Autor Wątek: TGS i prezentacja S. Iwaty  (Przeczytany 21681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #80 dnia: Września 17, 2005, 11:45:15 am »
To jest projekt IGN`u, jak odkładnie to będzie wyglądać niewiadomo.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #81 dnia: Września 17, 2005, 12:11:36 pm »
a czy widzial ktos podobno na tvn w faktach mowili o tym padzie? :shock:
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #82 dnia: Września 17, 2005, 12:23:26 pm »
jaha, ja widziałem. nic nie pokazali jeno mówili.... heh podobnież przez internautów jednogłośnie wybrany został najgorszym kontrolerem w historii :D

ja mam nowe wykorzystanie dla kontrolera Ninny - GAROTA ;)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #83 dnia: Września 17, 2005, 12:44:02 pm »
No cóż, na świecie został miło przyjęty, zwłaszcza przez developerów którzy mówią o kontrolerze Revolution bardzo miło :)
Btw. podobno nie ma demek na PS3 grywalnych albowiem Sony zaczęło znowu prace nad ulepszonym padem do PS3.... ciekawe...
Ale nawet jeśli chcą żyroskopy dodać to będzie to wymagało robienia gier od początku i zupełnie nowego pada, pamiętajcie że N wydało naprawdę sporo nad żyroskopami i pracowało długo (ok. 4 lat).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #84 dnia: Września 17, 2005, 13:03:51 pm »
Niby czemu gry od nowa mają tworzyć? Tylko zterowanie zmienią.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #85 dnia: Września 17, 2005, 13:13:11 pm »
Cytat: "kun"
jaha, ja widziałem. nic nie pokazali jeno mówili.... heh podobnież przez internautów jednogłośnie wybrany został najgorszym kontrolerem w historii :D


Którzy :lol:
Mistrzowie (Kojima, Molyneux) są zachwyceni i to jest najwazniejsze :D
Redaktorzy największych serwisów IGN i GAMESPOT też oceniają pozytywnie nowy kontroler ninny :)
Z DS było to samo, pierwsze gry, reklamy i wszyscy będa rozumieć o co biega, bo jak narazie to sporo osób nie bardzo łapie 8)
Ja czekam, na dalsze informacje i kurna prezentacje Mario 128 które przesądzi o wszystkim :twisted:

os. grałem dziś w Lylat Wars (starfox 64), tam to by się przydał ten kontroler :]

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #86 dnia: Września 17, 2005, 14:00:25 pm »

Hehe, ja to mam rewolucje (nowy model kontrolera do Revo który wyjdzie za 2 lata  8) .......... ) A tak w ogóle to śmiałem sie że to pilot do telewizora ale jak zobaczyłem filmik to zmieniłem zdanie :) Ciekawe jak sie będzie właśnie grało w takiego Mario 128 na Revo , trzeba będzie skakać po całym pokoju ? :P Czy tylko tym krzyżaczkiem ? :) , a właśnie znalazłem taką fotke na IGN : co to ?? będzie coś takiego ?

Pozdr.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #87 dnia: Września 17, 2005, 14:06:19 pm »
Zupełnie nie pasuje mi ten pad do Revo...To ma być owa rewolucja?Jak sie na tym będzie grało, zupełna PORAŻKA JAK DLA MNIE!Już wole banana od PS3 aniżeli pad Revo. Wszystko sprawdzi sie w praniu ale narazie jest mało ciekawie...

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #88 dnia: Września 17, 2005, 14:17:09 pm »
Jak widzę jest przycisk POWER czyli można pilotem włączać konsole  :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #89 dnia: Września 17, 2005, 14:17:17 pm »
z tą przystawką pad jest lepszy. Bardziej mi się podoba niż sam "pilot". Bo gdyby był sam pilot to Revo dla mnie byłoby durnowate...

selene

  • Gość
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #90 dnia: Września 17, 2005, 16:08:17 pm »
Na poczatku, jak tylko zobaczylam foty z RevoPadem mialam dosc mieszane uczucia, zawiodlo mnie to, ze... jest brzydki :P Ale mozliwosci ma naprawde obiecujace. Jesli gry na Revo beda faktycznie w pelni je wykorzystywac, to bedzie super! Ale jesli bedzie tak jak z DS'em, gdzie w wiekszosci gier drugi ekranik jest jedynie dodatkiem, to bedzie troche slabiej... No i ciekawe jak to bedzie z awaryjnowscia takiego pada.

Ale ogolnie jestem dobrej mysli :] Good work Nintendo! ;]

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #91 dnia: Września 17, 2005, 19:11:20 pm »
Ja jestem teraz tylko ciekaw czy wyjdzie ta konwersja RE5...jak sie będzie grało??

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #92 dnia: Września 17, 2005, 19:29:09 pm »
wydaje mi się, że ta "przystawka" zamknie usta malkontentom piszącym o utrudnionym sterowaniu nie mając jeszcze w/w kontrolera w rękach. jeśli nie jest to fake i tak naprawdę ma wyglądać potencjalna przystawka dla "tradycjonalistów" tom bardzo rad, że dostajemy możliwość wyboru sterowania - innowacyjne czy tradycjonalne



Cytuj
PORAŻKA JAK DLA MNIE(...)Wszystko sprawdzi sie w praniu
zdecyduj się - porażka czy niewiadoma?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #93 dnia: Września 18, 2005, 00:06:25 am »
Jak się będzie grało w RE5? Przeczytajcie na IGN`ie jak można grać na tym padzie w RE4 (domniemania na razie), RE4 zrobiło taki krok dla serii że Capcom twierdzi że nie będzie odwrotu.

oscyp

  • Gość
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #94 dnia: Września 18, 2005, 00:41:47 am »
właśnie granie w fpsy (w które nigdy w zyciu nie grałem) mnie najbardziej rajcuje. od wczoraj cały czas kombinuje jakby tu przyspieszyc czas do premiery revo + jakiś porzadny szuter. no bo jak sobie wyobrażam że podpięta gałką "chodzę" sobie, a "pilotem" napierdzielam w ołpnentów śmigając po całym pokoju to az mnie skręca z niecierpliwości :( dajcie mi RE5 na revo. Dajcie Blacka 2 (nie grałem w żaden z preqeli :D)cholera szczerze mowiąc to już zapomniałem o x360 i ps3 - ci z nintendo robia mi wode z mózgu cholera panie. granie w Moto GP z poprzecznie ustawionym padem tez by dało rade. a taki powiedzmy sobie DMC lub cos na krztałt jego? a beat'am up z białą bronią :(  ja już odkładam pieniądze na drugiego pada, bo przypuszczam że ze względu na te żyroskopy i inne wynalazki z trudnymi nazwami cena pada bedzie stanwiłą jakieś 30% całego zestawu. czyli co najmniej 1600 zeta potrzebne kurde kupe hajsu potrzebuje... cholera, a jesli za te techologie przerózne zarzycża sobie jakies jeszcze grubsze piniondze :shock: ? to sprzedam chate :D

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #95 dnia: Września 18, 2005, 08:17:30 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Jak sie na tym będzie grało

Jak się będzie grało pokazali na filmie.
Jak nie widziałeś zobacz, a jak widziałeś nie zadawaj takich pytań.

Właśnie na RMF powiedzieli o pilocie do komputera, który może służyć jako miecz lub wędka.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #96 dnia: Września 18, 2005, 12:55:57 pm »
No tak nasze polskie media. Sory ale tego goscia to bym z checia w morde kopnal!!
Wczesniej ktos poruszyl temat, ze revo bedzie moglo miec ew. normalne sterowanie. Niny byloby glupie robiac tak, bo wtedy sporo ludzi przerzucilo by sie na normalny pad (nie majac odwagi, sprobowac "rewolucji") i nie dosc ze bylyby nici z rewolucji to jeszcze konsola bylaby od pozostalych 100000000razy gorsza technicznie (przeciez o tym mowi samo niny).
Taka mozliwosc raczej odpada
PSN: CooliG

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #97 dnia: Września 18, 2005, 17:35:04 pm »
O x razy gorsza technicznie - poalcy jak polacy przyswajają największe ploty i zapamiętują, prawdę mówiąc tylko na polskich forach widze wracające info o tym. Nintendo kilkakrotnie demerntowało to "3 razy lepsze od GaCka". Poalcy to dziwny naród, Nintendo to zdementowało, nadal pworaca. Cały świat opowiada o genialności i nieskończonych możliwościach pada. Polacy narzekają :P

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #98 dnia: Września 18, 2005, 19:52:09 pm »
Ej nie przesadzajmy nie tylko w polsce 20-30% nie skapowało i mysli że to pilot z analogiem na kabelku :lol:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #99 dnia: Września 18, 2005, 20:57:16 pm »
Ej!! ja nie narzekam. Chodzi mi tylko o to by goscie z niny nie wpadli na tak glupi pomysl co redaktorzy ign
PSN: CooliG

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #100 dnia: Września 18, 2005, 20:58:57 pm »
O który? O tą dostawkę aby zmieniać "pilota" w normalnego pada? N oficjalnie to zapowiedziało. A zresztą zapomniałeś o jednej rzeczy - N puszcza parę z ust bardzo powoli, to jeszcze nie wszystko co mają w zanadrzu :)

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #101 dnia: Września 18, 2005, 21:01:18 pm »
Cytat: "fenris"
Ej nie przesadzajmy nie tylko w polsce 20-30% nie skapowało i mysli że to pilot z analogiem na kabelku
To prawda, a do tego kłucą się... :lol:

Cytat: "Wielki90"
Ej!! ja nie narzekam. Chodzi mi tylko o to by goscie z niny nie wpadli na tak glupi pomysl co redaktorzy ign
Nie zrobią tak na pewno.
IGN po prostu ma fantazję.

Cytat: "CassSept"
N oficjalnie to zapowiedziało

Coś zapowiedzieli ale tak to wyglądać nie będzie.
Zresztą taka hybryda będzie tylko do starszych tytułów, a nie gier z Revolution.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #102 dnia: Września 18, 2005, 21:17:36 pm »
MAM NADZIEJE BO INACZEJ BEDZIE KICHA!!
PSN: CooliG

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #103 dnia: Września 18, 2005, 21:44:06 pm »
Ja juz wiem ze na pewno kupie revolution i x'360 i dobrze nintendo zrobilo bo to napewno pozowli im po walczyc z next genami bo jak by tylko ulepszylo grafike to byla by ta sama sytuacja co z gackiem

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #104 dnia: Września 19, 2005, 13:01:53 pm »
Cytat: "Wielki90"
MAM NADZIEJE BO INACZEJ BEDZIE KICHA!!

Gdyby Revolution zawitało w sklepach teraz, z mocą tylko 3 razy większą od Gacka i z ju znanymi możliwościami- kupiłbym ja w ciemno. A przecież są jeszcze rzeczy których nie wiemy- tajemnice których Nintendo jeszcze nie zdradziło światu. Ja tam patrząc na revo widzę magię kórą widziałem w N64. W Pegazusie. No nie wiem. Coś świeżego. Wiem że niektórzy mówią, że tu nie ma rewolucji itd, ale mi jest wszystko jedno. Ja wiem tyle, że w taki sposób jeszcze nie grałem i chętnie spróbuję.
Myślę że Revo nie wygra tego wyścigu. Ale myślę też że może być drugie. Po Sony. A to juz zawsze krok do przodu. Chocia trudno cođ powiedziec o tej generacji. kazda konsola ma cos unikatowego i kazda jest drastycznie inna. Bedzie sie dzialo. Ale mysle ze moze byc tak, ze Revo wygra w Japonii, X w Stanach, a PS3 w Europie.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

miras

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-09-2005
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #105 dnia: Września 19, 2005, 13:10:02 pm »
Revo może mieć jeszcze problem w ameryce, bowiem tam co 5 osoba jest spasiona! I tam nikt nie ośmieli sie machać rękami żeby grać w np: Metroida to będzie udręka :wink:  Ale to moze być lekarstwo dla usa bo przynajmniej dzieki revo moze sie nie bedzie mówiło "tylko !siedzisz! i grasz w te głupie gry" 8)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #106 dnia: Września 19, 2005, 13:34:17 pm »
bo wpi** tonami hamburgery... 8)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #107 dnia: Września 24, 2005, 14:19:11 pm »
Pad mi się podoba, ale nie wyobrażam sobie grania nim w, np. Fifę -_-".

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #108 dnia: Października 08, 2005, 15:12:53 pm »
Pilot to dopiero początek jeśli chodzi o sterowanie grami.

Nie wiem czy ktoś słyszał, ale freestyler przyłanczany do pilota nie będzie jedyną przystawką

Oficjalnie już wiadomo, że będzie przystawka - PAD. Czyli mamy pada podobnego do tego od GameCube, w którego wkładamy "pilota" - w ten sposób gramy w starsze gry np z GameCube

Hm - moim zdaniem w przyszłości takie przystawki będą dodawane gratisowo do niektórych gier - rewelacja - np przystawka kierownica itp

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #109 dnia: Października 08, 2005, 15:22:11 pm »
Wiemy o tym od 16 września, godziny 4.30 czasu GMT+1 (jezu, wstanie o tej porze w normalny dzien szkolny a następnie pójście do szkoły było hardkorowe O_O)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #110 dnia: Października 10, 2005, 17:07:47 pm »
@CassSept: Chciałem tak zrobić, ale nie udało się - tego dnia miałem mieć sprawdzian ze słownictwa z łaciny :D.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #111 dnia: Października 10, 2005, 18:43:26 pm »
Aha, do tych co uważają że "pilot" nie jest rewolucją.
Pad do Revo jest pierwszym kontrolerem który może poruszać się po wszystkich osiach - X,Y,Z!
Jakby ktoś nie wiedział, oś Y to poruszanie do gory i w dół, X to na boki, a Z to w przestrzeni.
Oznacza to że ten pad wyczuje każdy ruch dokonany w przestrzeni bez najmniejszego problemu (już był testowany).
Do tego pad ma wbudowany ten sam sensor co w WarioWare:Twisted!, czyli wyczuwa kręcenie nim.
Dla tych co nie zrozumieli.
Wystawcie przed siebie swoją rękę. Ruszajcie nią jak chcecie, do góry, na boki, kręćcie nią.
Te ruchy są wyłapywane właśnie rpzez pada, nieważne czy ruszacie na boki, czy kręcicie nim, on to wszystko wyłapuje.
Tak zaawansowanej technologii elektornicznych żyroksopów jeszcze nigdy nie było!
Pamiętajcie jeszcze że pad to dopiero początek rewolucji!

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #112 dnia: Października 11, 2005, 15:31:26 pm »
To zes sie popisal z tym x,y,z. X jest w prawo lewo, a nie gora dol, ale mniejsza z tym :D
PSN: CooliG

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #113 dnia: Października 11, 2005, 22:56:04 pm »
CassSpet zedytował posta, czy Wielki90 źle czyta?

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #114 dnia: Października 12, 2005, 12:40:02 pm »
pierwsza opcja



sterowanie grami będzie odbywąło się za pomocą ruchów dłoni. Tajemnicą jest dla mnie, gdzie w tym rozwiązaniu rewolucyjność (widziałem podobne efekty np. na Pegasusie z dołączonym pistoletem) i -przede wszystkim- wygoda użytkowania. Nie wiem jak ręce speców z Nintendo, ale moje męczą się po kilku minutach wymachiwania nimi w powietrzu...

Na przyszłość polecam dalsze rozwijanie rewolucji. Kolejnym kontrolerem powinno być pokrętło - takie jak przy pralce. Sukces gwarantowany!



co sądzicie o tej wypowiedzi???
jak dla mnie stek bzdur pisanych przez kogoś kto słyszy, że dzwonią ale nie wie w którym kościele

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #115 dnia: Października 12, 2005, 16:02:07 pm »
TYlko że Zpper był przewodowy, miał jeden przycisk, nie miał rumble`a, trzerba było celować dokładnie w punkt na telewizorze i dało się grać tylko gry w pokroju Duck Hunta (działał tylko na osi X i Y).

PS. Na szybko pisałem, to ja zrobiłem błąd.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #116 dnia: Października 12, 2005, 16:58:32 pm »
Spoko nie czepiam sie :D  :D
PSN: CooliG

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #117 dnia: Października 23, 2005, 23:58:20 pm »
Nintendo doskonale uciekło konkurentom, niech M$ i Sony zabijają się o graczy, Ninny zgarnie ludzi, którzy dotychczas nie mieli z grami styczności. Genialne w swojej prostocie. Kontroler jest prosty, konsolka będzie tania i stylowa, mniejsze nakłady finansowe pozwolą tworzyć innowacyjne gry, bo za tworzenie będą mogli wziąść się zapaleńcy. Buahahahahahaha, głupie Sony i Microsoft. Ninny musi mieć genialnych planistów, jestem pewien, że szalenie trudno było na coś takiego wpaść. Nawiązanie do pilota TV = znajomy kształt = zachęci ludzi do Revo.

Ci co narzekają na kontroler: chyba jeszcze nie rozumiecie, Revo nie jest adresowane wyłącznie dla was. Zaproście przed monitor mamę, tatę, babcię, kolegę - ludzi, którzy w życiu nie grali na konsoli i PC. Puśćcie prezentację i zapytajcie się o wrażenia? Czy spróbowali by czegoś takiego? I co? Buahahahahaha. Brawo Iwata, brawo Ninny!

Co do "Nintendo będzie drugie", itd. - zobaczymy. Jaki jest szczyt możliwości Sony z PS3? Powiedzmy 60-75mln (tak, wiem o 100mln PSX). Jak myślicie, czy tak trudno przekonać 75mln osób, które nie grały w gry do zapoznania się z Revo? Bo moim zdaniem nie.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #118 dnia: Października 24, 2005, 00:31:42 am »
Znowu to samo... Kolejna osoba, która w związku z faktem, że od pokazu minęło już troche czasu, uznała za wskazane podniecanie się pokazanym urzadzeniem...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
TGS i prezentacja S. Iwaty
« Odpowiedź #119 dnia: Października 24, 2005, 07:55:05 am »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Znowu to samo... Kolejna osoba, która w związku z faktem, że od pokazu minęło już troche czasu, uznała za wskazane podniecanie się pokazanym urzadzeniem...

Krzych, wróciłem 2 dni temu po 3 miesiącach nieobecności na forum, wrzuć człowieku na luz. :D