Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682303 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #880 dnia: Kwietnia 17, 2009, 13:32:22 pm »
Jak możecie tak mówić? To po prostu inna kultura, którą MUSIMY nauczyć się tolerować!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #881 dnia: Kwietnia 17, 2009, 13:38:09 pm »
Jak możecie tak mówić? To po prostu inna kultura, którą MUSIMY nauczyć się tolerować!

Żeby nie było - jestem mocno przeciwny tej wymuszonej tolerancji, politycznej poprawności oraz szopkom pokroju "załóż turban, pokaż że akceptujesz arabów". Mimo wszystko - kto wie - może dzięki "przygarnięciu" tych palantów pod bardziej cywilizowane skrzydła i stopniowe wpajanie im normalnych, ludzkich zachowań, takich incydentów jak ten opisany powyżej będzie coraz mniej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #882 dnia: Kwietnia 22, 2009, 16:35:24 pm »
Dopóki tradycja będzie dla nich święta, a religia kaŻe walczyć z kulturą zachodu, byłbym ostroŻny z przyjmowaniem pod cywilizowane skrzydła zbyt duŻej ich liczby.


Miss Kalifornii i faworytka wyborów Miss Ameryki, odpowiadając na pytanie jurora-geja, sprzeciwiła się małŻeństwom homoseksualistów (), a koleś pokazał prawdziwą klasę obraŻając ją w internecie (). CięŻko to w ogóle skomentować, cięŻko szanować pewne środowisko, skoro one nie szanują twoich wartości i przekonań. W normalnym społeczeństwie ktoś taki powinien być spalony (nie, nie dosłownie) i wykreślony z Życia publicznego, ale raczej nikt go nie tknie, bo tęczowi od razu podnieśliby jazgot, Że homofobia. AŻ chce się powiedzieć "głupia ciota".

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #883 dnia: Kwietnia 22, 2009, 17:34:36 pm »
Po co w ogole prowokował? Pedał nie wie, że nie każdy musi tolerować ich odmiennosć, że prędzej czy poźniej natrafi na kogos, kto publicznie mu się sprzeciwi? Mogł siedzieć cicho, zamiast afiszować się swoim pedalstwem. Nazywa ją głupią, tymczasem ona pokazała, że jest całkiem mądra, wyrażając swoje zdanie, wyraźnie podkreslając, że jest to tylko opinia jej i swojej rodziny.
Poza tym niepodoba mi się jego reakcja - moja rodzina rownież uważa, że małżenstwo to związek kobiety i mężczyzny; obrażając ją, oraz jej rodzinę, obraził rownież moją. Zwyczajny pedał.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #884 dnia: Kwietnia 22, 2009, 18:01:38 pm »
On chyba powinien siedzieć w jury na wyborach mister universe, a nie miss usa :lol:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #885 dnia: Kwietnia 22, 2009, 18:07:09 pm »
i jak tu lubic pedalow, glupi pindol

Diuk

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #886 dnia: Kwietnia 22, 2009, 18:10:42 pm »
i jak tu lubic pedalow, glupi pindol

Nikt Cię nie zmusza do lubienia "pedałów". Toleruje homoseksualistów, niech sobie łażą, śpią i co tam jeszcze razem - mnie to nie przeszkadza. Póki mi się do dupy nie dobierają, jest cool.

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #887 dnia: Kwietnia 22, 2009, 18:25:40 pm »
Jak to nikt nie zmusz do wypowiadania sie w samych superlatywach o zwiazkch pedalskich, jak mowisz ze ci sie to nie podoba to juz jestes be oraz daleko ci do swiatlej i rozowej EU.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #888 dnia: Maja 09, 2009, 14:23:07 pm »
Ta cała miss odpowiedziała na pytanie jak najbardziej inteligentnie i rozsądnie. Jak wspomniał Masterek, co taki sedzia robi na takich wyborach?

: Kwiecień 22, 2009, 23:01:23 pm
Cytuj
Prejean była jedną z murowanych kandydatek do zwycięstwa, zajmując drugie miejsce przed finalnym głosowaniem jury. Szans na tytuł pozbawiła ją odpowiedź na pytanie zadane przez kontrowersyjnego bloggera Pereza Hiltona w sprawie legalizacji małżeństw homoseksualnych. Carrie odpowiedziała zgodnie z własnymi poglądami, że małżeństwo dla niej to związek kobiety i mężczyzny, czym wprawiła w furię nie tylko Hiltona, ale także część jury. Organizatorzy konkursu przyznali bez ogródek, że liczyli na zupełnie inną, politycznie poprawną odpowiedź na pytanie gejowskiego aktywisty. Jak miała przekonać się Prejean, wolność wypowiedzi i własne poglądy nie są dziś dla niektórych atutem. W rezultacie tytuł królowej piękności przypadł 22-letniej Kristen Dalton z Północnej Karoliny.

http://wiadomosci.onet.pl/1966011,135,item.html

Błądzisz ameryko, błądzisz...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #889 dnia: Maja 09, 2009, 14:43:29 pm »
Ta cała miss odpowiedziała na pytanie jak najbardziej inteligentnie i rozsądnie. Jak wspomniał Masterek, co taki sedzia robi na takich wyborach?

: Kwiecień 22, 2009, 23:01:23 pm
Cytuj
Prejean była jedną z murowanych kandydatek do zwycięstwa, zajmując drugie miejsce przed finalnym głosowaniem jury. Szans na tytuł pozbawiła ją odpowiedź na pytanie zadane przez kontrowersyjnego bloggera Pereza Hiltona w sprawie legalizacji małżeństw homoseksualnych. Carrie odpowiedziała zgodnie z własnymi poglądami, że małżeństwo dla niej to związek kobiety i mężczyzny, czym wprawiła w furię nie tylko Hiltona, ale także część jury. Organizatorzy konkursu przyznali bez ogródek, że liczyli na zupełnie inną, politycznie poprawną odpowiedź na pytanie gejowskiego aktywisty. Jak miała przekonać się Prejean, wolność wypowiedzi i własne poglądy nie są dziś dla niektórych atutem. W rezultacie tytuł królowej piękności przypadł 22-letniej Kristen Dalton z Północnej Karoliny.

http://wiadomosci.onet.pl/1966011,135,item.html

Błądzisz ameryko, błądzisz...
IMO, dobrze się stało



A poważnie to słabiutka sytuacja. Głupie wybory miss pustego łba (od razu przepraszam inteligentne miski (?)) nie są zbyt miarodajne w kwestii cenzury. W szczególności jakieś głupie jury i prowadzący gej. Btw, kto i po jaką cholerę zadaje takie pytania lasce, która jest wybierana w konkursie PIĘKNOŚCI? :lol: :lol: :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #890 dnia: Maja 09, 2009, 14:54:50 pm »
Bo intelekt to też piękno i także się liczy jak uroda.

 :-?
Dobra, nikt w to i tak nie uwierzy- w zasadzie po to chyba te pytania są, w praktyce jest to groteska. Misski intelektem raczej nie słyną, za to imo są synonimem dziwek praktycznie (bo i tak wygrywa ta, która da d**y jury najwięcej razy w hoteliku na kilka nocy przed finałem).

Jednak tutaj przynajmniej miała coś naprawdę rozsądnego do powiedzenia. Wciąż jednak nie wiem co w komisji robił gej.

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #891 dnia: Maja 09, 2009, 14:57:06 pm »
imo są synonimem dziwek praktycznie (bo i tak wygrywa ta, która da d**y jury najwięcej razy w hoteliku na kilka nocy przed finałem).
:o

Ale pieprzysz.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #892 dnia: Maja 09, 2009, 15:02:15 pm »
Czemu zazwyczaj wybierają blondynki na miss

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #893 dnia: Maja 09, 2009, 15:03:08 pm »
imo są synonimem dziwek praktycznie (bo i tak wygrywa ta, która da d**y jury najwięcej razy w hoteliku na kilka nocy przed finałem).
:o

Ale pieprzysz.

Nie pieprzę, mam rację.

Cytuj
Czemu zazwyczaj wybierają blondynki na miss

Bo najładniejsze.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #894 dnia: Maja 09, 2009, 15:04:29 pm »
Bo najładniejsze.
Śmiem wątpić
Tak btw.. myślałem, że wybór miss jest drogą sms'ową przeprowadzony.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #895 dnia: Maja 09, 2009, 15:05:42 pm »
Wciąż jednak nie wiem co w komisji robił gej.
Żeby pokazać, że wszyscy są równi. Nie wiem, jakiś Afroamerykanin też tam był? Jeżeli tak to się nie dziwię.
Poza tym, tam gdzie odbywały się te wybory, jest spore 'przyzwolenie' na gejów, więc pewnie stad jeden w jury.
Moim zdaniem Prejean bardzo dobrze odpowiedziała na pytanie gejowskiego aktywisty, ponieważ odpowiedziała szczerze. Wolę takie odpowiedzi, a nie ściemę, że "kocham zwierzęta, będę pomagać głodującym w Afryce, a całą kwotę z wygranej przeznaczę na ochronę środowiska".
Mina zniesmaczonego geja po jej odpowiedzi - bezcenne.

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #896 dnia: Maja 09, 2009, 15:07:22 pm »
Nie pieprzę, mam rację.
Udowodnij.

Cytuj
Czemu zazwyczaj wybierają blondynki na miss
Bo najładniejsze
Tutaj teŻ pewno masz "rację".

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #897 dnia: Maja 09, 2009, 15:12:23 pm »
Cytuj
Jednak tutaj przynajmniej miała coś naprawdę rozsądnego do powiedzenia. Wciąż jednak nie wiem co w komisji robił gej.
Nie problemem jest jego orientacja, a jego stosunek doń. Gej gejowi nie równy. Jeden potrafi zaakceptować inny punkt widzenia, drugi zaś jest oszołomem. Ale tak jest zasadniczo również wśród heteroseksualistów, co udowadnia wiele tematów na tym pięknym forum. :smile:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #898 dnia: Maja 09, 2009, 15:15:26 pm »
Nie pieprzę, mam rację.
Udowodnij.

Cytuj
Czemu zazwyczaj wybierają blondynki na miss
Bo najładniejsze
Tutaj też pewno masz "rację".


Nie podważaj faktów :]


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #899 dnia: Maja 10, 2009, 14:03:21 pm »
Jak to nikt nie zmusz do wypowiadania sie w samych superlatywach o zwiazkch pedalskich, jak mowisz ze ci sie to nie podoba to juz jestes be oraz daleko ci do swiatlej i rozowej EU.
Nieprawda, nie ma problemu z twierdzeniem, że nie lubi się homoseksualizmu. Jednak z tym są dwa problemy:

-zdecydowana większość facetów nie trawi gejów, ale już na dwie laseczki fajnie popatrzeć - a przecież i ci i ci są homo  :lol:

-w Polsce ludzie nie lubiący gejów mają dziwne parcie na uchwalanie różnych praw i inicjatyw uderzających w tą grupę

Popatrz na mnie: kocham lesbijki (szczególnie ładne), toleruję gejów ale nie czuję sympatii. Czy pozwoliłbym paradzie pełnej gejów na przemarsz ulicami Warszawy? Każdego dnia, nic mi do tego co chcą powiedzieć, nie do mnie należy wtykanie nosa w moralność obywateli. Niestety PiS tego nie rozumie (Jaro ma problemy z samo-akceptacją  :grin: )

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #900 dnia: Maja 10, 2009, 14:17:15 pm »
Jakie to uderzające w gejów prawa chcemy uchwalać?

My się jedynie nie zgadzamy rozszerzaniu ich praw i przywilejów, a to jest zasadnicza różnica.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #901 dnia: Maja 10, 2009, 14:23:20 pm »
Jakie to uderzające w gejów prawa chcemy uchwalać?

My się jedynie nie zgadzamy rozszerzaniu ich praw i przywilejów, a to jest zasadnicza różnica.
Jeśli są obywatelami to prawa powinni mieć takie same jak heteroseksualni obywatele. Oni mogą protestować (marsze w obronie rodziny są tak naprawdę promowanie heteroseksualnej, chrześcijańskiej wizji społeczeństwa), mogą wstępować w związki cywilne. Osoby homoseksualne nie mogą wstępować w takie związki.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #902 dnia: Maja 10, 2009, 17:31:41 pm »
I dobrze że nie mogą.
Jeśli wzięliby ślub (chrześcijański), to jak to się ma do słów przysięgi, że wychowają dziecko w wierze chrześcijańskiej? To fizycznie niemożliwe.

Nie mam nic przeciwko gejom, ale parad równości nie akceptuję, tym bardziej takich ślubów- to groteskowe wykrzywienie tego sakramentu.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #903 dnia: Maja 10, 2009, 17:34:15 pm »
I dobrze że nie mogą.
Jeśli wzięliby ślub (chrześcijański), to jak to się ma do słów przysięgi, że wychowają dziecko w wierze chrześcijańskiej? To fizycznie niemożliwe.

Nie mam nic przeciwko gejom, ale parad równości nie akceptuję, tym bardziej takich ślubów- to groteskowe wykrzywienie tego sakramentu.
Ok, dajmy im w takim razie prawo do związków partnerskich. W USC, podpisie na papierku, itd. W czym problem? Są ze sobą od 20 lat i co, jeden drugiego w szpitalu odwiedzić nie może? Paranoja.

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #904 dnia: Maja 10, 2009, 17:37:10 pm »


Ok, dajmy im w takim razie prawo do związków partnerskich. W USC, podpisie na papierku, itd. W czym problem? Są ze sobą od 20 lat i co, jeden drugiego w szpitalu odwiedzić nie może? Paranoja.
Dajmy im prawo do adopcji i zapinania w anal swoich dzieci.
Wtedy ten swiat stalby sie moim wymarzonym. :-?

« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2009, 17:43:26 pm wysłana przez hanza »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #905 dnia: Maja 10, 2009, 17:57:19 pm »
Twee Vaders lalalala, niezłe, niezłe.

ja tam jestem umiarkowanym konserwatystą(w ogóle jest coś takiego?) pod tym względem. związki partnerskie ok,tak żeby w szpitalu się mogli zobaczyć czy dziedziczyć jeden/na po drugim/ej, śluby nie ok, adopcja nie ok.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #906 dnia: Maja 10, 2009, 18:00:43 pm »
Wpis.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #907 dnia: Maja 10, 2009, 18:12:43 pm »
Niech robią co chcą. Są takimi samymi ludźmi co inni, to że kochają w odrębie własnej płci przecież nie czyni ich gorszymi... Nie jestem za ślubami kościelnymi, za świeckimi także, ale uważam, że powinni mieć możliwość jakiegoś legalnego zawarcia związku.

O adopcji mówię kategorycznie nie - dziecko potrzebuje matczynej miłości i twardej ręki ojca. Mając dwóch ojców lub dwie matki może to zostać mocno zaburzone.

Okazało się, że jeden z moich znajomych jest gejem. Wszyscy się od niego odsunęli, poza paroma osobami (w tym ja). Jak się pytał, dlaczego, to mu odpowiedziałem, że w sypialni może kochać kogo chce, na co dzień jest nikim innym od nas...

Mnie tylko szlag trafia, jak widzę tych wszystkich, którzy na siłę robią z siebie cioty. Nie gejów, a cioty. Jaskrawe stroje, makijaż, głos i zachowanie, jakby przy narodzinach płeć pomylili. Nie jest dla mnie wytłumaczeniem, że są gejami i im tak wolno. NIE! Gej czy nie, niech się zachowuje normalnie, jak facet!
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #908 dnia: Maja 20, 2009, 00:10:24 am »
Cytuj
Transseksualiści przerywają milczenie

Transseksualiści i transwestyci domagają się tolerancji i poszanowania praw mniejszości. Uważają, że mężczyzna w pełnym makijażu i sukience nie powinien budzić niczyjego zdziwienia na ulicy.

Chcą wprowadzenie specjalnych legitymacji dla osób transpłciowych i przywrócenia pełnej refundacji operacji zmiany płci. Wierzą, że postępując podobnie jak homoseksualiści, za kilka lat wywalczą sobie miejsce w polskiej rzeczywistości.

http://wiadomosci.onet.pl/1556721,2679,1,kioskart.html

Pedzie, transy, a co będzie następne?

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #909 dnia: Maja 20, 2009, 00:12:39 am »
Tak czy siak, facet w babskim przebraniu i makijażu zawsze będzie budził we mnie śmiech.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #910 dnia: Maja 20, 2009, 13:34:32 pm »
I dobrze że nie mogą.
Jeśli wzięliby ślub (chrześcijański), to jak to się ma do słów przysięgi, że wychowają dziecko w wierze chrześcijańskiej? To fizycznie niemożliwe.

Nie mam nic przeciwko gejom, ale parad równości nie akceptuję, tym bardziej takich ślubów- to groteskowe wykrzywienie tego sakramentu.

Lolozordon. Nie powiem żebym siedział w temacie, ale nie obiło mi się o uszy żeby homoseksualiści robili taki dym po to żeby mieć prawo do ślubów kościelnych :lol: Ja tylko słyszałem że chcą legalizować związki, do tego akurat odpustowa ceremonia z facetem w sutannie jest zupełnie niepotrzebna. Poza tym jeśli chcą zawierać śluby w czym wam to niby przeszkadza? Że zbrukają waszą świętą instytucję małżeństwa? :lol: Poza tym myślę że wśród heteroseksualnych facetów odsetek molestujących swoje dzieci byłby taki sam jak wśród homoseksualistów gdyby mogli dzieci adoptować(ciężko tu jednak podać jakieś dane). Co do adopcji jestem przeciwnikiem ale nie z powodu bzdury typu "twarda ręka ojca i matczyna miłość". Wydaje mi się że zdrowy związek jaki by nie był jest w stanie wychować dobrze dziecko. Problem polega na tym że społeczeństwo przez między innymi takich ludzi jak wy nie jest na to gotowe. Takie dziecko idąc to szkoły, może niekoniecznie już w podstawówce, ale w gimnazjum przeżyłoby piekło z tytułu tego kto je wychowuje. No ale w końcu:


"KAŻDY GEJ TO PEDOFIL"

ps. Jeżeli o czymś nie wiem i homoseksualiści faktycznie żądają prawa do ślubów kościelnych to gruba beka.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #911 dnia: Maja 20, 2009, 13:41:14 pm »
Cytuj
ps. Jeżeli o czymś nie wiem i homoseksualiści faktycznie żądają prawa do ślubów kościelnych to gruba beka.
Tak.
W Szwecji to wywalczyli nawet.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #912 dnia: Maja 20, 2009, 13:45:15 pm »
 :lol:

Przeciew w tym katolickim ciemnogrodzie jakim jest polska to nie przejdzie przez najbliższe stulecie więc czym się przejmujecie?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #913 dnia: Maja 20, 2009, 14:41:33 pm »
Cytuj
ps. Jeżeli o czymś nie wiem i homoseksualiści faktycznie żądają prawa do ślubów kościelnych to gruba beka.
Tak.
W Szwecji to wywalczyli nawet.
Tyle, że w Szwecji Kościół to instytucja państwowa (protestantyzm), należy do niej ok. 75% społeczeństwa, ale i tak Kościoły świecą pustkami:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sweden#Religion

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #914 dnia: Maja 21, 2009, 19:54:50 pm »
Cytuj
Transseksualiści przerywają milczenie

Transseksualiści i transwestyci domagają się tolerancji i poszanowania praw mniejszości. Uważają, że mężczyzna w pełnym makijażu i sukience nie powinien budzić niczyjego zdziwienia na ulicy.

Chcą wprowadzenie specjalnych legitymacji dla osób transpłciowych i przywrócenia pełnej refundacji operacji zmiany płci. Wierzą, że postępując podobnie jak homoseksualiści, za kilka lat wywalczą sobie miejsce w polskiej rzeczywistości.

http://wiadomosci.onet.pl/1556721,2679,1,kioskart.html

Pedzie, transy, a co będzie następne?
zoofilia a na końcu nekrofilia , ale to było już logicznym następstwem ładnych parę lat temu gdy homoseksualiści rwali się na ulice , aby walczyć o swoje prawa (swoją drogą ciekaw jestem w czym niby państwo umniejsza ich godności ? ) . To stopniowa powolna machina , gdzie małymi kroczkami można przeforsować nawet najgłupszą kampanię . Ostatnio w Rzeczpospolitej czytałem artykuł jak państwo promuje zawieranie związków małżeńskich wśród ludzi młodych . Co ciekawe najważniejszą zachętą według rządu miała by być kwota rzędu ... 200 euro . Szlachetna i idiotyczna zarazem kampania .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #915 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:37:56 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #916 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:51:42 pm »
zoofilia a na końcu nekrofilia , ale to było już logicznym następstwem ładnych parę lat temu gdy homoseksualiści rwali się na ulice , aby walczyć o swoje prawa (swoją drogą ciekaw jestem w czym niby państwo umniejsza ich godności ? ) .
Zoofilia i nekrofilia logicznym następstwem homoseksualizmu? Cóż za zaściankowa retoryka. To tak jak wg kościoła oglądanie pornografii prowadzi do dewiacji. Polecam sprawdzić czy nie jaracie się dziećmi jeśli kiedykolwiek oglądaliście film pornograficzny. Kto wie, może nawet truposzy, drzewka i zwierzątka lubicie. Toć to logiczne następstwo.

Cytuj
homoseksualiści rwali się na ulice , aby walczyć o swoje prawa (swoją drogą ciekaw jestem w czym niby państwo umniejsza ich godności ? )
Nie pozwala na zawieranie legalnych związków małżeńskich w trybie cywilnym, ergo nie pozwala na wspólne rozliczanie i podział majątku, ergo traktuje ich jako parę drugiej kategorii. To proste.



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #918 dnia: Lipca 11, 2009, 11:12:57 am »
Polska nigdy nie będzie krajem tolerancjnym co pewnie tajemnicą nie jest. Dlatego wyniki takich ankiet mnie nie dziwią wcale. Może gdyby geje tak sie z paradami nie obnosili społeczeństwo bardziej by ich tolerowało bo to co tej sie dzieje to istny homoterror :P.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #919 dnia: Lipca 11, 2009, 11:14:41 am »
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2009, 11:23:20 am wysłana przez MarcePan »