Autor Wątek: Zelda: Twilight Princess Wii  (Przeczytany 21363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 21, 2006, 19:54:07 pm »
Cytat: "damian"
Jak będa oceniane tak wszystkie gry na Wii to żadna za grafikę i dźwięk nie dostanie więcej niż 8, albo 7, bo przecież gier ładniejszych niż nowa Zelda będzie pewnie najwyżej kilka, a dźwięk nigdy nie będzie lepszy niż ProLogic II. Smutne to.

Moim zdaniem ładniej zapowiada się np. Nowy Marian i Metroid a to już dwie =p

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 02, 2007, 23:21:49 pm »
ugh... na poczatku zelda nieco mnie dobijala. Inny klimat, bardziej mroczny itd - jakos nie pasowal do zeldy. Obecnie mam 23h na liczniku i swiata poza gra nie widze... :lol: Panowie czas panowania Ocarina of Time sie skonczyl! Zelda TP masakruje absolutnie wszystkim... Hyrule field... KOSMOS, kilkanascie razy wiekszy niz ten malenki z OOT, brak pop-up'ow, przeciwnikow, skrzynie, detale widac juz z baaardzo daleka (praktycznie juz jako malenkie pixele). Lake Hylia - wielgachne jezioro z doplywami i wielkimi halami zorek... wszystko wielkie w pionie i w poziomie:D Wiele znanych lokacji z OOT tutaj takze jest (a jak!) i sa one totalnie rozbudowane i napakowane detalami, takze muzyka "zremixowana" (Lost Woods, muza w domkach).
Kiedys ktos napisal, ze na GameCube grafika zwalnia - nie wiem o co chodzilo temu co pisal, ale zwolnien nie zanotowalem :)
Dungeony wysmienite, klimatycznie i bardzo pomyslowo zrobione. Cholera ide grac... trzeba hyrule ratowac w koncu!  :lol:


ps. teraz gdy widze TP w calej okazalosci, to smiesza mnie posty z tematu w dziale PS2 "czy wii ma lepsza grafe niz PS2" oraz komentarze, ze MGS3 czy Shadow Of The Collosus sa ladniejszymi grami od TP... Tym, ktorzy to pisza polecam pograc w Zelde - w polowie nie sa tak ladne jak ona :) (wiem co pisze, bo gralem w te gry)

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 03, 2007, 14:56:00 pm »
Już wyjaśniam o co chodzi z dźwiękiem - zgredy doczepili się do muzyki w formacie MIDI (mi to wisi, grunt że dźwięki są oki) i brak dubbingu. Cholera mam chyba narazie 13 h na liczniku i mi sie grać odechciewa przez te scenki czytane  :evil:  Już sobie wole w Dragon Questa pograć tam przynajmniej dubbing jest zajefajny , next-  jak dotąd spory kawał czasu spędzamy w Twilight a aura tam jest strasznie mroczna, ciemna co jakoś do mnie nie przemawia... No ale zobacze, ponoć gra rozpędza się od 23 godziny ;) Grafa powala.

Mam jeszcze na koniec 2 pytania dla tych którzy we wcześniejsze Zeldy też grali:
- co to są dungeony? Jakieś poboczne questy, czy główne wątki fabularne? bo Midna gadała jak w świątyni Faron Woods chyba że to jest klucz do Bossa od Dungeona...

-czy każda Zelda łączy się jakoś fabularnie? Bo fabuła na razie jest taka jakby ten Link pierwszy raz Zelde na oczy widział i w ogóle jakby to jego pierwsza przygoda była...
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 03, 2007, 14:57:06 pm »
Siudym, lekkie zwolnienia są jak użyjesz twisting slash przy kilku wrogach na raz. To samo odnotowałem w wersji na Wii i starym Wind Waker. Pewnie jakiś bug silnika.

A ogólnie to gra zrywa beret. Też mam 20h+ (wciąż gram) na liczniku i końca nie widzę! Przede mna kilka dungeonów, zbieranie części serc, parę side-questów... Ale na razie zawiódł mnie poziom trudności dungeonów. Spodziewałem się czegoś w stylu Water Temple z Master Quest... to był dungeon :D (no chyba, że następne będą nie do przejścia).

Sterowanie wiilotem jest intuicyjne, przekozackie i wcale nie męczy Teksty typu, że trzeba machać, by zagrać są po prostu żałosne. Delikatnymi ruchami nadgarstka robię wszystko :)

EDIT: OFF, każda Zelda łączy się fabularnie (historycznie) i ten Link jest innym linkiem, niż w innych częściach :P
http://www.nintendoland.com/zelda/home.htm Wejdź sobie do biblioteki i zobacz jak są ułożone (ogólnie dość ciekawa lektura).
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 03, 2007, 16:59:29 pm »
hehe a masz juz water temple w TP? Ogolnie ta z OOT mi sie nieco lepiej podobala, ale i tak ta z TP jest super (chociaz prosta). Teraz jestem w Desert Temple... o FAK! Super dungeon! rozbudowany, dosyc trudny i ma niesamowity klimat, nawet muzyka "arabska" jest w stylu Desert Temple z OOT - super!


Ogolnie pustynia w TP rozwala (Gerudo Desert) - jest wielgachna  i piekna (zwlaszcza w dzien! + swietny efekt goracego powietrza i rozmycia dalszych plenerow) Na fotkach widac stojacego linka na jednym wzniesieniu - oczywiscie w realu wyglada to przepieknie :)


ps. zelda (dla mnie) totalnie sie rozkrecila od jakies 15h, przynajmniej u mnie tak bylo:)

ps. powiazania fabularne w zeldach sa takie same jak w Dragon Quest - to bardzo podobne serie pod tym wzgledem:)


Powiem tak: Ostatni raz sie tak bawilem przy Zeldzie grajac wlascie w OOT :) Czuje sie dokladnie tak samo praktycznie co wtedy...

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 03, 2007, 17:02:46 pm »
Jestem już po tym dungeonie :) I dzięki za shota z NGC, wreszcie zobaczyłem jak wygląda gackowy HUD :D
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 03, 2007, 17:06:19 pm »
Imo uważam iż jest to najładniejsza i najlepsza gra na Wii. Choć do gier z innych platform jej daleko pod względem grafiki. Lepiej jak by Nintendo wstawiło jakiś wydajniejszy procesor i kartę graficzną niż jest obecnie.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 03, 2007, 17:38:12 pm »
No ja akurat gre oceniam pod katem current-genow. Na ps2 i gamecube ladniejszej i bardziej napakowanej detalami gry przy takim rozbudowaniu swiata nie widzialem. Na xboxie wiadomo - kilka ladniejszych gier jest.
Oczywiscie patrzac przez pryzmat wii - jest srednio, na 100% potrafi znacznie wiecej :) Niestety trzeba na to poczekac. Szkoda jednak, ze wii jest takie a nie inne. Teraz grajac w TP mysle sobie "o w morde, jak by zelda wygladala na sprzecie klasy X360 lub PS3" :) Pewnie nowa zelda "wii only" bedzie lepsza, ale wielkiego skoku raczej nie bedzie :)
Zreszta... Twilight Princess wymiata - to wazne :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 03, 2007, 18:05:58 pm »
Cytat: "Palpantine"


EDIT: OFF, każda Zelda łączy się fabularnie (historycznie) i ten Link jest innym linkiem, niż w innych częściach :P
http://www.nintendoland.com/zelda/home.htm Wejdź sobie do biblioteki i zobacz jak są ułożone (ogólnie dość ciekawa lektura).

Stara strona w sumie. Wydana niedaleko premiery TWW (Minish Cap jest fabularnie pierwszy i ma sporo na temat wojny... być może tej która jest wspomniana w TP (scena o interloperach i wojnie o triforce, ta po water temple).
Co do tych teorii o timelinie... teraz teorie są w rozsypce spowodowanej zakończeniem TP ;P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 04, 2007, 03:58:08 am »
Juz 34h na liczniku (wlasnie ukonczylem Temple of Time). Gratow w menu sie nazbierala masa, teraz tylko odkrywac sekrety w grze :)

Fajny shoot: Stara szkapa epona poszla do przerobu na konserwy...* Teraz oto mam takiego turbo-dzika :D


*oczywiscie epona ma sie dobrze, dzik byl tylko wypozyczony na kilka chwil ;)

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 04, 2007, 14:32:17 pm »
z nintendo jest ta sama sytuacja od czasow SNES`a
oni nie stawiaja na grafike tylko na grywalnosc i zazwyczaj niezle im to wychodzi, praktycznie w akzdej grze od BigN jest tak ze graficznie nie powala, ale gra sie znakomicie

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 04, 2007, 14:42:24 pm »
Cytat: "Konsolite"
oni nie stawiaja na grafike tylko na grywalnosc i zazwyczaj niezle im to wychodzi, praktycznie w akzdej grze od BigN jest tak ze graficznie nie powala, ale gra sie znakomicie
Trudno mi się z tym zgodzić owszem Nintendo zawsze stawiało przede wszystkim na grywalność, ale z grafiką też sobie świetnie radziło i tworzyło gry na najwyższym poziomie jak chociażby Zelda czy Mario...
Teraz też widać, że Nintendo bardzo się przykłada żeby stworzyć jak najładniejsze gry co już widać po Super Mario Galaxy.

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 04, 2007, 14:58:03 pm »
Cytat: "kingboo"
z grafiką też sobie świetnie radziło i tworzyło gry na najwyższym poziomie jak chociażby Zelda czy Mario...
Teraz też widać, że Nintendo bardzo się przykłada żeby stworzyć jak najładniejsze gry co już widać po Super Mario Galaxy.



hmmm, no nie wiem czemu wszyscy zawsze wymieniaja glownie te 2 tytuly...
mario 64 nie byl rewelacyjny graficznie, obiekty byly "gole" - jego magia polegala glownie na swobodzie poruszania sie (pelne 3D), natomiast zelda tez taka piekna nie byla
jak dla mnie to nintendo ma problem ze zrobieniem dobrej grafiki - oni bardziej skupiaja sie na grywalnosci, a ostatnio na innowacjach (DS/Wii)
np. Paper Mario TTYD pod wzgledem technicznym jest na poziomie Paper Mario z N64 ale patenty i sama gra jest rewelacyjna
najlpesze lata pod wzgledem grafiki to byly na SNES`ie oraz N64 - wtedy dali spory popis mozliwosci, a teraz tak dobrze im nie idzie...

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:05:36 pm »
Cytat: "Konsolite"
mario 64 nie byl rewelacyjny graficznie, obiekty byly "gole" - jego magia polegala glownie na swobodzie poruszania sie (pelne 3D)
Ale był jedną z najładniejszych gier w tamtych czasach.

Cytat: "Konsolite"
natomiast zelda tez taka piekna nie byla
To podaj przykład lepszej gry z tamtego okresu, bo z tego co pamiętam Zelda była  jedną z najładniejszych o ile nie najładniejszą grą swojej ery. W większości pism i portali Zelda OOT zdobyła za grafikę 100%!

Cytat: "Konsolite"
Paper Mario TTYD pod wzgledem technicznym jest na poziomie Paper Mario z N64
Tego już całkiem nie rozumiem porównaj jeszcze raz te gry, bo chyba jednak jesteś w błędzie. Poza tym Zelda WW i Mario Sunshine w dniu swojej premiery też graficznie prezentowały się co najmniej świetnie (o czym także świadczą oceny, które nie schodziły poniżej 9/10)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:11:12 pm »
Cytuj
z nintendo jest ta sama sytuacja od czasow SNES`a
oni nie stawiaja na grafike tylko na grywalnosc

WTF? Nintendo zawsze miało tą mocniejszą konsolę. NES pokonywał SMS, SNES bił na głowę Segę Genesis/MD, N64 PSXa i Saturna, a GC ustępował graficznie tylko iXowi.... Wii jest pierwszą najsłabszą graficznie konsolą N...
Cytuj
mario 64 nie byl rewelacyjny graficznie, obiekty byly "gole" - jego magia polegala glownie na swobodzie poruszania sie (pelne 3D)

Tak jak napisał kingboo, w swoich czasach SM64 był piękny i bił na głowę wszystko o.o'
Cytuj
natomiast zelda tez taka piekna nie byla

WTF? Zelda:OoT wszędzie dostawała 10 za grafikę... to był taki poziom jak mn.wi. Gears of War teraz...

Cytuj
Fajny shoot: Stara szkapa epona poszla do przerobu na konserwy...* Teraz oto mam takiego turbo-dzika Very Happy

Turbo-dzik rządzi ^_^

mateo

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:28:50 pm »
Oj Konsolite ??
Ocarina of Time po prostu niszczyła oprawą.!.
Niby to najlepsza gra w histori..i wiecie co
Ta gra jest n.a.j.l.p.e.s.z.a w swoim gatunku.
Długośc zabawy , wspaniałe walki i labirynty !

Własnie kuzynowi wpajam aby zagrał w TĄ kultową Zelde
Mam nadzieje , że go przekonam !
Wszak nie ma N64 , ale za to istnieje emulator i pad :)
Graaaaać ci co nie grali.

Bez opisu ta gra to sama przyjemność
(BEZ OPISU)

Nie grałem w Twilight Princess i ubolewam nad tym niezmiernie  :cry:
1.Więc pytanie ..daje rade Twilight Princess ?
Bo na Gacku Wind Waker mnie poprostu zniszczył, ale większy sentyment mam do OoT :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:36:12 pm »
Taa... Wind Waker fajny był, ale TP go bije na głowę ;)

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:36:13 pm »
Cytat: "kingboo"
Tego już całkiem nie rozumiem porównaj jeszcze raz te gry, bo chyba jednak jesteś w błędzie. Poza tym Zelda WW i Mario Sunshine w dniu swojej premiery też graficznie prezentowały się co najmniej świetnie (o czym także świadczą oceny, które nie schodziły poniżej 9/10)


widziales Paper Mario na N64 i Paper Mario na GC?
poziom graficzny jest ten sam, tylko sprite`y sa w wyszszej rozdzialce, modele w otoczeniu - slabitkie
kazda Zedla i Mario zawsze dosaje wysokie oceny, tak sie przyjelo...

Mario 64 - grafika
z IGN`u: 9.0 Simple and beautiful. Low polygon count, extremely colorful and vast. Excellent animation and good framerates.

Mario Sunshine
z IGNu 8.0 Mario Sunshine actually takes advantage of GameCube for quite a few pleasing visual touches. Brilliant water, particle effects, and draw distance add up. Bad art and textures damage it.

Paper Mario 64
8.0    Graphics
Unique, colorful and cartoony look may turn off some, but it definitely fits the Mario universe great, and the odd 2D/3D mix is cute. Camera close-ups on sprites isn't.

Paper Mario TTYD
7.5    Graphics
The great-looking environments and cute characters go a long way. Too bad the texture work and artistic scope is limited in some levels.

widac ze grafika jest ok, ale nie rewelacyjna...

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:39:20 pm »
Cytuj
poziom graficzny jest ten sam, tylko sprite`y sa w wyszszej rozdzialce

Ta... taki sam ale inny? Super...
Cytuj
kazda Zedla i Mario zawsze dosaje wysokie oceny, tak sie przyjelo...

No tak... 8.0 to świetna ocena. Sunshine wyglądał słabo, ale o co ci chodzi z Zeldą? Grafika w Okarynie miażdży, to samo z TWW (najlepsze użycie cell-shadingu w grach ever)

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:42:48 pm »
Cytat: "mateo"
Ocarina of Time po prostu niszczyła oprawą.!.

grafika nie byla taka super...

Cytat: "mateo"
Niby to najlepsza gra w histori..i wiecie co

najlepsza gra w historii jest Tetris!


Cytat: "mateo"
Ta gra jest n.a.j.l.p.e.s.z.a w swoim gatunku.

czyli jakim? platformowka z elementami logicznymi? bo napewno nie RPG...

Cytat: "mateo"
Długośc zabawy , wspaniałe walki i labirynty !

pomijajac backtracking - owszem dluga, walki - tylko z bosami, dungeony - niezle byly

Cytat: "mateo"
Własnie kuzynowi wpajam aby zagrał w TĄ kultową Zelde
Mam nadzieje , że go przekonam !
Wszak nie ma N64 , ale za to istnieje emulator i pad Smile
Graaaaać ci co nie grali.


jest jeszcze mozliwosc zakupu n64 za niecale 100zeta z zelda, lub WindWalker SE do ktorego dodawali OOT


Cytat: "mateo"
Bez opisu ta gra to sama przyjemność
(BEZ OPISU)

a po co opis? chyba tylko do lokacji serduszek...
Cytat: "mateo"
1.Więc pytanie ..daje rade Twilight Princess ?
Bo na Gacku Wind Waker mnie poprostu zniszczył, ale większy sentyment mam do OoT Smile


daje rade, jesli lubiles OOT to TW ci sie spodoba, momentami to niemalze re-make OOT

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:45:22 pm »
To może oceny z GameSpot:
Paper Mario 10/10
Zelda WW 10/10
Zelda OOT 10/10
Paper Mario TTYD 9/10
Mario Sunshine 9/10
Mario 64 9/10

Jak widać oceny wręcz rewelacyjne...

mateo

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:46:37 pm »
Cytat: "CassSept"
Taa... Wind Waker fajny był, ale TP go bije na głowę ;)


Ciekawe
..Zobaczymy w praniu  :)
Ale ja już to czuje i widze , że TP będzie naprawde solidną kontynuacją /spadkobiercą OoT !

CassSept (najlepsze użycie cell-shadingu w grach ever)
Hmm chyba nie widziałeś OKAMI  8)

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:50:44 pm »
Cytat: "kingboo"
Jak widać oceny wręcz rewelacyjne...


za grafike? bo chyba wlasnie oceny gfx podawalem a nie ogulne...

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 04, 2007, 15:51:27 pm »
Cytat: "Konsolite"
za grafike?
Tak za grafikę, jak nie wierzysz to sam sprawdź :D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:06:17 pm »
Cytuj
mateo napisał:
Ocarina of Time po prostu niszczyła oprawą.!.

grafika nie byla taka super...

Jeśli pokażesz mi jakąś stronę na której OoT nie dostało 10/10 za grafikę to pogratuluję
 :lol:

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:11:13 pm »
Cytat: "kingboo"
Tak za grafikę, jak nie wierzysz to sam sprawdź Very Happy


sprawdzilem, gry z "mario" w tytule nie dostaja na gamespot ponizej 8 po za kilkoma pozycjami pokroju Mario Party i wydaniami z NES`a...
natomiast Mario Kart 64 dostalo :  6.4 - podczas gdy ludzie sie zachwycali ta gra...

wiec nie wiem czy te oceny sa sensowne...

Off

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-05-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:13:48 pm »
Ocarina of Time pojawiła się na N64 tak? Jeśli tak to może będzie dostępna na Virtual Console? Baaaardzo chętnie bym pograł w najlepszą grę wszechczasów (poza tetrisem ;))... btw. macie internet w Wii? To znaczy shop channel i Wii Connect? Wszystko jest normalnie? Bo ja nigdy się połączyć do Wii Shop nie moge i mi error 51330 wyskakuje  ;/
23 MARZEC 2007 - Welcome HOME

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:14:12 pm »
Cytuj
sprawdzilem, gry z "mario" w tytule nie dostaja na gamespot ponizej 8 po za kilkoma pozycjami pokroju Mario Party

Bo po prostu gry z mario mają dobrą grafikę? Niemożliwe...

Anyway, prosze cię, daj mi recenzję w której okaryna nie dostała 10/10 za grafikę :lol:

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:18:36 pm »
Cytat: "CassSept"
Jeśli pokażesz mi jakąś stronę na której OoT nie dostało 10/10 za grafikę to pogratuluję



http://www.gamepro.com/nintendo/n64/games/reviews/121.shtml
grafika 5.0

http://www.rpgfan.com/reviews/zeldatoot/Zelda_64.html
97%

http://www.gamecritics.com/review/zelda64/2nd_op.php
ocena 7,5

mateo

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:20:06 pm »
Konsolite
grafika nie byla taka super...

???

Konsolite
czyli jakim? platformowka z elementami logicznymi? bo napewno nie RPG...

Przygoda , WIELKA przygoda Konsolite  :wink:
Gatunek - przygodówka ................(z elementami platformówki)

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:20:17 pm »
Cytuj

Anyway, prosze cię, daj mi recenzję w której okaryna nie dostała 10/10 za grafikę Laughing


http://tinyurl.com/y94qa2
9

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:21:17 pm »
Cytat: "Off"
Ocarina of Time pojawiła się na N64 tak? Jeśli tak to może będzie dostępna na Virtual Console? Baaaardzo chętnie bym pograł w najlepszą grę wszechczasów (poza tetrisem Wink)... btw. macie internet w Wii? To znaczy shop channel i Wii Connect? Wszystko jest normalnie? Bo ja nigdy się połączyć do Wii Shop nie moge i mi error 51330 wyskakuje ;/



pojawi sie, choc ja bym wola Paper Mario
mam i-net w Wii, trzeba recznie ustawic wszytskie cyferki + wybrac UK, zeby to mialo jakis sens

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:25:59 pm »
Ok, z tymi samymi 10/10 przesadziłem, ale takie oceny są w większości (zarówno za grę jak i za grafikę)
Cytuj
http://www.gamepro.com/nintendo/n64/games/reviews/121.shtml
grafika 5.0

Tylko że tutaj oceniają na 5, więc grafika dostała 5/5
 :lol:
Cytuj
http://www.gamecritics.com/review/zelda64/2nd_op.php
ocena 7,5

To jest recenzja jakiegoś losowego człowieka.... zawsze znajdzie się ktoś, kto choćby dla zabawy zjedzie grę, duh.
Cytuj
http://www.rpgfan.com/reviews/zeldatoot/Zelda_64.html
97%

9.7, no tragedia...
Cytuj
http://tinyurl.com/y94qa2
9

Recka pisana w 2k5, nie liczy się
xP

Ale fakt, na pojedyńczych stronach dostała 9/10, ale sa w rzadkości... prawie same 10/10 za grafikę, ta gra, graficznie, to było coś jak Gears of War teraz. Kompletna miazga xP

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:26:40 pm »
Cytuj
http://www.gamepro.com/nintendo/n64/games/reviews/121.shtml
grafika 5.0


Review robiony 2 lata po wyjściu gry... I to dośc subiektywny ;)

A ogólnie z tą twoją manią grafiki to nieźle pojechałeś w recenzji TP pisząc

Cytuj
Ogólnie momentami odnosi się wrażenie jak by ta gra była robiona pod Nintendo 64 a nie GameCube

To mnie rozwaliło :D
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:30:09 pm »
Cytat: "mateo"
Przygoda , WIELKA przygoda Konsolite Wink
Gatunek - przygodówka ................(z elementami platformówki)



tia, pamietam jak kiedys ludzie nazywali Mario na Pegazusa "przygodowka", Zelde okreslali jako RPG - listosci...

z twojego rozumowania wychodzi ze kazda gra to przygodowka, w sumie Lost Planet to tez WIELKA przygoda, podbnie jak Devil, Doom itp.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:33:22 pm »
Btw, te twoje wywody są genialne :lol:
Zelda to przedstawiciel jakże popularnego dziś gatunku Action Adventure, możesz sobie sprawdzić gdzie chcesz :lol:

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:34:44 pm »
Cytat: "Konsolite"
sprawdzilem, gry z "mario" w tytule nie dostaja na gamespot ponizej 8 po za kilkoma pozycjami pokroju Mario Party i wydaniami z NES`a...
Po prostu gry z Mario (poza wyjątkami takimi jak MP) to klasa sama w sobie, a to, że Ty twierdzisz inaczej...cóż zawsze znajdą się malkontenci, dla których nawet najwspanialsze gry będą beznadziejne.
Gry od Nintendo to z reguły czołówka i to zarówno pod względem grywalności jak i grafiki, a co do MK64 tak jak napisał CassSept jedna z brzydszych gier o ile nie najbrzydsza produkcja Nintendo na N64.

A właśnie zobaczyłem...gratuluję recenzji :lol:
Widzę, że miałeś aspirację, aby wystawić najniższą ocenę Zeldy na świecie, cóż GO gratulujemy experta :wink:

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:48:54 pm »
Cytat: "kingboo"
Po prostu gry z Mario (poza wyjątkami takimi jak MP) to klasa sama w sobie, a to, że Ty twierdzisz inaczej...cóż zawsze znajdą się malkontenci, dla których nawet najwspanialsze gry będą beznadziejne.

przepraszam ze mam wlasne zdanie i nie ide za calym "stadem" krzyczac "mario/zelda jest the best"

Cytat: "kingboo"
Gry od Nintendo to z reguły czołówka i to zarówno pod względem grywalności jak i grafiki,

wielu ludzi twierdzi ze wlasnie grywalnosc jest zawsze super, a grafika niekoniecznie

Cytuj
brzydszych gier o ile nie najbrzydsza produkcja Nintendo na N64.

no tak bo faktycznie grafika jest najwazniejszym elementam kazdej gry, i dlatego bedziemy mieli cala mase ladnych, ale prostych i "szybkich" gierek + tryby online...

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:53:41 pm »
Cytat: "Konsolite"
przepraszam ze mam wlasne zdanie i nie ide za calym "stadem" krzyczac "mario/zelda jest the best"
Nie przepraszaj, przecież napisałem, że zdaję sobie sprawę z istnienia wiecznych malkontentów...

Cytat: "Konsolite"
wielu ludzi twierdzi ze wlasnie grywalnosc jest zawsze super, a grafika niekoniecznie
No tak tyle, że jeszcze więcej osób twierdzi zarówno grafika jak i grywalność są super, zresztą jak sam widzisz chociażby po Zeldzie OOT należysz do wyjątkowych wyjątków z tym dla siebie tylko zrozumiałym narzekaniem...

Konsolite

  • Gość
Zelda: Twilight Princess Wii
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 04, 2007, 17:18:53 pm »
Cytat: "kingboo"
Nie przepraszaj, przecież napisałem, że zdaję sobie sprawę z istnienia wiecznych malkontentów...


to byl sarkazm...
malkontentem nie jestem, argumentuje swoje narzekania
po prostu bede sie podniecal wszytskim co ma konkretna nazwe, jak wiekszosc ludzi
historia pokazuje ze ludzkosc malo kiedy miala swoje zdanie i zawsze potrzebowala kogos (symbolu/osoby) ktora mowila im co ma myslec...
kiedys odpowiadala za to religia, obecnie marketing...
zdaje sobie sprawe ze nie jestem "targetem" wielu gier, podbnie jak wiele gier/filmow nie trafia do wikszosci ludzi ze wzgledu na innowacyjnosc lub bardziej wymagajace zagadki...

Cytat: "kingboo"
zresztą jak sam widzisz chociażby po Zeldzie OOT należysz do wyjątkowych wyjątków z tym dla siebie tylko zrozumiałym narzekaniem...


o jezes...
dlatego ze wszytskie serwisy sie podniecily i wystawily maxymalne oceny to od razu jestem w bledzie, nie znam itp?
no spoko, rozumujac w ten spoosb tylko potwierdzasz to co napisalem...