Autor Wątek: Forza Motorsport 6  (Przeczytany 60153 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #280 dnia: Września 08, 2015, 22:40:39 pm »
Im lepszy, bardziej casualowy sim tym lepsze noty.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Czyli jeśli GT 7 będzie dostawać same 10ki to znaczy, że to będzie najgorszy symulator w historii, a przy 6-7 absolutnie topowa gra swego gatunku i długo zapowiadany przez proroków mesjasz? Nie spodziewam się odpowiedzi innej niż "tak", gdyż wtedy byłby to szczyt hipokryzji.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #281 dnia: Września 09, 2015, 02:25:38 am »
A może zamiast kiszonych ogórków jakieś argumenty? Model jazdy w fachowych serwisach opinie zbiera raczej niepochlebne - bardziej casualowy niż w piątce. Grafika jaka jest każdy widzi - w najlepszym razie poprawna. Dzień, noc i pogoda nie zmieniają się dynamicznie, a na dodatek różne warianty oferuje tylko 1/5 torów - tutaj wszyscy konkurenci wypadają znacznie lepiej z pięcioletnim Gran Turismo włącznie. Car lista prezentuje się nieźle, ale to trochę mało, żeby windować ocenę do poziomu 9/10.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #282 dnia: Września 09, 2015, 06:31:43 am »
Z forzą jest tak, że to naprawdę dobre gry. Gry a nie symulatory wyścigów. Ludzie oceniają ją wysoko, bo fajnie się w nią gra i daje dużo frajdy. Mi 4 dawała swego czasu więcej radochy niż GT5, chociaż GT5 miało swoje momenty, gdzie kosiło wszystko.
Fryty tyty dotknij pyty

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #283 dnia: Września 09, 2015, 07:04:58 am »
Mnie zastanawia ile MS jeszcze części Forzy wyda w tej generacji? Przy takim tempie to spokojnie dobiją do Forzy 10 i Forzy Horizon 5. Posiadacze Xboxów naprawdę mają tak małe wymagania, że wystarczy im rzucić rok w rok samochodówkę i mają najlepszy line-up w historii konsol? :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #284 dnia: Września 09, 2015, 10:23:41 am »
http://www.gamerankings.com/xboxone/112918-forza-motorsport-6/index.html

Światowa średnia 9/10. Czyli jednak da się wypuścić kapitalną grę bez poprawek przez kolejny kwartał od premiery i z zmiennymi warunkami atmosferycznymi na dzień dobry. Brawa.

NFS'y też dostają wysokie oceny. Forza robi się podobnym tasiemcem. Bierz Sylvan bez zastanowienia, bo przecież uwielbiasz takie seryjnie wypluwane ścigałeczki.

iko

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #285 dnia: Września 09, 2015, 10:32:26 am »
Do kogo dedykowana jest Forza 6, do casuali którzy lubują się w 'wyścigówkach'.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #286 dnia: Września 09, 2015, 10:33:36 am »
Ile razy można powtarzać, że sugerowanie się reckami popularnych serwisów dawno przestało być miarodajne ;) Bardzo często dobre gry zgarniają słabe noty, a beznadziejne bardzo dobre. Call Of Duty też co roku zgarnia Game Of The Year w wielu serwisach i wszyscy wiemy, że to z dupy jest. To że recki są z dupy często widać po tym jakie minusy dana gra zbiera + weryfikacja tego z rzeczywistością.

Tutaj tak samo. Zachwyty nad Forzą 6, ale recki pomijają BRAK dynamicznych warunków pogodowych, BRAK zmiennej pory dnia oraz uproszczenie modelu jazdy. Fakt, że wycięto jakiekolwiek Porsche i RuF'y z poprzednich odsłon (i pewnie pokażą się w DLC) też nie został odnotowany. To tylko udowadnia, jak te recki są pisane, z klapkami na oczach ;)

Wiadomo, że gra pewnie jest dobra, ale wątpię by na 10/10 lub 9/10 zasługiwała. 

iko

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #287 dnia: Września 09, 2015, 10:38:37 am »
Wizja Turn10, a Polyphony to dwe różne bajki.
Można zamykać.  ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #288 dnia: Września 09, 2015, 10:47:35 am »
Ile razy można powtarzać, że sugerowanie się reckami popularnych serwisów dawno przestało być miarodajne ;) Bardzo często dobre gry zgarniają słabe noty, a beznadziejne bardzo dobre. Call Of Duty też co roku zgarnia Game Of The Year w wielu serwisach i wszyscy wiemy, że to z dupy jest. To że recki są z dupy często widać po tym jakie minusy dana gra zbiera + weryfikacja tego z rzeczywistością.

Tutaj tak samo. Zachwyty nad Forzą 6, ale recki pomijają dnia oraz uproszczenie modelu jazdy. Fakt, że wycięto jakiekolwiek Porsche i RuF'y z poprzednich odsłon (i pewnie pokażą się w DLC) też nie został odnotowany. To tylko udowadnia, jak te recki są pisane, z klapkami na oczach ;)

Wiadomo, że gra pewnie jest dobra, ale wątpię by na 10/10 lub 9/10 zasługiwała.

Nawet nie grając mogę stwierdzić, że 8- to max dla nowej Forzy.

Cytuj
BRAK dynamicznych warunków pogodowych, BRAK zmiennej pory
Ale za to ma kałuże.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #289 dnia: Września 09, 2015, 10:59:42 am »
Nawet nie grając mogę stwierdzić, że 8- to max dla nowej Forzy.
I tak to wlasnie jest zdawac sie na Twoje oceny, wystawiane przed zagraniem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #290 dnia: Września 09, 2015, 11:02:37 am »
Nie zapominajmy, że Forza ma najprawdopodobniej najbardziej rozbudowany system modyfikacji samochodów, od mega edytora malowań, po swapy silników. Lista samochodów też zazwyczaj jest bardziej aktualna niż u konkurencji. Nie wiem jak z listą torów. Kariera zapewne jest ciekawsza niż w GT i tak po powoli do tej 8-9 się nazbiera, jeśli grę oceniają casuale.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #291 dnia: Września 09, 2015, 11:50:16 am »
Panowie nie wrzucamy wszystkich ścigał do jednego wora. Na rynku jest miejsce na czyste symulacje jak i na symulacje z akcentami arcade. Forza nigdy nie była promowana na super symulacje i nie można traktować tego jak minusa. Jest fun z jeżdżenia a to jest chyba najważniejsze w ścigałkach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #292 dnia: Września 09, 2015, 11:55:36 am »
Panowie nie wrzucamy wszystkich ścigał do jednego wora. Na rynku jest miejsce na czyste symulacje jak i na symulacje z akcentami arcade. Forza nigdy nie była promowana na super symulacje i nie można traktować tego jak minusa. Jest fun z jeżdżenia a to jest chyba najważniejsze w ścigałkach.

Nie? Zawsze była promowana jako totalnie realistyczna. Kierowcy opłaceniu by gadać bzdury, jaki to poziom realizmu ;) W przypadku Forzy 6 też ktoś pisał, że deszcz też jest najbardziej realny ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #293 dnia: Września 09, 2015, 11:56:25 am »
Ile razy można powtarzać, że sugerowanie się reckami popularnych serwisów dawno przestało być miarodajne ;) Bardzo często dobre gry zgarniają słabe noty, a beznadziejne bardzo dobre. Call Of Duty też co roku zgarnia Game Of The Year w wielu serwisach i wszyscy wiemy, że to z dupy jest. To że recki są z dupy często widać po tym jakie minusy dana gra zbiera + weryfikacja tego z rzeczywistością.

Tutaj tak samo. Zachwyty nad Forzą 6, ale recki pomijają BRAK dynamicznych warunków pogodowych, BRAK zmiennej pory dnia oraz uproszczenie modelu jazdy. Fakt, że wycięto jakiekolwiek Porsche i RuF'y z poprzednich odsłon (i pewnie pokażą się w DLC) też nie został odnotowany. To tylko udowadnia, jak te recki są pisane, z klapkami na oczach ;)

Wiadomo, że gra pewnie jest dobra, ale wątpię by na 10/10 lub 9/10 zasługiwała.

To nie jest tak do końca, Mrocz.
Zgadzam się oczywiście z stwierdzeniem, że nie ma się co opiniami innych sugerować. Ja tam na PS Trzy uwielbiam Asurę i Dragon Age II, gry, które jak wiesz zapewne, wybitną estyma się nie cieszą.
Gdybym obdarł się z kultury słowa pisanego, rzekłbym - gó*no mnie zdanie innych graczy interesuje. Moje pieniądze, mój czas, moja opinia.

Tu raczej chodzi o hipokryzję graczy. Gdy TLoU śmigało w 60, a reedycja TR na XO w trzydziestu, hihi, hahy na wszytkich forach (nie licząc zielonych), jaki to magnetowid słaby, że reedycji gry sprzed roku nie ciągnie. Jak kilka miesiecy później okazało się, że co druga odświeżona gra również ledwo zipie na PS4 - od GTA V zaczynając, to już było "bo, trawa, bo optymalizacja".

Opinia pojedynczego gracza nikogo nie interesuje (chyba, że pokrywa się z inna, wówczas po plecach mogą się poklepywać i tłumaczyć sobie, że mają rację). Ale jestem święcie przekonany, że jakby Forza miała niższą średnią, byłby to argument za tym, że jest lepsza od DC, a że dostarczono znakomity i kompletny produkt na premierę, to zaraz :

NFS'y też dostają wysokie oceny. Forza robi się podobnym tasiemcem. Bierz Sylvan bez zastanowienia, bo przecież uwielbiasz takie seryjnie wypluwane ścigałeczki.

Oczywiście ci sami gracze podniecają się faktem, że jakiś eks na PS4 ma wysokie noty. Przecież jezeli (w co wątpię) takie nowe GT będzie miało 96% średnią, to wszyscy będą płodzic posty typu "GT rządzi jak widac po recenzjach. #mesjasz".


Posiadacze PS4 zamiast cieszyć się, że konkurencja dostarczyła znakomity produkt, dzięki czemu chłopaki od GT będą musieli się bardziej pocić by grę dopieścić, to zaraz jakiś e-szlam, jakby im matkę obrażono co najmniej.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #294 dnia: Września 09, 2015, 11:59:37 am »
Nawet nie grając mogę stwierdzić, że 8- to max dla nowej Forzy.
I tak to wlasnie jest zdawac sie na Twoje oceny, wystawiane przed zagraniem.
Wiem co reprezentuje DC mający 8.
Jeżeli Forza zbliży się do ósemki po zagraniu to będę mile zaskoczony.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #295 dnia: Września 09, 2015, 12:02:21 pm »
Nie zgodzę się. Nie jestem tutaj hipokrytą. Wielokrotnie zaznaczałem, że czekam na opinie graczy nawet w przypadku tytułów, które mnie interesują. Recenzjom po prostu przestałem ufać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #296 dnia: Września 09, 2015, 12:08:21 pm »
Nie zgodzę się. Nie jestem tutaj hipokrytą. Wielokrotnie zaznaczałem, że czekam na opinie graczy nawet w przypadku tytułów, które mnie interesują. Recenzjom po prostu przestałem ufać.

No jasne, że nie można. Raz (szczególnie te za granica) często sa opłacane, a nawet jeżeli nie, to odnosi się doń zupełnie inna osoba. Osoba, która lubi to, czego my nie musimy. Zatem jedyną informacją rzetelną może być to, ile samochodów jest dostępnych, czy animacja nie przycina, a nie cała reszta.

Jestem pewny, że gdyby tylko FM ukazała się na PS4 niejeden z tych płaczków kupiłby ja i świetnie się bawił.


Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #297 dnia: Września 09, 2015, 12:10:04 pm »
Możliwe. Sam bym pewnie kupił. Ale nie zmienia to faktu, że grze brakuje rzeczy, które w tej generacji są standardem, który nawet NFS spełnia ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #298 dnia: Września 09, 2015, 12:14:39 pm »
Jestem pewny, że gdyby tylko FM ukazała się na PS4 niejeden z tych płaczków kupiłby ja i świetnie się bawił.
Mało tego, zachwytów nie byłoby końca.
Takie już są klapy swoje uwielbiają a konkurencji nie docenią za żadne skarby :lol:.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #299 dnia: Września 09, 2015, 12:33:44 pm »
Nie sądzę.

iko

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #300 dnia: Września 09, 2015, 12:49:43 pm »
To samo z DooMem, niby blaszakowe, niby gówno. Hipokryzja mode On.



Facet zagra i straci się na dwa tygodnie.  :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #301 dnia: Września 09, 2015, 12:55:42 pm »
DooMen i foRdza to gra dla dziewczyn.

iko

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #302 dnia: Września 09, 2015, 13:04:16 pm »
Kutwa ja się dzięki Doomie 3 nawróciłem.  :o :lol: :lol: Ta gra jest przezajebista.
DooM dla dziewczynek, ekhm niech ci będzie.  :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #303 dnia: Września 09, 2015, 14:49:37 pm »
Możliwe. Sam bym pewnie kupił. Ale nie zmienia to faktu, że grze brakuje rzeczy, które w tej generacji są standardem, który nawet NFS spełnia ;)
Od lat nastu NG+ również jest standardem. Gracze dostali ją w formie DLC i zachwyt, jakby combo Sasza i Najomi Marcela miało ich obsłużyć, bo za darmo, bo NG+, łał.
O licencji w grach sportowych i tej kpinie w PES nie wspomnę.

Jak słuszniej jeden z użytkowników zauważył, chodzi o frajdę. Jeżeli komuś Forza ją sprawia, to na pewno ma w poważaniu dynamiczną pogodę i resztę. Ludzie zachwycają się GT i tak samo b edzie z nowa odsłona, a szczerze wątpię, że tam znajdzie się to za co punktuje się FM. O uszkodzeniach nie wspomnę, ponieważ od lat to jawna kpina, ale zarówno ja, jak i wielu użytkowników ja kupi, pomimo skazy na licu takiej jak samochody standard, et cetera. Nalezy uczciwie przyznać, że FM Sześć to odtwórcza, ale klasa. Z GT będzie tak samo, tylko Sonyboty beda jej bronić, z tytułu cyklu wydawniczego - Far Kraj 4 tez kilka lat po przeciej części wyszedł, zmiany kosmetyczne, a gra ma zasłużona średnią.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #304 dnia: Września 09, 2015, 14:51:41 pm »
Cóż uszkodzenia w Forzie to też jawna kpina więc nie powołujmy się na nie w GT ;)

Tutaj Project CARS prowadzi. A też nie jest idealny ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #305 dnia: Września 10, 2015, 14:10:41 pm »
http://www.ppe.pl/recenzje-1795-recenzja_gry__forza_motorsport_6.html

Kolejna 9/10. Zachwalane jest niemal wszystko z imponującą grafika na czele.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #306 dnia: Września 10, 2015, 14:31:19 pm »
Pograłbym chętnie, bo zapewne giera ma wiele do zaoferowania. Przymknąłbym oko na casualowe podejście do tematu jeśli online da radę. No, ale dla jednej gry nie będę ZłomBoxa kupował.

Btw. Cytat z tej recki:

Cytuj
Jazda podczas siarczystego deszczu to prawdziwa uczta dla oczu i palców

Dalej już nie czytam. Tytuły, które pretendują do miana sim powinny być ogrywane na kierownicy żeby w pełni przetestować model jazdy.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2015, 14:33:45 pm wysłana przez BoBaN »

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #307 dnia: Września 10, 2015, 14:47:02 pm »
Pograłbym chętnie, bo zapewne giera ma wiele do zaoferowania. Przymknąłbym oko na casualowe podejście do tematu jeśli online da radę. No, ale dla jednej gry nie będę ZłomBoxa kupował.

Btw. Cytat z tej recki:

Cytuj
Jazda podczas siarczystego deszczu to prawdziwa uczta dla oczu i palców

Dalej już nie czytam. Tytuły, które pretendują do miana sim powinny być ogrywane na kierownicy żeby w pełni przetestować model jazdy.

No gra to taki Driveclub z większą carlistą. Zdecydowanie warto by było zagrać.
Jednak nie jest to żadna rewolucja i supersim jak próbują go reklamować.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #308 dnia: Września 10, 2015, 15:08:32 pm »


Jak dla mnie uwodzi różnorodnością.

Co do rewolucji, jak słusznie zauważył jeden z graczy "czego wy oczekujecie - jazdy na trzech kółkach"  :> Gra ma frajdę sprawiać.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #309 dnia: Września 10, 2015, 15:40:05 pm »
Strasznie słabo wyglądają auta w deszczu. Sztucznie i plastikowo. Auto odróżnia się od otoczenia i wygląda jak wklejone. Przyznać jednak trzeba, że kontent jest ciekawy. Masa aut i tras, a do tego bezlagowe multi. Może być ciekawie.

Czekam jednak na tytuł, który w pełni połączy surowy sim racing (znany z PC'tów) z simami konsolowymi, które wyróżniają się ogromną liczbą aut i tras. Project CARS jest na dobrej drodze żeby tego dokonać. Mam nadzieję, że kiedyś ta gra dostanie w pełni klasę GT3, GT4, DTM, WTCC i V8 Supercars. Dwójka ma dodać jeszcze rajdy, ale to raczej zły pomysł. Lepiej żeby skupili się na wyścigach płaskich. Zobaczymy co pokaże Gran Turismo 7, ale już teraz wątpię, że wyjdzie coś ciekawego. Zbyt wiele zwlekają z info o tej grze i nie spodziewam się nic dobrego po Kazie, który teraz zajmuje się zupełnie innymi rzeczami niż nadzorem nad swoim 7 dzieckiem z serii Gran Turismo(żeby nikt nie zastosował dojebki zaznaczam, że nie liczę prologów i wersji PSP).

iko

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #310 dnia: Września 10, 2015, 15:44:08 pm »
Trochę już czepiacie się na siłę. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #311 dnia: Września 10, 2015, 16:10:45 pm »
Zobacz w tej recenzji jak auta jadą po deszczu. Wyglądają jak wklejone, lakier matowy jakby były z plastiku. W normalną pogodę jest ok. :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #312 dnia: Września 10, 2015, 16:13:15 pm »
Czy on w tej recenzji mowi, ze to najlepszy deszcz ever? :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #313 dnia: Września 10, 2015, 16:15:38 pm »
Strasznie słabo wyglądają auta w deszczu. Sztucznie i plastikowo. Auto odróżnia się od otoczenia i wygląda jak wklejone.
Niestety, ale masz 100% racji.

el becetol

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #314 dnia: Września 10, 2015, 17:21:52 pm »
Czy on w tej recenzji mowi, ze to najlepszy deszcz ever? :lol:

Dokładnie, do tego w dwóch miejscach w recenzji. Najpierw myślałem że może bot jednoplatformowiec (co samo w sobie by było żenadą), ale potem jednak w innej kwestii wspomina Driveclub. Co najśmieszniejsze w komentarzach wszyscy go popierają i nie ma nikogo kto by mu kłamstwo wypomniał.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #315 dnia: Września 10, 2015, 19:49:53 pm »
Po reckach zanosi się na to, że FM 6 to naprawdę dobra giera i zieloni mogą się cieszyć.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #316 dnia: Września 10, 2015, 19:52:24 pm »
Na kotaku.co.uk widziałem osobny artykuł pochwalny dla kałuż w fordzy. Ani słowa o tym, że warunki pogodowe nie są dynamiczne, najmniejszej wzmianki, że deszcz pada na zaledwie kilku torach, ale za to spusty nad DYNAMICZNYMI kałużami XD Ja już nie mam watpliwości, że gry Sony i m$ są oceniane wg zupełnie innej skali ocen.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #317 dnia: Września 10, 2015, 21:41:25 pm »
Takie dobre kałuże!

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #318 dnia: Września 10, 2015, 22:21:42 pm »
Co nawet nie bryzgaja na boczna szybe, nie mowiac o przedniej.

Skrypt na przedniej szybie to tez powod do dumy, to juz GT5/6 mialo to lepiej zrobione.

Nie kreci mnie ta gra kompletnie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #319 dnia: Września 11, 2015, 06:10:46 am »
Daj już chłopie spokój tej grze. Zazdrość czy klapowanie?
Już sam nie wiem.

Ma kałuże to niech ma.

Czy to dobra gra czy nie to sam sprawdź a nie oczerniaj ją na każdym możliwym kroku.