezeli dla Ciebie tak bardzo liczy sie nowoczesna technologia to dziwie sie dlaczego wybrales PS2 zamiast GC czy XBOX'a? A jak bylo w poprzedniej generacji? Jaka konsole miales PSX czy N64?

CassSept- no i zapomniales dodac PSP i niedlugo pewnie PSP2
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 13, 2007, 22:50:28 pm »
Ziew... Do czego chcesz mnie przekonać? O Wii mam takie zdanie jakie mam i na pewno go pod Twoim wpływem nie zmienie. Gdyby Wii miało kiedyś taką bibliotekę gier jak PS2, a mocą traciło do next-genów (tych prawdziwych) tyle co PS2 do pierwszego Xboxa. Niestety, Wii jest słabiutkie - poprzednia generacja, a gry to w większości popierdółki z marną grafą, fizyką, interakcją etc. Mnie to nie wystarczy.

Co do nazwy 'PLAYSTATION', to nie jest nazwa konsoli - to marka taka jak Nintendo. Sony produkuje różny sprzęt, a PlayStation powstało, żeby pewną jego grupę kojarzyć z grami video. Zrezygnować z PlayStation, to tak jak zrezygnować z Nintendo.

Z resztą czy czepianie się Sony o nazwę PlayStation to jedyne, czym możecie odpowiedzieć na "wykorzystywanie" Mariana?

Cytat: "razor1"
poprost juz wyroslem z tego

No tak, jesteś trendi, cool i jazzi bo wyrosłeś z fascynowania się grafią  :lol:

Heviro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 13, 2007, 23:20:56 pm »
Iras zgadzam się z tobą w stu procentach. Acha to ja w takim razie jestem dzieciakiem bo wolę piękną grafę i świetny gameplay niż wymachiwanie padem do grafy z 2004 roku gdy obok kumpel gra gearsy czy w motorstorm.Może jestem  Dzieckiem bo nie wyobrażam sobie kupienia  ego samego  I wiecie co wolę być dzieciakiem i grać na next genach^^

Wii jako konsola na party tak nie jako główna konsola. Dla rewolucja byłaby gdyby niny spełniło wymagania dotyczące Mocy konsoli i dorzuciła coś ekstra(sterowanie) a tak mamy przetarcie szlaku.

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 13, 2007, 23:32:12 pm »
Nie to Ty myslisz, ze jestes cool i trendi jak z dzieciakami objezdzacie konsole MS i Nin. A podniecanie sie grafa jest wlasnie trendem wrod dzieci i mlodzierzy.
Nie mam zamiaru Cie przekonywac do Wii tylko jak juz cos piszesz to nie wypisuj banialukow w stylu Nintendo nie powinno produkowac konsol stacjonarnych bo to smieszne. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Moze Sony powinno zaprzestac produkowania telewizorow bo cos jest daleko w tyle za Samsungiem ze sprzedaza.
Pisalem do Ciebie zebys sie troche zastanowil zanim cos napiszesz bo Ciebie na to stac, stwierdzam to po tym jak czasami wypowiadasz sie na tematy nie zwiazane z konsolami. Ale jak juz wchodzi slowo Sony lub jego konkurencja to klapki na oczy i bez kitu schodzisz kilka poziomow nizej.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 14, 2007, 00:09:52 am »
Cytat: "razor1"
Nie to Ty myslisz, ze jestes cool i trendi jak z dzieciakami objezdzacie konsole MS i Nin.

 :roll:

Cytat: "razor1"
A podniecanie sie grafa jest wlasnie trendem wrod dzieci i mlodzierzy.

Mnie bardziej niepokoji inny trend - pomniejszanie wpływu mocy obliczeniowej tylko do wyświetlania grafiki. Uwierz mi, Wii na swojej wydajności traci o wiele, wiele, wiele więcej, niż tylko świetną grafę.

Cytat: "razor1"
Nie mam zamiaru Cie przekonywac do Wii tylko jak juz cos piszesz to nie wypisuj banialukow w stylu Nintendo nie powinno produkowac konsol stacjonarnych bo to smieszne. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Krótko, zwięźle i na temat: sprzedają technologiczny ZŁOM i to w cenie zbliżonej X360 core.

Cytat: "razor1"
Moze Sony powinno zaprzestac produkowania telewizorow bo cos jest daleko w tyle za Samsungiem ze sprzedaza.

Jesteś pewien, że nie rozminąłeś się z prawdą?  :mrgreen:

Heviro (Fanboy BDG)

Lancing

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2007
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 14, 2007, 01:12:23 am »
Cytat: "razor1"
Nie to Ty myslisz, ze jestes cool i trendi jak z dzieciakami objezdzacie konsole MS i Nin. A podniecanie sie grafa jest wlasnie trendem wrod dzieci i mlodzierzy.

Heh, to dobre ;)

Jeśli chodzi o Wii to 3 słowa: marketing, marketing i co?... marketing. Jeśli są w stanie odnieść sukces z konsolą _nie_ next gen. to proszę bardzo. Jeśli Sony jest w stanie sprzedawać ps1 lepiej niż ps3 - proszę bardzo. Nie widzię w tym nic dziwnego że: moc Wii jest słabsza niż x360 i ps3, wychodzą gry których cześć osób wogóle nie rozumie ;)

Konsole nie ścigają się w osiągach swoich produktów, w lepszych grach itp (oczywiśnie nie bezpośrednio, pośrednio są to milestony do zdobycia klientów). Chodzi o sprzedaż. Tylko o to chodzi.

Jedynę co mogę powiedzieć o Wii to to że: "to nie konsola dla mnie" oraz "nie podoba mi się to". Nie rozumiem całej dyskusji. Przecież różnice pomiędzy tymi konsolami (Wii vs ps3/x360) widać gołym okiem, po co więc kłucić się o rzeczy oczywiste?

Cytat: "Iras"
Krótko, zwięźle i na temat: sprzedają technologiczny ZŁOM i to w cenie zbliżonej X360 core.


Po pierwsze co można rozumieć poprzez technologiczny złom. Ja pod tym pojęciem rozumiem PC 100 MHz który stoi u mnie w garażu, ale nie o coś co jest raczej technologicznie ok. Nie każdy samochód musi być Subaru.

Po drugie. Pytanie do Ciebie Iras. No i? Co w związku z tym że taki _złom_ sprzedają?  Uważasz że powinno to zostać wycofane a twórcy powinni się wstydzić?
Cheers!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 14, 2007, 09:11:37 am »
Cytat: "Lancing"
Po drugie. Pytanie do Ciebie Iras. No i? Co w związku z tym że taki _złom_ sprzedają? Uważasz że powinno to zostać wycofane a twórcy powinni się wstydzić?

Wyraziłem swoją opinie: jak dla mnie Wii może przestać istnieć, a Nintendo może wydawać gry na pozostałe konsole. Pomyliły im się kierunki, a właściwie obrali drogę rozwoju, która w moim mniemaniu jest nieporozumieniem. Może gdyby Wii kosztowało tyle, ile faktycznie jest warte - jakieś 500, sam zastanowiłbym się nad jego kupnem. Ale nie za dwa razy większą cenę.

Nie podoba mi się polityka Nintendo, więc ją krytykuje, bo mam takie prawo. Jednocześnie podkreślam, że to jest tylko MOJE zdanie i nikogo do niego nie przekonuje.

Lancing

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2007
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 14, 2007, 10:09:12 am »
Cytat: "Iras"
Wyraziłem swoją opinie: jak dla mnie Wii może przestać istnieć, a Nintendo może wydawać gry na pozostałe konsole. Pomyliły im się kierunki, a właściwie obrali drogę rozwoju, która w moim mniemaniu jest nieporozumieniem. Może gdyby Wii kosztowało tyle, ile faktycznie jest warte - jakieś 500, sam zastanowiłbym się nad jego kupnem. Ale nie za dwa razy większą cenę.

Nie podoba mi się polityka Nintendo, więc ją krytykuje, bo mam takie prawo. Jednocześnie podkreślam, że to jest tylko MOJE zdanie i nikogo do niego nie przekonuje.


Rozumiem Twoje zdanie i szanuje. Wielu osobom chodzi jednak o ton w jakim je wypowiadasz. Rzeczywiście czasami czytając Twoje wypowiedzi można odnieść wrażenie że treści które przedstawiasz będziesz wpajać innym ogniem i mieczem ;)

Żeby nie było wątpliwości: do mnie Wii też nie trafia. Ale najwyraźniej nie jestem odbiorcą docelowym tej konsoli. Nie zamierzam z tego powodu wieszać na niej psów.
Cheers!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 14, 2007, 10:37:26 am »
Cytat: "Lancing"
Rozumiem Twoje zdanie i szanuje. Wielu osobom chodzi jednak o ton w jakim je wypowiadasz. Rzeczywiście czasami czytając Twoje wypowiedzi można odnieść wrażenie że treści które przedstawiasz będziesz wpajać innym ogniem i mieczem  :wink:

Od zawsze w prosty sposób mówię dokładnie to co myślę i nie zamierzam zmieniać tonu swoich wypowiedzi tylko dlatego, że przypadkiem jakiś fan Nintendo może poczuć się dotknięty.

Z drugiej strony, skoro sam Gabe Newell publicznie mówi, że Sony powinno wstydzić się za PlayStation 3 i zaprzestać produkcji konsol, dlaczego ja nie powinienem wypowiadać się w podobnym tonie?  :wink:

Lancing

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2007
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 14, 2007, 11:05:47 am »
Cytat: "Iras"
Z drugiej strony, skoro sam Gabe Newell publicznie mówi, że Sony powinno wstydzić się za PlayStation 3 i zaprzestać produkcji konsol, dlaczego ja nie powinienem wypowiadać się w podobnym tonie?

bo jesteś mądrzejszy? :)
Cheers!

magister

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 14, 2007, 21:40:57 pm »
Iras jest madrzejszy bo dobrze gada nie mam Wii i jak mial bym kupic to ze wzgledu na swietne gry ktore ukazaly sie na GC, ale po co placic kafla za konsole na, na ktora nic nie ma. Wole sobie kupic GC za 300zl i zagrac w ZELDA TP i WW, metroidy itd, ale mam nadzieje, ze przez 2 lata rozkminia wykorzystanie Wiilota i zrobia gry slashersko/rzeznickie i pozycje dla hardcore'owych graczy wtedy kupil bym z przyjemnoscia Wii bo nie skupiam sie az tak na grafice ale na miodnosci, ale jak narazie to Wii dostarcza najmniej miodu z konsol nowej generacji. Ogolnie bym widzial takiego slashera first person z mieczami, bronmi obuchowymi, pila motorowa i spora iloscia gunow(obowiazkowy shootgun, bazoka, i jakies 2 guny TYPU IBONY & IVORY jak w DMC3).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 14, 2007, 22:24:19 pm »
Cytat: "magister"
nie mam Wii


Cytat: "magister"
ale jak narazie to Wii dostarcza najmniej miodu z konsol nowej generacji


aha :lol:

magister

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 14, 2007, 22:36:48 pm »
Lol twoja impertynecka inteligencja i konglomerat wiedzy chyba stoja na niskim poziomie, skoro z recenzji, zapowiedzi no i mocy, a ponad to umiejetnosci programowania Wiilota, nie umiesz wywnioskowac, jak Nintendo leje na graczy i jak slabo narazie jest z garmi na ta konsole. Oni zarabiaja jako jedyna firma na produkcji konsoli wiec, beda robic same popierdolki, poki co. I nie trzeba miec Wii, zeby wiedziec ze to najgorsza konsola nowej generacji. IMO najlepszy jest X-BOX360, bo PS3 to sprzet horredalnie drogi i na pewno do konca 2007 roku nie dajacy wiekszej frajdy z grania za swoja cene, niz X-BOX360. Nie zebym juz zrzedzil na to, ze narobili pelno kotletow w dodatku(bo jednak w tych kotletach sa mega perelki np. The Legend of Zelda: Ocarina of Time ).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 14, 2007, 22:44:09 pm »
Raz: za duzo trudnych słów używasz, kiedyś się pogubisz
Dwa: O ile ja Wii nie lubię to zarzut że gry te nie dają miodu jest jak dla mnie śmieszny, a własnie recki i zapowiedzi mówią że miodu jest masa
Trzy: Nie, nie trzeba mieć Wii żeby stwierdzić że to konsola nowej generacji bo to nie jest kosnola nowej generacji
Cztery: Wróżysz z fusów czy masz magiczną kulę mówiąc że PS3 nie da frajdy do konca roku 07?
Pięć: Przestań się tak irytować bo Twój post jest średnio dobry do zrozumienia o_O
Sześć: Nie ma sześć, zwykła "zapchajdziura"

magister

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 14, 2007, 22:52:29 pm »
Cytat: "Mikes"
Cztery: Wróżysz z fusów czy masz magiczną kulę mówiąc że PS3 nie da frajdy do konca roku 07?


Z zapowiedzi mimo smaczkow ktore sie ukaza narazie na pewno wiecej gier bedzie mial X-BOX360, poza tym niestety PS3 stracilo kilka exclusive i nie trzeba byc, guru, albo wrozbita zeby wiedziec, ze raczej X-BOX360 bedzie mial najwiecej dobrych gier poki co. Poza tym PS3 dla przecietnego polskiego gracza np. dla mnie to piesn przyszlosci i wybral bym X-BOX360 jak kupowal bym konsolke nowej generacji, poza tym wielu graczy woli combo Wii + X-BOX360 niz PS3, na X-BOX360 sa pozycje dla hardcore'owych graczy, a na Wii mozna podlubac Wiilotem w nosie i pograc w Zeldy. Chociaz ja bym wolal kupic X-BOX360 i duzo gier :P

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 15, 2007, 00:33:50 am »
Wszystko zalezy od sprzedazy. Narazie Wii i PS3 sa kilka miesiecy na rynku wiec trudno zeby byla na nich masa hitow.
Najwiecej hitow bedzie na te konslole ktorej bedzie najwiecej na rynku, bo koncernom wydawniczym jest obojetne na jaka konsole beda wydawac gry, interesuje je tylko sprzedaz tych gier.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Lancing

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2007
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 15, 2007, 08:30:16 am »
Cytat: "magister"
Oni zarabiaja jako jedyna firma na produkcji konsoli wiec, beda robic same popierdolki, poki co.


Nie posuwasz się za daleko w prognozach? To takie troche zbyt pewne siebie jest.
Cytat: "magister"
bo PS3 to sprzet horredalnie drogi i na pewno do konca 2007 roku nie dajacy wiekszej frajdy z grania za swoja cene


I znów mówisz o czymś o czym _nie możesz_ mieć pojęcia.

Po prostu sypiesz prognozami jakbyś był znawcą rynku, ekspertem. Może ogranicz się do tego co _jest_ a nie do tego co będzie.
Cheers!

magister

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 15, 2007, 18:49:52 pm »
OK zluzuje poki co i sie juz nie angazuje w ten topic tak bardzo, ale pod koniec roku wygrzebie ten temat i zobaczysz, ze bedzie tak jak mowie ;)

Lancing

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2007
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 15, 2007, 18:53:18 pm »
Oby nie, mam nadzieje że na ps 3 wyjdą mocne pozycje. Chociaż zanim zagram we wszysto w co chciałem na ps2 wiele wody przeleje się w Wiśle ;)
Cheers!

van_daal

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-10-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 15, 2007, 20:54:01 pm »
Jedyna gra w tej chwili, ktora moglaby mnie zainteresowac na Wii, jes Zelda, a potem nie ma niestety nic. 360-ka ma kilka tytulow, ale kolejne potezne juz maja nadejsc, PS3 na pewno sie rozkreci, zwlaszcza ze ma lineup zblizony do x'a.

Problemem Nintendo jest to, ze liczba tytulow od 1st party developers jest niewielka i w glownej mierze oparta na Marianie, Zeldzie i Metroidzie.

Wydaja mi sie, ze Microsoft i Sony maja chyba tych studiow zdecydowanie wiecej, a na pewno maja bardziej zroznicowane tytuly i co wazniejsze oni wciaz kupuja nowe studia, podczas gdy Nintendo, z tego co pamietam te studia tracilo.

frioniel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-07-2005
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 15, 2007, 21:04:36 pm »
Cytat: "Iras"
Może gdyby Wii kosztowało tyle, ile faktycznie jest warte - jakieś 500, sam zastanowiłbym się nad jego kupnem. Ale nie za dwa razy większą cenę.

Tutaj się zgodzę. Nie wiem co ludzie z Nintendo brali, gdy wyceniali swoje nowe dziecko, ale również uważam, że cena jest stanowczo nieadekwatna do mocy konsoli. Dokładając trochę pieniędzy śmiało można kupić Xboxa 360 Core >.>

W dodatku nie wróżę Wii przyszłych sukcesów jeżeli motorem napędowym konsoli będą same słabe popierdółki jakie zalały np. DSa (tyle, że na niego powstało dość wiele "normalnych" tytułów, czego nie można powiedzieć o konsoli stacjonarnej Nintendo, która coś słabo się rozkręca). Owszem, japońce na to polecą, ale reszta świata już niekoniecznie. Czy nie lepiej byłoby zrównoważyć ilość normalnych gier, które dostarczają godziny wspaniałej rozrywki, a prostych (mini)gierek, które odpala się by pograć 10min?

Kopacz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2005
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 15, 2007, 21:20:38 pm »
Cytat: "razor1"
Iras-ale nikt Cie nie zmusza do wydania 1000 zl na Wii. Kto chce ten wyda.
PS3 jest najczesciej krytykowane za cene wiec tym bardziej nie wiem czemu czepiasz sie Wii? Moim zdaniem najkorzystniej cenowo wypada zakup X360 jezeli chodzi o relacje moc/cena. Nawet mialem juz go kupic, ale poczekam na mniej awaryjna wersje, mam nadzieje, ze taka wyjdzie.
Piszesz, ze jada na popularnosci Zeldy i Mariana. Powiedz jaka firma by nie jechala na ich popularnoci gdyby te dwie marki nalezaly do niej. Sony?
Sony jedzie na popularnosci PlayStation i to Ci nie przeszkadza? To naturalna kolej rzeczy, ze kazda firma jedzie na popularnosci swoich najlepszych produktow. Nintendo nie tylko jedzie na popularnosci swoich starych produktow ale rowniez tworzy nowe marki np. Animal Crossing, Batalion Wars, Pikmin, Brain Training, Wii Sports, Nintendogs, Donkey Konga to sa tylko najwieksze hity!
Heh a ciekawe dlaczego ludzie krytykuja inne sprzety . Odpowiedz jest prosta . Jesli ktos mowi ze nie ma konsoli , tylko ze gry sa beznadziejne bo z gameplayu tak wynika , albo ze grafa jest slaba na screenshotach ... ludzie ... powiedzcie ze was nie stac na cos drozszego i tyle . Niektorzy mowia ze np Ferrari to samochod dla glupich (bogatych) cwaniakow albo niepowaznych buisnessmanow ... bo ich na nie nie stac . Wszyscy mowia ze Wii padnie bo jest slabe technicznie i grywalnie tez ... o tak ... juz to slyszalem przy DSie . Teraz nie wiem w co grac bo jest za duzo gier na niego . Ale najlepsze jest to , ze nawet ja kiedys krytykowalem PSP , bo mnie po prostu nie bylo na nie stac . Ale kiedy sobie juz pogralem na nim to doszedlem do wniosku ze nie ma co jechac po czyms , czego sie nie ma . Chociaz zadna gra na PSP mnie nie wciagnela tak jak Hotel Dusk , Elite Beat Agents czy tez Final Fantasy III , to musze przyznac ze nie mam powodow na krytykowanie go , poniewaz niektore produkcje sa naprawde super i daja mase frajdy . No i to bedzie tyle . Zanim cos powiecie znow na PS3/Wii/360 , to sie lepiej zastanowcie czy przetestowaliscie wszystkie sprzety i czy macie na tyle wiedzy , by to robic .

mateo

  • Gość
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 15, 2007, 21:24:37 pm »
Cytat: "frioniel"
Cytat: "Iras"
Może gdyby Wii kosztowało tyle, ile faktycznie jest warte - jakieś 500, sam zastanowiłbym się nad jego kupnem. Ale nie za dwa razy większą cenę.

Tutaj się zgodzę. Nie wiem co ludzie z Nintendo brali, gdy wyceniali swoje nowe dziecko, ale również uważam, że cena jest stanowczo nieadekwatna do mocy konsoli. Dokładając trochę pieniędzy śmiało można kupić Xboxa 360 Core >.>

W dodatku nie wróżę Wii przyszłych sukcesów jeżeli motorem napędowym konsoli będą same słabe popierdółki jakie zalały np. DSa (tyle, że na niego powstało dość wiele "normalnych" tytułów, czego nie można powiedzieć o konsoli stacjonarnej Nintendo, która coś słabo się rozkręca). Owszem, japońce na to polecą, ale reszta świata już niekoniecznie. Czy nie lepiej byłoby zrównoważyć ilość normalnych gier, które dostarczają godziny wspaniałej rozrywki, a prostych (mini)gierek, które odpala się by pograć 10min?


Kto by tego nie chciał Frioniel !?
Choć już słyszymy o nowym Metroidzie (czwarty kwartał)
Widać , że Retro Studios sie stara ! (długi okres dewelopingu..TO SIĘ MUSI UDAĆ)
Następnie Manhunt (będzie rzeźnia)
Prince of Persia 3 (odgrzewany kotlet , ale pyszny)
Scarface... to już było ...

Mało tych *dobrych* producji ?
Ja już dawno o Marianie zapomniałem.
Mam nadzieje , że WII nabierze tępa na normalne , dorosłe produkcje.
Tak mieć nadzieje ...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 15, 2007, 22:43:19 pm »
Dla mnie osobiście cena czy słabość bebechów nie jest jakimś problemem. Problemem jest brak gier. Powoli dojrzewam do kupna NDS-a, ale bardziej mnie przekonują Phoenix Wrighty/ Hotel Duski no i jak wyjdą już w końcu Settlersi to zakup obowiązkowy.
Wii nie może się tym pochwalić - w sumie nie powinien dziwić brak dużej ilości gier dla bardziej wyrobionych graczy - samo Nintendo, wyraźnie i nie kryjąc tego, skupia uwagę głównie na tych którzy mają gdzieś rozbudowane długie gry stanowiące wyzwanie. W ogóle wszystkie trzy firmy marzą głównie o dotarciu do nie-graczy (stąd taki np. Playstation: Home).  
Ale może producenci widząc świetną sprzedaż tej maszynki zaczną robić też bardziej rozbudowane gry, tak jak jest teraz z NDS-em. Mnie też Wii przekona do siebie dobrze zrobionym No more Heroes (a się dobrze zapowiada) niż obniżoną kiedyś tam ceną.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 16, 2007, 13:32:08 pm »
Nintendo musi jak najszybciej posłuchać Irasa  :lol:

Sprzedaż konsol w USA


Nintendo DS - 485.000
Wii - 335.000
PlayStation 2 - 295.000
Xbox 360 - 228.000
PlayStation Portable 176.000
Game Boy Advance - 136.000
  :!:  :!: PlayStation 3 - 127.000  :!:  :!:
GameCube - 24.000
Xbox - 480


http://gry.onet.pl/1503756,,Nitendo_DS_i_Wii_najpopularniejsze_w_USA,wiadomosc.html

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: ''Wii to kupa g***''
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 19, 2007, 07:24:53 am »
a tak sie zapytam bo się zastanawiałem, tu chodzi o tego maxisa od simsów ?:P