Autor Wątek: Gry na Wii  (Przeczytany 11835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 03, 2006, 19:56:31 pm »
Cytat: "lupinator"
Przeciez jasne jest ze pomysł który nie przemówi do wszystkich nie będzie najbardziej popularny nie?  :roll:

Ehh.... jest to wałkowane już od kilku miesięcy...
Pad Wii może bez problemu działać jak "zwykły" z tą różnicą, że zamiast "rozglądać" się analogiem będziemy to robić "pilotem".
Ja w tym nic męczącego nie widzę...dla przykładu czy bardzo męczące byłoby ruszanie nadgarstkiem zamiast kciukiem w GTA (chodzi o rozglądanie się).

Oczywiście będą gry gdzie wymachiwania będzie bez końca, ale po pierwsze takie gry będą świetne, a po drugie będą dziesiątki innych gier gdzie całość "ciężkiej" pracy będzie polegała tylko na delikatnym ruchu nadgarstkiem.

lupinator

  • Gość
Gry na Wii
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 03, 2006, 20:00:07 pm »
Cytat: "kingboo"
Ja w tym nic męczącego nie widzę..

Ja nie mówię że będzie to męczące tylko ze nie kazdemu moze sie to spodobac. A to chyba blokuje zajęcie miejsca lidera na rynku

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Gry na Wii
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 03, 2006, 20:01:25 pm »
ach, juz widze gry wktórych będzie się walczyło na miecze.
np. Shadow of Rome na Wii :shock:
Idzie jakiś pretorian a ty mu ,,sieke na łeb". :lol:
Głowa przecina się wpół.

Boje się że Nintendo nie będzie chiało mieć dużej ilości brutalnych gier na Wii. No gdzie tu nazwa ,,Wii" to hektolitrów krwi :? .

Na GC większość gier to takie pozycje małobrutalne. Nikt nie kojarzy Nintendo z przelewm posoki. Oczywiście są wyjątki.
Cytat: "lupinator"
Cytat: "kingboo"
Ja w tym nic męczącego nie widzę..

Ja nie mówię że będzie to męczące tylko ze nie kazdemu moze sie to spodobac. A to chyba blokuje zajęcie miejsca lidera na rynku

pomył nintendo niepodoba się tylko i wyłącznie fanbojom Sony, bądź Microsoft'u.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 04, 2006, 12:01:00 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytat: "setezer"
Cytuj
I dlatego Ninny nigdy nie będzie na 1 miejscu w wojnie o prym na rynku konsol.

Co ty tam masz w sygnaturce? Aha.... PS3......

Ech.. masz jakis zły dzień czy co?
Przeciez jasne jest ze pomysł który nie przemówi do wszystkich nie będzie najbardziej popularny nie?  :roll:

No właśnie. PS3 nie przemawia do wszystkich też. Po prostu, nie znajdzie się konsoli którą kupią wszywscy, każdemu będzie coś nie pasować. Ty kupisz PS3, ja kupię Wii, dla każdego coś miłego

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 04, 2006, 13:52:06 pm »
Ehh.... jest to wałkowane już od kilku miesięcy...
Pad Wii może bez problemu działać jak "zwykły" z tą różnicą, że zamiast "rozglądać" się analogiem będziemy to robić "pilotem".

-no właśnie chyba nie bardzo, bo jak przecież Piter_neo napisał, nie będzie się dało grać w niektóre gry(albo raczej, jeszcze nie wiemy jak?). Jak rozgladam się analogiem, czyli obracam kamerę, to trzymam gałkę w np. prawo i dopuki trzymam kamera się obraca, a jakoś trudniej mi sobie wyobrazić obracanie pilota o 360 stopni.

"ach, juz widze gry wktórych będzie się walczyło na miecze.
np. Shadow of Rome na Wii  
Idzie jakiś pretorian a ty mu ,,sieke na łeb".  
Głowa przecina się wpół." i znowu, za duża wyobraźnia, bo niby jak będziemy, strayfować( nie wiem jak to się pisze :) ) postacią, chodzić tył, przód, obracać/rozglądać się dowoli i jeszcze machać mieczem - do tego potrzeba by trzech rąk. Np. lewą ręką sterujemy gałką, przec co chodzimy tył/przód, a na boki strejfujemy, prawą rąką trzymamy pilota, czyli miecz w grze, więc prawą ręką machamy mieczem. Teraz jak sie obracać, jak rozglądać? Chyba, ze lewą gałką będziemy kierować postacią tak,że ruch gałki w przód to postać idzie do przody, w lewo to w lewo ect. tylko, ze wtedy nie mamy strejfowania i nie możemy obracać kamery. Oba rozwiązania są złe.
Kiedyś sie mówiło, ze do pilota bedzie się dostawać także normalny pad. To jest fakt czy plotka?
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 04, 2006, 14:01:27 pm »
Cytat: "Pako"
-no właśnie chyba nie bardzo, bo jak przecież Piter_neo napisał
Wy chyba jesteście bliźniakami, macie niemal identyczne poglądy na każdy temat  :wink:

Cytat: "Pako"
nie będzie się dało grać w niektóre gry(albo raczej, jeszcze nie wiemy jak?). Jak rozgladam się analogiem, czyli obracam kamerę, to trzymam gałkę w np. prawo i dopuki trzymam kamera się obraca, a jakoś trudniej mi sobie wyobrazić obracanie pilota o 360 stopni.
Obrót będzie polegał na: naciśnięciu np. "Z" + ruch pilota, a po puszczeniu "Z" przechodzimy np. w tryb celowania.

Cytat: "Pako"
Kiedyś sie mówiło, ze do pilota bedzie się dostawać także normalny pad. To jest fakt czy plotka?
Plotka, ale bardzo prawdopodobna.

lupinator

  • Gość
Gry na Wii
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 04, 2006, 14:33:59 pm »
Cytat: "CassSept"
No właśnie. PS3 nie przemawia do wszystkich też. Po prostu, nie znajdzie się konsoli którą kupią wszywscy, każdemu będzie coś nie pasować. Ty kupisz PS3, ja kupię Wii, dla każdego coś miłego

Konsole Sony i Microsoftu mają sporo fanów i dlatego w Xie 360 i PS3 będzie/jest poprostu nowa jakość wszystkiego w grach (główniej grafiki i możliwości)
Ninny już tych fanów miało przy GC mniej dlatego w Wii muszą wprowadzic jakies cudo (np. cos jak nintendo ON z fanowskiego filmu) aby tych graczy pozyskac więcej. Odkrywcze pomysły (ala Pilot) nie wszystkim sie podobają i trudnym do zrobienia byłoby przebicie ilości fanów konsol które mieć ich będą mase.

Cytat: "UFO"
pomył nintendo niepodoba się tylko i wyłącznie fanbojom Sony, bądź Microsoft'u.

 :?

PS. Mówicie do mnie jakbym to ja powiedział ze pomysł nintendo jest zły. Ja tylko mówię ze Ninny raczej przy Wii nie będzie liderem na rynku

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 04, 2006, 14:35:44 pm »
Kingboo- "Wy chyba jesteście bliźniakami, macie niemal identyczne poglądy na każdy temat "
chyba masz racje:( Pamietam w dzieciństwie, jak miałem zaledwie 4 latka, rozłączono mnie z moim bratem bliźniakiem, hlip, hlip :( Tyle go szukałem, 17 lat!!! Pewnie właśnie on jest tym moim bratem, którego mi odebrano w dzieciństwie:(
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 04, 2006, 14:42:02 pm »
Cytat: "lupinator"
Konsole Sony i Microsoftu mają sporo fanów...
Ninny już tych fanów miało przy GC mniej

Jeżeli Xbox ma sporo fanów to GC nie może ich mieć mało, przecież różnica w sprzedaży między GC, a X jest minimalna.

Cytat: "Pako"
chyba masz racje:(

A do reszty też Cię przekonałem, czy tylko do brata :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 04, 2006, 15:15:07 pm »
"Konsole Sony i Microsoftu mają sporo fanów i dlatego w Xie 360 i PS3 będzie/jest poprostu nowa jakość wszystkiego w grach (główniej grafiki i możliwości) "

X-box: 22 miliony
GameCube: 21,5 miliona

Niemal ownage :roll:

lupinator

  • Gość
Gry na Wii
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 04, 2006, 15:17:34 pm »
Jakoś GC taką popularnością się nie cieszy jak Xbox (gier tez ma mniej)

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 04, 2006, 15:39:33 pm »
"X-box: 22 miliony
GameCube: 21,5 miliona"

to jest sprzedaż konsol na świecie, od ich premiery???
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 04, 2006, 15:44:09 pm »
Cytat: "Pako"
"X-box: 22 miliony
GameCube: 21,5 miliona"

to jest sprzedaż konsol na świecie, od ich premiery???

Tak. GC na styczeń ma 20.61 miliona sprzedanych egzemplarzy, oficjalne stanowisko M$ w 2005 było 22 miliony konsol dostarczonych do sklepów.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 04, 2006, 16:00:54 pm »
Cytat: "lupinator"
Jakoś GC taką popularnością się nie cieszy jak Xbox
Zależy gdzie, bo o popularności konsol na tle naszego kraju nie ma sensu dyskutować.


Cytat: "lupinator"
(gier tez ma mniej)
Nie liczy się ilość, a jakość...

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Gry na Wii
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 04, 2006, 16:02:04 pm »
Cytat: "lupinator"
Jakoś GC taką popularnością się nie cieszy jak Xbox (gier tez ma mniej)

bo w polsce nie jest popularny to i na całym świecie nie :lol:
GC jest mało popularny w Polsce bo niema piratów. Są, ale mało rozpowszechnione.


Cytat: "lupinator"
(gier tez ma mniej)

to że ma mało gier wcale domnie nie przemawia. Ma ich mniej, ale o wiele lepszej jakości niż na PS2. Mało wychodzi nowości, ale każda gra jaka ukarze się na GC jest hitem i naprawdę bardzo wartośową grą.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 04, 2006, 16:07:10 pm »
Tak naprawde argument mało gier istnieje głównie w polsce gdzie 90% posiadaczy ps2/xboxa jedzie na piratach prze co każdą grę po 2h wyrzucają do kubła ;)

Joohnny

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-05-2006
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 04, 2006, 16:13:47 pm »
co do gier na Wii, to fajne byłoby Star Wars z walkami na miecze świetle, wtedy byśmy złączali piloty i byłby podwójny miecz świetlny, albo np. rzucali pilotami(jak mieczami) i cieli wrogów na kawałeczki. FAJNE....

Joohnny

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-05-2006
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 04, 2006, 16:16:32 pm »
co do piratów...to ble, rozumiem, że kogoś nei stać, ale takie jest życie musi 1 gre/month. To nie jest usprawiedliwienie, żeby wchodzić do empiku(to to samo)i kraść. Nie wyobrażam sobie, żebym kupił pirata jakieś super-gry jak sobie pomyśle ile ludzie w to pracy włożyli  :evil:

lupinator

  • Gość
Gry na Wii
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 04, 2006, 16:16:55 pm »
Cytat: "UFO"
to że ma mało gier wcale domnie nie przemawia.

Cytat: "UFO"
Ma ich mniej, ale o wiele lepszej jakości niż na PS2

Cytat: "UFO"
Mało wychodzi nowości, ale każda gra jaka ukarze się na GC jest hitem i naprawdę bardzo wartośową grą.


Rozumiem ze mozna lubić Ninny i w ogóle ale bez przesady UFO! :shock:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Gry na Wii
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 04, 2006, 16:18:39 pm »
"Ma ich mniej, ale o wiele lepszej jakości niż na PS2. Mało wychodzi nowości, ale każda gra jaka ukarze się na GC jest hitem i naprawdę bardzo wartośową grą."
Wolę mieć na PS2 dużo hitów+dużo średniaków+dużo crapów, niż jak na GC dużo hitów i tyle( inna sprawa że i tych hitów ma zdecydowanie najmniej z current-genów). Lepiej mieć więcej, niz mniej. Chyba proste?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 04, 2006, 16:24:47 pm »
Cytat: "Joohnny"
co do piratów...to ble, rozumiem, że kogoś nei stać, ale takie jest życie musi 1 gre/month. To nie jest usprawiedliwienie, żeby wchodzić do empiku(to to samo)i kraść. Nie wyobrażam sobie, żebym kupił pirata jakieś super-gry jak sobie pomyśle ile ludzie w to pracy włożyli  :evil:


Ja kupuje gry na allegro używane po często w rok po premierze. Nie musze lecieć i grać w każdą nowość - a jakoś żyje :)
I kolekcje gier na pc mam sporą bo około 40 tytułów :P
Na dreamcasta około 20, na saturna mniej i pare piratów no ale nie będę sprowadzał gier z KKW za 200zł przecież ;][/url]

Joohnny

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-05-2006
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gry na Wii
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 04, 2006, 17:03:25 pm »
sorry, chodziło mi o nowości  :P