Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Dzisiaj o 10:31:22 »
Niestety tak - ta gra nie potrzebuje kolejnego remake'u według mnie. Chyba, że zamierzają zrobić większe zmiany, ale wątpię. Jedyny powód (poza finansowym) to chęć, aby wszystkie gry z serii wyglądały tak samo dla nowego gracza. Trochę szkoda, bo ten zespół mógłby zrobić remake czegoś innego.

Ciekawsza plotka jest taka, że w RE9 głównym bohaterem (lub jednym z głównych) będzie Leon. Ciekawe, czy na majowym pokazie Sony będzie pierwszy trailer (chyba, że M$ dogadał się z Capcom). Premiera chyba na początku przyszłego roku.

W ogóle przypomniało mi się, że kiedyś rozmawialiśmy o ilości zespołów w Capcom. Otóż seria RE ma pięć teamów, bo tak te gry są zatwierdzane przez szefostwo firmy - w "paczkach" po pięć. Nie mówię, że jest to pięć zespołów takiej samej wielkości, może część pracowników skacze między projektami. Tak czy inaczej RE9 i RE1 to są dwa tytuły z nowej "paczki". Zostają trzy, RE5 to pewniak, RE6 chyba też byłby częścią tej grupy, a nie ewentualnej następnej. Oznacza to, że jest jeszcze jeden, może Veronica, choć równie dobrze może być i jakieś multi.
2
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 10:00:52 »
3
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Wasze oceny gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Dzisiaj o 09:47:30 »
Sifu (XSX)

Grafika: 6
Dźwięk: 6
Grywalność: 8-

+ animacja ciosów
+ choreografia walk
+ wykorzystanie otoczenia podczas walki
+ klimat
+ poziom trudności
+ oryginalny pomysł ze starzeniem się po porażce


- czas gry 3h
- różnorodność przeciwników i stylów walki
- nudna połowa lokacji
- tekturowa grafika
- muzyka taka sobie




Ogólnie: 7

Gra jest dobra, grywalna i widowiskowa jednak czas gry to jakiś żart.
Ja chciałbym soulslike AAA opierającego się właśnie na sztukach walki.
Dziwne, że nikt do tej pory takiego nie zrobił, w sumie to nawet nie próbował.
4
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Wasze oceny gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Dzisiaj o 08:48:26 »
Animal Well - 7/10

Super zaprojektowana pixel metroidvania z naciskiem na zagadki, a nie walkę. Dużo sekretów i post-game dłuższy niż przejście do startu do napisów - każdy może zagłębić się w sekrety tak głęboko jak chce. Polecanko.
5
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Wasze oceny gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Wczoraj o 16:44:59 »
The Messenger (XSX)

Grafika: 4
Dźwięk: 8+
Grywalność: 8

+ muzyka
+ rozgrywka
+ poziom trudności
+ boss fight
+ eksploracja
+ mapa
+ humor
+ darmowe dobre dlc
+ dwa światy 8 i 16 bit


- niewielka ilość punktów szybkiej podróży


Ogólnie: 8-

Bardzo dobry, wciągający tytuł.
Dla fanów metroidvani i gier zręcznościowych obowiązek do ogrania.



6
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Maja 11, 2024, 16:49:36 pm »
Z marzeń to coalition by się nadal aby zrobić jakiegoś tpp w świecie Starcrafta.

Podoba mi się Twoje marzenie. Szkoda, że M$ tego nie zrobi… Lekkie nadzieje były, ale już mi przeszły.
7
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moldar dnia Maja 11, 2024, 10:49:41 am »
Gearsy są pewniakiem i w sumie to mocno czekam na pokaz, niby gra wymęczona, ale jednak dalej lubię ten gunplay. Z marzeń to coalition by się nadal aby zrobić jakiegoś tpp w świecie Starcrafta.

Forza, no cóż, horizon to ich obecnie największa i najważniejsza gra, stworzyli najpopularniejsze wyścigi, więc trzeba ciągnąć temat. Pytanie czy są w stanie robić dwie gry naraz.
8
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RyoHazuki dnia Maja 10, 2024, 17:41:21 pm »
Jebnę, jak sie okaże, że ich cały plan to kolejna Forza i Gearsy (które pewnie nie dowiozą, jak Halo).
Zapowiedzą kolekcje na PS5.
9
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Maja 10, 2024, 15:49:55 pm »
Jak dla mnie to oni nigdy nie wyszli z tego miejsca. Phil odwrócił tylko to co było kontrowersyjne, a potem miotał się, aż do czasu GP. Teraz znowu się miota, ale środowisko trochę się zmieniło i powinien być w lepszym położeniu, gdyby nie GP.

Ja myślę, że to się wciąż da uratować, ale wymaga to decyzji, które rozzłoszczą część fanów (głównie beneficjentów GP). Wciąż zostają dwa problemy - Bethesda i ActiBlizz. Do ich zakupu nie powinno było dojść, szczególnie tej drugiej. Ich gry powinny pozostać multiplatformowe, aby firmy były dochodowe, co z drugiej strony trochę podkopuje markę M$. Z drugiej strony, można by pokusić się o odcięcie Playstation i Nintendo od ich gier i przeczekanie. Ryzykowne, bo ich wyniki finansowe pewnie na długo byłyby niższe, a i bardzo możliwe, że nigdy by nie wróciły do dawnych poziomów. Niemniej sprzedaż konsol mogłaby na tym zyskać.

GP zaś powinno być tym czym był Xbox Live, czy konkurencyjne PS+. Tak można sobie dojechać do streamingu i powrotu do premier Day 1, choć i wtedy wszystko zależy od ilości subskrypcji.
10
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Maja 10, 2024, 12:36:33 pm »
Czyli winna nowego społeczeństwa graczy z nosem w telefonach a nie biednego tracącego zyski ms haha.

Jak tak dalej pójdzie to niedługo ms niebezpiecznie zbliży się do swojego najgłębszego dna w oczach hardcorowych graczy tv, tv, tv itd.

https://youtu.be/nULp0pGKCS8?si=l20SnURvVZkkHDAx

Jprd

Teraz będzie mobile, mobile, mobile.
Strony: [1] 2 3 ... 10