Current Gen > PlayStation 5

Rise of the Ronin

<< < (6/6)

Kyokushinman:
Grafika jak dla mnie to w ogóle nie jest problem tej gry. Nie jest to poziom gry SP, ale może się podobać.
Największy minus jak na razie to taki, że czuję jakbym grał w mission pack do Tsushimy polegające tylko na likwidacji obozów.
Nie czuć rozmachu fabularnego, absolutnie żadnego, większość wstawek to rozmowy na 4 kadrach kamery. Zalatuje grą AA a nie AAA na jaką wskazuje cena premierowa i reklamowaniem tego tytułu przez Sony.
Odrobine jestem zniesmaczony bo już taki Nioh, czyli tytuł nastawiony przede wszystkim na walkę te wstawki miał o wiele lepiej przygotowane a nie jakieś statyczne kamery.
Gadające głowy to mogą być w starych jprpg a nie w w takich tytułach.
Po takim FF 7 part 2 czy nowej Yakuzie, których wstawkami niszczą to wygląda na ich tle tragicznie.





andryush:

--- Cytat: Kyokushinman w Marca 24, 2024, 21:18:37 pm ---Grafika jak dla mnie to w ogóle nie jest problem tej gry. Nie jest to poziom gry SP, ale może się podobać.
Największy minus jak na razie to taki, że czuję jakbym grał w mission pack do Tsushimy polegające tylko na likwidacji obozów.
Nie czuć rozmachu fabularnego, absolutnie żadnego, większość wstawek to rozmowy na 4 kadrach kamery. Zalatuje grą AA a nie AAA na jaką wskazuje cena premierowa i reklamowaniem tego tytułu przez Sony.
Odrobine jestem zniesmaczony bo już taki Nioh, czyli tytuł nastawiony przede wszystkim na walkę te wstawki miał o wiele lepiej przygotowane a nie jakieś statyczne kamery.
Gadające głowy to mogą być w starych jprpg a nie w w takich tytułach.
Po takim FF 7 part 2 czy nowej Yakuzie, których wstawkami niszczą to wygląda na ich tle tragicznie.

--- Koniec cytatu ---
Tego się nie spodziewałem. Dobrze, że piszesz, gra w takim układzie trafi do mojego folderu „zagrać może kiedyś, kiedy stanieje”.

Sylvan Wielki:
To jest niepojęte, że eks Sony tak wygląda w 2024r.  :-? A co gorsza, nie trzyma kombo fHD i 60 k/s.  :> Dramat.  :evil:
Z drugiej strony Nioh to jedna z moich ulubionych gier na PS4, a wiadomo, że już w momencie premiery była graficznym 6/10.
Nic to, ważne, że - podobno - gra się w Ronina bardzo dobrze.  :angel:

Kyokushinman:
https://youtu.be/2xINf91Y6X8?si=E1SE9LTBUy_h13uv

Bardzo dobra recenzja Nrgeeka.
Powiedział praktycznie wszystko na temat tej gry.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej