Autor Wątek: GameBoy Evolution  (Przeczytany 14730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

admin Świata Nintendo

  • Gość
GameBoy Evolution
« dnia: Stycznia 17, 2005, 16:10:02 pm »
Panie i Panowie! Teraz mamy dopiero ciekawie.

Już na najbliższych targach E3 ma zostać pokazany następca Game Boy Advance'a! Nintendo nadało już ponoć nazwę kodową swemu nowemu dziecku: Game Boy Evolution. Konsola ma mieć zdecydowanie wyższe parametry od Sony PSP i będzie "klasyczną" konsolą (a więcnie pójdzie w ślady DSa). Plotka głosi, że nośnikiem będą karty SD o pojemności 4 GB!!! Tyle wiemy na chwilę obecną, ale już wkrótce mają być znane bliższe dane. Czekamy na pierwsze zdjęcia i dema!!!

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 17, 2005, 16:14:36 pm »
O.o o.O Jeśli to prawda to  :shock:   Swoją drogą to dziwne że 2 konsolki N będą konkurowały między sobą. Adminie można prosić o linka ?  :wink:

admin Świata Nintendo

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 17, 2005, 18:46:39 pm »
News jest pewny - żródło z pierwszej ręki, oczywiście wiel może się jeszcze zmienić, ale mówi nam to o tym, o czym będziemy mogli myśleć w niedługim czasie. Jak dla mnie to znakomitez zagranie marketingowe Nintendo. Pierwsza rzecz to wyjaśnienie co nam daje ta informacja. Ano to, że Nintendo pracuje nad nową konsolką dość intensywnie. Jeszcze to, że Nintendo może pokaże prototyp GBE na najbliższym E3. Data wydania? No właśnie. Tutaj nie ma nic pewnego. Nintendo nie zabije kury znoszącej złote jaja (DSa) i trochę to pewnie potrwa zanim konsola pojawi się na rynku. Wiemy też, że konsola będzie bezpośrednio rywalizować z PSP (choć nie ma co ukrywać, że to Nintendo jest od początku na lepsej pozycji wszak marka Game Boy to samograj). Wiemy, że Nintendo będzie chciało uniknąć wad Sony (czytnik). Widać zacieśnienie współpracy z Matshusitą, która jest pomysłodawcą SD. Karty 4 GB SD mają do końca 2006 roku osiągnąć cenę podobną do cen płyt DVD (Matshushita nie ukrywa, że kreuje standard SD na następcę technologii DVD (choć wspiera też Blu-ray), a w wielu telewizjach przechodzi się od standardu Digital Betacam i Betacam na HD Panasonica (które używa kart SD - specjalnie zmodyfikowanych, ale zawsze).
Kolejna rzecz. Niedawno słyszeliśmy o nawiązaniu współpracy Samsunga z Sony. Dlaczego Sony zrezygnowało ze współpracy z największym producentem ekranów LCD? Według plotek Sharp podpisał wieloletnią umowę z Nintendo... To wiele wyjaśnia.
Nintendo przespało okres kiedy powinni wypuścić GBE. Ale w jego miejsce wypuścili rewelacyjnego DSA - jakby na przeczekanie. O ile można narzekać na politykę Nintendo w zakresie stacjonarnych konsol, o tyle w przypadku przenośnych nie mam żadnych wątpliwości - dokonują marketingowych cudów. I cokolwiek nie powiecie za kilka lat dzieciaki na całym Świecie nadal będą kojarzyć nazwę Game Boya jako najpopularniesjzej konsolki przenośnej na Świecie. Tym razem wersji o nazwie Evolution.
A co do gier - myślę, że przy tej generacji GB Nintendo postawi też na bardziej dorosłych graczy. Wyobrażacie sobie Eternal Darkness na GBE? Albo RE 4? Będzie cudownie!

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 17, 2005, 19:14:32 pm »
No teraz sie robi ciekawie  :wink: . Mam nadzieje ze to prawda a nie jakis fake. Jesli nastepca GBA dostanie wszystkie tytuly, a Sony podda sie i przestanie rywalizowac o rynek HH, wtedy bedzie naprawde swietnie.
Z drugiej strony moze byc tak jak z DC- PS2- NGC. Najpierw powstalo DC, chwile pozniej mocniejsze PS2 ktore zmiotlo oczekujace na sukces DC, nastepnie NGC ktore mialo byc mocniejsze i lepsze od PS2 rowniez zostalo nie tyle zmiecione co skazane na wymarcie.

Mimo wszystko jestem dobrej mysli. Na takich sprzetach jak GBE i PSP bedzie mozna tworzyc gry z najwyzszej polki.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 17, 2005, 19:55:17 pm »
2 konsolki od Nintendo to nie konkurencja dla samych siebie.Bo DS to zupełnie inny produkt niż GB, co podkreślało Nitendo jeszcze przed startem Dual Screena :twisted:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 17, 2005, 20:00:40 pm »
Jaaaasne, każdy ma forsę żeby kupować na raz dwie gry na dwie różne platformy tej samej firmy....

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 17, 2005, 20:21:55 pm »
Wszyscy nie, ale Amerykanie i Japończycy tak :wink:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 17, 2005, 20:50:53 pm »
JEdyna rzecz ktora mnie dziwi to to ze informacji o GBE nie ma na zadnym innym serwisie, cos czuje ze to podobna akcja jak z tymi ekranikami  :? .
Na razie w stanach sprzedalo sie cos okolo 1.5 mln DS'ow, premiera PSP juz niedlugo, pozostaje obstawiac jak szybko DS spadnie na dol list sprzedazy.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 17, 2005, 20:53:19 pm »
Drogie panie, powiem krótko i zwięźle GBE(moge go tak nazywać ? :) )- O_ŻESZ_KURDE_JA_PIER***E. ale sie podnieciłem kurde kurde kurde kurde.......

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 17, 2005, 20:58:45 pm »
Cytuj
Wszyscy nie, ale Amerykanie i Japończycy tak


To dlaczego ostatniego Metroida zrobiono tylko na DS, kompletnie olewajac Advance'a - skoro on też jest na rynku ?

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 17, 2005, 21:11:32 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Cytuj
Wszyscy nie, ale Amerykanie i Japończycy tak


To dlaczego ostatniego Metroida zrobiono tylko na DS, kompletnie olewajac Advance'a - skoro on też jest na rynku ?


Aby zachęcić do kupna ds?

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 17, 2005, 21:28:21 pm »
GBA ma procesor 16Mhz i mniej niż megabajt RAMu. Nie ma siły żeby zrobić Metroida na GBA w 3D.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 17, 2005, 22:29:49 pm »
AŚN- skad bierzesz te wszystkie informacje? Z glowy?
Zaden inny serwis nie mowi ani o pokazaniu GBA2 na E3, ani o rzekomym przejsciu Sharp'a na strone nintendo Nintendo. Ktos tu sciemnia :? .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

admin Świata Nintendo

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 17, 2005, 22:52:22 pm »
Poszukaj, a znajdziesz...

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 18, 2005, 17:44:52 pm »
Jeżeli to coś będzie miało dużo wspólnego z Advancem - świetnie. Ale czy przebije PSP? Wątpię :?

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 18, 2005, 18:26:40 pm »
Total fake, nigdzie o tym nie pisza, masz wtyki w Nintendo adminie?
Proponuje zapomniec o nazwie GBE i przypomniec sobie o GBA2, przynajmniej dopuki informacja o rzekomym pojawieniu sie nastepcy GBA nie pojawi sie na jakims cywilizowanym serwisie (no offence ś n) jak na przyklad GO .

EDIT:
Jesli to sie okaze prawda to bede plakal ze szczescia :D , a na razie chcialbym zeby AŚN wystawil jakis link do informacji, bo jesli tylko jeden serwis w necie ma dana informacje to to jest moim zdaniem fake.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 18, 2005, 19:12:07 pm »
nie dosc, ze 'czlowiek ktory nie lubi myslec obiektywnie' to jeszcze wazeliniarz rotfl :lol:

mam nadzieje, ze to cudo wyjdzie w europie dopiero w 2k7.......


ciekawo co zrobi wudi jezeli to okaze sie prawda ;>

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 18, 2005, 20:47:09 pm »
Nie no Wudi, czy ty umiesz szukać informacji w internecie? Jest takie coś jak Google, poszukaj tam,a znajdziesz :roll:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 18, 2005, 21:07:46 pm »
Kov4 znalazles cos na necie? Bo ja nic oprocz jakichs malych informacji mowiacych ze GBE bedzie posiadalo grafike porownywalna do tej z DC (nie bylo wzmianki o mocy duzo wiekszej od PSP, DC ma chyba slabsza grafe niz hh Sony) , bedzie uzywal minidiscow i pojawi sie gdzies w roku 2006.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 19, 2005, 14:59:10 pm »
A czego chcesz więcej? Informacji o grach? Dokładny czas premiery, a może od razu wygląd konsoli? :roll:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 19, 2005, 15:10:54 pm »
Dobrze ze to jest forum na ktorym sie pisze bo slowa cisna sie na jezyk, a po wypowiedzeniu odcisly by sie na twoim mlodym umysle.
Nie ma zadnej wzmianki o pojawieniu sie GBE na E3, jest wzmianka o pokazaniu Revolution . Mysle ze IG mialo by taka informacje w swoich zasobach gdyby bylo to prawda, poza tym jesli sie cos pisze to powinno sie podawac zrodlo pochodzenia ingormacji, tez moge nawymyslac glupot i modlic sie o to zeby sie spelnily :/ , poza tym nigdzie nie pisze ze GBE bedzie o wiele mocniejsze od PSP.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 19, 2005, 18:58:37 pm »
Cytuj
Dobrze ze to jest forum na ktorym sie pisze bo slowa cisna sie na jezyk, a po wypowiedzeniu odcisly by sie na twoim mlodym umysle.


Ojej! Tylko nie to! Proszę Cię, nic do mnie nie mów! W przeciwnym razie popsuje mi się psychika i co ja biedny zrobię? :cry:

 
Cytuj
poza tym nigdzie nie pisze ze GBE bedzie o wiele mocniejsze od PSP.


A więc tak: Dreamcast miał lepszą grafikę od PSX. PSP miał mieć grafikę lepszą od PSX, ale nie mówili, że lepszą od Dreamcast'a. Niny powiedziało, że GBE będzie miał grafikę podobną do Dreamcast'a, a więc dedykując będzie też miało lepszą grafikę* od PSP.

*Sorka za nadmiar słowa ,,grafika", mam mało czasu, ale lekcje trzeba jeszcze odrobić :?

EDIT
Cytuj
Od PSX to ds ma lepsza grafe, a psp DC bije na głowe spokojnie


Aha, jak tak to przepraszam, głupim żem :oops: .

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 19, 2005, 19:13:20 pm »
Cytat: "kov4"

A więc tak: Dreamcast miał lepszą grafikę od PSX. PSP miał mieć grafikę lepszą od PSX, ale nie mówili, że lepszą od Dreamcast'a. Niny powiedziało, że GBE będzie miał grafikę podobną do Dreamcast'a, a więc dedykując będzie też miało lepszą grafikę* od PSP.

*Sorka za nadmiar słowa ,,grafika", mam mało czasu, ale lekcje trzeba jeszcze odrobić :?


Od PSX to ds ma lepsza grafe, a psp DC bije na głowe spokojnie

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 19, 2005, 20:26:43 pm »
Miazga ma rację. PSP bije DC (moze nie na glowe).

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 19, 2005, 21:01:13 pm »
A wszystko to dlatego ze ekraniki male, bo na screenach te gry juz takie kozackie nie sa.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Piekny Roman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2004
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 21, 2005, 12:00:52 pm »
Szanowny Adminie Sw.Nintendo.
Jezeli sadzisz ze koszt wyrodukowania karty SD do 2006 zrowna sie z kosztem wyprodukowania CD,DVD czy chociazby UMD to ja gratuluje zabojczej dawki optymizmu.Otoz jezeli nintendo zdecyduje sie na cos takiego jak zastosowanie karty SD i to jeszcze o pojemnosci 4GB to bedzie to dla niej samobojstwem.Jako byly pracownik firmy Technicolor Poland(Tomson Multimedia) wiem iz koszt wyprodukowania jednej plyty DVD rowna sie okolo 0,40zl.Teraz wezmy na tace taka karte SD.W detalu mozna kupic karty np 1Gb za okolo 300zl(oczywiscie sa to najwolniejsze karty o predkosci zapisu i odcztytu maksymalnie 2mb/s.Taka sama karta tylko ze szybsza (5mb/s) kosztuje juz ponad 400zl.Teraz pytanie ile kosztuje wyprodukowanie takiej karty?Otoz nie znam odpowiedzi na takie pytanie-ale dajmy na to ze kosztuje te 1/10 ceny detalicznej to daje jakies 40zeta.No i w tym momencie ja nie widze jakby to mialo sie oplacac.To ile by kosztowaly te gry w sklepie?

Zas jezeli chodzi o zekome ujawnienie informacji na temat nastepcy GBA,to jest to czyste zagranie marketingowe majace na celu odwrocic uwage tych osob ktore nosza sie z zamiarem kupna PSP.Po prostu po  tym jak PSP wreszcie sie pokazalo na rynku i zaprezentowalo swoje mozliwosci,ludzie zwrocili swoja uwage na te wlasnie maszynke.Bo jest ona iscie niesamowita!

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 21, 2005, 14:47:20 pm »
Hehe ale  afera sie zrobila...  ja powiem tylko ze to sa PLOTKI i nie wiadomo jaka grafe bedzie mial GBE czy lepsza od PSP czy  gorsza wiec klutnia jest bez sensu :/ ::/

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 21, 2005, 17:19:24 pm »
Ale te plotki sa bardzo powazne, ktos probowal nawet zbombardowac tym angielska Wikipedie :o

admin Świata Nintendo

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 21, 2005, 17:32:44 pm »
Plotki te pochodzą z bardzo wiarygodnego źródła. Zresztą prawdopodobnie w drugim tygodniu lutego będzie dość duży wyciek informacji. Nie tylko my o tym pisaliśmy (na marginesie).

Piękny Roman - jasne, że na dzień dzisiejszy nie. Ale w perspektywie 2 lat - może już tak. Zresztą nie bierzesz jeszcze jednego pod uwagę. Płyty UMD też nie są tanie. Ale opróćz ceny ma tu znaczenie standard. Sony chce wprowadzić do profesjonalnej telewizji standard UMD, Matshusita, która wspiera Nintendo w opozycji wprowadz karty SD. Więc opróćz kosztów co innego ma tu znaczenie.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 21, 2005, 18:20:47 pm »
Informacja o grafice zostala podana przez nintendo i jest pewna, przynajmniej tak pisze na jednej stronce.
Co do dyskow to UMD jest zupelnie inna technologia od SD, nie ma sensu ich porownywac.
Przez chwile myslalem ze ten news jest prawdziwy, pozniej sie zastanowilem a pozniej to olalem. Roman ma 100% racji .
Nawet jesli GBE wyjdzie to nie bedzie wymiatalo tak jak powinno, gdyby mialo moc XBox'a to by bylo cos, a tak to nic szczegolnego panowie z nintendo nie zrobili.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 21, 2005, 19:39:50 pm »
A ja jestem bardzo ciekaw, co Big N wymyśli. Nintendo DS nie był kontynuacją Advance'a - i całe szczęście. Dlatego jestem bardzo ciekaw, jak będzie wyglądał nxt gen na miarę Pana Zaawansowanego, bo sam nie mam żadnej koncepcji. Jeśli pogłoski o Golden Sun 3 wydają się większości wymysłem, a nietrudno znaleźć już nowe postaci (!), to co dopiero, jesli serwisy internetowe tak zywo zareagowaly na ta plotke?Ninna nie pozostanie obojetna na premiere PSP, tym bardziej, ze po ujawnieniu screenow do najbardziej spodziewanych tytulow na DualScreena zmniejszylo mu sie grono zwolenników...

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 21, 2005, 20:28:04 pm »
GBe zapewne będzie miał możliwości jak GC.Jeśli nielepsze.Może być xtra!Granie w takiego MP w autobusie, w szkole:), gdziekolwiek to może być coś.Albo taka Zelda... :roll:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 21, 2005, 20:37:58 pm »
a jeszcze niedawno wszyscy zwolennicy N mówili, że handheld nie powinien mieć super możliwości technicznych i dlatego PSP jest z góry na pozycji przegranej :roll: :?

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 21, 2005, 20:39:12 pm »
Ja nic nie mówiłem takiego... :lol:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 21, 2005, 20:54:20 pm »
Handheld powinien miec takei mozliwosci, ale nie moze... hmmm... wygladac jak okladka KŚ, jeśli wiecie, o co mi chodzi  8)

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 21, 2005, 21:24:53 pm »
GBA2 bedzie slabsze od PSP, zapewne bedzie tez gorzej wygladalo.
Panowie z Nintendo zapewne nie spodziewali sie az takiego ataku ze strony Sony.
GBA2 bedzie super, ale watpie zeby dalo rade PSP, po prostu, N rzadzilo niepodzielnie rynkiem hh przez 16 lat, czas na zmiane.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

admin Świata Nintendo

  • Gość
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 22, 2005, 00:08:33 am »
Wudi. Masz rację. Czas na zmianę. W Twoim przypadku lekarza. Obecny Cię oszukuje.

PSG

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-08-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 22, 2005, 11:12:25 am »
AŚN - Dobry tekst nawet bardzo dobry . buhehehe
DIABLO 2 :  3 LATA NA NECIE    CZAS SOBIE ZROBIC PRZERWE

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 22, 2005, 11:47:45 am »
Dajcie spokój Wudiemu, w tym, co on mówi, jest dużo racji  :idea:

Powoli przestajemy dzielić konsole na stacjonarne i przenośne, gdyż handheld był synonimem cienko popiskującego, rozpixelowanego Maria. Świat dąży do miniaturyzacji, ale z czasem w małym urządzeniu będzie można zmieścić coraz więcej elektroniki. Rynek ten odkrywa się więc dla wszystkich, mamy zatem szansę na ujrzenie setek świetnych tytułów.

Nie wiem, jak Nintendo wybroni się ze szturmu Sony, lecz coś mi mówi, że GBE nie pobije PSP, bo o innowację w tym przypadku trudno :|

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
GameBoy Evolution
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 22, 2005, 13:06:53 pm »
a jeśli okaże sie że REVOLUTION- następca GaCoperza będzie przenośnym hendeldziorkiem :) i właśnie na tym miałaby polegac ta "revolucja" hiehie.