Autor Wątek: Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?  (Przeczytany 12604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« dnia: Listopada 08, 2005, 23:08:32 pm »
Jak myślicie czy Revo będzie tak jak GameCube odskocznią od 2 konkurentów. Czy tez wtopi sie w tłum szukając okazji do dostania gry znanej i oklepanej? Ja bym chciał aby Revolution było specjalną konsolą na której mógłbym zagrac w orginalne gry typu Animal Crossing, Metroid czy Zelda. Pilot z pewnością będzie to jakoś spełniał ale czy to wystarczy?
Co wy o tym myślicie?

Cosmaty

  • Gość
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 08, 2005, 23:30:08 pm »
Cytat: "lupinator"
Revo będzie tak jak GameCube odskocznią od 2 konkurentów.


Odskocznią na pewno będzie… Tylko żeby się ktoś nie połamał jak tak będzie skakał :wink:

Cytat: "lupinator"
Czy tez wtopi sie w tłum szukając okazji do dostania gry znanej i oklepanej?

W gry „oklepane” na Revo z pilotem troszkę trudno by się grało… Raczej będą to jakieś mega innowacyjne symulatory „łapki na muchy”  :wink:

Cytat: "lupinator"
Revolution było specjalną konsolą

Revo na pewno będzie „specjalna” :wink:
Cytat: "lupinator"
mógłbym zagrac w orginalne gry typu Animal Crossing czy Zelda.

Sequele raczej już nie będą oryginalne...
Cytat: "lupinator"
Pilot z pewnością będzie to jakoś spełniał, ale czy to wystarczy?

Jedyna nadzieja Ninny „pilot”…

I bardzo Was proszę nie bierzcie tego co tu powypisywałem na poważnie…
Cass to między innymi do Ciebie, no i Akuś do Ciebie też
:wink:

Ako:
Czekam, czekam z niecierpliwością… :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 09, 2005, 08:58:02 am »
Czekaj cosmaty, niech tylko wyjdzie revo lub pokaza powazniejsze gierki :twisted:  :twisted:  :twisted:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2005, 16:18:43 pm »
@lupinator: Ja mam nadzieję, że Revo, dzięki temu, że jest oryginalne i innowacyjne przyciągnie do siebie o wiele więcej osób niż XB360, czy PS3 - te konsole to tylko poprawieni poprzednicy, a Revo będzie czymś zupełnie nowym, czego jeszcze na rynku gier nie było.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 09, 2005, 23:23:09 pm »
Jaka tam odskocznia...albo bierzesz PS3 albo Revo...no chyba że będzie sie cholernie różnić od tej konsoli....

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 10, 2005, 15:52:39 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Jaka tam odskocznia...albo bierzesz PS3 albo Revo...no chyba że będzie sie cholernie różnić od tej konsoli....


To zabronione jest posiadanie dwóch konsol? Nie wiedziałem... :lol:

IMHO to w pełni wykorzystane Revolution może być nie tylko odskocznią od PS3 i X360 ale i standardem w przyszłości. Do gier strategicznych i japońskich popierdułek nadaje się idealnie. Do tego dodajmy FPPy i gry sportowe a la baseball, czy horrory (motyw z latarką na filmiku!), czy bijatyki. Wbrew pozorom granie na czymś takim może nie być wcale takie wymagające pod względem fizycznym.

W przeciwnym wypadku, zawsze można mieć dwie konsole (wbrew temu co sądzi Pedro). PS3/X360 jako ta pierwsza konsola i Revo jako druga. Na przykład ja zamierzam tak zrobić. Za nic w świecie nie przegapię możliwości zagrania na Revo. ;]. Pomysł z zastosowaniem "padopilota" to jest naprawdę coś czego do tej pory na stacjonarkach nie było jeszcze.

Ale sam pilot nie wystarczy. To jest tak, jak z pisaniem książek - powieść może być zajebista treściowo, ale rozwalona przez korektorów i słabe wydanie (okładka, promocje) może się nie sprzedać. Tego boje się w przypadku Revolution. O grafikę - sprzeczne informacje z obozu N, brak wyraźnych znaków świadczących o przygotowaniach do promocji... ( o ile nie jesteś fanatykiem N-Game i wirusowego marketingu w wykonaniu N).  Ja rozumiem, że do premiery jest jeszcze trochę czasu, ale przygotowania do startu muszą się pojawić już teraz, aby to wypaliło.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 11, 2005, 11:45:25 am »
Dokładnie tak jak McJohn- wkrótce zresztą (może następna generacja) konsole Sony i M$ pójda w tok myślenia Niny.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 11, 2005, 12:32:30 pm »
Hmm Revolution...szczerze mówiąc to niedużo wiem o tej konsoli (tylko podstawowe rzeczy) lecz jednak mam nadzieję, że będzie dorównywać PS3 i X 360, gdyz jak wiadomo, im większa jest konkurencja u next-genów, tym każda firma będzie chciała byc lepsza od reszty, więc lepiej dla nas... 8)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 11, 2005, 20:57:29 pm »
Po co mieć 10 konsol?? Lepiej jedną a pożądną prawda?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2005, 21:03:10 pm »
lol, 10 konsol :lol: zes dowalił teraz :lol: wiadomo ze lepiej miec kilka konsol, tyle zen nie kazdego stac na takie luxusy. Np. obecnie super jest miec mix GCN + PS2/Xbox. Tak samo pewnie bedzie z nowymi genami.

Ja tam i tak wybieram Revo, nie uwazam tej konsoli jako tą dodatkową (do ps3/x360).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 11, 2005, 21:05:57 pm »
Nom, lepiej mieć dwie konsole/trzy niż jedną. Zawsze wtedy zagrasz w więcej ciekawszych gier. Ja np mam dwie stacjonarki - Xboxa i GaCława, w grudniu być może będzie jakaś kieszonsolka...Tak, jestem maniakiem. :P
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 11, 2005, 23:05:11 pm »
Cytuj
Po co mieć 10 konsol?? Lepiej jedną a pożądną prawda?



zapewne masz na mysli x360....o sory ps3  :wink:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 11, 2005, 23:55:13 pm »
Pamiętacie co mówił MArk Reign o Revo?
No cóż, ostatnio dostał dev-kit.
Nie może wyjść z zachwytu nad Revo :lol:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 11, 2005, 23:59:14 pm »
Ciekawe jakie beda wasze miny, gdy Revo bedzie mialo juz 80% rynku.  :wink:  8)
Ja zapragnalem tej konsoli po obejrzeniu pierwszego filmiku ktory ja prezentuje. Filmik+troszke wyobrazni=napalenie na Revo. I nie wazne, czy bedzie miala moc GCN, czy X360 - ja chce ja miec.

Cosmaty

  • Gość
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 12, 2005, 00:11:10 am »
Cytat: "blancio_"
Ciekawe jakie beda wasze miny, gdy Revo bedzie mialo juz 80% rynku.


:lol:  :lol:  :lol:  :wink:  :wink:  :wink:

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 12, 2005, 12:24:13 pm »
Cytat: "blancio_"
Ciekawe jakie beda wasze miny, gdy Revo bedzie mialo juz 80% rynku. Wink Cool


Blancio, ja bym się cieszył z 50%;P. Albo chociaż z 30. Ale nie ukrywam, że po obejrzeniu filmiku czekam z zapartym tchem na pierwsze gierki pokazane światu. Nawet jak grafa będzie na poziomie GCN, to i tak kupię Revo.  :) . Prędzej, czy później.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Tarniak

  • Gość
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 12, 2005, 12:39:30 pm »
Wiadomo, że odskocznia. Xbox 360 i PS3 (jakiekolwiek rakiety by ściągało) będą typowymi konsolami, z typowym targetem i typowym padem. A REVO? Pilot... Głupie? Jak dla mnie "inne" i myślę, że na tyle innowacyjne by stanęło pod moim tv. Z wiekiem zmieniły się moje priorytety dotyczące gier nowej generacji :mrgreen:

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2005, 14:03:46 pm »
Czytałem wypowiedź jakiegoś ważnego pana z Nintendo, że konsola ma być tania i rewolucyjna, cokolwiek ma to oznaczać.
Ja trzymam kciuki.
Mam w związku z tym pytanie, czy ktoś zna jakieś plotki o premierze Revolution?
Kiedy w Europie?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 15, 2005, 15:13:49 pm »
Im więcej czyyam o Revolution tym bardziej się do niej przekonuję, jeżeli naprawdę będzie tania to kupie na 99% ! A wie ktoś już może jakie gry sa planowane na początku na NIntendo Revolution ?

lupinator

  • Gość
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 15, 2005, 15:17:05 pm »
Cytuj
Im więcej czytam o Revolution tym bardziej się do niej przekonuję

Tak samo jak ja :D Na początku nie byłem pewien co do kupna konsoli a teraz jestem juz w 99,9% pewien ze kupię ją odrazu po PS3 :D

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 16, 2005, 11:06:19 am »
Tak działa marketing Ninny :mrgreen:  Pokazali obudowę - ochy, achy jaki to genialny design. Pokazali nam padopilota i krótki filmik wyjaśniający na jakiej zasadzie "to coś" działa - gracze posikali się ze szczęścia. Do tego zapowiedzi niskich cen i...no właśnie i dziwić się, że człowiek chce od razu to kupować.  :mrgreen:  A nie poznaliśmy nawet specyfikacji, czy nie widziliśmy grafiki.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:59:22 pm »
Odpowiedź jest oczywista- Nintendo jak zwykle idzie w innym kierunku niż M$ czy Sony. Xbox360 czy PS3 będą ulepszone, innowacyjne itd ale Nintendo robi prawdziwą rewolucje  8)  Jednak jak zwykle skieruje sie do pewnej grupy użytkowników, tak jak przy GC. Więc o 80% rynku raczej można pomarzyć ;)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 05, 2006, 13:12:24 pm »
Mowic teraz, ze Revo czeka taki sam los jak GCN jest zdeczka głupie :roll: jeszcze nikt nie wie jak to sie przyjmie na swiecie, jak beda wygladały gry, czy beda sprawiały przyjemnosc z grania, beda relaksujace, w klimacie nintendo, miodne itd. itd. :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 05, 2006, 15:13:48 pm »
Pod względem sprzętowym to rewolucji nie będzie. Jeżeli już, to tylko pod względem sterowania, a to i tak nic pewnego. Swoją drogą czekam na jakieś wieści o grach, bo to one są najważniejsze i dla nich kupuje się konsole. Co z tego, że jest pilot, jak nie będzie dobrych gier? Gry, panowie, gry! Narazie Nintendo milczy, ciekawe kiedy przerwie milczenie...

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 05, 2006, 19:58:17 pm »
Cytat: "rainuS"
Pod względem sprzętowym to rewolucji nie będzie. Jeżeli już, to tylko pod względem sterowania, a to i tak nic pewnego. Swoją drogą czekam na jakieś wieści o grach, bo to one są najważniejsze i dla nich kupuje się konsole. Co z tego, że jest pilot, jak nie będzie dobrych gier? Gry, panowie, gry! Narazie Nintendo milczy, ciekawe kiedy przerwie milczenie...

wiadomo, na E3 (już tylko troszkę ponad miesiąc :shock: )

Plus, GOD.

Jak zwykle, w Polsce wszyscy zapomnieli że pado-pilot, mimo iż jest wspaniały, nie jest największą rewolucją w Rev :D Hardkor :D

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 06, 2006, 00:45:25 am »
Cytat: "CassSept"
[
Jak zwykle, w Polsce wszyscy zapomnieli że pado-pilot, mimo iż jest wspaniały, nie jest największą rewolucją w Rev :D Hardkor :D

To w takim razie uświadom wszystkich Polaków. Może masz na myśli możliwość gier ze starszych konsolek?  :D

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 06, 2006, 08:19:23 am »
Nie wiem czy już słyszeliście specyfikację Revo:
CPU--728 MHz
GPU--248 MHz
RAM--88MB.
Specyfikacja nie powala, ale Nintendo juz wcześniej że Revo będzie 2-3 razy szybsze nie GCN- więc i jest tylko troche szybsze.

Ale cała zabawa będzie się opierać na innym podejściu do gier.

Ja powiem tak. Jak na Revo będzie dużo gier FPP które bardzo lubię , to pewnie łyknę te konsolę.

Matrox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 103
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 06, 2006, 10:09:33 am »
Jezeli cena bedzie wynosila ponizej 200$ to kupie konsole po premierze na 100%. Co do specyfikacji technicznej to mi to pasuje, od ladnej grafiki mam XO ;]

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 06, 2006, 12:18:22 pm »
Cena ceną, ok. Ale kupisz tanio konsolę, a później nie będziesz miał w co grać. Gacek też był tani, tańszy niż PS2, ale zabrakło gier. Ok- jak ktoś kocha Mariany, Zeldy i Metroidy to i tak kupi GC, pod warunkiem, że stać go na dwie konsole. Bo nie oszukujmy się- gier było mało, a teraz jest okropna posucha. Wiem- niedługo wyjdzie Zelda i Tomb Raider, ale to trochę mało...

Matrox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 103
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 06, 2006, 13:22:22 pm »
to moze byc problem jezeli ktos kupi Revo jako jedyna konsole, jezeli ktos kupi jeszcze PS3 albo XO to bedzie mial w co grac, dlatego moim zdaniem Revo to bedzie taka odskocznie od innych NG.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 06, 2006, 13:33:47 pm »
Jak na Revo bedzie mało gier (jak w przypadku GCN), to sie go sprzeda i tyle. Pogra sie w kilka najlepszych hitów (Zelda, metroid + zupełnie nowe tytuły wykorzystujace pilota) i sie sprzeda z mała strata, ale z sfatysfakcja, ze mialo sie tego next-gena i gralo sie w najlepsze gry.
Ale mam nadzieje, ze tak nie bedzie, i nikt nie bedzie chyba musial sie pozbywac Revo :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 06, 2006, 14:13:12 pm »
Nintendo ma wspierać małych developerów.
Mówi wam coś nazwa NIRBIS.
Niewielki Polski developer- opracowuje juz 2 gry na Revo- jakiegoś shotera i horror w gotyckim wydaniu.

A ma być więcej takich developerów. Do tego oczywiście inni wydawcy pokroju: UbiSoft, EA, Square, Namco, Konami, i kilku innych.
Więc gier raczej będzie sporo zwłaszcz na początku- a jak konsola się rozkręci to i nowi dojdą.
Tym bardziej że koszty napisania gry na Revo będą duzo niższe niż na konsole Sony i Microsoftu.

Niny  powiedziało że opróczoczywiście kontynuacji kilku gier, będzie dużo nowych. Także gatunkowo bedzie lepiej. W jakimś wywiadzie ktoś z Nintendo stwierdził że Nintendo są potrzebna bardziej dorosłe gry.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 06, 2006, 16:16:17 pm »
Taaaaaa, napewno zrobią Resident Mario i Need for Mario's Karts Speed :)

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 07, 2006, 12:48:23 pm »
Cytat: "mdwoods"
Do tego oczywiście inni wydawcy pokroju: UbiSoft, EA, Square, Namco, Konami, i kilku innych.
Więc gier raczej będzie sporo zwłaszcz na początku- a jak konsola się rozkręci to i nowi dojdą.

Nie przekonałeś mnie tymi firmami. Każda z nich również supportowała GC, a wiemy jak to było z tymi grami. FFXIII na 99% wyjdzie tylko na PS3, a dla mnie jest to już odpowiedni argument by zastanowić się nad next-genem Sony. Namco- Tekken 6, Konami- MGS4. Jeżeli grafika będzie gorsza niż w przypadku gier na PS3, to wolę kupić np. nowego NFS`a na PS3, niż na Revo. Myślę, że ludzie kupują konsole głównie dla exclusivów, bo nie mogą grać w dane gry na innej platformie. Gdyby było inaczej, to każdy kupiłby najlepszy sprzęt by móc cieszyć sie jak najlepszą grafiką, albo Ci biedniejsi kupiliby konsolę dla ubogich. Ciężko prorokować, co to będzie. Ale supportem tych developerów napewno mnie nie przekonasz.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 07, 2006, 13:05:41 pm »
A propos supportowania Revo - do ekipy developerów dołączył Radical Entertainment.  :twisted:  Wiecie co? Nawet jak multiplatform będzie mało, to...do diabła, ile Revo będzie miało gier eksluzywnych :shock:  Skoro nawet Ubisoft podobno dłubie przy dwóch ekslusivach...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 07, 2006, 14:47:51 pm »
Duza liczba gier "ekskluzywnych" na revo to naturalny rezultat odmiennosci tej konsoli.
Swoja droga to GC takze mial wiele gier na wylacznosc, wydaje mi sie ze duzo wiecej niz Xbox. Tyle tylko, ze wiekszosc tych gier nie byla system sellerami, a tylko dobrymi grami.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 13, 2006, 19:34:41 pm »
Revolution bedzie napewno odskocznia od reszty konkurentow .Z dwoch wzgledow :
1.Cena , ktora ma byc znacznie mniejsza niz PS3
2.Innowacyjnosc w postaci umiejetnego wykorzystania pilota do rozgrywki .

Tylko czy te 2 atuty maja szanse powodzenia i sprzedadza Revo w zadowalajacycgh szefow Ninntendo  ilosciach ?Czas pokaze .To moze byc ostatnia szansa na zaistnienie . Kolejna klapa  moze oznaczac koniec Ninntendo .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 13, 2006, 20:36:22 pm »
koniec nintendo w jakim sensie?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 13, 2006, 20:58:36 pm »
Cytat: "jay jay"
Kolejna klapa  moze oznaczac koniec Nintendo .

Oj wierz mi, nawet jeśli Revo będzie klapą (w co nie wierzę widząc zainteresowanie konsolą na zachodzie i wśród developerów), to na pewno nie będzie koniec N. GameCube był kompletna klapą, co widać było w sprzedaży w tym roku, a mimo to Nintendo zarobiło 800 milionów dolarów... mało ;)?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Revo - odskocznia od PS3 i X360 czy wtapianie sie w tłum?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 13, 2006, 21:03:12 pm »
no wiesz , Ninny ma tez ograniczony kapital . 3 raz pod rzad w plecy .To nie wrozy zbyt dobrze na przyszlosc .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl