Autor Wątek: Red Dead Redemption  (Przeczytany 176014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #800 dnia: Lipca 08, 2010, 19:17:59 pm »
Ten z zombie ma być do singla.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #801 dnia: Lipca 08, 2010, 19:25:38 pm »
Ten z zombie ma być do singla...

...i multi, a ponieważ kosztuje tyle co pozostałe zestawy popierdółek, zbyt dużo zabawy raczej nie przyniesie.

Przy GTA IV Rockstar zaprezentowało fajne podejście do dodatków, a tutaj wyczuwam cuchnące odcinanie kuponów i wyciąganie kasy. Szkoda.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #802 dnia: Lipca 18, 2010, 16:45:05 pm »
No skończyłem fabularny wątek...masakra, zakończenie jest zajebiste ale...ogólnie gra za krótka.
A 2 część dało by radę zrobić bo
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Brakuje mi trochę głębszej fabuły, ale to co dostaliśmy i tak jest świetne. Zakończenie jest chyba najlepsze jakie widziałem kiedykolwiek u R* (w sumie...nie widziałem zakończenia Max Payne 2). Jak pisałem w "oceny gier na PS3" wkurza pop-up, a dokładnie taka linia na której wszystko dostaje detali, niektóre kolizje z obiektami też powinny zostać poprawione, dziwnie dorysowujące się cienie również. Technicznie nie jest to mega wypas, ale poza tymi aspektami narzekać nie ma na co. No może na niektóre ruchy postaci np przejście z jednej osłony na drugą jest takie jakby..powolne,sprawia wrażenie jak by pod wodą. Cover system jest lepszy niż w GTA, ale nadal trochę płynności i intuicyjności powinien dostać.
Przydało by się więcej rzeczy na które można kasę wydać, pomimo to jest co robić między misjami, a to duży +.
Ogólnie widać progres względem GTA IV, ale liczę że nowe GTA będzie jeszcze lepsze.


A i ten doktorek co był zafascynowany Indianami ...pewnie zaćpał się w tej swojej "cywilizacji".

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #803 dnia: Lipca 18, 2010, 16:58:47 pm »
Czytaj gazety to dowiesz się co stało się z pozostałymi postaciami napotkanymi w grze.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #804 dnia: Lipca 18, 2010, 17:01:34 pm »
Czytaj gazety to dowiesz się co stało się z pozostałymi postaciami napotkanymi w grze.
no właśnie miałem kupić gazetę..ale nagle mi koleś przestał sprzedawać, może dlatego że niedaleko strzelałem w obronie panienki, pewnie się wystraszył.

Wiadomość scalona: Lipca 18, 2010, 22:57:20 pm
Pograłem parę minut w multi bo mi modem na więcej nie pozwalał (skur*ysyn jeden no!). I co mogę powiedzieć...free roam to FFA. Jak widzisz jakiegoś gracza to z miejsca trzeba założyć że chce cię zabić....
I weź tu człowieku nabij trofea...jak się nie weźmie ekipy z 4-6 osób żeby dawać kicka tym którzy zaczynają zabijać to wątpię czy normalnie da radę.
Za to co-op daje radę. Misje są dość długie, pomysł z checkpointami też. Ogólnie co-op na + a free roam na -
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2010, 22:57:20 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #805 dnia: Lipca 21, 2010, 16:11:53 pm »
Czytaj gazety to dowiesz się co stało się z pozostałymi postaciami napotkanymi w grze.
no właśnie miałem kupić gazetę..ale nagle mi koleś przestał sprzedawać, może dlatego że niedaleko strzelałem w obronie panienki, pewnie się wystraszył.

Wiadomość scalona: Lipca 18, 2010, 22:57:20 pm
Pograłem parę minut w multi bo mi modem na więcej nie pozwalał (skur*ysyn jeden no!). I co mogę powiedzieć...free roam to FFA. Jak widzisz jakiegoś gracza to z miejsca trzeba założyć że chce cię zabić....
I weź tu człowieku nabij trofea...jak się nie weźmie ekipy z 4-6 osób żeby dawać kicka tym którzy zaczynają zabijać to wątpię czy normalnie da radę.
Za to co-op daje radę. Misje są dość długie, pomysł z checkpointami też. Ogólnie co-op na + a free roam na -


Graj na hardcore free roam. Tam trafianie jest utrudnione przez brak auto aima. Coś też brzęczeli o zmianach we free roamie, że niby przy 6 fragach pod rząd stajesz się most wanted i oznacza Cię na mapie. Ale nie jest tak źle jak piszesz. Wszystkie puchary zrobiłem bez większych problemów. Zeszło się przy awansach na najwyższy level, bo musiałem pike's basin non stop farmować.

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #806 dnia: Lipca 22, 2010, 00:25:34 am »
Ja dopiero zaczynam przygodę na Dzikim Zachodzie, ale już mnie rozwaliła jedna misja poboczna.
Jadę sobie spokojnie przez jakąś równinę i nagle widzę na poboczu przewrócony powóz i faceta, który coś do mnie woła. Zsiadam z konia i gostek prosi mnie żebym złapał lub zabił dwóch uciekających więźniów. To ja, honorowy człowiek, ścigam ich na koniu, łapię i szybko zawożę związanych do tego jegomościa, a on mi płaci, dziękuje, po czym pakuje im po kulce w łeb i spokojnie odchodzi :D

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #807 dnia: Lipca 22, 2010, 01:11:25 am »
Też mnie to ubawilo :D
RDR tanieje niedługo znów zawitam na dziki zachód niczym John Wayne :angel:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #808 dnia: Lipca 22, 2010, 07:53:03 am »
Ja dopiero zaczynam przygodę na Dzikim Zachodzie, ale już mnie rozwaliła jedna misja poboczna.
Jadę sobie spokojnie przez jakąś równinę i nagle widzę na poboczu przewrócony powóz i faceta, który coś do mnie woła. Zsiadam z konia i gostek prosi mnie żebym złapał lub zabił dwóch uciekających więźniów. To ja, honorowy człowiek, ścigam ich na koniu, łapię i szybko zawożę związanych do tego jegomościa, a on mi płaci, dziękuje, po czym pakuje im po kulce w łeb i spokojnie odchodzi :D
a moze tak, do kur** nedzy, spolery bedziesz chowal jak to robi kazdy kulturalny uzytkownik forum?  :evil:

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #809 dnia: Lipca 22, 2010, 08:48:51 am »
Ja dopiero zaczynam przygodę na Dzikim Zachodzie, ale już mnie rozwaliła jedna misja poboczna.
Jadę sobie spokojnie przez jakąś równinę i nagle widzę na poboczu przewrócony powóz i faceta, który coś do mnie woła. Zsiadam z konia i gostek prosi mnie żebym złapał lub zabił dwóch uciekających więźniów. To ja, honorowy człowiek, ścigam ich na koniu, łapię i szybko zawożę związanych do tego jegomościa, a on mi płaci, dziękuje, po czym pakuje im po kulce w łeb i spokojnie odchodzi :D
a moze tak, do kur** nedzy, spolery bedziesz chowal jak to robi kazdy kulturalny uzytkownik forum?  :evil:

To nie spoiler. To nie misja żadna, tylko przypadek losowy.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #810 dnia: Lipca 22, 2010, 10:59:03 am »
Ja dopiero zaczynam przygodę na Dzikim Zachodzie, ale już mnie rozwaliła jedna misja poboczna.
Jadę sobie spokojnie przez jakąś równinę i nagle widzę na poboczu przewrócony powóz i faceta, który coś do mnie woła. Zsiadam z konia i gostek prosi mnie żebym złapał lub zabił dwóch uciekających więźniów. To ja, honorowy człowiek, ścigam ich na koniu, łapię i szybko zawożę związanych do tego jegomościa, a on mi płaci, dziękuje, po czym pakuje im po kulce w łeb i spokojnie odchodzi :D
a moze tak, do kur** nedzy, spolery bedziesz chowal jak to robi kazdy kulturalny uzytkownik forum?  :evil:

To nie spoiler. To nie misja żadna, tylko przypadek losowy.
wolalbym, zeby pozostal on niespodzianka rowniez dla mnie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #811 dnia: Lipca 22, 2010, 16:03:13 pm »
Oooo czyli prart planuje kupić RDR! no to przynajmniej sam nie będę się rozbijać moim qniem. Cancer ty też kup i można nabijać puchary :P

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #812 dnia: Lipca 22, 2010, 18:43:54 pm »
Ja mogę pomóc co nieco. Może znowu jakieś dzieci będa przeze mnie płakać, co nie Cancer? :P

Aleister

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-10-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #813 dnia: Lipca 22, 2010, 23:41:26 pm »
Ja dopiero zaczynam przygodę na Dzikim Zachodzie, ale już mnie rozwaliła jedna misja poboczna.
Jadę sobie spokojnie przez jakąś równinę i nagle widzę na poboczu przewrócony powóz i faceta, który coś do mnie woła. Zsiadam z konia i gostek prosi mnie żebym złapał lub zabił dwóch uciekających więźniów. To ja, honorowy człowiek, ścigam ich na koniu, łapię i szybko zawożę związanych do tego jegomościa, a on mi płaci, dziękuje, po czym pakuje im po kulce w łeb i spokojnie odchodzi :D
a moze tak, do kur** nedzy, spolery bedziesz chowal jak to robi kazdy kulturalny uzytkownik forum?  :evil:
Jesli w jakis sposob odbierze ci to przyjemnosc obcowania z ta gra to sorry ale z drugiej strony to moze zaczniemy za spojler uznawac to, ze w tej grze mozna jezdzic na koniu... Poza tym, na poprzednich stronach widziałem od groma opisanych tego typu sytuacji ( nie ukrytych pod spojlerem ) wiec nie wiem dlaczego akurat do mnie sie tak plujesz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #814 dnia: Lipca 23, 2010, 01:15:02 am »
Oooo czyli prart planuje kupić RDR! no to przynajmniej sam nie będę się rozbijać moim qniem. Cancer ty też kup i można nabijać puchary :P
kupe tylko jak bedzie w rozsądnej cenie :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #815 dnia: Lipca 23, 2010, 08:01:27 am »
Jesli w jakis sposob odbierze ci to przyjemnosc obcowania z ta gra to sorry ale z drugiej strony to moze zaczniemy za spojler uznawac to, ze w tej grze mozna jezdzic na koniu...
nie bardzo - info o koniu znajduje sie w kazdym materiale dotyczacym gry: newsach, trailerach, reklamach. opis wydarzen w trakcie wlasciwej gry to co innego i nie trzeba sie nad tym rozwodzic. przeprosiny przyjete.

Wiadomość scalona: Lipca 23, 2010, 08:04:29 am
Oooo czyli prart planuje kupić RDR! no to przynajmniej sam nie będę się rozbijać moim qniem. Cancer ty też kup i można nabijać puchary :P
tak, mam takie plany ale:
1. dirt2 (dopiero, po miesiacu, skonczylem singla i po prostu musze obadac zachwalanego przez Bobana multi)
2. dante`s inferno z promocji MM czeka
3. tego demons soul trza by w koncu sprawdzic
wiec jak widzisz, troche tego "ale" jest.  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2010, 08:04:29 am wysłana przez prart »

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #816 dnia: Sierpnia 04, 2010, 16:54:33 pm »
Cytuj
Dzisiaj o 16:48

A new automatic title update (version 1.03) is now available for Red Dead Redemption on the Xbox 360 and PlayStation 3. You will be prompted to download the title update as soon as you sign into PSN or Xbox LIVE.

This update contains the following new anti-griefing measures for Multiplayer Free Roam:

• While in Multiplayer Free Roam, if a player achieves a kill streak of 6 or more without dying, they will become a Public Enemy and receive a $1000 bounty.
• While in Multiplayer Free Roam, if killed three times by any human player and each death is within 80 seconds of respawn, the victim is given the option to respawn away from the area.

This new title update also addresses the following issues:

• Players now have the ability to swap shoulder buttons L1/L2, R1/R2.
• Players now have the ability to save game with cheats turned on.
• When playing the game with Region set to Asia, incorrect button prompts were displayed.
• Downloadable Outfits were not appearing in Change Outfits Menu after being unlocked.
• Invincibility cheat was turned off when activating Dead Eye.
• Occasionally, the player would not recover from being drunk.
• It was possible to have two player horses, with one permanently following the player.
• If equipped with the bandana, sliding doors would temporarily attach to the player’s head.


If you are experiencing any other problems, please visit Rockstar Support.  If you need help or would like to bring an issue to our attention please don't hesitate to send an email to RDRSupport@rockstargames.com or to our support page on Twitter at twitter.com/rockstarsupport.

lupinator

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #817 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:42:05 pm »
Exclusive Legends and Killers DLC Trailer HD



Chciałem kupić sobie w końcu wersję na PS3, ale cholerstwo trzyma cenę prawie tak jak Modern Warfare 1, ech.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #818 dnia: Sierpnia 07, 2010, 12:25:10 pm »
Exclusive Legends and Killers DLC Trailer HD



Chciałem kupić sobie w końcu wersję na PS3, ale cholerstwo trzyma cenę prawie tak jak Modern Warfare 1, ech.
cos o tym wiem. Też mysle ponownie kupic(przeszedłem i sprzedałem w dobrej cenie ;)) ale ta cena mnie odstrasza teraz bardzo.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #819 dnia: Sierpnia 13, 2010, 22:29:28 pm »
Cytuj
In honor of this week's release of the Legends & Killers Pack, starting tomorrow, Friday, August 13th at 1PM Eastern and ending at Midnight Eastern this Sunday night August 15th, play Red Dead Redemption online and earn double the multiplayer experience points to level up your character.
 

Whether you're adventuring the open expanses of Red Dead Redemption's revolutionary Free Roam, teaming up with friends to tackle one of the six unique Co-Operative Missions in the Outlaws to the End Co-Op Mission Pack, or going head-to-head with other players in one of the game's Competitive Modes - including the Legends & Killers Pack's nine new multiplayer maps - all online multiplayer activity this weekend will earn you twice the experience points.
 

So if you've been lusting over the Buffalo Rifle or yearning to have the Super Bull as your trusted mount, jump into the multiplayer world of Red Dead Redemption this weekend, as gaining that precious XP is what unlocks new weapons, new playable characters, and better mounts.



Kurna, miałem już krowę ... byka znaczy się jako wierzchowca i flintę na bizony, ale przeszedłem do legendy i muszę expa od nowa tłuc. ch**owo dostawać wpie**ol od gostków ze snajperkami :(



_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #820 dnia: Sierpnia 13, 2010, 23:08:02 pm »
Ja wczoraj ukonczylem RDR i musze powiedziec ze gra jest naprawde swietna, pod kazdym wzgledem lepsza od GTA. Moze to ze wzgedu na to ze nie podchodzi mi klimat GTA no i konie lepsze od samochodow. Singiel byl naprawde spoko a i multi tez jest niczego sobie, szczegonie freeroam z innymi graczami. Fajnie by bylo jakby Rockstar zrobilo jakas nowa serie, moze cos z czasow rydwanow i gladiatorow albo jakas ich wersje Robin Hooda. Co by to nie bylo to i tak bedzie lepsze niz GTA :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #821 dnia: Sierpnia 14, 2010, 12:57:27 pm »
Ironiia nieprawdaż? Firma która zasłynęła z serii GTA, a jej najgorszą grą..jest GTA.
Dla mnie w RDR trochę za krótki wątek fabularny, jeszcze bym sobie pograł.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #822 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:11:39 pm »
Ale dziś mi baty spuszczał jeden kolo z maksymalnym poziomem prestiżu. Tak 2:1 dostawałem na free roamie, a menda wszystkich równo tłukła i przeszkadzała w nabijaniu expa. Niestety wielu jełopów jeszcze nie wie, że jest opcja kickowania z gry przez głosowanie :(

Ja się wkurzyłem, to zatrzymałem się i czekałem - udawałem, że nie ma mnie przy padzie. Kolo podchodzi chyba po knife killa po jakichś pięciu minutach, a ja je* - tomahawk w mordę. Kupiłem to cholerne dlc, ale nie da się pograć na nowych mapkach bo wydaje się że nikt nie gra competetive w tą grę. :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #823 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:26:26 pm »
Chce ktoś może sprzedać RDR na PS3?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #824 dnia: Sierpnia 14, 2010, 18:32:07 pm »
Mi się za to strasznie co-opy podobają, szkoda że trochę mało mapek, jeszcze ze 2 czy 3 by się przydały.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #825 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:02:20 pm »
Cytuj
With this week's release of the Red Dead Redemption Legends and Killers Pack  downloadable content, we wanted to take this opportunity to answer and clarify a few questions about that pack and other general DLC questions we’ve seen pop up here at the Newswire as well as via Mouthoff, Twitter and Facebook.  Without further ado...


“Will you please release a new patch that allows people who haven’t downloaded the DLC be able to see the new characters....
I mean they can already see our new titles and our new tomahawks they can even pick them up so R* please fix this” – 10490520
“Hi just wondering if you guys are gonna allow people that haven't got the new DLC to see other people using the new characters. I have the DLC but my friends don't so whilst I'm playing as Red Harlow, My friends only see me playing as the first cattle rustler. Is this going to be fixed?” – received via Mouthoff

Never let it be said we don’t listen to our fans!

Due to popular demand, we are going to release a pack for free download on both Xbox LIVE and PlayStation Network which will provide compatibility to allow those who do not have the Legends & Killers Pack to still be able to see other players that do who are playing as Revolver characters.  Of course, you will still have to purchase, download and install the Legends & Killers Pack if you want to play as those characters yourself.
These things take some time to create, test and release – so please be patient and we’ll keep you updated as to when to expect it to be available – likely in the next few weeks.



“Hey Rockstar when are you releasing the savvy merchant and master hunter outfits?” – received via Facebook
“When are the Savvy Merchant and Expert Hunter outfits going to be available?” - TXConfidenz
“Rockstar when can we expect the expert hunter and savvy merchant outfits?” – Rodriguer2000


We are keeping our promise to get those outfits (and related Challenges) to you free of charge – and they will actually be included in the same free pack mentioned above.  Again, stay tuned for info on exactly when that’s coming – but we’re working to get it to you as soon as we can.


“Do the new DLC maps only work for gang matches or will they also be available for gang shootouts?” – xViL3x


Here’s a full breakout of the new Competitive Multiplayer locations and their accompanying modes:

•    Blackwater – Shootout, Gang Shootout, Gold Rush, Hold Your Own and Grab The Bag
•    Escalera – Shootout and Gang Shootout
•    Fort Mercer – Shootout, Gang Shootout, Gold Rush and Grab The Bag

•    Hennigan’s Stead - Hold Your Own and Grab The Bag
•    Manzanita Post - Hold Your Own and Grab The Bag
•    Punto Orgullo - Hold Your Own
•    Rio Bravo – Shootout, Gang Shootout and Gold Rush
•    Tall Trees - Hold Your Own

•    Thieves Landing – Shootout, Gang Shootout, Gold Rush, Hold Your Own and Grab The Bag

Additionally, the following original locations now have new Competitive Multiplayer modes available for play:

•    Diez Coronas - Grab The Bag
•    Pacific Union Railroad Camp - Shootout and Gang Shootout
•    Tumbleweed - Gold Rush and Hold Your Own



"Regarding RDR Free Roam: can you add classic Free Roam to your menu choices (the previous Free Roam version that had overhead Gamertags...)?" - received via Mouthoff

Also by popular demand, we will be changing this back to display overhead Gamertags in the next upcoming Title Update (1.04).  Expect that within the next month.


“Is the tomahawk also for single player” – Red_Dead_Herax

Yes indeed – it’s available for use in multiplayer as well as single player.  In single player, up to 20 tomahawks can be purchased from Manzanita Post for $10 each.  Once bought, you can guide John Marston through a series of Challenges to become an Axe Master, one of the Achievements/Trophies included in the Legends and Killers DLC.


 
“Is there going to be more DLC for Red Dead?” – received via Twitter
“When is all of the downloadable content coming out for Red Dead Redemption?” - Funkdannyboy

If you’re already gagging for more Red Dead DLC goodness following this week’s Legends and Killers Pack and the previously released Outlaws to the End Co-Op Mission Pack, not to worry – we’ve got some great stuff coming..

We will have a full news update in the next week or so about further specifics on the next packs including release timing – but just know that we plan to keep Red Dead players’ hands full with awesome multiplayer and single-player action with releases into the fall.


“RS, here is a BIG question. What are u going to do about these "Level 50 5x Legends" in Free Roam? I have put down about 2 days and 14hours of Free Roam since release and just "Passed into Legend". Just passed last night. Now there is no way these ppl could of done that since release. This seems quite a bit unfair for those of us that are grinding out to reach such levels to see some ppl having it all.” - IRISHVANDAL

“Have the modders/hackers/cheaters been banned yet?” - Floppay

Oh, the ban hammer is coming.  Yes it is.
As we’ve said last week, we are serious about making sure people have as fun, and fair a multiplayer experience as possible with Red Dead Redemption.
In addition to the title updates like the most recent one (1.03) which introduced some new anti-griefing measures, we are also going to be proceeding to ban obvious cheaters from the Red Dead online world for a period of our discretion.

Cheaters beware, and everyone look for an announcement next week with all the gory details.


“Correct me if I'm wrong but some stuff in Redemption reminds me of stuff in Revolver, like Bonnie reminds me of Annie, and Twin Rocks remind me of the... Second level in Revolver? =P Are this intentional "tributes", or did it just happen like that?” – crazycat690

We’ve said before that we consider Redemption to be really more of a spiritual successor to Revolver than a proper sequel, but there are some aspects of Red Dead Redemption that are a direct nod to the 2004 game – most explicitly and obviously the addition of Revolver characters to this week’s Legends and Killers Pack, but right you are that Twin Rocks is in fact based on the second level in Revolver.  Keen eye!

Random, fun factoid: we actually got the original Red Dead Revolver voiceactors back to record new lines for their characters’ appearances in the Legends and Killers Pack, with the sole exception of the dude who played Shadow Wolf, who had a scheduling conflict due to his Twilight duties.


“Hey R* what would really be nice for you guys to do with the online RDR is double XP for a weekend or at least for launch for the DLC.” – SIApUaLLDaY
“@R* please do double XP.  I’m Legend 2 and I just don't want to spend all that time and a lot of other people want it 2 please do double XP and great work on everything you guys rock” – Gatorsurfer117


We're happy to oblige... As announced yesterday here on the Newswire, this weekend from 1PM Eastern today until Midnight Eastern on Sunday night, Red Dead Redemption online players will earn double XP.

Szczególnie podoba mi się wzmianka o banowaniu cheaterów, bo ten kolo o którym wspominałem miał najwyższy poziom prestiżu (legend lvl 5) + znikał z radaru na normalnym free roamie.

Ohtar

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #826 dnia: Września 11, 2010, 11:00:34 am »
Cytuj
Coming September 21st for download on PlayStation Network ($9.99) and Xbox LIVE (800 Microsoft Points), the Liars and Cheats Pack for Red Dead Redemption includes a ton of new content to add to the world of Red Dead Redemption including highly-requested features that expand the Free Roam multiplayer world.

chu**. Zamiast dać to od razu w grze, każą płacić 10$. Chodzi mi o grę w texas hold 'em up.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #827 dnia: Września 11, 2010, 11:07:50 am »
Hehe.. Rockstar musi sobie odbić za zajebistą formę DLC do GTA IV.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #828 dnia: Września 11, 2010, 18:02:56 pm »
Czy komuś z was nie zapisuje się lvl w mp?? Wyczyściłem pamięć cache , wywaliłem outlawa i w dalszym ciągu upierd*ala mi do 1lvl  :mad:
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 18:05:22 pm wysłana przez piter86 »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #829 dnia: Września 11, 2010, 18:10:45 pm »
Ironiia nieprawdaż? Firma która zasłynęła z serii GTA, a jej najgorszą grą..jest GTA. 
Raczej niewiele osób się z Tobą zgodzi. :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #830 dnia: Września 11, 2010, 19:01:35 pm »
Czy komuś z was nie zapisuje się lvl w mp?? Wyczyściłem pamięć cache , wywaliłem outlawa i w dalszym ciągu upierd*ala mi do 1lvl  :mad:
włącz autosave

lupinator

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #831 dnia: Września 11, 2010, 19:06:02 pm »
Ironiia nieprawdaż? Firma która zasłynęła z serii GTA, a jej najgorszą grą..jest GTA. 
Raczej niewiele osób się z Tobą zgodzi. :)
Jeśli już bawimy się w górników to dodam, że na pewno wiele osób przyzna, że RDR jest lepsze od GTA i od premiery tworzy nową markę mimo tego samego szablonu co pierwszy hit Rockstar.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #832 dnia: Września 11, 2010, 19:08:17 pm »
Jeśli chodzi o wątek fabularny muszę się z tobą zgodzić.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #833 dnia: Września 11, 2010, 19:26:56 pm »
Ironiia nieprawdaż? Firma która zasłynęła z serii GTA, a jej najgorszą grą..jest GTA. 
Raczej niewiele osób się z Tobą zgodzi. :)
Jeśli już bawimy się w górników to dodam, że na pewno wiele osób przyzna, że RDR jest lepsze od GTA i od premiery tworzy nową markę mimo tego samego szablonu co pierwszy hit Rockstar.
Ja nie przeczę, nie wypowiadam się na temat RDR, sam nie grałem. Chodzi mi o zestawienie ze sobą "GTA" i "najgorsza gra", które jest mocno dyskusyjne.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #834 dnia: Września 12, 2010, 09:35:23 am »
Czy komuś z was nie zapisuje się lvl w mp?? Wyczyściłem pamięć cache , wywaliłem outlawa i w dalszym ciągu upierd*ala mi do 1lvl  :mad:
włącz autosave
Włączony. W takim razie multi sobie daruje.

Ironiia nieprawdaż? Firma która zasłynęła z serii GTA, a jej najgorszą grą..jest GTA. 
Raczej niewiele osób się z Tobą zgodzi. :)
Jeśli już bawimy się w górników to dodam, że na pewno wiele osób przyzna, że RDR jest lepsze od GTA i od premiery tworzy nową markę mimo tego samego szablonu co pierwszy hit Rockstar.
Ja nie przeczę, nie wypowiadam się na temat RDR, sam nie grałem. Chodzi mi o zestawienie ze sobą "GTA" i "najgorsza gra", które jest mocno dyskusyjne.

Mówiąc o GTA , że jest grą słabą, to tak jak wywinąć własnej matce liścia.

lupinator

  • Gość
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #835 dnia: Września 12, 2010, 15:35:56 pm »
najgorszą
słabą
Dwa różne wyrazy. W top 3 najbogatszych Polaków, ten trzeci jest najbiedniejszy, ale nie znaczy to, że biedny.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #836 dnia: Września 12, 2010, 18:22:15 pm »
najgorszą
słabą
Dwa różne wyrazy. W top 3 najbogatszych Polaków, ten trzeci jest najbiedniejszy, ale nie znaczy to, że biedny.
o dokładnie! A co do słabości..imo GTA4 to najgorsza część (nie liczę tych na PSP i konwersji). Niektórzy powiedzą że GTA3..no dobra..ale GTA3 to pierwsza część w 3D. 4 to już któraś z kolei, a R* popełniło taki sam błąd jak w 3. Nudy, kasa której nie ma na co wydawać, z góry ustalone miejscówki save'owania (tzn brak możliwości kupna kolejnych) i parę innych.
RDR jest o wiele lepsze, choć imo do GTA SA nadal daleko.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #837 dnia: Września 12, 2010, 18:40:16 pm »
GTA 3 najgorsza czescia? :> Do kogo mam zaczac strzelac? :>

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #838 dnia: Września 12, 2010, 18:42:02 pm »
I tak najlepsze jest Vice City. 8)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Red Dead Redemption
« Odpowiedź #839 dnia: Września 12, 2010, 18:44:08 pm »
GTA 3 najgorsza czescia? :> Do kogo mam zaczac strzelac? :>
Generalnie rzecz biorąc IMO GTA jest grą chujową, podobnie jak GoW zresztą, a strzelaj najpierw do Solida. 8)