Autor Wątek: dziwnie haszczacy boxik  (Przeczytany 2961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kakasznikow

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
dziwnie haszczacy boxik
« dnia: Lipca 04, 2006, 15:54:33 pm »
witam, pisze z zapytaniem co moze dziac sie z moja konsolka, gdy jest za goraco w domu nie chce sie uruchomic (uruchamia sie obraz staje sie czarny i dupa, znaczek XBOX sie ni ciu la nie po ka zu je : \ ) ostatnio chcialem se nowa dupcie na skina dac i znalazlem jakis superekstrafankidzezi z pokazujacym jak rozgrzane jest me piekno, czy to normalne zeby po wlozeniu plyty pokazywalo 94C ? w sumie to chyba temperatora wrzenia ; / troche sie zamartwiam o mego Xika rozkrecac raczej nie bede bo pol roku gwarancji jest i wogle brrr, panowie zapodajcie helpa bo moje zdrowie psychiczne jest zachwiane przez owa sytuacje ; |
haba haba haba

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
dziwnie haszczacy boxik
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2006, 15:59:51 pm »
Zapewne wentylator siadł albo się zaciął. Albo oddajesz więc Xboxa, skoro masz gwarancję, albo rozkręcasz go i sprawdzasz, co się stało. U mnie po włączeniu pokazuje koło 30 stopni.

kakasznikow

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
dziwnie haszczacy boxik
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2006, 16:17:58 pm »
ej a nikt nie wie ile mniej wiecej moge grac na takim boxiku w jakich warunkach ile wytrzymuje porcek, dysk i takie tam bo gwarancja mi nie pasuje bo kupilem go od tej bandy ciula synoptis z wroclawia ; / a przemysl jest o pol polski gdzie indziej ; \
haba haba haba

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
dziwnie haszczacy boxik
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2006, 16:22:37 pm »
No to rozkręć Xboksa. Chyba że nie znasz się na elektronice, to poproś kogoś o zrobienie diagnozy.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
dziwnie haszczacy boxik
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2006, 21:07:44 pm »
wejdz na www.xbox-scene.pl , chłopaki tam najlepiej wiedza co i jak :wink: