Autor Wątek: 27 tytulow na starcie Wii?  (Przeczytany 5299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
27 tytulow na starcie Wii?
« dnia: Sierpnia 13, 2006, 23:06:57 pm »
Na stronie http://wii.qj.net/27-Games-for-Wii-Launch-/pg/49/aid/61452 pojawila sie lista 27 tytulow, ktore prawdopodobnie beda gotowe na start nowej konsoli Nintedo. Owe tytuly to:
                  Title                                                  Publisher
Avatar: The Last Airbender -                                           THQ
Blazing Angels: Squadrons of WWII -                              Ubisoft
Blitz: The League -                                                        Midway
Call of Duty 3 -                                                                  Activision
Cars -                                                                             THQ
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 -                               Atari
Dragon Quest Swords: The Masked Queen
and the Tower of Mirrors -                                             Square Enix
Elebits -                                                                      Konami
Excite Truck -                                                                   Nintendo
Far Cry -                                                                     Ubisoft
GT Pro Series -     Ubisoft
Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers -         Square Enix
The Legend of Zelda: Twilight Princess -                                Nintendo
Madden NFL 07 -                                                                 EA
Marvel: Ultimate Alliance -                                               Activision
Metal Slug Anthology -                                                       SNK
Metroid Prime 3: Corruption -                                            Nintendo
Monster 4x4 World Circuit -                                             Ubisoft
Need for Speed: Carbon -                                                    EA
Open Season -                                                                 Ubisoft
Rayman Raving Rabbids -                                                   Ubisoft
Red Steel -                                                                    Ubisoft
SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab -   THQ
Super Monkey Ball: Banana Blitz -                                 Sega
Tony Hawk's Downhill Jam -                                           Activision
Trauma Center: Second Opinion -                                        Atlus
Wii Sports -                                                                    Nintendo

Watpliwe jest, aby wszystkie powyzsze gry pojawily sie w jednym dniu ( zwlaszcza, gdy 6 gier pochodzi od samego Ubisoftu), ale powinny sie pojawic w przeciagu 2-3 tygodni od daty premiery nowego systemu. Zapewne zawsze cos odpadnie z listy, ale wiekszosc powinna okazac sie prawda  :wink:

CassSept dzieki za info :) Kilku ciekawych rzeczy mozna dowiedziec sie z wywiadu udzielonego przez dwoch redaktorow IGN`u ( wypowiada sie miedzyinnymi glowny szef IGNu Wii). Do sciagniecia ponizej: http://download.qj.net/click.php?pid=112&fid=9329 . Zostalo potwierdzone to co juz powiedzial CassSept, czyli Ubi zapowiedzial 7 tytulow na start Wii ( pojawia sie w przeciagu 1-3 tygodni, od momentu wejscia Wii na rynku).
Panowie daja rowniez kilka ciekawych podpowiedzi.Wszystko o czym zaraz napisze Panowie z IGNu juz wiedza i sa pewni tych informacji, ale oczywiscie nie moga o tym mowic otwarcie :wink: Owe wiesci to:

1.Gra wczesniej zapowiadana na GC, zostanie przeniesiona jako projekt na Wii ( nie wiadomo o jaka gre chodzi, ale przypuszcza sie, ze chodzi o Super Paper Mario, poniewaz na tegorocznym E3 bylo o tej grze cicho).

2.Metroid Prime 3 moze nie byc tytulem startowym Wii, ale pojawi sie w przeciagu 1-3 tygodni po premirze systemu. ( Zapewne dlatego aby 2 hiciory w postaci Metroida i Zeldy nie kolidowaly ze soba, a i gracze beda mieli latwiejszy wybor, ktora gre wybrac :P )

3.Dragon Quest Swords moze nie byc tytulem startowym dla Wii.

4.LucasArts pracuje nad jakims tytulem dla Wii ( Byc moze chodzi o jakis tytul z uniwersum Star Wars)

Poniewaz ludzie z IGNu sa ponoc pewni tych informacji, wszelkie "moze" w powyzszym przypadku nalezy traktowac jako nie :D
Informacje zaczerpniete z http://wii.qj.net/IGN-Gives-Vague-Hints/pg/49/aid/61635

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 13, 2006, 23:29:14 pm »
Tyle tytułow to doskonały ruch Nintendo, mający oczywiście na celu zapobiegnięcie posusze, jaka nastała za czasów premiery GameCube'a. Wtedy launch był naprawdę słaby, zresztą do dzisiaj pamiętam news na 1. stronie w dawnym numerze N+, mówiący o tym, że pracownicy Nintendo już wybierają się w ostatnią drogę by rzucić się pod tokijskie metro z powodu żenujaco niskiego poziomu zainteresowania i naprawde niskiej liczy Kostek, które znalazły wtedy nabywców. No i jak wiemy GCN rzadziło sobie lepiej jedynie, gdy wychodziły tłuste gry- wtedy zainteresowanie na krótko rosło.
 Tym razem nie powinno tak być, bo przecież na Wii zmierzają między innymi szybujący poprzez Galatykę Mario czy Super Smash Bros Brawl oraz wiele tytułów, o których jeszcze nic nie wiemy, a którę niekoniecznie są przeznaczone głownie dla fanów Big N.

 I chociaż i tak jakieś 90 % sprzedanych na początku gier będzie stanowić śliczny duet w postaci Zelda TP i Metroid Prime 3 Corruption (hm, plus jeszcze Red Steel, jeśli zostanie dopracowany), to FarCry, nowy Rayman czy Wii Sports są również kuszącymi tytułami. Oczywiście, lista ta mogłaby zawierać jeszcze więcej gorących szitexów, ale jak na launch i okolice powyższe zestawienie pasuje jak ulał. Launch Wii zapowiada się na równie udany, co DS-owy  :D
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 14, 2006, 11:36:04 am »
Bebbop, Ubi potwierdziło że cała siódemka gier ma być na starcie :D

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 14, 2006, 12:00:50 pm »
Tak, UBI bardzo mocno supportuje Wii, co powinno nas radować niezmiernie, ponieważ jest to w końcu jeden z czołowych zespołów developerskich na świecie. Mam również nadzieję, że dalsza współpraca Nintendo i UBISOFT będzie równie owocna i obfitująca w wiele dobrych tytułów.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 14, 2006, 12:06:41 pm »
ajajaj no nie powiem, bardzo przekonująca lista. Ciekawy jestem jednak cały czas graficznej strony tych tytułów, nie chcę HD ale niech to chociaz pozory next-gena spełnia... zadnego 'trochę lepszego xboxa' nie chce i licze że np nowy metroid udowodni że Wii potrafi...

PS ale ja i tak czekam na harvesta  :mrgreen:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 14, 2006, 13:55:07 pm »
Nice, tylko co z FarCry i Princem? Beda to te starsze czy zupelnie nowe gry? Jak nowe to w polaczeniu z Zelda i Marianami utworza mieszanke wybuchowa, ktora nakarze mi isc do sklepu po Wii  :mrgreen:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 14, 2006, 14:12:47 pm »
Far Cry - hohoo, super :D  Trza kurde śledzić temat :)  Mam nadzieje, że nie będzie to port FCI lub FCIE z XBOX'a (co niestety po FCIP na X360 jest całkiem możliwe :? )

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 14, 2006, 17:13:15 pm »
A ja właśnie myśle, że będzie to najczystszej postaci konwersja FC Instincts lub Evolution, a nie zupełnie nowa gra. Ba- to bardzo prawdopodobne. Ale dla mnie to nie problem, bo nie grałem nigdy w żadnego FC, chociaż bardzo chętnie to nadrobię. A z wywiadu z prezesem UBISOFTu wynika, że będzie to właśnie port z dodaną obsługą Wii-lota, którą to obsługę gra będzie wykorzystywać w znacznym stopniu. Ciekawe jaka okaże się w porównaniu z Metroid Prime 3 Corruption, zarówno pod wzgledem grywalności, jak i wyników sprzedaży (choć tutaj skłaniałbym się ku opcji, że wygra MP3).
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 14, 2006, 19:58:41 pm »
A ja bym sobie chętnie zagrał w nowego DBZ na Wii (ciekawe jakie byłoby sterowanie :)

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 14, 2006, 21:10:52 pm »
Parę tytułów może dać rade. Najbardziej mnie kreci Metal Slug Anthology ale w tym przypadku raczej nie ma co liczyć na wykorzystanie nowego kontrolera.

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 15, 2006, 09:14:44 am »
Niestety niektóre tytuły prezentują się graficznie baardzo słabo (poziom PSP) :cry:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 15, 2006, 09:52:10 am »
Coż, musimy mieć na uwadze fakt, iż na ś.p. N64, oprócz kilku niezapomnianych i przełomowych gier mieliśmy także nieziemsko wprost słabe i brzydkie tytuły. Kilka przeszło wręcz do historii jako te najgorsze...Na Wii z pewnością również uświadczymy takiego bagna, czego przykładem jest Tony Hawk Downhill Jam wygladający w najlepszym przypadku jako tytuł na PSP...

Ale co za kretyn kupi podczas launchu akurat TH DJ jeśli obok będzie stała taka Zelda ?
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 15, 2006, 11:22:55 am »
ja napisze szczerze że nie dam sobie oczu mylic :mrgreen:
jesli konsola ta będzie miała naprawdę dużo gier, i szybko będzie dostępna za ok 500 zł to ja pewnie kupie- ale boje się o rozbudowanie tytułów do którego potrzeba poprostu mocy . nowy kontroler to swietna sprawa ale już  nie taka swietna gdy obok się postawi X360 :!: jeśli zadna gra nie dorówna graficznie temu co dotychczas wyszło na X360 (bo o pobiciu halo3 nie marzę) czyli pierwszej generacji nowego sprzętu, to jestem na 80% pewny że wii nie kupie
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 15, 2006, 11:41:33 am »
Raczej o grafice podobnej do tytulow startowych z 360 to nie ma co marzyc. Nadal nie wiadomo co bedzie siedziec w Wii, ale  jesli oprzemy sie na plotce, ze w srodku bedzie sie znajdowac procek z 700 Mhz i karta graficzna 250 Mhz to raczej nie bedzie zbyt rozowo. Toz to bebechy pierwszego X`a.Oczywiscie zawsze moga zwiekszyc ilosc cache itp, co spowoduje, ze jednak wycisna troche wiecej z podobnych bebechow. Ogolnie jak narazie najbardziej wkurza mnie jakosc tekstur. Ostatnio na GO byly ukazane screeny z Tony Hawk`a i jakosc tekstur jest rodem z leciwego juz PSX`a.Sam kontroler to swietna sprawa, ale placic z 800-900 zl za grafe ala psx, ps2 ( w wiekszosci przypadkow to chyba nawet nie doruwnuje tym z ps2 ) to lekka przesada. No, ale nie ma co wczesniej sie zamartwiac, gdyz narazie nie ma czym. Konsoli nie ma nawet na rynku. Zycze sobie oraz wam wszystkim, aby jednak wszystko poszlo ok i  aby jak najwieksza liczba ludzi byla z tego sprzetu zadowolona :wink:

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 15, 2006, 12:23:53 pm »
A ja powiem tak jezeli Wii będzie chociaż troszeczkę lepsza od Xboxa pierwszego i cena będzie w miare przyzwoita to ja odrazu biorę tą konsolę.

Nigdy jeszcze nie miałem w domu Nintendo ale zaufam tej firmie bo wydaje mi się że Wii odniesie sukces! Oby tylko cena była Ok i aby ta konsola była dostępna dla wszystkich, ps przydało by się aby gry także nie było po 200zł a po troszke mniejszej cenie:)

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 15, 2006, 13:23:20 pm »
Cytat: "<Aras>"
ja napisze szczerze że nie dam sobie oczu mylic :mrgreen:
jesli konsola ta będzie miała naprawdę dużo gier, i szybko będzie dostępna za ok 500 zł to ja pewnie kupie- ale boje się o rozbudowanie tytułów do którego potrzeba poprostu mocy . nowy kontroler to swietna sprawa ale już  nie taka swietna gdy obok się postawi X360 :!: jeśli zadna gra nie dorówna graficznie temu co dotychczas wyszło na X360 (bo o pobiciu halo3 nie marzę) czyli pierwszej generacji nowego sprzętu, to jestem na 80% pewny że wii nie kupie


Cóż, jeśli bierzemy pod uwagę TYLKO i WYŁĄCZNIE to, co widać na ekranie, to faktycznie X360 i PS 3 wypadną lepiej. Ale nie kolosalnie lepiej- nie ma(no, może oprocz MGS 4 i Final Fantasy XIII) na takie PS 3 gry, która sprawiłaby, że stwierdziłbym- " Man, na Wii tego nie uświadczysz!"

 Ale przecież w rewolucji Nintendo nie chodzi o grafikę...Zresztą gry z najwyższej półki na Wii wyglądają świetnie i mnie osobiście taki poziom grafiki absolutnie satysfakcjonuje, gdyż stanowi krok naprzód w stosunku do tego, co ujrzeliśmy na GameCube. Nie jakiś gigantyczny krok, ale widać, że postęp się dokonał. Zresztą to, co do tej pory widzielismy na filmikach z E3 to wersje odpalone na podrasowanych GCNach. No i popatrzmy na sytuację z DSem- mimo, że gry na PSP wygladają ładniej, to jednak grywalność tych wydanych na NDS powoduje, że po prostu handheld Ninny cieszy się większą popularnością. Co z tego, że nie w Polsce- wszyscy wiemy, że za popularność danej konsoli w naszym kraju odpowiadają czynniki, na które szkoda słow, bo wszyscy wiemy o co biega.

Jak to napisali w N+- Nintendo ma dostarczyć nowe koncepty, pomysły i zagrywki jakich wcześniej nie widzieliśmy i to ma "uratować" Wii. Odpowiada z to Shogeru Miyamoto i jego armia programistów. Jak wiemyu, jako jeden z niewielu designerów, potrafi on z ograniczeń sprzetowych konsoli stworzyć przymioty oraz wskazać, że to na co stawia Nintendo- tzw. - 'pure gameplay,' jest przyszłościa w rozwoju gier, przy okazji wskazując, że sama fotorealistyczna grafika i animacja to nie wszystko. W pełni się z tym zgadzam.

Jeśli kogoś intersują gry chodzące w 1080p i szokujące oprawą, przy tym nie wnoszące nic szczególnie nowego czy rewolucyjnego- droga wolna, na X360 i PS 3 takie pozycje będą przeważały. Wii nie jest skierowane dla wyżej wymienionych osób. Są ludzie (i to bardzo wielu), którym nie zalezy, by w ich konsoli były upchnięte kosztowne komponenty, które pozwolą ewoluować grom w zasadzie w jednym kierunku- oprawy. Ci gracze znudzili się coraz bardziej komplikującymi się tytułami, które poza fajną grafiką niewiele mają do zaoferowania, nie zaskakują...Nowe doświadczenie z grami to dla tej grupy ludzi tylko i wyłącznie Wii.

Oczywiście można się przyczepić do faktu, że Nintendo na pewno byłoby stać na lepszy hardware w ich konsoli, albo można byłoby wytknąć firmie Iwaty, że pozwala na wydawanie tak żałośnie brzydkiej gry jak Tony Hawk Downhill Jam, ale tak naprawdę te mankamenty nie przysłaniają obrazu całości, który to rysuje się w różowych kolorach. Na świecie ludzie SĄ ZAINTERESOWANI nową konsolą Nintendo i wróży się jej sukces, a przynajmniej przejęcie tej części rynku, która nie widzi nic a nic magicznego w grach wydawanych na PS 3 i Xboxa...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 15, 2006, 14:26:18 pm »
W grach na Wii jest miodność, nie kręcą mnie już takie tytuły jak Halo 3, PGR4 itd tylko chciałbym jeszcze aby na Wii wyszła czasem jakas dobra Bijatyka bo do takich gier mam sentyment i jak narazie będzie nowy Mortal Kombat ale może w przyzłosci jakis Soul Calibur albo jeszcze coś innego się przydazy :wink:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 15, 2006, 14:37:25 pm »
a ja tam nie wierze w wielka rewolucje bez wielkiej mocy... bo co z tego że będe mógł wiilotem świetnie bawić się w grach fpp skoro nie będzie miał takiej mocy zeby np. trafienie przeciwnika z shotguna w kolano mu je odstrzeliło? pewnie będzi emożna standardowo strzalić trzy razy na klatą, plus raz head shot i raz  w serce (fajnie by było)... ja chce żeby przeciwnicy reagowali na moje poczynania na jak najwięcej sposobów... żeby trafienie w rękę było inne od trafienia w nogę itd a jestem pewny że wii nie ma tyle mocy żeby to zapewnić nie tracac np klatek animacji czy bogatej architektury...
a ogromne pola walki? otwarte gigantyczne przestrzenie? z setkami wrogów i tocząca się bitwą? takie coś nie było do zrobienia na Xboxie którego zaledwie przewyższa Wii ale takie gry już będą na ps3 i X360 :!: poprostu żeby niektóre patenty byly miodne potrzeba mocy- jak myslicie taki Jak&Dexter2 mógłby powstac za czasów PSXa? albo Burnout? miałby taką samą siłe? -no właśnie nie...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 15, 2006, 14:46:34 pm »
Ale na PS3 musisz wywalić bardzo dużo pieniędzy, a ja poprostu wolę zainwestować mniej i równie dobrze się bawić na Wii nie mając tak pięknej grafiki w grach, i powiem ci tak szczerze że ja nie patrzę już na grafikę oczywiście że kwadratem grać nie będe ale wierzę w rewolucję innaczej Nintendo nie reklamowały by tak ich nowej konsoli!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 15, 2006, 14:55:27 pm »
ja tutaj nie jestem jakims bojownikiem ps3 :wink: jeszcze next gena nie wybrałem- obawiam się tylko że wii to mydlenie oczu przenoszeniem wszystkiego co się teraz robiło wciskając przyciski na robienie tego mAachając sobie przed ryjem :mrgreen:
IMO kwestia ceny nikogo nie tłumaczy bo za np 1300 zł by zrobili wyraźnie mocniejszy sprzęt i dalej nikt by się na cenę nie skarżył! i pewnie dość szybko spadłoby do poziomu 999zł... nie ma co się czarować ninny grozi wypadnięcie za burte statku o nazwie 'konsole stacjonarne'  :(
Tu trzeba pinindzy panie...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 15, 2006, 15:57:11 pm »
Troszeczkę masz racji w tym co mówisz jednak sądzę że ta prawdziwa rewolucja Nintendo to nie ten pad być może maja jeszcze jakieś rewelacyjne informacje na temat tej konsoli poczekamy zobaczymy!
Zobaczymy jeszcze na gry jakie będą sie pojawiac bo to one są tak naprawę ważne a nie konsola, mam nadzieję że Nintendo nie będzie brało za swoje gry ponad 200zł tak jak to teraz robi Microsoft i Sony tylko zmniejszy cene tak aby konsola jak i gry była dostępna dla kazdego gracza w polscę. I to także była by duża rewolucja!

dziulinho

  • Gość
27 tytulow na starcie Wii?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 15, 2006, 13:32:02 pm »
27 tytułow na starcie to pożadne kopniecie w dupe Wii ktore powinno dzieki temu sprzedac sie przynjamniej dobrze...Kazdy znajdzie cos dla siebie...dla graczy starszych Hardcorów Zelda...(podobno bardzo miodny, świetnie oceniany w stanach, i bardzo przyzwoity graficznie :P) Far Cry...CallO Of Duty 3 ktore widziałem na filmiku w HD...wygląda ciekawie...no i oczywiscie moj ukochany...!!!!METROID!!!!...Dla tej gry mozna kupic konsole...ja tak zrobiłem z Gackiem i pierwszym Metroidem...i naprawde nie miałem czego załowac...a znajac ( nie osobiscie oczywiscie) możliwosci jakie Nintendo daje Retro Studios... Nie bedzie kaszany...
Trzymam kciuki bo jestem Fan Boyem Nintendo... :D:D...
( ale dla równowagi...najlepszy Next gen to narazie Xboxa360 :D)