Autor Wątek: Kto pracuje nad grami na Revolution  (Przeczytany 4901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

admin Świata Nintendo

  • Gość
Kto pracuje nad grami na Revolution
« dnia: Września 09, 2005, 09:54:23 am »
Znakomite wiadomości dla fanów Nintendo : KLICK

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #1 dnia: Września 09, 2005, 11:44:14 am »
No i co z tego? Programiści pisza gry na różne platformy, co w tym jest tak wyjątkowego, że trrzeba zakłądać nowy temat?

Apollo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #2 dnia: Września 09, 2005, 12:29:25 pm »
THQ bedzie robilo gry na Revolution? Ja bym sie fo tego nawet nie przyznawal :) Co oni moga wydac, nowego Army Mena?

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #3 dnia: Września 09, 2005, 16:44:14 pm »
Chętnie bym zrobił jakąś grę na Nintendo Revolution, ale puki co nie mam jak ( wiecie, mam puki co inną pracę i chcę na jakąś rentę zapracować, nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, ale pracuję nad tym ). A poza tym snoby z forum Świata Nintendo chwalą się swoimi bądź co bądź nijakimi pomysłami, a moje mimo iż są ambitniejsze i lepsze są wyśmiewane :( .

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Apollo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #4 dnia: Września 09, 2005, 17:10:48 pm »
Pochwal sie swoimi pomyslami :) Na ŚN nie zagladam, bo az mnie mdli od tamtejszych fanbojow nintendo (choc sam mialem N64 i Gamecube).

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #5 dnia: Września 09, 2005, 22:29:36 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
A poza tym snoby z forum Świata Nintendo chwalą się swoimi bądź co bądź nijakimi pomysłami, a moje mimo iż są ambitniejsze i lepsze są wyśmiewane :( .


po pierwsze myslalem, ze obrazanie innych uzytkownikow nie jest mile widziane

po drugie Twoje pomysly sa do D**Y krotko mowiac, nie sa nawet troche lepsze od tego co zaprezentowal Revo, i tylko on bo nikt inny niczego nie prezentowal, wiec z laski swojej przestan ciagle gadac o tym jaki Ty jestes bideny i wez sie za swoje pomysly, bo na razie nic szczegolnego nie prezentuja

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #6 dnia: Września 09, 2005, 22:39:57 pm »
Cieszyć sie z THQ?! Ktoś chyba postradał zmysły.

Cytuj
po drugie Twoje pomysly sa do D**Y krotko mowiac


Hehe, zgadzam sie w 100% :)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #7 dnia: Września 10, 2005, 16:30:36 pm »
Faktem jest, że na Revo ukaże sie dużo gier innych firm ale najważniejsze dla tych firm są zarobki...najpierw Revo musi sie dobrze sprzedać, to podstawa!Jak dobrze sie sprzeda, spodziewajmy sie wielu rewelacyjnych gier!

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #8 dnia: Września 10, 2005, 20:02:01 pm »
Jedyną dobrą grę, jaką wydało, imo, THQ to (seria) Moto GP. Wiadomość, że ta firma zacznie zajmować się tworzeniem/wydawaniem gier na nową platformę Nintendo nie przyprawia mnie o szybsze bicie serca ;).

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #9 dnia: Września 11, 2005, 17:26:37 pm »
Cytat: "Blink"
Cytat: "Joshimitsu"
A poza tym snoby z forum Świata Nintendo chwalą się swoimi bądź co bądź nijakimi pomysłami, a moje mimo iż są ambitniejsze i lepsze są wyśmiewane :( .


po pierwsze myslalem, ze obrazanie innych uzytkownikow nie jest mile widziane

po drugie Twoje pomysly sa do D**Y krotko mowiac, nie sa nawet troche lepsze od tego co zaprezentowal Revo, i tylko on bo nikt inny niczego nie prezentowal, wiec z laski swojej przestan ciagle gadac o tym jaki Ty jestes bideny i wez sie za swoje pomysly, bo na razie nic szczegolnego nie prezentuja

Blah, blah, blah. Znawca się znalazł -_-. Nawet ich nie znasz więc co się wypowiadasz?? Poza tym chętnie je przedstawię mądralo i udowodnię, że Ty podobnie jak każdy inny recenzent gier się w ogóle nie znasz ( bo który polski recenzent się zna?? ). Nikogo nie obrażam, tylko przytaczam fakty :roll: .
Poza tym zaprezentowałem wczoraj jedenmu takiemu autorowi gier nie wiem skąd wstępne zarysy swoich conceptów i nie miał zastrzeżeń. A Ty jak chcesz graj sobie w cONCEPT bALLA czy jak tam się ta profanacja gry video nazywa.....

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Tarniak

  • Gość
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #10 dnia: Września 11, 2005, 17:31:40 pm »
Mi możesz pokazać, jeśli chcesz, żebym ocenił.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #11 dnia: Września 11, 2005, 18:27:50 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
Cytat: "Blink"
Cytat: "Joshimitsu"
A poza tym snoby z forum Świata Nintendo chwalą się swoimi bądź co bądź nijakimi pomysłami, a moje mimo iż są ambitniejsze i lepsze są wyśmiewane :( .


po pierwsze myslalem, ze obrazanie innych uzytkownikow nie jest mile widziane

po drugie Twoje pomysly sa do D**Y krotko mowiac, nie sa nawet troche lepsze od tego co zaprezentowal Revo, i tylko on bo nikt inny niczego nie prezentowal, wiec z laski swojej przestan ciagle gadac o tym jaki Ty jestes bideny i wez sie za swoje pomysly, bo na razie nic szczegolnego nie prezentuja

Blah, blah, blah. Znawca się znalazł -_-. Nawet ich nie znasz więc co się wypowiadasz?? Poza tym chętnie je przedstawię mądralo i udowodnię, że Ty podobnie jak każdy inny recenzent gier się w ogóle nie znasz ( bo który polski recenzent się zna?? ). Nikogo nie obrażam, tylko przytaczam fakty :roll: .
Poza tym zaprezentowałem wczoraj jedenmu takiemu autorowi gier nie wiem skąd wstępne zarysy swoich conceptów i nie miał zastrzeżeń. A Ty jak chcesz graj sobie w cONCEPT bALLA czy jak tam się ta profanacja gry video nazywa.....


oczywiscie, ze zaden polski recenzent sie nie zna, bo przeciez tylko zagraniczni moga miec swoja opinie o grze -_-

Twoje pomysly znam, bo zamiesciles je na forum i jeszcze raz Ci wytlumacze ze TY MASZ TYLKO POMYSLY na papierze, takich ludzi jest miliony, i co? nikt ich nie zauwaza, dopiero jak zablysna jakis rewolucyjnym pomyslem moze ktos ich zaczepi, ale Ty nic takiego nie masz, a Concept Ball jest czyms, czego Ty za 5 lat nawet nie osiagniesz

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #12 dnia: Września 12, 2005, 16:49:56 pm »
Cytat: "Blink"

oczywiscie, ze zaden polski recenzent sie nie zna, bo przeciez tylko zagraniczni moga miec swoja opinie o grze -_-
Po niejednokrotnym przeczytaniu PE się o tym przekonałem~_^
Cytuj


Twoje pomysly znam, bo zamiesciles je na forum i jeszcze raz Ci wytlumacze ze TY MASZ TYLKO POMYSLY na papierze

Cóż, w końcu nikt nie zaczynał inaczej produkcji jak nie od prostego z początku pomysłu, ale co Ty tam możesz wiedzieć. W końcu jesteś znany z żekomo najlepszego serwisu internetowego o grach, którego forma osłabła ( kiedy dziennie było 5 zapowiedzi na każdy dział ).
Cytuj
takich ludzi jest miliony, i co? nikt ich nie zauwaza, dopiero jak zablysna jakis rewolucyjnym pomyslem moze ktos ich zaczepi
Well, nie przedstawiłem do końca swoich konceptów. Jakbyś nie wiedział udało mi się wymyslić wspaniały i prosty zarazem system walki do Phoenix Square. Za przykład niech Ci posłużą takie pojęcia jak np. Tag Counter, Charge Combo, Counter Throw i Advanced Tag Team Fighting ( opiszę je innym razem na Twoje wyraźne życzenie ). Warto też byłoby dodać o Madman's Tale, który jest tym czym powinien być Shaman King na PS2 ( czyli chybrydą fightera i RPG'a ) przy czym tworząc motyw walki oczywisty, nie frustrujący i nie paściarski tak jak w Królu Szamanów. A co powiesz o Gangster's Life?? Te Wasze ukochane Grand Thefty są osadzone w czasach XX wieku, a GL jest osadzone w czasach przyszłości co jak się domyślasz zaowocuje nowymi rozwiązaniami ( takimi jak kradzież mecha policyjnego ). A wspomniałem o motywie porywania ludzi, czy motywie skradankowym w muzeach?? A co do J&K tutaj też jest niemało bajerów takich jak np. prosty system walki umożliwiający nam wyprowadzenie wielu ciosów, rzutów itp. W końcu już sam fakt iż łączę większość gatunków w jednej grze jest absolutnym novum bo kojażąc poszczególne elementy ( nie tylko te, że tak nazwę ogólne ) z poszczególnych gier pozwoliły na stworzenie momentami czegoś nowego ( jak np. statystyki Beast Points, których nigdzie nigdy nie było ). Wiem, że nie bardzo wiesz o czym mówię, ale przecież sam wiesz, że jako przeciętny recenzent nic nie wiesz na ten temat. Ale jak łądnie poprosisz to może to opiszę w następnym poście, ale musisz być grzeczny!! :wink:  
Cytuj
ale Ty nic takiego nie masz, a Concept Ball jest czyms, czego Ty za 5 lat nawet nie osiagniesz
A co takiego nadzwyczajnego ma Concept Ball?? Zabawy z piłką na ekranie dotykowym mają pojawić się w Super Monkey Ball DS, ponadto na DS'a jest już coraz więcej gier zręcznościowych wykorzystujących ekran dotykowy ( jak np. Project Rub czy Wario Were - a będzie ich znacznie więcej ). I nie pomoże nawet tu fakt, że są w owej karykaturze gry elementy Ponga czy Arkanoida. W końcu ja też coś wymyśliłem w tym przypadku ( połaczyłem Ponga z Pinaballem, tak samo też uczyniłem z Arkanoidem ). Anyway co za problem wymyślić zręcznościówkę na DS'a?? Odpowiedź: ŻADEN :!:  :!:  :!:  Mi się udało wymyślić coś czego jeszcze nie było. Co powiecie np. o Racket Ball DS?? Czyli piłce rakietowej wykorzystującej stylus i ekran dotykowy?? Fakt, Revo to programista, kiedy ja jestem tylko grafikiem amatorem. Ale nie widzę przeszkód by tą "słabość" obrucić w siłę. Do tego jeszcze dodam, że TFUrczość rEVO to jak to rzekł jakiś tam analfabeta ( bodajrze Mickiewicz ) "Kościół w któym nie ma Boga".  Uważam tak dlatego, że gdyby każdy kto robi proste gierki jest kimś wielkim to pracowników takich firm jak 3DO, ITE czy Midas powinniśmy nosić w lektyce. A jednak nie. Każda budowla powinna mieć soluidny fundament i uważam, że moje koncepty go mają, kiedy zaś CB ( nie, nie Crash Bandicoot ) jest budowlą na ruchomym piasku :? .

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #13 dnia: Września 12, 2005, 22:18:47 pm »
omg...to bedzie moj ostatni post na ten temat, ale postaram sie Ci wytluamczyc wszystko jak najlepiej

Cytuj
Po niejednokrotnym przeczytaniu PE się o tym przekonałem~_^


PE nigdy nie czytalem wiec nie wiem, ale w n+ czy innych pismach/serwisach sa zdolni recenzenci

Cytuj
z żekomo najlepszego serwisu internetowego o grach


dokladnie - zekomo, bo nikt nigdy nie mowil, ze jestesmy najlepji, bo tak nie jest i za takich sie nie uwazamy

nastepnie opisal duzo fancy slowek, ale co z tego? wiekszosc Twoich pomyslow jest zaczerpnieta z istniejacych juz serii, Madman's Tale - sam napisales, ze na wzor Shaman Kinga, Gangster cos tam - to samo co GTA tylko inna sceneria

Cytuj
A co takiego nadzwyczajnego ma Concept Ball?? Zabawy z piłką na ekranie dotykowym mają pojawić się w Super Monkey Ball DS


kiedy postwal CB, a kiedy ogloszono MB -_-

i nie pisze wiecej o swoich pomuslach, bo choc piszesz jak to niby ma byc to nigdy nie wiadomo, co by z tego wyszlo, jesliz robisz swoja pierwsza gre, daj mi znac, tylko zebym nie byl juz za stary

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #14 dnia: Września 14, 2005, 16:36:40 pm »
Cytat: "Blink"
Madman's Tale - sam napisales, ze na wzor Shaman Kinga[/wuote] Prawie kolego, prawie. W SK walki były turowe, tutaj zaś tura odnosi się tylko do wybrania postaci którą chcemy walczyć i jej oponenta. Następnie pmiędzy postaciami rozpoczyna się walka wręcz ( Real Time ). Mamy na nią określony czas, gdy on dobiegnie końca, a nikt nie został powalnony na ziemię wtedy rozpoczyna się następna tura, ale tym razem wyboru dokonują przeciwnicy. Jeśli zaś któ Graś z postaci zostanie znokautowana wtedy kończy się jej udział w walce. Widzisz, pierwszy błyskotliwy pomysł na który jeszcze nikt nie wpadł.
Cytuj
Gangster cos tam - to samo co GTA tylko inna sceneria
Bardziej bym porównał to do True Crime, gdyż są tutaj elementy bijatyk i strzelanin ( tak, nasz bohater będzie się biegle znał na sztukach walki i technikach posługiwania się bronią wszelakiej maści ), ale dorzuciłem tutaj jeszcze motyw skradankowy w momentach w których skradamy się po willi ofiary którą mamy zakatrupić lub gdy okradamy muzea z dzieł sztuki, domyślasz się chyba, nie?? Będziemy mogli w tym momencie zmylić strażników rzucając np. w przeciwległy punkt korytarza kamieniem. Miały też dojść takie elementy jak listy gończe. Podobnie jak w GTA im więcej popełnisz przestępstw tym większe będzie zainteresowanie bohaterm. Jako, że FBI nie będzie mogło nas ciągle ścigać roześle listy gończe, więc radziłbym wtedy uważać gdyż byle kto na ulicy może być kablem gdy nas zauważy i porówna z wizerunkiem na liście. Z pomocą przychodzą różnego rodzaje maski i przebrania plus edytor masek dzięki któremu będziemy mogli tworzyć własne maski i przebrania, a co za tym idzie swobodnie poruszać się pomiędzy służbami specjalnymi. Najgożej będzie gdy do kacji wkroczy gwardia narodowa, wtedy będziemy zmuszeni cały czas używać masek, wyprowadzać w pole oponentów i popełniać zbrodnie gdy nikt nie patrzy ( co łatwe nie będzie - w zamierzeniach ). Ponadto poza policją, FBI i wojskiem po piętach będą nam deptać roboty policyjne, do tego dojdą jeszcze mechy i bossowie ( gangsterzy będący celem zabójstwa ). Jak sam widzisz GTA jest przy moim concepcie ubogie.

Cytuj
A co takiego nadzwyczajnego ma Concept Ball?? Zabawy z piłką na ekranie dotykowym mają pojawić się w Super Monkey Ball DS


Cytuj
kiedy postwal CB, a kiedy ogloszono MB -_-

i nie pisze wiecej o swoich pomuslach, bo choc piszesz jak to niby ma byc to nigdy nie wiadomo, co by z tego wyszlo, jesliz robisz swoja pierwsza gre, daj mi znac, tylko zebym nie byl juz za stary
Za póxno! Już napisałem :P  I nie bój się, jeszcze zdąrzę Cię o tym poinformować staruszku!!! :lol:

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Kto pracuje nad grami na Revolution
« Odpowiedź #15 dnia: Października 08, 2005, 15:50:59 pm »
Oj każdy ma swoje fantastyczne pomysły - ja mam miliony - opracowałem już w myślach revolucyjny portal internetowy - ale czy takowy zrobię?

Małymi kroczkami będę się zbliżał do tej idei ale na pewno na drodze pojawi się masa przeszkód

Tak więc idealne plany nie sprawdzają się - nie da się zrobić czegoś idealnego.

Najważniejsze - zacznij pokazywać jak w praktyce sprawdzają się twoje wyobraźnie a nie pisać ogólników

Monolith (Revolution) też na pewno nie obejdzie się przez przynajmniej jednej skazy. :-) hehe


Aha wracając do głównego tematu - THQ robi(ło) dobre gry. Zdopingowani przez Nintendo mogą robić revelacyjne tytuły - czas pokaże - wypada się cieszyć że Nintendo czaruje coraz więcej firm - oby tylko czar nie prysnął :-) hehe