Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 441636 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #440 dnia: Maja 22, 2013, 01:00:17 am »
Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.

To miło przeczytać, że nie warto było wczoraj z tobą gadać, bo co by MS nie pokazał to i tak kupisz ich konsolę.

Dzięki.

Sorry, ze tak ciezko wam zniezc, ze na SonyOnly ktos moze lubic takze inne konsole.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #441 dnia: Maja 22, 2013, 01:00:42 am »
Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.



Można wiedzieć co Cię przekonało po tej konferencji do planowanego kupna Xbox ONE? Zapowiedź serialu Halo? Zamawianie pizzy kinectem jest przecież już dostępne na 360.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #442 dnia: Maja 22, 2013, 01:02:29 am »
Forza 5 bedzie Day 1 GT6 nie, proste. Poza tym i tak kupuje wszystkie konsole to wali mnie to co pokaza, zmieni sie tylko kolejnosc kupna ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #443 dnia: Maja 22, 2013, 01:02:46 am »
Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.

To miło przeczytać, że nie warto było wczoraj z tobą gadać, bo co by MS nie pokazał to i tak kupisz ich konsolę.

Dzięki.

Sorry, ze tak ciezko wam zniezc, ze na SonyOnly ktos moze lubic takze inne konsole.


Nie. Ty łyknąłeś całą prezentację bez popity, więc nie warto z tobą po prostu rozmawiać. Jak MS wymyśli płacenie za drugie przejście gry to też to łykniesz bo to emezjin fjuczer.

Spidey^

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #444 dnia: Maja 22, 2013, 01:03:31 am »
Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.

Oni coś tam dodają wam do jedzenia w tym USA? To aspartam czy fluorowana woda tak działa?

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #445 dnia: Maja 22, 2013, 01:03:57 am »
Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.


:roll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #446 dnia: Maja 22, 2013, 01:06:00 am »
Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.

To miło przeczytać, że nie warto było wczoraj z tobą gadać, bo co by MS nie pokazał to i tak kupisz ich konsolę.

Dzięki.

Sorry, ze tak ciezko wam zniezc, ze na SonyOnly ktos moze lubic takze inne konsole.


Oj jakie to słabe było. Po prostu niektórzy nie dają sobie w kasze dmuchać i logicznie myślą, no a Ty o razu z tekstami typu "SonyOnly".

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #447 dnia: Maja 22, 2013, 01:07:18 am »
Bo 80% tego forum cisnie tylko na Playstation i trolluje wszystko inne :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #448 dnia: Maja 22, 2013, 01:07:36 am »
http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

CAŁY ŚWIAT JEST SONYONLY

Red walcz!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #449 dnia: Maja 22, 2013, 01:08:28 am »

Xbox One day One :D

Konsole wyglada kapitalnie, prosty, kwadratowy surowy wyglad. Osobiscie kupuje w dniu premiery i zima przeleci pod znakiem Xboxa i Wii U. Plastation 4 poczeka na swieta 2014 jak juz zapowiedza GT6 na nowa konsole.

To miło przeczytać, że nie warto było wczoraj z tobą gadać, bo co by MS nie pokazał to i tak kupisz ich konsolę.

Dzięki.

Sorry, ze tak ciezko wam zniezc, ze na SonyOnly ktos moze lubic takze inne konsole.


Nie. Ty łyknąłeś całą prezentację bez popity, więc nie warto z tobą po prostu rozmawiać. Jak MS wymyśli płacenie za drugie przejście gry to też to łykniesz bo to emezjin fjuczer.


Nie ogladalem prezentacji lol

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #450 dnia: Maja 22, 2013, 01:09:59 am »
Cudownie. Łykasz bez oglądania.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #451 dnia: Maja 22, 2013, 01:10:09 am »
http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

CAŁY ŚWIAT JEST SONYONLY

Red walcz!

A czemu mam walczyc z kim i o co? Gram na czym chce i w co chce i tyle w temacie, dlaczego mam sugerowac sie opinina innych?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #452 dnia: Maja 22, 2013, 01:10:13 am »
Bo 80% tego forum cisnie tylko na Playstation i trolluje wszystko inne :D

Pewnie, tylko nie zwracasz uwagę, że jeszcze 3 lata temu 80% tego forum cisnęło na Xboxie. Proporcje się zmieniły, bo M$ leci w kulki. Zresztą nie tylko osoby mieszkające w Ameryce posiadają wszystkie konsole.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #453 dnia: Maja 22, 2013, 01:11:08 am »
Cudownie. Łykasz bez oglądania.

Oczywiscie, przeciez napisalem ze wali mnie co kto pokaze, skoro i tak kupie obie konsole  :roll:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #454 dnia: Maja 22, 2013, 01:13:27 am »
http://gizmodo.com/kinect-2-full-video-walkthrough-the-xbox-sees-you-like-509155673

Robi wrazenie, ale takie coś musi kosztować maaaaaaaase kasy.

Coś czuję, ze jednak Xone będzie droższy od PS4.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #455 dnia: Maja 22, 2013, 01:16:10 am »
skajping with gramma

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #456 dnia: Maja 22, 2013, 01:16:31 am »
Cudownie. Łykasz bez oglądania.

Oczywiscie, przeciez napisalem ze wali mnie co kto pokaze, skoro i tak kupie obie konsole  :roll:


W takim razie proszę się nie burzyć jak ktoś się źle wypowiada o tej prezentacji. Twoja broszka, że z uśmiechem łykasz wszystko co ci producent konsoli da na talerzu.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #457 dnia: Maja 22, 2013, 01:20:05 am »
Cudownie. Łykasz bez oglądania.

Oczywiscie, przeciez napisalem ze wali mnie co kto pokaze, skoro i tak kupie obie konsole  :roll:


W takim razie proszę się nie burzyć jak ktoś się źle wypowiada o tej prezentacji. Twoja broszka, że z uśmiechem łykasz wszystko co ci producent konsoli da na talerzu.


Ale przeciez ja nie jestem w zaden sposob oburzony, kazdy sobie i kazdy gra, lubi etc. co mu sie podoba. Przeciez ja sie nikogo ani niczego nie czepiam. Powiedzialem tylko ze podoba mi sie wyglad konsoli i ze kupuje na premiery ze wzgledu na Forze i tyle.

Czy Ja neguje czyjes wybory? Dlaczego wy macie negowac moje?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #458 dnia: Maja 22, 2013, 01:26:30 am »
Twoje slowa zabrzmialy jak perfidny trolling na slepego fanboja.

Ale ok. Nie oglądałeś, nie wiesz jakie gówno pokazali, kupujesz bo cię stać. Dla zasady.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 01:29:50 am wysłana przez andryush »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #459 dnia: Maja 22, 2013, 01:27:56 am »
Twoje slowa zabrzmialy jak perfidny trolling na slepego fanboja.

Ale ok. Nie oglądałeś, nie wiesz jakie gówno pokazali, kupujesz bo cię stać.

No chociaz jeden rozgarniety ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #460 dnia: Maja 22, 2013, 01:33:44 am »
Ale trochę przesadziłeś z nazywaniem forumowiczów"sonyonly"
Po tym co pokazano na tej prezentacji, chyba nawet zagorzali fani Xboxa mają teraz niesmak w ustach.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #461 dnia: Maja 22, 2013, 01:38:35 am »
Po tym jak kazdy na wszystko jedzie to ciezko myslec inaczej, granie na PC zle, Wii U chujnia, XboxOne chujnia, Xbox360 chujnia, Wii slabe etc. Moze nie zwracasz na to uwagi bo jestes na forum czesto, ale jak sie wpada od czasu do czasu na forum i czyta rozne tematy to strasznie wali to po oczach.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #462 dnia: Maja 22, 2013, 01:43:56 am »
Po tym jak kazdy na wszystko jedzie to ciezko myslec inaczej, granie na PC zle, Wii U chujnia, XboxOne chujnia, Xbox360 chujnia, Wii slabe etc. Moze nie zwracasz na to uwagi bo jestes na forum czesto, ale jak sie wpada od czasu do czasu na forum i czyta rozne tematy to strasznie wali to po oczach.

Nikt nie mówi, że granie na PC jest złe, ale jak przychodzi jakiś debil i zaczyna pieprzyć w każdym temacie, ze jego pecet (któego jeszcze nie ma) za 15000zł będize miał lepsza grafikę od nextgenów to jest to żenujące, bo co najwyżej sobie liczbę FPS podbije i AA może. Xbox 360 - od roku (albo i więcej) lecą w chu** nic nie pokazująć nowego - nic dziwnego, że tracą fanów na rzecz Sony i exów które ukażą się na PS3 jeszcze w tym roku. Wii U chujnia - nie wiem z czym tutaj się nie zgodzić, taki trend jest na większości forach oprócz jakiś dedykowanych nintendo, gier jak na lekarstwo, a multiplatformy wyglądają gorzej niż na 7/8 letnich konsolach, a tabletopad jest wykorzystywany w "innowacyjny" sposób.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #463 dnia: Maja 22, 2013, 01:51:43 am »
Widzisz, to jest twoja opinia i masz do niej prawo. Ja mam w co grac na kazdej konsoli i kazda z nich jest dla mnie w jakis tam sposob dobra i to jest moja opinia.

Spidey^

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #464 dnia: Maja 22, 2013, 01:54:46 am »
Confirmed: 3GB OF DDR3 ram in XBOX one will be used to run the OS.
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/05/21/xbox-hardware-evolution-chart.aspx

Czyli już jest pewne, że tekstury w multiplatformach na PS4 będą dużo lepsze (tam developerzy będą mieli do dyspozycji 7GB GDDR).
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 01:57:09 am wysłana przez amsterdream »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #465 dnia: Maja 22, 2013, 02:01:49 am »


The all-seeing Kinect: tracking my face, arms, body, and heart on the Xbox One
http://www.theverge.com/2013/5/21/4353232/kinect-xbox-one-hands-on
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 02:04:41 am wysłana przez _ReD_ »

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #466 dnia: Maja 22, 2013, 02:04:33 am »
A najlepsze jest to że przez kinecta w każdym zestawie za xbox one możemy zapłacimy więcej niż za PS4  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #467 dnia: Maja 22, 2013, 02:07:06 am »
Widzisz, to jest twoja opinia i masz do niej prawo. Ja mam w co grac na kazdej konsoli i kazda z nich jest dla mnie w jakis tam sposob dobra i to jest moja opinia.

Widzisz, bardzo się cieszę, że Cię stać na wszystkie konsole i spełniasz swój american dream. Jednak jeśli chce się wyłonić "zwycięzce" trzeba postawić się w sytuacji: "Kowalski ma 2000zł. Którą konsolę wybrać, która jest najlepsza?" i tutaj można już mówić jak jest. Rozumiem, że uważasz porównywanie konsol czymś idiotycznym i niepotrzebnym. Tylko po co od razu podjazdy do innych, że są fanbojami sony, skoro w porównaniu do PS4 One odstaje i to znacznie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #468 dnia: Maja 22, 2013, 02:07:59 am »
A najlepsze jest to że przez kinecta w każdym zestawie za xbox one możemy zapłacimy więcej niż za PS4  :lol:

Akurat kinkiet to jedyna rzecz jaka jest dobra w tym nowym Xboxie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #469 dnia: Maja 22, 2013, 02:11:43 am »
Po tym jak kazdy na wszystko jedzie to ciezko myslec inaczej, granie na PC zle, Wii U chujnia, XboxOne chujnia, Xbox360 chujnia, Wii slabe etc. Moze nie zwracasz na to uwagi bo jestes na forum czesto, ale jak sie wpada od czasu do czasu na forum i czyta rozne tematy to strasznie wali to po oczach.

Podzielam opinię Mastera, jak już to się jedzie osobę, czyjś radykalny, ignorancki pogląd, a nie platformę. Gdyby było mnie stać to też pewnie bym miał każdą dostępna platformę i na zmianę grał to w Kratosa, to w Mario, to w Girsy, to w jakąś strategię na PC... Wiadomo, na każdej platformie znajdzie się coś wartego odpalenia.

Jednak faktem jest to że dla szarego gracza PS oferuje jednak złoty środek pomiędzy ceną, jakością i biblioteka gier.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #470 dnia: Maja 22, 2013, 02:17:36 am »
Gdyby było mnie stać to też pewnie bym miał każdą dostępna platformę i na zmianę grał to w Kratosa, to w Mario, to w Girsy, to w jakąś strategię na PC... Wiadomo, na każdej platformie znajdzie się coś wartego odpalenia.

Dokladnie i wtedy generalnie patrzyl bys na wszystko inaczej, mial wyje**ne na system wars, podjazdy etc. Wiec nie dziw sie mnie, ze w kazdej konsoli widze cos wartego uwagi i kada z nich jest IMO warta zakupu jak nie dla jakies gry to dla jakichs ficzerow.

Z drugiej strony nie trzeba miec wszystkiego aby doceniac czy tez inaczej patrzec na rzeczy, ktorych sie nie ma. Nie mam Vity a mimo wszystko bardzo doceniam sprzet, mimo iz niewiedzie sie Sony najlepiej z Vita to i tak trzymam kciuki, ze uda im sie to jeszcze jakos odkrecic i zrobia z tego dobrze sprzedajacy sie sytem.

Nie wiem, moze cos ze mna jest nie takalbo taka mentalnosc ale staram sie doceniac wszystko a nie negowac, szukac rzeczy pozytywnych a nie negatywnych. Wiadomo ze kazdy mysli inaczej ale nic nie poradze, ze wole patrzec na wszystko bardziej pozytywnie a nie negatywnie.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 02:20:07 am wysłana przez _ReD_ »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #471 dnia: Maja 22, 2013, 02:30:49 am »
Nie wiem, moze cos ze mna jest nie takalbo taka mentalnosc ale staram sie doceniac wszystko a nie negowac, szukac rzeczy pozytywnych a nie negatywnych. Wiadomo ze kazdy mysli inaczej ale nic nie poradze, ze wole patrzec na wszystko bardziej pozytywnie a nie negatywnie.

Pewnie ja też patrzę pozytywnie na wszystko.
- Brak używanych gier - Super!
- Brak możliwości pogrania w swoją grę u kolegi. Jeśli chcesz pograć zabierz ze sobą konsolę wielkości Aliena - Super!
- Brak możliwości odsprzedaży gier - Super!
- Możliwość odblokowania używanej gry za opłatą 100% wartości gry - Super!
- Semi-Always online - Super!
- Instalacja każdej gry na dysku - Super!
- Zmienianie kanałów TV po wcześniejszym kupieniu dodatkowej podstawki - Super!

Pewnie można powiedziec - nie chcesz to nie kupuj. Ale to prawie jak nie pójście na wybory. Kupując takie coś w przyszłości dostaniemy takiego dziadostwa więcej (np. Wii się sprzedało i teraz masa casualowego shitu wychodzi) nie tylko na platformie MS.


« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 02:33:33 am wysłana przez Master_666 »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #472 dnia: Maja 22, 2013, 02:35:56 am »
Nie wiem, moze cos ze mna jest nie takalbo taka mentalnosc ale staram sie doceniac wszystko a nie negowac, szukac rzeczy pozytywnych a nie negatywnych. Wiadomo ze kazdy mysli inaczej ale nic nie poradze, ze wole patrzec na wszystko bardziej pozytywnie a nie negatywnie.

Pewnie ja też patrzę pozytywnie na wszystko.
- Brak używanych gier - Super!
- Brak możliwości odsprzedaży gier - Super!
- Możliwość odblokowania używanej gry za opłatą 100% wartości gry - Super!
- Semi-Always online - Super!
- Instalacja każdej gry na dysku - Super!
- Zmienianie kanałów TV po wcześniejszym kupieniu dodatkowej podstawki - Super!




No tak ,tylko ze nie wszystkie problemy dotycza wszystkich, o tym tez pomysl czasami. Dowalacie sie do mnie, ze xbox one mi sie podoba ale wasze wady nie sa zdanymi wadami dla mnie, bo mnie nie dotycza. Ja jestem w stanie zrozumiec wasze wkurzenie itd ale wy mnie juz nie, no kaman.

Maly przyklad na tym co podales...

- Brak używanych gier - nie kupuje uzywek, problem nie dotyczy
- Brak możliwości odsprzedaży gier - nie sprzedaje gier, problem nie dotyczy
- Możliwość odblokowania używanej gry za opłatą 100% wartości gry - nie kupuje uzywek, problem nie dotyczy
- Semi-Always online - wszystko mam ciagle podpiete do netu, problem nie dotyczy
- Instalacja każdej gry na dysku - Instaluje wszystkie gry na X0, zaden problem
- Zmienianie kanałów TV po wcześniejszym kupieniu dodatkowej podstawki - Mam cablebox w domu, problem nie dotyczy

Sam widzisz, ze to co jest dla Ciebie probelem jak i dla innych, lub tez moze byc, nie musi byc problemem dla wszstkich.


_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #473 dnia: Maja 22, 2013, 02:45:23 am »
Odnosnie gier uzywanych....

You Will Be Able To Trade Xbox One Games Online, Microsoft Says | For a fee
http://kotaku.com/you-will-be-able-to-trade-xbox-one-games-online-micros-509140825

Xbox One and Used Games

http://majornelson.com/2013/05/21/xbox-one-and-used-games/

Cytuj
We know there is some confusion around used games on Xbox One and wanted to provide a bit of clarification on exactly what we’ve confirmed today. While there have been many potential scenarios discussed, today we have only confirmed that we designed Xbox One to enable our customers to trade in and resell games at retail.

Beyond that, we have not confirmed any specific scenarios.

Another piece of clarification around playing games at a friend’s house – should you choose to play your game at your friend’s house, there is no fee to play that game while you are signed in to your profile.


_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #474 dnia: Maja 22, 2013, 02:49:04 am »
"Historic" Rare franchise to be shown at E3

Cytuj
"Fans of Rare and Rare IP I think will be pleased with what we're going to show at E3," Spencer said. "We had a limited amount of time today and a lot of story to tell. But Rare remains an incredibly important part of our development capability.

"That historic IP that they've built I think can play a real important role on Xbox One."

http://www.polygon.com/2013/5/21/4353338/xbox-one-rare-e3-2013-perfect-dark-killer-instinct-banjo-kazooie

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #475 dnia: Maja 22, 2013, 03:04:11 am »
Nie wiem, moze cos ze mna jest nie takalbo taka mentalnosc ale staram sie doceniac wszystko a nie negowac, szukac rzeczy pozytywnych a nie negatywnych. Wiadomo ze kazdy mysli inaczej ale nic nie poradze, ze wole patrzec na wszystko bardziej pozytywnie a nie negatywnie.

Pewnie ja też patrzę pozytywnie na wszystko.
- Brak używanych gier - Super!
- Brak możliwości odsprzedaży gier - Super!
- Możliwość odblokowania używanej gry za opłatą 100% wartości gry - Super!
- Semi-Always online - Super!
- Instalacja każdej gry na dysku - Super!
- Zmienianie kanałów TV po wcześniejszym kupieniu dodatkowej podstawki - Super!




No tak ,tylko ze nie wszystkie problemy dotycza wszystkich, o tym tez pomysl czasami. Dowalacie sie do mnie, ze xbox one mi sie podoba ale wasze wady nie sa zdanymi wadami dla mnie, bo mnie nie dotycza. Ja jestem w stanie zrozumiec wasze wkurzenie itd ale wy mnie juz nie, no kaman.

Maly przyklad na tym co podales...

- Brak używanych gier - nie kupuje uzywek, problem nie dotyczy
- Brak możliwości odsprzedaży gier - nie sprzedaje gier, problem nie dotyczy
- Możliwość odblokowania używanej gry za opłatą 100% wartości gry - nie kupuje uzywek, problem nie dotyczy
- Semi-Always online - wszystko mam ciagle podpiete do netu, problem nie dotyczy
- Instalacja każdej gry na dysku - Instaluje wszystkie gry na X0, zaden problem
- Zmienianie kanałów TV po wcześniejszym kupieniu dodatkowej podstawki - Mam cablebox w domu, problem nie dotyczy

Sam widzisz, ze to co jest dla Ciebie probelem jak i dla innych, lub tez moze byc, nie musi byc problemem dla wszstkich.
Ja z tego wszystkiego mam jeden wniosek.
Xbox one = american box.

W Europie...a bardziej dokładnie w Polsce, takie rzeczy nie przejdą. Tu, gdzie gry kosztują po 200zł co niekiedy jest 1/10 mesięcznej pensji, jedyneczka nie ma szans.
MS świadomie czy nie stracił część rynku.... Trochę to śmieszne, trochę smutne że nie dba się o mniej zamożnych czy średnio zamożnych, tworząc z grania rozrywkę dla elit.
Co jak co, ale już z miejsca można powiedzieć że Europa będzie należeć do PS4, co nie jest też do końca dobre, bo konkurencja zawsze wychodzi dobrze dla klienta.

W skrócie: nie ma szans żeby u nas wyrażenie "Oglądam mecz na jedynce" nabrało nowego znaczenia.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #476 dnia: Maja 22, 2013, 03:14:54 am »
No tak ,tylko ze nie wszystkie problemy dotycza wszystkich, o tym tez pomysl czasami. Dowalacie sie do mnie, ze xbox one mi sie podoba ale wasze wady nie sa zdanymi wadami dla mnie, bo mnie nie dotycza. Ja jestem w stanie zrozumiec wasze wkurzenie itd ale wy mnie juz nie, no kaman.

Maly przyklad na tym co podales...

- Brak używanych gier - nie kupuje uzywek, problem nie dotyczy
- Brak możliwości odsprzedaży gier - nie sprzedaje gier, problem nie dotyczy
- Możliwość odblokowania używanej gry za opłatą 100% wartości gry - nie kupuje uzywek, problem nie dotyczy
- Semi-Always online - wszystko mam ciagle podpiete do netu, problem nie dotyczy
- Instalacja każdej gry na dysku - Instaluje wszystkie gry na X0, zaden problem
- Zmienianie kanałów TV po wcześniejszym kupieniu dodatkowej podstawki - Mam cablebox w domu, problem nie dotyczy

Sam widzisz, ze to co jest dla Ciebie probelem jak i dla innych, lub tez moze byc, nie musi byc problemem dla wszstkich.

W tym rzecz, ze dla mnie problemem też nie są te wszystkie rzeczy które wymieniłem, ale jednak biorę pod uwagę wszystko i jak sie dochodzi do konkluzji to to są wady, nie zalety. Twoje podejście jest idiotyczne typu: "Nie jadam GMO, nie obchodzi mnie, że je wprowadzą". Będąc obojętnym na takie sprawy dajesz wolną rękę reszcie i w końcu będziesz zmuszony wpieprzać GMO, bo normalnych warzyw nie będzie, albo będą tak drogie, że Cię nie będzie stać. Jak chociaż to semi-always online - oby Ci kiedyś internet wysiadł np. na tydzień z powodu zerwania kabli przez jakieś tornado czy inne zdarzenie losowe. Mam nadzieję, ze wtedy tez sobie powiesz "to mnie nie dotyczy".

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #477 dnia: Maja 22, 2013, 03:17:05 am »
Nie mialem awari internetu od 7 lat, wiec mysle, ze bede ok z nowym xboxem. A nawet jak wysiadzie, to mam inne konsole do grania, wiec nie bede plakal ;)

A na temat bycia obojetnym na sprawy ktore mnie nie dotycza przechodzilem juz z windo (pozdro), wiec podziekuje z gory i dam sobie spokoj ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 03:18:40 am wysłana przez _ReD_ »

Spidey^

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #478 dnia: Maja 22, 2013, 03:35:33 am »
Tego chyba jeszcze nie było - spód:


Ta konsola będzie się w 90% składać z otworów wentylacyjnych, przecież po kilku latach będzie tam siedziało tyle kurzu, że non stop będą jakieś awarie (chyba, że jakoś odpowiednio to zabezpieczą, ale wątpię).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #479 dnia: Maja 22, 2013, 03:42:35 am »
przecież po kilku latach będzie tam siedziało tyle kurzu, że non stop będą jakieś awarie

Będzie wtedy fajna tarka do sera.