Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682349 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2360 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:15:17 pm »
Na jakiej podstawie nazywasz homoseksualizm chorobą?
Na takiej samej podstawie jak Ty uważasz ze to zwyczajnie odmiana upodobań.

Nie, bo choroba jest wtedy kiedy:
a) odczuwasz dyskomfort fizyczny
b) odczuwasz dyskomfort psychiczny

Widzę że według nowoczesnej medycyny gender osoby w śpiączce albo rakowcy przed wystąpieniem objawów są najwyraźniej całkowicie zdrowi.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2361 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:15:56 pm »
Bo krul.
co krul?

Krul Korwin zapewne
pewnie o to tarniakowi  chodziło, tylko ze Korwin akurat nigdy nie mówił że homoseksualizm jest chorobą, a przynajmniej ja tego nie słyszałem.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2362 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:25:28 pm »
Na jakiej podstawie nazywasz homoseksualizm chorobą?
Na takiej samej podstawie jak Ty uważasz ze to zwyczajnie odmiana upodobań.

Nie, bo choroba jest wtedy kiedy:
a) odczuwasz dyskomfort fizyczny
b) odczuwasz dyskomfort psychiczny

Widzę że według nowoczesnej medycyny gender osoby w śpiączce albo rakowcy przed wystąpieniem objawów są najwyraźniej całkowicie zdrowi.
Cytuj
Na jakiej podstawie nazywasz homoseksualizm chorobą?
choćby dlatego że bardzo utrudnia posiadanie dzieci.
Cytuj
Nie, bo choroba jest wtedy kiedy:
a) odczuwasz dyskomfort fizyczny
b) odczuwasz dyskomfort psychiczny
To nie jest kryterium wg którego można uznać kogoś za chorego.
Jeśli ktoś myśli że jesteś Napoleonem albo Elvisem i jest mu z tym dobrze to nie jest choroba?

Ja je**e. Słabe te wasze argumenty. Zaburzenia schizofreniczne = dyskomfort psychiczny, nawet jeśli wydają się szczęśliwi, to tak naprawdę bardzo smutni ludzie. Zaś śpiączka i rak skutkują z czasem takim dyskomfortem że nie wiem w ogóle po co taka docina z dupy. Analizy psychologicznej Tomka nie komentuje, kopara mówi sama za siebie.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2363 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:26:03 pm »
Cytuj
Na jakiej podstawie nazywasz homoseksualizm chorobą?
choćby dlatego że bardzo utrudnia posiadanie dzieci.
Cytuj
Nie, bo choroba jest wtedy kiedy:
a) odczuwasz dyskomfort fizyczny
b) odczuwasz dyskomfort psychiczny
To nie jest kryterium wg którego można uznać kogoś za chorego.
Jeśli ktoś myśli że jesteś Napoleonem albo Elvisem i jest mu z tym dobrze to nie jest choroba?

"Utrudnienie posiadania dzieci" jest w tym przypadku efektem pośrednim, a nie bezpośrednim. Homoseksualiści są w stanie się reprodukować, tylko z tej opcji nie korzystają. Poza tym, relatywnie mało które choroba bardzo utrudnia lub uniemożliwia posiadanie dzieci. ch**owe kryterium.

Prawda jest taka, że nie ma jednoznacznej definicji "choroby" i ludzie posługują się w tym przypadku taką definicją, jaka jest zgodna z ich uczuciami. Czyli, jeśli nie lubię gejów, to homoseksualizm nazwę chorobą (bo jest to coś stygmatyzującego, a oni są w końcu "nienormalni").

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2364 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:34:46 pm »
No i tylko na odpowiedź na poziomie obory mogłem liczyć. Na pewno odczuwa przyjemność, stymulacja prostaty to miła rzecz, nawet w stosunkach heteroseksualnych. Co do punktu b to jest dumny jak Ty ze swojej zaściankowości.

Nekrofil też odczuwa przyjemność z walenia trupa i ze swojej "orientacji" jest dumny jak ty ze swojej postępowości. I co w związku z tym? Jest normalny i zdrowy?

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2365 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:47:17 pm »
No i tylko na odpowiedź na poziomie obory mogłem liczyć. Na pewno odczuwa przyjemność, stymulacja prostaty to miła rzecz, nawet w stosunkach heteroseksualnych. Co do punktu b to jest dumny jak Ty ze swojej zaściankowości.

Nekrofil też odczuwa przyjemność z walenia trupa i ze swojej "orientacji" jest dumny jak ty ze swojej postępowości. I co w związku z tym? Jest normalny i zdrowy?

Złożoność schiz i dyskomfortów nekrofila przerasta prawdopodobnie nasze wyobrażenia, tak przypuszczam, żadnego nie znam. Nie wiem po co te poszukiwania błędów w mojej logice.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2366 dnia: Grudnia 11, 2013, 22:41:09 pm »
Rozumiem że tylko schizofrenia to choroba psychiczna? :lol: Zapewniam Cię, że wariaty na oddziałach psychiatrycznych czują się świetnie i są bardzo szczęśliwi :lol: Pewnie nawet bardziej od niektórych na forumku, bo mają wyje**ne na to co ich otacza.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2367 dnia: Grudnia 11, 2013, 23:08:51 pm »
Logika jest prosta - jak czujesz się szczęśliwy, to znaczy że jesteś zdrowy i wszystko co robisz powinno być legalne. Sadysta mordujący kotki w piwnicy z uśmiechem na ustach, pedofil nie mogący już doczekać się niedzielnego walenia kity w krzakach przy placu zabaw czy morderca spiewajacy radosne piosenki na golasa podczas przymierzania skóry swojej ostatniej ofiary to są okazy zdrowia i normalności zdaniem naszych forumowych psychologów, a ktokolwiek zechce powstrzymać ich przed robienie tego, co sprawia im radość, to wredny faszystowski zacofaniec. #światwedługlewaków

 

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2368 dnia: Grudnia 11, 2013, 23:28:54 pm »
Cytuj
Zaburzenia schizofreniczne = dyskomfort psychiczny, nawet jeśli wydają się szczęśliwi, to tak naprawdę bardzo smutni ludzie.
Zaburzenia seksualne(homoseksualizm) = dyskomfort psychiczny, nawet jeśli wydają się szczęśliwi, to tak naprawdę bardzo smutni ludzie.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2369 dnia: Grudnia 12, 2013, 00:09:55 am »
ej ale dwoch lasek bi byscie nie wygonili z łóżka co, czy jednak na rozstrzelanie ?

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2370 dnia: Grudnia 12, 2013, 00:31:16 am »
Takich?



Sam bym z domu spierdolił. I podpalił. Czy mówisz o dwóch laskach hetero?

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2371 dnia: Grudnia 12, 2013, 01:02:26 am »
Rozumiem że tylko schizofrenia to choroba psychiczna? :lol: Zapewniam Cię, że wariaty na oddziałach psychiatrycznych czują się świetnie i są bardzo szczęśliwi :lol: Pewnie nawet bardziej od niektórych na forumku, bo mają wyje**ne na to co ich otacza.

Od haloperidolu. A Ty becetol wysuwasz już tak daleko wysunięte i przejaskrawione wnioski że to koniec. Dyskusja tyczyła się tylko homoseksualizmu.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2372 dnia: Grudnia 12, 2013, 01:20:59 am »
Przecież cytuje w całości:

Nie, bo choroba jest wtedy kiedy:
a) odczuwasz dyskomfort fizyczny
b) odczuwasz dyskomfort psychiczny

Walnąłeś głupotę i tyle.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2373 dnia: Grudnia 12, 2013, 01:29:22 am »
Sam to obalilem :-?
A dyskusja sie toczyła.. o czym? Przeczytajcie wpisy jeszcze raz i zastanówcie sie czy wasz czas nie został zmarnowany na pisanie banałów. Wojewoda kozłowski byłby dumny.   Pedalstwo da sie wyleczyć jak i inne psychiczne choroby. Ludzie nie popadajmy w pospolite paranoje.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2374 dnia: Grudnia 12, 2013, 01:34:25 am »
Sam to obalilem :-?
A dyskusja sie toczyła.. o czym? Przeczytajcie wpisy jeszcze raz i zastanówcie sie czy wasz czas nie został zmarnowany na pisanie banałów. Wojewoda kozłowski byłby dumny.   Pedalstwo da sie wyleczyć jak i inne psychiczne choroby. Ludzie nie popadajmy w pospolite paranoje.
Zapodaj coś więcej na ten temat.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2375 dnia: Grudnia 12, 2013, 01:36:25 am »
Chodzi o źródła?

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2376 dnia: Grudnia 12, 2013, 01:39:24 am »
Na przykład. Chciałbym coś więcej o tym poczytać.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2377 dnia: Grudnia 12, 2013, 02:02:49 am »
Szukajcie a znajdziecie :D

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2378 dnia: Grudnia 12, 2013, 07:15:01 am »
Co ja czytam?
Nie sadzilem panowie, ze taka masa radykalów na forum.
Ale niezależnie od oceny homoseksualizmu (normalny, nienormalny, dobry, zły), prawda jest taka, ze tak dlugo jak ktoś nie robi krzywdy innym, ch** wam do tego z kim śpi

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2379 dnia: Grudnia 12, 2013, 08:50:40 am »
Promocja w telewizji i nauczanie dzieci to juz jest robienie krzywdy.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2380 dnia: Grudnia 12, 2013, 09:17:12 am »
Nie wszyscy promują w telewizji, tak jak nie wszyscy gracze  wGTA to psychopaci, dlatego proponuję ataki ad personam - Pieróg, Jacykow, Biedroń

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2381 dnia: Grudnia 12, 2013, 09:48:23 am »
A jaka persona odpowiada za to co tu zaogniło ostatnią dyskusję? Setki decydentów, wykładowców i środowisko homo które ten projekt stworzyło i przepchnęło. Wybierz proszę jedną osobę.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gender-w-przedszkolu-protest-rodzicow-i-posla,wid,16205397,wiadomosc.html

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2382 dnia: Grudnia 12, 2013, 09:55:40 am »
Komentarze pod artykułem dobre  :lol:
Cytuj
Sercem, ciałem i umysłem jestem ZA GENDER!!!!!!!! W związku z powyższym proponuję wprowadzić USTAWOWY OBOWIAZEK montowania PISUARÓW w toaletach dziewczynek i dziewcząt we wszystkich PRZEDSZKOLACH, szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. W ramach tej GENDEROWEJ USTAWY należy wprowadzić OBOWIĄZEK noszenia PODPASEK przez chłopców od 13-stego roku życia przez 5 dni w miesiącu!!!!!!

I to na siłę mówienie, że zajęcia z gender w przedszkolach to nic takiego, praktycznie nie mają znaczenia, to dobre zajęcia, którę mają na celu pokazanie by kierować się własnymi zainteresowaniami. Po prostu paranoja. Religię chcą wypieprzyć ze szkoły i na jej miejsce wsadzić pewnie takie gówno. Czekam na maturę z GENDER, bo pewnie pedały i lesby będą za tym postulować, że skoro jest matura z matematyki i polskiego to czemu nie ma być z gender?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2383 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:02:26 am »
Cytuj
A jaka persona odpowiada za to co tu zaogniło ostatnią dyskusję? Setki decydentów, wykładowców i środowisko homo które ten projekt stworzyło i przepchnęło. Wybierz proszę jedną osobę.
Wiesz, ja mogę być przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne, tym bardziej że przy odrobinie zachodu mogą się postarać o własne dzieci. Ale naprawdę nie będę winił za to co pokazują w telewizji sąsiada geja, który (nomen-omen) w dupie ma parady równości i całą te propagandę, a chce tylko świętego spokoju i żeby dresy nie pluły na niego na ulicy jak idzie ze swoim facetem. Rozumiem również potrzebę stworzenia jakiejś formy prawnej dla pożycia tego rodzaju - ci ludzie spędzają ze sobą całe życie, a jest problem u lekarza, przy dziedziczeniu, podziale majątku etc. Jak powiedział Jim Jeffries - jeśli jesteś przeciwny małżeństwom homoseksualnym - po prostu nie żeń się z gejem.
Można krytykować postulaty czy nachalną promocję, ale nie skreślać jednym ruchem ludzi, których życie prywatne nie powinno nikogo obchodzić.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2384 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:07:16 am »
a chce tylko świętego spokoju i żeby dresy nie pluły na niego na ulicy jak idzie ze swoim facetem.

Ekshibicjonista chce by w spokoju mógł pokazywać pindola na ulicy. Co komu przeszkadza, że sobie pindolem wymachuje?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2385 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:09:09 am »
Dzisiaj związki partnerskie, jutro śluby i adopcja, a później w szkołach nie wolno mówić mama i tata. Taka jest kolej rzeczy wszędzie gdzie homosie dostają jakiekolwiek przywileje.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2386 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:10:16 am »
Ekshibicjonista angażuje osoby trzecie, które mogą sobie tego nie życzyć. Przy homoseksualizmie tego problemu nie ma. Nie widzisz różnicy?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2387 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:14:58 am »
Ekshibicjonista angażuje osoby trzecie, które mogą sobie tego nie życzyć. Przy homoseksualizmie tego problemu nie ma. Nie widzisz różnicy?

Rozumiem, że jak taki ekshibicjonista chodzi sobie od tak na golasa po chodniku to kogoś angażuje bardziej niż para gejów chodząca po chodniku? Obydwa widoki mogą budzić zgorszenie na takiej samej zasadzie. Zresztą Iras dobrze napisał jaki jest "mechanizm" całego tego dżenderowego gówna:
Dzisiaj związki partnerskie, jutro śluby i adopcja, a później w szkołach nie wolno mówić mama i tata. Taka jest kolej rzeczy wszędzie gdzie homosie dostają jakiekolwiek przywileje.
Tacy jak Ty (Shard) czy Szymku zezwolą na naukę gender w szkołach, a potem te dzieci co się wyklują z takich patologicznych systemów edukacyjnych pozwolą na śluby i adopcje. No ale spoko, wszystko jest kól  :roll:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2013, 10:18:06 am wysłana przez Master_666 »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2388 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:16:06 am »
Ty się lepiej naucz czytać albo naucz cytować.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2389 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:16:52 am »
Ty się lepiej naucz czytać albo naucz cytować.

Moje "Ty" było do Szharda  :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2390 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:17:30 am »
Szlag  :wall_bash:

:oops:

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2391 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:24:51 am »
Ekshibicjonista angażuje osoby trzecie, które mogą sobie tego nie życzyć. Przy homoseksualizmie tego problemu nie ma. Nie widzisz różnicy?

Rozumiem, że jak taki ekshibicjonista chodzi sobie od tak na golasa po chodniku to kogoś angażuje bardziej niż para gejów chodząca po chodniku? Obydwa widoki mogą budzić zgorszenie na takiej samej zasadzie. Zresztą Iras dobrze napisał jaki jest "mechanizm" całego tego dżenderowego gówna:
Dzisiaj związki partnerskie, jutro śluby i adopcja, a później w szkołach nie wolno mówić mama i tata. Taka jest kolej rzeczy wszędzie gdzie homosie dostają jakiekolwiek przywileje.
Tacy jak Ty czy Szymku zezwolą na naukę gender w szkołach, a potem te dzieci co się wyklują z takich patologicznych systemów edukacyjnych pozwolą na śluby i adopcje. No ale spoko, wszystko jest kól  :roll:

Tak. W przypadku osób homoseksualnych i heteroseksualnych mamy do czynienia z dwojgiem ludźmi, którzy idą sobie po ulicy i to ich sprawa, czy idą później ze sobą do łóżka czy nie. Zarówno jedni jak i drudzy nie odbywają stosunków seksualnych publicznie. Natomiast ekshibicjonista "chodzi sobie od tak na golasa po chodniku" i wszyscy postronni świadkowie mimowolnie stają się aktywnymi uczestnikami jego spełniania się seksualnego.
Zgorszenie może budzić również ohydna para, która przechadza się ulicą - może brzydkim ludziom też zabrońmy tego robić, bo większość nie lubi się na to patrzeć?
Dalej nie dostrzegasz różnicy?

I oddzielmy chorą ideologię gender od równościowych postulatów związanych z homoseksualizmem. Radykałowie są po jednej i drugiej strony. Znam mnóstwo osób będących za legalizacją związków homoseksualnych, a żadnego zwolennika ideologii gender.
A co do ideologii w instytucjach edukacyjnych - sto procent zgody, gender nie powinno mieć tam dostępu, a religię powinno się ze szkół i przedszkoli wypierdolić.

edit:
Chodziło mi oczywiście o to, że osobiście nie znam żadnego zwolennika gender. Skrajnie lewicowych oszołomów ze środków masowego przekazu znam aż zanadto.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2013, 10:51:20 am wysłana przez Shard »

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2392 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:26:57 am »
Tacy jak Ty (Shard) czy Szymku zezwolą na naukę gender w szkołach, a potem te dzieci co się wyklują z takich patologicznych systemów edukacyjnych pozwolą na śluby i adopcje. No ale spoko, wszystko jest kól  :roll:

To teraz robisz ze mnie zwolennika ideologii gender, bo mam inne poglądy niż ty w kwestii homoseksualizmu?  :roll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2393 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:30:43 am »
Przez takie gadanie pedały wyłaza z telewizji

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2394 dnia: Grudnia 12, 2013, 10:34:26 am »
Przez takie podejście jak  masz ty setki tysięcy osób w Polsce jest stygmatyzowanych i ma utrudnione życie. Nie mówiąc już o tym, że jeśli rodzina takiej osoby wywodzi się ze środowisk konserwatywnych, to pojawia się cała masa dodatkowych problemów.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2395 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:02:38 am »
Homoseksualizm nie jest już uznawany za chorobę. Ja mam w sumie wyje**ne na takich ludzi... owszem osoby które emanują swoim pedalstwem są dla mnie chorymi ludźmi, bo sami prowokują innych swoim zachowaniem i wyglądem, a potem pretensje do całego świata, ze nie są akceptowani. Czemu mam wyje**ne? Mój najlepszy kumpel jest biseksualny. Pociągają go faceci, ale ukierunkowany jest w stronę hetero, choć jak mówi nie zawsze tak było. Dalej potrafi ocenić który facet mu się podoba. Dziś ma żonę i córkę. Jeśli ktoś z naszych bliskich lub z grona przyjaciół jest tym dotknięty inaczej patrzymy na takie osoby. Jeśli kogoś się lubiło zanim się wiedziało, to przecież nie można od tak przestać tę osobę ubić i szanować prawda? Jak mi powiedział, to aż mnie zatkało z wrażenia... ale teraz wiem, że takie osoby to nic strasznego. Wśród nas żyje więcej takich osób niż nam się zdaje. Nie można wszystkich oceniać przez pryzmat "zniewieściałych gwiazd TV"... jeśli facet zachowuje się jak facet, a kocha inaczej nie mam nic do tego. Jestem jednak zdania, że osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2396 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:17:00 am »
Przez takie podejście jak  masz ty setki tysięcy osób w Polsce jest stygmatyzowanych i ma utrudnione życie. Nie mówiąc już o tym, że jeśli rodzina takiej osoby wywodzi się ze środowisk konserwatywnych, to pojawia się cała masa dodatkowych problemów.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Homoseksualizm nie jest już uznawany za chorobę. Ja mam w sumie wyje**ne na takich ludzi... owszem osoby które emanują swoim pedalstwem są dla mnie chorymi ludźmi, bo sami prowokują innych swoim zachowaniem i wyglądem, a potem pretensje do całego świata, ze nie są akceptowani. Czemu mam wyje**ne? Mój najlepszy kumpel jest biseksualny. Pociągają go faceci, ale ukierunkowany jest w stronę hetero, choć jak mówi nie zawsze tak było. Dalej potrafi ocenić który facet mu się podoba. Dziś ma żonę i córkę. Jeśli ktoś z naszych bliskich lub z grona przyjaciół jest tym dotknięty inaczej patrzymy na takie osoby. Jeśli kogoś się lubiło zanim się wiedziało, to przecież nie można od tak przestać tę osobę ubić i szanować prawda? Jak mi powiedział, to aż mnie zatkało z wrażenia... ale teraz wiem, że takie osoby to nic strasznego. Wśród nas żyje więcej takich osób niż nam się zdaje. Nie można wszystkich oceniać przez pryzmat "zniewieściałych gwiazd TV"... jeśli facet zachowuje się jak facet, a kocha inaczej nie mam nic do tego. Jestem jednak zdania, że osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci...
Ja tam bym z nim wiecej jak dwa piwa nie pił ;)

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2397 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:27:55 am »
Przez takie podejście jak  masz ty setki tysięcy osób w Polsce jest stygmatyzowanych i ma utrudnione życie. Nie mówiąc już o tym, że jeśli rodzina takiej osoby wywodzi się ze środowisk konserwatywnych, to pojawia się cała masa dodatkowych problemów.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Badania wskazują na to, że u 2-6% ludzi w badanych populacjach występują stałe zachowania homoseksualne. Nawet jeśli bardzo ostrożnie założymy, że jest to tylko jeden procent, to w Polsce statystycznie jest ponad 300 tysięcy takich ludzi.
Gówno wiesz na ten temat homoseksualizmu, a najgłośniej szczekasz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2398 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:46:18 am »
Cytuj
Gówno wiesz na ten temat homoseksualizmu, a najgłośniej szczekasz.
Najwiekszy komplement jaki usłyszalem na forum :puppy-eyes:

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #2399 dnia: Grudnia 14, 2013, 09:08:35 am »


:lol: