Autor Wątek: Awaryjność GameCube  (Przeczytany 13047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 01, 2005, 18:40:11 pm »
do sony idealnie pasuje przyslowie ,ze czlowiek uczy sie na wlasnych "bledach"(bledy te mogly byc czescia strategii firmy tak jak juz pisalem wczesniej zabieg czysto marketingowy)

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 01, 2005, 18:44:07 pm »
Kilka kwestii:
1. Wudi, Kaxi nie chce dawać bana fanom sony, tylko fanbojom sony. Kaxi, a nie jesteś tu administratorem?
2. Wudi, GC jest tani, bo nie ma odtwarzacza DVD.
3. Ganon, jesteś spoko. ;)
4. Wudi, na PS2 jest więcej gier, ale jeżeli byś chciał wyliczyć tylko "must-have'y", to liczba by wyszła podobna.
5. Wudi, są przypadki kiedy PS2 cały czas dobrze działa, niektórym pada po roku.
6. Wudi, zrób stronkę i tam załóż sobie dział fanwars.
7. TNW, fanbojom podziękujemy.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 01, 2005, 18:58:59 pm »
co do wudiego, to po prostu bezkomentarz. Posiadacze gc, nie wdawajcie sie z nim w romowe, bo i tak wyjdzie tylko kłótnia :?

Cube, Kax nie jest ani modem ani adminem, ale uważaj- jeśli domagasz się bana dla fanboyów, to tym samym dla siebie. Gdzie tu logika?

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 01, 2005, 19:33:07 pm »
Drogi panie Miazgo. Tu sobie wypraszam. Jeżeli nawet jestem fanbojem, to nie szerze tego na tak szeroką skalę jak np. Wudi. Do mnie coś dotarło, przejrzałem na oczy i tyle. A Wudi już przekracza wszelkie granice. Zgodnie z tym co poradził Miazga - DLA MNIE NIE ISTNIEJESZ, WUDI :P

PS. Z Kaxim jako administratorem pomyliło mi się z innym forum. Sorki. :P

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 01, 2005, 19:37:39 pm »
nieeee no drogi panie Cubie, kto cie z Wudim porównuje :D Wiem przecież, że aż takim fanboyem nie jesteś :lol:

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 01, 2005, 19:42:00 pm »
Moja PS2 to był właśnie ten pierwszy sprzedawany w europie model.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 01, 2005, 20:00:03 pm »
Obecnie mam trzeciego PS2, przy pierwszym wiedziałem ze coś szfankuje i sprzedałem, kolesiowi rozwalił sie po miesiącu, tak jak zakładałem 8) (grałem na oryginałkach), na drugim ps2 nie chodziły wszystkie gry, więc sprzedałem koledze (nic nie mowiąc o uszkodzonym laserku;) tera kupiłem troche nowszą i śmiga luxus. Więc widzisz Wudi jak to jest z tymi ps2 :evil: O gacjuszu sie nie wypowiadam, miałem nowego, tylko ze z pol roku - śmigał lux.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 01, 2005, 20:51:05 pm »
Cytat: "Ganon"
Najfajniejsze jak rzucisz jakieś zdanie żeby sprowokować do dyskusji.Buahahaha!!! :twisted:  :twisted:  :twisted: A jakiś gość odrazu czuje się urażony.I mówi na jakąś konsole kupa .Nie wiem ,może mial problemy w dzieciństwie i teraz ma kompleksy??? :twisted:
Okej ,dobra żartuje przepraszam Cię TNW.

Spoko, ja tu jestem od wojenek właśnie :D

Cytat: "Cube"

7. TNW, fanbojom podziękujemy.

TO co tu jeszcze robisz?? N-I-N-T-E-N-D-O!!  - podjarałeś się? majtki do prania?

8. Debilom mówimy nie.

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 01, 2005, 20:55:53 pm »
Kurde, ale offtop  :?

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 01, 2005, 22:15:47 pm »
Dobra niech wam bedzie PS2 to dla was szit, a mi sie podoba.
NGC to najmocniejsza konsola, bezawaryjna mozecie kupowac w ciemno, a nawet po ciemku.
Na NGC jest tyle hitow ze starczy wam na granie przez miesiac.... no dobra przez 3 lata, co najmniej, po prostu musicie lubic tytuly pokroju zelda, mario,metroid :wink: .
Jestem fanboyem, sony i microsoftu, raczej okreslil bym sie mianem antyfana nintendo niz fanboya czegokolwiek innego.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 01, 2005, 22:24:25 pm »
Nikt nie powiedział, że PS2 to shit. To swietna konsola, tylko trochę zbyt awaryjna.

Kontnuuje oftop który sam krytykowałem   :D  
Do czego to doszło  8)

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 02, 2005, 00:24:30 am »
No właśnie... Koniec offtopu - wracamy do tematu. Mam GC niemalże od samej premiery i nigdy nie miałem z nim problemów. I to tyle. :D

PS. TNW, nie będę odpowiadał na twoje dziwne posty, po pierwsze, że nie mam ochoty, a po drugie to znowu będzie offtop.

Tarniak

  • Gość
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 02, 2005, 09:47:38 am »
Sorry, to ostatni OT, ale zostałem zmuszony:

Cytat: "Cube"
Wudi, rozczaruję cię, ale niestety nie wyjdzie na PS2! :d Ha, ha!  Sorki za ten śmiech.

Ekstra, a na GC niegdy nie będzie GTA i GT i Halo i Riddicka. Ha ha :roll:  :?:
Cytat: "Cube"
No właśnie! Słuchajcie BOSKIEGO ADMINA, On ma zawsze rację! (Księga Cube'a roz.1, lin.1)!  Jak ktoś tu się zna na Nintendo, to na pewno ON!

Aha :?
Cytat: "Cube"
Admin ma zawsze rację... Tak jest i w tym przypadku! Ale podkreślę jego słowa... "Dla mnie!"

Już lepiej.
Cytat: "Cube"
Grrr... Kłamcy i oszuści z tego CAPCOMU:!:

Z Capcomu... :roll:

troszkę później....
Cytat: "Cube"
No co wy, ale panikujecie... RE4 Gacka nie czyni... Mamy wiele innych dobrych gier!

Czekaj czekaj, czy ty też nie panikowałeś? :roll:
Cytat: "Cube"
33/40 w Famitsu. Zgadzacie się z nimi? Bo ja na pewno nie!

Aha, domyślam się, że wtedy nie grałeś jeszcze w PM2 :/ Nie zgadzać to się możesz jak zagrasz... :roll:
Cytat: "Cube"
Day of the Reckoning - nie jest super hitem, ale 80% to gre bardzo dobra, odpowiednik szkolnej piątki.

Chyba w szkole specjalnej... :roll
Cytat: "Cube"
gra jest wypas! Jedna z najlepszych na wszystkie nextgeny w dziedzinie multiplayer!!!

Zapewne grałeś w te wszystkie gry na Xie i PS2 :/

Chyba już nikt nie ma wątpliwości kto jest największym fanbojem na forum :roll: Doceń, ze zadałem sobie tyle trudu i zmarnowałem tyle cennego czasu, żeby tylko udowodnić Tobie i forumowiczom jakim fanbojem jesteś...

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 02, 2005, 16:52:50 pm »
Bez komentarza. 8)

Tarniak

  • Gość
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 02, 2005, 17:11:10 pm »
Cytat: "Cube"
Bez komentarza. 8)

Hehe tak myślałem. Who's da man?? 8)  8)  8)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 02, 2005, 17:23:58 pm »
wow :D własnie spojrzalem na temat - co za zaskoczenie - awaryjność GC !
ja na razie z Gackiem nie miałem żadnych problemow, nic a nic :D
a Cube jest naprawde swietny z tym swoim Paper Mario ;-)

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 02, 2005, 17:28:20 pm »
Ja też nie miałem żadnych problemów, ale te walone pady... :evil:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 02, 2005, 17:31:43 pm »
No więc tak a propos tematu- mój GCN żyje już ponad 1,5 roku i żadnych usterek nie wykryłem. PS2- BIG FAKIN LAUFIN AŁT LAŁD... Gierki, nie zaprzeczam, ma świetne, ale ze sprzętem to Sony grubo w kulki poleciało... W którymś tam temacie pisałem obszerniej o moich perypetiach z czarnuchem, wystarczy wam jednak wiedzieć że owe siano* (kupione notabene za 1800 zeta) psuło mi się regularnie. Gram do dzisiaj, ale muszę ścierpieć rwiące rendery, etc. (płytka czyszcząca już nie pomaga, rozkręcać konsoli samodzielnie nie będę, a czyszczeniu konsoli w serwisie za ponad stówkę mówię NIE). Reasumując- GCN w porównaniu z PS2 jest konsolą zupełnie bezawaryjną.

*siano jako sprzęt, nie jako źródło rozrywki, gdyż tej do dziś dostarcza mi od cholery.

Wudi- cholera, gdzieś ty się uchował?.. Żal dupę ściska jak się twoje posty czyta... Fanboy namba one... Członek rodziny? Pfff- raczej miejscowy spamer i ignorant...

eot
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 02, 2005, 19:55:51 pm »
Czy bylbys w stanie zaprezentowac argumenty a'la TNW, zeby przedstawic mi to jakim to jestem ignorantem i fanboyem?
Pewnie nie chce ci sie tracic na tekiego strasznego fanboya czasu, zgadlem? :lol:
Przyznalem racje ze NGC jest bezawaryjny, dodalem tylko zebyscie sie zastanowili nad stosunkiem konsol kupionych do uszkodzonych.
No i jeszcze zastanowcie sie, dlaczego jedno PS2 to model 3004 a inne 5004 (wskazowka: nie chodzi o date produkcji, ani o numerek egzemplarza w sklepie), Sony poprawilo swoj sprzet i mysle ze PS2 jest coraz mniej awaryjna (to zdanie ignoranta, fanboya).
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 02, 2005, 20:39:49 pm »
Cytuj
Sony poprawilo swoj sprzet i mysle ze PS2 jest coraz mniej awaryjna (to zdanie ignoranta, fanboya).

Podobno to właśnie najstarsze modele są najtrwalsze

A ja dziś próbowałem naprawić swoje PS2 model 30004R (wyczyścić w środku i poprzekręcać zębatką) i niestety :(  otwierając obudowę za mocno pociągnąłem. W rezultacie prawdopodobnie zerwała mi się tasiemka od przycisków eject i power uniemożliwiając mi uruchomienie konsoli  :cry:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 02, 2005, 21:52:12 pm »
Geez :roll: nawet najnowsze modele v7, v10 i pstwo mogą się szybciej rozwalic niz 3003/4 (najstarsze), więc czy jest co raz mniej awaryjna to niewiem. No napewno nowsze modele są troche lepsze, ale i tak nie do konca dobre.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 02, 2005, 22:50:34 pm »
Cytat: "Wudi"
Czy bylbys w stanie zaprezentowac argumenty a'la TNW, zeby przedstawic mi to jakim to jestem ignorantem i fanboyem?
Pewnie nie chce ci sie tracic na tekiego strasznego fanboya czasu, zgadlem? :lol:
Przyznalem racje ze NGC jest bezawaryjny, dodalem tylko zebyscie sie zastanowili nad stosunkiem konsol kupionych do uszkodzonych.
No i jeszcze zastanowcie sie, dlaczego jedno PS2 to model 3004 a inne 5004 (wskazowka: nie chodzi o date produkcji, ani o numerek egzemplarza w sklepie), Sony poprawilo swoj sprzet i mysle ze PS2 jest coraz mniej awaryjna (to zdanie ignoranta, fanboya).


Wudi, Wudi... Gdzieś tak z 3/4 twoich postów odnosi się do tego, jakie to nintendo jest fu, jakim gównem jest ds, etc.. Żeby daleko nie szkuać, a zaspokoić Twój pociąg do argumentów, wkleję Twoją wypowiedź ze strony poprzedniej (jak widzisz nie musiałem wywracać forum do góry nogami, aby znaleźć dowód na Twoją ignorancję):  

I rzekł Wudi:
'Nie wiem czy zrozumiales: powiedzmy jeden chlopczyk ma 20 cukierkow (powiedzmy merci- moje ulubione, wysokiej jakosci), drugi chlopczyk ma 3 landrynki (cytrynowe, takie wyciegniete z kieszeni bez opakowania) i najpierw jeden chlopczyk sie przewrocil (ten z merci) i rozwalilo mu sie 7 cukierkow, pierwszy chlopczyk sie poplakal, wszyscy sie z niego smiali, stracil 7 cukierkow. Pozniej ten drugi chlopczyk jechal sobie na rowerku i...... nie wiem jak to wam powiedziec, potracil go samochod, chlopak walczyl o zycie w szpitalu przez 3 godziny, zdazyl zajrzec do kieszeni- jeden landrynek byl pekniety wiec go wyrzucil, nikt nie przejmowal sie straconym cukierkiem, walczono o jego zycie, nastepnego dnia chlopczyk umarl, nawet nie zjadl tych dwoch cukierkow. Chlopczyk nr jeden wciaz zyl i dostal nastepne opakowanie cukierkow merci. Ktore z apetytem zjadl, wyssal z nich caly smak.'

Jeżeli już nie pamiętasz w jakim kontekście użyłeś powyższego porównania, zajrzyj proszę na stronę wcześniej.

No, chyba wystarczające. Aby poprzeć natomiast tezę o tym iż jesteś wielkim spamerem wystarczy spojrzeć na liczbę napisanych przez Ciebie postów i dzień w którym zarejestrowałeś się na tymże forum.

Wudi- jesteś fanboyem  :o . Alleluja!
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 03, 2005, 16:03:27 pm »
Cytuj

No, chyba wystarczające. Aby poprzeć natomiast tezę o tym iż jesteś wielkim spamerem wystarczy spojrzeć na liczbę napisanych przez Ciebie postów i dzień w którym zarejestrowałeś się na tymże forum.


Niestety, za samo spanowanie bana dać nie można. Pytałem się admina.  :?

Amen.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Tarniak

  • Gość
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:57:52 pm »
CO jak co, ale SPAM to głównie niechciane reklamy. Ja wiem, żę Wudi reklamuje PS2 :wink:, ale to nie znaczy że SPAMuje. Troche tolerancji.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:17:05 pm »
Tak, tak w dzisiejszych czasach ciezka praca brana jest za spamowanie  :? .
Dokonalem dzis testu wytrzymalosciowego PS2 i NGC i napisze tylko ze Gacek lezy w szpitalu, pewnie niedlugo wroci i testy beda kontynuowane.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:22:41 pm »
shheeeaaaa...:D mistrzowskie to opowiadanie Łudiego o chłopczykach i ich cukierkach  :lol:  :lol:  :lol: co do ostatniego postu - wiem, z PS2 nic sie nie stalo...
///
TNW, genialny avatar ... ;] taki grozny...uuu... 50 groszy ;]

Tarniak

  • Gość
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:51:28 pm »
W końcu avatar to takie uosobienie osoby piszącej  :twisted:  :twisted:

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:55:05 pm »
Nie sądze. Spójrz na mój avatar :twisted:

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 04, 2005, 02:11:43 am »
Wudi a czego nie napiszesz o swojej ukochanej ps2? chyba ze juz nic z niej nie zostalo, albo ngc testowales baseballem a ps2 kijem od miotly

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 04, 2005, 16:38:46 pm »
Awaryjność ? Bezawaryjna :D Mojemu kumplowi GC spadł na parkiet ze sporej odległości, i nic się nie stało, GC działa nadal i świetnie się ma :)
No i ogólnie ma już GC długo dość, i nie było żadnych problemów, jak do tej pory. Takze GC ma raczej sporadyczne i rzadkie usterki, zazwyczaj mało znaczące/przeszkadzające w normalnej grze, itp. ;).

Tarniak

  • Gość
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 04, 2005, 18:07:09 pm »
Cytat: "doogie"
Nie sądze. Spójrz na mój avatar :twisted:

Szkoda mi Ciebie :cry:  :cry:  :cry:  :wink:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 04, 2005, 19:44:10 pm »
Cytuj
Mojemu kumplowi GC spadł na parkiet ze sporej odległości

Jakis nowy patent Nintendo? Tanczonce Disko GameClub?
Heh a moj kumpel ciagle czeka na zrobienie tego NGC i sie doczekac nie moze, PS2 prezy sie dumnie na mojej polce (cos w niej strzelilo przy upadku ale dziala) .
NGC to mocny sprzet, no ale moj kumpel trafil na pechowy egzemplarz.
Edit:
PS: forum sluzy wyrazaniu swojej opinii a nie chatowaniu ;), kazdy ma prawo miec swoje zdanie.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 04, 2005, 21:07:27 pm »
Ten kur** znowu swoje, juz mnie kurwica bierze, weś nawet nie wchodz do działu GCN i się nie udzielaj!!!!!!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:10:27 pm »
Mam być szczery ? Uważam tak samo jak Ako.


BTW: Niech ktoś mi odpowie, czemu temat o VJ`u nie działa ? Znaczy się, jak próbuję włączyć str. 10 z ostatnimi postami, to pisze, że nie ma or sth. Co to ? :/

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:22:12 pm »
Mi też tak robi. Chyba to jest tak, że jak poprzednia strona jest pełna to forum tworzy nową ale pustą

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:25:54 pm »
Erm..to jak mam zobaczyc co odpisal np. Ako ?

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Awaryjność GameCube
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:28:12 pm »
Ta strona na którą próbowałeś wejść jest pusta
A post Ako jest na poprzedniej