Autor Wątek: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?  (Przeczytany 105144 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #280 dnia: Grudnia 12, 2015, 15:26:00 pm »
Skąd żeś wytrzasnął te 16 darmowych DLC? Toć to każdy jechał, że to tylko marketing i wycięte z gry.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #281 dnia: Grudnia 12, 2015, 15:56:50 pm »
Skąd żeś wytrzasnął te 16 darmowych DLC? Toć to każdy jechał, że to tylko marketing i wycięte z gry.

Bzdura, gdzie nie czytałem, każdy niemal się ślinił, że twórcy są wspaniali, ponieważ tak wspierają grę tyle miesięcy po premierze. 

Oczywiście popieram różne inicjatywy. Fakt, że do DC dodano wybór poziomu trudności, jest godny pochwały, ale fakt, że dodano go po roku, gdzie graja już tylko pasjonaci, mający ja w jednym palcu to śmiech na sali. Porównaj sobie tę grę na premierę i teraz, różnica dwóch klas, nie tylko w zabawie, ale nawet w grafice  :>

Rzecz jasna windomeral może napisać "głupoty pisze", ale skoro admin forum o grach uważa, że w porządku jest sytuacja kupna dwie generacje wstecz pozycji kompletnej, powiedzmy takiego MoH za 4 Kazimierze, a teraz edycja kompletna BattleFront kosztuje ponad dziesięć Kazimierzy....cóż. Ma prawo do odmiennej opini.

Niedziele jest, nie sprzeczać się, tylko schabowe z mizerią jeść.  :grin:


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #282 dnia: Grudnia 12, 2015, 16:03:13 pm »
Tylko ze Driveclub na premierę był pozycja kompletna (poza deszczem), a reszta to DODATKI. Jak tego nie zrozumiesz to nie ma o czym gadać.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #283 dnia: Grudnia 12, 2015, 16:12:03 pm »
Skąd żeś wytrzasnął te 16 darmowych DLC? Toć to każdy jechał, że to tylko marketing i wycięte z gry.

Bzdura, gdzie nie czytałem, każdy niemal się ślinił, że twórcy są wspaniali, ponieważ tak wspierają grę tyle miesięcy po premierze. 

Oczywiście popieram różne inicjatywy. Fakt, że do DC dodano wybór poziomu trudności, jest godny pochwały, ale fakt, że dodano go po roku, gdzie graja już tylko pasjonaci, mający ja w jednym palcu to śmiech na sali. Porównaj sobie tę grę na premierę i teraz, różnica dwóch klas, nie tylko w zabawie, ale nawet w grafice  :>

Rzecz jasna windomeral może napisać "głupoty pisze", ale skoro admin forum o grach uważa, że w porządku jest sytuacja kupna dwie generacje wstecz pozycji kompletnej, powiedzmy takiego MoH za 4 Kazimierze, a teraz edycja kompletna BattleFront kosztuje ponad dziesięć Kazimierzy....cóż. Ma prawo do odmiennej opini.

Niedziele jest, nie sprzeczać się, tylko schabowe z mizerią jeść.  :grin:



http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12975.msg962314#msg962314

Faktycznie, GameOnly aż się popluło ze szczęścia i nie widziało w tym zwykłej PRowej zagrywki.

I dalej nie kumam skąd żeś wytrzasnął te 16DLC skoro była mowa o season passie i dwóch dodatkach na kilkadziesiąt godzin.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2015, 16:16:18 pm wysłana przez Krzysiu »

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #284 dnia: Grudnia 12, 2015, 16:21:53 pm »
Kiedyś Sylvan oburzył się, że napisałem że jest bajkopisarzem.... Jak widać miałem racę. Zarzuca wszystkim podniecanie się 16 DLC, a nikt za bardzo się tymi dodateczkami nie jarał. Grą się jarają wszyscy bo jest po prostu zajebista. A obrona Free 2 Play jest po prostu śmieszna. Darmowy dodatek? Spoko tylko musisz wyłożyć 906 zł żeby zdobyć to co tam dodali :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #285 dnia: Grudnia 12, 2015, 16:29:05 pm »
Bzdura, gdzie nie czytałem, każdy niemal się ślinił, że twórcy są wspaniali, ponieważ tak wspierają grę tyle miesięcy po premierze. 

Pomyliły Ci się fora. Za dużo przyklejania postów i diamentów.

el becetol

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #286 dnia: Grudnia 12, 2015, 17:08:21 pm »
Kilka dni darmowe CoC dostało ogromne rozszerzenie. Dziesiątki zmian w tym nowe jednostki, nowy bohater, budowle, et cetera. Oczywiście wszytko za darmo.

A Wiedźmina to niech klapy tak nie bronią. Jeszcze przedstawiciela gimnazjum bym zrozumiał, ale dorosłe konie w okolicy trzydziestki i cieszą się, że grę przeszli 4 miesiace temu, a 16te, DARMOWE DLC to NG+, o jakiez to cdp łaskawe, dali po kilku miesiącach coś co powinno od początku być  :)

Więc tak darmowa zawartość miesiące po premierze to dobre, czy złe bo nie było tych zameczków na premierę?  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #287 dnia: Grudnia 12, 2015, 20:37:22 pm »
Nie no Wiedźmin 3, gra na ponad 100h, to raczej bardzo dobra gra jak na dzisiejsze standardy. DLC zapewniające kolejne kilkanaście godzin gry, w cenie 42zł to też nie jest jakiś majątek. The Order mogliby śmiało w takiej cenie sprzedawać :lol: Albo podstawkę Destiny. Bym się cieszył.
Szesnaście "darmowych DLC" dla Geralta faktycznie okazały się słabym chwytem marketingowym i wypadło to też słabo, ale można przymknąć na to oko, biorąc pod uwagę masę zawartości w grze.

Jeśli chodzi o Driveclub, to się zgodzę, że jednak podstawowa wersja była nieco uboga w samochody, przez co SP stawia grę w gorszym świetle. Całe szczęście, że kupiłem używkę w cenie niższej niż to co sobie wołali na premierę.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #288 dnia: Grudnia 12, 2015, 21:43:52 pm »
Rakiem branzy sa Sony i Microsoft za te ochlapy, ktore nam rzucaja, a ktore smia nazywac bogatym line-up'em, Nintendo za wyje**ne w kosmos ceny gier w dwa lata po premierze, oraz PC i cala reszta za ucyfrowienie mienia growego. Ja wiem, ze internet bedzie juz zawsze, ale dla mnie wlasnosc wirtualna to zadna wlasnosc. Konserwatyzm pelna geba, ale tak juz mam.

Assassin's Creed...juz koniec, ani jednego wiecej...blagam, niech tworcy doznaja amnezji na tym polu i zapomna ja sie robi gry spod szyldu AS.

Rakiem branzy jest kazda gra z kampania krotsza niz 10h. Oczywiscie ja nie uznaje czegos takiego jak normal bo przebiegniecie przez gre to nie przejsie a poza tym odpalenie niskiego poziomu trudnosci uraga mojej godnosci growego masochisty, ale dodac nalezy, ze w tych czasach poziom hard(core) to normal sprzed lat.

Rakiem nieuleczalnym sa gry BEZ kampanii. Nie rozumiem jak mozna na taki glupi pomysl wpasc, a co dopiero go zrealizowac. Do pieca z takimi grami.

Rakiem jest zbyt duza ilosc tzw. sandboxow. Lubie, grywam w wybrane, ale po tysiackroc wole wielkie mapy a'la Borderlands gdzie nalezy wykonywac okreslone zadania i wrocic do lokacji zamknietej niz biegac po miescie w poszukiwaniu misji. Jak juz wspomnialem, sandboxy sa fajne, ale zdecydowanie jest ich przesyt na rynku.

Najwiekszym zas rakiem, ktory jest wspolnym mianownikiem powyzszych jest lenistwo tworcow gier i deadline'y, ktore zabijaja jakosc i wymuszaja w uj wielgachne laty.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2015, 22:44:22 pm wysłana przez yap »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #289 dnia: Grudnia 12, 2015, 23:19:37 pm »
Nie wymieniaj razem SONY i M$, zwyczajnie nie wypada.
Brak konkurencji nie jest problemem lidera tylko zyskiem.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #290 dnia: Grudnia 13, 2015, 09:40:56 am »
Nie zrozumialem nic z Twojego posta. Chodzi o to, ze Sony aja, a Microsoft be?

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #291 dnia: Grudnia 13, 2015, 12:55:17 pm »
yap ująłes wszystko idealnie..

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #292 dnia: Grudnia 13, 2015, 13:05:36 pm »
Nienawiść i drwiąca pogarda dla wszystkiego co nie Sony na forumie jest paradna wręcz.

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #293 dnia: Grudnia 13, 2015, 13:08:33 pm »
pierd** to kun, serio. ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #294 dnia: Grudnia 13, 2015, 13:20:12 pm »
dokladnie, recore foreva, nintendo zarzondzi i zbawi giereczki, ja tak wlasnie uwarzam

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #295 dnia: Grudnia 13, 2015, 13:24:19 pm »
Kiedyś Sylvan oburzył się, że napisałem że jest bajkopisarzem.... Jak widać miałem racę. Zarzuca wszystkim podniecanie się 16 DLC, a nikt za bardzo się tymi dodateczkami nie jarał. Grą się jarają wszyscy bo jest po prostu zajebista. A obrona Free 2 Play jest po prostu śmieszna. Darmowy dodatek? Spoko tylko musisz wyłożyć 906 zł żeby zdobyć to co tam dodali :troll:

Nigdy się nie oburzałem. W przeciwieństwie do ciebie, rozumiem, że ktoś może mieć odmienne zdanie i jak jest odmienne od mojego, to nie bluzgam w stronę monitora jak wy, że taki, sraki owaki, bo woli Halo od Kz. Wiesławem nie podniecają się wszyscy, już nie koloryzuj. Co do dodatków, wystarczyło wpisać, coś więcej na laptopie niz red tjub, GO i pudelek, to widziałbyś, jak gracze reagują na to.

Drwisz w swoim stylu z darmowych dodatków w giereczkach na smarkfony, a sądzisz, że te plansze w styczniu do DC, to daliby ci za darmo, gdyby nie wydoili od ciebie 4 Kazimierze za grę, kolejne dwa za przepustkę (rak), niemal kolejne za jakieś motorki (droższe niż gra właściwa - orconectes limosus)  :lol:

http://www.gamerankings.com/ps/197468-gran-turismo/index.html jak widać dało się robić wybitne gry wyścigowe, bez robienia z konsumenta dojną krowę. Płaciłeś, otrzymałeś fantastyczną, kompletną grę, która ci służyła tak samo po 4dniach, jak i po 4 latach.

Obecnie:

- SF V 289zł wersja podstawowa;
- SF V Deluxe Edition - 379zł - wersja podstawowa SF V obejmująca subskrypcję serii na 2k16r



Jeżeli ktoś uważa, że to jest poprawna sytuacja, pionieważ gra naście miesięcy po premierze będzie wspierana, to brak słów. Rzecz jasna GO nie bierze udziału w dyskusji, tu połowa ma pięć cyfr na koncie co miesiąc, zatem pięć Kazimierzy za grę raka, cóż to dlań (jak braknie na DLC, zawsze moga prosić o dofinansowanie od państwa), a becet ma w poważaniu czy zapłaci za MK 240zł, a DLC będą za darmo, czy za 4 postaci każą mu zapłacić ponad połowę ceny gry, bo nagra filmik na tubie i mu się zwróci.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2015, 13:37:57 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

svonston

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #296 dnia: Grudnia 13, 2015, 14:51:40 pm »
Jeżeli ktoś uważa, że to jest poprawna sytuacja, pionieważ gra naście miesięcy po premierze będzie wspierana, to brak słów. Rzecz jasna GO nie bierze udziału w dyskusji, tu połowa ma pięć cyfr na koncie co miesiąc, zatem pięć Kazimierzy za grę raka, cóż to dlań (jak braknie na DLC, zawsze moga prosić o dofinansowanie od państwa), a becet ma w poważaniu czy zapłaci za MK 240zł, a DLC będą za darmo, czy za 4 postaci każą mu zapłacić ponad połowę ceny gry, bo nagra filmik na tubie i mu się zwróci.
:lol:

> wymyśl problem
> walcz z nim

Tak czytam te twoje posty i nie wiem nawet skąd ty bierzesz informacje.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #297 dnia: Grudnia 13, 2015, 15:14:46 pm »
Sylvan jest rakiem branży i mógłby przestać już pisać w tym temacie.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #298 dnia: Grudnia 13, 2015, 15:31:36 pm »
Czy rakiem branzy mozna nazwac spory graczy, ktorzy maja jeden wspolny interes - swoje dobro konsolowca/PCciarza? Jedyna bronia jaka mamy przeciwko korporacyjnym tytanom jest solidarne glosowanie portfelem, ale nawet tego nie potrafimy. Znaczy glosujemy, ale nie na swoja korzysc.
Ile firm slucha spolecznosci? Ci od Wiedzmina sa naprawde dobra ekipa (tak slyszalem, nie gralem w zadnego Wieska jeszcze), ponoc Bungie wychodzi na przeciw graczom sluchajac ich glosu odnosnie Destiny, ktore na poczatku bylo jakie bylo, a teraz mowia, ze ogrom rzeczy do zrobienia jest zadowalajacy. Sam poluje na tansza wersje z The Taken King, ale zaczekam az mocno stanieje.

Istnienie DLC w zasadzie rozumiem. Wychodzi gra, pozniej dochodza nowe pomysly i mozna je zaimplementowac na zasadzie dodatkow cyfrowych czym przedluza sie zywotnosc gier itd. Sylvan poruszyl najwazniejszy feler wszystkiego - ceny z dupy. Ten caly SW Battlefront to juz zupelna komedia. Gra z uniwersum gdzie story to jeden z trzech najwazniejszych elementow ukladanki zostaje pozbawiona kampanii. Do pieca.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #299 dnia: Grudnia 13, 2015, 15:55:37 pm »
Sylwan pisze albo o sobie, albo o pieniądzach, albo wkleja zdjecia swoje lub ładnyh chłopaków z holiłudu. Trzeba o w końcu powiedzieć głosno. Sylwan jest pedałem.

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #300 dnia: Grudnia 13, 2015, 16:03:33 pm »
dokladnie, recore foreva, nintendo zarzondzi i zbawi giereczki, ja tak wlasnie uwarzam
krzysiek wychowałem sie na gacku i ps2. nikt tutaj nie rządzi jedynie ps4 będzie miała najwiekszą ilosc gier. leszke za to pedalstwo bierzerz karnego kutasa.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #301 dnia: Grudnia 13, 2015, 16:07:41 pm »
dokladnie, recore foreva, nintendo zarzondzi i zbawi giereczki, ja tak wlasnie uwarzam
krzysiek wychowałem sie na gacku i ps2. nikt tutaj nie rządzi jedynie ps4 będzie miała najwiekszą ilosc gier. leszke za to pedalstwo bierzerz karnego kutasa.
z dupy do mordy? czy odwrotnie?

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #302 dnia: Grudnia 13, 2015, 17:00:42 pm »
na gameonly są same lemingi, pozdro windo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #303 dnia: Grudnia 13, 2015, 17:05:06 pm »
na gameonly są same lemingi, pozdro windo.

I się dziwisz, czemu tyle hate'u na forum skoro takie pierdolenie leci?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #304 dnia: Grudnia 13, 2015, 17:11:40 pm »

na gameonly są same lemingi, pozdro windo.
Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #305 dnia: Grudnia 13, 2015, 17:22:15 pm »

na gameonly są same lemingi, pozdro windo.
Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi?
nie pytaj tylko słuchaj
https://youtu.be/BxK4m54SL5Y?t=1m35s

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #306 dnia: Grudnia 13, 2015, 18:48:45 pm »
 :lol: :lol: :lol: co się tu dzieje

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #307 dnia: Grudnia 13, 2015, 19:02:28 pm »
Czy rakiem branzy mozna nazwac spory graczy, ktorzy maja jeden wspolny interes - swoje dobro konsolowca/PCciarza? Jedyna bronia jaka mamy przeciwko korporacyjnym tytanom jest solidarne glosowanie portfelem, ale nawet tego nie potrafimy. Znaczy glosujemy, ale nie na swoja korzysc.
Ile firm slucha spolecznosci? Ci od Wiedzmina sa naprawde dobra ekipa (tak slyszalem, nie gralem w zadnego Wieska jeszcze), ponoc Bungie wychodzi na przeciw graczom sluchajac ich glosu odnosnie Destiny, ktore na poczatku bylo jakie bylo, a teraz mowia, ze ogrom rzeczy do zrobienia jest zadowalajacy. Sam poluje na tansza wersje z The Taken King, ale zaczekam az mocno stanieje.

Istnienie DLC w zasadzie rozumiem. Wychodzi gra, pozniej dochodza nowe pomysly i mozna je zaimplementowac na zasadzie dodatkow cyfrowych czym przedluza sie zywotnosc gier itd. Sylvan poruszyl najwazniejszy feler wszystkiego - ceny z dupy. Ten caly SW Battlefront to juz zupelna komedia. Gra z uniwersum gdzie story to jeden z trzech najwazniejszych elementow ukladanki zostaje pozbawiona kampanii. Do pieca.

To na co sobie gracze GO swoje Kazimierze wydają - ich prywatna sprawa.

Nikt mi jednak nie powie, że model biznesowy "Hej, wypuśćmy niekompletną pozycję, ale nie za pół ceny, za pełna kwotę 240zł. Następnie dodamy na dzień dobry przepustkę sezonową za 114zł i niech się cieszą, że gra będzie rok wspierana. Później wydajmy DLC droższe niż gra. Tego DLC oczywiści PS nie obejmuje, a później....Później wydamy może kolejna przepustkę" jest w porządku.

Powiedzmy sobie szczerze, DC jest bardzo dobra grą, ale ta gra kosztuje 440zł. GT na PSX, Burnout Dwa i GT Trzy na PS Dwa przewracają się w grobie. I jeszcze jakby się otępiałym dzieciom tłumaczyło, można byłoby to kilka razy robić, ale gracze, mający dwie dekady bagażu, nie rozumieją tego, spychając dialog na "kup se diamenty, przekopiuj post pedale". Wypada wziąć z Lupiego przykład.
Bo jezeli zapowiedzą kolejną PS do DC, to gracze się nań rzucą wychwalając jak to miło, że twórcy rozwijają ich koffaną grę przez kolejny rok - zakalam, że koszt PS wyniesie ok 96-114zł, a grę widziałem dzisiaj w Saturnie za sześćdziesiąt zł  :lol:

A w BattleFront grało mi się przednio, znakomicie wygląda pomimo 900p, ale Kazimierza do tego ochłapu, który na półce oferują nie przyłożę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #308 dnia: Grudnia 13, 2015, 19:15:41 pm »
Aha, czyli jakby wypuścili w tym czasie trzy części DC, po 240 każda to było ok. DC bez kałuż, DC z kałużami i DC Motorki- bravo trzy kompletne gry.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #309 dnia: Grudnia 13, 2015, 19:17:50 pm »

Aha, czyli jakby wypuścili w tym czasie trzy części DC, po 240 każda to było ok. DC bez kałuż, DC z kałużami i DC Motorki- bravo trzy kompletne gry.
Daruj sobie. I tak odpisze coś nie na temat.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #310 dnia: Grudnia 13, 2015, 19:38:51 pm »
Aha, czyli jakby wypuścili w tym czasie trzy części DC, po 240 każda to było ok. DC bez kałuż, DC z kałużami i DC Motorki- bravo trzy kompletne gry.

Jeżeli potrafisz podać wysokobudżetową trylogię, która ukazała się w ciągu roku, to słucham....

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #311 dnia: Grudnia 13, 2015, 20:08:33 pm »
Aha, czyli jakby wypuścili w tym czasie trzy części DC, po 240 każda to było ok. DC bez kałuż, DC z kałużami i DC Motorki- bravo trzy kompletne gry.

Jeżeli potrafisz podać wysokobudżetową trylogię, która ukazała się w ciągu roku, to słucham....

Forza 4 - 05 września 2014 ( data wydania w Polsce )
Forza Horizon 2 - 03 października 2014 ( data wydania w Polsce )
Forza 6 - 18 września 2015 ( data wydania w Polsce )

Równy roczek.

Plus, bynajmniej nie PlayStation:





DC - 08 października 2014 ( data wydania w Polsce )
DC BIKES - Wydano 27 Paź, 2015

Równy roczek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #312 dnia: Grudnia 13, 2015, 20:18:37 pm »

Hej, wypuśćmy niekompletną pozycję, ale nie za pół ceny, za pełna kwotę 240zł. Następnie dodamy na dzień dobry przepustkę sezonową za 114zł i niech się cieszą, że gra będzie rok wspierana. Później wydajmy DLC droższe niż gra. Tego DLC oczywiści PS nie obejmuje, a później....Później wydamy może kolejna przepustkę" jest w porządku.

Pijesz do tej przepustki sezonowej dodającą tylko samochody, zarzucając DC, że bez niej jest niekompletny, a podniecasz się w innych tematach Need For Speedem Shift który na starcie miał mniej samochodów  i torów niż podstawka DC. I był do tego bardziej zabugowany

Tak więc skończ, bo naprawdę jedzie od Ciebie potworną hipokryzją.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #313 dnia: Grudnia 13, 2015, 20:41:44 pm »
Oo, to dało się zrobić gorzej dopracowaną samochodówkę niż DC 6 miesięcy od premiery? To co się działo z tą grą, konkretnie z trybem sieciowym, to dopiero porażka. Przypomnijmy, że gra ma tytuł DriveCLUB. Kluby i rywalizacja w sieci między klubami to główny pomysł na grę. To była dopiero porażka, jak online nie działał przez kilka miesięcy. Sylwan ma rację że jedzie ten eksperyment, bo start gierka miałą tragiczny. Dzisiaj jak można DC kupić za 80, a przepustkę za 62, to zaczyna mieć ręce i nogi ta giera. Motory też powinny być od początku - PGR4 się kłania.

Niestety DC to gra toczona przez raka.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #314 dnia: Grudnia 13, 2015, 21:04:27 pm »
Oo, to dało się zrobić gorzej dopracowaną samochodówkę niż DC 6 miesięcy od premiery? To co się działo z tą grą, konkretnie z trybem sieciowym, to dopiero porażka. Przypomnijmy, że gra ma tytuł DriveCLUB. Kluby i rywalizacja w sieci między klubami to główny pomysł na grę. To była dopiero porażka, jak online nie działał przez kilka miesięcy. Sylwan ma rację że jedzie ten eksperyment, bo start gierka miałą tragiczny. Dzisiaj jak można DC kupić za 80, a przepustkę za 62, to zaczyna mieć ręce i nogi ta giera. Motory też powinny być od początku - PGR4 się kłania.

Niestety DC to gra toczona przez raka.
Pozwól, ze coś wyjasnie. Sylwan nigdy nie miał racji, nie ma i nie bedzie miał.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #315 dnia: Grudnia 13, 2015, 21:33:30 pm »
Oo, to dało się zrobić gorzej dopracowaną samochodówkę niż DC 6 miesięcy od premiery? To co się działo z tą grą, konkretnie z trybem sieciowym, to dopiero porażka. Przypomnijmy, że gra ma tytuł DriveCLUB. Kluby i rywalizacja w sieci między klubami to główny pomysł na grę. To była dopiero porażka, jak online nie działał przez kilka miesięcy. Sylwan ma rację że jedzie ten eksperyment, bo start gierka miałą tragiczny. Dzisiaj jak można DC kupić za 80, a przepustkę za 62, to zaczyna mieć ręce i nogi ta giera. Motory też powinny być od początku - PGR4 się kłania.

Niestety DC to gra toczona przez raka.

Online w DC problemy miał przez miesiąc. Łgarzu.

iko

  • Gość
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #316 dnia: Grudnia 13, 2015, 21:36:14 pm »

na gameonly są same lemingi, pozdro windo.
Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi?

chodzi mi o elastycznośc.
Każdy każdego krytykuje, zamiast spojrzeć na temat z innego punktu widzenia.  :(
dlatego wielu odeszło.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #317 dnia: Grudnia 13, 2015, 21:39:01 pm »

na gameonly są same lemingi, pozdro windo.
Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi?

chodzi mi o elastycznośc.
Każdy każdego krytykuje, zamiast spojrzeć na temat z innego punktu widzenia.  :(
dlatego wielu odeszło.
Ok, tylko dlaczego pozdrawiasz mmnie w związku z tym?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #318 dnia: Grudnia 13, 2015, 21:40:01 pm »
Oo, to dało się zrobić gorzej dopracowaną samochodówkę niż DC 6 miesięcy od premiery? To co się działo z tą grą, konkretnie z trybem sieciowym, to dopiero porażka. Przypomnijmy, że gra ma tytuł DriveCLUB. Kluby i rywalizacja w sieci między klubami to główny pomysł na grę. To była dopiero porażka, jak online nie działał przez kilka miesięcy. Sylwan ma rację że jedzie ten eksperyment, bo start gierka miałą tragiczny. Dzisiaj jak można DC kupić za 80, a przepustkę za 62, to zaczyna mieć ręce i nogi ta giera. Motory też powinny być od początku - PGR4 się kłania.

Niestety DC to gra toczona przez raka.
Tylko ze Sylvan krytykuje dc za cos innego :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Czym jest rak branży i jak go zwalczać?
« Odpowiedź #319 dnia: Grudnia 13, 2015, 21:42:26 pm »
Kiedy motory w fordzy i dlaczego nie od początku?! PGR się kłania!