Autor Wątek: Klonoa  (Przeczytany 2945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Klonoa
« dnia: Października 17, 2008, 17:01:45 pm »
Cytuj
Klonoa: Door to Phantomile ukazało się na PSone już 11 lat temu. Uwierzycie? Doskonale pamiętam tę grę, doskonale pamiętam sequel i do dziś wstydzę się, że z żadną częścią nie spędziłem dłużej, niż czas, który można policzyć w setkach sekund. Ot, brak czasu, zalew innych tytułów i zapewne wiele czynników złożyło się na to, że do dziś wstydzę się ich nie skończenia. Pojawi się jednak okazja do nadrobienia strat. Bandai Namco przedstawiło bowiem remake pierwszej, PSone’owej części w wersji na Wii. Póki co jeden artykuł w Famitsu nie daje nam zbyt wielkiego pojęcia o grze, ale ja już wiem, że pojawi się kolejna gra warta zakupu na konsolę Nintendo. Kultowa w pewnych kręgach platformówkach ma mieć proste sterowanie, co nieźle koresponduje z bazą posiadaczy Wii. Premiera już na początku grudnia w Japonii i miejmy nadzieję, że niewiele później poza nią. W tę grę warto zagrać, serio.

No no, interesująco ... Grafika pewnie będzie lepsza od części drugiej na playstation 2.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Klonoa
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2008, 00:09:01 am »
grafika to nie wszystko, gra bedzie miala przeciez troszke konkurencji na wii wsrod platformowek, nawet tez nowy wario jest 2.5d, jednak raczej slaba gra to nie bedzie wiec milo, ze na wii zawita ;)

speede

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2007
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Odp: Klonoa
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2008, 10:06:55 am »
sprawdź zanim założysz nowy temat tym bardziej ze jest  widoczny na 1 stronie  ....
 http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=9276.0

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Klonoa
« Odpowiedź #3 dnia: Października 18, 2008, 10:37:14 am »
dołączyć do tamtego i po zawodach.
dziewczyny, nie palcie marihuany ...