Autor Wątek: Telewizor, a sprawa grafiki.  (Przeczytany 2790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Telewizor, a sprawa grafiki.
« dnia: Sierpnia 30, 2005, 15:35:46 pm »
Zastanawialem sie ostatnio czy jakosc telewizora ma wplyw na jakosc grafiki. No bo ostatnio zauwazylem, ze np. w takich grach jak Riddick, ktore maja swietna grafike, na moim telewizorze widac wyrazne "zabki" na niektorych krawedziach. Mam telewizor Thomsona 25' z "wypuklym" kineskopem.
Chyba bede musial przeniesc konsole do salonu i zobaczyc jak Riddick bedzie wygladal na 29' TV Sony.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Telewizor, a sprawa grafiki.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2005, 16:03:58 pm »
To żeś do***ał sam zadałeś sobie pytanie po czym masz odp(w salonie)czy tego mody/modzi(moderatorzy 8) ) nie widzą dla mnie temat bez sensu.
Ale żeby off topa nie było to jakośc nie telewizora a kineskopu jaki ma dany telewizor ma wpływ na grafike,sam używam Sanyo 29" 100Hz z "prawie" płaskim kineskopem i żadnych przeciw wskazań nie mam a grałem na wielu Tv,Ząbki będą bo taki już urok grafiki choć mój tv ma coś takiego że rozmazuje ekran i mam 4 stopnie tego rozmazywania zależnie od gry ustalam rozmazanie i gram bez "ząbków"

PozdroOo

[Edit by Palli: ostrzezenie za przeklinanie]

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Telewizor, a sprawa grafiki.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2005, 16:07:34 pm »
Telewizor ma ogroomne znaczenie jeśli chodzi o grafike.Ja mam w pokoju taki a ze 15 letni telewizor z wypukłym do bólu kineskopem.Porzyczyłem od braciaka RE 0 i gdy przyszedłem do tomu telewir był zajęty!!Aktem desperacji włączyłem grę z doskonałą grafiką jaką bez wątpienia posiada RE na tym staruszku.Gra wyglądała jakby została wyprana w pralce i wysuszana na słońcu.Tekstury wyły rozmyte ,widocznosć niewyrażna a i przy grafice nie było się czym zachwycać.Porażka.Gra wyglądała jakby została wydana na N64.Hubi proponawałbym ci zmiane telewizorka na nowy bo naprawdę wiele tracisz.

Tarniak

  • Gość
Telewizor, a sprawa grafiki.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2005, 10:01:26 am »
Tak, jest różnica. Zawsze myślałem, że to oczywiste, ale jak widać - nie.