Autor Wątek: Wasi faworyci spośród forumowiczów!!!  (Przeczytany 4218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Wasi faworyci spośród forumowiczów!!!
« dnia: Sierpnia 17, 2005, 00:55:06 am »
Na starcie napisze, że temat może się wydać kontrowersyjny, ale za to bardzo ciekawy!Od razu napisze że jak ktoś ma mówić że to głupi temat to niech lepiej nic nie pisze...tak będzie lepiej!

A temat brzmi:Jacy są twoi ulubieni forumowicze, z jakimi się najbardziej skumplowałeś i zaprzyjaźniłeś, z jakimi ci się najlepiej dyskutuje???Poprostu twoi faworyci których wypowiedzi lubisz czytać, lubisz z nimi gadać i czasem powykłócać...
UWAGA - niepodajemy tych których znienawidziliśmy i się z nimi kłócimy bo będzie zbyt ostro i mogłoby doprowadzić do kłótni a tego przecież nie chcemy!!!
Uważam że temat jest bardzo ciekawy i aktualny będzie zawsze!!!

A teraz już moja odpowiedź...
Jay Jay - pradziwy, pierwszy kumpel...odezwał się do mnie na gg, wytłumaczył wiele spraw...czasem z nim gadam, naprawde wporząsiu koleś...szkoda że cie teraz nie ma!Wyrwij jakąś laske na tych wakacjach!!! 8)
Shadowek - za świetny avatar!!!A pozatym to fajnie się z tobą gada młodzieńcze...młody zarywaczu :wink:
Dolny - bo kibicujesz Lechowi i jesteś z Poznania!No i lubisz te same składy HH co ja... :wink:
Aliusz - Wporzo koleś...i w obozie SONY!!!A w tej robocie to za co ci płacą??? :wink: ja chce też tak jak ty...
Walker - Czasem można pogadać sobie...style walki!To jest to!!!Ale tematy mi psujesz brachu... :wink:
Casper - bo tankuje tyle co ja! :wink:
Ako - ...mam cie w numerach gg to i ciebie nie pominąłem!! :wink:
Castor - bo trenował kyokiushin...

No i jeszcze pozdrawiam wielu innych których posty mi się cholernie podobają!!!Kochan, diabelski mistrzuń, dcf, blancio, Tarniak(za te bloki tematów :wink: )...i jeszcze inni o których zapomniałem!

Pozatym specjalne super pozdrówki dla Torqe(a może lepiej BOLS :wink: ), Lodzik(bo mój kuzaj i do lasek zarywa równie często jak ja :wink: ) no i Carbo - Czeronak zawsze będzie rządził!!!

Narazie to wy i wasza twórczość póki co najbardziej sie dla mnie liczy...


Teraz wasza kolej!!!

Castor

  • Gość
Wasi faworyci spośród forumowiczów!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 17, 2005, 01:19:40 am »
Szczerze mówiąc to najbardziej fascynuje mnie i podoba mi (bez skojarzeń, please) się postać Wudiego.

I chyba go najbardziej szanuję i lubię na forum GO . . . za co go tak lubię, za to że mnie wkur*ia odmiennością swoich poglądów od moich... poza tym jest, z tego co widzę – inteligentny <<< a tą cechę u ludzi bardzo cenię.


Don_Pedro Jest denerwujący . . . ale śmieszny przy czym i sympatyczny (i trenował ten sam gatunek karate co ja ;P).

Selene <<< nie znam Jej dobrze ale jest kobietą . . . lubiącą grać - to chyba wystarczający powód by ją lubić . . . w dodatku Jest słodka!    ;P    :D     :*

Ako >>> również bardzo interesująca mnie postać . . . nie zamieniłem z nim osobiście słowa ale z jego wypowiedzi sądzę, iż spox kolo Jest tzn. ma swój świat laki luzacki a zarazem poważny (<<< to tylko moja opinia).

Pasują mi również wszyscy news’mani z GO.




P.S. Broń Boże nie brać tego co napisałem jako lizustwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!       Po prostu tak myślę i chcę by te osoby wiedziały . . .

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Wasi faworyci spośród forumowiczów!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 17, 2005, 08:23:48 am »
Nie chwaląc sie jestem na forum "prawie" od początku i,mimo że to może nie taktowne ociupine, wypowiem sie na ten temat :P

Mielu - hmmm... z Mielonką nie gadłem już dawno, a w zasadzie to w ogóle mało gadałem, ale to z nim nawiązałem kontakt na początku i to on mnie tu ściągnął - szacun dla niego :!:

Miazga - Wojtuś, man, daj pyska - tyś mi ziom :lol:  :mrgreen:

Enori - ziomek z Podlasia. Świetny gość i ziomek po prostu - walcie do niego ze wszystkim :wink:  :o

Ako - no... no... no ja cie lubie po prostu  :wink:  :lol:

Mr Piki - ten to jest niezły numer :wink: Musze przyznać, że z żadnym 12-to latkiem nigdy nie gadało mi sie tak dobrze jak z nim :o Szkoda, że rzadko już bywa na forum - kiedyś to był spam, nie to co dzisiaj  :twisted:  :wink:

Cappo - o tym bucu nie będę pisał, bo znamy się i znaliśmy na długo przed trafieniem na forum... :wink:
GT: Trusio

Tarniak

  • Gość
Wasi faworyci spośród forumowiczów!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 17, 2005, 08:51:46 am »
http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=747

Garść informacji. Radzę nauczyć się używać przycisku "SZUKAJ", bo ile mogę zamykać zdublowane tematy?