Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682223 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1400 dnia: Października 04, 2009, 22:55:22 pm »
Moja znajoma (notabene bardzo młoda kobieta - lat 21) pojechała wraz ze swym mężem do Egiptu. Podróż skończyła się jakąś chorobą. Potrzeba była transfuzja krwi. Z tym specjalnie problemu nie było, ale .... ani ona, ani rodzina na zabieg nie wyrazili zgody (kwestia wiary).

Dziewczynę niedawno pochowano. Rodzice stracili córkę, a młody mąż żonę. To tak, a propos, do tego całego decydowania.

mateo

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1401 dnia: Października 04, 2009, 23:49:27 pm »
Moja znajoma (notabene bardzo młoda kobieta - lat 21) pojechała wraz ze swym mężem do Egiptu. Podróż skończyła się jakąś chorobą. Potrzeba była transfuzja krwi. Z tym specjalnie problemu nie było, ale .... ani ona, ani rodzina na zabieg nie wyrazili zgody (kwestia wiary).

Dziewczynę niedawno pochowano. Rodzice stracili córkę, a młody mąż żonę. To tak, a propos, do tego całego decydowania.

zrobiłeś mi ćwieka, teraz Ci rodzice czują się jak..

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1402 dnia: Października 08, 2009, 21:14:32 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/2043426,12,item.html

co by trochę oliwy do ognia dolać :)

o mein!
nie dość że gej, to jeszcze Żyd i do tego niewierzący (myślałem, że takie rzeczy to tylko na awatarach o_O).

http://gala.onet.pl/0,1574008,1,1,michal_pirog,wywiady.html

ps. Jak jest w SLD to ja wysiadam:P

http://www.pardon.pl/artykul/9820/slynny_aktor_pamietajmy_ze_auschwitz_byl_w_polsce

Cytat: Pardon
Słynny aktor: Pamiętajmy, że Auschwitz był w Polsce!
(...)
No tak, rozumiemy, że jako zadeklarowany homoseksualista o żydowskim pochodzeniu może
nie być wielkim fanem polskiej prawicy - ale nie musi być ignorantem. A jeżeli już nim jest, jeżeli nie ma pojęcia o historii, mógłby po prostu nie wypowiadać się na pewne tematy.

Kolejny lewicowy żydogej nienawidzacy polski. Ten sie wypowiedział na tematy historyczne. Oni wszyscy tacy durni?


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1403 dnia: Października 09, 2009, 14:17:05 pm »
e tam, fry to bobek. w top gear zrobił 1.51 na torze, jestem pewien że peiróg by go pobił.
taki news to żaden news ;)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1404 dnia: Października 09, 2009, 14:57:17 pm »
Moja znajoma (notabene bardzo młoda kobieta - lat 21) pojechała wraz ze swym mężem do Egiptu. Podróż skończyła się jakąś chorobą. Potrzeba była transfuzja krwi. Z tym specjalnie problemu nie było, ale .... ani ona, ani rodzina na zabieg nie wyrazili zgody (kwestia wiary).

Dziewczynę niedawno pochowano. Rodzice stracili córkę, a młody mąż żonę. To tak, a propos, do tego całego decydowania.
Jeśli pozwolili aby zbiorowe halucynacje o nieistniejącym Stwórcy przysłonili im rzeczy naprawdę ważne - teraz mają. Jak bym ich spotkał zaśmiałbym się w twarz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1405 dnia: Października 09, 2009, 17:44:42 pm »
Skacząc po kanałach trochę się zapędziłem, dojechałem aż do MTV i trafiłem na... nowy program randkowy o jakże wiele mówiącym tytule - "Gej, hetero czy zajęty?". "Co to, ku*wa, jest?!" - pomyślałem, a 30 sekund z google przyniosło odpowiedź:

Cytuj
W programie uczestniczą cztery osoby - kobieta i trzech mężczyzn. Główna bohaterka spotyka się z każdym z nich podczas serii randek. W tym czasie musi jak najlepiej poznać każdego z kandydatów, by na koniec spróbować odgadnąć, który z panów jest gejem, który ma już partnerkę, a który z nich jest "do wzięcia". Jeżeli wybierze mężczyznę szukającego partnerki, wyjedzie z nim na luksusową wycieczkę, jeżeli jednak nie dokona trafnego wyboru, w podróż uda się wybrany przez nią uczestnik zabawy.

...od poniedziałku do piątku o 17, tylko na MTV.

http://www.teleman.pl/prog-1764142-gej-hetero-czy-zajety.html

Trzeba szybciutko przyjąć ustawę podobną do wprowadzonej na Litwie - przeciw propagowaniu homoseksualizmu i nałożyć embargo na tego typu ścierwo. Delegalizacja MTV też byłaby niegłupim krokiem.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1406 dnia: Października 09, 2009, 18:12:30 pm »
To nie jest propagowanie homoseksualizmu (w ogóle WTF? jakie propagowanie?), to jest po prostu kolejny program dla elo nastolatków produkcji MTV, stacji, która z muzyką ma wspólnego już tyle, co nic.

A przy okazji, co jeżeli uczestnik jest bi? To się zalicza jako "gej" czy jako "hetero"? :lol:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1407 dnia: Października 09, 2009, 18:17:22 pm »
"Rozstrzał" większy więc ma łatwiej :]
Dawno już nie widziałem na oczy mtv- ciekawy czy wciąż mają te durne programy o idiotach robiących sobie krzywdę (jackass i inni wykolejeńcy).

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1408 dnia: Października 09, 2009, 18:25:38 pm »
Na MTV nieraz są dobre koncerty w HD, wiec proszę mi tego nie delegalizować. :mad:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1409 dnia: Października 09, 2009, 18:38:37 pm »
To nie jest propagowanie homoseksualizmu (w ogóle WTF? jakie propagowanie?)...

Litewska ustawa, która między innymi wycina tego typu programy telewizyjne, potocznie nazywana jest ustawą przeciw propagowaniu homoseksualizmu. Zresztą takie uporczywe bombardowanie gejami w mediach - jakby byli czymś zupełnie normalnym i - zgrozo - popularnym, również uważam za swego rodzaju propagandę.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1410 dnia: Października 09, 2009, 18:45:41 pm »
True- to forma propagandy (pokazanie że "przecież to normalne, czemu się dziwicie?"), też średnio mi to się podoba.
Co nie oznacza że płonę świętym ogniem i chcę wszystkich homo wyleczyć oczyszczającym ogniem.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1411 dnia: Października 10, 2009, 08:57:20 am »
To nie jest propagowanie homoseksualizmu (w ogóle WTF? jakie propagowanie?)...

Litewska ustawa, która między innymi wycina tego typu programy telewizyjne, potocznie nazywana jest ustawą przeciw propagowaniu homoseksualizmu. Zresztą takie uporczywe bombardowanie gejami w mediach - jakby byli czymś zupełnie normalnym i - zgrozo - popularnym, również uważam za swego rodzaju propagandę.

Wiesz, że WHO zdjęło homoseksualizmu z listy chorób 20 lat temu? I że istnieje cała masa badań, która stwierdza, że tożsamość seksualna ma podłoże genetyczne?

I nie drogi Irasie, ustawa taka nie powinna być przyjęta ponieważ: a. narobimy sobie smrodu, b. za pół roku będziemy musieli ją kasować jak to niechybnie zrobi Litwa - nienawiść do homoseksualizmu i obsesja na tym punkcie są ok, ale nie stanowienie prawa, które dyskryminuje orientację seksualną.

Poważnie, znajdźcie sobie argumenty inne niż "propagowanie homoseksualizmu" - to, że zobaczę geja na ekranie nie spowoduję, że sam chce być gejem. Jeśli idziemy tym tropem to ja chcę obowiązkowych małżeństw dla księży - propagowanie celibatu wpływa na ujemny przyrost naturalny, co prowadzi do większych obciążeń systemu emerytalnego dla przyszłych pokoleń. Moim zdaniem celibat księży jest o wiele większym zagrożeniem niż homoseksualizm. Protestuję przeciw tak jawnej propagandzie!

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1412 dnia: Października 10, 2009, 09:57:07 am »
Śmieszne, pokazanie geja w telewizji = propagowanie homoseksualizmu? Co w takim razie z You can dance? Pirógowi mają zakrywać twarz czarnym prostokątem? Raczek ma się przestać pokazywać w tv i radiu? Poniedziałek ma przestać grać w serialach?

Po każdym kolejnym waszym poście coraz bardziej dochodze do wniosku, że wy się tych homoseksualistów po prostu śmiertelnie boicie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1413 dnia: Października 10, 2009, 18:26:22 pm »
Jest różnica między aktorem-gejem, a pedałem, którego pokazują w telewizji tylko dla tego, że... jest pedałem. Swoją drogą Piróg, gdyby nie był homo, do You Can Dance raczej by nie trafił - to coś w stylu Pereza Hiltona na wyborach miss.

Przed chwilą na MTV: dwóch pedziów leży pod kołderką, rozkosznie się przy tym liżąc. Nosz kur...

I nie, nie boję się ich - po prostu napawają mnie to obrzydzeniem.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1414 dnia: Października 10, 2009, 18:40:26 pm »
A tą ustawę na Litwie w ogóle przyjęli?
: Październik 10, 2009, 18:32:19 pm
Cytuj
Ustawa, która ma wejść w życie w 2010 roku, penalizuje wszelkie pozytywne przekazy dotyczące osób homoseksualnych, biseksualnych, związków poligamicznych, a także zakazuje rozpowszechniania informacji, które ukazują stosowanie przemocy, wywołują strach, zachęcają do hazardu, idealizują narkotyki, alkohol lub działania przestępcze.

W świetle tej ustawy, udzielenie przez pedagoga czy psychologa wsparcia nastoletniej osobie przyznającej się do homoseksualnej orientacji będzie zagrożone karą więzienia do 3 lat!
Czyli co, bracia Litwini np. w GTA4 już nie pograją, a jak jakiś pedagog w szkole będzie miał bez ustanku na głowie potencjalny wyrok?  :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1415 dnia: Października 10, 2009, 19:39:01 pm »
Może ktoś wyjaśnić, jak można "propagować" orientację seksualną "zachęcając do relacji homoseksualnych, biseksualnych i poligamicznych"? Co, jeżeli mały Jasio zobaczy na ekranie telewizora homoseksualistę, o którym ktoś się dobrze wypowiada, to nagle sobie pomyśli "tak, od tej pory będę kochał facetów!"?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1416 dnia: Października 10, 2009, 19:48:10 pm »
Jest szansa, że zostanie heteroseksualnym pedałem. Wśród młodzieży to modne ostatnio; prawdziwi, nieumalowani faceci, bez kilograma brylantyny na głowie, nie odróżniający koloru grafitowego od granatowego, pijący piwo zamiast mojito, nie popłakujący po kątach i nie kręcący bioderkami - oni są tacy fuj, tacy passé... :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1417 dnia: Października 10, 2009, 20:01:27 pm »
@Leenk - standardowo nie podajesz źródła. Wklepałem fragment w googlach i co mi wyskoczyło?

Cytuj
Akcja Znicz dla Litwy

14 lipca 2009 na Litwie umarła tolerancja!
Zapal znicz i wyraź swój sprzeciw wobec zalegalizowanej homofobii!

14 lipca 2009 Parlament Litewski przegłosował ustawę "O ochronie przed szkodliwą informacją", zakazującą rozpowszechniania jakichkolwiek pozytywnych informacji o homo- i biseksualności, pod pretekstem ich negatywnego wpływu na zdrowie psychiczne oraz rozwój nieletnich.

Ustawa, która ma wejść w życie w 2010 roku, penalizuje wszelkie pozytywne przekazy dotyczące osób homoseksualnych, biseksualnych, związków poligamicznych, a także zakazuje rozpowszechniania informacji, które ukazują stosowanie przemocy, wywołują strach, zachęcają do hazardu, idealizują narkotyki, alkohol lub działania przestępcze.

W świetle tej ustawy, udzielenie przez pedagoga czy psychologa wsparcia nastoletniej osobie przyznającej się do homoseksualnej orientacji będzie zagrożone karą więzienia do 3 lat!

A tymczasem...

http://www.rp.pl/artykul/2,337024_Zakazalismy_jedynie_homoseksualnej_propagandy.html

Z tego wywiadu wynika, że ustawa w ogóle nie przewiduje sankcji karnych, a wikipedia jedynie to potwierdza:

Cytuj
W czerwcu 2009 Sejm przyjął przy sprzeciwie 3 posłów ustawę o zakazie promocji homoseksualizmu, która określiła homoseksualizm jako patologię uznając tego typu zachowania za szkodliwe dla Litwy. Według nowego prawa każda informacja publiczna będąca reklamą takich relacji będzie uznana za wywierającą negatywny wpływ na zdrowie psychiczne, rozwój fizyczny, intelektualny i moralny nieletnich. Nowe prawo nie przewiduje żadnych sankcji dla tych, którzy będą je łamać.

Co więc można powiedzieć na temat źródła, które posługując się kłamstwem, straszy więzieniem za okazanie wsparcia homo-dzieciakowi?  :?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1418 dnia: Października 10, 2009, 21:08:11 pm »
To nawet jeszcze gorzej, czyli prawo jest do dupy, a posłowie je uchwalili po to aby sobie pogadać. Proponuję iść tym torem:

1. Ustawa stwierdzająca dobroczynny wpływ piwa na samopoczucie.

2. Ustawa propagująca pokazywanie atrakcyjnych kobiet i mężczyzn w skąpych strojach czyniących prowokujące pozy - tylko po 22.

Itd., itp.

Widzę, że Litwa musi być fajnym krajem, skoro mają czas na takie głupoty. Tylko coś tam czytałem, że z powodu kryzysu gospodarka im siadła... :lol:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1419 dnia: Października 10, 2009, 21:39:12 pm »
Ta ustawa jest wiec jeszcze bardziej idiotyczna niz moznaby sie spodziewac. No, ale stworzyli ja kolesie z partii o dziwnie znajomej nazwie Porzadek i Sprawiedliwosc...
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2009, 21:41:40 pm wysłana przez Leenk »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1420 dnia: Października 10, 2009, 21:52:23 pm »
Odnośnie wywiadu, który powyżej dał Iras:
Cytat: Valentinas Mazuronis
Dzieci patrzą, obserwują. Niektóre powiedzą: ?O, to ciekawe. Może warto spróbować?.

Czyli dokładnie to, co napisałem kilka postów wyżej :lol:.

Chciałbym naprawdę prześledzić tok rozumowania tych polityków, co bowiem oni uważają, że dziecko uzna że "jest fajne", że "warto spróbować"?
Mogę się mylić, ale dzieciaki (bo o nich tu mowa) chyba nie zaczną się zaraz dupczyć z kolegami/koleżankami, bo zobaczyli na ekranie geja czy lesbijkę; nie zaczną też nagle odczuwać pociągu do osób tej samej płci, bo to nie działa w taki sposób.

A może chodzi o zwykłe chodzenie za rękę, całowanie się i przytulanie? Jednak, o ile mi wiadomo, wśród 100% heteroseksualnych dziewczyn normą jest trzymanie się za rękę, pocałunki na przywitanie czy inne takie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1421 dnia: Października 10, 2009, 22:03:48 pm »
To nawet jeszcze gorzej, czyli prawo jest do dupy, a posłowie je uchwalili po to aby sobie pogadać.

Ta ustawa jest wiec jeszcze bardziej idiotyczna niz moznaby sie spodziewac. No, ale stworzyli ja kolesie z partii o dziwnie znajomej nazwie Porzadek i Sprawiedliwosc...

Nie ma to jak siła argumentu.

@Leenk - ustawa przeszła miażdżącą większością głosów. Przeciw było tylko trzech posłów.

@Mr_Zombie - grunt, że cel zostanie osiągnięty. Zero rozwrzeszczanych, gejowskich aktywistów na paradach równości, zero gorszących scen z udziałem homoseksualistów w mediach i Raczków, opowiadających o swoim cudownym życiu z partnerem - dla mnie bomba.

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1422 dnia: Października 10, 2009, 22:06:38 pm »
Mi tam odpowiada sytuacja jaka jest w Polsce. Po co wprowadzać takie ustawy? Nawet w mediach jest polewa z gejków, przynajmniej można się pośmiać. parada równości też nie sprawia, że piana toczy mi się z pyska, raczej wywołuje banana na twarzy.

No może zapuszczanie ślimaka u meżczyzny przez mężczyznę jest niesmaczne, ale takie coś w tv widziałem może kilka razy.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1423 dnia: Października 10, 2009, 23:31:34 pm »
Mi tam odpowiada sytuacja jaka jest w Polsce. Po co wprowadzać takie ustawy? Nawet w mediach jest polewa z gejków, przynajmniej można się pośmiać. parada równości też nie sprawia, że piana toczy mi się z pyska, raczej wywołuje banana na twarzy.

No może zapuszczanie ślimaka u meżczyzny przez mężczyznę jest niesmaczne, ale takie coś w tv widziałem może kilka razy.

Z drugiej strony nie dziwię się niby Irasowi - u nas poziom uświadamiania jest żałosny. Geje się kłócą o paradę równości, którą wielu Polaków uważa za gorszące. Ten gość z Kampanii przeciwko Homofobii to taki Tusk - gówno robi. Mógłby zamiast tego zrobić kampanię, w której ukazani są normalni homoseksualiści pracujący, płacący podatki, robiący normalne rzeczy. Moim zdaniem to by wpłynęło pozytywnie, trudno krytykować kogoś (geja) kto wygląda i zachowuje się jak ty (hetero). A ci zamiast tego walczą o prawo do techno na ulicach. :?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1424 dnia: Października 11, 2009, 00:12:03 am »
Zacznijmy może od tego, że gdyby nie ci popaprańcy, ordynarnie walczący o równouprawnienie (w domyśle przywileje), prawie w ogóle nie byłoby tej całej homofobii. Naprawdę mnie nie interesuje, kto, jak i z kim dupczy się po kątach, dopóki w nachalny sposób nie przypomina mi o swojej odmienności.

Niezły artykuł na temat nietolerancji i dyskryminacji homoseksualistów w naszym kraju - obalenie kilku mitów, trafne uwagi odnośnie legalizacji związków partnerskich: http://www.rp.pl/artykul/327945.html

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1425 dnia: Października 11, 2009, 13:30:38 pm »
Jest różnica między aktorem-gejem, a pedałem, którego pokazują w telewizji tylko dla tego, że... jest pedałem. Swoją drogą Piróg, gdyby nie był homo, do You Can Dance raczej by nie trafił - to coś w stylu Pereza Hiltona na wyborach miss.

Apropo - własnie na MTV leci Cribs i pokazują wille Pereza Hiltona. Geje są tacy modni i tacy cool.

Oglądając te idiotyczne lewicowe programy na MTV (Date My Mom, Roomriders i inne) można dojść do wniosku że 60% mężczyzn to geje. Zresztą wpisuję sie to w całą polityczną agendę MTV - określanej w USA jako "Democrats' main youth outreach program.". Takie programy jak "Choose or Lose" czy "think MTV" są zwyklymi programami politycznymi, z tym że przeznaczonymi do głupiego nastolatka. Jednostronnie promowani są tam politycy lewicowi, a kumulacją tego były wybory w USA rok temu, gdzie MTV angażowało widzów w prowadzenie ulicznych kampanii dla Obamy. Nie wspominając o tym, że MTV rok temu po raz pierwszy w historii zaczęło puszczać oficjalne spoty wyborcze. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to już dawno przestała być bezstronna stacja puszczająca teledyski.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1426 dnia: Października 11, 2009, 20:33:59 pm »
Może ktoś wyjaśnić, jak można "propagować" orientację seksualną "zachęcając do relacji homoseksualnych, biseksualnych i poligamicznych"? Co, jeżeli mały Jasio zobaczy na ekranie telewizora homoseksualistę, o którym ktoś się dobrze wypowiada, to nagle sobie pomyśli "tak, od tej pory będę kochał facetów!"?

Jasio nie pomyśli sobie że "od teraz będę lizał facetów", ale młody Jasio który często bezkrytycznie podchodzi do wszystkiego do pewnego wieku, naogląda się takich rzeczy, obrazy zostaną mu w głowie obok innych, gdzie jest pan z panią, może jakieś zwierzaczki ze sobą kopulują.
Tak czy siak- nie znaczy to że zostanie gejem (idiotyczne stwierdzenie swoją drogą- właśnie na miarę mtv, gdzie jak mówicie bycie homo jest trendi), jednak w jego głowie będzie większe przyzwolenie na takie działania gdy zobaczy dwóch gości liżących się na ulicy, chętniej być może zostanie w przyszłości bi, gdy będzie chciał eksperymentować, będzie to "jedna z dostępnych opcji, na równi z innymi". 

A to już krok do przodu dla tych co chcą adopcji dzieci dla homo, swoiste oswajanie Jasia.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1427 dnia: Października 24, 2009, 02:07:41 am »
Przysmak każdego lewicowego postępowca - zupa z płodu z kliniki aborcyjnej!

http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

Mniam! Przeciez od dawna mowicie że aborcja to zabieg który powinno się wykonywać na życzenie, a płód to nie człowiek, wiec czemu nie pozwolić sobie "to coś" zjeść? I to jest postęp, a nie jakieś katolociemnogrodzkie pieprzenie o poszanowaniu życia ludzkiego.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1428 dnia: Października 24, 2009, 06:34:04 am »
skąd ci przyszło do głowy, że lewicowcy lubią zupy z płodów??

rozwiń swoją wypowiedź bo nie łapię czegoś o_O
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2009, 06:36:23 am wysłana przez s00s »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1429 dnia: Października 24, 2009, 10:22:02 am »
Mniam! Przeciez od dawna mowicie że aborcja to zabieg który powinno się wykonywać na życzenie, a płód to nie człowiek, wiec czemu nie pozwolić sobie "to coś" zjeść?

Z tego samego powodu, dla którego nie jemy gówna. Nie wszystko co jadalne powinno się jeść.

A "zabieg na życzenie" wynika z tego, że niektórzy nie chcą żyć tak jak im ktoś inny mówi, naprawdę woleliby móc sami podjąć decyzję, niż aby klecha w celibacie, który o rodzinie, ciąży, ma pojęcie czysto abstrakcyjne za nich decydował. Przecież nie wykonuję na tobie aborcji, co ciebie obchodzi co kto inny chce zrobić?
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2009, 10:28:16 am wysłana przez Castor Krieg »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1430 dnia: Października 24, 2009, 10:36:22 am »
a płód to nie człowiek, wiec czemu nie pozwolić sobie "to coś" zjeść?

Wspaniała logika.
Rozumiem, że Ty jesz wszystko (zarówno rzeczy żyjące jak i nieżyjące), co nie jest człowiekiem?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1431 dnia: Października 24, 2009, 11:05:10 am »
Przysmak każdego lewicowego postępowca - zupa z płodu z kliniki aborcyjnej!

http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

Mniam! Przeciez od dawna mowicie że aborcja to zabieg który powinno się wykonywać na życzenie, a płód to nie człowiek, wiec czemu nie pozwolić sobie "to coś" zjeść? I to jest postęp, a nie jakieś katolociemnogrodzkie pieprzenie o poszanowaniu życia ludzkiego.

W sumie to spróbowałbym.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1432 dnia: Października 24, 2009, 12:49:16 pm »
Przysmak każdego lewicowego postępowca - zupa z płodu z kliniki aborcyjnej!

http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

Mniam! Przeciez od dawna mowicie że aborcja to zabieg który powinno się wykonywać na życzenie, a płód to nie człowiek, wiec czemu nie pozwolić sobie "to coś" zjeść? I to jest postęp, a nie jakieś katolociemnogrodzkie pieprzenie o poszanowaniu życia ludzkiego.

Ja pier*ole... czy ty naprawdę uważasz, że jak pokażesz jakąś patologię to obronisz swoje przekonania/tezy? Spoko, to ja w 3 sekundy znajdę newsa o tym, jak to klecha wybzykał w konfesjonale ministranta i dopiszę: "Mniam! Anal małego chłopca - to, co katolicy lubią najbadziej!"

Będzie fajnie, co nie? :))))))

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1433 dnia: Października 24, 2009, 13:06:19 pm »
A "zabieg na życzenie" wynika z tego, że niektórzy nie chcą żyć tak jak im ktoś inny mówi, naprawdę woleliby móc sami podjąć decyzję, niż aby klecha w celibacie, który o rodzinie, ciąży, ma pojęcie czysto abstrakcyjne za nich decydował. Przecież nie wykonuję na tobie aborcji, co ciebie obchodzi co kto inny chce zrobić?

Polecam antykoncepcję, wstrzemięźliwość albo trwałą sterylizację - przecież każdy ma pełną dowolność w decydowaniu O SOBIE.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1434 dnia: Października 24, 2009, 13:37:05 pm »
Cytat: Castor Krieg
Z tego samego powodu, dla którego nie jemy gówna. Nie wszystko co jadalne powinno się jeść.

Cytat: Miazga
Ja pier*ole... czy ty naprawdę uważasz, że jak pokażesz jakąś patologię to obronisz swoje przekonania/tezy? Spoko, to ja w 3 sekundy znajdę newsa o tym, jak to klecha wybzykał w konfesjonale ministranta i dopiszę: "Mniam! Anal małego chłopca - to, co katolicy lubią najbadziej!"

Wiadomo - porównania płodu do gówna, i wrzuty na ksieży - to właśnie to czego sie można spodziewać po lewakach :)

Ja podałem prosty przykład do czego prowadzi legalizacja aborcji. Całkowicie legalne następstwa legalnego "zabiegu", a nie żadna niezgodna z prawem patologia. Tak was boli prawda, bo podany przykład jest z Chin? No to przykład z Europy.
Ciała uśmierconych podczas aborcji dzieci wykorzystuje się również jako "niezwykle cenny materiał" do produkcji kosmetyków. Włoski dziennik "Corriere della Sera" poinformował, że Instytut Merieux w Lionie "przerabia" każdego dnia 17 ton ciał nie narodzonych dzieci. Ciężarówki pełne zamrożonych płodów przyjeżdżają między innymi ze Wschodu, aby zaspokoić potrzeby przemysłu kosmetycznego. W kartach przewozowych jest wypisane: "odpady porodowe". Jak na ironię embriony zwierzęce są prawnie chronione przed tego rodzaju procederem. W "Quotidien de Paris" ukazała się nawet reklama: Ampułki C z ekstraktem z ludzkich embrionów zapobiegają odwadnianiu skóry.

Zresztą Guardian też o tym pisał przy okazji innego śledztw, gdzie dowiedział sie że Chinczycy w tych badaniach są dużo bardziej zaawansowani.
http://www.guardian.co.uk/uk_news/story/0,,1568467,00.html
http://pl.wikinews.org/wiki/Chiny:_Kosmetyki_ze_sk%C3%B3ry_zabitych_wi%C4%99%C5%BAni%C3%B3w

W Stanach była podobna głośna sprawa jak policja przez przypadek znalazła kontener martwych ludzkich płodów jadących na przemiał do fabryki kosmetyków. Kościół zrobił im pogrzeb. Sprawa była dosyć głośna.

W świetle tych faktów, tylko ignorant będzie twierdził że aborcja to zwykły zabieg kobiety która popelniła błąd. Aborcja to wielki biznes produkcji, utylizacji i wykorzystywania przez wielkie koncerny martwych płodów. A dla kobiet łatwy zarobek. Poruchać sobie, potem iść na zabieg i zgarnąć kaskę. Tak to wygląda w praktyce.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1435 dnia: Października 24, 2009, 13:46:23 pm »
Wiadomo - porównania płodu do gówna, i wrzuty na ksieży - to właśnie to czego sie można spodziewać po lewakach :)

Możesz sobie to podciągać do czego chcesz, ale wg mnie było to po prostu zobrazowanie, jak debliną logiką się posługujesz.

Argument z Twojego poprzedniego postu jest ok, nawet nie wiedziałem, że przemysł kosmetyczny w taki sposób wykorzystuje martwe ludzkie płody. Ale gadanie o zupie i wmawianie, że w takim razie lewaki powinny sobie jeść zupę z płodu, bo to przecież nie człowiek... :roll:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1436 dnia: Października 24, 2009, 13:47:32 pm »
Wiadomo - porównania płodu do gówna, i wrzuty na ksieży - to właśnie to czego sie można spodziewać po lewakach :)

Możesz sobie to podciągać do czego chcesz, ale wg mnie było to po prostu zobrazowanie, jak debliną logiką się posługujesz.


Dziękuję, użytkowniku.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1437 dnia: Października 24, 2009, 15:34:07 pm »
Niestety lubicie zamiast dyskusji, zarzucić oponenta wyzwiskami i obelgami. Podaje przykład do czego prowadzi legalizacja aborcji i uznanie płodu za kawałek mięsa, a nie istotę ludzką. W odpowiedzi dostałem "gowno" "anal" "debil" i oczywiście "księdza bzykającego ministranta w konfesjonale" - naczelny argument na poparcie legalizacji aborcji na życzenie :cool: Żaden z was nie potępił tego co dzieje się w Kantonie, za to każdy oburzył się że ktoś mógłby ten wstydliwy dla zwolenników aborcji fakt przedstawić w dyskusji. Znowu zabija się kuriera, dlatego że nie spodobała się prawdziwa informacja którą przedstawił.

Wróćmy do faktów, a waszą prywatę zostawmy na uboczu.

1. Następstwem legalizacji aborcji jest zjadanie płodów, traktowanych jak kawałek mięsa a nie jak człowiek. Co wy na to? Źródło: http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

2. Następstwem legalizacji aborcji jest przerabianie płodów przez koncerny farmaceutyczne oraz w pełni legalny biznes w którym kobiety z nizin społecznych utrzymują sie z zachodzenia w ciąże, usuwania jej i sprzedawania płodów na przemial w fabryce kremów na zmarszczki. Co wy na to? Źródło:

Cytat: el becetol
Ciała uśmierconych podczas aborcji dzieci wykorzystuje się również jako "niezwykle cenny materiał" do produkcji kosmetyków. Włoski dziennik "Corriere della Sera" poinformował, że Instytut Merieux w Lionie "przerabia" każdego dnia 17 ton ciał nie narodzonych dzieci. Ciężarówki pełne zamrożonych płodów przyjeżdżają między innymi ze Wschodu, aby zaspokoić potrzeby przemysłu kosmetycznego. W kartach przewozowych jest wypisane: "odpady porodowe". Jak na ironię embriony zwierzęce są prawnie chronione przed tego rodzaju procederem. W "Quotidien de Paris" ukazała się nawet reklama: Ampułki C z ekstraktem z ludzkich embrionów zapobiegają odwadnianiu skóry.

Zresztą Guardian też o tym pisał przy okazji innego śledztw, gdzie dowiedział sie że Chinczycy w tych badaniach są dużo bardziej zaawansowani.
http://www.guardian.co.uk/uk_news/story/0,,1568467,00.html
http://pl.wikinews.org/wiki/Chiny:_Kosmetyki_ze_sk%C3%B3ry_zabitych_wi%C4%99%C5%BAni%C3%B3w

W Stanach była podobna głośna sprawa jak policja przez przypadek znalazła kontener martwych ludzkich płodów jadących na przemiał do fabryki kosmetyków. Kościół zrobił im pogrzeb. Sprawa była dosyć głośna.

W świetle tych faktów, tylko ignorant będzie twierdził że aborcja to zwykły zabieg kobiety która popelniła błąd. Aborcja to wielki biznes produkcji, utylizacji i wykorzystywania przez wielkie koncerny martwych płodów. A dla kobiet łatwy zarobek. Poruchać sobie, potem iść na zabieg i zgarnąć kaskę. Tak to wygląda w praktyce.

Dwa punkty. Bez prywaty. Mam nadzieje, że bez wyzwisk potraficie prowadzić dyskusje.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1438 dnia: Października 24, 2009, 15:45:41 pm »
następstwem głupoty i braku jakiegokolwiek człowieczeństwa są wynaturzenia, które przedstawiasz. rozumiesz???

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1439 dnia: Października 24, 2009, 15:53:34 pm »
A czy aborcja na życzenie nie jest wystarczającym przejawem braku jakiegokolwiek człowieczeństwa? Wg mnie świadome i celowe zabijanie własnego potomstwa nie ma kompletnie nic wspólnego z człowieczeństwem. Tych wynaturzeń mimo wszystko głupotą bym nie nazwał, bo mówimy o wartym miliony biznesie. Problem jest i jest konsekwencją albo nawet elementem biznesu aborcyjnego.