Autor Wątek: Gears of War 3  (Przeczytany 187925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #360 dnia: Marca 17, 2011, 17:47:21 pm »
Dla Ciebie to wszystko co z wiązane X0 jest mało co realne  :angel:

Bo ja w cuda nie wierzę. Ty natomiast ciągle żyjesz nadzieją, że X0 w końcu pokaże poziom PS3. :roll:

Co do roślinności, to więcej trawy nie oznacza całkiem innej ligi. No chyba, że dla Ciebie. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Aczkolwiek ja już teraz jestem pewny, że co by nie wyszło, to i tak uznasz to za ósmy cud świata. Wybierzesz jakiś jeden udany element z GeoW 3 i będzie pisał, że to miażdży wszystko, całkowicie pomijając resztę składowej grafiki.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #361 dnia: Marca 17, 2011, 19:23:02 pm »
Owszem są spore zmiany od GoW 2, ale np. ta roślinność póki co nie reaguję tak świetnie jak ta w U2. Mówiąc krótko trzeba poczekać do E3, póki co gra ma zadatki by zbliżyć się do U2, jednak na chwilę obecną jeszcze trochę jej brakuję, nie wliczając w to fizyki.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #362 dnia: Marca 17, 2011, 19:31:33 pm »
Unlimited wybrałeś idealny rozdział. Jeśli jakakolwiek gra tej generacji zbliży się do tego poziomu, to ja kupuję sprzęt na który ta gra się pojawi. Nagromadzenie efektów, szczegółów, fizyki i ogólnie całość tego co prezentuje ten gameplay, to po prostu niedościgniony wzór.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #363 dnia: Marca 17, 2011, 19:48:21 pm »
Nie da się ukryć, że Uncharted 3 pod względem technologicznym będzie najwyższą światową ligą i pewno znowu stanie się wzorem dla innych. No cóż - Naughty Dog to po prostu mistrzowie, są na piedestale twórców gier video.

Nie zmienia to jednak faktu, że chciałbym, by Epic przy okazji GeoW3 pokazało, że X360 jeszcze wiele potrafi ;)

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #364 dnia: Marca 17, 2011, 21:24:16 pm »
W GeoWach jest miód czego na konkurencyjnej platformie ni huhu nie mogłem uświadczyć. Może TLG odmieni moje zdanie w tym temacie.
Co do opraw , to na razie nie ma co się grzać ani narzekać, ponieważ po tych materiałach wideo zbyt wiele powiedzieć nie można. Na pewno będzie pięknie ale wątpię by przebiło to co widziałem w U2:AT.
Nie zmienia to jednak faktu , że dla mnie oprawa zawsze jest na czwartym planie:  1. Mechanika  2. Klimat i fabuła  3. Miód!!! 4. oprawa audio-wideo...

ps. kodzik na betę już doszedł. Teraz tylko czekać do 25.IV  :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #365 dnia: Marca 17, 2011, 22:03:13 pm »
W GeoWach jest miód czego na konkurencyjnej platformie ni huhu nie mogłem uświadczyć.

To akurat kwestia gustu, bo ja np. bawiłem się przednio przy serii Uncharted. Zależy kto co lubi. Ja byłem w szoku jak odpaliłem Bioshock'a. Ile ja się naczytałem pochwał od posiadaczy X0 na temat tej gry, a okazała się totalnie nudna dla mnie.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #366 dnia: Marca 17, 2011, 22:30:42 pm »
Owszem są spore zmiany od GoW 2, ale np. ta roślinność póki co nie reaguję tak świetnie jak ta w U2. Mówiąc krótko trzeba poczekać do E3, póki co gra ma zadatki by zbliżyć się do U2, jednak na chwilę obecną jeszcze trochę jej brakuję, nie wliczając w to fizyki.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


nie porownuj singla do multi, po drugie to mapka z gow jest dosc podobna do shambali i z tym najlepiej byloby porownywac

« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2011, 22:33:50 pm wysłana przez Wulfen »

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #367 dnia: Marca 17, 2011, 22:31:36 pm »
W GeoWach jest miód czego na konkurencyjnej platformie ni huhu nie mogłem uświadczyć.

To akurat kwestia gustu, bo ja np. bawiłem się przednio przy serii Uncharted. Zależy kto co lubi. Ja byłem w szoku jak odpaliłem Bioshock'a. Ile ja się naczytałem pochwał od posiadaczy X0 na temat tej gry, a okazała się totalnie nudna dla mnie.

Ja miałem tak samo z Halo 1, 2 i 3. Słyszałem dziesiątki opinii, że kapitalne, wciągające, śliczne, niesamowite, rewolucja gatunku i najlepsza gra ever, a jak odpaliłem każdą z tych części to... Cóż... Najpierw był szok w negatywnym tego słowa znaczeniu, a później zawód i przechodzenie gry na siłę, żeby zobaczyć, czy dalej nie będzie przypadkiem lepiej.
Ale może "nawrócę" się na Halo, gdy dorwę swojego X360 ;)

A wracając do GeoW3 (i serii w ogóle), to mam identyczne zdanie, co piter86. Bawiłem się z pierwszym GeoWem kapitalnie, przeszedłem go kilka razy, w tym dwa razy w trybie kooperacji, nadal pogrywam (na PC niestety) i bawię się tą grą cały czas. Jest rewelacyjna. Dlatego liczę na to, że trójka będzie świetnym zwieńczeniem trylogii.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #368 dnia: Marca 17, 2011, 22:35:40 pm »
Dla Ciebie to wszystko co z wiązane X0 jest mało co realne  :angel:

Bo ja w cuda nie wierzę. Ty natomiast ciągle żyjesz nadzieją, że X0 w końcu pokaże poziom PS3. :roll:

Co do roślinności, to więcej trawy nie oznacza całkiem innej ligi. No chyba, że dla Ciebie. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Aczkolwiek ja już teraz jestem pewny, że co by nie wyszło, to i tak uznasz to za ósmy cud świata.

Za to BoBaN, my jesteśmy pewni, że co by nie wyszło, dla ciebie to nie przebije poziomu Uncharted 2  :lol:  Poczekajmy na jakiś gameplay w HD i z singla, będzie z pewnością dobrze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #369 dnia: Marca 17, 2011, 22:38:31 pm »
Za to BoBaN, my jesteśmy pewni, że co by nie wyszło, dla ciebie to nie przebije poziomu Uncharted 2  :lol:

Wiesz, można się z tego śmiać, ale jakby nie patrzeć to do tej pory nie ukazało się nic co przebiłoby Uncharted 2, więc na Twoim miejscu nie byłbym taki zadowolony. :P

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #370 dnia: Marca 17, 2011, 22:45:13 pm »
Za to BoBaN, my jesteśmy pewni, że co by nie wyszło, dla ciebie to nie przebije poziomu Uncharted 2  :lol:

Wiesz, można się z tego śmiać, ale jakby nie patrzeć to do tej pory nie ukazało się nic co przebiłoby Uncharted 2, więc na Twoim miejscu nie byłbym taki zadowolony. :P

Aż się tutaj zgodzę ;) Uncharted 2 jako całokształt oprawy video (szczegółów, liczby detali, jakości, wykonania itd) dalej jest liderem w singlu.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 14:11:42 pm wysłana przez Maciomaniak »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #371 dnia: Marca 18, 2011, 09:43:14 am »
Cytuj
Co do roślinności, to więcej trawy nie oznacza całkiem innej ligi. No chyba, że dla Ciebie. Pożyjemy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Aczkolwiek ja już teraz jestem pewny, że co by nie wyszło, to i tak uznasz to za ósmy cud świata. Wybierzesz jakiś jeden udany element z GeoW 3 i będzie pisał, że to miażdży wszystko, całkowicie pomijając resztę składowej grafiki.


Wiesz jak byś grał Geow 2 to byś wiedział, że jedyna roślinność jaka tam była to drzewa które wołały o pomstę do nieba, w sumie jedynie jako tako dawały radę w zimowej scenerii, a o trawie można było sobie po marzyć, wiem, że Ci ciężko uwierzyć mi na słowo ale uwierz mi, że w tym temacie też jest dużo dużo lepiej niż w poprzedniku. Beta tuż tuż na pewno będzie masa screenów, a ja pogram i ogarnę to wszystko na własne oczy, się okaże ;P

Cytuj
Za to BoBaN, my jesteśmy pewni, że co by nie wyszło, dla ciebie to nie przebije poziomu Uncharted 2  

Sad but true :roll:

Co do filmiku który zapodał Wulfen, GeoW 3 ma fajniejsze oświetlenie i kolorystkę, U2 na tej mapie wygląda strasznie blado.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 10:05:40 am wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #372 dnia: Marca 18, 2011, 10:53:26 am »
Cytuj
Za to BoBaN, my jesteśmy pewni, że co by nie wyszło, dla ciebie to nie przebije poziomu Uncharted 2 

Sad but true :roll:

...

Za to BoBaN, my jesteśmy pewni, że co by nie wyszło, dla ciebie to nie przebije poziomu Uncharted 2  :lol:

Wiesz, można się z tego śmiać, ale jakby nie patrzeć to do tej pory nie ukazało się nic co przebiłoby Uncharted 2, więc na Twoim miejscu nie byłbym taki zadowolony. :P

Sad but true.

Co do filmiku który zapodał Wulfen, GeoW 3 ma fajniejsze oświetlenie i kolorystkę, U2 na tej mapie wygląda strasznie blado.

Jeszcze się nie nauczyłeś, że wszelakie filmiki i screeny z gier na PS3, zawsze wyglądają blado? Ile razy było to wałkowane. Rozchodzi się o opcję Full RGB. Zresztą jeśli grałeś w Uncharted 2, to doskonale wiesz jak kolorowo wygląda ostatni etap gry, więc teraz po prostu trollujesz udając, że tak blady obraz jest w rzeczywistości.

PS. Pamiętajmy też, że wszelakie filmiki z GeOW3 to off-screeny, a te zawsze mają przesycone barwy. Filmik z U2 jest nagrany bezpośrednio.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #373 dnia: Marca 18, 2011, 11:31:54 am »
Przepraszam panie idealny, póki co rozmawiamy o filmikach więc do nich się odnoszę, od razu widać przewagę na korzyść GeoW3( oświetlenie dużo fajniejsze, mocniej świeci itp) o rzeczach oczywistych nie piszę więc przestań sapać, zawsze z ostatni werdyktem wstrzymuję się do momentu odpalenia gry w domu i zobaczenia jej na własne oczy. Beta już tuż tuż, U2 mam włączę i porównam sobie, wtedy napiszę co i jak.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2011, 12:11:23 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #374 dnia: Marca 18, 2011, 11:48:47 am »
Nie musisz pisać, bo i tak wszyscy wiemy jaki będzie Twój werdykt. :P

PS. Od kiedy mocniejsze oświetlenie oznacza lepsze oświetlenie? Spójrz na Crysis 2 i jak przesadzili z tym w wersji na X0. Wygląda to komicznie. Na PC i PS3 oświetlenie jest naturalne i nie przeszkadza w grze, a na X0 sadzi po gałach jakby słońce się do ziemi przybliżyło.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #375 dnia: Marca 18, 2011, 12:11:54 pm »
Fajniej wygląda i tyle.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #376 dnia: Marca 18, 2011, 14:10:53 pm »
Akurat Crysis 2 na X360 wygląda znacznie lepiej, niż na PS3 i z oświetleniem na konsoli Sony przegięli w tą złą stronę - po prostu nie domaga. Ale o Crysisie nie będe tu pisać.
Natomiast sam uważam, że GeOW 3 w multi jest ładniejszy od multi Uncharted 2 (w które zresztą grałem bardzo dużo). No ale wiadomo, to ocena wstępna na podstawie filmików, wiec w zasadzie wszystko jeszcze może się zmienić, gdy beta wreszcie wyjdzie. 

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #377 dnia: Marca 19, 2011, 13:59:01 pm »
nie wiem po co dział xboxa na tym forum, chyba tylko do hejtowania przez trolli ps3

Tekstury podejrzewam, że są na podobnym poziomie. Najwięcej robi tutaj oświetlenie. Zobaczymy jak single, bo jeśli na ekranie będzie taka liczba szczegółów i takie akcje jak w U2, to wtedy chylę czoła przed Epic

po czym to wnioskujesz ? po filmiku z kamery na YT ? no tak bobanka nie stać na druga konsole zostaje mu trollowanie na podstawie YT   :troll:




Zobaczcie to w 720p, albo 1080p. Graficzna miazga :O No i sama rozgrywka zapowiada się BAAAARDZO miodnie. ;)
Czas zaopatrzyć się w maszynkę Billa, bo takiego tytułu nie mogę przegapić!

Nie wiem czemu, ale na mnie to wrazenia nie robi :/
No tak, zapomniałem. Na Xboksie taka grafika to standard.  :troll:

True.

Graficznie nieźle, ale gdzie tam tej grze np. do GOW III :P

Niemniej rękawica została rzucona, tzn. jest szansa że ta gra może zbliży się wykonaniem do Uncharted 2, jak dodadzą fizykę na miarę U2. ;)

tylko prawdziwy debil może porównywać filmik z multiplayera strzelanki TPP dla slashera który nie ma swobodnej kamery i wygląda tylko ok  :lol:

Sukces Xboxa - osiągnąć poziom dwuletniej gry z PS3*  :troll:

*chodzi mi o datę premiery Gears3

Poczekaj, poczekaj...zobaczymy najpierw czy osiągną poziom Uncharted 2. Ja w to wątpię, bo po tych filmikach widać, że dodali po prostu zaawansowane oświetlenie. Cała reszta to poziom Gears of War 2. A pamiętajmy o genialnej fizyce i mnogości szczegółów w produkcji ND (Nepalu nie przebiło nic co do tej pory widziałem w grach), że już o animacji nie wspomnę.

cyborg boban wam wszystko wytłumaczy na podstawie filmiku nagrywanego kalkulatorem  :lol:   zaawansowana fizyka u2, bez takich żartów.

ktoś wie kiedy sklepy za pre-ordery wysyłają kody do bety ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #378 dnia: Marca 19, 2011, 14:12:22 pm »
:lol: :lol: :lol:

Za to ty i twoi kumple z głównej wiecie po filmiku z YT, że gra już teraz miażdży wszystko.

po czym to wnioskujesz ? po filmiku z kamery na YT ? no tak bobanka nie stać na druga konsole zostaje mu trollowanie na podstawie YT   :troll:

Jeśli stać mnie na PS3, to czemu miałoby mnie nie stać na X0 skoro konsola Sony jest droższa? Znowu FAIL bigdadku. Ja po prostu nie mam w zwyczaju wywalania kasy w błoto i kupowania przestarzałych technologicznie sprzętów. M$ nabrał cię na swoje bajki i teraz płaczesz, bo masz w domu szrota. Zawsze możesz spróbować sprzedać...może ktoś to kupi za jakieś marne grosze.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #379 dnia: Marca 19, 2011, 14:25:29 pm »


ktoś wie kiedy sklepy za pre-ordery wysyłają kody do bety ?
Swój kod otrzymałem kilka dni temu , a zamawiałem u Extremowców.

ps. Proszę skończyć już te brednie o oprawie bo się k*rwa rzygać chce!

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #380 dnia: Marca 19, 2011, 15:48:23 pm »
:lol: :lol: :lol:

Za to ty i twoi kumple z głównej wiecie po filmiku z YT, że gra już teraz miażdży wszystko.

po czym to wnioskujesz ? po filmiku z kamery na YT ? no tak bobanka nie stać na druga konsole zostaje mu trollowanie na podstawie YT   :troll:

Jeśli stać mnie na PS3, to czemu miałoby mnie nie stać na X0 skoro konsola Sony jest droższa? Znowu FAIL bigdadku. Ja po prostu nie mam w zwyczaju wywalania kasy w błoto i kupowania przestarzałych technologicznie sprzętów. M$ nabrał cię na swoje bajki i teraz płaczesz, bo masz w domu szrota. Zawsze możesz spróbować sprzedać...może ktoś to kupi za jakieś marne grosze.

tak wspaniałej konsoli jak x360 nigdy w życiu! ale ps3 próbowałem sprzedać i nikt tego nie chciał  :(  ludzie wiedzą co jest dobre     ;)



ktoś wie kiedy sklepy za pre-ordery wysyłają kody do bety ?
Swój kod otrzymałem kilka dni temu , a zamawiałem u Extremowców.

ps. Proszę skończyć już te brednie o oprawie bo się k*rwa rzygać chce!

dzięki też już dostałem.

wpisywał ktoś już kod ? można teraz go użyć czy trzeba czekać do 25 kwietnia ?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #381 dnia: Marca 19, 2011, 20:48:06 pm »
Na podstawie tych filmikow z YT czy tez tego pokazu z E3 spokojnie mozna powiedziec, ze trzecie Gearsy wygladaja o wiele lepiej niz poprzedniczki, przynajmniej dla mnie.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 21:34:02 pm wysłana przez _ReD_ »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #382 dnia: Marca 19, 2011, 21:17:42 pm »
Widzę, że niektórzy nadal nie uzyskali umiejętności logicznego myślenia i uczenia się na błędach. Ile razy można powtarzać, że takie dyskusje należą do działu system wars ? Co temat to, to samo, kolejne posty będą odpowiednio nagradzane.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #383 dnia: Marca 19, 2011, 21:37:20 pm »
Na podstawie tych filmikow z YT czy tez tego pokazu z E3 spokojnie mozna powiedziec, ze trzecie Gearsy wygladaja o wiele lepiej niz poprzedniczki, przynajnije dla mnie.
... i to już (przynajmniej dla mnie) jest jak najbardziej wystarczające. Poza tym to multi, gdzie grafa jest zawsze nieco gorsza. Więc o singla ani trochę się nie martwię. Jest wypaśnie i to jest najważniejsze.

Boban mam do ciebie szacunek, ale kurcze, stary stonuj trochę. Z tego co wiem masz też Xa (czy już nie ?) więc znasz fakty, ale po co ciągniesz niepotrzebne dyskusje ? Uncharted 2 urywa łeb, 3 pewnie też zmiecie, tak samo jak Gearsy 3. Co tu dalej kontynuować, która ma rozdziałkę 719 czy 721 i jest lepsza. Jeden ciul. Klimat i gameplay w Gearsach jest tak wyjebisty, developerzy są tak zajarani tworzeniem gier i swoją marką, że jestem spokojny o to co wyjmę z pudełka (mając nadzieję, że będzie to Epic edition  :grin:)

Ghostie-UncannyGhost - no przecież  :D Ty, nie wiem czy cię nie skasowałem już z listy. Weź wyślij zaproszenie na: Szmajdzikk bo ostatnio mam zajeb i nie wiem kiedy wbiję w najbliższym czasie (do bety oczywiście :P)

Soul hunter - hmm jak będzie można zakładać serwy na hasło to przy pierwszej możliwej okazji jedziemy pojedynek. Zapewne to będzie po paru dniach bo będziemy ekipą na początku bez przerwy napierdzielać  :grin:

Stalker jakby co założył drugie konto (Stalkier2) i z tego co wiem czeka na zaakceptowanie przez admina. Mówił, że jak się zajara to sprzeda szafę i weźmie Xa. Ja mu obiecałem headseta jakby wziął wersję bez, więc nie będzie piłować już tak całkiem z zaskoczenia heh.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 21:39:17 pm wysłana przez szmajdzik »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #384 dnia: Marca 19, 2011, 21:42:20 pm »
Spoko możemy spróbować, ale myślę, że szybciej niż po premierze nie da rady :D Poza tym trzeba będzie poćwiczyć trochę :D Ja muszę uzbierać na nowego XO :D

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #385 dnia: Marca 20, 2011, 12:35:27 pm »
Ekipa widzę formuje szyki,wiec i ja zawczasu zgłaszam swoją kandydaturę :
-cichy
-spokojny
-nie sapiący do hs
-oddany kompan
-specjalizujący się w obsłudze piły motorowej


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #386 dnia: Marca 20, 2011, 12:49:15 pm »
Ekipa widzę formuje szyki,wiec i ja zawczasu zgłaszam swoją kandydaturę :
-cichy
-spokojny
-nie sapiący do hs
-oddany kompan
-specjalizujący się w obsłudze piły motorowej


Może jakiś meczyk w dwójeczkę?

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #387 dnia: Marca 20, 2011, 13:30:12 pm »
Aj Tofciu nie mam live a i gearsow2 się pozbyłem.A właśnie opłaca się dezerterować na naszego live.Coś tam kombinowałem,ale lipa wyszła.Będę kupował live na cały rok i zastanawiam się czy zakładać nowe konto na Polske czy zostać na US.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #388 dnia: Marca 20, 2011, 13:41:40 pm »
Szkoda stary rajdowcu :(
Zostań przy starym , a na PL załóż sobie drugie aby w razie blokady móc pobrać dodatki do trzecich gyrosów.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #389 dnia: Marca 23, 2011, 02:10:52 am »
Tez kiedys nalezalem do staaarej ekipy ;) a po filmiku trojeczka zapowiada sie kozacko, szkoda, ze sie klocka pozbylem  :(
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2011, 02:13:56 am wysłana przez michalc »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 23, 2011, 14:25:50 pm »
Cybul, podobno X0 ma znowu spasc z ceny o $50, wiec moze jeszcze sobie sprawisz jakiegos Arkejda, zeby z znami troche pograc? :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 23, 2011, 16:22:34 pm »
Tez kiedys nalezalem do staaarej ekipy ;) a po filmiku trojeczka zapowiada sie kozacko, szkoda, ze sie klocka pozbylem  :(
W takim razie do końca września musisz kupić nowego :grin:  No bo jakby to wyglądało jakbyś z nami nie zagrał? ;)

Stalkier2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-03-2011
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 24, 2011, 21:32:52 pm »
Cze Chlopaki  :) Widze ze Szmajdziol zadzialal i admin mnie grzecznie wpuscil. Dostalem cynk ze jakas rozrobe szykujecie w GOW3 i naprawde nie obiecuje ale moze uda mi sie na tydzien od kogosc pozyczyc Xa z GOW3 ;). Spoko ze stara ekipa zyje i nadal ciagnie sprawe, bo z tego co pamietam, 2-3 miechy po premierze GOW2 wszystko szlak trafil. 

lupinator

  • Gość
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 24, 2011, 21:55:32 pm »
Cze Chlopaki  :) Widze ze Szmajdziol zadzialal i admin mnie grzecznie wpuscil. Dostalem cynk ze jakas rozrobe szykujecie w GOW3 i naprawde nie obiecuje ale moze uda mi sie na tydzien od kogosc pozyczyc Xa z GOW3 ;). Spoko ze stara ekipa zyje i nadal ciagnie sprawe, bo z tego co pamietam, 2-3 miechy po premierze GOW2 wszystko szlak trafil. 
Zapomniałeś hasła, Stalker?

Stalkier2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-03-2011
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 24, 2011, 21:58:19 pm »
Hasla do konta i hasla do starego maila...

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 27, 2011, 04:04:11 am »
Siemka, postaram sie kupic klocka :) ale brak czasu i tak nie pozwoli na jakies hardcore granie, o ile wogole pozwoli :P


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #396 dnia: Marca 27, 2011, 12:07:02 pm »
Hasla do konta i hasla do starego maila...
Welcome. Gdzie Ty się podziewasz? Krążą ploty, że to za sprawą jakiejś dupy ;]

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #397 dnia: Marca 27, 2011, 14:43:29 pm »
Tez kiedys nalezalem do staaarej ekipy ;) a po filmiku trojeczka zapowiada sie kozacko, szkoda, ze sie klocka pozbylem  :(
Idź ty głupi  :mad:  :P

No Stalker to już wiesz co masz wziąć na raty za miesiąc. Jak już Cybul obiecał to teraz ty  :grin:
Ja kasiorę trzymam na kwiecień na Live! (conajmniej miesięczny, może roczny...).
Z tego co widzę to mało kto będzie grać od 18.04 więc pewnie 25 wszyscy się zbierzemy. Więc Pok może w końcu kampanię dokończymy z 2 :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #398 dnia: Marca 27, 2011, 20:32:43 pm »
Obawiam się trochę o swoją formę, dawno w gearsy się nie grało :oops:  Teraz zresztą jak wiesz nie mam Live'a a najwcześniej będę mieć w sierpniu (trochę za poważnie podszedłem do magisterki i teraz za to płacę brakiem czasu :mad:). W każdym razie byłoby bardzo wskazane abyśmy przed premierą trójeczki  wreszcie dokończyli tą kampanie na Insane :D


szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Gears of War 3
« Odpowiedź #399 dnia: Marca 27, 2011, 23:48:37 pm »
Forma spada po takim czasie fakt. Jak zagrałem wyciętą kampanię to na początku musiałem się eee... wprawić :P Parenaście minut i zaczęło iść. Dorwałem snajperkę. Kolejne parenaście minut i zaczęło iść. Krokami, ale da się wrócić do formy :D
Ajj a w kwietniu nie dasz rady ? :(