Prehistoria gen > GameCube

Top 5 na GC

<< < (10/10)

Ottmar:
1. WarioWare Inc. Mega Party Games
2. Fire Emblem: Path of Radiance
3. Metal Gear Solid: Twin Snakes
4. Metroid Prime
5. Super Smash Bros. Melee


Arkan:
1. Resident Evil Remake (najlepsza gra poprzedniej generacji ;D). Tak powinno się robić wszelakiego rodzaju "rimejki" :P. Nowe lokacje, nowy wątek fabularny, genialna grafika, usprawniony mechanizm rozgrywki (self defense items) + to za co pokochałem oryginał, czyli fabułę, klimat horroru, zagadki itp.
 W tytuł gram do dziś ;D.

2. Resident Evil Zero - genialna grafika, klimat, fabuła, oddanie do dyspozycji gracza, aż dwóch bohaterów jednocześnie, których bardzo polubiłem.

3. Metal Gear Solid Twin Snakes - wspaniały remake, wspaniałej gry z PSX. W ten tytuł trzeba zagrać ;D.

4. The Legend of Zelda: Twilight Princess - warto było czekać na ten tytuł, bo dla mnie to najlepsza Zelda.

5. Eternal Darkness - jeden z najstraszniejszych horrorów w jaki grałem. Świetna fabuła, grafika itp. Może na Wii U wyjdzie remake.

Ciężko było wybrać te 5 najlepszych gier, bo NGC posiada bardzo, ale to bardzo dużo tytułów które bardzo lubię. 

Conker:
To ja chyba też dorzucę swoją najlepsza piatkę;)

1. Zelda: Wind Waker - jedna z najlepszych części serii
2. Eternal Darkness - genialny klimat + świetne schizy
3. Resident Evil 4 - jedna z najlepszych części serii, wyglądała na GC przepięknie
4. Zelda: Twilight Princess - szkoda, że opóźniono premierę, nadal genialna gra
5. Luigi's Mansion - wyjatkowo niedoceniana, mi się podobała i z niecierpliwością czekam na kontynuacje na 3DS

Greg:
No to ja też
1. Metroid Prime - absolutny crasher i jedna z najlepszych gier wszechczasów. Wymasterowałem kilka razy, znam na pamięć, a i tak wracam bardzo chętnie
2. Zelda: Wind Waker - najlepsza Zelda, cudowna oprawa, która nigdy się nie zestarzeje
3. Resident Evil - tak się powinno robić remake! A nie te śmierdzące zjełczałym kotletem reedycje HD
4. Resident Evil 4 - kolejny masakrator i tytuł dla którego zarwałem wiele wiele nocek
5. Metroid Prime 2 - brak tego efektu zaskoczenia jak przy jedynce, ale nadal kosmicznie dobra gra
Bonusowo największe rozczarowanie
Super Mario Sunshine - to ma być następca legendarnego Mario64? Pfff... No świetna platformówka, ale taki Jak&Daxter zjada ją na śniadanko bez popity

Conker:

--- Cytat: Greg w Lipca 14, 2012, 08:31:21 am ---No to ja też
1. Metroid Prime - absolutny crasher i jedna z najlepszych gier wszechczasów. Wymasterowałem kilka razy, znam na pamięć, a i tak wracam bardzo chętnie
2. Zelda: Wind Waker - najlepsza Zelda, cudowna oprawa, która nigdy się nie zestarzeje
3. Resident Evil - tak się powinno robić remake! A nie te śmierdzące zjełczałym kotletem reedycje HD
4. Resident Evil 4 - kolejny masakrator i tytuł dla którego zarwałem wiele wiele nocek
5. Metroid Prime 2 - brak tego efektu zaskoczenia jak przy jedynce, ale nadal kosmicznie dobra gra
Bonusowo największe rozczarowanie
Super Mario Sunshine - to ma być następca legendarnego Mario64? Pfff... No świetna platformówka, ale taki Jak&Daxter zjada ją na śniadanko bez popity

--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie Super Mario Sunshine to byla najgorsza gra z Marianem ostatnich lat. Wyjatkowo im nie poszlo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej