Autor Wątek: Gran Turismo 5 Online  (Przeczytany 91492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5 Online
« Odpowiedź #480 dnia: Października 22, 2011, 10:44:27 am »
Jedynie tymi Caterham'ami rozegrałem jakiś ciekawy wyścig. Inna sprawa, że pierwszy raz tym jechałem, a że zakres obrotów jest bardzo duży w tym wózku, to kompletnie nie radziłem sobie ze zmianą biegów. Dopiero na 3 okrążeniu byłem w stanie trzymać tempo Młodego, ale na mecie i tak zabrakło mi X.XX.065. Zrobiłem kilka fotek z tego wyścigu, bo 16 Caterham'ów na torze SPA fajnie wyglądało.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5 Online
« Odpowiedź #481 dnia: Października 22, 2011, 11:40:58 am »
Ja miałem wczoraj nieudaną sesję, poza pierwszą wygraną.
Jak chciałem z Pawłem się pościgać, to dostałem prezydencką limo i nie miałem szans z RUFem. Caterhamy niektórzy mieli tak podłubane, że nie było szans stockowym na jakąkolwiek walkę. Później opon nie zmieniłem i jechałem na gorszych od stawki. Potem Japoniec mnie rozjebał na początku i pozamiatane itp itd. Nie mogłem złapać rytmu a potem to alko już robiło swoje...

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Online
« Odpowiedź #482 dnia: Października 22, 2011, 12:00:49 pm »
Ja miałem wczoraj nieudaną sesję, poza pierwszą wygraną.
Jak chciałem z Pawłem się pościgać, to dostałem prezydencką limo i nie miałem szans z RUFem. Caterhamy niektórzy mieli tak podłubane, że nie było szans stockowym na jakąkolwiek walkę. Później opon nie zmieniłem i jechałem na gorszych od stawki. Potem Japoniec mnie rozjebał na początku i pozamiatane itp itd. Nie mogłem złapać rytmu a potem to alko już robiło swoje...
Fakt wczoraj się fajnie nie jezdziło,za dużo ludzi i za dużo propozycji wyścigu-lepiej mniej a dobrze,nastepnym razem będzie lepiej..... :lol:

A tutaj filmik z naszego Endurka na Nurbie.....zobaczcie ten zachód słońca eehhhh
http://gt5.net.pl/liga_gt5/2011-09-24/20111020-endurance-2
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2011, 15:43:42 pm wysłana przez MrArt-PL »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5 Online
« Odpowiedź #483 dnia: Października 22, 2011, 16:16:39 pm »
czym nagrywacie te filmy?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5 Online
« Odpowiedź #484 dnia: Października 22, 2011, 17:04:00 pm »
Ja miałem wczoraj nieudaną sesję, poza pierwszą wygraną.
Jak chciałem z Pawłem się pościgać, to dostałem prezydencką limo i nie miałem szans z RUFem. Caterhamy niektórzy mieli tak podłubane, że nie było szans stockowym na jakąkolwiek walkę. Później opon nie zmieniłem i jechałem na gorszych od stawki. Potem Japoniec mnie rozjebał na początku i pozamiatane itp itd. Nie mogłem złapać rytmu a potem to alko już robiło swoje...

Piłeś?
Nie jedź! :D

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5 Online
« Odpowiedź #485 dnia: Listopada 11, 2011, 16:24:51 pm »
Paweł jest z tym trochę roboty-nagrywarka dvd plus komp,ale o szczegóły musiałbys pytać Rafidr z naszego forum..... Very Happy
Tutaj macie nasz najlepszy film......posłuchajcie rozmów-beka na max  :lol: :grin: :lol: