Autor Wątek: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?  (Przeczytany 104558 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #400 dnia: Stycznia 27, 2016, 13:09:25 pm »
Hahaha, to jest ten mesjasz? xD

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #401 dnia: Stycznia 27, 2016, 13:47:10 pm »

Ostatnia gra jaką grałem na PC, jak widać przez te 15 lat wiele sie nie zmieniło.  :lol:
Vietkong był GENIALNY mogli by zrobić uber remastera.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #402 dnia: Stycznia 30, 2016, 11:45:21 am »
Rak ciągle najbardziej opłacalny. Fallout 4 to w tym zestawieniu jest najlepszą grą :lol: PC i mobile to już całkowita stolica raka f2p/p2w, tylko na komórkach jest chyba lepsza grafika - serio master race? Crossfire wyglądający gorzej niż pierwszy cs? Lineage 1? Maplestory? To w to się gra na tych 4 tytanach w sli, w tych 140 fps i 4k o których sie tyle czyta na forach? :lol: To konsole ograniczają rozwój grafiki? :lol:

Tymczasem na PS4. 84% średnia, cena .... ~ 160zł.


el becetol

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #403 dnia: Stycznia 30, 2016, 12:23:04 pm »
Ale wiesz że ta gra jest też na PC?

Ktoś wyjaśni co Sylvan chciał przekazać? Że The Witness to rak?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #404 dnia: Stycznia 30, 2016, 12:29:57 pm »
Że kupił kolekcję Halo i będzie się rozwodzić nad działającym od premiery online.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #405 dnia: Stycznia 30, 2016, 12:30:25 pm »
Że gra na PS4, The Witness, ma chujową grafikę, średnią ocen 84% i kosztuje ok 160 zł. Przytyk do rakowych produkcji na PC, że na PS4 też są takie kwiatki. Jest jedno ale...

Ale wiesz że ta gra jest też na PC?

No i wyszło samozaoranie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #406 dnia: Stycznia 30, 2016, 13:34:17 pm »
I do tego ta gierka ma i tak lepsza grafike niz te szmiry z PC z poprzedniej strony.

el becetol

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #407 dnia: Stycznia 30, 2016, 14:11:09 pm »
I do tego singla na 50 godzin.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #408 dnia: Stycznia 30, 2016, 15:32:21 pm »
Jak aptrzę na zarobki mobile to jestem w szoku ile hajsu ludzie wydają na gówniane mikropłątności w grach bez końca.

1,3mld w sylvanowym gównie
1,2mld w gierkach o przesuwaniu cukiereczków

Szok, zwłaszcza, że te gry mają już z 4-5 lat.

Szczerze, to nie zdziwię się jak za parę lat nie będzie porządnych gier AAA jak Uncharted czy Wiedźmin. Po co wydawać masę pieniędzy na tworzenie takich świetnych gier, jak można wydać 200razy mniej i zarobić 200 razy więcej, a jak się nie uda trudno - mało hajsu się wydało to mamy jeszcze 199 prób.

Do tego te gówniane gry z peceta, raka branży oparte o model z komórek (kup sobie broń za diamenciki albo grinduj do usrnaje śmierci. Nie masz czasu, musisz pracować? Zapłać 50 zł i jest.). Crossfire co zarobiło ponad miliard, żenada ten świat, że ludzie w to grają i to kupują.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #409 dnia: Stycznia 30, 2016, 15:53:40 pm »
Szczerze, to nie zdziwię się jak za parę lat nie będzie porządnych gier AAA jak Uncharted czy Wiedźmin. Po co wydawać masę pieniędzy na tworzenie takich świetnych gier, jak można wydać 200razy mniej i zarobić 200 razy więcej, a jak się nie uda trudno - mało hajsu się wydało to mamy jeszcze 199 prób.
Na szczęście jeszcze sporo firm to artyści, którzy wyżej stawiają realizacją swojej idei, dzieła i marzeń, aniżeli trzaskania hajsiwa.

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #410 dnia: Stycznia 30, 2016, 15:59:58 pm »
W końcu mądrze prawicie. :troll: Nintendo też poczuło pieniądz, ale może w końcu wydadzą dobrą konsole..gcn <3

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #411 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:03:38 pm »
Oby tak zostało. Tylko żeby realizować swoje idee trzeba mieć hajsiwo. Jak nikt nie zasponsoruje to pozostanie klepanie gówien dla Sylvanów :(

Nie mniej z normalnych gier póki co kasa też leci (sprzedaż PS4) więc jest dobrze :)

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #412 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:13:30 pm »
PS4 kupi nawet ojciec Zenka, sprzedaż jest masakryczna, pleja 4 ofkozz.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #413 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:20:37 pm »
/ summon svonston....

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #414 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:27:13 pm »
Szczerze, to nie zdziwię się jak za parę lat nie będzie porządnych gier AAA jak Uncharted czy Wiedźmin. Po co wydawać masę pieniędzy na tworzenie takich świetnych gier, jak można wydać 200razy mniej i zarobić 200 razy więcej, a jak się nie uda trudno - mało hajsu się wydało to mamy jeszcze 199 prób.
Na szczęście jeszcze sporo firm to artyści, którzy wyżej stawiają realizacją swojej idei, dzieła i marzeń, aniżeli trzaskania hajsiwa.


Już widzę jak 150 artystów się skrzyknie i zrobi porządną grę AAA, która może być totalną klapą finansową (taki The Order to raczej niezbyt dużo zarobił, o ile w ogóle na zero wyszedł dzięki recenzentom, którzy grają w lole i crossfiry) i bedą musieli spłacać kredyty w imię graczy, co chcą w coś normalnego pograć. To o czym piszesz jeśli będzie to tylko w grach indie - czyli niezbyt mnie to cieszy, bo te gry są na poziomie undartale czy innych gier sprzed 30 lat. Oczywiście, póki jest przyzwoity hajs to gry będą, jednak z rozwojem telefonów i nowym pokoleniem dzieciaków wychowanych na ipadach może się to zmienić.

Według mnie rynek gier niestety nieuchronnie dąży do bycia gównianymi grami z mikropłatnościami, a wszystko dzięki takim Sylvaną co dają zarobić miliardy dolarów gównianej grze, którą można odpalić w przeglądarce na smartwatchu. Capcom już to podchwyciło, Square Enix chyba też, Nintendo też się czai na iosy/androidy, wiec zaraz kolejni wydawcy pójdą ich śladami. Nawet patrząc na to jakie gry gówniane na dużych konsolach zarabiają to ręce opadają. FIFA 15/16 i Madden 15/16? Największe gówno, odgrzewany kotlet jeszcze bardziej niż forza zajechana przez murzynów na wszystkie możliwe sposoby, byle co pół roku wydać gniota. Na grach, które nie wymagają niczego, ani zdolności developerów, ani przemyślanych scenariuszy, ani innowacyjnych pomysłów, ani artdesignerów zajebistych, no po prostu niczego najlepiej się zarabia i ludzie to kupują, kiedy te gry powinny wychodzić z częstością olimpiady, a nie co roku, bo się niczym nie różnią. Smutek mnie ogarnia, że żyję w czasie największego rozkwitu gier jak i zbliżającego się jego upadku.



Dzięki Sylvan.

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #415 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:36:51 pm »
Master, nie dramatyzuj. Horizon już w drodze, a Uncharted sie czai tuż za rogiem. To nie czasy crt'ków i wypluwania gier co dwa tygodnie. Technologia już tak ma.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #416 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:41:00 pm »
Dzięki Sylvan.

Odkąd używam smarkfona, grałem nań w 4 gry, z czego w Plants vs Zombie i Cut the Rope złotówki nie wydałem. W Clash of Clans także nie przyspieszam budowy, ani wojska nie buduję. Ale ty z Mroczem co rusz "gówno sylvanowe, pla, pla, bla, bla" (na samej tej stronie aż dwa razy) choć jestem pewny, ze większość użytkowników w więcej fri tu plej grała, nawet nie wspominam, że Lupi i Iras także CoC mają. Sony takie dobre, bo pozwala przez sieć grać ludziom, ale za pieniądze. #4deplajers.

Ale mniejsza z tym, weź porozmawiaj z svonem, on ci wytłumaczy dobitnie.

Wypowiedź 30 latka, bo drugi 30 latek nie zgadza się z nim na forum o gierkach. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #417 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:45:22 pm »
Odkąd używam smarkfona, grałem nań w 4 gry, z czego w Plants vs Zombie i Cut the Rope złotówki nie wydałem. W Clash of Clans także nie przyspieszam budowy, ani wojska nie buduję. Ale ty z Mroczem co rusz "gówno sylvanowe, pla, pla, bla, bla" (na samej tej stronie aż dwa razy) choć jestem pewny, ze większość użytkowników w więcej fri tu plej grała, nawet nie wspominam, że Lupi i Iras także CoC mają. Sony takie dobre, bo pozwala przez sieć grać ludziom, ale za pieniądze. #4deplajers.
Ale nikt inny poza toba na te gierki hajsu nie wydaje. I nie wazne, czy wydawales na budowanie czegokolwiek czy na cos innego. Dales hajs, przylozyles sie do rozkwitu tego gowna i upadku normalnych gierek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #418 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:49:43 pm »
Odkąd używam smarkfona, grałem nań w 4 gry, z czego w Plants vs Zombie i Cut the Rope złotówki nie wydałem. W Clash of Clans także nie przyspieszam budowy, ani wojska nie buduję. Ale ty z Mroczem co rusz "gówno sylvanowe, pla, pla, bla, bla" (na samej tej stronie aż dwa razy) choć jestem pewny, ze większość użytkowników w więcej fri tu plej grała, nawet nie wspominam, że Lupi i Iras także CoC mają. Sony takie dobre, bo pozwala przez sieć grać ludziom, ale za pieniądze. #4deplajers.
Ale nikt inny poza toba na te gierki hajsu nie wydaje. I nie wazne, czy wydawales na budowanie czegokolwiek czy na cos innego. Dales hajs, przylozyles sie do rozkwitu tego gowna i upadku normalnych gierek.

Jasne, natomiast połowa forumka, która kupiła wykastrowanego Bf, jest growo usprawiedliwiona.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #419 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:51:00 pm »
W Clash of Clans także nie przyspieszam budowy, ani wojska nie buduję.

Zdecyduj się.





Ten przeklęty Vat, jakby nie on, można byłoby szybciej nowe baraki zbudować  -_-

Co w Clash of Clans można robić za gemy poza przyspieszeniem budowy i szkolenia jednostek?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #420 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:55:31 pm »

Co w Clash of Clans można robić za gemy poza przyspieszeniem budowy i szkolenia jednostek?





Masz więcej kryształów, powinieneś wiedzieć.  :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #421 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:55:50 pm »

Odkąd używam smarkfona, grałem nań w 4 gry, z czego w Plants vs Zombie i Cut the Rope złotówki nie wydałem. W Clash of Clans także nie przyspieszam budowy, ani wojska nie buduję. Ale ty z Mroczem co rusz "gówno sylvanowe, pla, pla, bla, bla" (na samej tej stronie aż dwa razy) choć jestem pewny, ze większość użytkowników w więcej fri tu plej grała, nawet nie wspominam, że Lupi i Iras także CoC mają. Sony takie dobre, bo pozwala przez sieć grać ludziom, ale za pieniądze. #4deplajers.
Ale nikt inny poza toba na te gierki hajsu nie wydaje. I nie wazne, czy wydawales na budowanie czegokolwiek czy na cos innego. Dales hajs, przylozyles sie do rozkwitu tego gowna i upadku normalnych gierek.

Jasne, natomiast połowa forumka, która kupiła wykastrowanego Bf, jest growo usprawiedliwiona.
Tego nie powiedziałem i nie zmieniaj tematu bo to kompletnie inna historia.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #422 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:55:57 pm »
Szczerze, to nie zdziwię się jak za parę lat nie będzie porządnych gier AAA jak Uncharted czy Wiedźmin. Po co wydawać masę pieniędzy na tworzenie takich świetnych gier, jak można wydać 200razy mniej i zarobić 200 razy więcej, a jak się nie uda trudno - mało hajsu się wydało to mamy jeszcze 199 prób.
Na szczęście jeszcze sporo firm to artyści, którzy wyżej stawiają realizacją swojej idei, dzieła i marzeń, aniżeli trzaskania hajsiwa.

Np. gościu, który stworzył Undertale.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #423 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:56:47 pm »

Szczerze, to nie zdziwię się jak za parę lat nie będzie porządnych gier AAA jak Uncharted czy Wiedźmin. Po co wydawać masę pieniędzy na tworzenie takich świetnych gier, jak można wydać 200razy mniej i zarobić 200 razy więcej, a jak się nie uda trudno - mało hajsu się wydało to mamy jeszcze 199 prób.
Na szczęście jeszcze sporo firm to artyści, którzy wyżej stawiają realizacją swojej idei, dzieła i marzeń, aniżeli trzaskania hajsiwa.

Np. gościu, który stworzył Undertale.
No tylko szkoda, ze u typa z umiejętnościami słabo.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #424 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:59:59 pm »
Jak aptrzę na zarobki mobile to jestem w szoku ile hajsu ludzie wydają na gówniane mikropłątności w grach bez końca. 1,3mld w sylvanowym gównie 1,2mld w gierkach o przesuwaniu cukiereczków Szok, zwłaszcza, że te gry mają już z 4-5 lat. Szczerze, to nie zdziwię się jak za parę lat nie będzie porządnych gier AAA jak Uncharted czy Wiedźmin. Po co wydawać masę pieniędzy na tworzenie takich świetnych gier, jak można wydać 200razy mniej i zarobić 200 razy więcej, a jak się nie uda trudno - mało hajsu się wydało to mamy jeszcze 199 prób. Do tego te gówniane gry z peceta, raka branży oparte o model z komórek (kup sobie broń za diamenciki albo grinduj do usrnaje śmierci. Nie masz czasu, musisz pracować? Zapłać 50 zł i jest.). Crossfire co zarobiło ponad miliard, żenada ten świat, że ludzie w to grają i to kupują.

Za parę lat wszyscy będą grali w Star Citizen.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #425 dnia: Stycznia 30, 2016, 17:05:58 pm »
Masz więcej kryształów, powinieneś wiedzieć.  :)

Nie uciekaj od odpowiedzi. Chwalisz się kupnem 6500 gemów - chętnie się dowiemy na co je wydałeś.

el becetol

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #426 dnia: Stycznia 30, 2016, 17:11:21 pm »
Za parę lat wszyscy będą grali w Star Citizen.

Już za pare lat, za lat pareeeee.... a na razie kupują jak poj**ani kryształki stateczki do gry która nie wyszła, a przy tym klikadło Sylvana wygląda na świetną i uczciwą propozycję grową.



Jedyne 74 000 złotych za statek do gry która jeszcze nie wyszło, mikrotransakcje  :lol:

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #427 dnia: Stycznia 30, 2016, 17:17:37 pm »
ja wysiaadaam i postoje. :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #428 dnia: Stycznia 31, 2016, 00:09:54 am »

Za parę lat wszyscy będą grali w Star Citizen.

Już za pare lat, za lat pareeeee.... a na razie kupują jak poj**ani kryształki stateczki do gry która nie wyszła, a przy tym klikadło Sylvana wygląda na świetną i uczciwą propozycję grową.



Jedyne 74 000 złotych za statek do gry która jeszcze nie wyszło, mikrotransakcje  :lol:

I co tu zrobić? Kupić sobie nowiutki samochód na full wypas opcji, pojechać na wycieczkę do totalnie wyjebanego hotelu czy kupić stateczek do gierki? :troll: jak żyć z takim dylematem? :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #429 dnia: Stycznia 31, 2016, 01:43:47 am »
Normalny gracz konsolowy tyle hajsu przez całe życie nie wyda.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #430 dnia: Stycznia 31, 2016, 09:53:02 am »
Na te stateczki jeszcze jakieś PZU można bodaj opłacać, żeby się przypadkiem nie rozleciał.

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #431 dnia: Lutego 01, 2016, 10:43:15 am »
W Forzie 5 mieliśmy Rufy na premierę (tuningowane Porsche dobry zamiennik jak nie ma licencji na tę markę)

W DLC doszły Porsche.

W Forzie 6 wycięli Rufy... I nie dali żadnego Porsche z dodatków z Forzy 5. Więc na starcie nie ma żadnego Porsche podobnego samochodu....

Ale zgadnijcie co!?

DLC Puka do drzwi:

http://www.gram.pl/news/2016/02/01/amazon-ujawnia-forza-motorsport-6-niedlugo-z-20-samochodami-porsche.shtml

wkur**a mnie to wycinanie aut z poprzedniej części by wrzucić do DLC w kolejnej. Zdecydowanie jestem zwolennikiem "aktualizowania" carlisty w jednym solidnym tytule, albo jak już wydaje się kolejną część to wprowadzenie większych zmian, lub dodawanie do niej kompletnie innych samochodów zachowując przy tym listę z poprzedniej części :/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #432 dnia: Lutego 01, 2016, 10:52:31 am »
Cytuj
Forza 6 zadebiutowała we wrześniu minionego roku, jednak nie oznacza to, że po premierze nie czeka nas jeszcze przygoda z grą. Wręcz przeciwnie. Twórcy szykują nam jeszcze kolejne niespodzianki, takie jak ciekawe dodatki do gry. Tym razem możemy liczyć na rozszerzenie wprowadzające kilka samochodów Porsche.

Brzmi jak zachwyt prasy nad dodatkiem :lol: Powinni takie coś piętnować.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #433 dnia: Lutego 01, 2016, 10:56:14 am »
Jakbym PPE czytał.

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #434 dnia: Lutego 01, 2016, 11:30:18 am »
Forza zawsze miała fory w prasie. Nawet słabsze i okastrowane części dostawały wysokie noty, a w rzeczywistości te gry zawsze były nudne i w żadnej nie wytrwałem dłużej. Jedynym wyjątkiem jest Forza 4, tylko dlatego, że oferowała to co było w Forzie 3 + DLC i dodała coś od siebie. Gra nie była na siłę wykastrowana z dodatków.

Natomiast to co teraz odpierdalają w Forzie: kastracja poprzedniej części by było co do DLC wrzucać, uproszczenie modelu jazdy oraz mikropłatności to po prostu śmiech na sali. Do tego media przyklaskują i Sylvany kupują, bo jak media chwalą to on też musi :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #435 dnia: Lutego 01, 2016, 23:09:50 pm »
No co to za debilne gówno by trzymać Save'y z kampanii single player na serwerze Activision. Właśnie pojawił się jakiś mega duży patch do Black Ops 3 - 40 minut ściągania o 23.00 (nie wiem czemu nie pobrało się na uśpieniu wcześniej)

myślę sobie. Spoko zagram i dokończe kampanię (2 ostatnie misje) wchodzę do gry bez aktualizacji, a tu dupa gra od początku... Zdziwiony sprawdzam, czy to jakiś błąd nie jest... A tu dupa pobierz patcha o_O Nosz cholera jasna. Rakowe gówniane rozwiązanie, gra jest super, ale takie debilizmy przeszkadzają.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #436 dnia: Lutego 02, 2016, 01:47:09 am »
No co to za debilne gówno by trzymać Save'y z kampanii single player na serwerze Activision. Właśnie pojawił się jakiś mega duży patch do Black Ops 3 - 40 minut ściągania o 23.00 (nie wiem czemu nie pobrało się na uśpieniu wcześniej)

myślę sobie. Spoko zagram i dokończe kampanię (2 ostatnie misje) wchodzę do gry bez aktualizacji, a tu dupa gra od początku... Zdziwiony sprawdzam, czy to jakiś błąd nie jest... A tu dupa pobierz patcha o_O Nosz cholera jasna. Rakowe gówniane rozwiązanie, gra jest super, ale takie debilizmy przeszkadzają.
dwa błedy. Nie obrażaj Raka i gra prosta, naiwna a to wyklucza super gre.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #437 dnia: Lutego 02, 2016, 08:25:52 am »
No co to za debilne gówno by trzymać Save'y z kampanii single player na serwerze Activision. Właśnie pojawił się jakiś mega duży patch do Black Ops 3 - 40 minut ściągania o 23.00 (nie wiem czemu nie pobrało się na uśpieniu wcześniej)

myślę sobie. Spoko zagram i dokończe kampanię (2 ostatnie misje) wchodzę do gry bez aktualizacji, a tu dupa gra od początku... Zdziwiony sprawdzam, czy to jakiś błąd nie jest... A tu dupa pobierz patcha o_O Nosz cholera jasna. Rakowe gówniane rozwiązanie, gra jest super, ale takie debilizmy przeszkadzają.
Przecie się chwalili, że można dowolnie sobie wybrać chapter i nawet przejść grę od końca. Nie ma tego? A ten duży pacz to DLC, do ściągnięcia którego jest zmuszony każdy. Nawet Ci, co DLC nie kupili.

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #438 dnia: Lutego 02, 2016, 11:24:26 am »
Przecie się chwalili, że można dowolnie sobie wybrać chapter i nawet przejść grę od końca. Nie ma tego? A ten duży pacz to DLC, do ściągnięcia którego jest zmuszony każdy. Nawet Ci, co DLC nie kupili.

Jest...

Ale! W grze jest rozwój postaci. Kupujesz kolejne "upgrade'y" swojej cybernetycznej osobowości ;) Różne moce itp. Do tego ulepszasz broń... I uwierz mi, bez tych dodatków przejść ostatnią misje to je**ny horror by był :lol: Wczoraj o 0:00 skończyło ściągać, a że mam urlop to zrobiłem sobie krótką nocke i o 3.00 przeszedłem Black Ops 3 ;) Powiem tak... Ostatnia misja zajebista, ale mega mega mega ciężka (poziom doświadczony) bez tych upgradeów i mocy to ja nie wiem co bym tam zrobił :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #439 dnia: Lutego 03, 2016, 12:32:32 pm »
Masz więcej kryształów, powinieneś wiedzieć.  :)

Nie uciekaj od odpowiedzi. Chwalisz się kupnem 6500 gemów - chętnie się dowiemy na co je wydałeś.

PONAWIAM.