Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 441506 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2120 dnia: Lipca 17, 2013, 21:12:26 pm »
Nie no sensowne, przecież wcześniej się mówiło, że MS jest w dupie z software'm na XOne. W takim wypadku wydadzą 1/3 gry, 1/3 pobierze się na starcie, a pozostałą część sprzedadzą jako DLC  :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2121 dnia: Lipca 18, 2013, 10:51:31 am »
Tak na 100% tak będzie  :roll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2122 dnia: Lipca 18, 2013, 13:13:42 pm »
Broniąc droższą, mniej wydają konsole z mniejszą ilością utalentowanych developerów. Tak na 100% będzie. :angel:

Dziwie się tej obronie. Choć nie neguje, każdy ma wybór.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2123 dnia: Lipca 18, 2013, 13:46:37 pm »
Dziwie się tej obronie. Choć nie neguje, każdy ma wybór.

PROSTO., że ma.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2124 dnia: Lipca 23, 2013, 09:58:37 am »

Unlimited

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2125 dnia: Lipca 23, 2013, 10:03:15 am »
Kogoś te "ficzery" zainteresowały...wątpie. :whistle:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2126 dnia: Lipca 23, 2013, 10:06:05 am »
Może i nic wielkiego, ale lepiej, że są, niż gdyby ich nie było.


Playground Games: Nowa gra od studia odpowiedzialnego za Forza Horizon
Cytuj
Playground Games, czyli studio, które stworzyło Forza Horizon, pracuje właśnie nad grą wyścigową. Produkcja ma być "przepiękna wizualnie" i "poprowadzić cały gatunek gier".

Nie ma pewności, o jaką dokładnie grę wyścigową chodzi - Forza Motorsport 5 ma się przecież ukazać na premierze Xbox One. Nowa, nieznana gra trafi zaś na półki sklepowe pod koniec przyszłego roku. Tak przynajmniej wynika z opublikowanych przez Playground Games ogłoszeń w sprawie pracy.
http://www.cdaction.pl/news-33777/playground-games-nowa-forza-od-studia-odpowiedzialnego-za-horizon.html

Pewnie będzie to po prostu Forza Horizon 2.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2127 dnia: Lipca 23, 2013, 11:00:00 am »


Kinect pozna po twarzy kumpla, ktory przyszedł do ciebie pograć i zaloguje go na jego konto...Żeby przypadkiem nie zagrał w grę, której nie kupił!  :lol:

No i zajebisty ficzer, wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!! ŁAŁ!!!

Wiedzą jak walczyć o klienta!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2128 dnia: Lipca 23, 2013, 11:04:00 am »
wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!!

Goblin w Dark Sorcerer miał 350 kości, więc tutaj może będzie prawidłowo.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2129 dnia: Lipca 23, 2013, 11:08:13 am »
MS na pewno ma laboratoria, gdzie badają pierwsze przypadki zombie na świecie i na pewno dali info twórcom DR3.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2130 dnia: Lipca 23, 2013, 11:13:40 am »
wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!!

Goblin w Dark Sorcerer miał 350 kości, więc tutaj może będzie prawidłowo.
Bo to Goblin, a nie człowiek. Skąd wiesz, że na drodze ewolucji np. w pytongu nie ma ze 30 kosteczek. ;)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2131 dnia: Lipca 23, 2013, 13:10:50 pm »
Cytuj
Kinect pozna po twarzy kumpla, ktory przyszedł do ciebie pograć i zaloguje go na jego konto...Żeby przypadkiem nie zagrał w grę, której nie kupił!  :lol:

No i zajebisty ficzer, wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!! ŁAŁ!!!

Wiedzą jak walczyć o klienta!

No tak nawet jakby dawali dziwkę za darmo do każdej konsoli to pewnie napisał byś, że wolisz brunetki a nie blondynki :lol: Ale czego tu od sonoklapa oczekiwać, zamiast powiedzieć, że fajny myk, to będzie bronił się przed technologią i nowymi ficzerami, a znając życie jakby SONY na to wpadło to pewno udało by Ci się napisać coś miłego  :angel:

Nie rozumiem was w ogóle, ślepo zapatrzeni tylko w jeden obrazek i jeden drugiemu chce zaimponować, tylko ja się qrva pytam czym ?

Głupotą jedynie  :roll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2132 dnia: Lipca 23, 2013, 13:18:31 pm »
Cytuj
Kinect pozna po twarzy kumpla, ktory przyszedł do ciebie pograć i zaloguje go na jego konto...Żeby przypadkiem nie zagrał w grę, której nie kupił!  :lol:

No i zajebisty ficzer, wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!! ŁAŁ!!!

Wiedzą jak walczyć o klienta!

No tak nawet jakby dawali dziwkę za darmo do każdej konsoli to pewnie napisał byś, że wolisz brunetki a nie blondynki :lol: Ale czego tu od sonoklapa oczekiwać, zamiast powiedzieć, że fajny myk, to będzie bronił się przed technologią i nowymi ficzerami, a znając życie jakby SONY na to wpadło to pewno udało by Ci się napisać coś miłego  :angel:

Nie rozumiem was w ogóle, ślepo zapatrzeni tylko w jeden obrazek i jeden drugiemu chce zaimponować, tylko ja się qrva pytam czym ?

Głupotą jedynie  :roll:



Jesteś uczulony fanboj i nichuja nie potrafisz przełknąć słowa krytyki w stronę twojej ukochanej konsoli. Nie rozróżniasz ani sakrazmu, ani żartów. Jak kotś coś powie, to od razu jest sonoklap i basta.

Odwiedź temat o E3 i później wypowiadaj się na mój temat.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2133 dnia: Lipca 23, 2013, 13:24:00 pm »
Tłumacz to sobie jak chcesz i nie zasłaniaj się tym co sobie tam piszesz bo mi to koło wentla lata, ludzie nie będą się patrzyć co pisałeś kiedyś tam tylko co pisze teraz  :roll: Także daruj sobie odwracania kota ogonem.

Sarkazm z lol na końcu  :roll: jak bym was nie znał to może i bym to łyknął, po za tym nie zachowuj się jak baba i nie każ ludziom się domyślać.....

Jak coś jest ch**owe krytyka jest do przyjęcia.......ale jak ktoś szuka dziury w całym na siłę to niech się później nie dziwi, że człowiek nazywa go po imieniu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2013, 13:32:39 pm wysłana przez Soul »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2134 dnia: Lipca 23, 2013, 13:26:21 pm »
Xbot jak widze w formie.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2135 dnia: Lipca 23, 2013, 13:34:08 pm »
Nie bój już znikam, miłego trzymania się za fajki  :angel:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2136 dnia: Lipca 23, 2013, 13:46:02 pm »
Nie bój już znikam, miłego trzymania się za fajki  :angel:



andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2137 dnia: Lipca 23, 2013, 13:51:47 pm »
Tłumacz to sobie jak chcesz i nie zasłaniaj się tym co sobie tam piszesz bo mi to koło wentla lata, ludzie nie będą się patrzyć co pisałeś kiedyś tam tylko co pisze teraz  :roll: Także daruj sobie odwracania kota ogonem.

Sarkazm z lol na końcu  :roll: jak bym was nie znał to może i bym to łyknął, po za tym nie zachowuj się jak baba i nie każ ludziom się domyślać.....

Jak coś jest ch**owe krytyka jest do przyjęcia.......ale jak ktoś szuka dziury w całym na siłę to niech się później nie dziwi, że człowiek nazywa go po imieniu.

Acha, czyli albo Xbox forever, albo jesteś sonoklap, ok.

Jakie problemy...uciekasz z forumka represjonowany zaślepionymi sonoklapami bluzgającymi na Microsoft, Xboxa i ciebie samego... co za ludzie tu piszą... musisz mieć okropne życie. Grtuluję, że wytrzymałeś tak długo, szkoda, że zabrakło wytrwałości i obiektywizmu.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2138 dnia: Lipca 23, 2013, 14:04:33 pm »
Cytuj
Kinect pozna po twarzy kumpla, ktory przyszedł do ciebie pograć i zaloguje go na jego konto...Żeby przypadkiem nie zagrał w grę, której nie kupił!  :lol:

No i zajebisty ficzer, wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!! ŁAŁ!!!

Wiedzą jak walczyć o klienta!

No tak nawet jakby dawali dziwkę za darmo do każdej konsoli to pewnie napisał byś, że wolisz brunetki a nie blondynki :lol: Ale czego tu od sonoklapa oczekiwać, zamiast powiedzieć, że fajny myk, to będzie bronił się przed technologią i nowymi ficzerami, a znając życie jakby SONY na to wpadło to pewno udało by Ci się napisać coś miłego  :angel:

Nie rozumiem was w ogóle, ślepo zapatrzeni tylko w jeden obrazek i jeden drugiemu chce zaimponować, tylko ja się qrva pytam czym ?

Głupotą jedynie  :roll:


Nie, to są jakieś bzdety, jakieś tam "ficzery" o niczym. Fajnie, że Kinect mnie rozpozna i przestawi ustawienia po mojemu, fajnie, że można do niego gadać, fajnie.... nie qrwa, właśnie nie fajnie. To są tylko jakieś tam dodatki, tzw pierdu pierdu nikogo nie obchodzace, tak samo jak dodatkiem jest pieprzona lampka w DS4, której za chu** wyłączyć się nie da.

Generalnie widzę, że wszelkie te gówna, po prostu ciebie Soul jarają, gdzie prawie każdy ma w dupie  ;)

Ewentualnie boli cię krytyka xboxa  :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2013, 14:08:37 pm wysłana przez Moldar »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2139 dnia: Lipca 23, 2013, 14:11:59 pm »
Ewentualnie boli cię krytyka xboxa 

Stawiam na to.

Unlimited

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2140 dnia: Lipca 23, 2013, 14:57:32 pm »
Zostawicie PROSTO pracownika komisu. Tak mówiąc szczerze, te ficzery w ogóle mnie nie jarają, niebawem Kinect będzie mi wybierał co mam jeść, co pić, w jakie gry grać, jak się ruchać i to wszystko zarejestruje i wrzuci do netu. :-x
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2013, 15:00:29 pm wysłana przez Unlimited »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2141 dnia: Lipca 23, 2013, 14:59:10 pm »
Ewentualnie boli cię krytyka xboxa 

Stawiam na to.

A co tu stawiać? Soula boli nawet najmniejszy prztyczek w stronę MS, a jego posty o tym, że prawdopodobnie będzie musiał kupić PS4 to pisał 4 godziny, bo mu sygnały z mózgu paraliżowały palce i musiał wklepywać literki nosem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2142 dnia: Lipca 23, 2013, 15:25:42 pm »
Zostawicie PROSTO pracownika komisu. Tak mówiąc szczerze, te ficzery w ogóle mnie nie jarają, niebawem Kinect będzie mi wybierał co mam jeść, co pić, w jakie gry grać, jak się ruchać i to wszystko zarejestruje i wrzuci do netu. :-x

No to ich gadanie o XOne to jak do jakichś ułomnych ludzi...

"Mamy Kinecta, zajebiście dokładnego, mówisz TV i oglądasz TV! Kinect rozpozna twarz twojego kumpla! Kinect potrafi rozpoznać najmniejszy ruch palcem, z odległości nawet 3m!! W DR3 będą wnętrzności, jak z reala!!!!"

Taka gadka wskazywała by na target 12 letnich pryszczatych hamburgerów, które łykną to bez popity. Albo prawdziwych Xbotów, którzy będą się jarać takim gadaniem, powtarzać to i robić z tego rewelacje aka "rocket science level"...

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2143 dnia: Lipca 23, 2013, 17:40:10 pm »
Cytuj
Acha, czyli albo Xbox forever, albo jesteś sonoklap, ok.

Jakie problemy...uciekasz z forumka represjonowany zaślepionymi sonoklapami bluzgającymi na Microsoft, Xboxa i ciebie samego... co za ludzie tu piszą... musisz mieć okropne życie. Grtuluję, że wytrzymałeś tak długo, szkoda, że zabrakło wytrwałości i obiektywizmu.

Nie, napisałem przecież, że jak coś jest ch**owe to się nie czepiam i jak zasługuje na krytykę to śmiało.
Tak tak mam okropne życie, bo nie mogę znieść POLACTWA  :roll: i tego, że ktoś jest zwykłym trollem skoro Tobie to nie przeszkadza i ogólnie to tolerujesz to fajnie masz.

Wiesz kiedyś tu było dużo lepiej ogólnie ostatnio poziom spadł tu strasznie nisko i niekiedy zwyczajnie nie ma co pisać bo zaraz jeden coś napiszę i dwóch kolejnych kolegów przyleci na pomoc z własną adorację  :angel: ( tu na ten przykład też taka akcja mam miejsce pozdrowienia dla Posterunkowego i 666)
I Super moderatora Inżyniera  :angel: sorry ale ja wysiadam bo na cholerę się z kalafiorami użerać ? :D Człowiek wchodzi do tematu i na każdy jeden temat czyta żale osób które mają tą konsole głęboko w dupie i nigdy jej nie kupią  :angel:

Cytuj
Nie, to są jakieś bzdety, jakieś tam "ficzery" o niczym. Fajnie, że Kinect mnie rozpozna i przestawi ustawienia po mojemu, fajnie, że można do niego gadać, fajnie.... nie qrwa, właśnie nie fajnie. To są tylko jakieś tam dodatki, tzw pierdu pierdu nikogo nie obchodzace, tak samo jak dodatkiem jest pieprzona lampka w DS4, której za chu** wyłączyć się nie da.

Generalnie widzę, że wszelkie te gówna, po prostu ciebie Soul jarają, gdzie prawie każdy ma w dupie  ;)

Ewentualnie boli cię krytyka xboxa  :P

Nie nikogo tylko was kur**, ja je**e tak ciężko to zrozumieć? świat nie obraca się w okół was :roll: to, że dla kogoś to chujnia nie znaczy, że chujnią jest.
A szczerze nie czaję tej mega obrony przed tym i tłumaczeń, że be i na ch** to komu  :roll: Opcja z tym, że daje ziomalowi pada i nic sobie nie musi zmieniać jest  MEGA lecz jak widać nie dla wszystkich :angel:

Nie tyle co jarją co są fajnymi pomysłami a prawie robi wielką różnicę bo parę osób na PE napisało, że jest to fajna opcja, a w dupie ją mają hmm wiadomo kto ją ma :roll: :angel:

Boli jak jest nie słuszna.

Cytuj
Zostawicie PROSTO pracownika komisu. Tak mówiąc szczerze, te ficzery w ogóle mnie nie jarają, niebawem Kinect będzie mi wybierał co mam jeść, co pić, w jakie gry grać, jak się ruchać i to wszystko zarejestruje i wrzuci do netu. :-x

Spokojnie niech się dowartościują bo tylko tu mogą, co do reszty czytaj wyżej i nie przesadzja bo nikt nie ma ochoty patrzeć jak się ruchasz......


Cytuj
Taka gadka wskazywała by na target 12 letnich pryszczatych hamburgerów, które łykną to bez popity. Albo prawdziwych Xbotów, którzy będą się jarać takim gadaniem, powtarzać to i robić z tego rewelacje aka "rocket science level"...

Człowieku co Ty pier**lisz? masz na górze filmik w którym mówią co będzie a czego nie będzie, świat idzie do przodu  życie ma być co raz wygodniejsze   czy Ci się to podoba czy nie.

No tak bo skoro Cibie to nie jara i masz to w dupie to inni też powinni mieć inaczej są 12 letnimi hamburegerami albo mega xbotami.....

No tyle ode mnie więcej czasu na was nie mam zamiaru tracić :angel:
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2013, 17:44:11 pm wysłana przez Soul »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2144 dnia: Lipca 23, 2013, 17:56:01 pm »
Hohohoho, chirurg będzie miał dzisiaj dużo roboty :troll:

Przyszłość i wygoda, lol. Gadanie do konsoli ma być wygodniejsze od pilota, który się obsługuje ułamki sekund? Ja przeskoczę 20 kanałów w TV zanim lag w kinkiecie mi zmieni jeden kanał :lol: I znowu ficzer dla grubych amerykanów, którym zwały tłuszczu utrudniają sięgnięcie po pilota leżącego pół metra obok.
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2013, 17:58:35 pm wysłana przez tytacz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2145 dnia: Lipca 23, 2013, 18:01:30 pm »
na każdy jeden temat czyta żale osób które mają tą konsole głęboko w dupie i nigdy jej nie kupią

Pewnie będe miał XboxOne wcześniej od Ciebie :lol: Ale czaję - nie czytasz na bierząco, bo tak to byś wiedział, że po ogłoszeniu braku alwyaes online i blokowaniu używek więcej osób się zastanawia nad kupnem tego badziwiea, w tym i ja, chociaż gry są bardzo marne póki co (jak i na PS4, chociaż tam ejst troszeczkę lepiej).

Idz Pan się lepiej ubierz w swoje dresy prosto, i nie wiem, pluj sobie na policjantów krzycząc JP, albo coś, bo widzę, że takie zabawy to Twój poziom jest. Jakbyś miał chociaż trochę rozumu, to byś na wyrażane opinie niezadowolenia odpowiadał swoją opinią zadowolenia i przedstawiał swój punkt widzenia. No ale Ty tylko potrafisz wyzywać od sonoklapów.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2146 dnia: Lipca 23, 2013, 18:04:32 pm »

Nie nikogo tylko was kur**, ja je**e tak ciężko to zrozumieć? świat nie obraca się w okół was :roll: to, że dla kogoś to chujnia nie znaczy, że chujnią jest.
A szczerze nie czaję tej mega obrony przed tym i tłumaczeń, że be i na ch** to komu  :roll: Opcja z tym, że daje ziomalowi pada i nic sobie nie musi zmieniać jest  MEGA lecz jak widać nie dla wszystkich :angel:


Ale przecież to działa w obie strony Soul

to, że dla kogoś to chujnia nie znaczy, że chujnią jest.


To, że dla ciebie coś jest zajebiste, nie zmienia tego, że dla innych jest chujnią i zbędnym ficzerem. Świat nie obraca się tylko wokół ciebie i kilku osób z PPE  :P


Dla mnie jest to zbędny ficzer to cały rozpoznawanie, bo co gra, to inne ustawienia. Wielkie mi rzeczy, że konsola zapamięta czy lubię inverted czy nie  :lol: 

To są pierdółki nie zmieniające historii, było to wyśmiane raczej z beki, na tzw. trolla. Ale jednak mocno cie to zabolało.

Konsole Microsoftu mają swoje plusy, dashboard działa 100 razy szybciej niż ten zamulacz od Sony. Multiplatformy działają w 90 % przypadkach lepiej, każda gra arcade ma triala. I pewnie jeszczxe sporo innych rzeczy, ale nie zmienia to faktu, że Xbox One póki co jest reklamowany żałośnie. Nie potrafią pokazać swojej wizji, bo po katastrofie z E3, chyba sami nie wiedzą, co mają aktualnie zrobić. Konieczny Kinect to niewypał niepotrzebnie podnoszący cenę konsoli. Nie będę z tego korzystać, chyba, że moja dziewczyna kupi sobie grę taneczną.

pozdrawiam  ;)


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2147 dnia: Lipca 23, 2013, 18:04:44 pm »
Ta, życie ma być co raz wygodniejsze... Bo co, gracze są co raz bardziej upośledzeni? Te ficzery pokazują tendencję spadkową w branży. Jeśli podążać tym tropem, to niedługo gry same będą się przechodzić. Z resztą to juz sie zaczelo i zaczyna wychodzić co raz więcej ułomnych gier.

Ja jestem temu przeciwny, a ty powinieneś nauczyć się przyjmować do wiadomości to, że ktoś może mieć inne zdanie niż ty.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2148 dnia: Lipca 23, 2013, 18:57:51 pm »
Cytuj
Kinect pozna po twarzy kumpla, ktory przyszedł do ciebie pograć i zaloguje go na jego konto...Żeby przypadkiem nie zagrał w grę, której nie kupił!  :lol:

No i zajebisty ficzer, wnetrzności zombiaków w DR3 będą anatomicznie zgodne z rzeczywistością!! ŁAŁ!!!

Wiedzą jak walczyć o klienta!

No tak nawet jakby dawali dziwkę za darmo do każdej konsoli to pewnie napisał byś, że wolisz brunetki a nie blondynki :lol: Ale czego tu od sonoklapa oczekiwać, zamiast powiedzieć, że fajny myk, to będzie bronił się przed technologią i nowymi ficzerami, a znając życie jakby SONY na to wpadło to pewno udało by Ci się napisać coś miłego  :angel:

Nie rozumiem was w ogóle, ślepo zapatrzeni tylko w jeden obrazek i jeden drugiemu chce zaimponować, tylko ja się qrva pytam czym ?

Głupotą jedynie  :roll:

Zluzuj majty bo zachowujesz sie jak fanboj

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2149 dnia: Lipca 24, 2013, 00:16:38 am »
Cytuj
Acha, czyli albo Xbox forever, albo jesteś sonoklap, ok.

Jakie problemy...uciekasz z forumka represjonowany zaślepionymi sonoklapami bluzgającymi na Microsoft, Xboxa i ciebie samego... co za ludzie tu piszą... musisz mieć okropne życie. Grtuluję, że wytrzymałeś tak długo, szkoda, że zabrakło wytrwałości i obiektywizmu.

Nie, napisałem przecież, że jak coś jest ch**owe to się nie czepiam i jak zasługuje na krytykę to śmiało.
Tak tak mam okropne życie, bo nie mogę znieść POLACTWA  :roll: i tego, że ktoś jest zwykłym trollem skoro Tobie to nie przeszkadza i ogólnie to tolerujesz to fajnie masz.

Wiesz kiedyś tu było dużo lepiej ogólnie ostatnio poziom spadł tu strasznie nisko i niekiedy zwyczajnie nie ma co pisać bo zaraz jeden coś napiszę i dwóch kolejnych kolegów przyleci na pomoc z własną adorację  :angel: ( tu na ten przykład też taka akcja mam miejsce pozdrowienia dla Posterunkowego i 666)
I Super moderatora Inżyniera  :angel: sorry ale ja wysiadam bo na cholerę się z kalafiorami użerać ? :D Człowiek wchodzi do tematu i na każdy jeden temat czyta żale osób które mają tą konsole głęboko w dupie i nigdy jej nie kupią  :angel:

Cytuj
Nie, to są jakieś bzdety, jakieś tam "ficzery" o niczym. Fajnie, że Kinect mnie rozpozna i przestawi ustawienia po mojemu, fajnie, że można do niego gadać, fajnie.... nie qrwa, właśnie nie fajnie. To są tylko jakieś tam dodatki, tzw pierdu pierdu nikogo nie obchodzace, tak samo jak dodatkiem jest pieprzona lampka w DS4, której za chu** wyłączyć się nie da.

Generalnie widzę, że wszelkie te gówna, po prostu ciebie Soul jarają, gdzie prawie każdy ma w dupie  ;)

Ewentualnie boli cię krytyka xboxa  :P

Nie nikogo tylko was kur**, ja je**e tak ciężko to zrozumieć? świat nie obraca się w okół was :roll: to, że dla kogoś to chujnia nie znaczy, że chujnią jest.
A szczerze nie czaję tej mega obrony przed tym i tłumaczeń, że be i na ch** to komu  :roll: Opcja z tym, że daje ziomalowi pada i nic sobie nie musi zmieniać jest  MEGA lecz jak widać nie dla wszystkich :angel:

Nie tyle co jarją co są fajnymi pomysłami a prawie robi wielką różnicę bo parę osób na PE napisało, że jest to fajna opcja, a w dupie ją mają hmm wiadomo kto ją ma :roll: :angel:

Boli jak jest nie słuszna.

Cytuj
Zostawicie PROSTO pracownika komisu. Tak mówiąc szczerze, te ficzery w ogóle mnie nie jarają, niebawem Kinect będzie mi wybierał co mam jeść, co pić, w jakie gry grać, jak się ruchać i to wszystko zarejestruje i wrzuci do netu. :-x

Spokojnie niech się dowartościują bo tylko tu mogą, co do reszty czytaj wyżej i nie przesadzja bo nikt nie ma ochoty patrzeć jak się ruchasz......


Cytuj
Taka gadka wskazywała by na target 12 letnich pryszczatych hamburgerów, które łykną to bez popity. Albo prawdziwych Xbotów, którzy będą się jarać takim gadaniem, powtarzać to i robić z tego rewelacje aka "rocket science level"...

Człowieku co Ty pier**lisz? masz na górze filmik w którym mówią co będzie a czego nie będzie, świat idzie do przodu  życie ma być co raz wygodniejsze   czy Ci się to podoba czy nie.

No tak bo skoro Cibie to nie jara i masz to w dupie to inni też powinni mieć inaczej są 12 letnimi hamburegerami albo mega xbotami.....

No tyle ode mnie więcej czasu na was nie mam zamiaru tracić :angel:

tl;dr - nie umiem pisać po polsku.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2150 dnia: Lipca 24, 2013, 11:35:14 am »
Cytuj
Xbox One may have “a 2-3x unit advantage” at launch over PS4 – analyst

http://www.vg247.com/2013/07/23/xbox-one-may-have-the-benefit-of-a-2-3x-unit-advantage-at-launch-over-ps4-analyst/

Cytuj
GameStop halted Xbox One pre-orders because demand was too high – Microsoft

http://www.vg247.com/2013/07/23/gamestop-halted-xbox-one-pre-orders-because-demand-was-too-high-microsoft/

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2151 dnia: Lipca 25, 2013, 10:04:37 am »
Microsoft znowu zmienia zdanie. Indyki będą mogły wydawać swoje gry na Xbone bez wydawcy.

Na dodatek ( i to jest najlepsze info ), każda zakupiona konsola, będzie mogła być konsolą deweloperską. Pewnie potrzebna będzie jakaś autoryzacja od Microsoftu i wsio, można tworzyć gry.

Informacja jest oczywiście na plus, ale jest to też kolejna porażka Microsoftu, który wycofuje się ze wszystkiego co mówił wcześniej. Konsola się jeszcze nie pojawiła, a oni już ja diametralnie zmieniają. Słupki przedsprzedaży pewnie były mocno na korzyść Sony  :P

iko

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2152 dnia: Lipca 25, 2013, 10:07:02 am »
Nie zapominajmy o Dead Rising 3, który imo będzie wyrywał z butów. :angel:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2153 dnia: Lipca 25, 2013, 14:24:18 pm »
Ogolnie XOne bedzie mial lepsze gry na starcie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2154 dnia: Lipca 25, 2013, 15:03:11 pm »
rotfl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2155 dnia: Lipca 25, 2013, 15:04:33 pm »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2156 dnia: Lipca 25, 2013, 19:33:34 pm »
Skoro przez ostatnie kilka lat nie wyszło na Xboxa 360 ABSOLUTNIE NIC interesującego co byłoby ekskluzywną grą to nie dziwne, że coś tam mają na premierę One. Jednak podnietka znowu będzie przez 2-3 lata, a MS znowu wydyma tradycyjnie swoich odbiorców.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2157 dnia: Lipca 25, 2013, 20:27:48 pm »
Skoro przez ostatnie kilka lat nie wyszło na Xboxa 360 ABSOLUTNIE NIC interesującego co byłoby ekskluzywną grą to nie dziwne, że coś tam mają na premierę One. Jednak podnietka znowu będzie przez 2-3 lata, a MS znowu wydyma tradycyjnie swoich odbiorców.


Forza, Halo, GoW...

Ogolnie XOne bedzie mial lepsze gry na starcie.
rotfl


OK powinienem dodac IMO. Dla mnie XOne ma lepszy line-up niz PS4.

svonston

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2158 dnia: Lipca 25, 2013, 20:36:11 pm »
Forza, Halo, GoW...
A jakieś nowe IP czy nic?

Unlimited

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2159 dnia: Lipca 25, 2013, 20:50:36 pm »
Forza to to samo, doczekaliście się zmiennych warunków pogodowych czy zmiany doby..nie, a na next gena będą, eee też nie. :P