Autor Wątek: juz mam Wii - pierwsze screeny!  (Przeczytany 24833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« dnia: Grudnia 08, 2006, 22:10:41 pm »
zgodnie z tradycja podziele sie z wami pierwszym wrazeniem na temat Wii.


najpierw foteczki na szybko pozniej bedzie cos wiecej :))





co sie rzuca w oczy? opakowanie. wszystko ladnie i slicznie. a pudelko jak od NDS lite.
wii lot i grucha w dotyku jak sprzet apple np ipod.
troche lekkie. jak dla mnie za lekkie. zobaczymy jak w praniu.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2006, 22:14:15 pm »
coolandtrendy, jakie masz gry?

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2006, 22:21:54 pm »
Kiedy będziesz miał ps3 :p??

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2006, 22:47:43 pm »
OGARNIA MNIE ZAZDROŚĆ! :D
Mógłbyś zapodać jeszcze pare fotek samego sprzętu, tak z każdej strony i wogóle. Pisz czy nie ma problemów z kalibracją wiilota. No i wrażenia z grania oczywiście!

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 08, 2006, 23:00:46 pm »
mam tylko wii sport
i teraz kupie wii-paly zeby miec drugiego wii-lota.
mialem wziac zelde ale nie lubie rpg. zobaczymy moze cos sie jeszcze pojawi.

ogolnie z kalibracja problemow nie ma. ale narazie na podstawie wii-sport to moge powiedziec ze spodziewalem sie wiecej.
troche to nie lapie tak jakbym chcial. albo po prostu za krotko gralem.

czuje sie tak jakbym obslugiwal myszke komputerowa lewa reka:D

peterka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-09-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2006, 23:40:32 pm »
teraz gram Cod3 graficznie nie jest najlepiej wyglada jak na ps2 dobrze sie steruje mi sie podoba to teraz musze kupic red steel:) mam juz 5 gier do grania :D  caly tydzien grania ;p

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2006, 23:53:22 pm »
Cytuj
troche to nie lapie tak jakbym chcial. albo po prostu za krotko gralem.
Ech, kompletnnie tego nie rozumiem. Zrozumiem umowną grafikę, przeboleję brak zbyt wielu killerów na start ale... problemy z kontrolerem,czyli dokładnie tym na czym stoi ta konsola??

Jeśli możesz - opisz czasem swoje wrażenia w tym aspekcie. Moż ejednak to kwestia kalibracji? Acha, fajny topic:)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 09, 2006, 01:04:53 am »
Cytat: "coolandtrendy"

mialem wziac zelde ale nie lubie rpg.


Ale Zelda to nie jest RPG :) Bardziej (tzn jest) przygodowa siekanka mieczem ;)

No i czekamy na lepsze fotki, DUZO fotek :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 09, 2006, 01:10:25 am »
Cytat: "Leenk"
Ech, kompletnnie tego nie rozumiem. Zrozumiem umowną grafikę, przeboleję brak zbyt wielu killerów na start ale... problemy z kontrolerem,czyli dokładnie tym na czym stoi ta konsola??

grafika to porazka. do tego mam to podlaczone po composit do plazmy. pixele jak kafle w pieciu.tragedia. natomiast sterowanie. najbardziej pro jest baseball. czuc ze faktycznie ruszasz palka. ale juz np box czy slynny tenis. ruch wiilotem to nie pelne odzworowanie ruchow rakiety tylko sygnal do zamachu. roznie dobrze mozna byc grac jednym guzikiem.

Cytat: "Leenk"
Jeśli możesz - opisz czasem swoje wrażenia w tym aspekcie. Moż ejednak to kwestia kalibracji? Acha, fajny topic:)

nie moge powiedziec ze jestem zawiedziony. ale zamiast grac wolalem sobie obejrzec jakis film. zobaczymy jutro


a topic fajny. :0 tak ja krok temu z X360 :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:37:14 am »
Jak dokładnie wygląda celowanie wii-lotem? Ruch kontrolerem w góre = celownik w góre, itd. czy można dokładnie celować w punkt na ekranie - coś jak przy pomocy guncona?

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi  :?

coolandtrendy - kiedy kupujesz PS3?  :)

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:43:17 am »
coolandtrendy ale zabardzo sie nie postarales widzialem topic o x360 zdjecia byly w fajnej jakosci a tu widac na szybko i lipne fotki :P

P.S dobzre ze nie czekalem na Wii tylko wziolem xboxa  8)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:47:47 am »
Iras, z padem można zrobić dosłownie WSZYSTKO :mrgreen:
Mam Wii i co tu dużo mówić, konsola wymiata :D
Zelda to genialna gra a WiiSports - WOW :shock:
Wii rządzi, imo najlepsza konsola wszechczasów :D  :D

peterka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-09-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 09, 2006, 11:36:04 am »
Zelda jest Bdb graficznie mi wystarcza COD3 tez jest dobry ;) cala noc mi zeszla na te 2 gry ;P  ide grac dalej

jest juz w sklepach nfs;c???

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 09, 2006, 12:25:45 pm »
Hmmm... zaczynam troche zalowac, ze nie wstrzymalem sie z zakupem X360 (ktory nawiasem mowiac padl po ostatnim updateowaniu).
Ja chce Wii.  :mrgreen:

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 09, 2006, 14:23:38 pm »
Cytat: "peterka"
Zelda jest Bdb graficznie mi wystarcza COD3 tez jest dobry ;) cala noc mi zeszla na te 2 gry ;P  ide grac dalej

jest juz w sklepach nfs;c???


Zelda jest co najwyżej dobra graficznie. Niestety nic więcej.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Lecho

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2006, 14:46:16 pm »
Cytat: "lewik"
Cytat: "peterka"
Zelda jest Bdb graficznie mi wystarcza COD3 tez jest dobry ;) cala noc mi zeszla na te 2 gry ;P  ide grac dalej

jest juz w sklepach nfs;c???


Zelda jest co najwyżej dobra graficznie. Niestety nic więcej.


A czego się spodziewałś po grze oryginalnie pisanej na gamecuba?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 09, 2006, 14:55:30 pm »
Niczego, ale gry pisane od początku na Wii i tak tego poziomu nie przeskakują. A co do Zeldy, Wind Waker był znacznie ładniejszy, to inny styl, więc ciężko porównywać, ale RE 4 czy Rogue Squadron pokazały jak piękne gry można robić na ten sprzęt. A jak patrze na rozmyte podłoże w nowej Zeldzie, to reaguje gdy ktoś pisze, że gra wygląda super. Mogłaby znacznie lepiej.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 09, 2006, 14:59:02 pm »
czegos lepszego od wii? ;]
ja bylem zwolennikiem wii, do czasu powazniejszych screenow. Myslalem ze polepsza grafik,e poki co = kaplica.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2006, 16:07:33 pm »
tym bardziej po tym jak sie ponad rok gra w x360 w HD

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2006, 16:49:37 pm »
Dla grafiki to się imo kupuje  X360 lub/i PS3 + HDTV. Wii się kupuje dla grania i jak nie obchodzi nas grafika. Taka prawda. Gry na Wii nie powalają graficznie, a wręcz przeciwnie, ale ile osób powraca do gier z PSX czy Pegazusa. Grafika to nie wszystko i jak ktoś nie jest maniakiem, ze musi być "mega wypas grafa" , to zapewne będzie się dobrze z Wii bawił. Ja tylko czekam, aby wystawili w jakimś sklepie, aby dane mi było wpierw wypróbować.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 09, 2006, 16:59:18 pm »
Dla mnie jest wystarczająca grafika. Biorąc pod uwagę że ostatnio grałem w dwie gry - Kameo na X360 i Zeldę:MM na N64 i mi skoki graficzne wogóle w grze nie przeszkadzały to chyba jest normalne. lol

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 09, 2006, 17:46:08 pm »
dla mnie też nie było większym problemem granie na gacku czy dreamcascie po 5 latach grania w "HD" na pc ;)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 09, 2006, 18:43:52 pm »
Cytat: "GGY"
Dla grafiki to się imo kupuje X360 lub/i PS3 + HDTV. Wii się kupuje dla grania i jak nie obchodzi nas grafika. Taka prawda. Gry na Wii nie powalają graficznie, a wręcz przeciwnie, ale ile osób powraca do gier z PSX czy Pegazusa. Grafika to nie wszystko i jak ktoś nie jest maniakiem, ze musi być "mega wypas grafa" , to zapewne będzie się dobrze z Wii bawił. Ja tylko czekam, aby wystawili w jakimś sklepie, aby dane mi było wpierw wypróbować.


porozmawiamy jak bedziesz mial obie konsole pod swoim tv i sam podejmiesz decyzje. ok?
ja wypowiedzialem swoje subiektywne zdanie. ot co
jak narazie dzis ani razu wlaczylem wii. nie wiem moze jestem inny.
konsoli dam tydzien. jak mnie nie wciagnie wystawiam na allegro.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 09, 2006, 18:55:02 pm »
Dla mnie grafika jest ważna, ale ma być schludna a nie super realistyczna.
Jeśli widzę wszystko co powinienem i co najważniejsze nie wiedzę kwadratów jak za czasów PSX`a i pentium 200 to jest OK, co wcale nie oznacza że taki chrono trigger ma złą grafikę, tu są może "kwadraty" ale grafika jest prosta nie ma w niej dużo szczegółów, najgorzej gdy grafika jest złożona i "są kwadraty". Takie moje zdanie :)

offtopic  :D
@Lewik wytłumacz mi czy to zdanie "Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.gameonly.pl" znaczy że
Na GO 50 % redaktorów ciężko pracuje, a drugie 50 % się obija. ?

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 09, 2006, 18:59:20 pm »
a) Jestem kobietą. (przydałyby się wam znaczki)
b) Chyba nie uznałeś tego jako doczepki? Stwierdziłam jedynie fakt, ze grafika to nie wszystko. Ciebie nie pociąga? Ok, masz do tego prawo. Ja nie mam (i nie zamierzam mieć) X360, a HDTV pozostaje w moich dalekich planach i nie mam zbytnio porównania. Naczytałam się, naoglądałam i tyle. Mam EyeToy'a i dzieki temu Wii w ogóle zwróciła moją uwagę. Z tych prawdziwych uber konsol kupuję PS3 i jak już będę miała obie w domu i wypróbowane na kilku grach, to powiem cos bardziej konkretnego. Nie ma co robić dramy. Twój przypadek jedynie mnie utwierdza w przekonaniu, ze poczekam, aż wystawią Wii w jakimś Saturnie czy EMPiKu.
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 09, 2006, 19:37:25 pm »
Cytat: "GGY"
a) Jestem kobietą. (przydałyby się wam znaczki)

przepraszam ze nieporozumienie


Cytat: "GGY"
b) Chyba nie uznałeś tego jako doczepki? Stwierdziłam jedynie fakt, ze grafika to nie wszystko. Ciebie nie pociąga? Ok, masz do tego prawo. Ja nie mam (i nie zamierzam mieć) X360, a HDTV pozostaje w moich dalekich planach i nie mam zbytnio porównania. Naczytałam się, naoglądałam i tyle. Mam EyeToy'a i dzieki temu Wii w ogóle zwróciła moją uwagę. Z tych prawdziwych uber konsol kupuję PS3 i jak już będę miała obie w domu i wypróbowane na kilku grach, to powiem cos bardziej konkretnego. Nie ma co robić dramy. Twój przypadek jedynie mnie utwierdza w przekonaniu, ze poczekam, aż wystawią Wii w jakimś Saturnie czy EMPiKu.

nie spokojnie. troche moze nerwy mnie poniosly.ale naprawede spodziewalem sie po wii wiecej. i tak jak mowisz generalnie polecam najpierw przetestowac konsole.
zamiast wii za 1150 zl mozna juz miec x360core i 2 uzywane gry.
a gearsy wciagaja wii nosem :)

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 09, 2006, 19:42:06 pm »
Mam za dużo gier na PS2 i PSP do kupienia, abonament za FFXI do bulenia, a jeszcze planuję DS kupić, więc X360 nie mam w planach.  Dla mnie liczą się gry, X360 mnie nie przekonuje i tyle. Jestem ciut sony fangirl, eh ;)
Cytat: "coolandtrendy"
przepraszam ze nieporozumienie

Nie Twoja wina ^^'
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

oscyp

  • Gość
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 09, 2006, 19:46:46 pm »
Cytat: "rav04"

offtopic  :D
@Lewik wytłumacz mi czy to zdanie "Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.gameonly.pl" znaczy że
Na GO 50 % redaktorów ciężko pracuje, a drugie 50 % się obija. ?


DŻIIIIIIIIIJUUUNYT! :lol:  :lol:  :lol:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 09, 2006, 20:48:05 pm »
Dodam coś od siebie.
Jeszcze dzisiaj rano byłem pewny że zbieram kase na Xboxa360...
Pojechaliśmy z kumplem do Saturna w Arkadi obczaić Wii w akcji.
Pierwsze co się rzuca w oczy to ogromne zainteresowanie sprzętem, masa ludzi, jakiś 50letni facet grał jak szalony, jak się później okazało jest już nieźle obeznany z Wii (chyba kupił dzień wcześniej). Dosłownie wszyscy przynajmniej przez chwile patrzyli się 'z czym to się je'. Grali ludzie którzy nie wyglądają na obeznanych w temacie, dosłownie wszystkie grupy wiekowe, kobiety i faceci, wszyscy mieli wielką radoche, bez wyjątku. Jak nie wierzycie to skoczcie do saturna jak będzie średni ruch, nie ma bata żebyście nie czekali na swoją kolejkę, a to dopiero drugi dzień kiedy można przetestować konsolkę. Ja już się umówiłem z kilkoma osobami na kilka partyjek w poniedziałek.
Reakcje ludzi były pozytywnie śmieszne, jakiś koleś w średnim wieku zatrzymuje żonę i mówi "Patrz, gra tenisowa, jak fajnie wygląda". Innym razem gościówka gada przez telefon a jej chłopak szarpie ją za ramie z całej siły i krzyczy "PAAARTRZ!! PATRZ NA TO". :D Najciekawszym zjawiskiem było 3 dresików w wieku około licealnym. Jeden z nich patrzył się jak etiopczyk na kebab, widać było że jest zainteresowany i mówi do kumpla "Tyy fajne to jest! ale..." i nie dokończył szukając wewnętrznego fuj nowej konsolki nintendo. Kumpel zaczął mu pomagać (jakbym słyszał nerdów z gameonly) "To pracuje w niskiej rozdzielczości, nie obsługuje HDTV, nie ma dysku twardego, nie ma bluraya, ma słabą grafikę" a tamten nawet nie zakapował żadnego z tych zwrotów dalej patrząc się z bananem ta twarzy... Chwile po tym sobie poszli bo 'pan spec' powiedział że nie warto czekać w kolejce żeby grać mimo że tamten chciał pograć. Cholernie daje do myślenia :]

Dorwaliśmy wreszcie z ziomkiem Wiiloty i odpłynęliśmy... pykaliśmy głównie w tenisa bo jest najbardziej dynamiczny i emocje przy rozgrywce są niesamowite. Pierwsze wrażenie pasowało do nazwy konsoli... Wiiiiiii! :D
Podczas wybierania opcji z menu celowniczek był troche za czuły ale trza pamiętać że da się go kalibrować (niestety nie można było otworzyć standa żeby to zrobić). Nie trzeba machać mocno żeby odpowiednio trafić w piłkę, ale zapewniam was że będziecie napierdzielać z całej pary bo emocje są niesamowiite! Po jakiś 15 minutach czuć że ma się rękę, jeszcze nie wiem czy to będzie strasznie uciążliwe czy po paru dniach da się przyzwyczaić. Gra w pojednynke troche mniej bawi ale nadal czuje się powera płynącego z grania. W poniedziałek chce przetestować granie dwoma wilotami na raz, ja vs ja. ;) Dla mnie padzik dobrze leży w dłoni ale  górne krawędzi obudowy pada mogłyby być troche bardziej zaokrąglone. (nie że przeszkadzają tylko żeby było jeszcze wygodniej). Myślałem że willot będzie większy na szczęście da go się zmieścić w łapie i  można bez problemu trafić we wszystkie przyciski.
Grafike mi trudo ocenić bo jest umowna do bólu, grałem tylko w WiiSports, ale teksturki były ładniejsze niż w NFS:carbon na ps2 po drugiej stronie. (Zaraz zostane zamordowany :D:D:D)
Panowie z Nin mieli racje, żeby poczuć powera konsolki trzeba zagrać. Wam też polecam. Może niektórzy przestaną tak jechać wii albo nawet dołączy do sekty Wii. :lol:
Tym oto sposobem jestem pewien że zbieram kase na Wii ;) XO poczeka do czerwca.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 09, 2006, 20:59:19 pm »
Czyli Nintendo osiągnęło swój cel. Na Wii miał grać każdy bez względu na wiek czy płeć. W końcu ludzie przestaną sie bać gier.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 09, 2006, 21:01:05 pm »
CNN też sobie pograł:

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 09, 2006, 22:01:44 pm »
ja postanowiłem że  kupie WII choćby dlatego żeby sobie pograć z całą rodziną w tenisa :D  :D  będzie się ładnie komponowała z 360tką  :D  :D  :D
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 10, 2006, 01:26:41 am »
i dobrze..

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 10, 2006, 09:24:56 am »
Cytuj
Iras, z padem można zrobić dosłownie WSZYSTKO Mr. Green
Mam Wii i co tu dużo mówić, konsola wymiata Very Happy
Zelda to genialna gra a WiiSports - WOW Shocked
Wii rządzi, imo najlepsza konsola wszechczasów Very Happy Very Happy

Bardzo rzetelna opinia... No i chyba, żeś Mega Drive nie miał, że rzucasz to "najlepsza konsola wszechczasów" tutaj. Hm...

Cytuj
Dla mnie jest wystarczająca grafika. Biorąc pod uwagę że ostatnio grałem w dwie gry - Kameo na X360 i Zeldę:MM na N64 i mi skoki graficzne wogóle w grze nie przeszkadzały to chyba jest normalne. lol

Wiesz, technologia prezencji grafiki ewoluuje, a Nintendo stoi w miejscu.

Podobno dystrybucja sprzętu w Polsce kuleje... Ja to chciałbym kiedyś, by w Polsce było normalnie.

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 10, 2006, 10:28:02 am »
Cytat: "kun"
i dobrze..


Za takie komenty to się powinno ostrzeżenia dostawać. Tak mnie takie coś denerwuje. Jeszcze lepsze komenty są jak ktoś machnie sam uśmieszek. Co na to moderacja?


Ciekawe czy będą wystawiać na na przetestowanie w Empikach itp. Ze względów bezpieczeństwa pewnie się boją. Jak w empiku wystawili te rękawice do ps2 to goście tak się wczuwali, że rozwalili pad ze stoiska z PS2 które stało obok.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 10, 2006, 11:41:42 am »
Cytat: "setezer"
Cytuj
Iras, z padem można zrobić dosłownie WSZYSTKO Mr. Green
Mam Wii i co tu dużo mówić, konsola wymiata Very Happy
Zelda to genialna gra a WiiSports - WOW Shocked
Wii rządzi, imo najlepsza konsola wszechczasów Very Happy Very Happy

Bardzo rzetelna opinia... No i chyba, żeś Mega Drive nie miał, że rzucasz to "najlepsza konsola wszechczasów" tutaj. Hm...

Um... akurat tu masz rację, przyznaję się że nigdy żadnej konsoli Segi nie miałem O.o

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 10, 2006, 13:07:17 pm »
Cytat: "rav04"

offtopic  :D
@Lewik wytłumacz mi czy to zdanie "Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.gameonly.pl" znaczy że
Na GO 50 % redaktorów ciężko pracuje, a drugie 50 % się obija. ?


King Sajzu nie oglądałeś?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 10, 2006, 13:08:15 pm »
Z wii może być ten problem, że pilota będzie szkoda. Jak czasem widze tych napaleńców (co grają na konsolach tylko w sklepach), to bym się nie zdziwiła, gdyby wystawili Wii, ale z tym ich padem, a nie banano-pilotem ;) Poza tym dopchać się do takiej konsoli... -_-'
Ja tam mam tylko PS2 i PSP, nigdy nie miałam Pegazusa, PSX etc. Nie chcę X360, ale to nie zmienia faktu, że zapewne dobra konsolą jest. Grunt to obiektywizm.

Co do Wii, to ja bym chciała tą grę o złych królikach XD
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 10, 2006, 14:42:45 pm »
Cytat: "lewik"
King Sajzu nie oglądałeś?

Niestety nie :(

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
juz mam Wii - pierwsze screeny!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 10, 2006, 15:06:13 pm »
Rewelacją jest sterowanie. Miałem prawie wszystkie konsole + Amigi i muszę przyznać że Wii zapowiada się najlepszą konsolką.

Mógł nią być dreamcast gdyby się nie zachwiało w sedze :(