Autor Wątek: Halo 5: Guardians  (Przeczytany 62942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #240 dnia: Października 29, 2015, 17:21:31 pm »
Za 500zł mniej ma się mesjasza + 3 gry
:o Proszę o link.


Ta promocja w biedrze za ile była? Jak się jebnąłem w cenie to przepraszam  :oops:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #241 dnia: Października 29, 2015, 17:22:55 pm »

Przepraszam Cie ku.rwa bardzo Iruś. Posilkujesz sie jakims screenem z dupy, porownujac dwie zupelnie odmienne gry, z ktorych druga zdechla zanim wyszla, a dowodzi to tylko i wylacznie jednego - glupis jak stado pedzacych imadel. Zagraj, przebiegnij w 6,5h i wtedy sie udzielaj bazujac na WLASNYM doswiadczeniu, a nie kolesi z 'interneta'. Halo 5 ma jeszcze multi. Tam pewnie ludzie zatrzymaja sie na dluzej. A jak nie...to co mnie to kuzwa obchodzi? Mam swoje zdanie, ktore jest jakie jest, ale jest moje, a ten kto nie tknal Halo 5...trzykropek dla takiego, bo wiecej nie ma sensu wypisywac.
Lol. Z the order była beka bo krotki singiel, halo ma krótszy i złego słowa nie można powiedzieć.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #242 dnia: Października 29, 2015, 17:23:26 pm »
Po pierwsze w Halo nie gra sie na easy/normal



Aha, to po co te tryby? gra się na normal, więc przestań opowiadać głupoty...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #243 dnia: Października 29, 2015, 17:26:47 pm »




Zakrzywiajcie, zakrzywiajcie  :lol:
Pozwolisz że powklejam te obrazki na ppe :P

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #244 dnia: Października 29, 2015, 17:56:57 pm »
Halo nie ma krotszego singla. Nie wiesz bos nie gral Windo. I tak, w Halo nie gra sie na easy/normal. To sa tryby dla dzieci. Bazuje wszystko co pisze na tym, ze jestem z seria od poczatku i jakies tam nikle pojecie mam. Jak mozna wklejac cos co nijak sie ma faktycznych odczuc i refleksji to ja nawet.

I na przyszlosc: o Halo 5 piszcie co chcecie panowie, ale prosze o konstruktywna krytyke oparta o wlasne doswiadczenie z seria, ale nie zasmiecajcie tematu argumentami bazujacymi na...kur**, niewiadomo na czym.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #245 dnia: Października 29, 2015, 18:14:44 pm »
Ale ziomek zdajesz sobie sprawę, ze to jest ze stronki gdzie ludzie sami raportują czas przejścia? To ze Ty sobie grałes dłużej to żaden wyznacznik.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #246 dnia: Października 29, 2015, 18:17:35 pm »
Łoo matko, jaki bulwers :lol: Dane są ze storny, która uwzględnia statystycznych graczy i ich czas przejścia i uważasz to za brednie :lol: Brednie to wypisuje Kyo o długości gry The Order, widzę, że Ty np. przypisujesz dłuższą rozgrywke poziomowi trudności :lol: Halo to nie wiedźmin, gdzie wyższy poziom trudności = dłuższa rozgrywka (na wysokich levelach trzeba robić zadania poboczne, bo inaczej się utknie w miejscu, na normalu można przejść omijając misje poboczne). Normal to jest poziom, na którym większośc osób gra i ten się najbardziej liczy. Powtarzanie w kółko tych samych lokacji z powodu nagminnej śmierci to nie jest czas gry. Jeśli tak by było to Uncharted 1 na brutalu byłby dłuższy od niejednego RPG'a.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #247 dnia: Października 29, 2015, 19:02:58 pm »
Przepraszam Cie ku.rwa bardzo Iruś. Posilkujesz sie jakims screenem z dupy, porownujac dwie zupelnie odmienne gry, z ktorych druga zdechla zanim wyszla, a dowodzi to tylko i wylacznie jednego - glupis jak stado pedzacych imadel. Zagraj, przebiegnij w 6,5h i wtedy sie udzielaj bazujac na WLASNYM doswiadczeniu, a nie kolesi z 'interneta'. Halo 5 ma jeszcze multi. Tam pewnie ludzie zatrzymaja sie na dluzej. A jak nie...to co mnie to kuzwa obchodzi? Mam swoje zdanie, ktore jest jakie jest, ale jest moje, a ten kto nie tknal Halo 5...trzykropek dla takiego, bo wiecej nie ma sensu wypisywac.

Typie, co mnie obchodzi, żeś leszcz i przechodzisz grę w ponad dziesięć godzin? Ludziom zajmuje to średnio 6,5 i tego się będziemy trzymać.

Grać nie zamierzam. Po dwóch częściach nie tknę tego gówna więcej choćby mi za to płacili.

Pozwolisz że powklejam te obrazki na ppe :P

Dorzuć jeszcze coś o tym, jak ch**owa jest fabuła i jak ujebali grafikę, żeby wyciągała 60 klatek  :hihi:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #248 dnia: Października 29, 2015, 19:28:47 pm »
Łoo matko, jaki bulwers :lol: Dane są ze storny, która uwzględnia statystycznych graczy i ich czas przejścia i uważasz to za brednie :lol: Brednie to wypisuje Kyo o długości gry The Order, widzę, że Ty np. przypisujesz dłuższą rozgrywke poziomowi trudności :lol: Halo to nie wiedźmin, gdzie wyższy poziom trudności = dłuższa rozgrywka (na wysokich levelach trzeba robić zadania poboczne, bo inaczej się utknie w miejscu, na normalu można przejść omijając misje poboczne). Normal to jest poziom, na którym większośc osób gra i ten się najbardziej liczy. Powtarzanie w kółko tych samych lokacji z powodu nagminnej śmierci to nie jest czas gry. Jeśli tak by było to Uncharted 1 na brutalu byłby dłuższy od niejednego RPG'a.
W Halo 5 z pewnością gra się to 6,5 godziny a w takim Order co? Grasz 2,5 a 2,5 oglądasz filmiki :lol:.

Wątpię aby połowę gry w Halo 5 to było kino :troll:.


Przepraszam Cie ku.rwa bardzo Iruś. Posilkujesz sie jakims screenem z dupy, porownujac dwie zupelnie odmienne gry, z ktorych druga zdechla zanim wyszla, a dowodzi to tylko i wylacznie jednego - glupis jak stado pedzacych imadel. Zagraj, przebiegnij w 6,5h i wtedy sie udzielaj bazujac na WLASNYM doswiadczeniu, a nie kolesi z 'interneta'. Halo 5 ma jeszcze multi. Tam pewnie ludzie zatrzymaja sie na dluzej. A jak nie...to co mnie to kuzwa obchodzi? Mam swoje zdanie, ktore jest jakie jest, ale jest moje, a ten kto nie tknal Halo 5...trzykropek dla takiego, bo wiecej nie ma sensu wypisywac.

Typie, co mnie obchodzi, żeś leszcz i przechodzisz grę w ponad dziesięć godzin? Ludziom zajmuje to średnio 6,5 i tego się będziemy trzymać.

Grać nie zamierzam. Po dwóch częściach nie tknę tego gówna więcej choćby mi za to płacili.

Pozwolisz że powklejam te obrazki na ppe :P

Dorzuć jeszcze coś o tym, jak ch**owa jest fabuła i jak ujebali grafikę, żeby wyciągała 60 klatek  :hihi:
Gościu rozwalił Ninja Gaiden Black na wszelkie sposoby a Ty go leszczem nazywasz :lol:.

Wiesz co? Kur** nie błaźnij się -_-


« Ostatnia zmiana: Października 29, 2015, 19:39:52 pm wysłana przez Kyokushinman »

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #249 dnia: Października 29, 2015, 20:03:01 pm »
Tutaj bardziej chodzi o bekę, że z The Order można się naśmiewać, a Halo 5 świętę :lol: to tylko udowadnia, jak niektórzy mają podwójne standardy.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #250 dnia: Października 29, 2015, 20:10:08 pm »
Chodzi o oceny? Niech każdy zagra w obie gry i ocenia, bo póki co to zwykłe pierdolenie do system wars. Pewne jest jedno, Order to samotna gra single i nic więcej.


Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #251 dnia: Października 29, 2015, 20:11:48 pm »
Chodzi o oceny? Niech każdy zagra w obie gry i ocenia, bo póki co to zwykłe pierdolenie do system wars. Pewne jest jedno, Order to samotna gra single i nic więcej.

Mówimy o kampanii Single Player. W The Order, który był je**ny za długość kampanii Single Player wychodzi na to, że jest dłuższy niż w Halo 5. Tyle w temacie. Nie wiem po co zaprzeczać faktom? Wiadomo, że jako całokrztałt Halo oferuje więcej bo ma multi, ale wszyscy tu piszą o SINGLE PLAYER.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #252 dnia: Października 29, 2015, 20:12:42 pm »
No bo order nic innego nie oferuje, dlatego jest je**ny za długość. Tyle w temacie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #253 dnia: Października 29, 2015, 20:13:36 pm »
Tutaj bardziej chodzi o bekę, że z The Order można się naśmiewać, a Halo 5 świętę :lol: to tylko udowadnia, jak niektórzy mają podwójne standardy.
Prawda jest taka, że tutaj właśnie wszystko co niebieskie święte a reszta to gówno czy to Forza, Girsy, Halo czy nawet gry z Nintendo.
Uświęcecie nawet crapy np. Irasek Knacka :lol:. Wyszła średnia, krótka gra a tutaj jest mega hitem długim na 10 godzin :lol:.

A Ty Mroczuś jesteś jednym z czołowych przedstawicielem dziecinady i fanoboystwa. Wystarczy, że skrytykuje całkiem słusznie jakąś gre Sony i co? Pierwszy skaczesz.
Współczuje bólu dupy chłopaku.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #254 dnia: Października 29, 2015, 20:32:58 pm »
No bo order nic innego nie oferuje, dlatego jest je**ny za długość. Tyle w temacie.
No ale przyznasz, ze dlugosc kampanii sp w Halo rownież jest komiczna?

Tego Pana powyzej to nawet nie skomentuje.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #255 dnia: Października 29, 2015, 21:05:21 pm »
Mnie przejście nowego Halo zajęło 8,5 godziny (na wysokim poziomie trudności). Szczerze powiedziawszy to nie odczuwam, żeby tryb dla pojedynczego gracza był za krótki, ale może grając na normalu inaczej bym to odczuł. Za to problemem jest to, że jest ch**owy, jak dla mnie najgorszy w całej serii  :lol: Natomiast samo strzelanie, dodatkowa mobilność, różnorodność broni i frajda z ich używania są na najwyższym poziomie w serii. Osoby które grają w Halo dla multi pewnie będą bardzo zadowolone.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #256 dnia: Października 29, 2015, 21:38:17 pm »
No bo order nic innego nie oferuje, dlatego jest je**ny za długość. Tyle w temacie.
No ale przyznasz, ze dlugosc kampanii sp w Halo rownież jest komiczna?

Tego Pana powyzej to nawet nie skomentuje.
Oczywiście, że tak. Wystarczająca długość, to przejście the last of us.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #257 dnia: Października 29, 2015, 21:44:17 pm »
No i git :) tylko o to tutaj chodzi.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #258 dnia: Października 29, 2015, 22:12:09 pm »
Jak dla mnie, te dane z internetu na temat długości gry do są gówno warte. The Order też miało zająć 5-6h. Ja grę przechodziłem jakieś 8-9h. Myślę, że w tym wypadku jest podobnie, a te statystyki wcześniej przytoczone, to trolle i fanboje/hejterzy-zjeby z internetu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #259 dnia: Października 29, 2015, 22:17:35 pm »
The Order też miało zająć 5-6h


Takie gówniane dane daje tylko kyokuryku.

Prawdziwe dane się zgadzają z tym co napisałeś:

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #260 dnia: Października 29, 2015, 22:30:57 pm »
Jak dla mnie, te dane z internetu na temat długości gry do są gówno warte. The Order też miało zająć 5-6h. Ja grę przechodziłem jakieś 8-9h. Myślę, że w tym wypadku jest podobnie, a te statystyki wcześniej przytoczone, to trolle i fanboje/hejterzy-zjeby z internetu.

Nie miało zająć, tylko to są bzdury wyssane z palca Kukuryku ;) Tak jak Master pisał, gra zajmuje według tych danych dokładnie tyle ile napisałeś :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #261 dnia: Października 29, 2015, 22:43:44 pm »
Problem w tym, że kyo uważa się za growego omnibusa, który wie wszystko i gra najlepiej jak to możliwe. Skoro pisze, że grę przechodzi się w takim, a takim czasie to tak jest, a nie jakieś pseudo statystyki od setek tysięcy graczy. U niego nie ma czegoś takiego jak subiektywna opinia, bo wszystko co napisze, staje się z automatu niepodważalnym faktem, którego nie obalą nawet najmocniejsze argumenty największych mędrców tego świata.

Gra najlepiej z nas.

Ma najlepszy refleks z nas.

Ma najlepszy wzrok z nas.

Firmy przesyłają mu kody do alfa testów wszystkich gier na rynku i dzięki jego wytycznym branża rozwija się ku świetlanej przyszłości i zbawieniu świata.

Człowiek legenda.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2015, 22:46:44 pm wysłana przez Krzysiu »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #262 dnia: Października 30, 2015, 07:44:57 am »
Jak dla mnie, te dane z internetu na temat długości gry do są gówno warte. The Order też miało zająć 5-6h. Ja grę przechodziłem jakieś 8-9h. Myślę, że w tym wypadku jest podobnie, a te statystyki wcześniej przytoczone, to trolle i fanboje/hejterzy-zjeby z internetu.

Nie miało zająć, tylko to są bzdury wyssane z palca Kukuryku ;) Tak jak Master pisał, gra zajmuje według tych danych dokładnie tyle ile napisałeś :)


Nie pogrążaj się.
Więcej już nie mam zamiaru wrzucać tego filmiki, ale dla Ciebie robię Mroczuś wyjątek.
Możesz sobie całość obejrzeć jak gościu gra bez żadnej spiny itp. Rushed.

Problem w tym, że kyo uważa się za growego omnibusa, który wie wszystko i gra najlepiej jak to możliwe. Skoro pisze, że grę przechodzi się w takim, a takim czasie to tak jest, a nie jakieś pseudo statystyki od setek tysięcy graczy. U niego nie ma czegoś takiego jak subiektywna opinia, bo wszystko co napisze, staje się z automatu niepodważalnym faktem, którego nie obalą nawet najmocniejsze argumenty największych mędrców tego świata.

Gra najlepiej z nas.

Ma najlepszy refleks z nas.

Ma najlepszy wzrok z nas.

Firmy przesyłają mu kody do alfa testów wszystkich gier na rynku i dzięki jego wytycznym branża rozwija się ku świetlanej przyszłości i zbawieniu świata.

Człowiek legenda.
Coś w tym jest, patrząc na innych, oczywiście nie wszystkich z forum.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2015, 07:57:14 am wysłana przez Kyokushinman »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #263 dnia: Października 30, 2015, 07:53:36 am »
Jak dla mnie, te dane z internetu na temat długości gry do są gówno warte. The Order też miało zająć 5-6h. Ja grę przechodziłem jakieś 8-9h. Myślę, że w tym wypadku jest podobnie, a te statystyki wcześniej przytoczone, to trolle i fanboje/hejterzy-zjeby z internetu.

Nie miało zająć, tylko to są bzdury wyssane z palca Kukuryku ;) Tak jak Master pisał, gra zajmuje według tych danych dokładnie tyle ile napisałeś :)


Nie pogrążaj się.
:wall_bash:

Cytuj
This is my 2nd playthrough of the game. My first playthrough took 9 hours, with full exploration and inspection, taking in the sights of the environment and learning the mechanics and weaponry.

Iras to już wrzucał. Ty serio masz problemy ze wzrokiem.

Za 500zł mniej ma się mesjasza + 3 gry
:o Proszę o link.
Ta promocja w biedrze za ile była? Jak się jebnąłem w cenie to przepraszam  :oops:
Spoko ;) W Biedrze 1699 zł, w MM 1599 zł.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2015, 07:57:04 am wysłana przez Kert »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #264 dnia: Października 30, 2015, 07:59:59 am »
Przecież to widziałem jak pierwszy raz filmik wrzucałem :lol:.
Lubisz filmy oglądać to sobie obejrzyj bo w gre nie grałeś a ja grałem. Także wiesz.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #265 dnia: Października 30, 2015, 08:10:06 am »
Przecież to widziałem jak pierwszy raz filmik wrzucałem.
Skoro tak, to dlaczego wrzucasz ten filmik i używasz go, jako jakiegokolwiek argumentu? Wszyscy tu mówią o pierwszym przejściu, bo to po prostu logiczne. Czystego gameplay'u nie ma na 9h, to chyba jasne, ale nie może być tak, że znając już grę wzdłuż i wszerz podaje się kolejne przejście jako miarodajny czas potrzebny na jej ukończenie. Prince of Persia Sands of Time za pierwszym razem też jest grą na ok. 9h, a za kolejnymi razami przechodziłem ją w ok. 5h. I nie skakałem kur** po forum - ale słabizna ten PoP, pęka w pięć godzin.

Lubisz filmy oglądać to sobie obejrzyj bo w gre nie grałeś a ja grałem
Ok, koniec dyskusji. Nic o mnie nie wiesz, a pozjadałeś wszystkie rozumy, jakbyś wiedział wszystko o wszystkich. Tak się nie da dyskutować, poziom piaskownicy.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #266 dnia: Października 30, 2015, 08:18:18 am »
Wiem że nie masz PS4 bo kilkakrotnie na forum o tym gadałeś także raczej giery nie zaliczyłeś.
Ja grałem i zajęło mi to poniżej 5h na normalu za pierwszym razem.
Także bardziej kieruje się tym co ja zrobiłem. Natomiast ten filmik tylko potwierdza to, że bez spiny spokojnie można tytuł zaliczyć w 5h.
Tyle tematu.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #267 dnia: Października 30, 2015, 08:28:31 am »
Ktos mi powie dlaczego x jest teraz za 2000 tys,to chyba ogrneli juz 4k i 60fpsow?
Pytam powaznie!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #268 dnia: Października 30, 2015, 08:58:26 am »
Wiem że nie masz PS4 bo kilkakrotnie na forum o tym gadałeś także raczej giery nie zaliczyłeś.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #269 dnia: Października 30, 2015, 09:13:10 am »
Ty serio masz problemy ze wzrokiem.
Z mózgiem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #270 dnia: Października 30, 2015, 10:01:57 am »
a Halo 5 świętę  to tylko udowadnia, jak niektórzy mają podwójne standardy.

Zaskoczony? :troll:


Wszystko na Playstation is super, nawet crapy, wszystko na Xbox jest do dupy, nawet gry dobre.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #271 dnia: Października 30, 2015, 10:05:46 am »
Wszystko na Playstation is super, nawet crapy, wszystko na Xbox jest do dupy, nawet gry dobre.
Ty to powiedziałeś.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #272 dnia: Października 30, 2015, 10:37:50 am »
Wszystko na Playstation is super, nawet crapy, wszystko na Xbox jest do dupy, nawet gry dobre.
Ty to powiedziałeś.

Wow. No shit Sherlock...LOL... :troll:

Jeszcze pewnie uznasz, ze wyrawana z kontekstu wypowiedz jest wyznacznikiem calosci moich przekonan ignorujac zupelnie wszystkie wczesniejsze moje wypowiedzi.  :grin: :grin: :grin:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #273 dnia: Października 30, 2015, 10:49:05 am »
Tak swoją drogą to ponoć wszyscy co kupili halo 5 dostaną halo Reach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #274 dnia: Października 30, 2015, 10:54:32 am »
Jeszcze pewnie uznasz, ze wyrawana z kontekstu wypowiedz jest wyznacznikiem calosci moich przekonan ignorujac zupelnie wszystkie wczesniejsze moje wypowiedzi.  :grin: :grin: :grin:

Zabawne bo moją wypowiedź też wyrwałeś z kontekstu :troll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #275 dnia: Października 30, 2015, 10:54:41 am »
poniezej
miesiacy
multi i imo.

Na razie to uznaje, ze nie umiesz pisac po polsku.

Jeszcze pewnie uznasz, ze wyrawana z kontekstu wypowiedz jest wyznacznikiem calosci moich przekonan ignorujac zupelnie wszystkie wczesniejsze moje wypowiedzi.  :grin: :grin: :grin:

Zabawne bo moją wypowiedź też wyrwałeś z kontekstu :troll:
Takie Czerskie standardy ;)
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2015, 10:56:46 am wysłana przez windomearl »

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #276 dnia: Października 30, 2015, 13:46:58 pm »
Ale ziomek zdajesz sobie sprawę, ze to jest ze stronki gdzie ludzie sami raportują czas przejścia? To ze Ty sobie grałes dłużej to żaden wyznacznik.
A to, ze ktos tam sobie przebiegl kampanie na easy czy normal omijajac starcia, przewijajac filmiki i nie zatrzymujac sie nawet na siku jest bardziej miarodajne? Jeszcze raz powtarzam - albo wyraza sie wlasna opinie, albo nie ma sie nic do powiedzenia. Nigdy nie zrozumiem sugerowania sie screenami czy wyrabiania wlasnej opinii na podstawie tego co ktos gdzies tam wkleil. Po to wchodze na polskie forum jak to, OC czy PE, zeby wymienic sie spostrzezeniami z ludzmi, ktorzy maja bagaz doswiadczenia z dana gra, znaja ja i tez chca sie tym podzielic. Ja tak wlasnie postrzegam interakcje z przedstawicielami zdrowego gamingu. Zas w tym temacie glownym podmiotem dyskusji jest wytykanie 'bulwersu' komus kto czuje irytacje kiedy inna osoba pisze o grze cos wyciagniete gdzies z internetu nie spedziwszy z dana pozycja nawet sekundy. Na poprzedniej stronie umiescilem post z moimi odczuciami co do trybu single player w Halo 5. Moim zdaniem jest to obiektywne i w miare trzezwe spojrzenie na to co zaprezentowalo 343 w najnowszej odslonie serii. Jesli ktos ma podobne, odmienne...jakiekolwiek zdanie PO obcowaniu z gra to zapraszam do dyskusji. Bez wytykania literowek czy bulwersu rzecz jasna.

Twoja kolej.

Mrocz

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #277 dnia: Października 30, 2015, 13:49:04 pm »
Szkoda,  że o The Order niektórzy tak nie pisali.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #278 dnia: Października 30, 2015, 14:02:04 pm »
A to, ze ktos tam sobie przebiegl kampanie na easy czy normal omijajac starcia, przewijajac filmiki i nie zatrzymujac sie nawet na siku jest bardziej miarodajne?
Nie wiem czy oni tak grali. Dlaczego Twoje zdanie jest wazniejsze od zdania kilkuset pewnie ludzi? Czemu mam uwierzyć akurat tobie a nie im? Ja wiem, ze statystyka czesto klamie, ale jakos w innych przypadkach nikt z nia nie dyskutuje. I jak juz pisal master, co ma do tego poziom trudnosci? Powtarzanie kolejnych sekcji to nie jest dlugosc gry. Walczysz Panie z faktami calkowicie bez sensu.

I czy naprawde do kur** jasnej nie mozna sie wypowiedziec o grze w ktora sie nie gralo na podstawie innych informacji? Bo mowisz moja kolej, a jednak nie gralem wiec jak chcesz ze mna dyskutowac?

iko

  • Gość
Odp: Halo 5: Guardians
« Odpowiedź #279 dnia: Października 30, 2015, 15:38:54 pm »
Podobno gra jest EPICKA. :troll: