Autor Wątek: Co myślicie o Fear & Respect?  (Przeczytany 3480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Co myślicie o Fear & Respect?
« dnia: Kwietnia 09, 2005, 21:29:23 pm »
Moim zdaniem to nie będzie pogromca GTA, ale lepsze niż True Crime i The Geteway. Widać że oprawa graficzna będzie stała na dobrym poziomie, także miasto ma być odwzorowane jak najdokładniej. Akcja ma się toczyć w Los Angeles, a wcielimy się w bonatera o imieniu Goldie ( Snoop Dogg ). Jak narazie nie ma zbyt wiele informacji na temat tej gry, ale może i wy się wypowiecie co nieco o Fear & Respect. :)
Xbox

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Co myślicie o Fear & Respect?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 09, 2005, 22:17:22 pm »
Jak zobaczyłem "kiedyś-tam" na filmiku, jak poruszają się postacie w tej grze to zwątpiłem... motion-capture to chyba dla autorów F&R szczyt marzeń :/ Jak narazie to może być z tego crap nieprzeciętny... chciałbym się mylić, ale narazie no bonus...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Co myślicie o Fear & Respect?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2005, 22:40:48 pm »
Afroczarnuchy (sorki jeśli pomyliłem pojęcia, ale od dzisiaj postanowiłem być poprawny politycznie) żyjący w gettach to kupią...

Zresztą gdyby gierka nazywała się Snoop Dogg Tetris to też by kupili...

Tarniak

  • Gość
Co myślicie o Fear & Respect?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 09, 2005, 23:16:29 pm »
Mnie odstrasza od tej gry Snoop. Nie, że go nie lubię, tyle, że jak sobie wyobrażam tą jego chudą rączkę dzierżącą Desert Eagle'a to jakoś grymas twarzy przypomina banana marki "Czikita" 8)

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Co myślicie o Fear & Respect?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 11, 2005, 11:10:21 am »
Cytat: "Frank Jaeger"
Jak zobaczyłem "kiedyś-tam" na filmiku, jak poruszają się postacie w tej grze to zwątpiłem... motion-capture to chyba dla autorów F&R szczyt marzeń :/ Jak narazie to może być z tego crap nieprzeciętny... chciałbym się mylić, ale narazie no bonus...


Masz rację ruchy postaci nie stoją na wysokim poziomie, ale nie są takie złe.
Xbox