Ankieta

Jak oceniasz prezentację Xboxa One?

1
27 (41.5%)
2
17 (26.2%)
3
9 (13.8%)
4
3 (4.6%)
5
1 (1.5%)
6
2 (3.1%)
7
2 (3.1%)
8
1 (1.5%)
9
1 (1.5%)
10
2 (3.1%)

Głosów w sumie: 57

Głosowanie skończone: Maja 31, 2013, 21:54:46 pm

Autor Wątek: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?  (Przeczytany 17611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 22, 2013, 10:38:37 am »
Wpadli obrońcy wspaniałomyślnego Microsoftu :lol:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 22, 2013, 10:40:41 am »
Z wyglądu nowy pad zupełnie mi się nie podoba, ale zobaczymy jak będzie leżał w dłoni. Ciekawi mnie opcja z force feedbackiem na spustach - ciekawe jak to wykorzystają w grach(albo w 'telewiży' :p)
Fryty tyty dotknij pyty

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 22, 2013, 10:41:35 am »
Wpadli obrońcy wspaniałomyślnego Microsoftu :lol:
Ja pier**lę, jaki kretyn.  :roll:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 22, 2013, 10:43:50 am »
Wpadli obrońcy wspaniałomyślnego Microsoftu :lol:

A co, je**c wolno wszystkim a pozytywnie wypowiedziec sie to juz nie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 22, 2013, 10:45:19 am »
Koniec z prywatą fanboje.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 22, 2013, 10:46:20 am »
Na tym forum niestety nie wolno chwalić innej konsoli niż Sony, bo zaraz banda sonoklapów wyskakuje.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 22, 2013, 10:49:58 am »
Dlatego wlasne zdanie > opinia innych!
Na tym forum niestety nie wolno chwalić innej konsoli niż Sony, bo zaraz banda sonoklapów wyskakuje.

Dlatego wlasne zdanie lepsze od opini innych! Kazdy wie co dla niego dobre i tyle. Wystarczy miec wyje**ne na internecie i zycie jest super proste :D

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 22, 2013, 10:51:13 am »
Wpadli obrońcy wspaniałomyślnego Microsoftu :lol:
Ja pier**lę, jaki kretyn.  :roll:

Brakuje mi już słów na takich ludzi. Będę potępiać wszystko to, co robi Microsoft, bo SZKODZI on całemu growemu środowisku. Dopóki nie zmienią swojej polityki w stosunku do Europejczyków (bo 80% funkcji z USA i tak u nas nie działa) i w ogóle w stosunku do graczy, dopóty nie mają co liczyć na wsparcie milionów osób, które pokochały granie na konsolach za ich prostotę i czystą przyjemność, cały komfort.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 22, 2013, 10:52:39 am »
A najbardziej żałosne jest to, że mianem xbotów/fanbojów/obrońców M$ określa się osoby, które posiadają Xbox360 i PS3.  :lol:

Wpadli obrońcy wspaniałomyślnego Microsoftu :lol:
Ja pier**lę, jaki kretyn.  :roll:

Brakuje mi już słów na takich ludzi. Będę potępiać wszystko to, co robi Microsoft, bo SZKODZI on całemu growemu środowisku. Dopóki nie zmienią swojej polityki w stosunku do Europejczyków (bo 80% funkcji z USA i tak u nas nie działa) i w ogóle w stosunku do graczy, dopóty nie mają co liczyć na wsparcie milionów osób, które pokochały granie na konsolach za ich prostotę i czystą przyjemność, cały komfort.
A w szczególny sposób będę krytykował nowego pada bo jest tak ch**owy, że prawie jest taki sam jak poprzednik.  :roll:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 22, 2013, 10:53:49 am »
Wpadli obrońcy wspaniałomyślnego Microsoftu :lol:
Ja pier**lę, jaki kretyn.  :roll:

Brakuje mi już słów na takich ludzi. Będę potępiać wszystko to, co robi Microsoft, bo SZKODZI on całemu growemu środowisku. Dopóki nie zmienią swojej polityki w stosunku do Europejczyków (bo 80% funkcji z USA i tak u nas nie działa) i w ogóle w stosunku do graczy, dopóty nie mają co liczyć na wsparcie milionów osób, które pokochały granie na konsolach za ich prostotę i czystą przyjemność, cały komfort.

To zdecyduj sie czy potepiasz ich bo szkodza, czy walisz focha bo leja na Ciebie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 22, 2013, 11:03:36 am »
Red, jak nie widziesz, że to co robi M$ szkodzi CAŁEMU środowisku, to naprawdę ciężko tam macie w tym ju es and ej

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 22, 2013, 11:04:24 am »
O mnie sie nie mart Windo, jakos sobie radze a ciezko nie jest :)

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 22, 2013, 11:06:04 am »
Nie o to chodzi - spójrz, w innym temacie tutaj kłóciłeś się, że ktoś nie potrafi zwrócić uwagi na Twoje preferencje, a nie wszyscy są tacy sami - ok. Problem w tym, że robisz dokładnie to samo. Wspierając Microsoft i ich politykę, świadomie zgadzasz się, żeby używki nie miały racji bytu (a dla wielu osób mają ogromne znaczenie), żebyś nie mógł kumplowi pożyczyć gry (bo dając mu dane do konta nie zalogujecie się na nie jednocześnie, któregoś wywali), żebyś zamiast konsoli do gier miał multimedialne centrum rozrywki z możliwością grania. Nie tędy droga. Taki system powinno stworzyć Apple, Google, może Samsung. Ale nie Microsoft.

Przecież każda konsola musi być podpięta do internetu (a gdzieś czytałem, że musi połączyć się z siecią przynajmniej raz na 24h. A co jeśli tego nie zrobimy?) - kiedy nowa generacja się skończy, a Microsoft wyłączy serwery, nie pogramy w żadną z gier i sprzęt będziemy mogli wyrzucić. Skończy się kolekcjonowanie gier na półkach, skończy się powracanie do starej konsoli z sentymentem po latach, bo i tak nie będzie działać. Cała ta wielka sieć, która musi być przecież doprawdy ogromna, to gigantyczne koszta, gdzie dodatkowo musi nad nią pracować cały sztab ludzi. Co, kiedy to wszyscy padnie? Albo kiedy ktoś się na to włamie, jak do PSN? A co, kiedy Microsoft po latach po prostu ją wyłączy?

Dlatego właśnie uważam, że to idiotyczny pomysł i ta konferencja uświadomiła mi, że jako gracz nie mam czego szukać w obozie Microsoftu.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 22, 2013, 11:10:24 am »
Nie o to chodzi - spójrz, w innym temacie tutaj kłóciłeś się, że ktoś nie potrafi zwrócić uwagi na Twoje preferencje, a nie wszyscy są tacy sami - ok. Problem w tym, że robisz dokładnie to samo. Wspierając Microsoft i ich politykę, świadomie zgadzasz się, żeby używki nie miały racji bytu (a dla wielu osób mają ogromne znaczenie),

Przerwe ci w tym momencie i zapytam Cie bardzo szczerze, ilu z was obchodza moje problemy? Ilu z was wogole sie zastanowi nad problemami innych? Tlumaczycie sie ogolnie ze Microsoft szkodzi, a tak naprawde zaslaniacie wlasne dupy bo szkodzi to takze wam i dla tego jest taki bunt, jesli nie bylbys w grupie poszkodowanych to mialby wyje**ne i tyle.



Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 22, 2013, 11:13:45 am »
No i tutaj koło się zamyka, bo Ciebie gówno obchodzą problemy innych, więc dlaczego pijesz, że kogoś mają obchodzić Twoje? Przez takich ludzi mamy później Microsoft, który chce jak najwięcej hajsu i będzie go pobierać za co tylko może.
A najłatwiej przecież zignorować resztę wypowiedzi, kiedy brakuje argumentów.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 22, 2013, 11:14:35 am »
Nie o to chodzi - spójrz, w innym temacie tutaj kłóciłeś się, że ktoś nie potrafi zwrócić uwagi na Twoje preferencje, a nie wszyscy są tacy sami - ok. Problem w tym, że robisz dokładnie to samo. Wspierając Microsoft i ich politykę, świadomie zgadzasz się, żeby używki nie miały racji bytu (a dla wielu osób mają ogromne znaczenie),

Przerwe ci w tym momencie i zapytam Cie bardzo szczerze, ilu z was obchodza moje problemy? Ilu z was wogole sie zastanowi nad problemami innych? Tlumaczycie sie ogolnie ze Microsoft szkodzi, a tak naprawde zaslaniacie wlasne dupy bo szkodzi to takze wam i dla tego jest taki bunt, jesli nie bylbys w grupie poszkodowanych to mialby wyje**ne i tyle.


Powiedz, że trollujesz. Proszę.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 22, 2013, 11:18:36 am »
A wy? :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 22, 2013, 11:19:30 am »
Ja mam kolegów i lubię czasem im/od nich pożyczać gry.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 22, 2013, 11:19:42 am »
Dobra, płać M$ za wszystko. EOT bo nie ma sensu.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 22, 2013, 11:21:14 am »
Dobra, płać M$ za wszystko. EOT bo nie ma sensu.

Akurat w tym wypadku uważam, że płacenie im za cokolwiek jest świadomą likwidacją zdrowego, normalnego rynku growego. Niedługo wiele osób, przez tych głąbów z Microsoftu, zrezygnuje z tego hobby.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 22, 2013, 11:22:06 am »
Dobra, płać M$ za wszystko. EOT bo nie ma sensu.

Akurat w tym wypadku uważam, że płacenie im za cokolwiek jest świadomą likwidacją zdrowego, normalnego rynku growego. Niedługo wiele osób, przez tych głąbów z Microsoftu, zrezygnuje z tego hobby.

Dlaczego? Przeciez jest harytatywne Sony :D Nintendo odpada bo jest 6 generacji do tylu ze sprzetem ;)

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 22, 2013, 11:23:59 am »
Charytatywne Sony przynajmniej stara się wspierać graczy, rozmawia z developerami, projektuje konsolę tak, by jednym i drugim było łatwiej i przyjemniej, wspomaga rynek brakiem blokady używek, zaprezentowało sprzęt dla graczy - konsole do gier - proste. Kto szuka czegoś innego, niech kupi Wii U, ale nie wspiera tych pacanów z Microsoftu.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 22, 2013, 11:25:05 am »
C projektuje konsolę tak, by jednym i drugim było łatwiej 

Szczegolnie z PS3 :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 22, 2013, 11:25:06 am »
harytatywne

No i to tylko potwierdza, że jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem. Bywaj.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 22, 2013, 11:25:35 am »
Zegnam.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 22, 2013, 11:34:32 am »
Faktom nie da się zaprzeczyć. Jeśli miałbym płacić za grę >200 zł, nie mógłbym jej sprzedać na wtórnym rynku (byłoby to całkowicie nieopłacalne), ograniczonoby swobodę w użytkowaniu, do tego musiałbym płacić co miesiąc abonament za grę w multi, to wybieram produkt konkurencji, który nie ma takich obostrzeń. Gdybym srał hajsem, to pewnie miałbym wyje**ne, tak jak ReD. Tyle.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 22, 2013, 11:37:30 am »
Faktom nie da się zaprzeczyć. Jeśli miałbym płacić za grę >200 zł, nie mógłbym jej sprzedać na wtórnym rynku (byłoby to całkowicie nieopłacalne), ograniczonoby swobodę w użytkowaniu, do tego musiałbym płacić co miesiąc abonament za grę w multi, to wybieram produkt konkurencji, który nie ma takich obostrzeń. Gdybym srał hajsem, to pewnie miałbym wyje**ne, tak jak ReD. Tyle.

No to przeciez o tym caly czas mowie, gdyby kupno nowych gier nie bylo dla Ciebie problemem, nie sprzedawal bys ich i nie jechal na uzywkach to te wszystkie blokady nie byly by dla Ciebie zadnym minusem czy problemem, mialbys wyje**ne tak jak wiekszosc osob, ktore problemu tego nie maja.

Juz drugi kumaty dzisiaj ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 22, 2013, 11:45:52 am »
Zapominasz jednak, że na problem należy popatrzeć z szerszej perspektywy. Dla Ciebie nie ma problemu, a ja tu widzę zagrożenie marginalizacji konsol na niektórych rynkach. Gdyby wszystkie next-geny poszły tą drogą, to (na przykładzie Polski, która jako rynek zbytu ma pewnie małe znaczenie) sprzedaż spadłaby znacząco, co spodowałoby obniżenie działania producentów i wydawców na naszym rynku i przełożyło się negatywnie na graczy. Wystarczy, że Nintendo u nas nie istnieje i widoczne są problemy, nie chciałbym podobnej sytuacji w przypadku Sony, czy MS.

Do tego dochodzi sam komfort użytkowania. Jak na razie wszystkie wpisy i informacje prezentują XOne jako konsolę, która non stop Cię sprawdza, każe weryfikować połączenia internetowe, profile, wstukiwać kodziki. Taka techniczna, rozdmuchana biurokracja.

Prezentujesz nieco postawę rządzących - co mnie obchodzą Ci na dole, niech się męczą, ja tam mam dobrze i tłuszcz z gęby ścieka, więc problemy ogółu mnie nie dotykają. Nikt oczywiście nie sili się na przewodniczącego związku graczy, liczy się własne dobro, ale od tego jest dyskusja.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 11:50:35 am wysłana przez Kert »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 22, 2013, 11:53:41 am »
Zapominasz jednak, że na problem należy popatrzeć z szerszej perspektywy. Dla Ciebie nie ma problemu, a ja tu widzę zagrożenie marginalizacji konsol na niektórych rynkach. Gdyby wszystkie next-geny poszły tą drogą, to (na przykładzie Polski, która jako rynek zbytu ma pewnie małe znaczenie) sprzedaż spadłaby znacząco, co spodowałoby obniżenie działania producentów i wydawców na naszym rynku i przełożyło się negatywnie na graczy. Wystarczy, że Nintendo u nas nie istnieje i widoczne są problemy, nie chciałbym podobnej sytuacji w przypadku Sony, czy MS.

Do tego dochodzi sam komfort użytkowania. Jak na razie wszystkie wpisy i informacje prezentują XOne jako konsolę, która non stop Cię sprawdza, każe weryfikować połączenia internetowe, profile, wstukiwać kodziki. Taka techniczna, rozdmuchana biurokracja.

Prezentujesz nieco postawę rządzących - co mnie obchodzą Ci na dole, niech się męczą, ja tam mam dobrze i tłuszcz z gęby ścieka, więc problemy ogółu mnie nie dotykają. Nikt oczywiście nie sili się na przewodniczącego związku graczy, liczy się własne dobro, ale od tego jest dyskusja.
WPIS WCHUJ

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 22, 2013, 11:55:02 am »
Doskonale Cie rozumie ale troche chyba zle to odebrales. Nie prezentuje postawy rzadzacej, po prostu nie szukam problemow tam gdzie ich nie. Tez postaraj sie zrozumiec, ze raczej glupim posunieciem jest nie kupic czegos co sie chce tylko dla tego ze innym to nie na reke.

Zebym chociaz mial pewnosc, ze ja jako jednosta nie kupujac xbox cos zmienie to nie kupil bym, tyle ze zrobi to 20 innych na moje miejsce i tak w kolko macieju. Ja wiem, ze kazdy ma swoje problemy i nie wszystkim jest wszystko na reke, ale sa rzeczy, ktorych w pojedynke nie zmienisz, wszystkich do akcji nie wezwiesz. Wielkie korporacje i tak dopna swego, w taki czy innych sposob, jesli nie teraz to nastepna generacja pojdzie tylko w cyfrowa dystrybucje i co wtedy? Znowu mam odpuscic zakup aby przywrocili napedy w konsolach i gry w sklepach?

Jak juz mowilem, doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze kazdy ma inaczej ale est to bledne kolo. Jesli nie Ja to kto inny, jesli nie zrobia tego teraz to zrobia to pozniej. Ja moge sobie odmawiac zakupu sprzetu i generalnie zrezygnowac z grania na rzecz poswiecenia a swiat i tak pojdzie do przodu i kazdy bedzie mial na mnie wyje**ne.

Takie zycie, jak nie kijem no to pala.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 11:57:33 am wysłana przez _ReD_ »

Marins

  • Gość
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 22, 2013, 12:24:49 pm »
TV, TV, TV, TV, Television, Sports, Sports, Sports, Sports, EA Sports, Television, TV, Call of Duty, Call of Duty, Call of Duty, dog, Call of Duty.

lupinator

  • Gość
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 22, 2013, 12:38:14 pm »
Średnia ocen to obecnie mniej więcej 2,7. Wczoraj było 2,4. Na neoGAFie jest znacznie niżej na oko.

« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2013, 12:39:59 pm wysłana przez Lupi »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 22, 2013, 14:06:32 pm »
haha czytam rekacje massmedia na konsole:

Cytuj
and Microsoft scored an instant win over rival Sony by actually having a working console to show off.

http://kotaku.com/mainstream-media-reacts-to-the-xbox-one-509243303

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 22, 2013, 14:08:07 pm »
... Żarty to są jakieś chyba. Niech no tylko PS4 pokaże swoją konsolę na E3, to będą sypać podobne teksty.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 22, 2013, 17:35:24 pm »
Ogólnie to zgadzam się z ReDem. Warto patrzeć na sprawy bardziej globalnie i popierać dobre idee, ale jeśli ktoś ma środki, a wady systemowe konsoli mu latają, to dlaczego nie ma inwestować? Czy użytkownicy tego forum w ramach prostestu nie kupią konsoli dlatego, że nie ma jej w Chinach, albo że w Indiach mało kogo na nią stać? To samo tyczy się nie tylko konsol, ale wielu sfer życia. Śmieszy mnie, że nagle znalazło się tu tylu idealistów.

Mamy konkurencyjne Ps4, więc jest wybór i jeśli Ms przegnie pałkę, to sam też się na tym przejedzie. W końcu jest wolny rynek, który sam się reguluje. A konsole są produktem masowym. Wybór należy do graczy. I każdy sam powinien podjąć decyzję, zgodną z własnymi przekonaniami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 22, 2013, 17:41:53 pm »
Mamy konkurencyjne Ps4, więc jest wybór

A zdajesz sobie sprawę, że jeśli rozwiązanie m$ się przyjmie, to najdalej w następnej generacji wyboru już nie będzie? Ci, którzy mają wyje**ne, będą mieć wyje**ne nadal, a ci drudzy znajdą się w ciemnej dupie. Dla mnie to oczywiste, że teraz krzyczą głośniej.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 22, 2013, 17:50:20 pm »
Czytam tak te opinie światowych serwisów informacyjnych i oczom nie wierzę. Czy tam piszą tylko ignoranci? Przecież gorszych farmazonów nie czytałem od rana, kiedy to przewertowałem artykuły dotyczące nowego Xboksa i tłumaczeń ludzi z M$ odnośnie jej funkcjonalności i używek.

Ok POK. Można się zgodzić, że jak kogoś stać na takie rozwiązania M$ to nie musi narzekać, ani czuć się winny, że inny narzekają a on nie, ale trzeba też dostrzec, że to co robi M$ jest niemal przeciwieństwem tego, z czego żyła obecna generacja. Gry używane były normą i próba zmiany tego w tak drastyczny sposób musi się odbyć negatywnie na firmie z Redmond. Czekam tylko, aż się zaczną wycofywać z tego jak swego czasu Ubisoft z DRM na PC.

el becetol

  • Gość
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 22, 2013, 17:58:23 pm »
haha czytam rekacje massmedia na konsole:

Cytuj
and Microsoft scored an instant win over rival Sony by actually having a working console to show off.

http://kotaku.com/mainstream-media-reacts-to-the-xbox-one-509243303

Po co po angielsku szukać, my też mamy swoich speców

http://www.spidersweb.pl/2013/05/xbox-one.html

Microsoft przygotował wspaniałą konferencję, która potrafiła „omamić” widza.

A co z samymi grami? Te wyglądają olśniewająco.

Wyróżniać go ma co innego: gry na wyłączność. Microsoft zapowiedział, że rok po premierze konsoli ma być niecałe 20 wysokobudżetowych gier na wyłączność na tę konsolę, część z nich to będą zupełnie nowe marki.

Biorąc pod uwagę stan wiedzy na dziś, wybieram Xbox One nad PlayStation 4. Możliwości sprzętowe, nie licząc nowego Kinecta, są podobne. Gier na wyłączność będzie sporo. Funkcje rozrywkowe są bonusem, które dla PlayStation 4 nie będą dostępne

Póki co pozostaje pogratulować świetnie zapowiadającego się produktu i niesamowicie dobrze wyreżyserowanej konferencji prasowej.

Fajnie mi, graczowi, znów się czymś tak „jarać”. Dawno tak nie było.


 :-?


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 22, 2013, 18:03:57 pm »
Dlatego jest to kwestia poglądowa. Krzyczeć i narzekać: Tak. Krytykować ReDa i mówić jaki jest głupi: Nie. Jeśli ktoś czuje, że Ms zachowuje się jak uj, to raczej w pierwszej kolejności zainwestuje w Ps4. Trzeba nagłośnić problem i uświadomić możliwe konsekwencje.

Ci którzy mogą na tym stracić teraz trzęsą portkami, natomiast sami w analogicznej sytuacji zwykle nie zachowują się wcale lepiej. Są osoby segregujące odpady, składające datki, walczące o prawa ludzi i zwierząt, przejmujące się losem innych itd, ale one należną do znacznej mniejszości. Jeśli ktoś nie umie postawić się w roli innych, to niech nie oczekuje, że inni postawią się w jego roli.

Poza tym nie chodzi tu o ludzkie życie, tylko o dostęp do rozrywki. Co też jest oczywiście ważne, ale nie aż tak jak inne sprawy.

Osobiście mam nadzieję, że Ms się przejedzie na swoich "pomysłach". Pewnie kiedyś kupię XOne, ale raczej nie za szybko, a konsolą nr 1 będzie PS4 (a nie jak na tej generacji X). No chyba, że jakieś exy mnie zmuszą do zakupu konsoli wcześniej. Ale w to wątpię.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Jak oceniasz prezentację Xboxa One?
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 22, 2013, 18:05:13 pm »
Niecałe 20 brzmi lepiej jak 15 :lol: