Autor Wątek: Halo 5: Guardians  (Przeczytany 62681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #160 dnia: Października 20, 2015, 11:12:34 am »
Mnie ta gra po prostu odrzuca designem. Jest tak kaszaniasty, ze szok.


No niestety jest dosyć w klimatach Power Rangers i jakby skierowany dla nastolatków. (o dziwo PEGI piszę o grze co innego ;) )

Nie mniej w poprzednich częściach Gunplay był na tyle solidny, że nie przeszkadzał kiczowaty design.

Ideałem dla mnie jest Destiny bo zachował gunplay z Halo (+ parę fajnych rozwiązań) i o wiele wiele wiele lepszy art design ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #161 dnia: Października 20, 2015, 11:19:47 am »
No i to niby nie jest cinematic experience pierwszej klasy?))) Szacun jeśli scenki latają w realtime na XO.

Przecież te scenki były w Halo 4. Na bank to jest render.

W Halo 4 były renderki CGI, natomiast tutaj widać, że scenki są na silniku, tylko pytanie, czy w czasie rzeczywistym, czy jak w Uncharted?

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #162 dnia: Października 20, 2015, 12:01:03 pm »

W Halo 4 były renderki CGI, natomiast tutaj widać, że scenki są na silniku, tylko pytanie, czy w czasie rzeczywistym, czy jak w Uncharted?

Wątpię by Xbox to pociągnął. Zwłaszcza jak widać Halo 5 wygląda bardzo kiepsko i ledwo chodzi.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #163 dnia: Października 20, 2015, 14:23:33 pm »
To już jest pełna wersja czy jakaś recenzencka bez day1 patcha?

Gdzie cienie od tych fioletowych pokrak w tunelach? Gdzie są jakiekolwiek cienie od postaci/obiektów?
Zauważyłem że w niektórych miejscach cienie tych krasnoludków pojawiają się jakieś 5m od gracza :D

Cytuj
W Halo 4 były renderki CGI, natomiast tutaj widać, że scenki są na silniku, tylko pytanie, czy w czasie rzeczywistym, czy jak w Uncharted?
Tak na 10 xboxach one może udałoby się to włączyć w real time.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 14:39:46 pm wysłana przez Wulfen »

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #164 dnia: Października 20, 2015, 14:45:45 pm »
Może i jest to w real timie bo scenki chodzą w 30 fpsach i mają pasy jak w The order.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #165 dnia: Października 20, 2015, 14:48:57 pm »
Ja bym z chęcią zagrał. Wygląda fajnie, a Halo to były zawsze dobre FPSy. Na pewno nie jest to jednak jedna z tych gier, które skłoniłyby mnie do kupna XB1.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #166 dnia: Października 20, 2015, 14:52:18 pm »
Ja bym z chęcią zagrał. Wygląda fajnie, a Halo to były zawsze dobre FPSy. Na pewno nie jest to jednak jedna z tych gier, które skłoniłyby mnie do kupna XB1.
A sa takie w ogole? Niby Quantum Break fajne, ale to nie wiadomo co z tego bedzie, Tomb Raider i tak bedzie na PS4, Girski srednio jaraja. Jak na razie to mnie tam nic nie przekonuje.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #167 dnia: Października 20, 2015, 14:59:19 pm »
Forza i Halo to jedyne tytuły jakie przychodzą mi do głowy do pozazdroszczenia xbotom.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #168 dnia: Października 20, 2015, 15:01:38 pm »
Na PS4 scigalki sa, a jakos wielkim fanem nie jestem. No a to Halo to ja od zawsze nie rozumiem fenomenu. Dla mnie kloc nie oferuje nic.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #169 dnia: Października 20, 2015, 15:05:51 pm »
Mam kolegę który wybrał Xone bo miał wcześniej x360. Tyko dlatego. Ostatnio ziomek wpadł do niego z ps4 i porównali betę starwars head to head i 720p mocno na klocku odstawało i gołym okiem było widać gdzie jest gorzej.  Chyba powoli dociera do niego że zjebał ale się nie przyzna :-)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #170 dnia: Października 20, 2015, 15:11:11 pm »
Ciezko jest sie przyznac do bledu :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #171 dnia: Października 20, 2015, 15:38:14 pm »
Ciezko jest sie przyznac do bledu :D


Sprzedaż kloca na allegro i kupienie PS4 chyba nie jest takie trudne :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #172 dnia: Października 20, 2015, 15:53:05 pm »
Nikt nie chce szrota kupic :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #173 dnia: Października 20, 2015, 15:56:13 pm »
Nikt nie chce szrota kupic :D

To zawsze pozostaje złom :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 974
  • Reputacja: 120
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #174 dnia: Października 20, 2015, 16:39:50 pm »
To już jest pełna wersja czy jakaś recenzencka bez day1 patcha?

Gdzie cienie od tych fioletowych pokrak w tunelach? Gdzie są jakiekolwiek cienie od postaci/obiektów?
Zauważyłem że w niektórych miejscach cienie tych krasnoludków pojawiają się jakieś 5m od gracza :D

Cytuj
W Halo 4 były renderki CGI, natomiast tutaj widać, że scenki są na silniku, tylko pytanie, czy w czasie rzeczywistym, czy jak w Uncharted?
Tak na 10 xboxach one może udałoby się to włączyć w real time.
Intro 100% CGI, później masz już w miarę osiągalne scenki na silniku.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #175 dnia: Października 20, 2015, 16:48:43 pm »
Ja bym z chęcią zagrał. Wygląda fajnie, a Halo to były zawsze dobre FPSy. Na pewno nie jest to jednak jedna z tych gier, które skłoniłyby mnie do kupna XB1.
A sa takie w ogole? Niby Quantum Break fajne, ale to nie wiadomo co z tego bedzie, Tomb Raider i tak bedzie na PS4, Girski srednio jaraja. Jak na razie to mnie tam nic nie przekonuje.
No właśnie nie ma. Z ciekawych tytułów widzę tylko Forzy i QB. Coś tam by się może jeszcze znalazło. W przyszłości na pewno chętnie bym w Halo Wars 2 i Gears of War 4 zagrał. Ale to i tak za mało. Prędzej kupię PS4 a i do tego mi nieśpieszno.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #176 dnia: Października 20, 2015, 16:56:51 pm »
Ja bym z chęcią zagrał. Wygląda fajnie, a Halo to były zawsze dobre FPSy. Na pewno nie jest to jednak jedna z tych gier, które skłoniłyby mnie do kupna XB1.
A sa takie w ogole? Niby Quantum Break fajne, ale to nie wiadomo co z tego bedzie, Tomb Raider i tak bedzie na PS4, Girski srednio jaraja. Jak na razie to mnie tam nic nie przekonuje.
No właśnie nie ma. Z ciekawych tytułów widzę tylko Forzy i QB. Coś tam by się może jeszcze znalazło. W przyszłości na pewno chętnie bym w Halo Wars 2 i Gears of War 4 zagrał. Ale to i tak za mało. Prędzej kupię PS4 a i do tego mi nieśpieszno.

A Halo Wars 2 nie ma wyjść też na PCty?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #177 dnia: Października 20, 2015, 16:57:47 pm »
Jeśli tak, to tym gorzej dla xboxa ;)

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #178 dnia: Października 20, 2015, 17:34:46 pm »
Jakby się tak czepiać designu, to taki Metroid też po trosze takim paweł łendżełsem jest w tej kwestii.
Ja tam jak patrzę na ten gameplay, to widzę miód płynący z rozgrywki i fun, a nie jakiś spierdolony benchmark na kilka godzinek i zapomnij.

iko

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #179 dnia: Października 20, 2015, 18:49:25 pm »
tak, ponieważ nowe Halo również tworzą/tworzyli ludzie odpowiedzialni za dzieło sztuki Metroid Prime.

Słyszeliście o ReCore/  :wink2:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #180 dnia: Października 20, 2015, 18:54:58 pm »
Potwierdzone: Mateo i fani mistrza szefa mają wspólnego dilera  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #181 dnia: Października 20, 2015, 19:56:10 pm »

Jakby się tak czepiać designu, to taki Metroid też po trosze takim paweł łendżełsem jest w tej kwestii.
Ja tam jak patrzę na ten gameplay, to widzę miód płynący z rozgrywki i fun, a nie jakiś spierdolony benchmark na kilka godzinek i zapomnij.
Ja tam żadnego miodu nie widzę.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #182 dnia: Października 20, 2015, 21:41:50 pm »
bywa

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #183 dnia: Października 21, 2015, 10:17:36 am »
Jeśli tak, to tym gorzej dla xboxa ;)

no miałem rację :P

http://www.polygon.com/2015/8/4/9095027/halo-wars-2-pc-xbox-one


Tak przyznam, ciągle czuje w kościach, że niedługo nawet te exclusivy Xboxa jak Halo czy Forza zostaną wydane na PC.
Microsoft ostatnio mocno promuje Windowsa 10 jako maszynkę do gier nie zdziwiłoby mnie takie zagranie.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #184 dnia: Października 21, 2015, 12:24:37 pm »
Faktycznie dramat...tylko jedno pytanie - kto kutwa gra w Halo Wars? Dla uniwersum  liczy sie tylko seria z Mistrzem Wodzem/Szefem, a strategie to PC moze sobie wziac FSHYSTCKYE i mam nadzieje, ze gracze beda sie z nimi dobrze bawic. Ja wiem, ze Xbox na forum SonyOnly jest jak persona non grata, ale konsolka sobie poradzi. Beda dobre gry, sa kumple do multi, jest browar, jest zabawa i jest dobrze. Ja nie wiem, moze mi do szczescia niewiele brakuje, moze po prostu moja 'mutikonsolowosc' nie pozwala mi na yebanie wszystkiego co wychodzi od M$ czy $ony, ale uwazam, ze Halo nigdy nawet zadyszki nie zlapalo. W czworke gralo mi sie tak dobrze jak w poprzedniczki i nie marudzilem na smiesznie wrzeszcace przy zgonie skrzaty, laserki blasterki czy inne 'minusy'. Imersja w gaming to u mnie podstawa. Caly swiat Halo potrafi ujac, fani maja polane ze szczescia kiedy odpalaja gre po raz n-ty, ale nie ma to znaczenia kiedy MC bierze giwere w lape i rozwala alienow w pyl. Jest moc. Znam ludzi (calkiem spora grupa), ktorzy uwazaja, ze cala seria Uncharted jest kiepska i po ubiciu kazdej z czesci na easy czy normal pchaja gre dalej, albo oddaja wlascicielowi. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze sa z obozu Sony. Znam ludzi, ktorzy nie trawia Demon's/Dark Soulsowych tytulow, a jesli ktos nie zagral...BA! Jesli ktos nie ukonczyl tych gier to jest po prostu gownianym graczem. Ci zas zhypowani do granic mozliwosci fani Halo oraz bardziej stonowani gracze sprawia, ze zawsze bedzie sie mowic dobrze o Halo pomimo pociskow od Irusia czy WisdomEarla.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #185 dnia: Października 21, 2015, 13:09:41 pm »
Ale czy ja piszę, że dramat? Stwierdzam fakt że Halo wars wychodzi na PC. :P

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #186 dnia: Października 21, 2015, 13:36:22 pm »
Część gier spokojnie kiedyś wyjdzie na PC, tylko sam Microsoft nie wie jak to ogarnąć, ale tak to jest, jak chcą walczyć na PC i konsolach. Gearsy miały być na PC i kiedyś będą, ale nie wiadomo kiedy. Z Halo Wars 2 może być podobnie, będzie na PC, ale pewnie rok po premierze konsolowej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #187 dnia: Października 21, 2015, 13:43:19 pm »
Część gier spokojnie kiedyś wyjdzie na PC, tylko sam Microsoft nie wie jak to ogarnąć, ale tak to jest, jak chcą walczyć na PC i konsolach. Gearsy miały być na PC i kiedyś będą, ale nie wiadomo kiedy. Z Halo Wars 2 może być podobnie, będzie na PC, ale pewnie rok po premierze konsolowej.

Halo Wars 2 oficjalnie jest zapowiedziany na PC i chyba ma premierę równą z Xboxem.

iko

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #188 dnia: Października 21, 2015, 16:05:22 pm »
Faktycznie dramat...tylko jedno pytanie - kto kutwa gra w Halo Wars? Dla uniwersum  liczy sie tylko seria z Mistrzem Wodzem/Szefem, a strategie to PC moze sobie wziac FSHYSTCKYE i mam nadzieje, ze gracze beda sie z nimi dobrze bawic. Ja wiem, ze Xbox na forum SonyOnly jest jak persona non grata, ale konsolka sobie poradzi. Beda dobre gry, sa kumple do multi, jest browar, jest zabawa i jest dobrze. Ja nie wiem, moze mi do szczescia niewiele brakuje, moze po prostu moja 'mutikonsolowosc' nie pozwala mi na yebanie wszystkiego co wychodzi od M$ czy $ony, ale uwazam, ze Halo nigdy nawet zadyszki nie zlapalo. W czworke gralo mi sie tak dobrze jak w poprzedniczki i nie marudzilem na smiesznie wrzeszcace przy zgonie skrzaty, laserki blasterki czy inne 'minusy'. Imersja w gaming to u mnie podstawa. Caly swiat Halo potrafi ujac, fani maja polane ze szczescia kiedy odpalaja gre po raz n-ty, ale nie ma to znaczenia kiedy MC bierze giwere w lape i rozwala alienow w pyl. Jest moc. Znam ludzi (calkiem spora grupa), ktorzy uwazaja, ze cala seria Uncharted jest kiepska i po ubiciu kazdej z czesci na easy czy normal pchaja gre dalej, albo oddaja wlascicielowi. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze sa z obozu Sony. Znam ludzi, ktorzy nie trawia Demon's/Dark Soulsowych tytulow, a jesli ktos nie zagral...BA! Jesli ktos nie ukonczyl tych gier to jest po prostu gownianym graczem. Ci zas zhypowani do granic mozliwosci fani Halo oraz bardziej stonowani gracze sprawia, ze zawsze bedzie sie mowic dobrze o Halo pomimo pociskow od Irusia czy WisdomEarla.

Dobry, swojski post.
Gra nieco przypomina Metroida o czym wcześniej pisałeś. Widzę, że Retro rozwaliło się statkiem kosmicznym w Microsofcie. Ogólnie dla dobrego singla warto kupić Halo z konsolę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #189 dnia: Października 21, 2015, 16:56:24 pm »
Zastanawiam się co jest głupsze - fani Halo czy Mateo piszący, że to ma cokolwiek wspólnego z Metroidem  :wtf:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #190 dnia: Października 21, 2015, 17:03:16 pm »
Mateo piszący, że to ma cokolwiek wspólnego z Metroidem 


Tutaj chyba chodzi o laserki + główny bohater w zbroi powerrangers.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #191 dnia: Października 21, 2015, 17:17:59 pm »
Nie traktuj ludzi przedmiotowo Iruś. Mowi sie 'kto jest glupszy'. Poza tym...nie przesadzaj z tym 'Zastanawiam sie'.

« Ostatnia zmiana: Października 21, 2015, 17:23:43 pm wysłana przez yap »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #192 dnia: Października 21, 2015, 17:59:09 pm »
Ci zas zhypowani do granic mozliwosci fani Halo oraz bardziej stonowani gracze sprawia, ze zawsze bedzie sie mowic dobrze o Halo pomimo pociskow od Irusia czy WisdomEarla.
Ale jakich pociskow? Stwierdzenie, ze gra mi sie nie podoba jest zle? Sam piszesz, ze znasz ludzi ktorzy mowia, ze Uncharted jest kiepskie, ale o Halo juz tego nie mozna powiedziec? loleczki.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #193 dnia: Października 21, 2015, 18:47:10 pm »
Rozmawiamy o serii czy Halo 5? H5 sie Tobie nie podoba? Miales wersje prasowa czy po prostu grales offline? To wszystko prawda co co niektorzy wypisuja o zlym oswietleniu i ciasnocie?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #194 dnia: Października 21, 2015, 18:55:03 pm »
Rozmawiamy o halo 5 w kontekście serii. Tak nie podoba mi sie halo 5. Nie miałem i nie grałem. Nie wiem czy prawda ale filmiki wskazują, ze tak. Co to za pytania w ogole? :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #195 dnia: Października 21, 2015, 19:15:55 pm »
Stwierdzenie, ze gra mi sie nie podoba jest zle?
Nie ma w tym nic złego, ale po co to zaznaczać więcej niż raz jeśli ani gra ani cała seria w ogóle cię nie interesuje?

Mnie ta gra po prostu odrzuca designem. Jest tak kaszaniasty, ze szok.
Halo to dla mnie od zawsze "meh". Fajne, mozna zagrac, ale totalnie nie kumam popularnosci.
Mi sie z tych laserkow blasterkow jakos rewelacyjnie nie strzelalo.
Halo to ja od zawsze nie rozumiem fenomenu.
Ja tam żadnego miodu nie widzę.

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że tylko ty na forum tak robisz, że kiedy coś ci się nie podoba to ciągle o tym piszesz :P (patrz gry Bethesdy, czy Just Cause)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #196 dnia: Października 21, 2015, 19:18:30 pm »
Dwa posty z czerwca i dwa posty z września. Po prostu staram sie brać udział w dyskusji. Wiele gier tez chwale pisząc o tym po kilka razy, to tez złe? :) Co do tego, ze seria nie interesuje, to grałem w trzy części i dwie skończyłem :) Jak dobrze poszukasz, to gierki bethesdy rownież chwale za wiele rozwiązań. Ale ok, Twoje zdanie :)

lupinator

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #197 dnia: Października 21, 2015, 19:22:02 pm »
Nie wiem czy źle czy dobrze. Po prostu zwracam uwagę, że nikt tak nie robi i dyskusje są zazwyczaj między osobami lubiącymi grę. Bo po co w jednym temacie pisać po 6-7 razy, że nie lubisz Halo i każdego jej elementu o którym mowa?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #198 dnia: Października 21, 2015, 19:29:34 pm »
Ktoś coś wrzuci na temat gry, coś mi sie nie spodoba, nie pamietam, ze coś podobnego wcześniej pisalem i se klepne posta. Tylko tyle ;) A i co do tego, ze dyskusje toczą sie tylko miedzy lubiącymi dana grę, to chyba nie na tym forum :D

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #199 dnia: Października 21, 2015, 20:59:06 pm »

W Halo 4 były renderki CGI, natomiast tutaj widać, że scenki są na silniku, tylko pytanie, czy w czasie rzeczywistym, czy jak w Uncharted?
W H4 intro i outro byly CGI natomiast prawie wszystkie scenki w grze lecialy real-time.
W H5 masz podobnie. Poczatkowa sekwencja prerenderowana a kolejne przerywniki sa w czasie rzeczywistym (1080p@30fps).