Autor Wątek: Xbox One - Temat główny  (Przeczytany 441638 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2720 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:36:13 pm »
Co w Skodzie trzeszczy? Jeździłem nową Octavią, starszym Roomsterem i Yeti. Roomster trochę odstawał, ale gdzie to trzeszczenie? Już Opel Astra III wydawał się gorzej wykonany i "spasowany" we wnętrzu, niż auta z rodowodem Mladá Boleslav.

svonston

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2721 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:38:24 pm »
Trzeszczy po przejechaniu 10x tysięcy. Od razu to nawet Tata Nano nie skrzypi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2722 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:40:42 pm »
Skoda od wejścia do grupy VW to jest niezła jakość, a od kilku lat modele Octavia i wyższe to już w ogóle...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2723 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:40:58 pm »
Trzeszczy po przejechaniu 10x tysięcy. Od razu to nawet Tata Nano nie skrzypi.
Zapomniałem dodać, że nie jeździłem nimi po bułki do sklepu i te kilkadziesiąt tysi to jednak już miały. No ale hejt, bo Skoda, stereotypowe auto biedaka, co go na prawdziwie "niemieckie" wozidło nie stać. :roll: Ot, stereotypowe polskie myślenie, które nie wiem, skąd się bierze.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2724 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:43:52 pm »
Toć w mojej starej Vectrze plastiki nie trzeszczą i są fajniejsze niż w większości nowych aut tej klasy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2725 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:43:59 pm »
Cytuj
No ale hejt, bo Skoda, stereotypowe auto biedaka, co go na prawdziwie "niemieckie" wozidło nie stać. :roll: Ot, stereotypowe polskie myślenie, które nie wiem, skąd się bierze.

Jezu, ale masz problem i się czepiasz, bo skodą jeździłeś. Mogłem Napisać "tanie auto z trzeszczącymi plastikami" a dalej zamiast Maybacha "drogie auto z zajebiście spasowanymi plastikami" na jedno by wyszło. Dałem skodę, bo jest tania. Jakbym dał Dacie to by był spokój? Albo jak Svon napisał Tata lub jakaś Ładę?

Sam uważam Skode Superb za zajebisty samochód (wnętrze - bo z zewnątrz to wóz dla grabarza jak merc E)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2013, 23:45:31 pm wysłana przez Master_666 »

svonston

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2726 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:46:04 pm »
Trzeszczy po przejechaniu 10x tysięcy. Od razu to nawet Tata Nano nie skrzypi.
Zapomniałem dodać, że nie jeździłem nimi po bułki do sklepu i te kilkadziesiąt tysi to jednak już miały. No ale hejt, bo Skoda, stereotypowe auto biedaka, co go na prawdziwie "niemieckie" wozidło nie stać. :roll: Ot, stereotypowe polskie myślenie, które nie wiem, skąd się bierze.
Eh, ale to normalne, że samochód tej klasy za te pieniądze trzeszczy po przejechaniu ponad 100 tysięcy km. Plastiki są twarde i tyle.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2727 dnia: Grudnia 30, 2013, 23:53:07 pm »
Mogłem Napisać "tanie auto z trzeszczącymi plastikami"
Jednak pojawiła się w tym miejscu Skoda, jako synonim niskiej jakości. Nie mam problemu, po prostu pytam, bo jeździłem Skodami i to wg mnie dobrze wykonane samochody (a eksploatowane służbowo i intensywnie), jeździło się przyjemniej i bardziej komfortowo (tu też te plastiki, o których mowa), niż w w/w Oplu.

Trzeszczy po przejechaniu 10x tysięcy. Od razu to nawet Tata Nano nie skrzypi.
Zapomniałem dodać, że nie jeździłem nimi po bułki do sklepu i te kilkadziesiąt tysi to jednak już miały. No ale hejt, bo Skoda, stereotypowe auto biedaka, co go na prawdziwie "niemieckie" wozidło nie stać. :roll: Ot, stereotypowe polskie myślenie, które nie wiem, skąd się bierze.
Eh, ale to normalne, że samochód tej klasy za te pieniądze trzeszczy po przejechaniu ponad 100 tysięcy km. Plastiki są twarde i tyle.
Yeti miało ok. 115 tyś., Octavia prawie 90 tyś. Nie stwierdzono, nauszniki zagłuszające trzeszczenie nie wymagane.

Jacek84

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2728 dnia: Grudnia 31, 2013, 07:21:44 am »
dizajn taki troszeczkę "vitage".
Nie ma nic vintage w dizajnie Xboksa, chyba że mówisz o jego podzespołach. One są faktycznie retro. :troll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2729 dnia: Grudnia 31, 2013, 11:30:06 am »
Skończ z tym lizaniem konsol przez szybkę, bo to nawet śmieszne nie jest  :?

Wszystko wydaje się być na swoim miejscu, idealnie spasowane

 :lol:

Przez szybke takie stwierdzenia. Przez szybkę to WSZYSTKO wydaje się idealnie spasowane. Przez szybke to zarówno plastiki w skodzie bedą "idealnie spasowane" jak i w maybachu. Dopiero podczas jazdy sie zobaczy, jak to w skodzie trzeszczą, a w Maybachu cichutko.

Oprócz tego, Xbox One potrafi sie fajnie rozpalić, aż dymi...



No to są jakieś jaja. Nie życzę im źle, ale tego sprzętu chyba w ogóle nie testowano.

Parę dni temu przyglądałem mu się w Mediamarkt i innych skelapch. Dziwiło mnie to, że wszędzie konsola była wyłączona i nie dało się w nic pograć, lub chociażby demka pooglądać. W media konsola stała wolno, nie za szybką, od pudła biło gorąco jak od grzejnika, pewnie kilkanaście minut przed moim przyjściem można było obserwować takie zjawisko jak na tym filmiku...

Trochę czytacie to forum czy tylko swoje pierdoły wypisujecie na ostatniej stronie?

dizajn taki troszeczkę "vitage".
Nie ma nic vintage w dizajnie Xboksa, chyba że mówisz o jego podzespołach. One są faktycznie retro. :troll:

A dizajn a la odtwarzacz VHS?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2013, 11:33:39 am wysłana przez andryush »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2730 dnia: Stycznia 09, 2014, 02:28:02 am »

Marins

  • Gość
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2731 dnia: Stycznia 09, 2014, 08:42:55 am »
 :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2732 dnia: Stycznia 27, 2014, 15:40:26 pm »
Microsoft Studios acquires rights to Gears of War franchise
Cytuj
Today we're excited to announce that Microsoft Studios has acquired the rights to the “Gears of War” franchise from Epic Games, including rights to all existing and future games, entertainment experiences and merchandise. In addition, we are excited to announce that Black Tusk Studios in Vancouver, BC will take over development of the “Gears of War” franchise and that Rod Fergusson, former Director of Production at Epic Games on the “Gears of War” franchise, will join Microsoft and play a key studio leadership role at Black Tusk on the development of the franchise going forward. We had a chance to chat with Phil Spencer, Head of Microsoft Studios, Hanno Lemke, General Manager of Black Tusk Studios at Microsoft Studios, and Rod Fergusson about the big news.

Why did Microsoft purchase the “Gears of War” franchise?
Phil Spencer: It all comes back to our commitment to Xbox fans. The “Gears of War” franchise has a very strong, passionate and valued fan base on Xbox. Over twenty-two million units have been sold across all “Gears of War” titles worldwide, grossing over $1B dollars (US). This franchise, and these fans, are part of the soul of Xbox. By acquiring this franchise, Microsoft Studios will continue to offer them more of their favorite games and entertainment experiences from the “Gears of War” universe. 

Why did Epic Games agree to this acquisition?
Hanno Lemke: Epic has been a tremendous partner to work with, and it has been a privilege for Microsoft to be Epic’s publishing partner and work together to achieve the phenomenal success of the “Gears of War” games.  Epic remains great partners and good friends of Microsoft Studios.  In fact we will collaborate closely with Epic to ensure the inclusion of the Unreal Engine technology into the “Gears of War” franchise going forward remains consistent with the high quality fans have come to expect from the franchise.

Why was an as-yet-unproven studio like Black Tusk chosen to lead the “Gears of War” development over a more established studio?
Phil Spencer: Black Tusk has assembled a world-class team with deep experience and passion for the shooter space, and specifically the “Gears of War” franchise.  I am extremely confident that under the leadership of Hanno Lemke, Rod Fergusson and our other leaders in the studio, Black Tusk is well equipped to take on the future development of the “Gears of War” franchise.

Are there plans to bring anyone who worked on previous “Gears of War” games onboard to work on the future of the series?
Hanno Lemke: The news that Rod Fergusson is joining Black Tusk should be really exciting for fans of the franchise.  Rod has played a leadership role at Epic on all of the “Gears of Wars” games, he understands the franchise deeply but equally importantly he understands the fans of the franchise – what they love, where they want to see the franchise evolve.  Once the news spreads about the opportunities at Black Tusk, I’m confident we’ll see interest from a number of talented developers who share the same passion for the “Gears” franchise as the developers at Black Tusk. 

When can we expect to hear more about the plans for the “Gears of War” franchise?
Hanno Lemke: We hope to be able to share more news about “Gears of War” later this year.

You’re moving back to Canada and back to working on the “Gears” franchise. Is it like a homecoming for you?
Rod Fergusson: I’m extremely excited to be joining Black Tusk Studios to oversee development on the “Gears of War” franchise. I’ve been privileged to work on a lot of great games with a lot of great teams, but “Gears” has had the most impact on me professionally and personally, so this really feels like a homecoming. I can’t wait to share more with you all soon.

Finally, Epic games shared the following statement on the acquisition:
“Epic Games has reached an agreement to sell the ‘Gears of War’ intellectual property rights to Microsoft.  We’re very proud of the franchise we built in close partnership with Microsoft over the past decade and are happy that this agreement enables Microsoft to forge ahead with the ‘Gears’ universe on their industry-leading platforms as Epic concentrates its efforts on new projects,” said Epic founder and CEO Tim Sweeney. “Epic remains totally dedicated to supporting Xbox One and is licensing the Unreal Engine 4 technology to Microsoft in support of their future projects.”
http://news.xbox.com/2014/01/games-microsoft-studios-gears-of-war

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2733 dnia: Stycznia 27, 2014, 15:48:11 pm »
Ciekawe, aż tak bali się, że Epic zrobi następną część także na PS4 (i przy okazji przeportuje poprzednie) :P. Z drugiej strony sam Epic już chyba nie jest zbyt zainteresowany marką. Ciekawe jak Black Tusk Studios poradzi sobie z następną częścią. Jest potencjał na nową część, ale tez mogą to spieprzyć. Poza tym oznacza to, że MS będzie teraz stał tylko Halo i Gearsami (oczywiście jeszcze jest Forza ;)). Ciekawe, ja tam jestem sceptyczny do tego newsa, ale też mam ciekawość wyniku końcowego.

Dziś trzymałem w rękach pada od X1 - generalne odczucie było na minus. Poprzedni pad był dla mnie lepszy. Różnica może nie jest duża, ale mam wrażenie, że gałki są mniej solidne i trochę słabiej ustawione, do tego RB i LB też są jakby przesunięte. Z tego co zbierałem opinie ludzi w studio - DS4 pasuje wszystkim bardziej. Czekam na pierwsze informacje od programistów - będzie flame?

 

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2734 dnia: Stycznia 27, 2014, 15:52:56 pm »
Info dobre dla sprzedaży konsoli, ale dla samych graczy już niekoniecznie. Jeśli wyjdą max dwie gry z serii na XB1 to spoko. Jestem jak najbardziej za. Ale trzy czy cztery kolejne Gearsy to już za dużo. Wolałbym, aby Black Tusk pracowała pełną parą nad nowymi IP.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2735 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:14:12 pm »
Mega info dla mnie :). Kolejne Girsy i to pod przewodnictwem Roda Fergussona nie mogę zawieść.

Niech ich będzie POK jak najwiecej o ile będą to giery na najwyższym poziomie.
Co do innych tytułow to będziesz mial od Epic, zresztą Black Tusk Studios też robi jeszcze jakieś nowe IP.

Xbox One teraz już mam na celu do zakupu :dance:.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2736 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:23:05 pm »
Kolejne Girsy i to pod przewodnictwem Roda Fergussona nie mogę zawieść.

Oj a ja myślę, że mogą. Fergusson to mimo wszystko jeden człowiek, a nie całe studio. Wydaje mi się, że Gearsy były przesiąknięte tym czym jest Epic Games. Jeśli nie wezmą części ludzi z Epicka to może być różnie. Black Tusk to na chwilę obecną niewiadoma - mogą zrobić grę zajebista, ale też i średniaka. Na pewno Xbox przykuł tym moją uwagę, jest drugi powód, dla którego może warto będzie w niego zainwestować. Mimo wszystko wciąż jest to pieśń przyszłości dla mnie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2737 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:31:53 pm »
Zobaczymy co z tego wyjdzie, mimo wszystko to wydaje sie dużo lepsze niż dać Girsy robić People Can Fly. Oby tylko na Unreal Engine 4 przyszłe Girsy chodziły. Natomiast co do samego Epic to wielkie rozczarowanie, robią oni teraz coś ciekawego czy bąki zbijają?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2738 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:39:48 pm »
Niby gość z Epica napisał na twitterze, że robią kilka gier. Ja słyszałem, że nastawienie na razie jest na Fortnite. Z drugiej strony... polski oddział supportuje firmę matkę przy tym projekcie, więc może część zasobów dłubie przy czymś innym (wątpię, aby art dir Gearsów pracował w cartoonowych klimatach).

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2739 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:45:02 pm »
Bez jaj,  kolejne gearsy są tak samo potrzebne co nowy God of war,  niech Microsoft wymyśli w końcu coś nowego.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2740 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:47:56 pm »
Niby gość z Epica napisał na twitterze, że robią kilka gier. Ja słyszałem, że nastawienie na razie jest na Fortnite. Z drugiej strony... polski oddział supportuje firmę matkę przy tym projekcie, więc może część zasobów dłubie przy czymś innym (wątpię, aby art dir Gearsów pracował w cartoonowych klimatach).
Faktycznie zapomniałem o Fortnite no, ale reszta moze skupić się na robieniu silników graficznych oraz gier f2p a to juz dobrze nie wróży abyśmy zobaczyli jakiś mega IP. Bo nie oszukujmy się Fortnite na killera się nie zapowiada.

Bez jaj,  kolejne gearsy są tak samo potrzebne co nowy God of war,  niech Microsoft wymyśli w końcu coś nowego.
Wolę dostać od jednych jak i drugich tą samą marke, jak dostać coś co akurat nie będzie w moim guscie. Proste.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2741 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:51:39 pm »
Tylko, że gearsy to nie halo,  nijaka historia,  brak jakiś ciekawych bohaterów. IMO druga część trzymała jeszcze poziom,  trójki nie skończyłem,  kolorki,  zjebana fabuła,  jakiś dramat,  na szczęście online był kozacki i ratował resztę.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2742 dnia: Stycznia 27, 2014, 16:59:59 pm »
Seria Halo powiadasz to w porównaniu z Girsami słabizna nie licząc Halo 1 i 2 bo te to jeszcze fajne były. Takie Halo 4 to nuda jak diabli az sie zmuszałem w połowie giery aby ją ukończyć. Tylko grafa fajna reszta może buty czyścić jedynce czy dwójce.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2743 dnia: Stycznia 28, 2014, 12:56:26 pm »
Chryste panie  :cry:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2744 dnia: Stycznia 28, 2014, 13:20:01 pm »
Z tego co wiem, gdyby nie MS, być może przez długi czas nie byłoby następnych Gearsów. Epic obrał inną drogę, która graczom może się nie spodobać (podobno zaczęli GoeW4, ale wstrzymali cały projekt). BTS może da radę, podobno fajne rzeczy robią. Wszystko zależy jednak od tego jak bardzo będą odważni. W najgorszym razie wyjdzie kolejne Judgement i seria zdechnie (lub będzie na siłę trzymana przy życiu, aby zapychać luki w portfolio Xboxa).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2745 dnia: Stycznia 28, 2014, 13:26:57 pm »
Epic obrał inną drogę,

Zapewne nie mozesz powiedzieć jaką?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2746 dnia: Stycznia 28, 2014, 13:32:46 pm »
Seria Halo powiadasz to w porównaniu z Girsami słabizna nie licząc Halo 1 i 2 bo te to jeszcze fajne były. Takie Halo 4 to nuda jak diabli az sie zmuszałem w połowie giery aby ją ukończyć. Tylko grafa fajna reszta może buty czyścić jedynce czy dwójce.


Chodzi głównie o to, że Halo to system seller, dla ciebie i dla mnie słabizna, ale te 10 milionów potrafi się sprzedać. Gearsy bardzo szybko się wypompowały, ale jak trzaska się 4 części na jedną konsolę, to nic dziwnego. Gearsy przy trójce mnie już strasznie znudziły, zjebany styl graficzny, nie pasujący do serii, beznadziejna fabuła, przedziwne pokraki jakby z Dead Space. Po prostu zaczęli ostro przesadzać, więc przydałby się solidny restart.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2747 dnia: Stycznia 28, 2014, 13:43:48 pm »
Zapewne nie mozesz powiedzieć jaką?

Fortnite jest chyba dobrym przykładem, ale reszty zdradzić nie mogę ;).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2748 dnia: Stycznia 28, 2014, 13:48:18 pm »
Widzę, że teraz wszyscy robią gierki a'la minecraft w wersji true3d.

Od biedy, przypomina to model rozgrywki z Viva Pinata.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2749 dnia: Stycznia 28, 2014, 16:36:16 pm »
Chryste panie  :cry:
Wolisz Halo ja wole Girsy. Gusta.

Z tego co wiem, gdyby nie MS, być może przez długi czas nie byłoby następnych Gearsów. Epic obrał inną drogę, która graczom może się nie spodobać (podobno zaczęli GoeW4, ale wstrzymali cały projekt). BTS może da radę, podobno fajne rzeczy robią. Wszystko zależy jednak od tego jak bardzo będą odważni. W najgorszym razie wyjdzie kolejne Judgement i seria zdechnie (lub będzie na siłę trzymana przy życiu, aby zapychać luki w portfolio Xboxa).
Kolejny średniak jak Judgement raczej nie wyjdzie bo gorzej to już chyba girsów nie da sie zrobić. Poza tym on w nich wierzy:
http://www.ppe.pl/news-26543-cliff_bleszinski___gearsy_nie_mogly_znalezc_sie_w_lepszych_rekach_.html

Seria Halo powiadasz to w porównaniu z Girsami słabizna nie licząc Halo 1 i 2 bo te to jeszcze fajne były. Takie Halo 4 to nuda jak diabli az sie zmuszałem w połowie giery aby ją ukończyć. Tylko grafa fajna reszta może buty czyścić jedynce czy dwójce.


Chodzi głównie o to, że Halo to system seller, dla ciebie i dla mnie słabizna, ale te 10 milionów potrafi się sprzedać. Gearsy bardzo szybko się wypompowały, ale jak trzaska się 4 części na jedną konsolę, to nic dziwnego. Gearsy przy trójce mnie już strasznie znudziły, zjebany styl graficzny, nie pasujący do serii, beznadziejna fabuła, przedziwne pokraki jakby z Dead Space. Po prostu zaczęli ostro przesadzać, więc przydałby się solidny restart.

Ostro to przesadzili wydając Judgement zresztą oni go nie robili. Mi akurat trójka podeszła. Szkoda że seria Halo jest nadal numerem jeden w MS bo zasługuje tylko i wyłącznie sprzedażą a niczym innym.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2750 dnia: Stycznia 28, 2014, 16:38:21 pm »
Cliff Bleszinski nie wesprze twórców Gears of War
Cytuj
- Nie przeprowadzę się do Vancouver i nie będę nad tym pracował. Nie będę też niczego konsultował. Żyję teraz przyszłością, a nie przeszłością - taką deklarację na swoim blogu złożył Cliff Bleszinski, jeden z głównych autorów sukcesu serii Gears of War, która wczoraj oficjalnie przeszła w ręce Black Tusk Studios. - Zdałem sobie sprawę, że jeśli nie dasz ludziom czegoś nowego na czym mogą się skupić, oni będą obsesyjnie patrzyli w przeszłość - podkreślił Bleszinski.

Choć znany projektant definitywnie odcina się od następnych odsłon Gears of War, jest spokojny o ich jakość. - Szczerze powiedziawszy, nie sądzę, by marka mogła być w lepszych rękach. Gearsy to dziecko Roda (Fergussona - przyp. red.) w takim samym stopniu, jak moje. Rod właściwie się nim zaopiekuje - stwierdził Bleszinski. - Sądzę również, że Black Tusk wykona znakomitą robotę - dodał.
http://www.gram.pl/news/2014/01/28/cliff-bleszinski-nie-wesprze-tworcow-gears-of-war.shtml

A co do samego Epic Games:

Większość gier bazujących na Unreal Engine 4 to nowe marki
Cytuj
- Wiele gier bazujących na Unreal Engine 4 nie zostało jeszcze ogłoszonych. Gdy tylko zaczną się zapowiedzi, zobaczycie, że znów jesteśmy praktycznie wszędzie. Będziecie mieli nas dość! - zapewnia Mike Gamble z Epic Games. Technologia firmy to od lat jeden z najczęściej licencjonowanych silników branży. Wygląda na to, że najnowsza odsłona tego trendu przerywać nie będzie.

Co ciekawe, sporo nieogłoszonych jeszcze gier na UE4 to nowe marki. - Podział kształtuje się co najmniej 50 na 50, jeśli nie 70 do 30 na korzyść nowych rzeczy - utrzymuje Gamble. Wiele tytułów opartych na technologii Epic Games powinno zadebiutować według niego w okresie przedświątecznym oraz w pierwszym kwartale 2015 roku.
http://www.gram.pl/news/2014/01/28/wiekszosc-gier-bazujacych-na-unreal-engine-4-to-nowe-marki.shtml

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2751 dnia: Stycznia 30, 2014, 16:22:41 pm »
Masa (całkiem wiarygodnych) plotek z obozu Microsoftu, w tym ta o premierze Xboksa One w Polsce
Cytuj
Zaufany, bo zweryfikowany przez moderację użytkownik forum NeoGAF ntkrnl dzieli się informacjami z pierwszej ręki dotyczącymi przyszłości Xboksa One. Oto telegraficzny przelot przez najważniejsze z nich.

    Halo 2 Anniversary trafi do sprzedaży pod koniec tego roku. Gra będzie śmigać w 1080p, być może 60FPS i przyniesie tryb multi oraz kody na dostęp do bety Halo 5.

    Tak, Halo 5, które powinno ukazać się w przyszłym roku.

    Będą także porty Halo 3 i 4.

    Powstanie kolejny aktorski serial w uniwersum. Bliżej mu do Forward Unto Dawn i nie należy mylić go z tym wielkim projektem Spielberga i Blomkampa.

    Forza Horizon 2 jest ponoć planowana na jesień (prawdopodobnie wrzesień) tego roku. Zaoferuje cudne warunki pogodowe, 1080p, 60FPS, otwarty świat i potężną integrację sieciową.

    Quantum Break trafi do sprzedaży w okresie świątecznym tego roku.

    Sunset Overdrive zawita na półki jesienią tego roku.

    Crackdown 3 zadebiutuje dopiero w 2016, zapowiedź w tym roku mało prawdopodobna.

    Fable Legends ruszy latem przyszłego roku.

    Nowe Gears of War potrzebuje co najmniej 2,5 roku w produkcji.

    Skasowany projekt Black Tusk Studios nazywał się podobno Shangheist. Mógł kręcić się wokół Chin, ale nie musiał. Materiał z E3 pokazywał miasto, które uszłoby za Szanghaj, więc mogło tak właśnie być. Tytuł koszmarny - może to i lepiej, że Microsoft dał sobie spokój?

    Pierwsze DLC do Titanfall ukaże się 45 dni po premierze, drugie 120 dni od startu. Tę informację zweryfikujemy najszybciej.

    Szpieg niestety nie wie, co słychać u Rare.

    Platinum Games pracuje nad czymś tajnym zwanym Project Nagano.

Pojawiają się też wzmianki o wprowadzeniu na rynek białych Xboksów One oraz nowych modelach konsoli z większym dyskiem, ale o tym donosił już dziś Robert.

Na koniec informacja szczególnie ważna dla nas: Xbox One ma trafić do Polski dopiero w październiku tego roku. Razem z nami premiery mieliby doczekać się między innymi Grecy, Portugalczycy, Słowacy, Czesi czy Turcy. Wcześniej, bo w kwietniu konsola ma trafić na przykład do Japonii (i w zasadzie większości Azji), Rosji, krajów Skandynawii oraz Argentyny.
http://www.gram.pl/news/2014/01/30/masa-calkiem-wiarygodnych-plotek-na-temat-planow-microsoftu-musicie-to-zobaczyc.shtml

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2752 dnia: Stycznia 30, 2014, 16:40:25 pm »
Czyli przynajmniej do końcówki roku nie ma potrzeby brać X1. Jeśli QB nie spodoba mi się, to zakup konsoli można przełożyć na 2015. Niby zastanawiałem się, czy nie kupić w Stanach przy okazji GDC, ale chyba nie ma takiej potrzeby.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2753 dnia: Stycznia 31, 2014, 17:46:40 pm »
Na cholerę te porty Halo 3 i Halo 4? Wiem, że dla Microsoftu ta seria to żyła złota, ale to już przegięcie...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2754 dnia: Stycznia 31, 2014, 20:00:36 pm »
Moim zdaniem, to przeplatane ściemy z prawdą.
Ani w tym nic co łeb urywa, ani skandalicznego. Masa hałasu o nic.

W dodatku ktoś na neogafie zasugerował, że to może być kontrowany przeciek i nawet mi to pasuje. Ten kolo co to ujawnił w ogóle się nie kryje.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2755 dnia: Lutego 03, 2014, 21:48:22 pm »
Games with Gold na Xboksie One - szczegóły niebawem
Cytuj
W nawiązaniu do pytania "kiedy można oczekiwać Games with Gold na XB1? Latem? Zimą?", zadanego przez jednego z użytkowników Twittera, Spencer wyjaśnia: - Odpowiedź nadejdzie niebawem.
http://www.gram.pl/news/2014/02/03/games-with-gold-na-xboksie-one-szczegoly-niebawem.shtml

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2756 dnia: Lutego 14, 2014, 13:50:05 pm »
Miałem nowego pada od amerykańców w rękach.

Zjebali spusty, są jakieś takie dziwne i nieporęczne, wibracji nie odczułem, więc ciężko powiedzieć, jak to się sprawdza. Na plus super guma na gałkach :) . Ogólnie pad jest mniejszy od poprzednika i póki co, mniej wygodny. DS4 to z pewnością lepiej wykonany pad pod względem ergonomii, gra się znacznie wygodniej i po testach nowego pada od Xbone, dalej stwierdzam, że DS4 to najlepszy pad jaki miałem w rękach.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2757 dnia: Lutego 14, 2014, 17:03:05 pm »
Dla mnie w DS4 nie podobają się przyciski po prawej stronie, kwadraty, trójkąty itp. Powierzchnia jest płaska, położona jakoś wysoko i przyciski są bliżej siebie, w DS3 było to o wiele wygodniej rozwiązane.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2758 dnia: Lutego 14, 2014, 17:08:03 pm »
Weź nie pierd**, bo takich smutów czytać nie idzie  :lol:  Mam w rękach oba pady. Przyciski są identyczne i jednakowo rozmieszczone.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Xbox One - Temat główny
« Odpowiedź #2759 dnia: Lutego 14, 2014, 17:16:48 pm »


Może takie wrażenie sprawia powierzchnia, na której rozmieszczone są przyciski. Jest zdecydowanie mniejsza, i ma ostrzejsze krawędzie. Może idzie się przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie co najmniej dziwne.