Autor Wątek: Gears of War 4  (Przeczytany 69466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #520 dnia: Października 17, 2016, 23:36:54 pm »
Nnajlepsze to jest długotrwałe wsparcie w postaci Season Passów i częstych łatek. ;)

Fakt microsoft tego W OGÓLE nie robi :troll:

http://www.gamespot.com/articles/forza-horizon-3-dlc-pass-announced-adds-to-ultimat/1100-6443870/

http://www.gamespot.com/articles/gears-of-war-4-dlc-pass-is-50-includes-all-of-this/1100-6439206/

Patche też do gier nie wychodzą :troll:

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_october_update2

W końcu na Xboxa gry są ZAWSZE dopracowane:

https://www.wired.com/2014/12/halo-master-chief-collection/

http://www.thebitbag.com/gears-war-4-horde-mode-online-mode-broken/190178

xD xD xD Xboty takie pocieszne :D Ogarnij się Andrjush :D

Ty za to jesteś już mało pocieszny i zaczyna mi być ciebie żal :(
Porównujesz DC, grę z 50(?) autami na start, bez obiecanej na start w każdej reklamie, na każdych targach pogody i ze zjebanym przez kilka tygodni od premiery, kluczowego dla gry klubowej elementu, funcjonalności online, do wypicowanej na tip-top Forzy z 350 samochodami i otwartym światem i uderzasz w fakt wydania do niej Season Passa lub jakiejś łatki? Serio? To jest żałosne xD Mogłeś się bardziej postarać, bo to ci zdecydowanie nie wyszło. SP SPassowi nie równy.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Przypierdalasz się do mnie odnośnie łatek, że niby mi coś nie pasuje, z chu** czemu to ja nie wiem... bo łatki w dzisiejszych czasach są bardzo przydatne do łatania gówna, jakie co raz częściej devsi nam serwują na premierę, bądź to DC, Wiesiek, SFV, czy jaki Xboxowy Master Chief Collection.

A jeszcze zmyślanie rzekomo moich krytycznych opinii o mikropłatnościach w grach Sony, ze niby teraz MS taki dobry, że chwalę (ciekawe gdzie?)... windo nie chce szukać cytatów, może jednak poszukajcie razem wszyscy, podpowiem, że najlepiej tych o GT6 odnośnie sytuacji na premierę, gdzie był mocny nacisk na kupowanie kredytów za złotówki ;) tam się wypowiadałem. No i swojego czasu interesowałem się sytuacją SFV.

Season Pass do Girsów 4:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Skiny, emblematy, jednorazowy boost do exp, karty do odblokowania skinów/perków/boosterów xp i uwaga - wcześniejszy dostęp do nowych map i możliwość korzystania w meczach prywatnych z map wyłączonych z obiegu!  :lol: :lol: :lol: no rzeczywiście, Season Pass prawie tak samo straszny jak w Driveclubie. MS to zło wcielone!

No a odnośnie tych kart, do ulepszania perków, to popytałem tych, co grają i niektórzy gracze faktycznie narzekają, że ciężko jest je zdobywać normalnie grając. Patch balansujący rozwój perków się przyda, bo idzie powoli i w te 6 dni od premiery ciężko jest odblokować full drzewko skilli :lol:.

Pojechaliście te Girsy, nie ma co.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2016, 23:47:06 pm wysłana przez andryush »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #521 dnia: Października 18, 2016, 00:05:20 am »
Porównujesz DC, grę z 50(?) autami na start, bez obiecanej na start w każdej reklamie, na każdych targach pogody...

Drugie zdanie i już łżesz  :roll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #522 dnia: Października 18, 2016, 09:16:13 am »
Imho to raczej szok, że M$ cokolwiek czasem robi dobrze.

Owszem czasem robi :) I jest to norma, ale fanatyzm niektórych tutaj osób trzeba czasem utemperować :P Potem taki Xbot w tematach Playstation sra żarem o dokładnie te same sprawy które nagle na Xboxie "są spoko" :D

Jestem pewien, że jak taki Horizon dostanie oceny typu 85/100 to będzie że gra zawiodła, a girski 4 to kosior :D

Ty za to jesteś już mało pocieszny i zaczyna mi być ciebie żal :(
Porównujesz DC, grę z 50(?) autami na start, bez obiecanej na start w każdej reklamie, na każdych targach pogody i ze zjebanym

Pierwsza gra z serii ma prawo mieć mniej aut. Forza Horizon 3 używa tych samych modeli od Forzy 5 więc im się uzbierało ;) No i nikt tu nie podważa rewelacyjnej carlisty Forzy. Problem w tym, że DLC to DLC i powinny być traktowane równo ;) Tym bardziej, że w DLC do Forzy znajdziesz auta z poprzednich części, które powinny być od premiery w grze co jest skurwysyństwem :D

No i jak zwykle pier**lisz bo od początku było wiadomo, że pogodę dodadzą w patchu ;) No i dodali taką, że do tej pory zaorało wszystkie samochodówki na rynku :D No ale marudzący andrjush tylko Xboxa teraz docenia ;)

A girsków nie trzeba orać, bo cała gra wygląda jak duże DLC do trójki :D Ale podniecać się będziesz.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #523 dnia: Października 18, 2016, 09:25:31 am »



Pierdu-pierdu, pitu-pitu, jestem klapek Mrocz i hejtuje jak lamus. MS to zło, kocham Sony.

Aha, lepszej odpowiedzi się nie spodziewałem xD

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #524 dnia: Października 18, 2016, 09:27:25 am »
No to powyżej to już niezła manipulacja, bo to właśnie jest wręcz odwrotnie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #525 dnia: Października 18, 2016, 09:44:08 am »



Pierdu-pierdu, pitu-pitu, jestem klapek Mrocz i hejtuje jak lamus. MS to zło, kocham Sony.

Aha, lepszej odpowiedzi się nie spodziewałem xD

O proszę jak ładnie :D

Moment kiedy argumentów nie masz i trzeba edytować czyjąś wiadomość by cokolwiek napisać? :D

No to powyżej to już niezła manipulacja, bo to właśnie jest wręcz odwrotnie.

Hehe to swoją drogą, ale XBot z klapkami na oczach tego nie zobaczy :D

Tym zabawniejszy jest fakt, że Xellowi odpisałem coś zupełnie innego co z automatu przeczy bełkotu Andrjusha xD

« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 09:46:21 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #526 dnia: Października 18, 2016, 09:49:33 am »
No chyba nie, skoro Mroczuś już sam się zaplątał w swoich zeznaniach i w jednym poście potrafi drugim zdaniem zaprzeczyć temu co napisał w pierwszym. Żałosny hejt, a linia obrony DC to już w ogóle powala xd




Pierdu-pierdu, pitu-pitu, jestem klapek Mrocz i hejtuje jak lamus. MS to zło, kocham Sony.

Aha, lepszej odpowiedzi się nie spodziewałem xD

O proszę jak ładnie :D

Moment kiedy argumentów nie masz i trzeba edytować czyjąś wiadomość by cokolwiek napisać? :D


Na te twoje wypociny moja odpowiedź jest bardziej niż wystarczająca. :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 09:52:32 am wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #527 dnia: Października 18, 2016, 09:53:16 am »
No chyba nie, skoro Mroczuś już sam się zaplątał w swoich zeznaniach i w jednym poście potrafi drugim zdaniem zaprzeczyć temu co napisał w pierwszym. Żałosny hejt, a linia obrony DC to już w ogóle powala xd

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

HAHAHA xD Człowiek któremu grę w gwinta utrudnia zmiana grafiki karty i niebieski płomyczek pierdoli o żałosnym hejcie xD

No i gdzie ja się zaplątałem w zeznaniach to ja nie wiem xD Człowieku odstaw XBoxa bo ci szkodzi xD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #528 dnia: Października 18, 2016, 10:01:37 am »
No chyba nie, skoro Mroczuś już sam się zaplątał w swoich zeznaniach i w jednym poście potrafi drugim zdaniem zaprzeczyć temu co napisał w pierwszym. Żałosny hejt, a linia obrony DC to już w ogóle powala xd

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

HAHAHA xD Człowiek któremu grę w gwinta utrudnia zmiana grafiki karty i niebieski płomyczek pierdoli o żałosnym hejcie xD

No i gdzie ja się zaplątałem w zeznaniach to ja nie wiem xD Człowieku odstaw XBoxa bo ci szkodzi xD

No no, podjazdy pół-prywatne i... :lol: :lol: :lol: orka samobójcza, nie wiesz gdzie się zaplątałeś? :lol: biedaku, no tak to chyba wygląda, jak się ktoś zaplącze. Orzeł, nie ma co. Weź się lepiej za robotę, odstaw forum, bo z hejtem na MS to ci słabo idzie i się tylko pogrążasz.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 068
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #529 dnia: Października 18, 2016, 10:02:43 am »
Jestem pewien, że jak taki Horizon dostanie oceny typu 85/100 to będzie że gra zawiodła, a girski 4 to kosior :D

Średnia wystawiona Girsą 4 może być całkiem słuszna bo wiadomo po raz czwarty to samo.

Sam wątpię aby dał więcej niż 8, 8+, chociaż szlag wie grafika, gameplay z tego co widziałem to rozp**rdol.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #530 dnia: Października 18, 2016, 10:09:32 am »
Jestem pewien, że jak taki Horizon dostanie oceny typu 85/100 to będzie że gra zawiodła, a girski 4 to kosior :D

Średnia wystawiona Girsą 4 może być całkiem słuszna bo wiadomo po raz czwarty to samo.

Sam wątpię aby dał więcej niż 8, 8+, chociaż szlag wie grafika, gameplay z tego co widziałem to rozp**rdol.

No i to jest rozsądna opinia ;) Nie powiem zaskoczyłeś mnie :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #531 dnia: Października 18, 2016, 10:20:25 am »
Jestem pewien, że jak taki Horizon dostanie oceny typu 85/100 to będzie że gra zawiodła, a girski 4 to kosior :D

Średnia wystawiona Girsą 4 może być całkiem słuszna bo wiadomo po raz czwarty to samo.

Sam wątpię aby dał więcej niż 8, 8+, chociaż szlag wie grafika, gameplay z tego co widziałem to rozp**rdol.

No i to jest rozsądna opinia ;) Nie powiem zaskoczyłeś mnie :P

Zgadzam się, w 100% rozsądna opinia. W końcu gadasz do rzeczy Marcin!! :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #532 dnia: Października 18, 2016, 10:25:23 am »
A tak serio, to tonący chwyta się brzytwy, musisz być na prawdę zdesperowany, skoro w swoim spektaklu uciekasz się do brandzlowania się do Kyo, którego sam jeszcze nie tak dawno temu hejtowałeś i wyzywałeś od botów...kończę już te przekomarzanki, bo to już nawet śmieszne nie jest, pozdro.
Komuś pękło.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #533 dnia: Października 18, 2016, 10:30:02 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Odpisuje Kyo bo skończyłem dyskutować z tobą Xbocie, ale widzę że tyłek cię tak boli, że musisz mi odpisywać nawet na posty których nie kieruje do ciebie ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #534 dnia: Października 18, 2016, 11:19:05 am »
Nie kumam, niby taka jazda po andrym, że taki xbot i w ogóle, a przecież po Mroczu widać jeszcze dokładniej jak z niego klap, ale póki co jeszcze stara się wmawiać wszystkim, że jest inaczej.

iko

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #535 dnia: Października 18, 2016, 11:31:23 am »
Mroczek to robi specjalnie. :troll:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 068
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #536 dnia: Października 18, 2016, 11:32:47 am »
Jak klapom trochę się nie dziwie, że tak bronią swój sprzęt. Kiedyś za czasów jeszcze jak posiadałem psxa też podobnie robiłem i sprzeczałem się z Ukanio i jego Saturnem. Jednak później jak Saturn padł, żal mi go było, że wydał kase i został z 3 grami VF2, SR i Nights. Od tamtego czasu skoczyłem z pseudo fanoboystwem. Było to gdzieś w 97-98 roku ;)

Te wojny teraz już starych koni są dla mnie hmm? Dziecinne?
Rozumie jeszcze gra vs gra no, ale firma vs firma :lol:


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #537 dnia: Października 18, 2016, 11:39:01 am »
Od tamtego czasu skoczyłem z pseudo fanoboystwem.
Teraz już tylko prawdziwe fanbojstwo, nie? :)

svonston

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #538 dnia: Października 18, 2016, 11:46:43 am »
sprzeczałem się z Ukanio i jego Saturnem
Było to gdzieś w 97-98 roku
A ponoć z wymyślonych przyjaciół się wyrasta. :angel:

iko

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #539 dnia: Października 18, 2016, 11:47:48 am »
Najlepiej jakby większośc z forum ograło KyoGearsy 4 i sami sie wypowiedzieli na temat nowej gry od Koalicji. ;) RyoHazuki, andry, Moldar , Kyo itp, czekam na wasze opinie. :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #540 dnia: Października 18, 2016, 12:16:20 pm »
>grafika rozp**rdol
>rozsądna opinia

:lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #541 dnia: Października 18, 2016, 12:18:49 pm »


xdxdxdxdxdxdxdxdxd

To nie jest z SW, tylko z tematu o girskach.

Deptać,kur**, deptać zielone robactwo.

iko

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #542 dnia: Października 18, 2016, 13:55:09 pm »
Bo ci Jurek zaraz serducho siądzie. :/

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 824
  • Reputacja: 81
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #543 dnia: Października 18, 2016, 14:08:18 pm »
Jak klapom trochę się nie dziwie, że tak bronią swój sprzęt. Kiedyś za czasów jeszcze jak posiadałem psxa też podobnie robiłem i sprzeczałem się z Ukanio i jego Saturnem. Jednak później jak Saturn padł, żal mi go było, że wydał kase i został z 3 grami VF2, SR i Nights. Od tamtego czasu skoczyłem z pseudo fanoboystwem. Było to gdzieś w 97-98 roku ;)

Te wojny teraz już starych koni są dla mnie hmm? Dziecinne?
Rozumie jeszcze gra vs gra no, ale firma vs firma :lol:
Też tego nie pojmuję. Sam gram na wielu sprzętach i jak widzę ile żółci i jadu niektórzy z siebie tutaj wylewają to trochę mi ich żal, a większość to konie `30 roku życia.
Nim zacząłem pracować, to sam miałem jedną konsolkę, ale nikomu nie ubliżałem czy wyszukiwałem najbardziej durnowatych filmików w internetach o danej produkcji, aby tylko znaleźć jakiegoś buga. Może panowie ruszcie tyłki, pójdźcie do roboty, zaróbcie kasę i zamiast siedzieć 24h na forum i liczyć piksele w Girsach czy Gran Turismo uzbieracie flotę na konkurencyjne sprzęty i sami, na własne oczy, doświadczycie tych gier. Do tego będziecie mieć mniej czasu na pierdoły. :)

Najlepiej jakby większośc z forum ograło KyoGearsy 4 i sami sie wypowiedzieli na temat nowej gry od Koalicji. ;) RyoHazuki, andry, Moldar , Kyo itp, czekam na wasze opinie. :D
:( Chętnie, ale póki co mam inne wydatki growe, a kilka mega okazji mi się trafiło na PS3. :) Mam nadzieję, że Mikołaj przyniesie mi Girsiki 4 wraz z Horizonem 3.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 14:19:32 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mrocz

  • Gość
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #544 dnia: Października 18, 2016, 14:23:23 pm »
Nie kumam, niby taka jazda po andrym, że taki xbot i w ogóle, a przecież po Mroczu widać jeszcze dokładniej jak z niego klap, ale póki co jeszcze stara się wmawiać wszystkim, że jest inaczej.

Cóż od Ciebie tej opinii się nie spodziewałem :( Na tym forum byłem już uznawany za Xbota (broniłem świetnego Halo 4 moim zdaniem), Blacharza (uważałem Crysisa 3 za graficznie lepszego od tytułów startowych na PS4/XboxOne) i teraz zdarza się że jakiś Xbocik mnie pociśnie od Klapa. Gram na wielu platformach i potrafię docenić grę na każdej platformie.

A że teraz jest okres gdzie xbociki pokroju Andryusha niesłusznie atakują drugą platformę po czym wraca i klapkuje w drugim dziale to stawiam na prostowanie tych głupot ;) Czasem może wyglądać to że jestem klapem, ale tak naprawdę jestem graczem który docenia po prostu rozsądne podejście do tematu ;) Teraz możesz mi nie wierzyć i zaprzeczać, ale sam zobaczysz w przyszłości że potrafię doceniać różne gry :P Po prostu czytaj uważniej i nie skupiaj się wyłącznie na mojej ostatniej krytyce Xboxa, bo regularnie mam też inne opinie ;) Gdybym był klapem to bym nie zazdrościł świetnej Forzy Horizon 3, którą ostatnio miałem okazje sprawdzić ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #545 dnia: Października 18, 2016, 14:39:19 pm »
Jak klapom trochę się nie dziwie, że tak bronią swój sprzęt. Kiedyś za czasów jeszcze jak posiadałem psxa też podobnie robiłem i sprzeczałem się z Ukanio i jego Saturnem. Jednak później jak Saturn padł, żal mi go było, że wydał kase i został z 3 grami VF2, SR i Nights. Od tamtego czasu skoczyłem z pseudo fanoboystwem. Było to gdzieś w 97-98 roku ;)

Te wojny teraz już starych koni są dla mnie hmm? Dziecinne?
Rozumie jeszcze gra vs gra no, ale firma vs firma :lol:
Też tego nie pojmuję. Sam gram na wielu sprzętach i jak widzę ile żółci i jadu niektórzy z siebie tutaj wylewają to trochę mi ich żal, a większość to konie `30 roku życia.
Nim zacząłem pracować, to sam miałem jedną konsolkę, ale nikomu nie ubliżałem czy wyszukiwałem najbardziej durnowatych filmików w internetach o danej produkcji, aby tylko znaleźć jakiegoś buga. Może panowie ruszcie tyłki, pójdźcie do roboty, zaróbcie kasę i zamiast siedzieć 24h na forum i liczyć piksele w Girsach czy Gran Turismo uzbieracie flotę na konkurencyjne sprzęty i sami, na własne oczy, doświadczycie tych gier. Do tego będziecie mieć mniej czasu na pierdoły. :)




« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 14:47:53 pm wysłana przez Juras »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #546 dnia: Października 18, 2016, 14:47:52 pm »
Najlepiej jakby większośc z forum ograło KyoGearsy 4 i sami sie wypowiedzieli na temat nowej gry od Koalicji. ;) RyoHazuki, andry, Moldar , Kyo itp, czekam na wasze opinie. :D

Pozycja obowiązkowa, więc pewnie niebawem znajdzie się w mojej kolekcji ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #547 dnia: Października 18, 2016, 14:56:36 pm »
Może panowie ruszcie tyłki, pójdźcie do roboty, zaróbcie kasę i zamiast siedzieć 24h na forum i liczyć piksele w Girsach czy Gran Turismo uzbieracie flotę na konkurencyjne sprzęty i sami, na własne oczy, doświadczycie tych gier.

Dobrze wiesz Marcinie, że jakbym chciał, to mógłbym xboxa kupić. Sęk w tym, że nie wziąłbym go nawet za darmo. Microsoft to rak, którego należałoby wyciąć i dla pewności potraktować intensywną chemią. Przecież oni nawet nie ukrywają, że rynek konsol im zawadza i najlepiej byłoby, jakbyśmy wszyscy grali na pecetach. Ja tego konia trojańskiego kiedyś do domu wpuściłem i drugi raz tego błędu nie popełnię.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #548 dnia: Października 18, 2016, 15:31:52 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Może przez te 9 lat jednak zdążył wydorośleć i JUŻ się nie bawi w takie durne wojenki?

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 824
  • Reputacja: 81
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #549 dnia: Października 18, 2016, 15:36:45 pm »
Juras -> przerażasz mnie coraz bardziej. Wygrzebywanie wpisów sprzed 10 lat to już zakrawa na chorobę psychiczną. Najpierw cytujesz Mazzeo z forum psxe, a teraz mnie z 2007. Wybacz, ale nie pamiętam o co mogło chodzić, poza chamską pisownią z mojej strony (zapewne jakieś durne porównania, wykresy i tabelki). Ty za to na pewno zaraz mi to znajdziesz. Przez 10 lat człowiek może się trochę zmienić. Może za 10 lat ty też dorośniesz.

Iras -> a co ty się tak obruszyłeś? Poza Sony czy M$, masz jeszcze Nintendo, retro Segę czy inne sprzęty. Szkoda tylko, że jak miałeś x360 to jakoś dobrze się na tym sprzęcie bawiłeś w RDR, Girsy czy Mass Effect.
M$ jest takim samym rakiem jak Sony. Ostatnie zapowiedzi, że ma być streaming gier z PS4 na komputerach jest zapewne fajny? Tak samo jak równoczesne wydawaniem exów 3rd party na komputerach - NMS, Firewatch czy Street Fighter 5. Tak naprawdę tylko N nie wali jeszcze w d...swoich nbojów, poza coraz większym romansem z rynkiem moblinym, co zapewne będzie skutkować powolnym wchodzeniem na to poletko.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #550 dnia: Października 18, 2016, 15:41:39 pm »
Imho to raczej szok, że M$ cokolwiek czasem robi dobrze.

Owszem czasem robi :) I jest to norma, ale fanatyzm niektórych tutaj osób trzeba czasem utemperować :P Potem taki Xbot w tematach Playstation sra żarem o dokładnie te same sprawy które nagle na Xboxie "są spoko" :D

Jestem pewien, że jak taki Horizon dostanie oceny typu 85/100 to będzie że gra zawiodła, a girski 4 to kosior :D
Trochę tak, ale można dać chłopakom z klockami pocieszyć się dobrym okresem. Sami raczej wiedzą że Pleja nie przebiją, a Kyo to Kyo, przynajmniej posty nabija, po kij się kłócić?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #551 dnia: Października 18, 2016, 16:10:07 pm »
Iras -> a co ty się tak obruszyłeś? Poza Sony czy M$, masz jeszcze Nintendo, retro Segę czy inne sprzęty. Szkoda tylko, że jak miałeś x360 to jakoś dobrze się na tym sprzęcie bawiłeś w RDR, Girsy czy Mass Effect.
M$ jest takim samym rakiem jak Sony. Ostatnie zapowiedzi, że ma być streaming gier z PS4 na komputerach jest zapewne fajny? Tak samo jak równoczesne wydawaniem exów 3rd party na komputerach - NMS, Firewatch czy Street Fighter 5. Tak naprawdę tylko N nie wali jeszcze w d...swoich nbojów, poza coraz większym romansem z rynkiem moblinym, co zapewne będzie skutkować powolnym wchodzeniem na to poletko.

Retro mnie nie interesuje, a Nintendo ostatnią dobrą konsolę wydało w 2001 i póki co raczej się to nie zmieni. Na xboxie wcale nie bawiłem się świetnie. Ogrywałem głównie multiplatformy, a przygodę z girskami zakończyłem po pierwszej części, bo uznałem je za mało ambitną sieczkę dla Amerykanów z kotletem wołowym zamiast mózgu.

Do streamingu gier z PS4 na blachę dalej potrzebujesz PS4 i jeśli ktoś musi tak grać, bo jest pantoflem i władzę nad pilotem od tv oddał żonie, to jakoś nieszczególnie mi to przeszkadza. Wyłączność na NMS czy Firewatch nie jest warta złamanego grosza i dobrze, że Sony w ten sposób nie marnuje pieniędzy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #552 dnia: Października 18, 2016, 17:06:14 pm »
Juras -> przerażasz mnie coraz bardziej. Wygrzebywanie wpisów sprzed 10 lat to już zakrawa na chorobę psychiczną. Najpierw cytujesz Mazzeo z forum psxe, a teraz mnie z 2007. Wybacz, ale nie pamiętam o co mogło chodzić, poza chamską pisownią z mojej strony (zapewne jakieś durne porównania, wykresy i tabelki). Ty za to na pewno zaraz mi to znajdziesz. Przez 10 lat człowiek może się trochę zmienić. Może za 10 lat ty też dorośniesz.

Iras -> a co ty się tak obruszyłeś? Poza Sony czy M$, masz jeszcze Nintendo, retro Segę czy inne sprzęty. Szkoda tylko, że jak miałeś x360 to jakoś dobrze się na tym sprzęcie bawiłeś w RDR, Girsy czy Mass Effect.
M$ jest takim samym rakiem jak Sony. Ostatnie zapowiedzi, że ma być streaming gier z PS4 na komputerach jest zapewne fajny? Tak samo jak równoczesne wydawaniem exów 3rd party na komputerach - NMS, Firewatch czy Street Fighter 5. Tak naprawdę tylko N nie wali jeszcze w d...swoich nbojów, poza coraz większym romansem z rynkiem moblinym, co zapewne będzie skutkować powolnym wchodzeniem na to poletko.
Widzę, że spierdolenie umysłowe postępuje w zastraszającym tempie, do tego demencja. Zamiast przeprosić i won z podkulonym ogonem, dalej szczeka i obraża.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 824
  • Reputacja: 81
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #553 dnia: Października 18, 2016, 18:00:10 pm »
Juras -> przerażasz mnie coraz bardziej. Wygrzebywanie wpisów sprzed 10 lat to już zakrawa na chorobę psychiczną. Najpierw cytujesz Mazzeo z forum psxe, a teraz mnie z 2007. Wybacz, ale nie pamiętam o co mogło chodzić, poza chamską pisownią z mojej strony (zapewne jakieś durne porównania, wykresy i tabelki). Ty za to na pewno zaraz mi to znajdziesz. Przez 10 lat człowiek może się trochę zmienić. Może za 10 lat ty też dorośniesz.

Iras -> a co ty się tak obruszyłeś? Poza Sony czy M$, masz jeszcze Nintendo, retro Segę czy inne sprzęty. Szkoda tylko, że jak miałeś x360 to jakoś dobrze się na tym sprzęcie bawiłeś w RDR, Girsy czy Mass Effect.
M$ jest takim samym rakiem jak Sony. Ostatnie zapowiedzi, że ma być streaming gier z PS4 na komputerach jest zapewne fajny? Tak samo jak równoczesne wydawaniem exów 3rd party na komputerach - NMS, Firewatch czy Street Fighter 5. Tak naprawdę tylko N nie wali jeszcze w d...swoich nbojów, poza coraz większym romansem z rynkiem moblinym, co zapewne będzie skutkować powolnym wchodzeniem na to poletko.
Widzę, że spierdolenie umysłowe postępuje w zastraszającym tempie, do tego demencja. Zamiast przeprosić i won z podkulonym ogonem, dalej szczeka i obraża.

Przeprosić to powinieneś się ze swoim psychiatrą, chory z nienawiści mały fanbojku. :)
Musisz mieć dobre kontakty z adminami tego forum, bo aż nie chcę się wierzyć, że nie dostałeś jeszcze bana robiąc syf dosłownie w każdym wątku, do jakiego człowiek zajrzy. Takiego poziomu agresji to ze świecą szukać. Ktoś kto wbija w każdy możliwy temat, nie mając nic ciekawego do napisania, tylko wrzucając jakieś filmiki z błędami, bugami, cytując czyjeś wypowiedzi z innych forum czy sprzed 10 lat, do tego będąc przekonanym o swoich racjach i słusznych poglądach ma albo zrypane życie osobiste albo naprawdę jest chory psychicznie.
Nie dziwię się, że to forum zamiera w ostatnich latach w porównaniu z innymi, jak trzyma się takie świetne jednostki chyba jedynie po to, aby był jako taki ruch "w sieci".
Z podkulonym ogonem to ty powinieneś wylecieć z tego forum.
To kolejny wątek, w którym masz problem, więc od teraz będę cię ignorował, czyli traktował tak, jak na to zasługujesz, bo poziomem chamstwa i prostactwa i tak cię nie pokonam, nawet cytując swoje teksty z 2007, które dogłębnie poddajesz analizie w wolnych chwilach.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 18:19:00 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #554 dnia: Października 18, 2016, 18:31:00 pm »
Ktoś zrobi porządek w tym temacie i przeniesie te głupie pyskówki do system wars? Czy wy*ebka po całości?

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #555 dnia: Października 18, 2016, 18:35:57 pm »
Chce ktoś kupić PS4? Super, jego sprawa
Chce ktoś kupić XOne? Super, jego sprawa

Ale jak ktoś wciska jakieś płatne skrzyneczki do gry za którą płaci się ciężko zarobione pieniądze to trzeba się temu stanowczo sprzeciwić. Albo gra jest darmowa + mikropłatności, albo się płaci za pełnowartościowy produkt.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 973
  • Reputacja: 120
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #556 dnia: Października 18, 2016, 18:54:59 pm »
W BF4 też są skrzyneczki i jakoś grając w ogóle zapomniałem o ich istnieniu. Myślę że jak spaczują i zbalansują ten system w Girsach, to będzie podobnie. Zobaczymy jak długo utrzyma się ten proceder.

Z resztą, nie grałem w Girsy i nie mam zielonego pojęcia jak to faktycznie wygląda. Z opinii grających trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy jest tragicznie czy nie.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 19:07:56 pm wysłana przez andryush »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #557 dnia: Października 18, 2016, 19:10:24 pm »
Juras -> przerażasz mnie coraz bardziej. Wygrzebywanie wpisów sprzed 10 lat to już zakrawa na chorobę psychiczną. Najpierw cytujesz Mazzeo z forum psxe, a teraz mnie z 2007. Wybacz, ale nie pamiętam o co mogło chodzić, poza chamską pisownią z mojej strony (zapewne jakieś durne porównania, wykresy i tabelki). Ty za to na pewno zaraz mi to znajdziesz. Przez 10 lat człowiek może się trochę zmienić. Może za 10 lat ty też dorośniesz.

Iras -> a co ty się tak obruszyłeś? Poza Sony czy M$, masz jeszcze Nintendo, retro Segę czy inne sprzęty. Szkoda tylko, że jak miałeś x360 to jakoś dobrze się na tym sprzęcie bawiłeś w RDR, Girsy czy Mass Effect.
M$ jest takim samym rakiem jak Sony. Ostatnie zapowiedzi, że ma być streaming gier z PS4 na komputerach jest zapewne fajny? Tak samo jak równoczesne wydawaniem exów 3rd party na komputerach - NMS, Firewatch czy Street Fighter 5. Tak naprawdę tylko N nie wali jeszcze w d...swoich nbojów, poza coraz większym romansem z rynkiem moblinym, co zapewne będzie skutkować powolnym wchodzeniem na to poletko.
Widzę, że spierdolenie umysłowe postępuje w zastraszającym tempie, do tego demencja. Zamiast przeprosić i won z podkulonym ogonem, dalej szczeka i obraża.

Przeprosić to powinieneś się ze swoim psychiatrą, chory z nienawiści mały fanbojku. :)
Musisz mieć dobre kontakty z adminami tego forum, bo aż nie chcę się wierzyć, że nie dostałeś jeszcze bana robiąc syf dosłownie w każdym wątku, do jakiego człowiek zajrzy. Takiego poziomu agresji to ze świecą szukać. Ktoś kto wbija w każdy możliwy temat, nie mając nic ciekawego do napisania, tylko wrzucając jakieś filmiki z błędami, bugami, cytując czyjeś wypowiedzi z innych forum czy sprzed 10 lat, do tego będąc przekonanym o swoich racjach i słusznych poglądach ma albo zrypane życie osobiste albo naprawdę jest chory psychicznie.
Nie dziwię się, że to forum zamiera w ostatnich latach w porównaniu z innymi, jak trzyma się takie świetne jednostki chyba jedynie po to, aby był jako taki ruch "w sieci".
Z podkulonym ogonem to ty powinieneś wylecieć z tego forum.
To kolejny wątek, w którym masz problem, więc od teraz będę cię ignorował, czyli traktował tak, jak na to zasługujesz, bo poziomem chamstwa i prostactwa i tak cię nie pokonam, nawet cytując swoje teksty z 2007, które dogłębnie poddajesz analizie w wolnych chwilach.
A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #558 dnia: Października 21, 2016, 10:59:50 am »
Jako że wziąłem się za Gearsy i wyciągnąłem z szafy X1, postanowiłem napisać coś o pierwszych "wrażeniach" z grą. Co wrażliwszym fanom konsoli MS radzę "zakryć uszy" ;).

Post będzie nie tylko o Gearsach, ale także o moim doświadczeniu z konsolą. W końcu wyciągana jest raz do roku, więc nie będę pisał oddzielnego komentarza do innego tematu. Jak ktoś chce czytać o czwartych Gearsach, niech ominie zaznaczone akapity.

------------------
W związku z tym, że trochę miesięcy konsola przeleżała w pudełku byłem nastawiony na aktualizacje systemu. Jestem już do tego przyzwyczajony przez dwie ostatnie generacje sprzętu do grania. Dlatego fakt, iż ta odpaliła się samoczynnie na starcie nie był dla mnie problemem (choć zdziwił mnie brak możliwość dokonania wyboru, czy chcę ją teraz wykonać - ot, info, że będzie aktualizacja i dostępny przycisk "ok"). Miałem ponad 2h na granie, więc czasu aż nadto. Podczas gdy system pobierał i instalował pliki ja przyjrzałem się padowi (tak to jest jak nie trzyma się go za często w dłoniach). Ktoś kiedyś pisał o jakości wykonania DS4 - nie wiem jak u Was, ale mój pad od PS4 nie trzeszczy i nie rusza się tak jak to coś, co MS nazywa padem. Nie wiem jakim cudem mogli przejść z solidnej konstrukcji jaką miał X360 do czegoś takiego. Jest niezbyt wygodny (wszystko przez kształt i linię rączek), skrzypi pod delikatnym dotykiem, a czasem czuć jak dwie części plastiku, z których jest złożony, delikatnie się ruszają. Może i materiały wyglądają ładnie, ale w eksploatacji już nie robią solidnego wrażenia.

Aktualizacja zakończona, wkładam płytkę, dostaje info o 11GB patcha i widzę pasek postępu instalacji. Wszystko fajnie tylko trwa to niemiłosiernie długo. Przy 50% prędkość jeszcze bardziej spada, ale przynajmniej jest komunikat, że mogę odpalić grę (na PS4 byłoby to już jakieś 15 minut wcześniej, ale spoko). Pokazuje się menu gry, konsola prosi o wybranie konta (wydawało mi się, że jestem zalogowany). Wybieram jedyne jakie jest, wyskakuje okienko z ładowaniem i nagle znowu widzę wybór konta. Po kilku próbach, daje "wróć" i z lekką frustracją stwierdzam, ze nie da się wejść do gry bez połączenia z Live. Spróbowałem zalogować się z poziomu systemu, ale i tam jest podobnie. Wkur**a fakt, że konsola nie wyrzuci nawet żadnego komunikatu, dlaczego nie może mnie zalogować. Od razu pomyślałem o czarnym scenariuszu - zbanowali mi konto, bo nie używałem go przez pół roku (taki chyba mają wymóg). Wydało mi się to niemożliwe, bo staram się co jakiś czas logować na PC (nauczony doświadczeniami z X360 i tego jak tam mi zbanowali konto, bo grałem tylko offline). Sprawdzam na Xbox.com - konto działa.

Reset konsoli, tym razem jest komunikat przy próbie logowania "Sorry Kamil" i to wszystko. Tak mi też jest przykro, że tracę czas, bo mój czas na granie stopniał znacząco... Ale nic, nie poddaję się, pomyślałem, że trzeba odpalić tryb offline. Zrobiłem to, w menu logowania z poziomu gry jest opcja "gościa". Niechętnie klikam na to. W odpowiedzi dostaje komunikat, że nie powiodło się, ale jak spróbuje jeszcze raz to na pewno się uda. Nie, nie udało się. I tak kilka razy. W końcu sfrustrowany na maksa postanowiłem założyć nowe konto na szybko. Nie chcę na tym grać, nie po to mam swoje konto (drugie bo pierwsze MS zbanował na amen przez swoją posraną politykę), ale chcę odpalić te cholerne Gearsy. Konto założone, wchodzę do menu właściwego i widzę, że wszystkie tryby są na 50%, bo gra się dalej instaluje. Ok, pewnie mogę odpalić do jakiegoś momentu, a instalacja będzie w tle. Nie, według komunikatu muszę czekać aż instalacja osiągnie 100%. K***a, przecież to nawet na PC działa, na PS4, a tutaj nie, Złombox musi mieć przecież swój unikalny feature. Poczekałem więc do końca. Z moich ponad 2h na granie zostało 30 minut. W końcu jednak odpalam grę licząc na to, że warte było to wszystkich nerwów.
-----------

Przywitał mnie najgorszy prolog jaki widziałem w grach od lat, jeśli nie w ogóle. Nie wiem, czy recenzenci w ogóle zwracali na to uwagę, ale początek gry jest żenujący. Kolega z pracy napisał mi to dwa dni wcześniej, ale on miał problemy na PC (żadna nowość), więc myślałem, że na X1 może będzie trochę inaczej (bo wcale nie miałem problemów na X1 ;P). Miał jednak rację. Prolog jest zły zarówno graficznie (artystycznie/technicznie), gameplayowo, scenariuszowo, w ogóle jako całość. Grafika to takie Gearsy z X360 (kolega twierdzi nawet, że Judgement wyglądał lepiej - nie wiem, ominąłem tę część). Chyba użyli tych samych assetów, oświetlenie to dramat, kolorystyka to porażka, jakość całości nie przystoi AAA exclusivowi na konsole, mało tego nawet wiele indyków by się wstydziło. Efekty wybuchów to chyba faktycznie pamiętają czasy pierwszych Gearsów. Dramat. Prolog składa się z trzech szybkich misji, więc dwie następne już prezentują się odrobinę lepiej, ale wciąż to nie ta liga.

Normalnie na początku spodziewasz się tutoriala, wprowadzenia, nawet takiego szybkiego (w zasadzie to więcej Gearsy nie potrzebują ;) ). Coś jak w jedynce. Tutaj jest to zrobione słabo. Gracz chaotycznie jest przerzucany między różne wydarzenia i tak na dobrą sprawę nie wie po co. Najlepiej trzy misje prologowe streścić tak - to bieg do jednego kibla kilkudziesięciu stworzeń z rozwolnieniem, gdzie na końcu dwóch wchodzi do środka razem, a reszta zostaje pod drzwiami i walczy o miejsce w kolejce. Uważam, że podstawowy zamysł był dobry, ale został tak koncertowo zjebany. Gdyby to wydłużyć i nieco urozmaicić, nie cisnąć tak "na Jana" to byłoby całkiem ok. Ba, gdyby
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Zamiast tego jest natomiast to coś. Nie wiem, czy nie mieli czasu, czy zrobili to kiedyś, ale czegoś takiego nie godzi się oddawać w ręce graczy. Już lepszą opcją było zrobić wszystko na filmiku, lub nawet usunąć cały prolog i zacząć od pierwszego aktu. Początek gry by na tym zyskał znacząco. A tak jest to jakaś masakra.

Gdybym miał oceniać Gearsy po tych pierwszych minutach, to była by to jedna z najgorszych produkcji w jakie grałem od lat. Spodziewam się jednak, że dalej będzie lepiej. Musi być, w końcu poprzeczka ustawiona przez prolog prawie leży na ziemi. Wiem, że nie każda gra zaczyna się z przytupem, że często początki bywają słabsze, ale tutaj jest naprawdę dramat. Mimo wszystko zobaczę jak będzie dalej. Początek aktu pierwszego prezentuje się lepiej, choć nie oszukujmy się - do np. takiego Uncharted 4 droga daleka i nawet nie chodzi o aspekty techniczne (choć i tu widać różnice), ale artystyczne (postacie nie są wyrzeźbione na najwyższym poziomie, nawet pomimo ich przeskalowanych proporcji).

Początek był więc dla mnie dramatyczny, po części swój udział miała w tym sama konsola (naprawdę nie zachęca do korzystania na dłuższą metę, szczególnie gdy ma się porównanie do innych sprzętów), po części żenujący poziom Coalition (do 343 im jednak daleko). I wiem, że w kwestii X1 może nie każdy tak ma, że może się to przydarzyć rzadko, ale jednak stało się i mocno mnie to wkurwiło. Nie tym powinno stać granie na konsolach. Naprawdę zbyt podobne to do PC, choć tam problemy byłyby innego sortu.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2016, 11:07:39 am wysłana przez Zielarz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gears of War 4
« Odpowiedź #559 dnia: Października 21, 2016, 11:10:58 am »
Ale zaraz będzie wojna :D