Autor Wątek: Forza Horizon 3  (Przeczytany 38997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #80 dnia: Września 14, 2016, 13:02:32 pm »
Demko drugi raz ukończone, jest więcej niż dobrze. PG sam sobie ustawia wysoko poprzeczkę na następną część. Nic nie pokazuje, aby wyszedł w ogóle jakikolwiek godny konkurent tej gry, a i przebić będzie ciężko.

Szczerze to nie widzę minusów, jedynie popup razi, ale cała reszta jest wzorowo wykonana i mówię tu o wszystkim co gra oferuje. Cholernie niesamowity tytuł i tylko nie ukończenie jeszcze drugiej części blokuje mi zamiar zakupu.

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #81 dnia: Września 14, 2016, 13:04:21 pm »
Demko drugi raz ukończone, jest więcej niż dobrze. PG sam sobie ustawia wysoko poprzeczkę na następną część. Nic nie pokazuje, aby wyszedł w ogóle jakikolwiek godny konkurent tej gry, a i przebić będzie ciężko.

Szczerze to nie widzę minusów, jedynie popup razi, ale cała reszta jest wzorowo wykonana i mówię tu o wszystkim co gra oferuje. Cholernie niesamowity tytuł i tylko nie ukończenie jeszcze drugiej części blokuje mi zamiar zakupu.

Fajnie :) Liczę, że wersja PC będzie miała dobrą optymalizację bo łapię się w Minimalnych wymaganiach sprzętowych :P

Ale dzięki temu ogram tytuł na porządnej kierownicy :) Bo Forza Horizon 3 na PC otrzymała wsparcie T300RS :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #82 dnia: Września 14, 2016, 13:42:20 pm »
Też jestem ciekaw wersji na pc, no i jest chyba możliwość grania razem między platformami :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #83 dnia: Września 14, 2016, 13:45:08 pm »
Demko drugi raz ukończone, jest więcej niż dobrze. PG sam sobie ustawia wysoko poprzeczkę na następną część. Nic nie pokazuje, aby wyszedł w ogóle jakikolwiek godny konkurent tej gry, a i przebić będzie ciężko.

Szczerze to nie widzę minusów, jedynie popup razi, ale cała reszta jest wzorowo wykonana i mówię tu o wszystkim co gra oferuje. Cholernie niesamowity tytuł i tylko nie ukończenie jeszcze drugiej części blokuje mi zamiar zakupu.

Fajnie :) Liczę, że wersja PC będzie miała dobrą optymalizację bo łapię się w Minimalnych wymaganiach sprzętowych :P

Ale dzięki temu ogram tytuł na porządnej kierownicy :) Bo Forza Horizon 3 na PC otrzymała wsparcie T300RS :D

A co ty masz za kompa?

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #84 dnia: Września 14, 2016, 14:46:57 pm »
Demko drugi raz ukończone, jest więcej niż dobrze. PG sam sobie ustawia wysoko poprzeczkę na następną część. Nic nie pokazuje, aby wyszedł w ogóle jakikolwiek godny konkurent tej gry, a i przebić będzie ciężko.

Szczerze to nie widzę minusów, jedynie popup razi, ale cała reszta jest wzorowo wykonana i mówię tu o wszystkim co gra oferuje. Cholernie niesamowity tytuł i tylko nie ukończenie jeszcze drugiej części blokuje mi zamiar zakupu.

Fajnie :) Liczę, że wersja PC będzie miała dobrą optymalizację bo łapię się w Minimalnych wymaganiach sprzętowych :P

Ale dzięki temu ogram tytuł na porządnej kierownicy :) Bo Forza Horizon 3 na PC otrzymała wsparcie T300RS :D

A co ty masz za kompa?

Laptopa Lenovo Y580

z Core i7 3 ghz
GeForce 660M GTX
16 Gb Ramu


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #85 dnia: Września 15, 2016, 23:06:48 pm »
GTX 660M uciągnie tą Forzę? To niskie te wymagania.

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #86 dnia: Września 16, 2016, 11:13:07 am »
GTX 660M uciągnie tą Forzę? To niskie te wymagania.

Forze 6 Apex ciągnie (ale w 30 klatkach)

Więc jestem dobrej myśli :)

A GTX660M nie jest tak słabą kartą xD Batek 4 chodzi mi na High detalach i mam prawie 60 klatek :P

Oczywiście mowa o rozdziałce natywnej lapka czyli 720p ;) Bo na FullHD nie mam co liczyć :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #87 dnia: Września 16, 2016, 11:44:10 am »
No ja muszę sprawdzić ja to będzie właśnie na lapku śmigać, gierki mi raczej dobrze działają, ale zobaczymy jak z optymalizacją.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #88 dnia: Września 16, 2016, 12:18:47 pm »
GTX 660M uciągnie tą Forzę? To niskie te wymagania.

Forze 6 Apex ciągnie (ale w 30 klatkach)

Więc jestem dobrej myśli :)

A GTX660M nie jest tak słabą kartą xD Batek 4 chodzi mi na High detalach i mam prawie 60 klatek :P

Oczywiście mowa o rozdziałce natywnej lapka czyli 720p ;) Bo na FullHD nie mam co liczyć :D

Seria 6xx ma przed sobą już 4 generacje kart Nvidia. Ja na swojej GT540m też w 720p w parę gierek mogłem swojego czasu pograć, ale na gry które obecnie wychodzą, raczej nie mam co liczyć. PC dzięki konsolom zyskuje bardzo wiele, bo za konsolowymi produkcjami stoi ogrom pracy w kierunku optymalizacji kodu. Blachary powinny nam dziękować. Może z ciekawości obadam MGSV na lapku... :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #89 dnia: Września 16, 2016, 13:18:50 pm »
Grafika jest fantastyczna. Niedawno ukończyłem poprzedniczkę, która choć ma swoje na karku potrafi cieszyć oczy. Zatem wydawałoby się oczywiste, że kontynuacja będzie lepiej się prezentować, ale nie sądziłem, że w każdym aspekcie tak wyraźnie zostanie ulepszona. Pojazdy są jeszcze bardziej szczegółowe, otoczenie bogatsze w detale. Całość jest płynna, szybka i efektowna przy tym.
Widać, że HDR będzie ostro promowany, bowiem co rusz refleksy świetlne przypominają o swoim istnieniu. Śliczna gra.

Udźwiękowienie - rewelacja. Gra się niezwykle przyjemnie. Pomimo, że raptem kilka tygodni temu Horizon II powędrowała na półkę, w ogóle nie czułem znużenia i powtarzalności. 
Kupuję na premierę. Zresztą każdy miłośnik gier wyścigowych, który ma XO powinien ja nabyć, a blacharze powinni w podzięce paść na kolana i radować się z tytułu ekosystemu M$, ponieważ jeżeli tylko optymalizacja będzie udana, otrzymają najlepszą grę tego typu od lat.







A jest w tym jakas konkretna kariera czy tak jak w driveclub?

Wybierasz sobie postać i bierzesz udział w zlocie Horizon. Wzorem N4S co jakiś czas ktoś do ciebie zagada - ekipa od ulepszeń, narrator proponujący kolejne pojazdy i turnieje et cetera. I takim oto sposobem wykonujesz kolejne zadania.
Jeżeli pójdą śladami poprzedniczki, to kariera zapewni ponad dwadzieścia godzin zróżnicowanej zabawy. Do tego dojdzie ogrom zadań pobocznych (dziesiątki godzin grania).
A demo na to wskazuje - raptem kilka misji (w tym ciekawych jak wyścig z helikopterem), a można grać i grać.
Ekipa od Forzy zawsze płytę po brzegi wypełnia zawartością dla pojedynczego gracza.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #90 dnia: Września 16, 2016, 13:27:09 pm »
Widać, że HDR będzie ostro promowany, bowiem co rusz refleksy świetlne przypominają o swoim istnieniu.
Masz TV z HDR?

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #91 dnia: Września 16, 2016, 13:31:41 pm »
Widać, że HDR będzie ostro promowany, bowiem co rusz refleksy świetlne przypominają o swoim istnieniu.
Masz TV z HDR?

Nawet jakby miał to:

Przede wszystkim ma wersje konsoli, która nie nadaje HDR... Dopiero One S ma tę opcje.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #92 dnia: Września 16, 2016, 13:56:02 pm »
Ale mógłby podpiąć PC do takiego telewizora.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #93 dnia: Września 16, 2016, 13:58:46 pm »
Ale mógłby podpiąć PC do takiego telewizora.

No ale Horizon 3 na PC nie ma dema... Jeszcze xD

xD xD

Więc Sylvan jak zwykle pierdoli o czymś o czym pojęcia nie ma :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #94 dnia: Września 16, 2016, 14:02:06 pm »
A może ma już S-kę. Skoro kupuje po kilka egzemplarzy tej samej gry, to czemu miałby konsoli sobie nie kupić.

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #95 dnia: Września 16, 2016, 14:03:28 pm »
A może ma już S-kę. Skoro kupuje po kilka egzemplarzy tej samej gry, to czemu miałby konsoli sobie nie kupić.

Nie ma bo się nie pochwalił... ;) :troll:


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #96 dnia: Września 16, 2016, 14:06:23 pm »
On ma już Scorpio. Znaczy wypasionego peceta, czyli to samo co scorpio.

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #97 dnia: Września 16, 2016, 14:08:47 pm »
On ma już Scorpio. Znaczy wypasionego peceta, czyli to samo co scorpio.

Byłoby spoko gdyby Horizon miało to demo na PC już :troll:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #98 dnia: Września 16, 2016, 14:48:45 pm »

Sylvan jak zwykle pierdoli o czymś o czym pojęcia nie ma :D

No nie, nie stwierdził nigdzie, że widział jaki ten HDR super tylko, że widać, że będą na to kłaść nacisk. Po samych screenach można swobodnie wyciągnąć takie wnioski, bo przecież HDR mocno wyciąga właśnie efekty tego typu jak na załączonych obrazkach.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #99 dnia: Września 16, 2016, 14:54:35 pm »
No nie, nie stwierdził nigdzie, że widział jaki ten HDR super tylko, że widać, że będą na to kłaść nacisk. Po samych screenach można swobodnie wyciągnąć takie wnioski, bo przecież HDR mocno wyciąga właśnie efekty tego typu jak na załączonych obrazkach.

Taki wniosek można wyciągnąć z każdej gry. To stwierdzenie nie ma sensu. Bez zobaczenia efektu HDR nie da rady stwierdzić czy jest kładziony nacisk czy nie ;)

Refleksy to są w każdej samochodówce więc dla mnie to takie tylko wesołe pierdolenie ;)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #100 dnia: Września 16, 2016, 17:02:14 pm »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

el becetol

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #101 dnia: Września 16, 2016, 17:24:43 pm »
Bardzo bym w to grał.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #102 dnia: Września 16, 2016, 17:28:39 pm »
Ja też. Chyba pierwsza gra na PC jaką kupię od czasów KOTOR 2.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #103 dnia: Września 16, 2016, 17:32:08 pm »
Świetnie to wypada. Też muszę ograć. Demko na PC ma być wraz z premierą gry, więc będzie okazja sprawdzić jak działa na kompie :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #104 dnia: Września 16, 2016, 17:48:13 pm »
Widze, ze m$ zrobil samochodowke ktorej mi tak brakuje na tej generacji.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #105 dnia: Września 16, 2016, 19:23:37 pm »
Wlasnie ogladnalem to na TV. Typowo arcadowy feeling (choc wolalem ten z Hot Pursuit czy Underground). Graficznie jest ladnie, otoczenie z dystansu robi wrazenie, z bliska juz takie piekne nie jest, plus mocno widczne dorysowywanie sie otoczenia. Generalnie gra odstaje od Driveclub. W pewnych elementach dosc wyraznie. Nie podoba mi sie tez model jazdy po bezdrozach, taki bez wyrazu. Po tym fajna gra na bezstresowe smiganie samochodem. ;)
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2016, 19:29:40 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #106 dnia: Września 16, 2016, 19:47:34 pm »
Myślę, że grywalnościowo gierka przegoni DC o kilka długości. Technologicznie wiadomo, że będzie gorzej, ale jak na XO, to jest ładnie. Grałbym, co tu duzo gadać.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #107 dnia: Września 16, 2016, 20:31:19 pm »
Gra nie jest driveclubem, bo to trochę inny typ gry, ale jest znacznie znacznie lepsza.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #108 dnia: Września 16, 2016, 20:34:45 pm »
Wiadomo ze nie, troche inny typ gry. Bardziej tu pasuje porownanie do NFS HP, i dla mnie Criterion zrobilo teoretycznie lepsza gre. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #109 dnia: Września 17, 2016, 11:56:18 am »
Gra nie jest driveclubem, bo to trochę inny typ gry, ale jest znacznie znacznie lepsza.

Wpis. Grę prędzej do The Crew można porównać, choć też nie do końca bo The Crew bardziej w klimacie Need For Speeda jest.

Najlepiej do porównania pasuje Test Drive Unlimited moim zdaniem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #110 dnia: Września 17, 2016, 12:42:05 pm »
Ale jeśli porównać flagowe arcade racery na obydwu platformach, no to jednak zieloni mają lepiej. Horizon jest znacznie bardziej rozbudowana niż DC.

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #111 dnia: Września 17, 2016, 13:00:57 pm »
Ale jeśli porównać flagowe arcade racery na obydwu platformach, no to jednak zieloni mają lepiej. Horizon jest znacznie bardziej rozbudowana niż DC.

Ale co tu porównywać?

W jednej grze mamy techniczne wytyczone trasy, które na pewno lepiej są przemyślane od otwartego świata

w drugiej mamy wolność i swobodę jazdy.

Próbujesz na siłę porównywać po co? Żeby udowodnić, że ktoś jest klapem czy co? Obie gry są świetne, gdybym miał obie konsole albo Horizon byłoby na PS4 to obie gry miałbym w kolekcji.

Pomijam, że DC i Forza Horizon nie są arcade racerami tylko czymś pomiędzy Symulacją a Arcade... Arcade racer to Need For Speed, Burnout, The Crew itp.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #112 dnia: Września 17, 2016, 13:35:38 pm »
ja obstawiałbym jednak, że dc i forza horizon to jednak arcade. tyle, że "easy to play, hard to master" ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #113 dnia: Września 17, 2016, 13:43:15 pm »
ja obstawiałbym jednak, że dc i forza horizon to jednak arcade. tyle, że "easy to play, hard to master" ;)

Na serwisach typu GT Planet lub Inside Sim Racing, funkcjonuje termin SimCade. Wrzucane są do niego wszystkie PGR'y, Forzy Horizon, Drivecluby, GRIDy itp ;) Moim zdaniem warto tego terminu używać, bo ciężko zakwalifikować mi taką Forze Horizon 3 do tej samej kategorii co Burnout :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #114 dnia: Września 17, 2016, 13:50:38 pm »
Ale jeśli porównać flagowe arcade racery na obydwu platformach, no to jednak zieloni mają lepiej. Horizon jest znacznie bardziej rozbudowana niż DC.

Ale co tu porównywać?

W jednej grze mamy techniczne wytyczone trasy, które na pewno lepiej są przemyślane od otwartego świata

w drugiej mamy wolność i swobodę jazdy.

Próbujesz na siłę porównywać po co? Żeby udowodnić, że ktoś jest klapem czy co? Obie gry są świetne, gdybym miał obie konsole albo Horizon byłoby na PS4 to obie gry miałbym w kolekcji.

Pomijam, że DC i Forza Horizon nie są arcade racerami tylko czymś pomiędzy Symulacją a Arcade... Arcade racer to Need For Speed, Burnout, The Crew itp.
No jak dla mnie jest co porównywać. Ja tutaj porównuję to, w co miałbym ochotę grać, a mam ochotę na wyścigi arcade, (simcade, czy zwał jak zwał) z masą fajnych autek i kilometrami dróg w otwartym świecie. TDU uwielbiałem, mimo że trasy miał prosto z GPS'a, a nie jakieś specjalnie projektowane tory. Dla mnie sam miód. DC mimo swoich starannie przemyślanych torów, średnio mi podszedł, bo jednak jest mocno ograniczony. Jedna gra oferuje rozgrywkę typu TDU, druga nie, sprawa jest więc dla mnie prosta i wiadomo, że lepiej by mi się grało w Horizona. Forza równie dobrze może mieć super przemyślane trasy w otwartym świecie, w ogóle otwarty świat nie od razu musi oznaczać zjebanych tras...a z tego co widziałem, to pod względem projektu tras, Horizon 3 łączy w swoim świecie większość tego, co mamy w DC, plus dorzuca offroad. Nie wspominam już o możliwościach customizacji i dłubania przy ponad 300 furach.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #115 dnia: Września 17, 2016, 14:03:41 pm »
ja obstawiałbym jednak, że dc i forza horizon to jednak arcade. tyle, że "easy to play, hard to master" ;)

Na serwisach typu GT Planet lub Inside Sim Racing, funkcjonuje termin SimCade. Wrzucane są do niego wszystkie PGR'y, Forzy Horizon, Drivecluby, GRIDy itp ;) Moim zdaniem warto tego terminu używać, bo ciężko zakwalifikować mi taką Forze Horizon 3 do tej samej kategorii co Burnout :D

nie wiedziałem :D

Mrocz

  • Gość
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #116 dnia: Września 17, 2016, 14:15:58 pm »
No jak dla mnie jest co porównywać. Ja tutaj porównuję to, w co miałbym ochotę grać, a mam ochotę na wyścigi arcade, (simcade, czy zwał jak zwał) z masą fajnych autek i kilometrami dróg w otwartym świecie. TDU uwielbiałem, mimo że trasy miał prosto z GPS'a, a nie jakieś specjalnie projektowane tory. Dla mnie sam miód. DC mimo swoich starannie przemyślanych torów, średnio mi podszedł, bo jednak jest mocno ograniczony. Jedna gra oferuje rozgrywkę typu TDU, druga nie, sprawa jest więc dla mnie prosta i wiadomo, że lepiej by mi się grało w Horizona. Forza równie dobrze może mieć super przemyślane trasy w otwartym świecie, w ogóle otwarty świat nie od razu musi oznaczać zjebanych tras...a z tego co widziałem, to pod względem projektu tras, Horizon 3 łączy w swoim świecie większość tego, co mamy w DC, plus dorzuca offroad. Nie wspominam już o możliwościach customizacji i dłubania przy ponad 300 furach.


No to dla Ciebie Forza Horizon jest lepsza. I nie ma co pisać tekstów "Wyprzedza grywalnością o kilka długości" bo znajdą się osoby co uważają odwrotnie ;)

Tras lepszych nie będzie ;) Zawsze otwarty świat = mniejsze dopracowanie nawierzchni, ukształtowania trasy oraz nierówności, hopek itp :)

To tak jakbyś oczekiwał detali świata z Uncharted 4 w Skyrimie :P Liniowy tor zawsze będzie lepiej dopracowany ;)

Nie mniej liczę, że pogram płynnie w ten tytuł na PC :) Bo widać, że tym razem mega dopracowali ten tytuł.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2016, 14:17:54 pm wysłana przez Mrocz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #117 dnia: Września 17, 2016, 14:20:51 pm »
Powinni zrobić dlc z otwartym światem do driveclub

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #118 dnia: Września 17, 2016, 14:23:34 pm »
No jak dla mnie jest co porównywać. Ja tutaj porównuję to, w co miałbym ochotę grać, a mam ochotę na wyścigi arcade, (simcade, czy zwał jak zwał) z masą fajnych autek i kilometrami dróg w otwartym świecie. TDU uwielbiałem, mimo że trasy miał prosto z GPS'a, a nie jakieś specjalnie projektowane tory. Dla mnie sam miód. DC mimo swoich starannie przemyślanych torów, średnio mi podszedł, bo jednak jest mocno ograniczony. Jedna gra oferuje rozgrywkę typu TDU, druga nie, sprawa jest więc dla mnie prosta i wiadomo, że lepiej by mi się grało w Horizona. Forza równie dobrze może mieć super przemyślane trasy w otwartym świecie, w ogóle otwarty świat nie od razu musi oznaczać zjebanych tras...a z tego co widziałem, to pod względem projektu tras, Horizon 3 łączy w swoim świecie większość tego, co mamy w DC, plus dorzuca offroad. Nie wspominam już o możliwościach customizacji i dłubania przy ponad 300 furach.


No to dla Ciebie Forza Horizon jest lepsza. I nie ma co pisać tekstów "Wyprzedza grywalnością o kilka długości" bo znajdą się osoby co uważają odwrotnie ;)

Tras lepszych nie będzie ;) Zawsze otwarty świat = mniejsze dopracowanie nawierzchni, ukształtowania trasy oraz nierówności, hopek itp :)

To tak jakbyś oczekiwał detali świata z Uncharted 4 w Skyrimie :P Liniowy tor zawsze będzie lepiej dopracowany ;)

Nie mniej liczę, że pogram płynnie w ten tytuł na PC :) Bo widać, że tym razem mega dopracowali ten tytuł.

Tja, a w DC ta nawierzchnia taka mega dopracowana jest, że hoho... troszeczkę chyba się rozmarzyłeś :P

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: FORZA HORIZON 3
« Odpowiedź #119 dnia: Września 17, 2016, 14:48:25 pm »
No nie, nie stwierdził nigdzie, że widział jaki ten HDR super tylko, że widać, że będą na to kłaść nacisk. Po samych screenach można swobodnie wyciągnąć takie wnioski, bo przecież HDR mocno wyciąga właśnie efekty tego typu jak na załączonych obrazkach.

Oczywiście, że tak. Poza tym demo Horizon Trzeciej i tak nie obsługuje HDR. Ale wiesz jak to z Mroczem czepliwym jest  :lol: Zamiast kupić XO za ok dziewięćset zł i cieszyć się grami, to gra w taką Motorsport o zacięciu symulacyjnym w trzydziestu klatkach na lapku i marudzi, że zręcznościowo, a teraz tylko trzyma kciuki za optymalizację by na niskich pograć w miarę komfortowo w nową  :)