Autor Wątek: Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack  (Przeczytany 14813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« dnia: Grudnia 30, 2003, 13:57:42 pm »
Szaleństwo Nintendo chwyciło i mnie. O pomoc błagam głównie fanboy'ów nintendo (gruby, kaxi), a także ludzi "niesłusznie kojarzonych wyłącznie z nintendo  8)  " Który zestaw kupić? Oba są w tej samej cenie, ale chciałbym, żeby gra starczyła mi na nieco dłużej, niż np. tydzień. Świat Ninny dorzuca do metroida kabelek RGB, ale Zelda oferuje w tej cenie limitowaną edycję przygód linka (surowo mówiąc - no ten drugi krążek). Co byście wybrali? Metroid pack, or zelda pack?

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 30, 2003, 15:03:28 pm »
funboyem Nintendo nie jestem, ale bierz Metroid Prime Pack :twisted:
Moim zdaniem Metroid jest lepszy od Zeldy(.....i tu całą polemika dlaczego) no i masz w zestawie czarnego Gacka, a nie pedrylskiego fioletowego :twisted: ZresztąZelde możesz sobie kupić za stówke na Allegro poźniej.

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 30, 2003, 15:49:20 pm »
pedrylski to ty jestes;pppp  fiolet rzadzi :) a co do gier to zalezy jaki gatunek lubisz :) proste

_rikkimaru_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 30, 2003, 17:15:34 pm »
no ja wybrałem zelde i jest dobrze...osobiście nie lubie metroida wiec nie moge doradzać wiec mówie co ja wybrałęm :)
nom spokos :) :twisted:

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 30, 2003, 17:55:30 pm »
zelda, metroid nie zbyt mi się podoba
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 30, 2003, 18:02:35 pm »
Matt-nie jestem fanboyem :!:  Ale pomoge Ci i powiem ze bierz Zelde. Ta gra ma w sobie taka magie, ze chwyta kazdego niemal. Metroid nie musi IC podejsc, tak jak mp. mi. MP jets gra dla koneserow ktorzy go docxenia ale gra IMO nie wciaga tak bardzo jak Zelda.

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 30, 2003, 21:23:48 pm »
Zgadzam się z Kaxim... Przy Zeldzie masz praktycznie 100 % pewność, że gra Ci się spodoba tymczasem z Metroidem nie jest już tak fajnie (mi osobiście nie podszedl...) Ale końcowe zdanie i tak należy do Ciebie, jednakże ja osobiście bardziej polecam pack z Zelda...
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 30, 2003, 21:57:54 pm »
Fanboy:) Lepiej: RAsista:) Ja bym obstawiał Metroid Paka, moim zdaniem (choć zmienia się ono co tydzień:)) to jednak on podobał mi sie bardziej... chociaż... :)  A ze względów komercyjnych wal w ZeldaPak, bo Metroid potem oddzielnie jest tańszy (od zeldy:)). A i tak nie uktywajmy, sprawdzisz je obie :D
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 31, 2003, 00:20:18 am »
Tak jak juz wiele osob napisalo, Zelda przypadnie do gustu niemalze kazdemy, gorzej z Metroidem. Ja osobiscie zdazylem go nawet znienawidzic w pewnym momencie. Polecam pak z Zelda a jezeli masz mozliwosc zgarniecia edycji limitowanej nawet sie nie zastanawiaj:)

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 31, 2003, 04:09:26 am »
Hoho! Chłopaki dzięki za solidną porcję informacji! Już wiem, gdzie walić jak w dym, gdy mam problem! A BTW, na sylwestra założyć krawat, czy muchę - odpowiedzi też tu (żart :P ). Gruby - dzięki za rzetelne info! No to polecę po Zeldzie i Eternal Darkness. Metro, no trochę poczeka. Ech, najfajniej byłoby połknąć zestaw, który zawiera obie te gry, ale w dobie wyboru... zelda. Jeszcze raz olbrzymie DZIĘKUJĘ!

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 31, 2003, 11:26:17 am »
Krawat. Zdecydowanie :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 01, 2004, 22:22:57 pm »
Ja gdybym teraz kupował to wziąłbym ten zestaw z "U" w którym dają konsolke, dwa pady ED i wave race obie gry posiadam i wymiatają. Szczególnie WR bo ED wiedzaiłem że super ale WR powalił mnie grafiką i w ogóle ładne trasy , multiplayer też dobry :)

Ale jak już wybierać między metroid pack a zelda pack to weż zelda pack bo dostaniesz specjalną limitowaną edycję ocariny (z n64), a metroida możesz kupić w "św" za 169. Pozdro

Sojer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-11-2003
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 02, 2004, 13:12:54 pm »
Ja kupilem nie tak dawno Mega Pack Nintendo skladajacy sie: Konsola NGC + 2 Pady+ Memorka + 5 gier ( Zelda WW, ISS2, Luigi Mansion, Super Smash Bross Melle, Nba COurtside 2002) za 699zl w MediaMarkt. W jedyne co gram to wlasnie Zelda Wind Waker, a pragnę wspomnieć wszystkim, że wczesniej bylem fanem SONY i czarnulka byla ( no i jest nadal, tylko ze troszeczke mniej;) jedyna konsola która mnie rajcowala, bo nie sadzilem ze GameCube ma tak wielki potencjał! - a uwerzcie mi ma i to niesamowity!.
mr.soso

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 02, 2004, 16:37:02 pm »
A to super smash meele jest dobre ?? Bo ostatnio napalilem sie na ta gierke, recki super, multiplayer dla 4 ale niech ktos kto gral cos jeszcze o niej powie.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 02, 2004, 20:55:41 pm »
Cytat: "jaik"
A to super smash meele jest dobre ?? Bo ostatnio napalilem sie na ta gierke, recki super, multiplayer dla 4 ale niech ktos kto gral cos jeszcze o niej powie.


Heh, to jest forum GameOnly, jakby ktos zapomnial:) Recke i wrazenia znajdziesz TUTAJ.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 05, 2004, 08:48:54 am »
Absolutnie ZELDA! Z (ż/rz)adną grą nie spędziłem tylu pięknych godzin co z Legendą Zeldy! A jaki kolorek- platinum? Ja mam czarnego i się cieszę.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 06, 2004, 12:22:16 pm »
Daaaa!  :evil: Teraz mam następny problem! Ultima wystawiła GCN z memorką i grami: Eternal Darkness oraz Star Fox Adventures! Cena - 589! Goddamit! Gruby wypowiedział się na forum, że to spoko zestaw. A mnie już głowa boli jakie promocje na kostkę szykują poszczególne sklepy! Nic tylko patrzeć, jak wyjdzie jakiś V-Pack zawierający Viewtiful Joe, albo Project-Pack w którym połkniemy PN03 i coś tam jeszcze! Czekam do końca stycznia i przeprowadzam atak!

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 06, 2004, 13:59:20 pm »
Cytat: "Matt"
Daaaa!  :evil: Teraz mam następny problem! Ultima wystawiła GCN z memorką i grami: Eternal Darkness oraz Star Fox Adventures! Cena - 589! Goddamit! Gruby wypowiedział się na forum, że to spoko zestaw. A mnie już głowa boli jakie promocje na kostkę szykują poszczególne sklepy! Nic tylko patrzeć, jak wyjdzie jakiś V-Pack zawierający Viewtiful Joe, albo Project-Pack w którym połkniemy PN03 i coś tam jeszcze! Czekam do końca stycznia i przeprowadzam atak!


Bierże zelde, kup zapas jedzenia, zamknij się w domu i ppapapapa. Co tu dużo do gadania? I uważaj na Kaxiego, który zaraz wyskoczy i powie, żebys brał pak z ED!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 06, 2004, 14:26:50 pm »
Cytat: "Matt"
Czekam do końca stycznia i przeprowadzam atak!


tylko sie nie zdziw jak nagle promocje sie skoncza :lol:  :lol:  :wink:

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 06, 2004, 14:55:40 pm »
hehe ostro by mial :D

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 06, 2004, 16:15:37 pm »
Bardziej prawdopodobny jest jednak V-Pack  8)  all rights reserved  8)

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 06, 2004, 17:03:06 pm »
watpie czy v-pak bedzie :) hehe bo wszedzie bieda z viewtiful joe :)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 06, 2004, 21:06:47 pm »
NIe wiem jak z V-Pakiem, naotomiast zestaw z ED i SFA jest OK. SFA nie jest kosmicznie grywalny, ale jedt piekny. Natomiast ED to klasyka jakich mało. Skoro w zestawie dodaja Memorkę, to chyba sie opłaca.... :D
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

eliwis1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
  • Ziemniak to wydatek który się opłaca!
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 06, 2004, 23:12:58 pm »
Kupuj Zelda-pack. Dostaniesz limitowaną wersje (z okariną i master questem) a tego można już w sklepach ze świecą szukać! A metroid jest coraz tańszy i możesz go sobie kupić po niższej cenie. Wiesz. Radzę ci kupno zeldy tylko ze względów na cenę i opłacalność kupienia później dodatkowej gry, bo sam ubustwiam i Zelde i MP! Obie gry są zupełnie innne i zarazem obie przypadły mi równie bardzo do gustu. Jednak ostrzegam! Zelda jest grą średnio-łatwą a MP jest bezwątpienia grą TRUDNĄ! Mam MP od dnia premiery i niemogę pokonać ostatniego bossssa... Chyba skorzysztam z jakiegoś poradnika...


"Taniec śmierci jest celebracją życia dla znających jego kroki"  MAG Wstąpienie

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 07, 2004, 11:37:31 am »
Myślałem myślałem i wymyśłiłem.:) SFA jest piękny ale nie umywa się do Zeldy jeśli chodzi o samą rozgrywkę. Co do ED'a to jest to (w moim przekonaniu) jedna z najlepszych gier tej generacji, ale można ją kupić przecenioną (i to bardzo) o czym chyba już ci Matt pisałem. SFA ma fajny baśniowo-kosmiczny klimat, ale rozkładają go gadki bohaterów, wygląd (design) tychże (ta żaba śniła mi się po nocach) i nieskomplikowaniem. NIe chodzi nawet o trudność, bo Zelda tez nie jest trudna, ale miejscami widać, że gra była pomyślana jako pozycja na N64 (nosiła wtedy nazwę Dinosaur Planet). Lokacje choć piękne graficznie (chyba najładniejsza gra na next-geny. robi niezwykłe wrażenie) potrafią być naprawdę małe. NIe ma wielkich i otwartych przestrzeni, a gra jest liniowa jak SkaniaLines, brak sidequestów itd. Po prostu gra na parę wieczorów wypełnionych estetyczno-graficzną orgietką , ale nic ponadto:) Zelda to gra legenda, w którą możesz przycinać naprawdę długo, a rozwiązania zagadek itd często cię zadziwią. Fizyka świata, mnóstwo sekretów. Ja na przykład w grach szukam wolności i możliwości włóczenia się po wykreowanym świecie szukając side'ów i bonusów. I w Zeldzie jest tego w pytę. A w SFA w ogóle. Sam scenariusz też jest lepszy w Zeldzie. Cóż w Zeldzie wszystko jest lepsze:) (oprócz grafy- moim zdaniem). Ach... mógłbym tak pisać miesiącami!!!
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 07, 2004, 13:38:44 pm »
Matt- ty się jeszcze zastanawiasz? Gruby i elwis1 powiedzieli Ci co kupić. Ja z resztą też. Nie ma bata- kupujta zelde! A z resztą- co ja tu jeszcze robię?! Idę GRAĆ!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 07, 2004, 16:05:28 pm »
Tak w ogóle to najlepsza oferta była w media markt na poczatku grudnia.

Był zelda pack +dwa pady+ 5 gier (ssmm + nba c2002 + luigi mansion + iss2 i cos jeszce) za 699 zł

Ale kumpel mi mówił że wyglądało to tak że przed otwarciem sklepu ustawiła się kolejka, po czym wszyszcy rzucili się na stoisko z grami i zaczęli sobie wyrywać pudła z gackiem, chyba w godzine wszystko poszło ... :)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 07, 2004, 20:03:34 pm »
Cytat: "jaik"
Tak w ogóle to najlepsza oferta była w media markt na poczatku grudnia.

Był zelda pack +dwa pady+ 5 gier (ssmm + nba c2002 + luigi mansion + iss2 i cos jeszce) za 699 zł

Ale kumpel mi mówił że wyglądało to tak że przed otwarciem sklepu ustawiła się kolejka, po czym wszyszcy rzucili się na stoisko z grami i zaczęli sobie wyrywać pudła z gackiem, chyba w godzine wszystko poszło ... :)


A to ciekawe bo w Krakowie konsole lezaly i to spory okres czasu.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 07, 2004, 20:08:09 pm »
Cytat: "mrpiki"
[ I uważaj na Kaxiego, który zaraz wyskoczy i powie, żebys brał pak z ED!


Zanim przeczytalem tego postu mialem zamiar dokaldnie tak napisac, gdyz w moim prywtanym rankingu ED bije Zelde (i SC2 rowniez). Widze ze moje poglady nie sa juz tajemnica dla nikogo. Ale potem przeczytalem czyjac wypowiedz ze ED mozna kupic przecenione, wiec chyba rzeczywiscie bierz Zelde. Ale gdy jzu ja skonczysz bierz ED. Ta gra jets tak wpsaniala ze az brak mi slow i chyba kupie ja sobie po raz wtry by przejsc ja 3 razy i dumnie polzocy na polce. Amen.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 07, 2004, 20:09:37 pm »
Ja chciałem kupić ten zestaw ale jużnie było.

Ale kupiłem od jakiegoś gościa na allegro właśnie ten zestaw (z rachunkiem z media markt i gwarancją) ale ogołocony, bo zawierał Cubea, dwa pady, zelde Limited, i nba courtside ale za 530zł

eliwis1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
  • Ziemniak to wydatek który się opłaca!
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 07, 2004, 22:55:11 pm »
Cytat: "mrpiki"
Matt- ty się jeszcze zastanawiasz? Gruby i elwis1 powiedzieli Ci co kupić. Ja z resztą też. Nie ma bata- kupujta zelde! A z resztą- co ja tu jeszcze robię?! Idę GRAĆ!



Hmmmmm..... Ja ma Nick               E   L   I   W   I   S    1       a nie elwis1!!!!!!!!!!!!!!


"Taniec śmierci jest celebracją życia dla znających jego kroki"  MAG Wstąpienie

DJ_JASZCZUR

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Metroid Pack vs Zelda Wind Waker Pack
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 22, 2004, 15:18:21 pm »
ja wybrałem na początek fioletowego gacka z zelda ww LE i jestem dumny bo gra jest super a metroidka tesh mozna kupic sobie pozniej:P :wink: