Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 441730 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1600 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:36:57 am »
Nie ma w tym nic dziwnego. W USA wspierają rodzime marki, więc ReD podąża tą samą ścieżką. Logicznie rzecz biorąc nic nie przemawia za kupnem Xbox Done, ale jako że jest to sprzęt z ukochanej Hameryki, to trzeba kupić i już. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo wydawanie o 100$ więcej na sprzęt prawie o połowę słabszy z ograniczeniami jakie nie śniły się w koszmarach największym sceptykom branży, nie ma nic wspólnego z racjonalnym podejściem do tematu.

Ty tak powaznie? I dla tego nie kupuje produktow Apple, mam japonskie telefony , japonskie telewizory, europejskie i japonskie auto , europejskie meble etc i jedna Amerykanska konsole, no rzeczywiscie wspieram ten Amerykanski rynek nie ma co lol

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1601 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:37:33 am »
Dla mnie ta telewizja to tak przereklamowana sprawa, że aż ciężko mi uwierzyć, że ludzie to łykają. Nawet na polskilive przedstawiają xboxa jako kombajn multimedialny, a ps4 jako konsolę do gier. To nic, że na ps4 będzie można wyporzyczać filmy i większość tych samych rzeczy, jedynie tv braknie. O jaaa, tv, a i tak będe musiał mieć dekoder nc+ aby to działało, więc wolę przełączyć sobie obraz czy ta gra się ściągnęła, niż słuchać tego marketingowego bełkotu.
Również, nie rozumiem tego bełkotu z TV. Malutki bajer, który mnie w ogóle nie interesuje.


ps: a tak w ogóle to ja już od kilku lat nie oglądam telewizji

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1602 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:37:58 am »
Jesli chodzi o kolegow na live to 78 osob ze 100 bierze X1 na premiere, wiec nie widze problemu.
O ch**, robiliście jakąś ankietę, że taka konkret liczba?

I nie pytałem ile osób, tylko jak się czują ludzie ze "stanów B" :troll:?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1603 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:39:40 am »
A masz kolegów na LIVE, którzy mieszkają w stanach gdzie nie będzie Xbone na premierę?

Ty naprawde wiezysz w to co czytales? Zdajesz sobie sprawe, ze kazdy sklep przy zamowieniu i Microsoft na swojej stronie musi cie poinformowac, ze dana rzecz nie jest dostepna w danym stanie prawda?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1604 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:40:26 am »
Jesli chodzi o kolegow na live to 78 osob ze 100 bierze X1 na premiere, wiec nie widze problemu.
O ch**, robiliście jakąś ankietę, że taka konkret liczba?

I nie pytałem ile osób, tylko jak się czują ludzie ze "stanów B" :troll:?
Nie robilem ankiety tylko wyslalem mass message, zeby sie dowiedziec, z kim bedzie mozna pograc na premiere.

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1605 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:43:28 am »
A masz kolegów na LIVE, którzy mieszkają w stanach gdzie nie będzie Xbone na premierę?

Ty naprawde wiezysz w to co czytales? Zdajesz sobie sprawe, ze kazdy sklep przy zamowieniu i Microsoft na swojej stronie musi cie poinformowac, ze dana rzecz nie jest dostepna w danym stanie prawda?
Ale nie rozumiem. Znaczy to w jakiś sposób przestaje być niedorzeczne i biedne w świetle faktu "że muszą"?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1606 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:43:36 am »
Mały krok wstecz, Xbox One w zestawie NIE ma headsetu.

Cytuj
Xbox One
Day One Edition

Whats included:

- Xbox One console
- Kinect sensor
- Commemorative controller
- Exclusive achievement
- HDMI Cable
:lol:

A jak z padem? Znowu trzeba będzie dokupić akumulatorki, albo zestaw do ładowania?

Każdego dnia sobie mówię, czy może być jeszcze gorzej dla M$? I codziennie wychodzą kolejne złe informacje na temat Xone  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2013, 09:50:24 am wysłana przez Piter_neo »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1607 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:47:56 am »
Zostawcie RED-a w spokoju. Jak chce kupić Xone to niech kupuje.  Jezeli podoba mu sie polityka M$ i chce wspierać tą firmę i oddać swój głos, mówiąc: nie przeszkada mi to co wprowadza M$, jestem za tym, macie moje pieniądze i róbcie więcej podobnych rzeczy.


Ja osobiście nie narzekam na kase i z chęcią pograłbym w wiele ex-ów, które będą na Xone, ale nie chce dokładac kasy do tego systemu, nie chce pokazywać, że ludziom to nie przeszkadza. Kupując Xone oddaje się tak naprawdę głos: czy bardziej się podoba polityka i podejście do graczy/kosumentó M$ czy może Sony.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1608 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:48:05 am »
Nie ma w tym nic dziwnego. W USA wspierają rodzime marki, więc ReD podąża tą samą ścieżką. Logicznie rzecz biorąc nic nie przemawia za kupnem Xbox Done, ale jako że jest to sprzęt z ukochanej Hameryki, to trzeba kupić i już. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo wydawanie o 100$ więcej na sprzęt prawie o połowę słabszy z ograniczeniami jakie nie śniły się w koszmarach największym sceptykom branży, nie ma nic wspólnego z racjonalnym podejściem do tematu.

Ty tak powaznie? I dla tego nie kupuje produktow Apple, mam japonskie telefony , japonskie telewizory, europejskie i japonskie auto , europejskie meble etc i jedna Amerykanska konsole, no rzeczywiscie wspieram ten Amerykanski rynek nie ma co lol

No to w takim razie jesteś bardzo mocno po stronie M$ i wszedłbyś za nimi w ogień.

Można to porównać do hipotetycznej sytuacji gdzie na rynku jest dwóch producentów aut (amerykański i japoński). Amerykański producent proponuje samochód, który ma mnóstwo ograniczeń. Nie możesz wyjechać nim po za określony teren, ponieważ wyłącza się automatycznie i nic nie możesz zrobić. Nie możesz posłuchać w nim płyty, którą pożyczyłeś od kumpla, bo też się wyłączy. Auto jest brzydkie i coś mu wystaje, bo producent nie potrafił upchać wszystkich części tam gdzie ich miejsce. Nie możesz tego auta pożyczyć żonie, bratu lub komukolwiek innemu, bo nie odpali. Tym czasem japoński producent proponuje samochód o ładnym wyglądzie, bez ograniczeń, możesz nim jechać gdzie chcesz, słuchać w nim czego chcesz, pożyczać komu chcesz, wozić w nim kogo chcesz, a do tego ma sporo lepsze osiągi. Jedyne co łączy te auta, to fakt, że musisz co jakiś czas je zatankować. Tyle, że japoński producent w ramach tankowania dorzuca na stacji jakiegoś hot-doga, pepsi itp. Dlaczego więc wybierasz amerykańskie auto?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1609 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:50:33 am »
Mały krok wstecz, Xbox One w zestawie NIE ma headsetu.

Cytuj
Xbox One
Day One Edition

Whats included:

- Xbox One console
- Kinect sensor
- Commemorative controller
- Exclusive achievement
- HDMI Cable
:lol:

A jak z padem? Znowu trzeba będzie dokupić akumulatorki, albo zestaw do ładowania?

Jest trzy opcje, w zestawie masz kabel mini usb i mozesz miec podpietego pada do konsoli, mozesz jechac na bateriach albo kupic zestaw do ladownia.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1610 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:51:31 am »
Mały krok wstecz, Xbox One w zestawie NIE ma headsetu.

Cytuj
Xbox One
Day One Edition

Whats included:

- Xbox One console
- Kinect sensor
- Commemorative controller
- Exclusive achievement
- HDMI Cable
:lol:

A jak z padem? Znowu trzeba będzie dokupić akumulatorki, albo zestaw do ładowania?

Każdego dnia sobie mówię, czy może być jeszcze gorzej dla M$? I codziennie wychodzą kolejne złe informacje na temat Xone  :lol:

Dokładnie tak samo, na oficjalnej stronie już jest zdjęcie akumulatorków i kabla do podłączenia pada do Xone ;)

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1611 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:53:29 am »
Zostawcie RED-a w spokoju. Jak chce kupić Xone to niech kupuje.  Jezeli podoba mu sie polityka M$ i chce wspierać tą firmę i oddać swój głos, mówiąc: nie przeszkada mi to co wprowadza M$, jestem za tym, macie moje pieniądze i róbcie więcej podobnych rzeczy.


Ja osobiście nie narzekam na kase i z chęcią pograłbym w wiele ex-ów, które będą na Xone, ale nie chce dokładac kasy do tego systemu, nie chce pokazywać, że ludziom to nie przeszkadza. Kupując Xone oddaje się tak naprawdę głos: czy bardziej się podoba polityka i podejście do graczy/kosumentó M$ czy może Sony.
Przecież nikt mu nie broni. Niech tylko wyśle pożegnalne mesydżys na LIVE do kolegów z Polski. :troll:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1612 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:53:45 am »
Nie ma w tym nic dziwnego. W USA wspierają rodzime marki, więc ReD podąża tą samą ścieżką. Logicznie rzecz biorąc nic nie przemawia za kupnem Xbox Done, ale jako że jest to sprzęt z ukochanej Hameryki, to trzeba kupić i już. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo wydawanie o 100$ więcej na sprzęt prawie o połowę słabszy z ograniczeniami jakie nie śniły się w koszmarach największym sceptykom branży, nie ma nic wspólnego z racjonalnym podejściem do tematu.

Ty tak powaznie? I dla tego nie kupuje produktow Apple, mam japonskie telefony , japonskie telewizory, europejskie i japonskie auto , europejskie meble etc i jedna Amerykanska konsole, no rzeczywiscie wspieram ten Amerykanski rynek nie ma co lol

No to w takim razie jesteś bardzo mocno po stronie M$ i wszedłbyś za nimi w ogień.

Można to porównać do hipotetycznej sytuacji gdzie na rynku jest dwóch producentów aut (amerykański i japoński). Amerykański producent proponuje samochód, który ma mnóstwo ograniczeń. Nie możesz wyjechać nim po za określony teren, ponieważ wyłącza się automatycznie i nic nie możesz zrobić. Nie możesz posłuchać w nim płyty, którą pożyczyłeś od kumpla, bo też się wyłączy. Auto jest brzydkie i coś mu wystaje, bo producent nie potrafił upchać wszystkich części tam gdzie ich miejsce. Nie możesz tego auta pożyczyć żonie, bratu lub komukolwiek innemu, bo nie odpali. Tym czasem japoński producent proponuje samochód o ładnym wyglądzie, bez ograniczeń, możesz nim jechać gdzie chcesz, słuchać w nim czego chcesz, pożyczać komu chcesz, wozić w nim kogo chcesz, a do tego ma sporo lepsze osiągi. Jedyne co łączy te auta, to fakt, że musisz co jakiś czas je zatankować. Tyle, że japoński producent w ramach tankowania dorzuca na stacji jakiegoś hot-doga, pepsi itp. Dlaczego więc wybierasz amerykańskie auto?

Kompletnie nie ma nic wspolnego, konsole kupuje wszystkie trzy bo na wszystkich bede gral, nie ograniczam sie do wyboru jednej. Moglbys tak myslec, jesli wybralbym tylko Xboxa ale nie wybralem jednej konsoli.

Marka i kraj z ktorego dana rzecz pochodzi nie ma zupelnie nic wspolnego z moim wyborem, dlaczego kazdy z was wie lepiej, czym Ja sie kieruje kupujac cos, robiac cos, ba niektorzy nawet wiedza jak kase zarabiam nie majac zielonego pojecia co robie.



_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1613 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:55:37 am »
Zostawcie RED-a w spokoju. Jak chce kupić Xone to niech kupuje.  Jezeli podoba mu sie polityka M$ i chce wspierać tą firmę i oddać swój głos, mówiąc: nie przeszkada mi to co wprowadza M$, jestem za tym, macie moje pieniądze i róbcie więcej podobnych rzeczy.


Ja osobiście nie narzekam na kase i z chęcią pograłbym w wiele ex-ów, które będą na Xone, ale nie chce dokładac kasy do tego systemu, nie chce pokazywać, że ludziom to nie przeszkadza. Kupując Xone oddaje się tak naprawdę głos: czy bardziej się podoba polityka i podejście do graczy/kosumentó M$ czy może Sony.
Przecież nikt mu nie broni. Niech tylko wyśle pożegnalne mesydżys na LIVE do kolegów z Polski. :troll:

Nie musze, bo z tego forum to mam tylko POKa na liscie, reszta znajomych z Polski tez kupuje xboxa jak tylko bedzie w Polsce dostepny, lub beda dzialaly sprowadzane.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1614 dnia: Czerwca 16, 2013, 09:58:44 am »
Raczej każdy się spina, że popierasz i kupujesz coś, co jest antykonsumenckie i wspiera rozwiązania, które prowadzą do upadku dzisiejszej branży growej. Microsoft jest w tym momencie cholernym sk*rwielem, który nawet nie potrafi pozostać w porządku wobec państw, które wspierał przy X360. Nie wspomnę o reszcie zabezpieczeń. Kupowanie tego szajstwa i wspieranie tych ideologii jest skrajną głupotą i szkodzi wszystkim nam.

To tak z grubsza. Jak wszyscy będą kupować tę konsolę, bo ma fajne gry i zgadzać się na taką politykę, to świadomie zaczną kopać dołek pod to, co obecnie uważamy za zajebistą rozrywkę.

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1615 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:05:08 am »
Nie musze, bo z tego forum to mam tylko POKa na liscie, reszta znajomych z Polski tez kupuje xboxa jak tylko bedzie w Polsce dostepny, lub beda dzialaly sprowadzane.
Przykre :(

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1616 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:05:44 am »
Cytuj
Raczej każdy się spina, że popierasz i kupujesz coś, co jest antykonsumenckie i wspiera rozwiązania, które prowadzą do upadku dzisiejszej branży growej. Microsoft jest w tym momencie cholernym sk*rwielem, który nawet nie potrafi pozostać w porządku wobec państw, które wspierał przy X360. Nie wspomnę o reszcie zabezpieczeń. Kupowanie tego szajstwa i wspieranie tych ideologii jest skrajną głupotą i szkodzi wszystkim nam.

To tak z grubsza. Jak wszyscy będą kupować tę konsolę, bo ma fajne gry i zgadzać się na taką politykę, to świadomie zaczną kopać dołek pod to, co obecnie uważamy za zajebistą rozrywkę.

Przeciez pisalem ze kazdy ma takie samo prawo kupic/nie kupic. Kazdy niech glosuje portfelem i robi to, co uwaza za sluszne. Jesli twoim zdaniem szkodza i nie jest to zgodne z twoja etyka, nie jestes zadowolony z tego w jakim kierunku to podaza to zaglosuj potfelem na nie.

Kazdy ma wybor, to nie jest tak ze Xone to jedyna konsola na rynku czy Microsoft przystawia ci pistolet do glowy abys kupil. Podoba ci sie Plastation 4 i z ta konsola chcesz spedzic ta generacje to kup Playstation i baw sie dobrze. Nikt wyboru nie narzuca i to jest w tym wszystkim najlepsze.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1617 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:06:03 am »
Mały krok wstecz, Xbox One w zestawie NIE ma headsetu.

Cytuj
Xbox One
Day One Edition

Whats included:

- Xbox One console
- Kinect sensor
- Commemorative controller
- Exclusive achievement
- HDMI Cable
:lol:

A jak z padem? Znowu trzeba będzie dokupić akumulatorki, albo zestaw do ładowania?

Każdego dnia sobie mówię, czy może być jeszcze gorzej dla M$? I codziennie wychodzą kolejne złe informacje na temat Xone  :lol:

Dokładnie tak samo, na oficjalnej stronie już jest zdjęcie akumulatorków i kabla do podłączenia pada do Xone ;)
Czyli:
- kupuję konsolę za 499$
- muszę dokupić headset
- muszę dokupić głupie akumulatorki z ładowarką
- Xbox live na 12 miesięcy
- no i oczywiście jakaś gra

W sumie na start konsoli trzeba wydać ~699$
 :lol:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1618 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:06:41 am »
Nie musze, bo z tego forum to mam tylko POKa na liscie, reszta znajomych z Polski tez kupuje xboxa jak tylko bedzie w Polsce dostepny, lub beda dzialaly sprowadzane.
Przykre :(

Jak widac nie dla nich.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1619 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:10:34 am »
Nie wiem czemu kazdy doszukuje sie tu czegos dziwnego, jakiegos fanbojstwa, wiernosci firmie etc. nie hejtuje na forum wogole, jaram sie grami na kazda platforme, gram we wszystko na wszystkim, do nikogo sie nie przywalam (chyba, ze ktos zrobi to pierwszy do mnie), po prostu sobie jestem na forum i tyle.

Dlatego, ponieważ wykazujesz się całkowitym brakiem solidarności z osobami, które uważają decyzję Microsoftu za złe. I które patrząc obiektywnie są złe, bo z punktu widzenia konsumenta bardzo ograniczają jego prawa.

Duże firmy działające w tych dziedzinach rozrywki, które mają związek z prawem autorskim i własnością intelektualną, mają dość ambiwalentny stosunek do klientów.
Kochają ich pieniądze - ale nienawidzą kiedy mają oni jakiekolwiek prawa. Bardzo dobrze to tutaj pokazali.

Już złapali za palec. Następnym razem zabiorą całą rękę przy twoich oklaskach.
Nie będziemy mieli żadnych praw - i ty będziesz mówił, że jest to zajebiste.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1620 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:11:52 am »
Mały krok wstecz, Xbox One w zestawie NIE ma headsetu.

Cytuj
Xbox One
Day One Edition

Whats included:

- Xbox One console
- Kinect sensor
- Commemorative controller
- Exclusive achievement
- HDMI Cable
:lol:

A jak z padem? Znowu trzeba będzie dokupić akumulatorki, albo zestaw do ładowania?

Każdego dnia sobie mówię, czy może być jeszcze gorzej dla M$? I codziennie wychodzą kolejne złe informacje na temat Xone  :lol:

Dokładnie tak samo, na oficjalnej stronie już jest zdjęcie akumulatorków i kabla do podłączenia pada do Xone ;)
Czyli:
- kupuję konsolę za 499$
- muszę dokupić headset
- muszę dokupić głupie akumulatorki z ładowarką
- Xbox live na 12 miesięcy
- no i oczywiście jakaś gra

W sumie na start konsoli trzeba wydać ~699$
 :lol:

Nie jest zle, Ja narazie wydalem prawie $2500 :D

Konsola
extra pad
DR3
KI
FM5
Ryse
dysk
sluchawki
Tv

Reszte gier dokopie w dniu premiery bo zawsze maja promocje w sklepie przy starcie konsoli, kup dwie/jedna gratis.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1621 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:14:49 am »
Dysk? Zewnętrzny czy wewnętrzny? Dysku nie możesz wymienić w Xbox One :( Pochwal się, jaki wziąłeś TV? ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1622 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:18:04 am »
Dysk zewnetrzny mozesz miec, wzialem 2T. Telewizor wzialem Panasonica TC-P65S60 65 cali, do grania kupuje tylko Plasmy Panasonica. Obecnie tez gram na Panasie, troche mniejszy 60 cali ale juz leciwy jest, wiec ze zmiana generacji czas na zmiane Tv ;)

Normalnie do ogladania wzialbym ST60 ale do grania sie nie nadaje ze wzgledu na IL.

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1623 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:19:13 am »
Nie musze, bo z tego forum to mam tylko POKa na liscie, reszta znajomych z Polski tez kupuje xboxa jak tylko bedzie w Polsce dostepny, lub beda dzialaly sprowadzane.
Przykre :(

Jak widac nie dla nich.
Dla nich nie. To przykre dla świata, bo pokazuje, że przekroczenie kolejnej granicy ujdzie im na sucho. Przez to właśnie, teraz na skurwiałym PS4 też jest płatne multi. Bo stworzono precedens, a teraz tworzy się nowy, który pokazuje że nic nie jest twoje. Gdzie to umiłowanie Ameryki do prawa własności w tym momencie? Ciekawe.

Przykre jest to, że tutaj Xbox miał sporo zwolenników, a MS potraktował nas jak Afrykę. Dlatego każda złotówka do kieszeni MS jest cichym przyzwoleniem na te praktyki. ch**, Nintendo może i nie ma oficjalne dystrybucji w PL, ale przynajmniej mogę sobie konsolę zamówić i na niej zagrać. Bez VPNa...

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1624 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:19:36 am »
MS wali w chu** po całości ale jak by np. raptem się okazało że Rockstar games wydaje gierki tylko na x1 to bym to gówno kupił bo co bym miał zrobić i jak taki RED jest fanem Forzy to ja mu się nie dziwie
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1625 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:20:47 am »
MS wali w chu** po całości ale jak by np. raptem się okazało że Rockstar games wydaje gierki tylko na x1 to bym to gówno kupił bo co bym miał zrobić i jak taki RED jest fanem Forzy to ja mu się nie dziwie
I byś chu** a nie pograł, bo Polska czwarty świat.  :angel:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1626 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:21:54 am »
Red, kup mi PS4, bo mnie nie stać a dla Ciebie to jak bułka na śniadanie z tego co widzę. Co Ty na to? Chyba mi bułki nie będziesz żałował?

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1627 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:22:12 am »
Dysk zewnetrzny mozesz miec, wzialem 2T. Telewizor wzialem Panasonica TC-P65S60 65 cali, do grania kupuje tylko Plasmy Panasonica. Obecnie tez gram na Panasie, troche mniejszy 60 cali ale juz leciwy jest, wiec ze zmiana generacji czas na zmiane Tv ;)

Normalnie do ogladania wzialbym ST60 ale do grania sie nie nadaje ze wzgledu na IL.

Jak będziesz miał, to wrzuć jakieś fotki, jak to wygląda, bo ciekaw jestem. Ja odpalę PS4 na tym, wczoraj kupiłem - http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE55F8000SLXXH i ciekaw jestem różnic w jakości obrazu. Właśnie wyszedłem z podobnego założenia w tym wypadku ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1628 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:22:38 am »
Red, kup mi PS4, bo mnie nie stać a dla Ciebie to jak bułka na śniadanie z tego co widzę. Co Ty na to? Chyba mi bułki nie będziesz żałował?


Jak bedziesz dla mnie mily ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2013, 10:24:38 am wysłana przez _ReD_ »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1629 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:28:46 am »
Dysk zewnetrzny mozesz miec, wzialem 2T. Telewizor wzialem Panasonica TC-P65S60 65 cali, do grania kupuje tylko Plasmy Panasonica. Obecnie tez gram na Panasie, troche mniejszy 60 cali ale juz leciwy jest, wiec ze zmiana generacji czas na zmiane Tv ;)

Normalnie do ogladania wzialbym ST60 ale do grania sie nie nadaje ze wzgledu na IL.

Jak będziesz miał, to wrzuć jakieś fotki, jak to wygląda, bo ciekaw jestem. Ja odpalę PS4 na tym, wczoraj kupiłem - http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE55F8000SLXXH i ciekaw jestem różnic w jakości obrazu. Właśnie wyszedłem z podobnego założenia w tym wypadku ;)

Spoko, zrobie ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1630 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:53:50 am »
I gdzie tu lol? Rozwiazanie jest bardzo fajne, moge sobie ogladac Tv, jednoczenie dostawac powiadomienia i wiadomosci od graczy, sciagac gry, instalowac, czekac az sie mecz online zacznie etc. Do tego mozesz dolaczyc sie do gry z dasha i zeby nie czekac w lobby grac w co innego lub ogladac tv i jak gra bedzie gotowa dostajesz wiadomosc i przylaczasz sie bezposrednio do gry bez zadnego czekania.

Beka. Mam nadzieję, że nowy Xbox będzie mniej buczał od starego, bo wtedy nici z oglądania filmów w nocy  :roll:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1631 dnia: Czerwca 16, 2013, 10:55:05 am »
:D

Marins

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1632 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:00:21 am »
Cytuj
...Kolejną niejasną kwestią pozostaje rozwiązanie problemu zbanowanych kont. Użytkownik serwisu Twitter, Mark Dohery zapytał przedstawiciela oficjalnej pomocy technicznej, co stanie się z takimi osobami.

„Jeśli twoje konto jest zbanowane, równocześnie przepadają licencje na wszystkie gry podpięte do konta” - napisano w odpowiedzi. Ponownie, nie otrzymaliśmy szczegółów. Nie wiemy na przykład, czy ograniczenia dotyczą również zakupionych tytułów pudełkowych.
eurogamer.
Jaja byłyby jak pożyczysz komuś grę przypadkowo z poza listy 10 wydymanych i dostaniesz bana na konto i wszystkie gry  :lol: Nic z nimi nie zrobisz. Do kosza i po nowego xone.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1633 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:03:07 am »
Cytuj
...Kolejną niejasną kwestią pozostaje rozwiązanie problemu zbanowanych kont. Użytkownik serwisu Twitter, Mark Dohery zapytał przedstawiciela oficjalnej pomocy technicznej, co stanie się z takimi osobami.

„Jeśli twoje konto jest zbanowane, równocześnie przepadają licencje na wszystkie gry podpięte do konta” - napisano w odpowiedzi. Ponownie, nie otrzymaliśmy szczegółów. Nie wiemy na przykład, czy ograniczenia dotyczą również zakupionych tytułów pudełkowych.
eurogamer.
Jaja byłyby jak pożyczysz komuś grę przypadkowo z poza listy 10 wydymanych i dostaniesz bana na konto i wszystkie gry  :lol: Nic z nimi nie zrobisz. Do kosza i po nowego xone.


http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13133.msg870096#msg870096

Dobra ide spac, kiedys wroce, zostawiam wam nowa wersje avatara, zebyscie o mnie pamietali lol

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1634 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:07:39 am »
Czy mi się wydaje, czy _CZErwoNY_ pracuje w m$, a 78% osób na jego friendliście to koledzy z pracy?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1635 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:19:56 am »
Śliczny avatar ReD.
A ty się Iras uspokój komórkoklapie.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1636 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:33:45 am »
Temat do zamknięcia.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1637 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:51:15 am »
Cytuj
...Kolejną niejasną kwestią pozostaje rozwiązanie problemu zbanowanych kont. Użytkownik serwisu Twitter, Mark Dohery zapytał przedstawiciela oficjalnej pomocy technicznej, co stanie się z takimi osobami.

„Jeśli twoje konto jest zbanowane, równocześnie przepadają licencje na wszystkie gry podpięte do konta” - napisano w odpowiedzi. Ponownie, nie otrzymaliśmy szczegółów. Nie wiemy na przykład, czy ograniczenia dotyczą również zakupionych tytułów pudełkowych.
eurogamer.
Jaja byłyby jak pożyczysz komuś grę przypadkowo z poza listy 10 wydymanych i dostaniesz bana na konto i wszystkie gry  :lol: Nic z nimi nie zrobisz. Do kosza i po nowego xone.


Cytuj
Major Nelson takes Xbox One questions, says banned users will 'absolutely not' lose games

http://www.engadget.com/2013/06/15/major-nelson-takes-xbox-one-questions-says-banned-users-will-a/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2013, 11:52:53 am wysłana przez LoNdEk »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1638 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:53:27 am »
Tak czy siak będzie z tym kupa pieprzenia się, a jak infolinia akurat będzie nieczynna (święto? w Polsce moze niedziela, albo będzie późna pora) to nie pograsz sobie :< No chyba, że infolinia 24h/7 będzie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #1639 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:55:45 am »
Console Wars: you’re going to buy an Xbox One

Cytuj
Cytuj
Cytuj
Thanks to some clever showmanship from Sony, E3 2013 was a PR disaster for Microsoft. What effect will this have on the next generation of console wars? Almost nothing, Brenna argues.

http://www.vg247.com/2013/06/14/console-wars-youre-going-to-buy-an-xbox-one/