Autor Wątek: Super Smash Bros.  (Przeczytany 4706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« dnia: Maja 17, 2005, 20:57:49 pm »
Otóż pierwsze zdanie konferencji, "Wczoraj wieczorem grałem w Super Smash Bros." Iwaty raczej nie było przypadkowe ;)
Otóż jak było powiedziane na konferencji, tytułem startowym z dostępem do neta.
Prawdę mówiąc chyba kupię to przy premierze z Revo [;

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2005, 19:01:35 pm »
I ja kupię Revolutiona wraz z kolejnym Smash Brosem. No dobra, będzie gra w necie, tylko czy pojawią się też inne zmiany? Fajnie by było gdyby wśród nowych postaci pojawiła się ekipa z Wario Ware i Krystal ze Star Fox'a. Poza tym chciałbym ujrzeć więcej wybajerowanych stylów walki i tryb minigier, a także tryb story dla 2 wyjadaczy.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Danio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2005, 19:45:57 pm »
To będzie świetny tytół, ale nie widze on-line... Więcej postaci, plansze i ataków, a będzie hit!

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 21, 2005, 19:16:29 pm »
Prosimy o nowe techniki, i oczywiście oprawę graficzna :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 21, 2005, 20:07:01 pm »
I oczywście nowe postacie :)
Musi, po prostu musi być mój ukochany Wario :)
Btw. Smash był jedną z najbardziej rozbudowanych gier w jakie grałem (chodzi mi o ilośc opcji), 25 postacie, plansze (plansze były genialne, a do tego czasami takie niezauważalne smaczki na które nie zwraca się zbytnio uwagi podczas walki a dopiero na spokojnie, jak scena z MAjora`s Maska :)), multum opcji, możliwośc włączenia i wyłączenia każdego przedmiotu, figurki, kilka trybów single playera...
I to wszystko się zemiściło na 1,4 GB płytce... ciekawe co będzie na 9GB płytce... i jaka będzie  z tym Rewolucja...
Tak prawdę mówiąc nie chcę zbytnio rewolucji w revo... aktualne standardy gier (cyzli pad) w zupełności mi odpowiadają...

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 21, 2005, 21:07:44 pm »
Mam nadzieję,  że będą miecze, bo naprawdę głupio sie czułem grając Kirbym albo Zelda z karabinem laserowym ... Albo Linkiem z kwiatuszkiem ...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 22, 2005, 09:51:50 am »
Nie róbmy z tej gry Soul Calibura. To ma być wesołe podejście do tematu gier wydawanych przez nintendo. Nie przesadzajcie - plansze nie są aż tak zarąbiste, mają dużo elementów ruchomych, zmieniają swój układ, ale wygląda to bardzo słabo (trasa F-zero grafa jak z N64 w wyższej rozdziałce). Postacie są strasznie źle zbalansowane i mam nadzieję, że na revo hal laboratory choć trochę je wyważy, żeby można spokojnie grać ulubioną postacią mając równe szanse.

Z ilością postaci nie ma co się martwić, zabraknie pomysłów to dadzą więcej pokemonów :). Nie będzie to wielki hit gra na 8 moim zdaniem. Na pewno sobie kupię.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 22, 2005, 10:29:22 am »
W sumie gra w multi powala.
Postacie są takie jak powinny być, jak ktos jest szybki to jest słaby i na odwrót.
Plansze nie powalają graficznie,. lecz często miło znajduje się w nich malutkie szczegóły :)
Jestem ciekaw jak będzie teraz wyglądać Smash... jesli dobrze wyczytałem nowego Smasha robi team Shigsy`ego zamiast HAL`a (pracami nad Melee kierował Satoru Iwata).

Tarniak

  • Gość
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2005, 13:10:57 pm »
Chciałbym, żęby była bardziej dynamiczna względem SSB na N64 i GC. Fajowo się w to grało, ale gdyby było szybciej (z pominięciem chaosu wszelkiego) to grałoby się jeszcze przyjemniej.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2005, 19:53:03 pm »
Ta postacie są jedne szybkie, jedne silne... i co niektóre super szybkie i silne a inne wolne i słabe. Wiecie o co biega, niech każdy ma jakiś plus (jest dobry we wszystkim, jest dobry w blokach itp.)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 22, 2005, 20:53:19 pm »
Cytat: "Setezer"
Ta postacie są jedne szybkie, jedne silne... i co niektóre super szybkie i silne a inne wolne i słabe. Wiecie o co biega, niech każdy ma jakiś plus (jest dobry we wszystkim, jest dobry w blokach itp.)

Najwolniejsi są Ganon i Bowser... czy oni są słabi? Nie
Nie ma szybkiego i silnego.
Każdy ma jakąś słabość... niby taki Falcon jest i silny i szybki... ale jak nim robisz krok to od razu biegnie... każdy ma plusy i minusy, nie moze być kogoś szybkiego i silnego...

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 22, 2005, 22:03:54 pm »
Zapomniałem nazwy tego zawodnika .... taki czerwony z mieczem który się ładuje :) On był dla mnie super-wyważony i nie miał minusów ... nio możej ak walnął z całej pety w podłoge to i jemu gluty z nosa wyleciały ( czyt. odebrało mu życie )  :?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 22, 2005, 22:09:39 pm »
Cytat: "Shadowek"
Zapomniałem nazwy tego zawodnika .... taki czerwony z mieczem który się ładuje :) On był dla mnie super-wyważony i nie miał minusów ... nio możej ak walnął z całej pety w podłoge to i jemu gluty z nosa wyleciały ( czyt. odebrało mu życie )  :?

Roy. Ostatnio rzerzuciem się naRoya ponieważ jest szybki i ma dwa najsilniejsze ataki gry...
1. Fire Blade, w pełni doładowany 50%, zabiera 10, ale jest niesamowity, rpawie pewny KO...
2. Counter. A tak dokładnie scounterowanie Fire Blade`a. Przy pełnym doładowaniu i w odpowiednim momencie naciśnięcia w dół B zadaje 75% nic tobie nie robiąc... wielki power, żeby nie było KO trzeba miećź farta...

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 22, 2005, 22:15:19 pm »
No właśnie Roy :) I jego drugi "odpowiednik" jak on miał na imię ? :) Tysh miał miecz

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 23, 2005, 15:54:03 pm »
Marth, on był szybszy, ale słabszy :/

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 25, 2005, 23:19:21 pm »
Rzeczywiście zrównoważone postacie :P

Player01

  • Gość
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #16 dnia: Września 03, 2005, 23:29:36 pm »
Ta gra bedzie jednym z tytulow ktore sprzedadza ta konsole, moje uczucia co do SSBM zawsze byly mieszane, jednak jest to gra z ktora teraz spedzam najwiecej czasu na PSP (specjalny port).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 07, 2005, 07:42:33 am »
Ok, na poczatku male wyjasnienie, zeby nie bylo ze jakis AntyNintendoFan sie znalazl, zawsze stalem murem za ta firma, ale dajcie spokoj, rozumiem ze jest to party game, i w swoich zalozeniach nie ma to byc ani powazna gra z super fabula i bijaca po oczach oprawa, czasy sie zmienily, gracze dorosleja, moze i ta gra sprzeda Revo a moze nie sprzeda, ale nie sadze zeby kazdy czekal zacierajac lapki na nowe SB, ile mozna sie bawic mariem, yoshim i innymi postaciami ze swiata N, gracze naprawde potrzebuja mocnych, powaznych tytulow, a przynajmniej Ja :) a nie biegania Pokemonem z kijkiem w lapce za Foxem z karabinem. I nie wiem jak by nie bylo Revolucyjne nowe Revo to i tak bez Revolucyjnych gier nic nie zdzaiala :) Zelda, Metroid jestem na Tak ale nie kolejne SB.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 07, 2005, 10:45:05 am »
Wiesz, tez nie jestem fanem tej gry, ale SSBM byl najlepiej sprzedajaca sie gra na GC, wiec trudno zeby go teraz nie wydali na Revo...

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Super Smash Bros.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 07, 2005, 15:56:09 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
Ok, na poczatku male wyjasnienie, zeby nie bylo ze jakis AntyNintendoFan sie znalazl, zawsze stalem murem za ta firma, ale dajcie spokoj, rozumiem ze jest to party game, i w swoich zalozeniach nie ma to byc ani powazna gra z super fabula i bijaca po oczach oprawa, czasy sie zmienily, gracze dorosleja, moze i ta gra sprzeda Revo a moze nie sprzeda, ale nie sadze zeby kazdy czekal zacierajac lapki na nowe SB, ile mozna sie bawic mariem, yoshim i innymi postaciami ze swiata N, gracze naprawde potrzebuja mocnych, powaznych tytulow, a przynajmniej Ja :) a nie biegania Pokemonem z kijkiem w lapce za Foxem z karabinem. I nie wiem jak by nie bylo Revolucyjne nowe Revo to i tak bez Revolucyjnych gier nic nie zdzaiala :) Zelda, Metroid jestem na Tak ale nie kolejne SB.

Najbardziej pokazuje to sprzedaż Nintendogsów ;)
Zabawa z Mariem i Yoshim.... czy mi się wydaje czy ktoś tu obraża najlepsze serie gier wszechczasów? No dobra, wracam do moiuch pieluszek zagrywając się Yoshi`s Island (jak ktoś nie grał mocno polecam - najlepsszy sidescroller).
Smash... już samo Melee przez neta świetnie by się sprzedało... ale to się sprzeda jeszcze lepiej ;)
Mówię wam, Smash online NIE MOŻE być zły, po prostu nie ma prawa ;)