Autor Wątek: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??  (Przeczytany 67551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 22, 2008, 21:52:24 pm »
Która to była?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 22, 2008, 21:54:23 pm »
Jak latałeś w "Mieście w chmurach" tym małym piździkiem i miałem bronić platform z paliwem.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 22, 2008, 22:26:46 pm »
Nie lubisz A-Winga? Ta misja jest prosta jak się przysiądzie, balony pękają jak się rozwala zbiorniki z paliwem, a potem nie musisz latać tym czerwonym Bespinowskim shitem który jest polecany do drugiej częsti tego etapu a możesz zostać w A-wingu i jest 100 razy lepiej. Żałuj że sprzedałeś, misja 9 to rozkosz...

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 22, 2008, 22:37:04 pm »
Widzę, że ktoś odświeżył ten temat, więc i ja skorzystam i sobie posta nabiję;-)

A gacka kupiłem tak jak kilku moich przedmówców dla serii Resident Evl - szczególnie remake'u części pierwszej który mi się marzył odkąd tylko ujrzałem jego pierwsze fragmenty. Dla samej tej jednej gry warto nabyć tą konsolę, choć na całe szczęście nie tylko dla niej, bo gacek mniejszą liczbę gier rekompensuję ich jakością. Pomijając takie klasyki jak Mario czy Zelda, jest tu też remake pierwszej części Metal Gear Solid czy Soul Calibur 2 w którego najlepiej mi się gra na gackowym padzie (dużo wygodniejszy w mojej ocenie od dualshocka 2 swoją drogą) No i grafika faktycznie potrafi zrobić na człowieku wrażenie względem poczciwej czarnulki. W ogóle gacek to chyba najbardziej "konsolowa konsola" z jaką do tej pory miałem przyjemność obcować – oczywiście każdy sprzęt do grania posiada swój specyficzny klimat nie do podrobienia, ale akurat w wypadku "gacka" ten klimat wylewa się strumieniami...;-) Dla tego cieszę się bardzo z posiadania tej konsolki, tym bardziej, że jego młodszy brat zwany Wii chyba jednak wciąż dopiero się rozgrzewa jeśli chodzi o lineup (świetnych gier kilka jest, ale czekamy na więcej:])
Your mysterious ice blue eyes...

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpnia 31, 2008, 15:41:47 pm »
Luigi Mansion, Pikmin, Bijatyka z bohaterami typu Mario.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #125 dnia: Września 01, 2008, 10:49:53 am »
Ja kupując pare lat temu konsole GCN kierowałem się głównie tym ,że wyszła moja ulubiona seria gier czyli Resident Evil jak pierwszy raz zobaczyłem odświeżoną wersie pierwszej części (grafika ,klimat ) musiałem ja mieć i warto było ,potem wyszła też dobra część Resident Evil 0 no i Resident Evil 4 .Jeszcze nie można zapomnieć o Zeldzie i Metroid Prime i odświeżona wersia Metala .Nieżałuje ,że kupiłem tę konsole bo dała mi mnóstwo rozrywki i długie godziny zabawy .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

mateo

  • Gość
Odp: Jaka gra(y) była powodem zakupienia przez Ciebie GCN ??
« Odpowiedź #126 dnia: Września 06, 2008, 13:29:06 pm »
ja również nie żałuje.
Pierwsze chwile spędzone z Metroid Prime i jak na tamte czasy kompletny szok.Wspaniała oprawa, atmosfera urywająca łby.
Powiem wprost Wesssało mnie na maxa (druga część również nie pozostawiała wątpliwości.. przynajmniej dla mnie)

wspaniała seria.