Autor Wątek: Forza Motorsport 6  (Przeczytany 59746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 14, 2015, 12:31:47 pm »
Ja myślę, ze te elementy żywcem przeniosą z FH2 i nikt za bardzo nie będzie się chrzanić z picowaniem tej gry. No chyba że na prawdę będą chcieli tym razem dać wycisk konkurencji.

Ale FH2 chodzi w 30FPS... Forza 6 miałaby jako pierwsza pełnoprawna odsłona porzucić 60FPS?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 14, 2015, 12:50:54 pm »
Nie no pod tym względem to jednak będą musieli pokombinować żeby to chodziło w 60 klatkach. Ewentualnie zastosują uboższą wersję tych efektów...)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:22:22 pm »
Uboższą wersję tego gówna? Przecież deszcze w FH2 to jest poziom GTAV  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:29:08 pm »
Uboższą wersję tego gówna? Przecież deszcze w FH2 to jest poziom GTAV  :lol:

A jak inaczej to widzisz, skoro FH2 chodzi w 30FPS przy tym poziomie deszczu? ;) Wiem niby ma otwarty świat, ale wątpię by to miało aż tak kolosalny wpływ ;) Zwłaszcza, że Forza 6 powinna mieć progres graficzny względem FH2

svonston

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:39:52 pm »
Zwróć uwagę na fakt, że gra jeszcze nie wyszła, a już przygotowane są pociski typu "nie będzie deszczu, 4/10, a jak będzie, to pewnie i tak gorszy, niż w DrajwKrólu, ale i tak nie będzie".
Mam nadzieję, że po premierze gry, jeżeli faktycznie będzie brzydsza, to przyznasz, że się myliłeś i przeprosisz tych sonyslejwów? :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:40:30 pm »
DC jeszcze w listopadzie zasługiwał na 8/10 za grafikę, a po dorzuceniu zmiennych warunków, które to notabene miały być na starcie, a także trybowi foto nagle otrzymuje znaczny wizualny progres.
To tyle w segmencie bety.

Dawałem już DOWÓD na to, że bredzisz. Oczywiście, nie zastosowałeś się do niego i dalej gadasz swoje. Były zapowiadane jako POST RELEASE PATCH... Proszę skończ tę bajkę powtarzać.

Co do pokazów przedpremierowych, to oszukali z poprzednią Forzą, oszukają i z tą. Z Killzone II, MotorStorm, Unity tez oszukali i będą robić to dalej.
Fakt jest taki, ze Motorsprt Piąty jako jedna z nielicznych gier podczas premier dawał posmak nowej generacji i w dodatku zapewnia mityczne combo fHD+60k/s.
Gadanie, że trzydzieści wystarczy, to tylko pocieszanie się.

Do większości gier wystarcza. I o różnicach między 30FPS i 60FPS już było pisane nie raz. Na PC też mało kto odpala gry w 60FPS.

Co do wyrobienia opinii - FF4 było bardzo dobre. Znakomite FF VI było, jak i FF VII, VIII była wręcz kapitalna. Urocza IX tez dawała rady. X to już w ogóle kosmos, a XII trzymała ten poziom. Ukazuje się XIII i
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
6/10  :evil:

Ale nie ma się co sprzeczać. Jedno jest niemal pewne. FM VI będzie miała znacznie wyższą średnia niż wiadoma gra na PS4  8)

Będzie miało wyższą średnią, ale w sumie kogo to obchodzi? Recenzje ostatnio są skrajnie nie miarodajne. Ja się genialnie bawiłem przy tytule 7/10 jak Destiny... Gra mnie wciągnęła bardziej niż tytuły z ocenami 9/10 ... Kogoś to w ogóle obchodzi? A jak sobie poczytasz recki DC to większość jest totalnie z dupy. Z wadami typu "gra jest za trudna", "nie mogę jeździć po polu", "brak hipsterskich kawałków na soundtracku". Zupełnie jakby oczekiwali kalki Forzy Horizon 2, zamiast ocenić tę grę jako osobny pełnowartościowy produkt.

Sunset Overdrive też ostatnio dostawał plusy za promowaniem ideologii trans... Uważasz to za istotne w wyborze gry?

EDIT:

Uprzedzam też fakty. Będę tego posta jeszcze cytował. Jak część osób zacznie pisać "a nie mówiłem" po pierwszym pokazie Gameplayu, który to zaprezentuje turbo zajebistą grafikę. Pamiętajcie co było z Forzą 5. Gdzie gra była prezentowała na turbo wypasionym PC, a ostateczny produkt nijak się miał do pierwszego pokazu ;) Turn 10 lubi wyjątkowo mocno podrasowywać pokazy przed premierą gry i robił to praktycznie przy okazji każdej części ;) Tak więc nie jarajcie się jak pokażą gameplay :P

Daj spokój, Morfi. Wypowiadasz się jako osoba obeznana jako tako z segmentem growym, siedząca przynajmniej 4 dni w tygodniu na forum związanym m.in. z DC. Ciekawe tylko ile niedzielnych graczy włączyło sobie DC i chciało zobaczyć zmienne warunki i tu zonk. Jakbyś był sprzedawcą i klient chciałby zwrócić grę, to byłoby tak:

- dzień dobry, chciałbym zwrócić towar, ponieważ jest on niezgodny z obietnicami, a także jest wybrakowany, no wiesz, włączam deszcz, a tu go nie ma  :evil:
- witam, niestety nie mogę zwrotu przyjąć, ponieważ opady były zapowiadane jako POST RELEASE PATCH;  :naughty:
- a weź pan sier*&aj, sam żeś jest post relase, to po pierwsze, a po drugie nie znam angielskiego. Poproszę z kierownikiem.

I teraz jeżeli sub bossem jest BoBaN, to klient wróci z DC, ponieważ otrzyma:
- to było sobie Nid 4 Spida kupić. Reklamacji nie uznajemy.

Natomiast co do średniej, po części się zgodzę. Ja także mógłbym wymieniać gry 7/10 przy, których fantasyucznie się bawiłem (vide Asura), i które dostarczyły mi znacznie więcej frajdy niż tuzy pokroju GTA SA (wiadomi jak oceniane).

Podobnie sprawa wygląda z sprzedażą. jak napiszesz "gó*no mnie obchodzi ile kopi się rozeszło, ja bawiłem się świetnie/kiepsko" bedziesz miał rację, ale to tylko subiektywna opinia - i taka cię powinna interesować, gdyż to twoje Kazimierze, twój czas, ale obiektywnie oceniając wystarczy przyrównać oceny+sprzedaż i zobaczymy jak Forza i PC sobie poradzi w konfrontacji z DC.

Odmienna kwestią są klatki. Zgodzę się, że lepiej dostarczyć tak zjawiskową wizualnie grę jak DC w tytanowych trzydziestu, ale też nie piszcie, że różnicy nie ma, bądź mało kto tak gra. Na konsolach na pewno, ale wystarczy sobie przypomnieć pierwszego Colina z opcją 60k/s, by z skrzywieniem wrócić do podstawowej wersji. Łyknij Grida w 60 na PC, albo pograj w FM, a później załącz DC, ta ostatnia będzie lepiej się prezentować z tytułu polygonów, efektów, ale ta płynność....  :-x


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:43:19 pm »
Zwróć uwagę na fakt, że gra jeszcze nie wyszła, a już przygotowane są pociski typu "nie będzie deszczu, 4/10, a jak będzie, to pewnie i tak gorszy, niż w DrajwKrólu, ale i tak nie będzie".
Mam nadzieję, że po premierze gry, jeżeli faktycznie będzie brzydsza, to przyznasz, że się myliłeś i przeprosisz tych sonyslejwów? :)
Ja nigdzie nie napisałem, że napewno będzie piękniejsza.  :)
Natomiast sonyslejwy już zajadają, że będzie gorsza. I ciekawe czy oni przeproszą x botów  :roll:

svonston

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:44:35 pm »
Bo będzie gorsza. Będzie brzydsza, bardziej arcade. Plusy to będzie tuning wizualny i mechaniczny. Przecież to wiadomo już teraz po poprzednich seriach.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:51:08 pm »
Bo będzie gorsza. Będzie brzydsza, bardziej arcade. Plusy to będzie tuning wizualny i mechaniczny. Przecież to wiadomo już teraz po poprzednich seriach.
Pierwsze - kwestia gustu.
Drugie - zobaczymy, ocenimy. Ja mam to w poważaniu, choć jeśli gra utrze Sonowcom nosa, nie będzie źle. Mnie to nie interesuje. Nie jestem złośliwy.
Trzecie - nie widzę zależności. Nie każdy kocha GT.
Czwarte - zgadzam się.

I tak za kilka miesiecy zacznie się svonston batalia typu:

- A bo Forza gorzej wygląda, bo la lepsze uszkodzenia;
- Fakt w DC samochody nieco lepiej wyglądają, ale ile my ich mamy i to w 60 k/s, a ile oni;



Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:52:28 pm »
Daj spokój, Morfi. Wypowiadasz się jako osoba obeznana jako tako z segmentem growym, siedząca przynajmniej 4 dni w tygodniu na forum związanym m.in. z DC. Ciekawe tylko ile niedzielnych graczy włączyło sobie DC i chciało zobaczyć zmienne warunki i tu zonk. Jakbyś był sprzedawcą i klient chciałby zwrócić grę, to byłoby tak:

- dzień dobry, chciałbym zwrócić towar, ponieważ jest on niezgodny z obietnicami, a także jest wybrakowany, no wiesz, włączam deszcz, a tu go nie ma  :evil:
- witam, niestety nie mogę zwrotu przyjąć, ponieważ opady były zapowiadane jako POST RELEASE PATCH;  :naughty:
- a weź pan sier*&aj, sam żeś jest post relase, to po pierwsze, a po drugie nie znam angielskiego. Poproszę z kierownikiem.

I teraz jeżeli sub bossem jest BoBaN, to klient wróci z DC, ponieważ otrzyma:
- to było sobie Nid 4 Spida kupić. Reklamacji nie uznajemy.

Morfi :lol: Pomyliłeś mnie...

I tak uważam, że to tylko i wyłącznie wina nieogarniętego typa co kupił grę licząc na warunki pogodowe. Brak wiedzy w temacie nie usprawiedliwia nikogo. Zwłaszcza jak wyraźne były informacje, że będą po premierze. NA PUDEŁKU! Wzmianki o pogodzie nie ma, więc nie kupił wybrakowanego produktu. (pomijam początkową kwestię Online). Tak więc już nie stawiaj w obronie casuali co kupują grę po okładce (i pewnie nawet nie wiedzieli, że pogoda została zapowiedziana) bo oni to częściej się nacinają przez brak wiedzy.

I tak reklamacji ci nie uznają jak kupisz sobie no powiedzmy sprzęt Audio bez jakiejkolwiek wiedzy i dowiesz się, że nie czyta ci MP3... Skoro nie ma tego opisanego w produkcie na pudełku to nie masz na co liczyć ;)

Ja nigdzie nie napisałem, że napewno będzie piękniejsza.  :)
Natomiast sonyslejwy już zajadają, że będzie gorsza. I ciekawe czy oni przeproszą x botów  :roll:

Przypomnij mi tego posta jak Forza 6 pozamiata wszechświat... Ale po premierze nie na pokazach przedpremierowych. Obiecuję, że przeproszę jak gra będzie naprawdę prezentowała poziom wyższy od DC lub dorównywała. Z pogodą 1080p i 60 FPS i CONAJMNIEJ 16 samochodami na trasie. Czyli to co Forza powinna mieć. Ja wiem, że jest to fizycznie nie możliwe, ale jak tak by się stało czy coś to przeproszę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 14, 2015, 13:56:06 pm »
Sylvan gadasz o odpaleniu na PC a już kiedyś ktoś dał artykuł, co mówił ze 30 na pc to nie to samo co 30 na konsoli.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 14, 2015, 14:13:18 pm »
Ja to widze tak, ze dadza zmienne warunki pogodowe i rozne czasy doby, ale bedzie to predefiniowane(z gory ustalone warianty pewnych tras), plus statyczne oswietlenie ktore pewnie da im przewage w mocy ktora maja do wykorzystania, a i wiekszosc causali bedzie zadowolona, bo mimo wszystko to casualowa seria jest od pewnego czasu(od FH3). Moze dodadza pare filtrow, podkreca troche modele in game i zastosuja tricki-skrypty jak w FH2. Nie sadze ze zobaczymy tam tyle technologicznych smaczkow co w DC.

Jednak jak to bedzie, musimy poczekac jeszcze 5mc.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2015, 14:15:53 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 14, 2015, 14:47:48 pm »
Daj spokój, Morfi. Wypowiadasz się jako osoba obeznana jako tako z segmentem growym, siedząca przynajmniej 4 dni w tygodniu na forum związanym m.in. z DC. Ciekawe tylko ile niedzielnych graczy włączyło sobie DC i chciało zobaczyć zmienne warunki i tu zonk. Jakbyś był sprzedawcą i klient chciałby zwrócić grę, to byłoby tak:

- dzień dobry, chciałbym zwrócić towar, ponieważ jest on niezgodny z obietnicami, a także jest wybrakowany, no wiesz, włączam deszcz, a tu go nie ma  :evil:
- witam, niestety nie mogę zwrotu przyjąć, ponieważ opady były zapowiadane jako POST RELEASE PATCH;  :naughty:
- a weź pan sier*&aj, sam żeś jest post relase, to po pierwsze, a po drugie nie znam angielskiego. Poproszę z kierownikiem.

I teraz jeżeli sub bossem jest BoBaN, to klient wróci z DC, ponieważ otrzyma:
- to było sobie Nid 4 Spida kupić. Reklamacji nie uznajemy.

Morfi :lol: Pomyliłeś mnie...

I tak uważam, że to tylko i wyłącznie wina nieogarniętego typa co kupił grę licząc na warunki pogodowe. Brak wiedzy w temacie nie usprawiedliwia nikogo. Zwłaszcza jak wyraźne były informacje, że będą po premierze. NA PUDEŁKU! Wzmianki o pogodzie nie ma, więc nie kupił wybrakowanego produktu. (pomijam początkową kwestię Online). Tak więc już nie stawiaj w obronie casuali co kupują grę po okładce (i pewnie nawet nie wiedzieli, że pogoda została zapowiedziana) bo oni to częściej się nacinają przez brak wiedzy.

I tak reklamacji ci nie uznają jak kupisz sobie no powiedzmy sprzęt Audio bez jakiejkolwiek wiedzy i dowiesz się, że nie czyta ci MP3... Skoro nie ma tego opisanego w produkcie na pudełku to nie masz na co liczyć ;)

Ja nigdzie nie napisałem, że napewno będzie piękniejsza.  :)
Natomiast sonyslejwy już zajadają, że będzie gorsza. I ciekawe czy oni przeproszą x botów  :roll:

Przypomnij mi tego posta jak Forza 6 pozamiata wszechświat... Ale po premierze nie na pokazach przedpremierowych. Obiecuję, że przeproszę jak gra będzie naprawdę prezentowała poziom wyższy od DC lub dorównywała. Z pogodą 1080p i 60 FPS i CONAJMNIEJ 16 samochodami na trasie. Czyli to co Forza powinna mieć. Ja wiem, że jest to fizycznie nie możliwe, ale jak tak by się stało czy coś to przeproszę.

Na rodzimej ziemi - niekoniecznie. W USA przeszłoby.

Przepraszać możesz (wręcz powinieneś) bliskich, jeżeli ton wypowiedzi twojej, bądź zachowanie będą nieodpowiednie, a nie e-znajomego, za rację, która gra będzie/jest lepiej wykonana/ładniejsza.

Ja zawistny nie jestem. Liczę, że ekipa od nowej Forzy spisze się na medal, a konkurencja.... cóż, ta jest dźwigarem handlu.

Czekam na pierwsze materiały.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 14, 2015, 15:18:03 pm »
Na rodzimej ziemi - niekoniecznie. W USA przeszłoby.


Też by pewnie nie przeszło, bo jak coś jest wiadomo od początku, a kupujący wykazał się po prostu totalną ignorancją w temacie to nie ma szans ;) A o tym było wiadome od początku. I skończmy już dyskusje o tym.

Z drugiej strony w Stanach to pozywają za brak wpisu "Uwaga Gorące" na herbacie. Albo brak informacji, że w kamperach nie można w trakcie jazdy wstać i zrobić sobie herbaty. No ale to dalej sprowadza się do sprawy totalnej ignorancji i jest to wina kupującego, a nie produktu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 14, 2015, 20:15:12 pm »
Albo pozywają za to, że niby w multi nie jest prawdziwe 1080p 60fps tylko jakieś udawane 1080p o technologii której nikt wcześniej nie użył w żadnej grze.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 15, 2015, 17:41:20 pm »
W dobie tego co się dzieje na bieżącej generacji (nawet reedycje nie działają w stabilnych trzydziestu k/s), jak w FM VI machną combo fHD+60k/s przy odpowiedniej jakości szaty graficznej, będzie to niezły policzek dla konkurencji.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 15, 2015, 17:44:09 pm »
Raczej ratowanie poziomu xboxone. Bo xbox raczej nigdy nie dogoni konkurencji. Bycie na "zbliżonym" poziomie co konkurencja rok temu to raczej słabizna.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 15, 2015, 18:02:18 pm »
Biorąc pod uwagę fakt, że niemal wszystkie gry wyglądają identycznie wręcz, to nie mają czego ratować.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 15, 2015, 19:33:24 pm »
Ogólnie to FM cierpi już na zastój, bo od 3 części, w zasadzie nie oferuje nic nowego. W przypadku cz. 5 to nawet graczom zabrali furki, które były dostępne wcześniej. Czy poprawiona grafika, cykl dnia i nocy, dynamiczna pogoda zmienią coś tutaj? Imo na poprzedniej generacji to mogłoby coś zmienić, ale nie na obecnej. Będą musieli pokazać coś więcej niż pogoda, noc i lekko poprawiona grafika. Seria stoi w miejscu, musi być większe jebnięcie niż standardowa już pogoda i cykl dobowy. GT7 z resztą jest w podobnej sytuacji, dlatego od GT7 oczekuję rozwinięcia idei GT HD.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 15, 2015, 23:24:42 pm »
Motory w GT7 to byla by porazka. GT7 jest w o tyle komfortowej sytuacji ze PD zbudowali sobie wiekszosc rzeczy pod przyszla generacje na PS3. Tera tylko to usprawnia, rozwina, dodadza cos nowego od siebie, na pewno skupia sie na jeszcze wiekszym przywiazaniu do detali, moze pokusza sie o jakas serie wyscigowa i tyle. Pozamiatana konkurencja, gdyz platforme maja wysmienita, mocniejsza od konkurencji, nie tak trudna do wymasterowania jak PS3. To FM6 jest w zdecydowanie gorszej sytuacji.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 15, 2015, 23:58:00 pm »
Motory w GT7 to byla by porazka. GT7 jest w o tyle komfortowej sytuacji ze PD zbudowali sobie wiekszosc rzeczy pod przyszla generacje na PS3. Tera tylko to usprawnia, rozwina, dodadza cos nowego od siebie, na pewno skupia sie na jeszcze wiekszym przywiazaniu do detali, moze pokusza sie o jakas serie wyscigowa i tyle. Pozamiatana konkurencja, gdyz platforme maja wysmienita, mocniejsza od konkurencji, nie tak trudna do wymasterowania jak PS3. To FM6 jest w zdecydowanie gorszej sytuacji.

Unli, dlaczego uważasz, że motocykle w GT to byłaby porażka? Tourist Trophy miał świetną fizykę... Przecież to istny masakrator by był. Wyobraź sobie lśniące nowością motocykle z widoku fpp, w next-gen oprawie, odblaski słońca na owiewce, zegarach, chromowanej ramie... :roll: :roll: :roll: Nie wspominając już o mieszanych wyścigach online. Poza tym, to by były 2 gry w jednej. Dla mnie to totalny wygryw. Karierę też można różnie rozwiązać, wyścigi mieszane to mogłyby być na przykład jakieś mniej oficjalne zawody kierowców niedzielnych na Nordschleife... :roll: w tym momencie konkurencja GT dla mnie przestałaby istnieć.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 16, 2015, 09:51:57 am »
Pogodzenie fizyki motocykli i samochodow na jednej trasie w sim racerze to nie jest latwa sprawa, jedna z stron musiala by miec "handicap". Co nie wrozylo by dobrze rozgrywce multi. Jesli zrobia osobna gre, przyklasne im, jednak GT to dla mnie "swiat samochodowy". Jedyna gra w ktorej sie to sprawdzilo byl PGR4, ale to przez arcadowy model gry, ktory oczywiscie mial pewne nalecialosci z sim.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:07:58 pm »
Pogodzenie fizyki motocykli i samochodow na jednej trasie w sim racerze to nie jest latwa sprawa, jedna z stron musiala by miec "handicap". Co nie wrozylo by dobrze rozgrywce multi. Jesli zrobia osobna gre, przyklasne im, jednak GT to dla mnie "swiat samochodowy". Jedyna gra w ktorej sie to sprawdzilo byl PGR4, ale to przez arcadowy model gry, ktory oczywiscie mial pewne nalecialosci z sim.

Teoretycznie racja z tą fizyką, ale z drugiej strony PS4 to next gen i można chyba juz wymagać takich bajerów. Odnośnie fory dla jednej ze stron mieszanych wyścigów online, nie koniecznie musi tak być. W takiej sytuacji oczekiwałbym rozwinięcia systemu Punktów Osiągów, który dopasowałby osiągi motocykli i aut na podobnym poziomie, biorąc pod uwagę mocne i słabe strony pojazdów.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:10:53 pm »
Mi chodzi bardziej o system kolizji.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

svonston

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:13:22 pm »
Czekam na kartonowe motocykle, gdzie po uderzeniu przy ~300 km/h kierowca będzie przyklejony do motocykla, a sam motocykl będzie latał i się odbijał po całym torze. :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:15:38 pm »
Mi chodzi bardziej o system kolizji.

Hahaha))) No, racja w sumie... No to mamy albo destruction derby, albo duchy na trasie)) ewentualnie przedłużamy tradycję kartonowych pudełek, i jeźdźcowi motocykla nic nie zrobisz :P Z resztą, to będzie odwieczny problem, bo jak by nie ulepszali systemu kolizji, w sieciowej rozgrywce i tak trafisz na debili, albo znajdziesz normalną ekipę i będziesz jeździć z ogarniętymi ludźmi w normalnych pokojach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:20:54 pm »
Se do Forcy motory wstawiajcie, bo seria od dwójki stoi w miejscu. Od GT proszę mi się odpierdolić, a w ogóle to wam się chyba tematy pomyliły.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 16, 2015, 17:06:17 pm »
PD się opierdala i tyle w temacie. Tourist Trophy było świetne. Kaz mógłby zarobić dużo więcej forsy gdyby wypuszczał Gran Turismo na zmianę z Tourist Trophy, ale on ma już inne zajęcie i olewa zarówno TT jak i GT.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2015, 17:12:04 pm wysłana przez BoBaN »

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 16, 2015, 21:27:05 pm »
A ja bym chetnie zobaczył tą oto gierkę na PS4 i SzrotOne:
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-10-31-assetto-corsa-recenzja

Co do FM6, poczekajmy aż będzie więcej materiałów, nie zachowujmy się jak xboty.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 16, 2015, 22:29:34 pm »
A ja bym chetnie zobaczył tą oto gierkę na PS4 i SzrotOne:
http://www.eurogamer.pl/articles/2014-10-31-assetto-corsa-recenzja

Co do FM6, poczekajmy aż będzie więcej materiałów, nie zachowujmy się jak xboty.

No szumu wokół AC jest sporo, mnie trochę odrzuca taka PCtowa szorstkość tego tytułu.

lupinator

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 07, 2015, 00:01:14 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 07, 2015, 00:10:55 am »
The most beautiful  :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 07, 2015, 02:34:41 am »
Pindziesiont xd

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 07, 2015, 10:20:29 am »
tihs

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 07, 2015, 10:32:27 am »
Sie zobaczy tylko przygotujmy się na festiwal bullshotów na e3. Wszyscy znają prKtyki Turn10 w końcu ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 07, 2015, 13:55:50 pm »
Wszyscy oszukują (może kucharze od indyków mniej odcinają się od rzeczywistości). Istotne by wydali kompletny produkt na dzień dobry, a nie sprezentowali graczom kpinę wzorem ekipy DrajwKrapa na premierę.
Aczkolwiek fHD + 60 k/s combo na konsolach i to w grze o takiej jakości grafiki, to i tak "łał".

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 07, 2015, 14:49:51 pm »
Wszyscy oszukują (może kucharze od indyków mniej odcinają się od rzeczywistości). Istotne by wydali kompletny produkt na dzień dobry, a nie sprezentowali graczom kpinę wzorem ekipy DrajwKrapa na premierę.
Aczkolwiek fHD + 60 k/s combo na konsolach i to w grze o takiej jakości grafiki, to i tak "łał".

50 klatek nie 60.

Po za tym skąd pewność jaka będzie tego jakość? Skoro Forza 5 nie zachwyca, a dowalają silnikowi kolejne obciążenie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2015, 15:50:08 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 07, 2015, 16:18:21 pm »
Europejski standard PAL 8)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 08, 2015, 00:28:18 am »
Forza podczas premiery raczej imponowała jakością. Czuć było posmak nowej generacji, also coś, co udało się nielicznym - godna oprawa podana w fHD+60k/s.
Jestem niezwykle ciekawy jak sobie poradzi w segmencie grafiki z mocna konkurencją w postaci DC oraz PC. O jakość samej gry nie ma się co martwić.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 6
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 08, 2015, 00:30:28 am »
FM5 nie imponowało jakością, a czuć było raczej niesmak, bo wcześniej pokazywali znacznie ładniejszy materiał jako - rzekomo - grywalny kod.