Autor Wątek: Forza Motorsport 6  (Przeczytany 60161 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #400 dnia: Marca 01, 2016, 16:15:41 pm »
Nie do końca prawda. W Project CARS wycięli gotowe auta pokazane w intro i rozbili je chyba nawet na 2 paczki DLC. Też trochę zdzierstwo.

Wskaż mi te auta. Bo poza autami z preordera nic takiego nie ma miejsca. A intro oglądałem nie raz.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #401 dnia: Marca 01, 2016, 16:38:05 pm »
Dokładnie autka z Pre-ordera, chcecie zrobić bonus wiernym fanom? Zróbcie jak w Gran Turismo, dajcie im ustawioną elegancko wersję specjalną, która będzie jechać jak przyklejona ale nie zabierajcie ich w standardowej opcji reszcie graczy, którzy też grę kupili i zapłacili za nią pieniądze. Ale nie, z wisienek na torcie trzeba zrobić DLC i wydoić kasę z graczy Sauber Mercedes C9, McLaren F1, BMW M1, Ford mk IV - chcesz pojeździć jak w intro? Kup sobie DLC, bo sama gra to za mało. Kolejne to np Zonda Roadster, widzę je w intro i myślę sobie, ale zajebiste, przypomniało mi się GT4, wsiadam zaraz i idę nim jeździć... szukam w garażu... nie ma. Szukam w necie - kup dlc.

Też nie tacy cacy ci Slighty Mad.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #402 dnia: Marca 01, 2016, 16:41:16 pm »
W Forzie też są wycięte auta z gry i wrzucone do PreOrdera. Więc już tak nie najeżdżaj na to SMD.

+ VIP bonus za zamówienie całego Season Passa xD

I żeby było zabawniej też były w intro.
http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm6_pre_order

Cytuj
VIP Membership
Exclusive cars, new events, and more await with Forza Motorsport 6 VIP membership! Forza Motorsport 6 VIP members receive five exclusive VIP cars, including the 2013 Ferrari 458 Speciale, 2012 Aston Martin V12 Zagato, 2013 Lamborghini Veneno, 2016 Ford Shelby GT350R, and the 1997 McLaren F1 GT. VIPs will receive additional benefits, including double race earnings, access to exclusive online events, community gifts, and more. Get your VIP membership today!


MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #403 dnia: Marca 03, 2016, 22:35:46 pm »
Cóż, było pewne, że to się stanie. Porsche w Forza 6


Kurde piękne te prosiaczki aż mam ochotę pograć w tą Forzę :)właśnie takich aut brakuje mi najbardziej w pCars

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #404 dnia: Marca 04, 2016, 10:17:32 am »
Kurde piękne te prosiaczki aż mam ochotę pograć w tą Forzę :)właśnie takich aut brakuje mi najbardziej w pCars

Rufy w sumie ładnie zastępują prosiaczki.

Wolałbym Lambo i Ferrari zwłaszcza w klasie GT3 ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #405 dnia: Marca 05, 2016, 19:21:39 pm »
Cóż, było pewne, że to się stanie. Porsche w Forza 6


Kurde piękne te prosiaczki aż mam ochotę pograć w tą Forzę :)właśnie takich aut brakuje mi najbardziej w pCars

Ależ rewelacyjny zwiastun. Świetnie to wygląda. Z miłą chęcią wrócę do Forzy. Klasa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #406 dnia: Marca 05, 2016, 20:48:30 pm »


Jeżeli kupujesz taki DriveClub za 240 zł, gra jest półproduktem i nawet deszcz, który widnieje w opcjach, nie jest dostępny, dodatkowo twórcy życzą sobie dwa Kazimierze za przepustkę sezonową (która sama w sobie jest rakiem), a po roku, gdy gra kosztuje 69zł wydają motorki, których owa przepustka nie obowiązuje, a sam dodatek jest droższy niż gra, to caccer1!1!!11!!milion, hańba i targowica. :evil:

Tak odbierane jest DLC do Driveclub...


Ależ rewelacyjny zwiastun. Świetnie to wygląda. Z miłą chęcią wrócę do Forzy. Klasa.

A tak DLC do Forzy...


I typ ma czelność pisać o podwójnych standardach :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #407 dnia: Marca 06, 2016, 14:22:01 pm »

Tak odbierane jest DLC do Driveclub...

I typ ma czelność pisać o podwójnych standardach :lol:

Ten to w każdym poście musi o to płakać.

Zachowuj się, to temat o FM Sześć, a nie miejsce na twoje prywatne animozje. W PC i DC nikt tematu dodatków do Forzy nie porusza, więc przestań temat zaśmiecać swoimi wywodami. My już wszystko wiemy, Mrocz. DC > FM bo zmienne warunki, AC > FM bo ich brak, ale model jazdy rządzi, bla, bla. Nie podoba ci się gra, wylewaj żale w spamowni SystemWars, a nie tu. Uszanuj temat, a jak zwracasz się prostacko "per typ", to nie licz, że ktoś ci odpisze.

Mrocz

  • Gość
Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #408 dnia: Marca 06, 2016, 14:26:31 pm »

Tak odbierane jest DLC do Driveclub...

I typ ma czelność pisać o podwójnych standardach :lol:

Ten to w każdym poście musi o to płakać.

Zachowuj się, to temat o FM Sześć, a nie miejsce na twoje prywatne animozje. W PC i DC nikt tematu dodatków do Forzy nie porusza, więc przestań temat zaśmiecać swoimi wywodami. My już wszystko wiemy, Mrocz. DC > FM bo zmienne warunki, AC > FM bo ich brak, ale model jazdy rządzi, bla, bla. Nie podoba ci się gra, wylewaj żale w spamowni SystemWars, a nie tu. Uszanuj temat, a jak zwracasz się prostacko "per typ", to nie licz, że ktoś ci odpisze.

Inaczej do takiego hipokryty zwracać się nie mogę :) Myśl następnym razem zanim zwrócisz komuś uwagę bo regulanie pokazujesz jakim hipokrytą jesteś :P Panie "podwójne standardy"

Biega sobie taki po forum i rzuca na lewo i prawo oskarżeniami o podwójne standardy, a sam ma klapki na oczach :) Taka prawda.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2016, 16:19:36 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #409 dnia: Marca 07, 2016, 12:06:42 pm »
tymczasem wracamy do szanowania tematu:

http://<iras tu wrzucił zdjęcie gówna>

Ten to już kompletnie odleciał, widać bardzo, ale to bardzo boli  :)

« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 12:40:13 pm wysłana przez svonston »

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #410 dnia: Marca 07, 2016, 12:13:40 pm »
Ten to już kompletnie odleciał, widać bardzo, ale to bardzo boli  :)



Ile razy jeszcze wkleisz opłacane recki?

Sam w innym temacie chwalisz się jak to nie sugerujesz się reckami i kochasz taką Asurę 7/10, a tutaj jedyny argument średnia na Metacritic xD

Po raz kolejny twoja hipokryzja wychodzi na jaw.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #411 dnia: Marca 07, 2016, 12:23:55 pm »
Jasne Mrocz. Jak średnia recenzentów korzystna dla XO - "recka opłacana". Jak średnia u użytkowników korzystna dla XO "X boty". I tylko kilka osób na GO najlepiej wie co lepsze.

Mnie nie chodzi o to. Graj sobie w co tam lubisz, nikt ci nie broni. Mnie także. Ja uważam, że FM Sześć, to świetna gra, tobie nie pasuje, w porządku, ale jakoś nie przypominam sobie by ktokolwiek
w temacie PC/DC wrzucał zdjęcia kału.

svonston

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #412 dnia: Marca 07, 2016, 12:31:18 pm »
Iras przestań kur** wrzucać zdjęcia gówien, bo znowu odpoczniesz 24 godziny.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #413 dnia: Marca 07, 2016, 12:32:33 pm »
Mnie nie chodzi o to. Graj sobie w co tam lubisz, nikt ci nie broni. Mnie także. Ja uważam, że FM Sześć, to świetna gra, tobie nie pasuje, w porządku, ale jakoś nie przypominam sobie by ktokolwiek
w temacie PC/DC wrzucał zdjęcia kału.

To sobie tak uważaj nikomu nie bronie, ale przestań robić podjazdy z Forzą w tle w innych tematach, to ja przestanę przenosić twoje wojenki do tego tematu.

Jasne Mrocz. Jak średnia recenzentów korzystna dla XO - "recka opłacana". Jak średnia u użytkowników korzystna dla XO "X boty". I tylko kilka osób na GO najlepiej wie co lepsze.

Widzę, że fakt, że The Last Of Us mi się nie spodobał umknął twojej uwadze, oraz fakt, że przy okazji każdej gry pisze, że recki mnie nie obchodzą. No ale tak to jest jak sobie sam wymyślasz argumenty.

Po stronie Sony też widzisz wszystkie wady i przywary, a Xbox taki idealny ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #414 dnia: Marca 07, 2016, 12:36:54 pm »
Casualowy pseudo sim. To tlumaczy dlaczego ta gra zostala tak dobrze oceniona glownie w USA i po czesci w Europie. W takich duzych redakcjach nie ma hardcorowych graczy, sami casuale. :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #415 dnia: Marca 07, 2016, 12:47:08 pm »
Casualowy pseudo sim. To tlumaczy dlaczego ta gra zostala tak dobrze oceniona glownie w USA i po czesci w Europie. W takich duzych redakcjach nie ma hardcorowych graczy, sami casuale. :angel:

Prawda jest taka, że po Forzie nikt by tak nie jechał gdyby Sylvan tak nie fantazjował na jej temat :P Ot to zwykła samochodówka z Casualowym modelem jazdy, kiepskimi warunkami atmosferycznymi, nudną karierą, ale bardzo fajną carlistą (choć wykastrowana względem poprzednich części). Zwyczajna gra, a Sylvan ciśnie jaki to nie jest wspaniały produkt, bluzgając przy tym jadem w temacie Driveclub i System Wars :P
Sylvan wywoływał wojenki to je dostał ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #416 dnia: Marca 07, 2016, 12:49:58 pm »
Warunki atmosferyczne nie sa kiepskie. Tylko nie ma ich dynamicznych. Z reszta sie zgadzam. Typowa gra na 7/8 na 10. 8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #417 dnia: Marca 07, 2016, 13:18:40 pm »
Warunki atmosferyczne nie sa kiepskie. Tylko nie ma ich dynamicznych. Z reszta sie zgadzam. Typowa gra na 7/8 na 10. 8)

Moim zdaniem jest dosyć słaby ;) Przy takim PCars to nawet nie stało, a do DC to aż żal porównywać :) Równie dobrze mogłoby tego nie być.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #418 dnia: Marca 07, 2016, 13:23:16 pm »
Jazda nocna wypada niezle (pomijam kiepskie oswietlenie samochodow ktore jada obok gracza..). Zas sam deszcz slabo. Czyli ogolem takie srednie, bez podjarki, ale takze bez totalnego rozczarowania.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #419 dnia: Marca 07, 2016, 13:35:36 pm »
Jazda nocna wypada niezle (pomijam kiepskie oswietlenie samochodow ktore jada obok gracza..)

Jak się jedzie samotnie to faktycznie, ale w trakcie wyścigów kwintesencją adrenaliny jest jak auto za tobą wali reflektorami i odbija się wszystko w środku samochodu. Uwielbiam to w nocnych wyścigach :) Niestety w Forzie oświetlenie wewnątrz pojazdu jest płaskie i stałe. Nawet oświetlone otoczenie toru nie wpływa na grę świateł w kokpicie.

Zabawne jest to, że w Forza Horizon 2 ten efekt JEST obecny i nawet może padać deszcz w nocy. Do tego dodać, że gra ma OTWARTY świat. Nie wiem jakim cudem mogli tak to spartolić w Forzie 6....

« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 13:44:05 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #420 dnia: Marca 07, 2016, 13:41:11 pm »
Tak, to masz racje wzgledem PC.

Juz nawet nie wspopinam od DC, bo to przepasc.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #421 dnia: Marca 07, 2016, 14:58:38 pm »
Jazda nocna wypada niezle (pomijam kiepskie oswietlenie samochodow ktore jada obok gracza..)

Jak się jedzie samotnie to faktycznie, ale w trakcie wyścigów kwintesencją adrenaliny jest jak auto za tobą wali reflektorami i odbija się wszystko w środku samochodu. Uwielbiam to w nocnych wyścigach :) Niestety w Forzie oświetlenie wewnątrz pojazdu jest płaskie i stałe. Nawet oświetlone otoczenie toru nie wpływa na grę świateł w kokpicie.

Zabawne jest to, że w Forza Horizon 2 ten efekt JEST obecny i nawet może padać deszcz w nocy. Do tego dodać, że gra ma OTWARTY świat. Nie wiem jakim cudem mogli tak to spartolić w Forzie 6....

Bo Forza horizon jest robiona przez zupełnie inny team.

Mrocz

  • Gość
Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #422 dnia: Marca 07, 2016, 15:07:37 pm »
Bo Forza horizon jest robiona przez zupełnie inny team.

No to wychodzi na to, że radzą sobie lepiej od Turn 10. :(

Ogólnie Horizon to fajny koncept, w dwójce wkur**a mnie to jeżdżenie po polach, ale faktycznie ta seria trafiła w lukę. Nie ma drugiej gry z ciekawszym modelem jazdy i otwartym światem. Taki zastępca Test Drive Unlimited. Niby jest The Crew, ale ta gra to porażka.

Na Forze Horizon 3 czekam, o ile usuną jazdę lamborghini po polu :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 15:10:09 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #423 dnia: Marca 07, 2016, 15:12:21 pm »
FH2 jest w 30fps a nie 60fps. To chyba dlatego to tam sie im udalo. 8)

Wiec Moldar znow nie powiedzial wszystkiego. :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #424 dnia: Marca 07, 2016, 15:14:13 pm »
Serio? To nie ma tam glorious 60 FPS tak wychwalanego przez Hipokrytę Sylvana? Czemu czepiał się tylko DC w takim razie? ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #425 dnia: Marca 07, 2016, 15:18:19 pm »
Serio, a i tak jest brzydsza i technicznie ubozsza niz DC. Choc ladniejsza niz FM5/6.



Jedynie FM ma 60fps, ale to sie dosc znacznie odbija na tym co moze na raz udzwignac. 8)

« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 15:20:15 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #426 dnia: Marca 07, 2016, 15:21:46 pm »
Serio, a i tak jest brzydsza i technicznie ubozsza niz DC. Choc ladniejsza niz FM5/6.

Forza Horizon 2 wygląda nawet przyjemnie. Ja bym tam pograł, ale widać to co pisałem przed zapowiedzą Forzy 6. Xbox nie podoła rozwiniętemu tytułowi z dynamicznymi warunkami, nocą i 1080p i 60FPS. Ta konsola po prostu osiąga już swój limit. Project CARS też nie osiąga 60 klatek na Xboxie, a chodzi w 900p.
Nie wykluczone, że Forza 6 też miała mieć ten ficzer (silnik w sumie mają) ale gra pewnie na Xboxie chodziła jak gówno... Może dlatego MS migruje na PCty?
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 15:24:17 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #427 dnia: Marca 07, 2016, 15:27:09 pm »
Nie mowie ze bym nie pogral. Ba, gralem, jezdzi sie przyjemnie..do momentu zjechania z asfaltu. Potem to juz tylko pozostaje grymas na twarzy i jakies takie zniesmaczenie. ;)

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #428 dnia: Marca 07, 2016, 15:29:52 pm »
Nie mowie ze bym nie pogral. Ba, gralem, jezdzi sie przyjemnie..do momentu zjechania z asfaltu. Potem to juz tylko pozostaje grymas na twarzy i jakies takie zniesmaczenie. ;)

Pierwsza prezentacja skojarzyła mi się z Need For Speedem... Tam też są akcje z Ferrari pędzącym 250 km/h po polu :lol:

Jednak Forza Horizon 3 powinna zachować poważniejsza stylistykę i być swojego rodzaju Forzą 6 z otwartym światem. I niech zrobią te 30 klatek, skoro konsola nie daje rady dostarczyć sensownie ładnej grafiki przy 60ciu :(

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #429 dnia: Marca 07, 2016, 15:41:57 pm »
Mnie horizon 2 mocno się spodobało, ale grałem tylko w demko, w sumie to dziwię się, że jeszcze tego nie kupiłem. Jeżeli coś można powiedzieć, to świetne widoki, naprawdę ładna grafika i po prostu zajebisty klimat. Jazda po polach dziwna, ale z tego co gracze piszą, później jest spoko, bo jeździ się głównie specjalnymi autami do tego.

No i te wyścigi z samolotami, zajebiste :)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #430 dnia: Marca 07, 2016, 17:21:23 pm »
W ogóle cała ta Forza na pc to nic ciekawego, jak ktoś chce w to poważnie pograć to i tak musi kupić na Xboxa. Gra nie będzie mieć multiplayera, ani wsparcia dla kierownic.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #431 dnia: Marca 07, 2016, 17:31:55 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #432 dnia: Marca 07, 2016, 17:56:00 pm »
W ogóle cała ta Forza na pc to nic ciekawego, jak ktoś chce w to poważnie pograć to i tak musi kupić na Xboxa. Gra nie będzie mieć multiplayera, ani wsparcia dla kierownic.

To jest tymczasowy projekt, który bada grunt na przyszłość. Horizon 3 ma szanse wyjść na PC. ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #433 dnia: Czerwca 09, 2016, 13:02:47 pm »
http://www.ppe.pl/news/44139/microsoft-chwali-sie-wynikami-serii-forza-i-oglasza-mistrzostwa-dla-wszystkich-kierowcow.html

Znakomita sprzedaż, uznanie graczy, świetna średnia, nic tylko rozwijać taką zacną markę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #434 dnia: Czerwca 09, 2016, 13:38:09 pm »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #435 dnia: Czerwca 09, 2016, 13:43:10 pm »
Moze ktos wrzucic jakies porownanie ze sprzedaza serii GT na PS4? Ohh wait... :roll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwca 09, 2016, 13:50:20 pm »
Moze ktos wrzucic jakies porownanie ze sprzedaza serii GT na PS4? Ohh wait... :roll:

Na PS4 jeszcze nie wyszło więc nie, ale i tak trochę beka, że microsoft się chwali sprzedażą 11 milionów ZE WSZYSTKICH CZĘŚCI FORZA NA XBOX ONE. Czyli Forza 5, Forza Horizon 2 i Forza 6

Kiedy samo GT 5 na PS3 sprzedało się w niecałych 12 milionach xD

http://www.gamespot.com/articles/gran-turismo-series-sales-reach-nearly-765-million/1100-6433205/

Trochę to pokazuje jak bardzo w dupie jest Forza za swoim konkurentem :troll:

No nie zdziwię się jak GT Sport mimo kiepskiej zapowiedzi przebije pod tym względem Forzę, która jest gorsza z części na część.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2016, 13:52:04 pm wysłana przez Mrocz »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwca 09, 2016, 13:58:28 pm »
Gdzie niby te 11 milionów sprzedanych? Bo w tekście stoi tak:
Cytuj
More than 11 million people have played a Forza title on Xbox One, Microsoft has announced. In addition, Forza is the best-selling racing franchise of this generation in the US according to NPD data.

Zagrało, czyli używki, lewe konta, subkonta, etc.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #438 dnia: Czerwca 09, 2016, 13:59:34 pm »
Gdzie niby te 11 milionów sprzedanych? Bo w tekście stoi tak:
Cytuj
More than 11 million people have played a Forza title on Xbox One, Microsoft has announced. In addition, Forza is the best-selling racing franchise of this generation in the US according to NPD data.

Zagrało, czyli używki, lewe konta, subkonta, etc.

No to jeszcze lepiej xD

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #439 dnia: Czerwca 09, 2016, 15:28:33 pm »
Boli niebieskich, boli.  :)

Zamiast się cieszyć, że gra jest znakomita, ponieważ wpłynie to na starania konkurencyjnych obozów, to .... Chociaż patrząc na GTS, to i tak znaczenia nie ma.