Autor Wątek: The Legend of Zelda The Wind Waker  (Przeczytany 114620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 09, 2006, 16:19:38 pm »
tzw. ZUNARI 8)


Tak się u mnie gada na serca z Zeld - sery. Goronami wędrującymi, jeden jest np. na wyspie ktorą zniszczył huragan, jeden tam gdzie się otrzymuję skilla teleportu i jeszcze gdzieś. Potem jak sie wymienisz u Zunariego możesz kupić też kwiata, którego trzeba porozstawiać po całej Windfall Island - sporo roboty, ale za ćwiartkę sera :).

pepe345

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-05-2006
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 09, 2006, 20:18:46 pm »
Z tymi serami to dobre.Ale się uśmiałem.Nie ma jakiegoś szybkiego sposobu na te figurki?Za każdym razem jak się da zdjęcie to du*ek mówi żebym przyszedł jutro by zobaczyć te figurke.No i troche schodzi.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 09, 2006, 20:28:40 pm »
Masz czar, machasz batutą i zmienia ci z dnia w noc, a z nocy w dzień. Dwa razy zagrać tę melodie i masz kolejny dzień.

TĘ melodie uczy cię ten gość niczym elvis, na Windfall Island, jest tam taki nagrobek, wyjmij batute i zagrać co trzeba!

pepe345

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-05-2006
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 11, 2006, 11:17:58 am »
Jeśli chodzi o goronów.Znalazłem jednego,wymieniłem się z nim kwiatkiem i dostałem drugiego kwiatka(innego).Następnie znalazłem drugiego gorona na wyspie królowej wróżek ale nie wiem za co się z nim wymienić.A ten eskimos już mi nic nie daje.I gdzie jest trzeci goron?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 11, 2006, 17:02:08 pm »
Trzeci Goron jest na Bomb Island, w okolicach Forest Haven

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 30, 2006, 19:39:30 pm »
ja mam taie pytanko:
pomogłem już jednej takiej dziewczynie przedostać sie na druga stronę, w zamian dała mi buteleczke. Napełniłem ją , wysadziłem kamień i teraz jest pic bo udaje mi sie rozwalić tylko jedną platformę...(prawą). Ta po lewo jest za daleko i nie wiem jak wrzucić tam tą cholerną bombke:/
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 30, 2006, 21:00:06 pm »
Musisz wskoczyć na te pierwszą "obaloną" platformę i w odpowiednim momencie rzucić. Trochę frustrujące, ale po 3-4 próbach na pewno Ci się uda.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 30, 2006, 21:20:57 pm »
zaraz zaraz...to Link moze skakać kiedy ma przedmiot w łapie? Bo jak biore ta bombke to zaczyna od razu palić sie ,,ląd'' i po chwili wybucha..natomiast jak chce skoczyc to Link po prostu rzuca tą ,,dyńką'' :/
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 30, 2006, 21:23:11 pm »
Przecież Link skacze automatycznie  :|
Po prostu bierzesz bombę, podbiegasz, przeskakujesz na drugi  rzucasz. Może trochę zdenerwować ale w końcu się uda.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 30, 2006, 21:27:04 pm »
cholera musze to sprawdzić..bo do tej pory to podbiegałem do samej przepści , rzucałem i czasem sie zdarzało że link wpada do lawy... :roll:  echhh sprawdze....dzieki  za pomoc :)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 26, 2006, 08:47:37 am »
Utknąłem w podobnym momencie. Dotarłem do jaskini i nic. Pokazuje mi się ikonka klucza w prawym dolnym rogu ale ja takowego nie mam. A rozkapryszonego księcia najchętniej walnąłbym w dziób.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 26, 2006, 09:05:00 am »
Cytat: "lewik"
Utknąłem w podobnym momencie. Dotarłem do jaskini i nic. Pokazuje mi się ikonka klucza w prawym dolnym rogu ale ja takowego nie mam.

Sedno w tym, że trzeba ten klucz odszukać :D Zawsze klucze są w tej samej jaskini (świątyni) gdzie i drzwi do nich. :wink: Kombinuj :wink:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 26, 2006, 10:08:08 am »
Lewik jest w 1 komnacie, gdzie są trzy posągi - w tym jeden z nich jest zielonkawy (brud spod pachy).

Otóż Link (w przypadku Lewika - Lewik) posiada umiejętność przeciągania kwadratowych elementów sklanych (na których stoją posiągi) - trzeba ten pierwszy z lewej pociągnąć do siebie, ten ze środka na miejsce tego co był z lewej i droga wolna. (trzyma się klawisza R i ciągnie. "Ciągnij, ciągnij Lewik, nie za mocno bo urwiesz!")

Licznik kluczy pojawia się zawsze po wejściu do dungeona - keys otwierają drzwi, które mają łańcuchy i wielką kłudkę na środku i zazwyczaj znajduje się je w tej samej komnacie co klucze (jak pisał siud). Tu coś podpalić, tam kogoś zabić itp.

Pamiętaj by zawsze zapalać pochodnie używając kijów.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 26, 2006, 14:10:55 pm »
Poradziłem sobie sam ;).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 28, 2006, 00:27:38 am »
Postanowiłem skonczyć tego Wind Wakera ale mam pare pytanek:

1 -Link ma już 9 serduszek i podwojony pasek magii, czy to wystarczy by pokonać Ganadorfa ?

2- Windfall island (tam gdzie zdobywamy żagiel) - noc , wiatrak, musze znaleść przycisk by wprawić wiatrak w ruch, jakaś podpowiedź gdzie moge  go znaleśc ....

3- Słyszalem cos o nintendo gallery i kolorowym aparacie: udalo mi sie go zdobyć ale za cholere nie wiem jak zdobywać zdjęcia...tzn gdzie jest ta cała galeryjka...

4- czy jast jakiś sposób na zdobycie szybkiej kasy ? Wyławiam skarby ale to są kwoty zazwyczaj po 50 -100 rubinów a przydało by sie troszke szybciej napełnić sakwe (powiększona do 5000).

5- Na windfall island w nocy spotykam dziewczyne, śledze ją do kramiku zauriego (tego eskimosa) ale gdy sie do niej zbliżam ta mnie zauważa i uciekaa (najpierw sie czołgałem  potem powolutku szedłem - zawwsze mnie zauwazała).

6- czy na aukcjach oprócz cześci serca są jakieś ciekawe przedmioty ?

7- o co chodzi z tym całym ,,ghost ship''?
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 28, 2006, 10:43:16 am »
1. Wystarczy spokojnie, jeśli masz problemy to po prostu na walkę weź jedną zupkę od babci (aby ją zdobyć trzeba dać babci wróżkę), a do restzy butelek weź wróżki
2. Tam z tyłu powinna być taka drabina. Zmień wiatr na północny (jeśli mnie pamięć nie myli) i naciśnij przycisk
3. Jak będziesz w Forest Haven to łap mewę i znajdź przycisk, po uderzeniu jego otworzy się właz do galerii
4. Jeśli lubisz walczyć i masz chwilę czasu to przechodź podziemia na Outcast Island, tqam można trochę kasy nabić
5. Musisz bardzo powoli się skradać, a czasami zatrzymywać (gdy patrzy czy nikt jej nie śledzi)
6. Tak, m.in. mapy skarbów
7. "Ghost ship" to statek w którym znajduje się Triforce Shard, aby do niego wpłynąć musisz mieć specjalną mapę :P

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 28, 2006, 21:10:47 pm »
Dobra to moze takie pytanka:

gdzie moge obejrzeć posągi ,,legendarnych'' (ganon itp) ? dostarczyłem juz kolesiowi fotke ganona powiedział że ja zrobi ale nie wiem gdzie można ją zobaczyc.

Czy da sie powiększyć ilość zdjęć w aparacie ? 3 to troszke mało...

no i na koniec czy warto zainwestować w Gameboya by pograc tinglem ?
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 28, 2006, 21:15:58 pm »
Gdy wklepuje ten najprostrzy wiatr (lub inny), nic sie nie dzieje, tzn. nie slysze zadnych specjalnych dzwiekow i nie zmienia mi sie wiatr w otoczeniu (na tej wyspie ze smokiem na szczycie). Co jest grane??
PSN: CooliG

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 28, 2006, 21:29:33 pm »
Wielki, niestety ci nie odpowiem

Linki:
1. Wszystkie posąg sa w odpowiednim pokoju, Ganon powinien być na przeciwko od faceta
2. Niesteyt, trzy to max :/
3. Prawdę mówiąc nie. JEdyne co dostajesz to jedna figurka, czasami podpowiedzi i mini-sklepik w każdym miejscu.. ogólnie, dla samego WindWaker`a nie warto.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 28, 2006, 22:06:10 pm »
thx. Obecnie rozpoczynam szukać fragmentów czegos tam co jest na dnie morza (to co ten Wąsaty trusio nam tłumaczy). Link ma 13 serduszek, podwojony pasek many, jakis tam pancerz co absorbuje udeżenia i 3 buteleczki (w 1 zupka babuni w 2 & 3 wrózki).

dobra czas zaliczyc ta gre do końca i odstawic do nastepnych wakacji, moze wtedy skompletuje cała galeryjke.

A  i takie pytanko co dostajemy po ukończeniu gry ? Jakis nowy poziom trudności ,strój czy postac zachowuje statystyki ?
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 28, 2006, 22:55:41 pm »
Mam ci zdradzić ;)?
Po zakończeniu gry dostajemy pytanie "czy zapisać grę". Gdy to zrobisz, dostajesz kolorowy aparat (tak, od początku), przez całą grę grasz w oryginalnym niebieskim stroju, a także zachowujesz figurki z poprzedniego przejścia... a poza tym wszystko tak samo

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 28, 2006, 23:43:22 pm »
Jakos sobie poradzilem bez tego, bo pytalem sie o to bardziej ogolnie. Zablokowalem sie jednak na tej samej wyspie (ze smokiem). Przeplynalem przez to jeziorko w kraterze wulkanu (najpierw trzeba bylo podrzucic ta dziewczyne i rozwalic skale bomba), pozniej trzeba bylo przeskoczyc przez lawe (most z "posagow" do ktorych wrzucam bomby). W nastepnym pomiesczeniu stoja trzy posagi. Probowalem nimi poruszyc ale nie wyszlo. Co tam nalezy zrobic??
PSN: CooliG

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 29, 2006, 12:28:53 pm »
Cytat: "Wielki90"
Jakos sobie poradzilem bez tego, bo pytalem sie o to bardziej ogolnie. Zablokowalem sie jednak na tej samej wyspie (ze smokiem). Przeplynalem przez to jeziorko w kraterze wulkanu (najpierw trzeba bylo podrzucic ta dziewczyne i rozwalic skale bomba), pozniej trzeba bylo przeskoczyc przez lawe (most z "posagow" do ktorych wrzucam bomby). W nastepnym pomiesczeniu stoja trzy posagi. Probowalem nimi poruszyc ale nie wyszlo. Co tam nalezy zrobic??


przytrzymaj ,,R'' i kierunek w tył Link zacznie przesówać bloki w swoja strone
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 29, 2006, 12:42:27 pm »
no tak :wall: zapomnialem ze link moze tez pchac kamienie do tylu :)
Dzieki :)
PSN: CooliG

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda The Wind Waker
« Odpowiedź #224 dnia: Września 01, 2006, 20:54:58 pm »
dowlekłem sie do końca.....ech szukanie tych kamyków mnie dobijało ale najgorsza była walka z Ganadrofem w wersji węza....geezzz fartownie udało mi sie trafić 3 razy...nigdy juz tego nie powtórze :)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."