Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Dragon's Dogma II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Marca 27, 2024, 18:09:43 pm »
Aż dziw, że nie pozbyli się tego szczątkowego RT (mają to w paczu zrobić), i nie zaoferowali 4k w 30 k/s oraz 1440p w 60 klatkach.  :-?
Bezsensem jest zaoferować jeden tryb z dynamicznym 4k, ray tracing, ale z animacją w okolicy 30-40 fps ze spadkami do.... 21 klatek w mieście.  :-x
A sklep z mikro (i to tego kalibru), który jest wrzucony w dniu premiery, to niezła beka.  :wtf:
To 63% to i tak łaskawa opcja.  :>
92
Multiplatformowe Current Gen / Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Marca 27, 2024, 18:02:50 pm »


Tymczasem, mający dwa lata, Hori 1800p w 60 k/s.   :roll:
93
PlayStation 5 / Odp: Rise of the Ronin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Marca 27, 2024, 17:57:19 pm »
To jest niepojęte, że eks Sony tak wygląda w 2024r.  :-? A co gorsza, nie trzyma kombo fHD i 60 k/s.  :> Dramat.  :evil:
Z drugiej strony Nioh to jedna z moich ulubionych gier na PS4, a wiadomo, że już w momencie premiery była graficznym 6/10.
Nic to, ważne, że - podobno - gra się w Ronina bardzo dobrze.  :angel:
94
PlayStation 5 / Odp: PlayStation Plus (Extra, Premium).
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Marca 27, 2024, 17:45:20 pm »
95
PlayStation 5 / Odp: Rise of the Ronin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andryush dnia Marca 27, 2024, 17:09:36 pm »
Grafika jak dla mnie to w ogóle nie jest problem tej gry. Nie jest to poziom gry SP, ale może się podobać.
Największy minus jak na razie to taki, że czuję jakbym grał w mission pack do Tsushimy polegające tylko na likwidacji obozów.
Nie czuć rozmachu fabularnego, absolutnie żadnego, większość wstawek to rozmowy na 4 kadrach kamery. Zalatuje grą AA a nie AAA na jaką wskazuje cena premierowa i reklamowaniem tego tytułu przez Sony.
Odrobine jestem zniesmaczony bo już taki Nioh, czyli tytuł nastawiony przede wszystkim na walkę te wstawki miał o wiele lepiej przygotowane a nie jakieś statyczne kamery.
Gadające głowy to mogą być w starych jprpg a nie w w takich tytułach.
Po takim FF 7 part 2 czy nowej Yakuzie, których wstawkami niszczą to wygląda na ich tle tragicznie.
Tego się nie spodziewałem. Dobrze, że piszesz, gra w takim układzie trafi do mojego folderu „zagrać może kiedyś, kiedy stanieje”.
96
Multiplatformowe Current Gen / Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moldar dnia Marca 27, 2024, 13:49:42 pm »
https://youtu.be/a9At-ZNz8Is?si=N9eFiSwkaMMdBh7t

Analiza graficzna killera, któremu developer nawet w 1080p nie dal rady.
Fixed
97
Multiplatformowe Current Gen / Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Marca 27, 2024, 11:42:55 am »
https://youtu.be/a9At-ZNz8Is?si=N9eFiSwkaMMdBh7t

Analiza graficzna killera, któremu PS5 nawet w 1080p nie daje rady.
98
PlayStation 5 / Odp: Rise of the Ronin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Marca 24, 2024, 21:18:37 pm »
Grafika jak dla mnie to w ogóle nie jest problem tej gry. Nie jest to poziom gry SP, ale może się podobać.
Największy minus jak na razie to taki, że czuję jakbym grał w mission pack do Tsushimy polegające tylko na likwidacji obozów.
Nie czuć rozmachu fabularnego, absolutnie żadnego, większość wstawek to rozmowy na 4 kadrach kamery. Zalatuje grą AA a nie AAA na jaką wskazuje cena premierowa i reklamowaniem tego tytułu przez Sony.
Odrobine jestem zniesmaczony bo już taki Nioh, czyli tytuł nastawiony przede wszystkim na walkę te wstawki miał o wiele lepiej przygotowane a nie jakieś statyczne kamery.
Gadające głowy to mogą być w starych jprpg a nie w w takich tytułach.
Po takim FF 7 part 2 czy nowej Yakuzie, których wstawkami niszczą to wygląda na ich tle tragicznie.





99
Różne / Odp: Zakupowe szaleństwo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RyoHazuki dnia Marca 24, 2024, 15:44:14 pm »
W 2024 wpadłem w jrpgowe szaleństwo:



Poza tym:

100
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateo dnia Marca 24, 2024, 13:27:13 pm »
Ja jeszcze w lesie pewnie. XD Genialny jest ten remake siódemki.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Strony: 1 ... 8 9 [10]