Autor Wątek: Just Cause  (Przeczytany 9101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Just Cause
« dnia: Sierpnia 25, 2006, 15:46:40 pm »
Wow niezla gierka. Cos pomieszane mercenaries z total overdose. Mase strzelania, jezdzenia pojazdami, latania helikopterami, plywania lodkami :)... Demko dosyc obszerne mozna sobie pograc. Jak tylko programisci zrobia z niej gre bardziej next genowa bedziemy mieli mega hit.

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 25, 2006, 22:45:38 pm »
fajne fajne ;) troche szkoda ze postac nie ma wiekszego zakresu ruchów (kucanie,wspinanie itd) no i troche postacie low-poly jak na xa,,,
ale gra sie fajnie a latanie ponad chmurami to zagrzebista sprawa ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Just Cause
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 26, 2006, 00:06:44 am »
Takze popre wasze slowa, gierka zapowiada sie mega fachowo, graficznie gra mi odpowiada, fajnie rozwala sie fury, pekaja opony, sypia sie szyby, rozpada karoseria, jest ok :) hmm co do zakresu ruchów bohatera to nie jest on taki ograniczony, jak dobrze pokombinujecie to mozna robic calkiem niezle ewolucje :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Just Cause
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 26, 2006, 02:27:07 am »
Do premiery zawsze moze cos sie zmienic w tej kwestii :)

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 26, 2006, 11:43:36 am »
Gra fajna. Kilka ciekawych elementów, ale czegoś mi w niej brakuje, ale ma więcej plusów niż minusów, ale poczekajmy do premiery.



fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 26, 2006, 12:16:42 pm »
Gra jest zastanawiającą podobnna do pecetowego Boiling Point jeśli chodzi o miejsce akcji i mechanike gry (jedyna poważniejsza różnica to to że boiling był fps'em, ale też się jeździło, latało, pływało po wielkiej wyspie/kraju, walczyło po stronie rządu/mafii/rewolucjonistów itd).

50 CENT

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-02-2006
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 26, 2006, 13:49:52 pm »
Miałem okazje pograć na GC 2006 i powiem , że gra jest bardzo dobra , szczególnie podobała mi się grafika , ale na pewno wpłynęło na nią to , że gra była odpalana na Samsungach HD READY  :twisted:  Kolejna gra którą uważam za obowiązkowom . Pozdrawiam  :!:
X360 + HDTV juz mam :D

NA GC 2006 BYŁO COOOOOOOOOL ! ! !
A NA GC 2007 BYŁO JESZCZE LEPIEJ ! ! ! :D

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:09:59 am »
Dzisiaj grałem w demo na xboxie360 (wcześniej grałem na bardzo mocnym pececie) i wrażenia mam takie same jak poprzednio. Grafa jest słabiutka, ale to bym jeszcze przebolał (chodź ten paskudny samochod zrobiony na wzór dodge'a chargera brr), najgorsze jest jednak to jak zachowują sie samochody i motocykle w tej grze. To jest jakiś żart totalny, na dodatek (tutaj ponarzekam na wersje pc) na klawiaturze absolutnie nie idzie sterować większością pojazdów w tej grze - a na pada się ustawić nie da :lol:
Na tępych jak but przeciwników nie będę narzekał bo to chyba tak specjalnie w demie. Prawda?
Tak naprawde to to jest słabe połączenie Total Overdose i wspomnianego Boiling Point i z gta ma moim zdaniem ma tyle wspólnego że biegamy i jeździmy samochodami ;)

lupinator

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #8 dnia: Września 13, 2006, 15:06:26 pm »
Demo jest świetne. Szczerze mowiac to gra wywołała u mnie wiekszy szczekopad niz Lost Planet xD Demko odpręża bardzo (niski poziom trudności) a widok z powietrza to MASAKRA. Preorder juz złozony i pozostaje czekać do 22 września :)

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #9 dnia: Września 13, 2006, 18:11:20 pm »
Cytat: "lupinator"
a widok z powietrza to MASAKRA


doklanie ;) w ta gre mozna grac tylko po to by poszalec w powietrzu extremalnie hehe
w demku szukalem specjalnych miejscówek z wysoką skarpą by sie rozbiec i skoczyc sobie na spadochronie ;)

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #10 dnia: Września 14, 2006, 15:33:50 pm »
Podopnie jak ja, ale gra nie może polegać tylko na skakaniu na spadochronie. Po za tym trudność gry nie za wielka.



lupinator

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #11 dnia: Września 14, 2006, 15:50:37 pm »
Cytat: "olfeusz"
Po za tym trudność gry nie za wielka.

I dobrze :) Przynajmniej granie odpręża i luzuje.

Cytat: "nakimushi"
w ta gre mozna grac tylko po to by poszalec w powietrzu extremalnie

Dokładnie :) Łapanie się za ogon helikoptera roxuje :)
Dodatkowo w demku nie było linki dzięki ktorej mozna lecieć za helikopterem lub autem

syon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-04-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • stay heavy
Just Cause
« Odpowiedź #12 dnia: Września 16, 2006, 00:58:35 am »
Za grą przemawia jedynie ogromny obszar działania i nic więcej. Reszte tego typu widziałem w GTA: SA czy Mercenaries. Te same bajery plus "więcej i lepiej". Gaficznie bardzo przypomina mi Far Cry'a, ale ten pop-up jest bezlitosny. <bach> tekstura na drzewo, <bach> tekstura na glony w wodzie; no nieeee... mogli to dopracować w przypadku XO (właśnie w  tą wersje demo grałem). Do tego dochodzi bieg Rico z profilu :lol: , ale jego czepiać się nie będę bo można to jakoś przeboleć. Ogólnie zostawiam sobie ten tytuł na później ;)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Just Cause
« Odpowiedź #13 dnia: Września 17, 2006, 23:27:56 pm »
Ostatnio wlazlem na XBOX.IGN i widze link do filmikow z wersji na starego xboxa z podpisem "Not bad at all"

Sciagam i co widze? Gra na starym klocku wygląda FENOMENALNIE! Albo cos im sie popierniczyło i dali filmiki z X360, albo faktycznie wersja na XBOX1 jest doskonale napisana:
http://media.xbox.ign.com/media/709/709566/vids_1.html
Toć to wygląda ładniej niż Far Cry Instincs/Evolution. :)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #14 dnia: Września 18, 2006, 00:03:00 am »
Just Cause to oryginalnie gra na Xboxa. Stąd wersja na PS2 jest tak pocięta, a wersja na Xbox 360 nie wygląda AŻ tak dużo lepiej. Twórcy nawet nieskromnie określili, że to najładniejsza gra na Xboxa. :mrgreen:

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #15 dnia: Września 18, 2006, 08:37:09 am »
no własnie - nie ciezko sobie wyobrazic jak mogła by ta gra wyglądac gdyby byla pisana tylko na x360 ;)

lupinator

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #16 dnia: Września 20, 2006, 15:18:01 pm »

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #17 dnia: Września 20, 2006, 15:21:05 pm »
Brytyjski IGN dał 8.8

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #18 dnia: Września 20, 2006, 16:24:27 pm »
Wlasnie kupilem PSXextreme i jest wywiad z gosciem od Just Cause - gra powstawala 3 lata na xboxa1 ;) .... inne wersje to konwersje a co nas powinno cieszyc bedzie JUST CAUSE 2 tylko na next geny !!!! ;))))))

lupinator

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #19 dnia: Września 26, 2006, 17:55:35 pm »
Dobra spędziłem juz kilka godzin z Just Cause i moge co nieco powiedziec :) Gameplay jest taki jak w demie, zmieniło się tylko to ze przeciwnicy nie upuszczaja apteczek i mozna leczyc sie tylko w save pointach. Zdaje mi sie tez ze widocznosc zostala jeszcze poprawiona O_O. To co widać na maksymalnej wysokości to MEGA masakra i nie wiem czy na next genach będzie gra ktora to przebije (chyba ze tylko Just Cause 2 na ktore czekam z wywieszonym jezorem). Ogolnie granie odpreza. Doszly suply dropy a jako ze nie ma w grze waluty to mozemy zamawiac motor, samochod, helikopter, scigacz wodny i chyba jeszcze cos tam do woli. Smaczkow dodaje jeszcze linka wystrzeliwana z pistoletu ktora mozemy lapac sie wozow, helikopterow i lodek (szkoda ze nie drzew). Dodatkowych misji jest masa (czesto podobne ale nie nuzace)a te główne są bardzo ciekawe i roznorodne. Jeszcze co do terenu w grze to jego wielosc przytlacza na maxa (kilka razy wieksze od San Andreas).

Goraca polecam Just Cause ;)

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #20 dnia: Września 26, 2006, 18:57:32 pm »
to ja mam pytanie ? ;)
czy w pelnej wersji jest ta sama wysepka  czy teren jest wiekszy ?
bo fajnie by bylo pozwiedzac wysepki obok ? :wink:

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #21 dnia: Września 26, 2006, 19:32:21 pm »
Obszar który masz do zwiedzenia jest PRZEOGROMNY!!..

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Just Cause
« Odpowiedź #22 dnia: Września 26, 2006, 20:27:19 pm »
Cytat: "nakimushi"
to ja mam pytanie ? Wink
czy w pelnej wersji jest ta sama wysepka czy teren jest wiekszy ?
bo fajnie by bylo pozwiedzac wysepki obok ?


umm.. ponad 1000km2 wiec na brak miejsca narzekac nie mozna

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #23 dnia: Września 26, 2006, 20:30:08 pm »
no dobra ale czy to jest ta sama wyspa tylko co w demie ? ;)
i tam sa wszystkie misje czy inne wyspy tez ?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Just Cause
« Odpowiedź #24 dnia: Września 26, 2006, 20:32:13 pm »
Cytat: "nakimushi"
no dobra ale czy to jest ta sama wyspa tylko co w demie ? Wink
i tam sa wszystkie misje czy inne wyspy tez ?


nie rozumiem o co ci chodzi. teren mas zotwarty od razu cały, misje rostrzygają się wszędzie, mozesz tez pojechac na drugi koniec mapy i sobie tam robic misje poboczne czy cos.

ebuebue

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #25 dnia: Września 26, 2006, 20:39:07 pm »
A dla mnie to kapa. Odpaliłem demko na imprezie i zlewaliśmy się z tego, jak koleżka biega, co wyprawia. Na screenach to fajnie wyglądało a jak przyszło do akcji to jakaś parodia z tego wyszła. Ja tam nie polecam. Nie wszystko, co free roaming się świeci.
EE

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #26 dnia: Września 26, 2006, 20:42:59 pm »
Wszystkie wyspy są odblokowane odrazu możesz po nich łazić i w ogóle rozpieprzać wszystko co chcesz ---->



crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Just Cause
« Odpowiedź #27 dnia: Września 26, 2006, 23:15:13 pm »
Koledze nakimushi chodzi chyba o to, czy teren do grania jest większy od tego co mamy do dyspozycji w wersji demonstracyjnej :)
Odpowiadam -> tak :) w demie masz tylko część z całego świata zawartego w Just Cause.

pozdrawiam

Supersonic

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #28 dnia: Października 02, 2006, 20:19:03 pm »

nakimushi

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #29 dnia: Października 02, 2006, 20:21:53 pm »
Cytat: "crasch!"
Koledze nakimushi chodzi chyba o to, czy teren do grania jest większy od tego co mamy do dyspozycji w wersji demonstracyjnej Smile
Odpowiadam -> tak Smile w demie masz tylko część z całego świata zawartego w Just Cause.


no o to mi wlasnie chodziło ;) dzięki

lupinator

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #30 dnia: Października 02, 2006, 20:31:17 pm »
Jak tak patrze na oceny Just Cause to mnie coś trafia  :evil:  Teren jest tak wielki ze lecac samolotem z jednego konca na drugi zjadlem dwa jajka na twardo (serio ;) ). Zadań pobocznych jest kilkaset a co z tego ze podobne jak odbijanie wiosek i miast (tu sie robi mala wojna) jest zawsze tak samo fajowe. Misje z głownego watku sa w ogole superowe i nie wiem za co mozna dawac ocene 6 czy 7 bo chyba tylko za grafike ktora nie zachywca ale tez nie zniecheca

Supersonic

  • Gość
Just Cause
« Odpowiedź #31 dnia: Października 02, 2006, 20:38:25 pm »
Widocznie gra, pomimo zalet które wymieniłeś, nie posiada tego czegoś i nie wciąga tak jak największe hiciory. Szczerze powiedziwaszy dla mnie Just Cause jest właśnie na 6/7 fakt nie grałem ale nie widzę w gameplayau ani jednej rzeczy która by mnie miała przyciągnąć. To oczywiście moja subiektywna opinia  :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:06:25 am »
ściągnąłem wczoraj demko z marketplace i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobało. szczególnie klimat archipelagu i grafika, na którą narzekał lupi  :cool:. przez chwilę rozważałem nawet szybką wyprawę na allegro w celu dokonaniu zakupu, ale pomyślałem, że może mi podpowiecie czy przy dłuższym obcowaniu z tą pozycją granie mi się nie znudzi?

lupinator

  • Gość
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:35:53 am »
Jeśli tylko klimacik Ci się podoba to łap śmiało :) Mi się ta gra nie znudziła i do dzisiaj czasami w nią jeszcze szarpnę (no może ostatnio to trochę mniej :P). Ogólnie zawsze jest co robić, a to zadanie poboczne, a to odbicie bazy wojskowej, a to linia fabularna, a to pobawić się samemu itd. Tak wiec jeśli demo Ci się spodobało to łap śmiało bo w grze jest tego wszystkiego 100000 więcej.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 22, 2007, 15:13:42 pm »
W demku wrażenie robi grafika i wielkość terenu ale jakoś sam gameplay mnie nie kręci.Lecenie spadochronem nad piękną wodą i z oślepiającym słońcem przed oczami,miód!

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 22, 2007, 15:57:35 pm »
Ja polecam Just Cause, byla to moja druga gra na x0, kupiona troszeczke po premierze :) Gra ma pare uporczywych rzeczy, jak np utrudniona podroz samochodem - wystarczy leciutko sie od kogos odbic i juz mamy policje, podrozowanie samochodem po mapie to katorga. Misje poboczne sa bardz nudne, bo sie czesto powtarzaja, a normalne misje w sumie niczym sie nie wyrozniaja i sa proste... Ale co jest w tej grze kozackie, to mozliwosc wziecia samolotu, popodziwiania wschodu/zachodu slonca, ktory wyglada przekozacko, a zeskoczenie z wysokosci, lot w dol... cudo:)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 23, 2007, 10:31:20 am »
Ja rowniez polecam, przeszedlem gre dwa razy na 100%, jak gralem w to pierwszy raz to mialem takiego banana na twarzy ze az sam sie glupio ze soba czulem :)

nakimushi

  • Gość
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 23, 2007, 12:29:29 pm »
ja dzisiaj mam zamiar to porzyczyc z firmy bo to idealna gra by pograc na nowo nabytym 40 calowym lcd ;)
demko przeszedlem chyba z 5 razy  :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 23, 2007, 17:58:01 pm »
jeszcze demka nie przeszedłem :P mam zbyt mało czasu...a jak już się przysiądę to z przechodzenia nici- biegam/jeżdżę/pływam po wyspie i okolicach i nie mogę się nacieszyc  :grin:

nakimushi

  • Gość
Odp: Just Cause
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 24, 2007, 09:02:32 am »
ja wczoraj spedzilem mily wieczór z ta gra na 40 calach  :shock:   masakra... widoki naprawde urywaja glowe :shock: