Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682222 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #400 dnia: Maja 27, 2008, 13:07:43 pm »
Jak każda moda i to przeminie.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #401 dnia: Maja 27, 2008, 13:08:46 pm »
Piter_neo więc rozumiem, że ty nie jesteś tolerancyjny bo nie zgadzasz się z opinią Svonaston'a ?
Ostatni gadanie o tolerancji jest w modzie, a tak naprawdę to każdy jest w jakimś stopniu nietolerancyjny.
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #402 dnia: Maja 27, 2008, 13:10:01 pm »
Jak każda moda i to przeminie.

Chciałem napisać dokładnie to samo

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #403 dnia: Maja 27, 2008, 13:58:48 pm »
heeh fajnie wygląda taki typ tak zajarany na solarce zawsze mam ubaw z takich, co do włosów to jeszcze ujdzie aczkolwiek takie pięknisie dziwadła pośmiać sie z nich można krajobraz urozmaicają od co :lol:

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #404 dnia: Maja 27, 2008, 14:05:23 pm »
A ja jestem po środku. W niczym mi nie wadzą tacy panowie, nie zaczepiają mnie, nie ciągną na solarium, ba, nawet się do mnie nie odzywają! I chyba z tego powodu powinienem miec do nich taki stosunek jak do gejów czyli "luźna guma, co mję to". Tylko, że w tej chwili wkracza moje poczucie estetyki i krzyczy, krzyczy w spazmach, automatycznie obracam głowę, albo mrucze pod nosem wyzywając od skurwieli. I jestem po środku bo teoretycznie nic do nich nie mam, a w praktyce widok takich panów pie.rdoli mi humor. Hm!

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #405 dnia: Maja 27, 2008, 14:55:36 pm »
A ja jestem po środku. W niczym mi nie wadzą tacy panowie, nie zaczepiają mnie, nie ciągną na solarium, ba, nawet się do mnie nie odzywają! I chyba z tego powodu powinienem miec do nich taki stosunek jak do gejów czyli "luźna guma, co mję to". Tylko, że w tej chwili wkracza moje poczucie estetyki i krzyczy, krzyczy w spazmach, automatycznie obracam głowę, albo mrucze pod nosem wyzywając od skurwieli. I jestem po środku bo teoretycznie nic do nich nie mam, a w praktyce widok takich panów pie.rdoli mi humor. Hm!

 no właśnie o to sie rozbija niby nam nie wadzą niczym aczkolwiek sam ich widok z deczka irytuje co toz to teraz za pajacyki chodzą po ziemi niktorzy to tak przesadnie dbają o siebie ze moga konkurować z kobietami w strojeniu sie przed lustrem. Koniec końców mam nadzieje ze ta moda na emo szybko minie bo jest idiotyczna

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #406 dnia: Maja 27, 2008, 15:03:44 pm »
"Moda na emo"  :lol: :lol:
Mógłbyś zdefiniowac co przez to rozumiesz?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #407 dnia: Maja 27, 2008, 15:12:10 pm »
Myślę że tu nie ma co tłumaczyć. Chyba każdy wie o co chodzi. Była moda na długie włosy, na bycie hipisem w latach 70, na noszenie spodni z krokiem w kolanach itp. Teraz przyszedł czas na subkulturę emo.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #408 dnia: Maja 27, 2008, 15:15:55 pm »
MarcePan juz ci napisal moda jak każda inna, muzyka odpowiedni strój, fryzura ciecie sie żyletkami to charakteryzuje Emo dzieci hheheh 

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #409 dnia: Maja 27, 2008, 15:19:29 pm »
Chodzi o to, że "emo" nazywa się teraz pierwszego lepszego typka z włosami dłuższymi niż 5 cm, czy też z kolczykiem, trampkiem, niższymi spodniami. A wypowiedź paprota wyraźnie odnosiła się do zdjęć panów z poprzedniej strony, co niestety ale jest potężnym błędem. Równie dobrze mógłbys nazwać ich dresiażami bo dokładnie tyle samo mają wspólnego z dresiażami co z dzieciakami emo... czyli ptaki w spodniach.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #410 dnia: Maja 27, 2008, 15:22:05 pm »
ci na zdjęciach to nie emo to raczej metroseksualni pomajtalem sie troszkę

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #411 dnia: Maja 27, 2008, 15:24:09 pm »
ok, teraz wszystko jasne.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #412 dnia: Maja 27, 2008, 15:42:25 pm »
mission accomplished

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #413 dnia: Maja 27, 2008, 15:47:02 pm »
Łaha - haha wieesz?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #414 dnia: Maja 27, 2008, 15:50:56 pm »
A co ma ów film do tolerancji? Istnieje jakis kraj w którym toleruje się sk.urwysynstwo typu takie zamieszki? Bo jakoś mi sie wydaje ze gdy takie zamieszki zaistnieją to raczej władza się temu przeciwstawia. Chyba ze chodzi o to ze te zamieszki są wywoływane przez Muzułmanów. Przez to ze grupa, dzua grupa skurwieli wierzących w Allaha robi takie rozróby ja mam nie tolerować wszystkich Muzułmanów?
Co ma do tolerancji.Chociażby to, że właśnie taki idiotyzm jak pseudotolerancja, czy też poprawność polityczna, które ogarneły kilka państw w Europie, doprowadzają właśnie do takich sytuacji. Jeżeli w państwie Europejskim grupa Muzułmanów, może w ogóle pomyśleć nad dewastacją miasta, lub napadać jego rdzennych mieszkanców, to najzwyczajniej udowadniają, że trzeba ich już na granicy sortować... Wymysł pseudotolerancji, aby się do nich dostosowywać, a nie oni do nas jest niesamowity. Powiedz coś niewłaściwego ( w ich mniemaniu ) na Mahometa przepraszaj, na Allaha przepraszaj,na Koran przepraszaj. Najlepsze jest to, że nie tylko oni sapią o te przeprosiny, ale i właśnie ta przygłupia część Europejskiego społeczeństwa ( dla mnie Ci ludzie są na poziomie przygłupich nazistów,czy też wyznawców czerwonego sztandaru.Różne poglądy, idiotyzm tej samej wielkości ) czyli pseudotoleranciki.
Jak może wiesz, z Katolików można się nabijać dowoli, nikt nie podpala kukły Mahometa, a nie daj Boże ktoś by to zrobił, to poszedłby siedzieć, a pseudotolearncja zrobiła by wielki szum,jacy to Europejczycy są nietolerncyjni.Widać Europa mogłaby się dużo nauczyć od Izraela, który świetnie sobie radzi z podobnymi dewiacjami. Co do ostatniego "zapytania" które wydaje mi się retoryczne, jednak przychodzi mi na myśl fakt, iż nie jestem pseudotolerancikiem, i tak bym Ci nie mógł odpowiedzieć, kogo masz tolerować, a kogo nie.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #415 dnia: Maja 27, 2008, 15:52:47 pm »
Ja ich toleruje - zaden nie narzuce mi swojego stylu, zaden nie lapie mnie za dupe (jezeli ktorys jest homoseksualista, bo zapewne zaraz ktos tak o nich powie), zaden nie zachodzi mi za skore. Czemu mam ich nie tolerowac? Bo sa mescy, jak beton? A niech sobie beda. Moga sie nawet zaczac ubierac w kecki. Zapewne znajdziesz dziewczyne, ktorej sie bedziesz podobac, a na takich zsolaryzowanych lalusi nawet nie spojrzy, wiec o co sie obawiasz? A jezeli zazdroscisz, ze na ich widok dziewczyny piszcza - moze zacznij sie tak ubierac?
O_o No to żeś pojechał po całości stary :lol: Nawet nie będe tego komentował co napisałeś.

Przedewszystkim trzeba znać znaczenie słów "tolerancja" i "akceptacja". Mam rozumieć Piter_neo że skoro ich nie tolerujesz to gdy zobaczysz takiego kolesia na ulicy krzyczysz na całe gardło "Patrzcie jaki pedał, odejdź odemnie ty geju i Emo dzieciaku!!!"

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #416 dnia: Maja 27, 2008, 15:58:20 pm »
Łaha - haha wieesz?

naprawdę będzie ci łatwiej żyć, jak nie będziesz oczekiwał, że każdy mój post ma być zabawny.

Cytuj
Widać Europa mogłaby się dużo nauczyć od Izraela, który świetnie sobie radzi z podobnymi dewiacjami.

Co masz na myśli?

Ogólnie, to się z tobą Vaako zgadzam, to co opisałeś to jest niezdrowa pseudotolerancja. Tolerancja owszem jest dobra, bo z góry je**ć taki muzułmanizm to nic fajnego, ale tu już nie mówimy o tolerancji dla religii, a raczej dla czystej głupoty. Koran sam w sobie to "miłość, pokój i braterstwo", no a niestety muzułmanie są kretynami i wszystko to zamieniają na nienawiść i dżihad (w dużym skrócie oczywiście, ale wiecie o co chodzi). Czyli czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy :lol: ja mogę tolerować wiele rzeczy, ale głupoty - nie.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2008, 16:04:53 pm wysłana przez Miazga »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #417 dnia: Maja 27, 2008, 16:46:19 pm »
Cytuj
Co masz na myśli?
Co mam na myśli, może podam na przykładzie. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,8650139,wiadomosc.html  ostatecznie po 8 latach uwolniono tych ludzi, ale za...

"Uwolnienie - a wcześniej zamiana wyroku - nastąpiło po długich negocjacjach, w które zaangażowana była UE. W ich toku ustalono wypłatę odszkodowań dla dzieci i ich rodzin oraz spełnienie dodatkowych warunków stawianych przez Trypolis - w tym pełną normalizację stosunków z UE i zachodnie inwestycje w Libii. Pielęgniarki i lekarz zostali w Bułgarii natychmiast ułaskawieni przez prezydenta Georgi Pyrwanowa."

Czyli najzwyczajniej zapłacili im haracz, pomyśl teraz jakich środków użyłby Izrel aby uwolnic swoich ludzi. Europa pokazała po raz kolejny, jaka jest nieudolna.Uważam że Żydzi, potrafią zadbać o swoją ludność znacznie lepiej niż Europejczycy, gdy ktoś ich krzywdzi potrafią się zmobilizować, i stanąć za sobą murem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #418 dnia: Maja 27, 2008, 16:50:22 pm »
Uważam że Żydzi, potrafią zadbać o swoją ludność znacznie lepiej niż Europejczycy, gdy ktoś ich krzywdzi potrafią się zmobilizować, i stanąć za sobą murem.

A to wiadomo nie od dziś. Dlatego to Żydzi rządzą światem, bankami i nieruchomościami. 

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #419 dnia: Maja 27, 2008, 17:40:50 pm »
A co ma ów film do tolerancji? Istnieje jakis kraj w którym toleruje się sk.urwysynstwo typu takie zamieszki? Bo jakoś mi sie wydaje ze gdy takie zamieszki zaistnieją to raczej władza się temu przeciwstawia. Chyba ze chodzi o to ze te zamieszki są wywoływane przez Muzułmanów. Przez to ze grupa, dzua grupa skurwieli wierzących w Allaha robi takie rozróby ja mam nie tolerować wszystkich Muzułmanów?
Co ma do tolerancji.Chociażby to, że właśnie taki idiotyzm jak pseudotolerancja, czy też poprawność polityczna, które ogarneły kilka państw w Europie, doprowadzają właśnie do takich sytuacji. Jeżeli w państwie Europejskim grupa Muzułmanów, może w ogóle pomyśleć nad dewastacją miasta, lub napadać jego rdzennych mieszkanców, to najzwyczajniej udowadniają, że trzeba ich już na granicy sortować... Wymysł pseudotolerancji, aby się do nich dostosowywać, a nie oni do nas jest niesamowity. Powiedz coś niewłaściwego ( w ich mniemaniu ) na Mahometa przepraszaj, na Allaha przepraszaj,na Koran przepraszaj. Najlepsze jest to, że nie tylko oni sapią o te przeprosiny, ale i właśnie ta przygłupia część Europejskiego społeczeństwa ( dla mnie Ci ludzie są na poziomie przygłupich nazistów,czy też wyznawców czerwonego sztandaru.Różne poglądy, idiotyzm tej samej wielkości ) czyli pseudotoleranciki.
Jak może wiesz, z Katolików można się nabijać dowoli, nikt nie podpala kukły Mahometa, a nie daj Boże ktoś by to zrobił, to poszedłby siedzieć, a pseudotolearncja zrobiła by wielki szum,jacy to Europejczycy są nietolerncyjni.Widać Europa mogłaby się dużo nauczyć od Izraela, który świetnie sobie radzi z podobnymi dewiacjami. Co do ostatniego "zapytania" które wydaje mi się retoryczne, jednak przychodzi mi na myśl fakt, iż nie jestem pseudotolerancikiem, i tak bym Ci nie mógł odpowiedzieć, kogo masz tolerować, a kogo nie.

Dużo jest racji w tym co powiedziałeś. Nie zgadzam się tylko z sortem emigrantów na granicy z tytułu pochodzenia/wierzeń i wciąż utrzymuję, ze nie widze związku między słowem tolearancja a filmikiem  który wklepałeś, bo nikt, nikt nie toleruje rzeczy tam pokazanych i nie zgadzam się z tym, że to co tam się "wydaża" jest wynikiem nadmiernej tolerancji Europejczyków w stosunku do Muzułmanów.
Opublikowane: Maj 27, 2008, 17:38:00

naprawdę będzie ci łatwiej żyć, jak nie będziesz oczekiwał, że każdy mój post ma być zabawny.


Będę się starał.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #420 dnia: Maja 29, 2008, 12:06:35 pm »
Ja tam mialem problemy z tolerancja wiec zapisalem sie do kolka

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

i powiem tyle: Jest super, jest super wiec o co ci chodzi...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

oscyp

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #421 dnia: Maja 29, 2008, 12:25:32 pm »
są zniżki dla zaslużonych morderców Murzynów?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #422 dnia: Maja 29, 2008, 12:28:29 pm »
Wszystko zalezy od doswiadczenia. Mozna powiedziec, ze jest tak jak z ubezpieczeniami samochodow  :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 29, 2008, 12:45:10 pm »
panowie przerazacie mnie...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 29, 2008, 12:51:38 pm »
Ja już przekroczyłem 200 kills'ów! Mam złotą gwiazdę!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 29, 2008, 13:00:26 pm »
hahaha...to panowie kierunek afryka i tam killing spree caly czas... :D

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 29, 2008, 22:36:38 pm »
Cholera, to już jest głupota.  :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 29, 2008, 22:45:50 pm »
Jestem ciekaw, co by mi powiedział ten policjant, gdyby zobaczył mnie w niedawno zakupionej koszulce  "Affliction" polecam mają świetne ciuchy...
http://img412.imageshack.us/my.php?image=14553655ep5.jpg 

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 29, 2008, 22:58:40 pm »
Ty fajne. Gdzie można takie kupić?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 29, 2008, 23:11:20 pm »
Tak jak LesiuGR napisał, tyle że ja załatwiam to przez brata. Więc nie muszę się martwic żadnymi opłatami za wysyłkę :]

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 30, 2008, 20:14:22 pm »
W afryce słaby respawn...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 30, 2008, 21:13:31 pm »
Nie masz racji, bardzo solidny, na pewno lepszy niż w Europie, gdzie jest dużo suicide'ów. Polecam Azję, najlepszy respawn na świecie.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #434 dnia: Czerwca 02, 2008, 07:38:36 am »
dobrze gada, polac mu....ale panowie nie ma co generalizowac, ponad 17% ludnosci swita to Islamisci, a te protesty, samobojcze ataki, to naprawde nie duzy procent...malo jest mordercow, gwalcicieli i innych degeneratow w naszym pieknym w olbrzymiej wiekszosci chrzescijanskim kraju?!...Islamisci walcza za to co uwazaja za sluszne, czesc robi to w sposob krwawy - zamachy etc. a czesc robi to w ssposob cywilizowany, w kazdym spoleczenstwie, w kazdej religii mozna znalezc przedstwicieli obu nurtow, w tym ze zamachy i terroryzm jest niedopuszalna skrajnoscia...

btw. zamachy terrorystyczne baskijskiej ETA'y czy irlandzkiej IRA, mozna tez wspomniec o wloskich Czerwonych Brygadach...
Powiedz mi tylko, o co oni walczą nie będąc u siebie ? ETA walczy o autonomie dla Basków, co ciekawe świnie z "UE" uznały z dup* Kosowo, a kraju Basków, którzy faktycznie mieli własne państwo już nie. IRA walczyła początkowo, o niepodległość Irlandii, a następnie o przyłączenie Irlandii Północnej do Republiki Irlandii. Lewicowe czerwone brygady, raczej też nie są dobrym porównaniem do Jihadu.

Cytuj
"ale panowie nie ma co generalizowac, ponad 17% ludnosci swita to Islamisci, a te protesty, samobojcze ataki, to naprawde nie duzy procent"
Islam jest "religią wojującą" dzięki niej Mahomet pojednał, koczownicze ludy, wizją o podbojach, grabieżach oraz wojnie z innowiercami, i z założenia jest to religia żądna krwi. Jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie wyczerpujące wojny między Bizancjum, a Persją to muzułmanie byliby jedynie jedną z wielu sekt.

Cytuj
"malo jest mordercow, gwalcicieli i innych degeneratow w naszym pieknym w olbrzymiej wiekszosci chrzescijanskim kraju?!"
No tak, u nas w naszym Chrześcijańskim kraju jest niczym w Somalii, ba nawet można od czasu do czasu sobie kobietę ukmieniować. No i skoro uważasz,że u nas nie brak takich ludzi, to automatycznie nasuwa mi się pytanie. Czy potrzeba ich w takim razie jeszcze więcej w Europie ?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #435 dnia: Czerwca 02, 2008, 13:10:21 pm »
@VaaKo

czyli uwazasz ze jesli ktos walczy w imie niepodleglosci swojego kraju, to jest usprawidliwiony, moze zabijac niewinnych ludzi, podkladac bomby ogolnie dokonywac aktow terroru, ale jesli ktos walczy w imie religii i jakiegos wyzszego celu to juz jest beee...troche tandetna logika, bo niestety, ale nic, zaden powod nie usprawiedliwi mordowania niewinnych ludzi, a co pewne takimi metodami trudno cos osiagnac...
Sprawa Serbii i Kosowa, to byla juz totalna zagrywka polityczna, zeby "zagrac Rosji na nosie"...co bys powiedzial gdyby nagle Slazacy czy Kaszubi zaczeli podkladac bomby, chcac uzyskac niepodleglosc?!? wg. twojej teorii, poparl bys ich w ten czy inny sposob...co do emigracji ludzi z np. Afryki do EU, no to chyba nie powinno nikogo dziwic, ze czlowiek dazy do osiagniecia wyzszego standardu zycia, nie zapominaj tez ze to wlasnie zapedy kolonialne Europy doprowadzily/"zaprosily" wiele nacji do EU, ale tez im duzo zawdzieczamy ( szczegolnie europa zachodnia ) byli tania sila robocza itp. nie dziwi mnie tez ich frustracja, biorac pod uwage ze sa spychani do swoistych "gett"/slumsow, ale tak jak napisalem wyzej, nie mozna generalizowac, we wszystkich nacjach/narodach sa ludzie zli i dobrzy, wielu jest naukowcow nie europejskiego pochodzenia, ktorym duzo zawdzieczamy - ich odkryciom, co do Jihadu, nie mam zamiaru usprawiedliwiac szalenstwa jakim jest samobojczy atak i zabijanie niewinnych wg. mnie wieksze korzysci przynosi mediacja.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwca 02, 2008, 13:39:19 pm »
Chciał bym, aby mnie tak "spychano do getta" jak czarnych w Irlandii. Ci ludzie są w tym kraju na TOTALNIE uprzywilejowanej pozycji! Prosty przykład: aby zostać w Dublinie taksiarzem trzeba zdać odpowiedni egzamin ze znajomości miasta. Niby nic wielkiego, ale ... nasi czarni bracia nie muszą posiadać kompletnej wiedzy na temat stolicy Irlandii, wymagane jest od nich jedynie 30% tego, co wiedzieć musi każdy inny ubiegający się o tą pracę! Dacie wiarę? Niestety, większość dublińskich taksówek prowadzona jest właśnie przez afroamerykanów, którzy niejednokrotnie: a) nie gadają po angielsku, b) nie znają miasta. Takich przykładów jest mnóstwo, a co jeden to bardziej perfidny......................

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwca 02, 2008, 13:53:43 pm »
Chciał bym, aby mnie tak "spychano do getta" jak czarnych w Irlandii. Ci ludzie są w tym kraju na TOTALNIE uprzywilejowanej pozycji! Prosty przykład: aby zostać w Dublinie taksiarzem trzeba zdać odpowiedni egzamin ze znajomości miasta. Niby nic wielkiego, ale ... nasi czarni bracia nie muszą posiadać kompletnej wiedzy na temat stolicy Irlandii, wymagane jest od nich jedynie 30% tego, co wiedzieć musi każdy inny ubiegający się o tą pracę! Dacie wiarę? Niestety, większość dublińskich taksówek prowadzona jest właśnie przez afroamerykanów, którzy niejednokrotnie: a) nie gadają po angielsku, b) nie znają miasta. Takich przykładów jest mnóstwo, a co jeden to bardziej perfidny......................

zly przyklad dales z tymi "czarnymi" w Irlandii, bo za zamachami tam stali rdzenni Irlandczycy, a to wlasnie o terroryzm wczesniej mi chodzilo, ale skoro juz ten temat poruszyles, to zwroc uwage ze zdany egazmin nie uprawnia cie do prowadzenia licencjonowanej taksowki, musisz jeszcze zostac zatwierdzony przez korporacje taksowkowa :) mniejsza z tym, a co do znajomosci miasta hmmmm...mam znajomego, ktory 2 lata po Londynie z GPS'em jezdzi, tak sie do tego przyzwyczail, ze kupil sobie przenosna wersje i na piechote z nim do sklepu idzie bo inaczej moglby sie zgubic, daje ten  przyklad, ze wzgledu na to, ze w dzisiejszych czasach, nie jest potrzebna dobra znajomosc miasta, wystarczy GPS i wszedzie trafisz, angielski no coz, powiedz jak mozna zdac egzamin nie rozumiejac jezyka w jakim napisane sa pytania?!!?
Opublikowane: Czerwiec 02, 2008, 13:48:15
i jeszcze sprawa tych gett, czlowiek nie znajacy jezyka nie posiadajacy odpowiednich/jakichkolwiek talentow, poprostu sobie nie da rady w obcym kraju i tu nie ma znaczenia ani kolor skory, ani wyznanie...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #438 dnia: Czerwca 02, 2008, 16:08:26 pm »
kun witamy w gronie konserwatystów  :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #439 dnia: Czerwca 02, 2008, 18:20:28 pm »
kun witamy w gronie konserwatystów  :wink:

to panowie teraz sie do jakiegos ruchu neonazistow zapisac albo do mlodziezy wszechpolskiej...a co najsmiesniejsze za waszymi przekonaniami nie ida zadne czyny, poprostu to co tu piszecie-powtazacie te ksenoboficzne itp. bzdury to poprostu puste slowa...nie oczekuje zebys cie wyszli na ulice i kogos skrzywdzili, ale panowie, napewno wam by nie przeszkadzal czarny taksowkarz w dublinie czy islamista w sklapie na rogu w londynie, tak jak wam nie przeszkadza to ze na codzien uzywacie przedmiotow produkowanych w indiach/pakistanie/chinach, nie przeszkadza wam ze jezdzicie na arabskiej ropie...