Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 441741 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #720 dnia: Maja 24, 2013, 15:02:21 pm »
Do tego za rok/dwa wszystkie nowe TV będą oferować to samo co kinkiet (chociażby SmartTV Samsunga - sterowanie głosem, gestami), to kto kupi konsolę do tego samego by powielać funkcje? :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #721 dnia: Maja 24, 2013, 15:03:35 pm »
Na Tv nie obejrzysz statystyk graczy!

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #723 dnia: Maja 24, 2013, 15:11:03 pm »
Kinect 2: Oko Wielkiego Brata może chcieć twoich pieniędzy?
Cytuj
Serwis ExtremeTech dotarł do złożonego przez Microsoft wniosku patentowego na rozwiązanie technologiczne, które pozwoliłoby nowej wersji Kinecta liczyć ludzi siedzących przed telewizorem. Sprzęt mógłby w ten sposób sprawdzać czy np. kupiony film (albo licencja na streamingowanie go) ogląda "opłacona liczba osób".
http://www.cdaction.pl/news-32715/kinect-2-oko-wielkiego-brata-moze-chciec-twoich-pieniedzy.html

Jestem pewien, że tak szalony pomysł nie przejdzie. Ludzie by ich zjedli. No chyba, że limit osób będzie bardzo wysoki, np. 20. A tak poza tym, to co za problem obrócić kamerkę w drugą stronę? Samo patentowanie takiego czegoś jest popieprzone, ale nie sądzę, by był to realny problem.


Xbox One: Opłata aktywacyjna za "używki" wyniesie prawie 200 zł? Czy na pewno?
Cytuj
Serwis MCV powołując się na jednego ze sprzedawców twierdzi, że by móc sprzedawać używane kopie gier na Xboksa One sklepy będą musiały zaakceptować regulamin, który nakłada na nie obowiązek instalowania w swoim systemie programu Azure. Jeśli klient ze chce oddać swoją „używkę”, wówczas produkcja zniknie z jego konta Xbox Live.

Sprzedawcy będą mogli ustalać indywidualnie ceny gier używanych, ale będą musieli dzielić się pewnym procentem zysków z Microsoftem oraz wydawcą danego tytułu. Portal ConsoleDeals twierdzi, że wyniesie on 10%, a więc znacznie mniej niż w przypadku obecnych konsol. Inna sprawa, że gigant z Redmond zarobi na czymś innym – opłatach aktywacyjnych w wysokości około 35 funtów (171 zł). Oczywiście to tylko niepotwierdzona plotka, więc do tych informacji należy podchodzić z dużym dystansem.

Co ciekawe, poproszeni o komentarz przedstawiciele Microsoftu tym razem nie wymigali się standardowym „nie komentowaniem plotek i spekulacji”. Oto, co powiedzieli w oficjalnym oświadczeniu:

    Wiemy, że istnieje pewne zamieszanie wokół używanych gier na Xboksie One, które chcielibyśmy wyjaśnić. Choć braliśmy pod uwagę wiele różnych scenariuszy, potwierdziliśmy na razie, że Xbox One będzie pozwalał naszym klientom na wymianę i odsprzedaż gier w sklepach. Poza tym nie potwierdziliśmy niczego więcej. Wyjaśnień wymaga też granie u przyjaciela – jeśli zechcesz grać o kolegi, nie musisz uiszczać żadnej opłaty, gdy jesteś zalogowany na swoje konto.
http://www.cdaction.pl/news-32716/xbox-one-oplata-aktywacyjna-za-uzywki-wyniesie-prawie-200-zl-czy-na-pewno.html

Tu jest gorzej. Jeśli opłata rzeczywiście będzie wynosić 35 funtów, to Ms może liczyć na bardzo "pozytywny" odzew graczy. Handel używkami może i zostanie wyeliminowany, ale sporo graczy się wypnie na taką politykę firmy.
Choć może być też tak, że opłata 35 funtów dotyczy tylko tych graczy, którzy nie wykasowali gry ze swojego profilu.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #724 dnia: Maja 24, 2013, 15:18:06 pm »
Zacznie się zakrywanie kamerek w kinekcie skarpetkami i innymi szmatami.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #725 dnia: Maja 24, 2013, 15:19:34 pm »
A tak poza tym, to co za problem obrócić kamerkę w drugą stronę?
Zacznie się zakrywanie kamerek w kinekcie skarpetkami i innymi szmatami.
Wtedy konsola uzna że nikogo nie ma w pokoju i sie wyłączy   :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #726 dnia: Maja 24, 2013, 15:34:59 pm »
Ja czekam na hakerów, którzy będą mieli pełny dostęp do kamerki w domach osób z kinkietem.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #727 dnia: Maja 24, 2013, 15:35:55 pm »
Kinect 2: Oko Wielkiego Brata może chcieć twoich pieniędzy?
Cytuj
Serwis ExtremeTech dotarł do złożonego przez Microsoft wniosku patentowego na rozwiązanie technologiczne, które pozwoliłoby nowej wersji Kinecta liczyć ludzi siedzących przed telewizorem. Sprzęt mógłby w ten sposób sprawdzać czy np. kupiony film (albo licencja na streamingowanie go) ogląda "opłacona liczba osób".
http://www.cdaction.pl/news-32715/kinect-2-oko-wielkiego-brata-moze-chciec-twoich-pieniedzy.html

Jestem pewien, że tak szalony pomysł nie przejdzie. Ludzie by ich zjedli. No chyba, że limit osób będzie bardzo wysoki, np. 20. A tak poza tym, to co za problem obrócić kamerkę w drugą stronę? Samo patentowanie takiego czegoś jest popieprzone, ale nie sądzę, by był to realny problem.

Było o tym jeszcze przed premierą kinkieta - na 99% coś takiego wprowadzą ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #728 dnia: Maja 24, 2013, 15:42:28 pm »
Tylko czekam aż ta popierdolona firma zniknie z rynku konsol. Kiedy wprowadzali pierwszego X'a ja już miałem obawy, że będą chcieli zniszczyć sielankowy świat graczy konsolowych. Nie myliłem się, a moje negatywne nastawienie do tych pazernych skur**synów było od początku słuszne. Macie teraz prawdziwą twarz M$ i ich bezgranicznej zachłanności. Mam nadzieję, ze następna generacja będzie dla nich ostatnią i kiedyś jeszcze powrócą czasy PSX'a, Segi Saturn, PS2 i Dreamcasta kiedy to rynek gier wyglądał tak jak powinien.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2013, 15:44:05 pm wysłana przez BoBaN »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #729 dnia: Maja 24, 2013, 15:44:03 pm »
Cały ten Xbox to jest zwykły pecet z Windows Media Center i tyle. Gierki na iXa i tak będą dostępne na PC, więc idealnym rozwiązaniem jest pecet + PS4.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #730 dnia: Maja 24, 2013, 15:45:36 pm »
Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że fanami Xboxa (szczególnie wtedy kiedy ta marka się rodziła) byli PC'towcy, którzy mieli dosyć pogoni za nowymi kartami graficznymi i postanowili przerzucić się na sprzęt od firmy z ich ulubionego rynku (bo M$ jest kojarzona głównie z PC).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #731 dnia: Maja 24, 2013, 15:49:04 pm »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #732 dnia: Maja 24, 2013, 15:51:24 pm »
Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że fanami Xboxa (szczególnie wtedy kiedy ta marka się rodziła) byli PC'towcy, którzy mieli dosyć pogoni za nowymi kartami graficznymi i postanowili przerzucić się na sprzęt od firmy z ich ulubionego rynku (bo M$ jest kojarzona głównie z PC).
A Sony i Nintendo jest kojarzone z konsolami, przykład po mnie, sam byłem pctowcem, a potem kupiłem konsolę..czy kupiłem Xboxa? nie, bo "konsola" była dla mnie równoznaczna z PS2.

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #733 dnia: Maja 24, 2013, 15:51:41 pm »
Nad gra z Rare widac chyba Ryse. Calkiem po lewej napewno Crackdowm.
Przecież to wszystko jest zwyczajnie wypełnione starymi obrazkami z gier z Xboxa 360, bo czym to mieli wypełnić? Dash na prezentacji PS4 też był z grami starymi bodaj. Ja bym się tu nie doszukiwał najmniejszej zapowiedzi nowości.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #734 dnia: Maja 24, 2013, 16:10:06 pm »
A Sony i Nintendo jest kojarzone z konsolami, przykład po mnie, sam byłem pctowcem, a potem kupiłem konsolę..czy kupiłem Xboxa? nie, bo "konsola" była dla mnie równoznaczna z PS2.

Ja też od zawsze kojarzyłem konsole z marką PlayStation, choćby przez tę magię, którą te konsole się zawsze charakteryzowały. Noce spędzone przy Crashu, God of War, czy Uncharted nie mogą być porównane do niczego innego :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #735 dnia: Maja 24, 2013, 16:42:35 pm »
MS na głowę upadł. miliard sztuk?
Przecież ten sprzęcik jest stracony na starcie - ani to grafiki nie robi, ani Kinect nie oferuje niczego nowego, czego nie widzieliśmy w Smart TV, do tego trzeba dokupić dekoder, płacić za grę online i kupować tylko nówki.

Beznadzieja, nikt normalny nie wyda swoich pieniędzy na takie COŚ.
Życzę MS aby przejechali się na tym wszystkim i niech znikną z rynku konsol. Przez ich "rewolucyjne rozwiązania" wszyscy gracze tylko cierpią.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #736 dnia: Maja 24, 2013, 16:45:00 pm »
Przed premierą X360 też coś podobnego bełkotali o możliwości sprzedania nawet miliarda sztuk. Zwykłe pieprzenie, jacy to niby są pewni siebie.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #737 dnia: Maja 24, 2013, 17:05:50 pm »
Oni są tak bardzo popier*oleni...

http://www.mcvuk.com/news/read/publishers-to-receive-cut-of-xbox-one-pre-owned-sales-at-retail/0116137

Cytuj
Retail sources have told MCV that Microsoft has this week briefed key retail partners on how it intends to take ownership of the pre-owned market.
Cytuj
The game is then registered as having been traded-in on Microsoft’s system. The consumer who handed it over will subsequently see the game wiped from their account
Cytuj
activation cost for consumers buying or borrowing pre-owned software will be £35.

Ja pierd*le, przypisują gre do konta, wywalają z niego, gdy ją sprzedasz, płacisz za używkę i aktywację, a na dodatek sprzedać możesz tylko tam, gdzie Microsoft Ci pozwoli.
Nie, przegięcie.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #738 dnia: Maja 24, 2013, 17:09:27 pm »
Jak tak dalej pójdzie to na E3 będą musieli organizować łapanki, żeby ludzie przychodzili na ich stoiska  :hahaha: :hahaha:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #739 dnia: Maja 24, 2013, 18:50:36 pm »
Tylko czekam aż ta popierdolona firma zniknie z rynku konsol. Kiedy wprowadzali pierwszego X'a ja już miałem obawy, że będą chcieli zniszczyć sielankowy świat graczy konsolowych. Nie myliłem się, a moje negatywne nastawienie do tych pazernych skur**synów było od początku słuszne. Macie teraz prawdziwą twarz M$ i ich bezgranicznej zachłanności. Mam nadzieję, ze następna generacja będzie dla nich ostatnią i kiedyś jeszcze powrócą czasy PSX'a, Segi Saturn, PS2 i Dreamcasta kiedy to rynek gier wyglądał tak jak powinien.


Bez przesady, M$ poszedł z duchem czasu, zwłaszcza jeżeli chodzi o online, wszyscy powoli starają się coś zrobić z używkami, bo gry są coraz droższe w produkcji, Sony takie niby fajne ? Online passy jakoś mają, poczekajmy na to co pokaże Sony, bo może się okazać, że także będzie taki problem.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #740 dnia: Maja 24, 2013, 19:14:49 pm »
Jak tak dalej pójdzie to na E3 będą musieli organizować łapanki, żeby ludzie przychodzili na ich stoiska  :hahaha: :hahaha:

M$ opłaci sobie "klaszczków" tak jak 21, spokojnie stać ich.


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #741 dnia: Maja 24, 2013, 19:21:51 pm »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #742 dnia: Maja 24, 2013, 20:15:34 pm »
Jak tak dalej pójdzie to na E3 będą musieli organizować łapanki, żeby ludzie przychodzili na ich stoiska  :hahaha: :hahaha:
M$ opłaci sobie "klaszczków" tak jak 21, spokojnie stać ich.

Oni nie tyle byli opłaceni, co całość puszczano z wcześniej przygotowanych nagrań ;)

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #743 dnia: Maja 24, 2013, 21:47:34 pm »

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #744 dnia: Maja 24, 2013, 21:59:31 pm »
Ale płatność za używane gry nie ma nawet logicznego sensu.
No bo taki film to wiadomo, płacisz za każde jego oglądanie jakąś tam kwote jeśli go nie posiadasz. Jak już go kupisz na DVD to mozesz ogladac ile chcesz. Jak go sprzedasz to tracisz mozliwosc ogladania, ale nabywa te prawa od Ciebie inna osoba. Chcac obejrzec go jeszcze raz musisz znowu go kupic na wlasnosc lub obejrzec w ipli czy gdzies tam. Tak samo z grami, ta sama kopia nie słuzy przeciez 2 osobom jednoczesnie tylko 1 osoba zbywa sie prawa do uzywania tytułu bo jej sie znudził na rzecz drugiej osoby. Dlaczego wiec za 1 kopie maja placic 2 osoby skoro ta pierwsza juz nigdy nie skorzysta z tej gry...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #745 dnia: Maja 24, 2013, 22:22:37 pm »
A to nie jest tak, że kupując grę, zyskujemy tylko licencję na jej używanie?
Nie jesteś osobą wydającą licencje na daną własność intelektualną, więc nie możesz jej (licencji) przekazać komuś innemu.

Ale płatność za używane gry nie ma nawet logicznego sensu.
No bo taki film to wiadomo, płacisz za każde jego oglądanie jakąś tam kwote jeśli go nie posiadasz. Jak już go kupisz na DVD to mozesz ogladac ile chcesz. Jak go sprzedasz to tracisz mozliwosc ogladania, ale nabywa te prawa od Ciebie inna osoba. Chcac obejrzec go jeszcze raz musisz znowu go kupic na wlasnosc lub obejrzec w ipli czy gdzies tam. Tak samo z grami, ta sama kopia nie słuzy przeciez 2 osobom jednoczesnie tylko 1 osoba zbywa sie prawa do uzywania tytułu bo jej sie znudził na rzecz drugiej osoby. Dlaczego wiec za 1 kopie maja placic 2 osoby skoro ta pierwsza juz nigdy nie skorzysta z tej gry...

Właśnie ode mnie nikt nie może nabyć prawa do oglądania, bo nie jestem właścicielem tego filmu. Teoretycznie jesli chcesz obejrzeć kopię mojego filmu, to musisz wykupić licencję od wydawcy.
MS sobie tak to wymyślił, że skopiować sobie możesz, ale właśnie licencję na granie w skopiowaną grę, musisz kupić u nich.

Podsumowując, pożyczenie = kopiowanie wg nich. Maksymalny wyzysk.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #746 dnia: Maja 24, 2013, 22:30:51 pm »
Rozumiem wydawców, którzy chcieliby zarabiać na każdym graczu, który korzysta z ich produktu, ale to tutaj to jest skrajne kurestwo. Już normalna blokada używanych gier byłaby uczciwsza.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #747 dnia: Maja 24, 2013, 22:37:04 pm »
Kurewstwo.
Dema też przecież są złe, bo jak zagrasz to jest szansa, że już nie kupisz pełnej wersji gry...ktoś z EA chyba tak gadał jakiś czas temu...
MS wprowadza w życie najczarniejsze scenariusze dla graczy. I to chyba pokazuje jak bardzo są po stronie wydawców aniżeli graczy. Stworzyli maszynkę do robienia pieniędzy, a nie do grania.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #748 dnia: Maja 24, 2013, 22:46:39 pm »
Konsola pozwoli oddać sterowanie innemu użytkownikowi... i przemówi do nas?
http://www.cdaction.pl/news-32725/xbox-one-konsola-pozwoli-oddac-sterowanie-innemu-uzytkownikowi-i-przemowi-do-nas.html

Koniec z chwaleniem się zdobyciem trudnego calaka/platyny :troll:

Marins

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #749 dnia: Maja 25, 2013, 10:58:02 am »
Cytuj
Oglądanie telewizji jest pasywne, nie daje widzowi okazji do zaangażowania się lub interakcji z prezentowaną zawartością. By zwiększyć interakcję i zachęcić użytkownika do częstszego oglądania konkretnych programów nagrody i achievementy mogą zostać powiązane z zawartością wideo.

Jako przykład podaje się wyskoczenie „aczika” za obejrzenie jakiegoś meczu lub wszystkich odcinków serialu… Ma to zwiększyć przywiązanie widza i zrodzić nowe możliwości dla reklamodawców. Będzie to powiązane z Kinectem, który sprawdzi czy wykonywaliśmy jakieś gesty w czasie transmisji (np. cieszenie się z bramki swojej drużyny?) i czy zwyczajnie jesteśmy w pokoju.

Coraz lepiej.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #750 dnia: Maja 25, 2013, 11:01:34 am »
 :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #751 dnia: Maja 25, 2013, 11:04:51 am »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #752 dnia: Maja 25, 2013, 11:10:03 am »
:lol:

No po prostu nie do wiary. Jak z jakiegoś archiwum X. Kogo to obchodzi, jak reaguje, gdy oglądam mecz? Może wale gruchę widząc Anne Muchę w M jak Miłość i nie chce, żeby to ktoś oglądał?
Tragedia.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #753 dnia: Maja 25, 2013, 11:11:09 am »



Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #754 dnia: Maja 25, 2013, 11:13:13 am »
Mój kuzyn już 2 lata temu obracał kamerke z ps3 jak piliśmy w pokoju. Wiedział co sie swięci :lol:  drugiej strony platyna z picia piwa..ehh :roll:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #755 dnia: Maja 25, 2013, 11:16:04 am »
Niech jeszcze alkomat dorzuca!

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #756 dnia: Maja 25, 2013, 11:27:17 am »
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/05/24/report-xbox-one-used-games-will-not-require-a-fee-will-require-authentication-checks.aspx?utm_content=buffer14d39&utm_source=buffer&utm_medium=facebook&utm_campaign=Buffer

Microsoft najwyraźniej poszedł po rozum do głowy. Rezygnuje z opłaty za używane gry, ale dalej będą wymagać autentyfikacji.

Cytuj
Microsoft just released an ambiguous statement about the future of used games sales on the Xbox One. Indirect unofficial Microsoft sources are now saying that while the system will require regular checks for online connectivity, there won't be a fee for used games.

A to powinno znaleźć się na każdym growym forum:

« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2013, 11:30:15 am wysłana przez Maciomaniak »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #757 dnia: Maja 25, 2013, 11:32:19 am »
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/05/24/report-xbox-one-used-games-will-not-require-a-fee-will-require-authentication-checks.aspx?utm_content=buffer14d39&utm_source=buffer&utm_medium=facebook&utm_campaign=Buffer

Microsoft najwyraźniej poszedł po rozum do głowy. Rezygnuje z opłaty za używane gry, ale dalej będą wymagać autentyfikacji.

Cytuj
Microsoft just released an ambiguous statement about the future of used games sales on the Xbox One. Indirect unofficial Microsoft sources are now saying that while the system will require regular checks for online connectivity, there won't be a fee for used games.

A to powinno znaleźć się na każdym growym forum:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
/Indirect unofficial/

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #758 dnia: Maja 25, 2013, 11:34:22 am »
No tak, ale jest jakaś iskierka nadziei ;)

Major Nelson:

Cytuj
He told Yahoo: “Xbox One because it is the ultimate all-in-one entertainment system. As far 720 is concerned...that was a name the community came up with. We never considered that name.”

Mogą mocno wtopić z tą nazwą. Szczególnie przy porównaniach do PlayStation 4.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2013, 11:40:45 am wysłana przez Maciomaniak »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox U - Temat główny
« Odpowiedź #759 dnia: Maja 25, 2013, 11:40:46 am »
Cytuj
Oglądanie telewizji jest pasywne, nie daje widzowi okazji do zaangażowania się lub interakcji z prezentowaną zawartością. By zwiększyć interakcję i zachęcić użytkownika do częstszego oglądania konkretnych programów nagrody i achievementy mogą zostać powiązane z zawartością wideo.

Jako przykład podaje się wyskoczenie „aczika” za obejrzenie jakiegoś meczu lub wszystkich odcinków serialu… Ma to zwiększyć przywiązanie widza i zrodzić nowe możliwości dla reklamodawców. Będzie to powiązane z Kinectem, który sprawdzi czy wykonywaliśmy jakieś gesty w czasie transmisji (np. cieszenie się z bramki swojej drużyny?) i czy zwyczajnie jesteśmy w pokoju.

Coraz lepiej.


Znowu rozwiązanie, które ma im przynieść kasę a z gracza zrobić głupiego małpiszona siedzącego jak w klatce przed ekranem TV...
kur**, no nic dla ludzi, co za żydowska firma.  :mad:
O ile z Windowsfona jestem zadowolony, to już dywizja Xbox'a to najgorsze dziadostwo jakie istnieje w świecie elektroniki, software itp.