Autor Wątek: Prey  (Przeczytany 5641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Prey
« dnia: Czerwca 04, 2005, 17:02:21 pm »
Wlasnie ogladalem filmik z tej giery( 11 minut :shock: ), i co moge powiedziec .....klimacik jak dla mnie jest zabojczy( scena z dziewczynkami:shock:  :shock: )....wogole fajne pomysly, fizyka itd....grafika jest na silniku Dooma 3, ale wedlug mnie prezentuje sie lepiej nawet Quake4, filmik macie na gametrailer... szykuje sie kolejny dobrt FPP na nowego klocka...

( zaraz przyjdzie Wudi i napisze ze to lipa, ze biedna grafa i wogole ze to na X360 :lol: )

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Prey
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:10:34 pm »
ja tez widziałem!! szok! kupuje....(nie ma jak dobry FPP!!) :D

zreszta, niezłą historie ma ta gra, pierwsze screeny widziałem juz chyba 8 lat temu! :D

http://media.xbox360.ign.com/media/744/744397/vids_1.html
http://media.xbox360.ign.com/media/744/744397/imgs_1.html

dla Wudi'ego i tak tragiczna grafika (szkoda... bo ma jej nie być na ps3...ale z taką badziewną grafą! chyba dobrze bo szkoda mocy CELLa marnować na takie słabostki :D  :D :roll:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Prey
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:15:21 pm »
Oj taaaaa, prey to bedzie COS. Zarabisty patent z tymi portalami.
Fryty tyty dotknij pyty

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Prey
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:21:49 pm »
Ja się również podjarałem. Klimat zapowiada się F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-I-E.  :shock:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:23:54 pm »
jakby co na gametrailers mozna sciagnac filmik w dobrej jakosci ( na ign trzeba byc zarejestrowanym zeby sciagnac filmik dobrej jakosci)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Prey
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 04, 2005, 17:26:01 pm »
ooo. w hiresie jeszcze nie oglądałem!! :shock:  :D

już zasysam...

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2005, 12:31:02 pm »
Giera zapowiada się fenomenalnie. Ciekawe kiedy sie ukaże. Ja bym sobie jż zagrał- giera ma być też na PC- tak więc już nie mogę się doczekać.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2005, 13:18:44 pm »
Hmm

Wreszcie jakiś nowatorski FPS.
Prawdziwie fajowe są efekty "grawitacyjne" - od chodzenia po tych śmiesznych kładkach, poprzez łażenie po tej śmiesznej kuli, aż do gwałtownych zmian - ta scenka w której nagle z sufitu robi się podłoga i na odwrót.

Będzie dobrze.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Prey
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2005, 16:36:31 pm »
patent z "duchem" fajny :)

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 07, 2005, 07:43:22 am »
Mam nadzieję że oprócz fajnej grafiki i efektów , gra będzie miała to coś w sobie- że będzie pochłaniać swoim klimatem.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Prey
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 07, 2005, 11:17:50 am »
Cytat: "mdwoods"
Mam nadzieję że oprócz fajnej grafiki i efektów , gra będzie miała to coś w sobie- że będzie pochłaniać swoim klimatem.


nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie juz z samego filmiku tryska klimat..... :roll:

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 07, 2005, 14:08:19 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "mdwoods"
Mam nadzieję że oprócz fajnej grafiki i efektów , gra będzie miała to coś w sobie- że będzie pochłaniać swoim klimatem.


nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie juz z samego filmiku tryska klimat..... :roll:


Tak ale z filmików Doom 3 taż klimat walił po oczach a giera podobno jest co najmniej średnia- ja grałem tylko na demie więc nie mam zdania.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Prey
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 07, 2005, 18:01:44 pm »
"podobno" - TAK, ale dla tych co jej nie ukończyli/nie grali.....

doom3 to NIESAMOWICIE świetna i klimatyczna gra.

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 09, 2005, 17:07:31 pm »
masakra gra bedzie nie wiem jak fabula ale zapowiada sie super fizyka jest swietna motywy zaboojcze po prostu must HAVE!!!

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 14, 2005, 14:05:27 pm »
A wie ktoś kiedy ma się pojawić na ryku.

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 14, 2005, 15:37:42 pm »
Cytat: "mdwoods"
A wie ktoś kiedy ma się pojawić na ryku.


TBA 2006

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 23, 2005, 01:31:07 am »
Z ciekawości zassałem ten filimik i cóż mogę powiedzieć. Po zakończeniu skapnąłem się, że od 12 minut siedze z rozdziawioną paszczą. Moje oczy zrobił się wielkie, kiedy zobaczyłem motyw, w którym małą dziewczynkę przejmuje demon, a ona zabija swojego kolege/koleżankę. Patent ze zamianą grawitacji zwalił mnie z nóg, a schizowe akcje z portalami zapowiadają się wspaniale. Podczas oglądania drugi raz starałem się wychwycić jak najwięcej detali, choćby w postaci tego staraca i powiem szczerze - jestem w pozytywnym szoku. Nowy X dostanie naprawdę solidny tytuł. Miejmy jednak nadzieję, że gry nie osłabi swego rodzaju hm... brak spójności :?: Portale przywodzą mi na myśl (IMO genialne) Time Splitters 2. Mi tam nie przeszkadzało, że w każdej misji wcielało się w kogoś innego i że za każdym razem zwiedzało się zupełnie inne miejscówki, ale pamiętam, że wielu marudziło. Zobaczymy. Ja jestem dobrej myśli :) .

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Prey
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 23, 2005, 13:44:16 pm »
Cytat: "WooKIE"
Z ciekawości zassałem ten filimik i cóż mogę powiedzieć. Po zakończeniu skapnąłem się, że od 12 minut siedze z rozdziawioną paszczą. Moje oczy zrobił się wielkie, kiedy zobaczyłem motyw, w którym małą dziewczynkę przejmuje demon, a ona zabija swojego kolege/koleżankę. Patent ze zamianą grawitacji zwalił mnie z nóg, a schizowe akcje z portalami zapowiadają się wspaniale. Podczas oglądania drugi raz starałem się wychwycić jak najwięcej detali, choćby w postaci tego staraca i powiem szczerze - jestem w pozytywnym szoku. Nowy X dostanie naprawdę solidny tytuł. Miejmy jednak nadzieję, że gry nie osłabi swego rodzaju hm... brak spójności :?: Portale przywodzą mi na myśl (IMO genialne) Time Splitters 2. Mi tam nie przeszkadzało, że w każdej misji wcielało się w kogoś innego i że za każdym razem zwiedzało się zupełnie inne miejscówki, ale pamiętam, że wielu marudziło. Zobaczymy. Ja jestem dobrej myśli :) .


fakt! motyw z dziewczynką (dzieckiem) mnie rozwalił, a bedzie takich petentów na 100% od groma. Taki strzelany SilentHill w wersji FPP to coś na co czekam.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #18 dnia: Września 26, 2005, 08:30:33 am »
Mam nadzieje ze ta gra wogole wyjdzie...Niedawno znalazlem jej zapowiedz w Secret Service stycznen/98(obok recenzji Q2).Wtedy gra miala szokowac i tutaj dam cytat:
"W pelni 16-bitowe tekstury,jednoczesnie wyswietlane zrodla kolorowego swiatla,filtering i interpolacja(co kolwiek to znaczy)Grafika zajmie sie akcelerator(wymagany)A procesor zostanie odciazony na rzecz leprzej ineteligencji przeciwnikow" wtedy mialy szokowac Portale(kto wie czy jezcze niebedą) jesli chodzi o nie pozwole sobie znowu zacytowac SS:
"Portale pozwalaja umieszczac zarowno komnaty,jak i poziomy jeden w drugim,bez zadnej kolizji.Male pomieszczenie,do ktorego wchodzi sie za pomocą portala,moze okazac sie w istocie dziesiec razy wieksze niz poprzednie,a jednoczescie istniec wlasnie w tym pierwszym" :lol:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Prey
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 14, 2007, 03:38:00 am »
Wlasnie ukonczylem Pray'a i zabralem sie za niego ponownie. Fenomenalna gra z urywajacym jajeczka klimatem. Swiat gry cholernie do mnie przemowil no i fabularnie tez wcale nie jest najgorzej. Chcecie wiedziec skad na ziemi wzieli sie ludzie? zagrajcie w Pray, tam znajdziecie swoja odpowiedz. Kolejna rzacza jaka namieszala mi w glowie sa bronie, zywe, organiczne, swietnie animowane, w ktore dzieki otaczajacemu nas swiatu, mozna uwierzyc. Jezeli nie mieliscie mozliwosci zagrania w Pray a macia mozliwosc dostac ja po promocji lub jakiejs niskiej cenie to nawet sie nie wachajcie bo gra jest naprawde rewelacyjna. Mam nadzieje ze druga czesc pojawi sie juz niedlugo bo nie chcial bym czekac jakies 8 lat zeby zagrac w sequel, bo takowy napewno bedzie.

Lubisz FPS'y, nie gonisz za nowosciami, nie masz za duzo kasy i szukasz czegos w niskiej cenie a do tego cenisz sobie oryginalnosc i swietna zabawe, PRAY jest gra dla ciebie.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Prey
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 14, 2007, 06:38:51 am »
Red: Prey jest wciagajacy, ale malo kto w niego gra po multi ;> Sama rozgrywka byla zbyt latwa, by dawala jakis wiekszy fun... sorry, ale poziom Cheeroke ukonczylem chyba dzien po Normal difficulty...
Jakbym ja mial oceniac Preya, to dalbym mu 7/10. Ciekawa fabula, kozacka grafika, teksty naszego kozaka ( moj ulubiony to 'whoa whoa whoa fu..in hell!' ;D), no i PATENTY w stylu portali, albo np SPOILER jak mamy zabic ta babke. Szoku dostalem, jak gra mi to kazala zrobic wlasnorecznie, normalnie zaniemowilem w tym momencie >> /SPOILER - to sa zdecydowanie plusy gry. Do minusow zaliczamy - kitowe multi, na ktorym nikt nie gra, dlugosc gry, poziom trudnosci oraz sterowanie tymi glupimi pojazdami. :)
Prey chyba nie spodoba sie wszystkim, pewnie niektorych odrzuci na poczatku, a niektorych wciagnie :) Mnie wciagnal, zaliczylem gre na 1k/1k i ciagle trzymam na poleczce, odswieze sobie pamiec przed premiera dwojki :D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 14, 2007, 13:28:53 pm »
Prey to gra fenomenalna według mnie. Co prawda ja grałem w niego na PC, na wakacjach i ukończyłem całą gierkę w jedną noc. Muszę przyznać, ze to była jedna z najwspanialszych nocek jaką przegrałem. Wszystkim polecam, bo gra jest naprawdę wybitna.
Ja sam teraz poluję na allegro aby kupić wersję na X360 - jak kupię to znowu będzie granie  :twisted:.

b-zone

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-01-2006
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Prey
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 14, 2007, 20:14:53 pm »
juve26 czym w ogóle różni się poziom Cheeroke od Normala? Jak przechodziłem tą gierkę na PC to pamiętam, że się nie da zginąć przynajmniej na normalu...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Prey
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 14, 2007, 22:24:50 pm »
Nie da sie zginac na zadnym z tych poziomow. Cheeroke rozni sie troszeczke wieksza iloscia przeciwnikow i ich wytrzymaloscia a take ich zdolnosciami celowniczymi. W lokacjach ni ma wogole energii i mozna ja dobrac tylko w momencie w ktorym giniemy, czyli miejsce w ktorym polujemy na dusze bedzie przez nas na Cheeroke odwiedzane o wiele czesciej.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Prey
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 15, 2007, 20:00:26 pm »
Czy ja wiem. Przeciwnicy chyba wcale silniejsi nie są :lol: Jedynie to brak doładowań życia doskwiera.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Prey
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 15, 2007, 21:16:57 pm »
Ja w tę grę zagrałbym tylko na PieCu, bo po kiego kija wydawać 1xx zł, jak można grę przejść w weekend.Oczywiście jest multi...Ale jak ktoś nie ma dostępu do live?Jako przykład może posłużyc historia mojego kolegi, który kupił Preya za 119zł na PC.Po 6h doszedł do ostatniego bossa i "spoko gra dopiero się rozkręca", a tu Zonk!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Prey
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 15, 2007, 21:34:33 pm »
Cytat: "youn"
Ja w tę grę zagrałbym tylko na PieCu, bo po kiego kija wydawać 1xx zł, jak można grę przejść w weekend.


Z takim podejściem w dzisiejszych czasach to jedynie możesz kupować RPG';i :lol: No i EWENTUALNIE RTS'y

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Prey
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 02, 2007, 20:41:39 pm »
Aż dziwne, że taka świetna gra ma tylko dwie strony (a temat o Avatarkach ma prawie 200).

Dzisiaj stałem się posiadaczem i podczas jednej sesji przeszedłem ponad połowę gry (13 etap z 22, sprawdziłem w liście Achiev.). Gra ma niezły początek, można pograć w karty i posłuchać muzyki w barze. Trochę rozmów, a potem masakra kluczem francuskim... Następnie zaczyna się gra właściwa, z początku główny bohater jest lekko zszokowany tym co widzi, ale im dalej, tym staje się pewniejszy siebie. Trochę mi się to wszystko z Quake IV kojarzy.

Świetnie prezentuje się grafika oraz kilka pomysłowych rozwiązań. Przede wszystkim portale, chociaż momentami to denerwująca sprawa, za dużo ich i zagadki z nimi w niektórych z pomieszczeń są zbyt naciągane. Podobnie z torami, dzięki którym można chodzić po suficie oraz z przełącznikami grawitacji. Pomysły są świetne, ale w kilku momentach za bardzo eksploatowane. Dobrze sprawdza się wyjście z ciała, ale już patent ze strzelaniem z łuku do tych ptaszków, by się odrodzić jest słaby. Przez to gra jest dziecinnie prosta.

Scenariusz jak dla mnie jest całkiem niezły.

Jeszcze kilka godzin i gra pęknie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Prey
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 02, 2007, 23:34:27 pm »
Pograłem w demo i na pewno wywarło na mnie większe wrażenie niż Quake IV. Konwersja tego drugiego jest żałosna. Widzę, że z dema dużo rzeczy jest również w późniejszym czasie gry. Bardzo ciekawie przedstawiają się patenty z tymi torami anty-grawitacyjnymi. Szkoda, że z tego co słyszałem jest krótka. Jakby nie było, mamy duży wybór FPSów na XO, więc jeśli nie ten to inny...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Prey
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 02, 2007, 23:40:52 pm »
Prey jest genialny. Ja przeszedłem na PC...w jedną wakacyjną noc.
Nie wiem jak gra wygląda na XO, ale u mnie na PC przy GF 6800GS i 1GB RAM gra prezentowała się znakomicie.
Co do samej gry, to jest ona bardzo prosta, chyba nie da się jej nie przejść. Jedynie broni jest trochę mało, ale inna sprawa, że każda broń jest fajnie zrobiona, taka - hmm - organiczna :).
Ja polecam każdemu. Sam będę musiał się zaopatrzyć w wersję na 360, żeby po ukończeniu singla, zasmakować nieco multi.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Prey
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 03, 2007, 08:22:44 am »
Cytuj
Widzę, że z dema dużo rzeczy jest również w późniejszym czasie gry. Bardzo ciekawie przedstawiają się patenty z tymi torami anty-grawitacyjnymi. Szkoda, że z tego co słyszałem jest krótka.
Czasem z tymi torami, to aż przegięte motywy, nie wiadomo co się dzieje, ale to chyba dobrze... Zaś gra niestety zbyt długa nie jest, chyba że jakimś cudem ostatnie dwa etapy zajmują więcej czasu niż poprzednie 20, to wtedy byłaby rozsądna długość.

Cytuj
Nie wiem jak gra wygląda na XO, ale u mnie na PC przy GF 6800GS i 1GB RAM gra prezentowała się znakomicie.
Prezentuje się znakomicie.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Prey
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 03, 2007, 15:43:47 pm »
Ibra - nie spodziewaj sie za duzo po multi... gra w ktos po live jeszcze? chyba nie :P jak ja gralem to same pustki byly, teraz pewnie bedzie gorzej ~~ [ czyt NIC nie bedzie 8) ]
setezer - ost boss i ogolnie koncowe etapy [szczegolnie te z tymi pojazdami] sa zdecydowanie gorsze od poprzednich... ale za to zakonczenie jest kozackie 8)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Prey
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 04, 2007, 20:59:55 pm »
Cytuj
setezer - ost boss i ogolnie koncowe etapy [szczegolnie te z tymi pojazdami] sa zdecydowanie gorsze od poprzednich... ale za to zakonczenie jest kozackie 8)
Dzisiaj przeszedłem Prey. Ogólnie wrażenia pozytywne, ale im dłużej, tym nudniej. Te etapy z lataniem po małych planetach są do kitu, na siłę je przechodziłem. Za to fajnie wypadła batalia z Keeperem, ale zaraz potem pomieszczenia nafaszerowane nimi - trochę przegięte. Ostatni szef nie za bardzo przypadł mi do gustu, niby pomysłowo zrealizowany, ale zupełnie przegięty i to nieudolnie. Grafika ohydna się porobiła, zdecydowanie lepiej Prey prezentuje się gdy są małe pomieszczenia.

Faktycznie zakończenie daje radę, już rozmowa z Keeperem świetna. Z pewnością kupię kontynuację. Outerm jednak nieco się rozczarowałem, gdyż myślałem że wszyscy zginą, a tu takie "prawie" szczęśliwe zakończenie. Acha, szef z Jen jest prześwietny, zdecydowanie mój ulubiony (chociaż walka z nim jest beznadziejna, ale pomysł na jego realizację super - "Ojej, Tommy, nie czuję nóg, boję się" - he, he)

Prawdopodobnie będę grał także na wyższym poziomie trudności, bo Prey na tym normalnym jest żałośnie prosty.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2007, 21:02:14 pm wysłana przez setezer »