Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 441603 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3800 dnia: Sierpnia 19, 2016, 09:31:38 am »
Cytuj
But we'll see. We're going to learn from this, we're going to see how that goes.

niby piłeczka po stronie graczy, ale jeżeli wcześniej ludzie kupowali nowe konsole, bo były mniejsze albo po prostu miały nowy numerek, choć tak naprawdę funkcjonalność była ta sama, to wydaje mi się, że klamka już zapadła.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3801 dnia: Sierpnia 19, 2016, 09:35:57 am »
Cytuj
But we'll see. We're going to learn from this, we're going to see how that goes.

niby piłeczka po stronie graczy, ale jeżeli wcześniej ludzie kupowali nowe konsole, bo były mniejsze albo po prostu miały nowy numerek, choć tak naprawdę funkcjonalność była ta sama, to wydaje mi się, że klamka już zapadła.

No dlatego ja się zamierzam jeszcze stawiać i ignoruje nadchodzące PS4 Neo. Jeżeli kiedyś dojdzie do sytuacji bez wyjścia to dopiero wtedy wymienię konsole.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3802 dnia: Sierpnia 19, 2016, 09:41:06 am »
mi się jeszcze nie zdarzyło zmienić konsoli, bo "nowa, ładniejsza, mniejsza". ostatnio zmieniłem też zdanie i neo nie kupię. niestety, jesteśmy w mniejszości :(

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3803 dnia: Sierpnia 19, 2016, 09:48:55 am »
Nie mam czasu dla jednej ps4 a co dopiero dla dwóch :p

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3804 dnia: Sierpnia 19, 2016, 10:16:33 am »
mi się jeszcze nie zdarzyło zmienić konsoli, bo "nowa, ładniejsza, mniejsza". ostatnio zmieniłem też zdanie i neo nie kupię. niestety, jesteśmy w mniejszości :(
Mam tak samo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3805 dnia: Sierpnia 19, 2016, 10:34:58 am »
mi się jeszcze nie zdarzyło zmienić konsoli, bo "nowa, ładniejsza, mniejsza". ostatnio zmieniłem też zdanie i neo nie kupię. niestety, jesteśmy w mniejszości :(

I tak dobrze, że mam jeszcze w co grać na ps4. A zapowiedziane tytuły też raczej wyjdą. Nie wiadomo jak później, ale na zmianę wolałbym poczekać na ps5


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3806 dnia: Sierpnia 19, 2016, 10:55:41 am »
Mrocz dobrze prawisz. No i zajebiście że wychodzą remastery gier/serii w które nie grałem. W sumie to ciesze sie teraz że ominąłem prawie całą, poprzednią generacje.  :grin:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3807 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:05:26 am »
Teraz w ogóle jest w co grać na PS4? Oprócz Uncharted nie przychodzi mi nic do głowy, krapsztyl NMS... słaby w uj ten 2016 rok. Aż się serio zastanawiam, czy nie warto takiego xo kupić i ograć girsy i halo od pierwszych do ostatnich części, forze horizon...a na PS4 oprócz multiplatform, to chyba tylko GTS mnie jeszcze jara i jestem mega zawiedziony :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3808 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:09:06 am »
Dla nich z pewnoscia. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3809 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:17:01 am »
Teraz w ogóle jest w co grać na PS4? Oprócz Uncharted nie przychodzi mi nic do głowy, krapsztyl NMS... słaby w uj ten 2016 rok. Aż się serio zastanawiam, czy nie warto takiego xo kupić i ograć girsy i halo od pierwszych do ostatnich części, forze horizon...a na PS4 oprócz multiplatform, to chyba tylko GTS mnie jeszcze jara i jestem mega zawiedziony :(

sf v, nms, rachet, uncharted. wyjdzie jeszcze tlg i gts. do tego firewatche i inne indyki.

#niemawcograć

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3810 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:19:08 am »
Plus kazda multiplatforma dziala i wyglada lepiej na PS4.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3811 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:29:59 am »
Teraz w ogóle jest w co grać na PS4? Oprócz Uncharted nie przychodzi mi nic do głowy, krapsztyl NMS... słaby w uj ten 2016 rok. Aż się serio zastanawiam, czy nie warto takiego xo kupić i ograć girsy i halo od pierwszych do ostatnich części, forze horizon...a na PS4 oprócz multiplatform, to chyba tylko GTS mnie jeszcze jara i jestem mega zawiedziony :(
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
andry, ty wcale głupio nie myślisz. Kiedyś srałem na Gearsy, dzisiaj jestem nimi zauroczony, pewnie to samo będzie z serią HALO. Ps. Grałeś kiedykolwiek w Girsy, andry?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3812 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:31:26 am »
Teraz w ogóle jest w co grać na PS4? Oprócz Uncharted nie przychodzi mi nic do głowy, krapsztyl NMS... słaby w uj ten 2016 rok. Aż się serio zastanawiam, czy nie warto takiego xo kupić i ograć girsy i halo od pierwszych do ostatnich części, forze horizon...a na PS4 oprócz multiplatform, to chyba tylko GTS mnie jeszcze jara i jestem mega zawiedziony :(

sf v, nms, rachet, uncharted. wyjdzie jeszcze tlg i gts. do tego firewatche i inne indyki.

#niemawcograć
A co mnie indyki obchodzą :( na 2016 rok, jedyne gry w które mógłbym w sumie zagrać to SFV, U4. Nie ma nic takiego, w co bardzo bym chciał zagrać. Szczerze powiedziawszy, to chętniej ograłbym Halo 5 czy Gears 4 niż te exy od Sony. Ratchet, TLG i GTS  jako ciekawostki, szczególnie dwa ostatnie. Do tych tytułów podchodzę z dużą niepewnością. TLG to wielka niewiadoma, czy to w ogóle wyjdzie w 2016, i co to będzie, remaster z ps3, czy jednak coś więcej? Hype dawno opadł i nie jara mnie już ta produkcja tak jak kiedyś. GTS zapowiada się na kastrata wymuszającego kupno Season Passa i DLC, żeby cieszyć się bogatą zawartością, więc w sumie to nie ma za bardzo z czego się cieszyć.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3813 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:34:15 am »
A co mnie indyki obchodzą :( na 2016 rok, jedyne gry w które mógłbym w sumie zagrać to SFV, U4. Nie ma nic takiego, w co bardzo bym chciał zagrać. Szczerze powiedziawszy, to chętniej ograłbym Halo 5 czy Gears 4 niż te exy od Sony. Ratchet, TLG i GTS  jako ciekawostki, szczególnie dwa ostatnie. Do tych tytułów podchodzę z dużą niepewnością. TLG to wielka niewiadoma, czy to w ogóle wyjdzie w 2016, i co to będzie, remaster z ps3, czy jednak coś więcej? Hype dawno opadł i nie jara mnie już ta produkcja tak jak kiedyś. GTS zapowiada się na kastrata wymuszającego kupno Season Passa i DLC, żeby cieszyć się bogatą zawartością, więc w sumie to nie ma za bardzo z czego się cieszyć.

Jak nie masz w co grać to kup se tego Xboxa... Tylko po ograniu wszystkich gier od początku generacji (a dużo ich nie ma) będziesz mówił dokładnie to samo.


Ja osobiście ciągle gram w parę tytułów i nie mam czasu nadrabiać zaległości... Na Xboxie to bym się akurat nudził :/ Chyba tylko Horizon 3 mnie jara.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2016, 11:38:11 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3814 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:37:06 am »
Teraz w ogóle jest w co grać na PS4? Oprócz Uncharted nie przychodzi mi nic do głowy, krapsztyl NMS... słaby w uj ten 2016 rok. Aż się serio zastanawiam, czy nie warto takiego xo kupić i ograć girsy i halo od pierwszych do ostatnich części, forze horizon...a na PS4 oprócz multiplatform, to chyba tylko GTS mnie jeszcze jara i jestem mega zawiedziony :(
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
andry, ty wcale głupio nie myślisz. Kiedyś srałem na Gearsy, dzisiaj jestem nimi zauroczony, pewnie to samo będzie z serią HALO. Ps. Grałeś kiedykolwiek w Girsy, andry?
Grałem w Gearsy 2, no i spoko. Coop w singlu bardzo na  propsie, ale to chyba tak genialna rzecz, że spece z Sony do tej pory nie wpadli na to żeby go umieszczać w swoich kluczowych tytułach...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3815 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:39:07 am »
A co mnie indyki obchodzą :( na 2016 rok, jedyne gry w które mógłbym w sumie zagrać to SFV, U4. Nie ma nic takiego, w co bardzo bym chciał zagrać. Szczerze powiedziawszy, to chętniej ograłbym Halo 5 czy Gears 4 niż te exy od Sony. Ratchet, TLG i GTS  jako ciekawostki, szczególnie dwa ostatnie. Do tych tytułów podchodzę z dużą niepewnością. TLG to wielka niewiadoma, czy to w ogóle wyjdzie w 2016, i co to będzie, remaster z ps3, czy jednak coś więcej? Hype dawno opadł i nie jara mnie już ta produkcja tak jak kiedyś. GTS zapowiada się na kastrata wymuszającego kupno Season Passa i DLC, żeby cieszyć się bogatą zawartością, więc w sumie to nie ma za bardzo z czego się cieszyć.

Jak nie masz w co grać to kup se tego Xboxa... Tylko po ograniu wszystkich gier od początku generacji (a dużo ich nie ma) będziesz mówił dokładnie to samo.
No właśnie to jest problem. Dla kilku gier szkoda kasy. Gdyby chociaż multiplatformy działały na tym porządnie, to można się przesiadać. A tak, kilka ciekawych exów i w zasadzie to nie wiadomo co dalej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3816 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:40:07 am »
Grałem w Gearsy 2, no i spoko. Coop w singlu bardzo na  propsie, ale to chyba tak genialna rzecz, że spece z Sony do tej pory nie wpadli na to żeby go umieszczać w swoich kluczowych tytułach...

Sony takie złe ALE:

Tak zajebista rzecz, ze spece z Microsoft wyje**li to z Halo 5...

Tu już problemu nie ma? ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3817 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:40:20 am »
@andryush

ale nie mów, że słaby jest rok itd. to, że tobie się nie podoba i kupiłeś konsolę, na którą teraz narzekasz, to jest raczej twoja wina. sony stara się zadowolić wszystkich i jakby nie patrzeć, idzie im to dobrze. jest bijatyka, jest platformówka, jest action-adventure. będzie "art" i wyścigi. do tego multiplatformy i indory.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3818 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:43:57 am »
No też mają swoje wpadki, chociaż chodziło mi o online coop ;)

Generalnie to chyba mam kryzys gracza, bo mało co mnie już jara i w sumie to chyba w nic w najbliższym czasie nie będę grać. Final XV jako jedyny nadal robi mimo swojego niedorobienia.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3819 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:47:36 am »
BEACON > wszystkie indory :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3820 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:50:54 am »
No też mają swoje wpadki, chociaż chodziło mi o online coop ;)

Generalnie to chyba mam kryzys gracza, bo mało co mnie już jara i w sumie to chyba w nic w najbliższym czasie nie będę grać. Final XV jako jedyny nadal robi mimo swojego niedorobienia.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Większość gier Action Adventure od sony ma mocny nacisk fabularny. The Order, Uncharted czy nawet Ratchet. Tam coop nie sprawdziłby się. Gearsy to zwykła naparzanka z kiepawą fabułą i tyle, coop łatwiej wprowadzić do tak schematycznej gry.

BEACON > wszystkie indory :troll:

tiaaaa... A wyjdzie jak recore :troll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3821 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:53:04 am »
@andryush

ale nie mów, że słaby jest rok itd. to, że tobie się nie podoba i kupiłeś konsolę, na którą teraz narzekasz, to jest raczej twoja wina. sony stara się zadowolić wszystkich i jakby nie patrzeć, idzie im to dobrze. jest bijatyka, jest platformówka, jest action-adventure. będzie "art" i wyścigi. do tego multiplatformy i indory.
Nie no oczywiście, mówię o tym wszystkim ze swojej perspektywy, dla innych może się wszystko podobać. Po prostu kiedyś Sony stało dla mnie tytułami takimi jak MGS, Final, czy klasyczne GT. Dzisiaj zamiast tego mamy kilka nieudanych prób wykreowania nowych ip (Knack, Order), w zasadzie to psucie starych marek (GTS) i pompowanie indorów do rozmiarów AAA. Reszta moich ulubionych ip poszła w multiplatformowość. Tak na prawdę, dla mnie jedyna dobra rzecz, jaka w ostatnim czasie spotkała markę PS to Bloodborne i ułatwienia dla devow multiplat.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3822 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:56:09 am »
Większość gier Action Adventure od sony ma mocny nacisk fabularny. The Order, Uncharted czy nawet Ratchet. Tam coop nie sprawdziłby się. Gearsy to zwykła naparzanka z kiepawą fabułą i tyle, coop łatwiej wprowadzić do tak schematycznej gry.

przecież to jest wierutna bzdura. order czy ratchet nadają się idealnie do coopa.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3823 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:57:27 am »
Order to nie sprawdził się nawet jako gra single :troll:

Wrzucanie coopa to dobra rzecz, w uncharted ciężko to osiągnąć, bo sporo skryptów jest, ale mogli dodać osobno parę aren jak w poprzednich częściach, a nie ma nic. A to przedłuża żywotność gry, coop w singlu, horda, multi, sam miód.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3824 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:57:30 am »
No dobra przesadziłem. Ale unchartebd już gorzej ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3825 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:58:21 am »
ReCore jest dla odmieńców, takich jak Ja. :D ps. andry, walnij sobie bundla z One S i Gyrsamiii 4. Odżyjesz! :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3826 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:10:37 pm »
Niestety nowa generacja na horyzoncie raczej mnie odpycha od pomysłu kupna XO. Jak już to NEO albo ten Skorpion, chyba że starzy sprzęt mocno stanieje

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3827 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:10:58 pm »
ReCore jest dla odmieńców, takich jak Ja. :D ps. andry, walnij sobie bundla z One S i Gyrsamiii 4. Odżyjesz! :)

No na pewno odżyje od sztampowych Girsów :lol:

@andryush

ale nie mów, że słaby jest rok itd. to, że tobie się nie podoba i kupiłeś konsolę, na którą teraz narzekasz, to jest raczej twoja wina. sony stara się zadowolić wszystkich i jakby nie patrzeć, idzie im to dobrze. jest bijatyka, jest platformówka, jest action-adventure. będzie "art" i wyścigi. do tego multiplatformy i indory.
Nie no oczywiście, mówię o tym wszystkim ze swojej perspektywy, dla innych może się wszystko podobać. Po prostu kiedyś Sony stało dla mnie tytułami takimi jak MGS, Final, czy klasyczne GT. Dzisiaj zamiast tego mamy kilka nieudanych prób wykreowania nowych ip (Knack, Order), w zasadzie to psucie starych marek (GTS) i pompowanie indorów do rozmiarów AAA. Reszta moich ulubionych ip poszła w multiplatformowość. Tak na prawdę, dla mnie jedyna dobra rzecz, jaka w ostatnim czasie spotkała markę PS to Bloodborne i ułatwienia dla devow multiplat.

Spróbuj ograć nowego Doom'a. Wiem, że multiplatforma, ale gra jest tak totalnie oldschoolowa, że jak lubisz takie klimaty to będziesz zajarany jak stare pomysły wydają się świeże w dzisiejszych czasach. I zawartości na sporo godzin.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2016, 12:12:42 pm wysłana przez Mrocz »

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3828 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:20:12 pm »
A sam będziesz w nie napier**lał, jak wsciekły.  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3829 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:30:31 pm »
Nie no w Girsy w sumie bym pograł. Dwójeczkę bardzo miło wspominam. Czwórka może nie będzie technologicznym majatersztykiem, ale klimacik specyficzny jednak jest i jakoś to się kupy jednak trzyma. Co do Dooma, obecnie siedzę bez konsoli i właśnie czekam na rozwój sytuacji z Neo i z NX. Więc nie mam nawet jak pograć. Rozważam różne opcje zakupu nowej platformy do grania.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3830 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:32:26 pm »
A sam będziesz w nie napier**lał, jak wsciekły.  :lol:

Ja? W Girsy?

Nie dzięki.

Przeszedłem kiedyś trylogie i mam dosyć :lol: Gra przez wszystkie 3 części ABSOLUTNIE niczym nie zaskakiwała.

Wolałbym już sobie kupić nowego Call Of Duty xD

A od krwistej strzelanki wole Dooma i potencjalne DLC z kampanią ;)

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3831 dnia: Sierpnia 19, 2016, 13:11:28 pm »
No ale jednak pykłeś trylogie. :troll: Cieszy fakt wstecznej kompatybilności, jak cholera. Do Xone dokupuje NX'a i to byłoby na tyle.  ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3832 dnia: Sierpnia 19, 2016, 13:16:53 pm »
No ale jednak pykłeś trylogie. :troll: Cieszy fakt wstecznej kompatybilności, jak cholera. Do Xone dokupuje NX'a i to byłoby na tyle.  ;)

Kiedyś pykłem. Dlatego pozwalam sobie na zabieranie głosu w sprawie tej serii. I jestem mocno zdziwiony tego, że jest tak kultowa. Bo po za pierwszą częścią która zrewolucjonizowała Cover Shooterem pomysłem z Kill Switch :troll: To to jest naprawdę sztampowa giera :C No ale co zrobić. Jedni jarają się Gearsami, a ja jaram się Destiny.

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3833 dnia: Sierpnia 19, 2016, 13:41:22 pm »
Święte słowa. Mnie rozwalają Girsy, a to za sprawą tego właśnie systemu! Na hardzie gra sie przemiodnie! Ta rzeznia jest  naprawde urokliwa. Druga sprawa: Koalicja wzorowo zremasterowała Girosy. DooM pewnie rewelka, ale przyznasz że nie każdy lubi FPS'y, co nie zmienia faktu, że gre trzeba obadać. Każdy ją chwali, bo jest zajebista. :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3834 dnia: Sierpnia 20, 2016, 13:04:42 pm »
Cóż, wygląda na to, że sytuacja z grami będzie podobna jak na komórkach.
Fryty tyty dotknij pyty

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3835 dnia: Sierpnia 21, 2016, 16:14:16 pm »
Zasłoniłem grami prawą kratke, odpowiadającą za wentylacje w Xoni. Biedaczysko konkretnie sie rozgrzało, przy ostrym szpilaniu w Girsy. Jednak po coś ta kratka jest...  :grin:  Dobrze, że sie skapłem.. nie róbcie tak.! :angel:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3836 dnia: Sierpnia 21, 2016, 16:47:33 pm »
Poziom godny xbota :troll:

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3837 dnia: Września 10, 2016, 15:45:33 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3838 dnia: Września 10, 2016, 20:27:48 pm »

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #3839 dnia: Września 15, 2016, 11:49:48 am »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu