Autor Wątek: Xbox 360 - Temat ogólny  (Przeczytany 689609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:18:30 pm »
Cytat: "Vitryna"
W sumie tak gram i nie czuję się jakoś rozczarowany:>..ale nie ma motywów które by mnie jakoś zaskoczyły...Pewnie za dużo trailerów z xboxyde.com


O , to ty też masz Xbox360 , to pięknie.
Ale graficzka ładna co?
Ciekawe jak ocenisz Kameo jak przejdziesz ją całą?

Cytat: "coolandtrendy"
pozatym na forum nikt nikomu niczego nie narzuca i jesli ktos ma pytania odnosnie sprzetu to preciez nie z ignoruje


Masz racje , nie o to mi chodziło.
Tylko niestety telewizory HD to śpiewka przyszłości , u nas oczywiście w Polsce. Ale dobrze że opisałeś swoje wrażenia dotyczące gry na zwykłym telewizorku.
Ale mam w związku z czym pytanie, czy Xbox360 był podpięty do tradycyjnego TV za pomącą kabla RGB ( SCART) , czy też zwykłego AV :?:

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:37:52 pm »
Cytuj
Ale mam w związku z czym pytanie, czy Xbox360 był podpięty do tradycyjnego TV za pomącą kabla RGB ( SCART) , czy też zwykłego AV


za pomoca kabla dolaczonego do zestawu czyli AV

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:47:26 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
za pomoca kabla dolaczonego do zestawu czyli AV


To w takim razie muszę cię zmartwić, nie widziałeś jeszcze na co stać tradycyjny telewizor, kabel AV czyli chinch to zwykły szajs.
Żeby wydobyć całą moc z systemu PAL należy podłączyć konsole przez RGB i tylko przez RGB. No ale oczywiście w twoim wypadku zakup tego kabla mija się z celem, masz przecież HD który 3-krotnie przewyższa liczbą pikseli na ekranie system PAL.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:51:28 pm »
PERFEKT DARK ZERO

garsc screenikow :))




















doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:53:13 pm »
Miejscami piękne, ale miejscami takie sobie.
Jak oceniasz grafikę?

Scrin przedostani jest fatalny , a przedprzedostatni przepiekny. Drugi też jest ładny, cudo.

Ogólnie obraz trochę za ciemny, więc gubią się szczegóły. Ale oto chodziło , nareszczie coś konkretnego , czyli fotki z gier.

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #165 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:58:07 pm »
No Co poradzić :) dobrze że chociaż AA jest na Title Screenie ;)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #166 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:58:29 pm »
CONDEMNED
takie polacenie fear z half-life... sie sega postarala!
sorki za jakosc. ale ciezko zrobic fotke kiedy wszystkie sie rusza :)))




















doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #167 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:00:13 pm »
Cytat: "Vitryna"
dobrze że chociaż AA jest na Title Screenie


Wydaję mi się ża AA jest w porządku. Ale mogę się mylić :)

Piękne odbicia na skrinie nr 8 w Condemned

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:07:49 pm »
Cytat: "doktor Robotnik"
Cytat: "Vitryna"
dobrze że chociaż AA jest na Title Screenie


Wydaję mi się ża AA jest w porządku. Ale mogę się mylić :)

Piękne odbicia na skrinie nr 8 w Condemned


takie odbicia sa kazdej grze x360 :) a najladniejsze chyba na autkach w PGR3. miodzio. z pgr zrobilem potezniejsza sesje zdjeciowa. pozniej umieszcze fotki.

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:10:37 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
takie odbicia sa kazdej grze x360  a najladniejsze chyba na autkach w PGR3. miodzio. z pgr zrobilem potezniejsza sesje zdjeciowa. pozniej umieszcze fotki.


Jasne umieszczaj , jak by się dało rozjaśnij trochę TV :D

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:23:37 pm »
no właśnie! więcej screenów, WIĘCEJ SCREENÓW!!!!!!!!! aaaaaaaaahhhhhhh :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:26:14 pm »
PDZ mi się nie podoba  8)  coz taki gust
A za to CONDEMNED wygląda przyzwoicie

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:26:51 pm »
codenamed jest gra tworcow FEAR, sega to wydawca :wink:  :wink:

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:28:30 pm »
Cytat: "walker_san"
codenamed jest gra tworcow FEAR, sega to wydawca :wink:  :wink:


no i wszystko jasne!

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:48:43 pm »
jakie 3 podstawe gry byscie kupili przy zakupie x360??

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 07, 2005, 13:52:32 pm »
Kameo, PGR i...nie ma trzeciej :wink:

swoją drogą (może mi umknęło w natłoku zdjęć) - ile dałeś za to 50" maleństwo

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 07, 2005, 14:04:45 pm »
16999
ale jesli ktos chce miec swietny obraz to jest w ofercie mode 42pf7320
42 cale polowe tanszy. wyglada tak samo i tez ma oblsluge HDTV!

to w tej chwili o wiele lepszy wybor niz np LCD samsunga z HD
no chyba ze ktos lubi ta sztucznosc LCD.

mi bardziej odpowiada miekka barwa plasmy. a te nowej generacji czasem swiecenia nieustepuja lcd

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 07, 2005, 14:07:31 pm »
Cytat: "Greah"
Kameo, PGR i...nie ma trzeciej :wink:

swoją drogą (może mi umknęło w natłoku zdjęć) - ile dałeś za to 50" maleństwo


nie ma trzeciej?? nie zartuj :)
w stanach rzadzi call of duty 2. ale wyglada identycznie jak na PC wiec nie wiem czy warto kupowac. tylk ze na swoim pc nigdy nie osiagne takiej plynnosci :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 07, 2005, 14:18:58 pm »
apropo KAMEO :)))














Silencer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-10-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 07, 2005, 14:49:32 pm »
A co z demami dostępnymi przez Live, podobno są darmowe i na dodatek jest Monst Wanted. Czemu ich nie ściągasz? To by była pierwsza rzecz jaką bym zrobił na moim nowym świerzym lśniącym Xboxie 360 :twisted: .


[Głos z lodówki: Ależ towarzyszu. Zamiast wyrazić wdzięczność szanownemu autorowi zdjęć za ich udostępnienie i pomoc wszelkim pytającym oraz błądzącym, narzekacie. Spokojnie]

KarCzoH

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 07, 2005, 14:59:13 pm »
Tak z grubsza przeczytalem te 13 strone tego topicu. Pierwsze co chcę powiedzieć to że z dostępnością w europie z wersją X360 Premium nie jest źle :) Około 14:00 zadzwoniła do mnie mama i powiedziała, że bez większych problemów poszła do centrum handlowego Famila i zakupiła mi wersję Premium za 379euro :shock: Tylko że moja mama mieszka w Neapolu (Włochy) :twisted: .

Co do LCD to różnie bywa. Masz rację coolandtrandy, ale nie do końca :) Zgodze się z Tobą, że w LCD można zauważyć tą sztuczność w obrazie (w kolorach). Ja to np. zauważyłem na 2 moich monitorach LCD i TV LCD ojca. Ostatnio zakupiłem nowy TV LCD Samsunga z nową matrycą TFT + Digital Natural Image engine dzięki czemu obraz jest krótko mówiąc bardzo dobry, soczysty w kolory. Brak tu jakiej kolwiek sztuczności czy wymatowiałych kolorów :!: Do tego jeszcze spory kąt widzenia, bo aż 170*.

Zobaczymy w weekend jak to będzie kiedy podepne do niego 360tke.

Silencer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-10-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 07, 2005, 15:07:52 pm »
Cytuj
[Głos z lodówki: Ależ towarzyszu. Zamiast wyrazić wdzięczność szanownemu autorowi zdjęć za ich udostępnienie i pomoc wszelkim pytającym oraz błądzącym, narzekacie. Spokojnie]


Chciałem się jedynie dowiedziec czy te dema to na pewno darmowe są, bo uważam to za niezły patent. Nie masz gry to ściągasz (namiastke) z sieci, legalnie.

[Głos z lodówki: A to w porządku]

KarCzoH

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 07, 2005, 15:14:57 pm »
Cytat: "Silencer"
Cytuj
[Głos z lodówki: Ależ towarzyszu. Zamiast wyrazić wdzięczność szanownemu autorowi zdjęć za ich udostępnienie i pomoc wszelkim pytającym oraz błądzącym, narzekacie. Spokojnie]


Chciałem się jedynie dowiedziec czy te dema to na pewno darmowe są, bo uważam to za niezły patent. Nie masz gry to ściągasz (namiastke) z sieci, legalnie.

Niektóre dema są darmowe, a niektóre płatne :) Za te płatne przyjdzie nam płacić punktami zdobywanymi za ... np. zakup oryginalnych gier.

Podobnie to wyglądało/wygląda przy Nintendo GameCube z tym że Nintendo nie ma możliwości nagradzania za punkty demami gier ale za to rozdaje różne bajery, gry itd. Więcej do poczytania na oficjalnej stronie Nintendo.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 07, 2005, 17:46:33 pm »
Cytat: "Silencer"
A co z demami dostępnymi przez Live, podobno są darmowe i na dodatek jest Monst Wanted. Czemu ich nie ściągasz? To by była pierwsza rzecz jaką bym zrobił na moim nowym świerzym lśniącym Xboxie 360 :twisted: .


[Głos z lodówki: Ależ towarzyszu. Zamiast wyrazić wdzięczność szanownemu autorowi zdjęć za ich udostępnienie i pomoc wszelkim pytającym oraz błądzącym, narzekacie. Spokojnie]


tak sie sklada ze je sciagne jak znajde na to czas. jestem przed zamknieciem kolejnego duzego projektu.a to jest dla mnie priorytetowe.konsole wlaczam serdnio na pol godziny dziennie zeby sie nie ostala. musze pracowac :) trzeba miec zielone na ps3 :)

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 07, 2005, 18:08:41 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
trzeba miec zielone na ps3


To jest zdrowe podejście do tematu :)


Cytat: "Silencer"
podobno są darmowe i na dodatek jest Monst Wanted


Tak , tak koniecznie ściągnij, zobaczymy co  ta gra jest warta, to znaczy ty zobaczysz , a my pośrednio.

Madafakanumanoi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-05-2005
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 07, 2005, 18:42:20 pm »
echhh, żeby człowiek był singlem to by też tak miał :)
Madafakanumanoi

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 07, 2005, 18:51:57 pm »
Cytat: "Madafakanumanoi"
echhh, żeby człowiek był singlem to by też tak miał :)


heh kto by nie chcial byc singlem heh

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 07, 2005, 19:05:23 pm »
wiecej Kameo














coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #188 dnia: Grudnia 07, 2005, 20:08:45 pm »
a teraz pora na maly opisik Project Gotham Racing 3
na ta gre czekalem szczegolnie i praktycznie dla tej gry kupilem x360.
Lubie samochody, interesuje sie motoryzacja. a po zabawie gt3 i gt4 czekalem na cos nowego na nowa generacje. i moim zdaniem PGR3 mozna tak nazwac :) tak jak przeszlismy z GT/GT2 z PSX na GT3/GT4 PS2 tak teraz poraz przejsc (przynajmniej chwilowo do czasu pojawienia sie GT5) na masynke konkurencji :)))

Gra wita nas efektownym intro, jak sie pozniej okazuje zmontowanym z powtorek z rajdow. intro nie jest podciagane graficznie jak np w gt4. to "zywa" grafika z gry z dodana porzadna muzyka!
jak podniesiemy kopare po efektownym intro wita nas glowne menu gry:



kariera/pojedynczy wyscig/tv-mozna obejrzec nagrane wyscigi/archiwa/inne opcje i ustawienia kotroli i konsoli

oczywiscie najfajniejszy jest tryb kariery, po wejsciu do tej opcji mamy wybor kariery tradycyjnej oraz ONLINE. i tu sie zaczyna zabawa!!!



mnie najbardziej interesowala wlasnie gra online. mozna laczyc tryb single z online. czyli za zarobiona $ w trybie ofline kupujes wozek ktorym pozniej jezdzisz na necie. udalo mi sie zarobic troche kasiory wiec do sklepu. wybor padl na porsche. jako ze glownie bede jezdzic po necie przydaloby sie go jakos wyroznic. wybralem kolorystyke jasnego zielonego groszku. i uwierzcie mi ze to jedyny jak narazie taki kolor na trasie jaki widzialem. wszedzie czerwone ferrari i moje zielone malenstwo eheheh



zakupione auto trzymasz w garazu tak jak w gt4. tylko ze tu mozesz sobie dowolnie chodzic po garazu i wybierac autko ktorym chcesz jezdzic. u mnie aktualnie stoi jedno :)
przyjrzyjscie sie detalom. widac nawet dokladnie felgi. oraz zaciski tarcz hamulcowych.a przez szybe wnetrze... miodzio...











mala ciekawostka. w garazu stoja automaty do gier. hmm dzialajace automaty :)))





dobra koniec zabawy. wybieramy fure i lecimy dalej do menu wyboru konkurencji w ktorej chcemy startowac i klas. co jest dosyc sprawiedliwe. bo w wyscigu biora udzial auta o podobnej charakterystyce. w mojej klasie nie ma co rzadzi Ferrari Enzo i Koeninnienieniezeg :) ale to inna bajka. i kosztuje mase kasy :)



po wybraniu klasy. konsola losuje Ci wyscig i zostaje ci przyznane miejsce. oczekiwanie na wyscig trwa 30 sekund. jesli wcesniej konsola wylosuje do jednego wyscigu 8 osob startuje automatycznie





ah te piekne zblizenia na uata przed startem. gra jest bardzo sliczna. w autach odbija sie otoczenie i slonce. czasem potrafi oslepic. ale o grafice bylo juz bardzo duzo napisane. ja tylko potwierdze ze na hdtv mozna tej grze smialo dac 10!



ale dopiero widak z wnetrza kopie zad! tak odwzorowanego wnetrza nie widzialem. co prawda kilka at wyglada brzydko.ale zdecydowana wiekszosc jest sliczna. detale! detale! przednia szyba tak jak w prawdziwym aucie nie jest krystalicznie czysta, widac na niej kurz i rysy.a to jak pada swiatlo to poezja.



wada takiego rozwiazania jest ograniczona widocznosc.istnieje mozliwosc przelaczenia widoku jak w GT





ruszamy i kojeny szok. wszystko pieknie slicznie sunie do przodu.patrzymy na refleksy w kokpicie.drzewa mijaja za oknami.przed soba widzimy zakret w prawo. no to tradysyjnie palec ze spustu naciskamy reczny, po to zeby efektownie wejsc w zakret i ....
banda. i tak zaliczamy bandy przez jakies 10 wyscigow.zanim nie zalapiemy jak efektywnie uzywac dwoch analogowych triggerow :) po jakims czasie. zaczyna to wychodzic coraz lepiej.i wkoncu kolejne zakrety pokonujemy jak Schumacher :) autem steruje sie tak jak w rzeczywistosci.wiec nie ma mowy a arcadowej zabawie.przed kazdym zakretem trzeba troche pomyslec a najlepiej znac go na pamiec zeby bez przeszkod go pokonac. i to mi sie podoba. bo walcysz nie tylko z przeciwnikami, z trasa ale takze z samochodem. tylny naped, silnik z tylu i na kazdym zakrecie krecisz "baczki".na online widac to odrazu. po pierwszym zakrecie zostaje zwykle 3-4 graczy w stawce. reszta sie kotluje na wirazu probujac z niego wyjechac.w wystarczy zwolnic :)
























za wygrana kase kupujesz lepsze auto i wyscig i kasa itd itd :))

publicznosc, jak widac w 3d, zadnych spriteow :) polecam uderzc w bande, fajnie reaguja :)))





gra jest swietna, trudna, sliczna i bardzo wciagajaca.
fenomalna grafika. bardzo dobry dzwiek 5.1, muzyka przygrywa z radia wiec sie nie nudzi. i nieskonczona grywalnosc dzieki Xbox Live. wlaczysz nie tylko o Kudosy ale takze o swoj ranking. wkoncu mozesz sie odegrac na anglikach za ciecia w budzecie UE heh :) ja ostatnio zameczylem wszystkich puszczajac do headsetu mandaryne heh

jesli lubisz wyscigi to jest twoj MUST HAVE! i pierwsza gra x360. ostatni raz podobne wrazenie zrobil na mnie GT4 na ps2. gram w gry od ponad 20 lat. samochodowki lubilem najbardziej i na chwile obecna to jest krol. moze nie tak skomplikowany jak GT4 nie tak zlozony. nie ma takiej ilosci aut. ale jest LIVE no i po co 700 aut jak i tak 500 nawet byc nie tknal hehe:)

to nie test ani artykul o grze. tylko moje prywatne, wlasnosciowe, osobiste przemysliwania :) kazdy ma prawo do wyrazania opinii. n prawdziwy test poczekaj na profesjonalistow!

ja wracam zbierac Kudosy na moje nowe Enzo!

C&T


PS w ostatniej chwili. prosze bardzo jaki ladny tryb photo:) cos nam to przypomina prawda? :)



PS2: w bardziej ostatniej chwili, dorwalem enzo(nie bylo zielonych buuu :))
jezdzi jak bajka.marzenie ehhh:)







[/list]

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #189 dnia: Grudnia 07, 2005, 20:13:44 pm »
coolandtrendy, mam taka mala prosbe... Moglbys pokazac jakiekolwiek auto w PGR3 PO lub W CZASIE wypadku? Mysle ze nie tylko ja chcialbym zobaczyc, jak prezentuje sie model zniszczen pojazdow w pierwszej grze wyscigowej na NG ;)

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #190 dnia: Grudnia 07, 2005, 20:21:23 pm »
c&t dzięki za recke ;) dzięki tobie sie napisałem na Xboxa 360 :) teraz pisz kameo i inne gry ;)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #191 dnia: Grudnia 07, 2005, 20:24:58 pm »
Cytat: "lupinator"
c&t dzięki za recke ;) dzięki tobie sie napisałem na Xboxa 360 :) teraz pisz kameo i inne gry ;)


hehe :) dzieki
lupi nie znasz mnie jeszcze. ja potrafie grac w jedna gre miesiac i nie wyjmowac jej z konsoli... zawsze jakosc, pozniej ilosc... :)
ale zrobie co w mojej mocy. prawdopodobnie jutro z niemiec cos do mnie przyjedzie.

bebbop1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2005
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #192 dnia: Grudnia 07, 2005, 20:53:19 pm »
Ja bede walczyc by dostac 360 wersje Premium jeszcze przed swietami. Jak myslisz cool uda sie czy nie  :P ?

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #193 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:29:19 pm »
do odwaznych swiat nalezy.
a jak sie nie da po dobroci to gryz i kop :) i lokciami, lokciami!

konsole swoja droga. ja dzis bylem w jednym ze sklepow w wawce z konsolami. na necie sie reklamuja co to nie maja. a fizycznie staly
3 (slownie trzy) gry na x360...

miejsmy nadzieje ze w ciagu tygodnia sie to unormuje

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #194 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:36:55 pm »
W Empiku maja juz nawet pady do X-box'a 360 (z kablem) za jedyne 179 zł.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #195 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:40:37 pm »
pada przydaloby sie pod cos podlaczyc...

KarCzoH

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #196 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:43:29 pm »
coolandtrandy jaki masz gametarg na LIVE :?: Jakos w weekend lub w następnym tygodniu najpuźniej myślę, że będziemy mogli się coś pościgać. Pozdro :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #197 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:44:48 pm »
uzywam nowego nicka

beunique


na tym forum pozostal stary ale taki "tryndy" hehe :)
jak tylko bedziesz miec konsole i gre dawaj znac.koniecznie.

KarCzoH

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #198 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:47:12 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
uzywam nowego nicka

beunique


na tym forum pozostal stary ale taki "tryndy" hehe :)
jak tylko bedziesz miec konsole i gre dawaj znac.koniecznie.

No oczywiście :) Odezwę się jeszcze w ten sam dzień jak zawita do mnie konsolka :) Będę miał PGR3. Jestem tak samo zagorzałym fanem ścigałek jak ty więc myślę, że rywalizacji nie zabraknie, ale kto kogo zdominuje to się jeszcze okaże :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #199 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:53:44 pm »
pewnie w jeden dzien osiagniesz taki pulap jak ja od tygodnia po pare minut dziennie.
np dzis jeszcze ani razu nie wlaczylem konsolki. a juz 22...