Autor Wątek: Growe filmy...  (Przeczytany 33547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Growe filmy...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 23, 2004, 18:57:34 pm »
depp?? :shock: czy depp jest twoim typem twardziela roku, który mógłby wystąpić w roli snak'a? Bo dla mnie zdecydowanie nie ;)

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Growe filmy...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 23, 2004, 19:12:36 pm »
Jesli chodzi o aktora do roli Snake'a to ja bym obstawial Russela Crowe...jak dla mnie kandydat idealny :twisted:
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Growe filmy...
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 23, 2004, 19:16:36 pm »
A na colonela Al Pacino :] Ale Russel ciekawie by wygladal :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Growe filmy...
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 23, 2004, 20:27:39 pm »
Cytat: "Splender"
Jesli chodzi o aktora do roli Snake'a to ja bym obstawial Russela Crowe...jak dla mnie kandydat idealny :twisted:

ja bym raczej dał Bruce'a Willisa, jak oglądałem Łzy słońca, to Willis cały czas mi się ze Snakiem kojarzył :D

Colonel- Al Pacino jak ulał :)

Meryl? Któż inny jak nie Pamela! ;)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Growe filmy...
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 23, 2004, 20:59:51 pm »
na Snake'a Michał Żebrowski...hehehehehhahahahHAHAHHAAHAHAAA :lol: ...no dobra to był żart, a tak na poważnie to Russel Crowe. co do roli meryl idealnie pasowałaby Carrie Ann Moss albo Michał Wiśniewski :wink: ...a jeśli nie ma dobrych aktorów to pozostaje technika komputerowa (a la animatrix)...

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Growe filmy...
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 23, 2004, 22:32:35 pm »
A ja bym dal Mille Jovovic na Meryl - swoje pazurki pokazala juz w RE :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Grek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-02-2004
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Growe filmy...
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 24, 2004, 12:47:48 pm »
Po co robic film na podstawie MGSa ?? - czy nie wystarczy juz ze jest gra - film !! ??

selene

  • Gość
Growe filmy...
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 24, 2004, 16:14:26 pm »
Mill Jovovic - jak najbardziej!  :D A Johnny Depp, mimo że jest moim ulubionym aktrem, bardziej pasowałby mi na Raidena niż na Węża...  :twisted:

Jednak wydaje mi się, że nawet jeśli kiedyś film MGS trafi do kin to raczej dla graczy będzie tylko ciekawostką. W końcu MGS był tak świetny dlatego, że grając czyliśmy się jakbyśmy naprawdę uczestniczyli w tej wspaniałej przygodzie a w filmie... będziemy jedynie widzami  :?
Tak samo nie wróżę świetlanej przyszłości Final Fantasy: AC  :roll:

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Growe filmy...
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 24, 2004, 20:49:24 pm »
Johnny jest rewela :] Ale co racja to racja - na twardziela nie pasuje troszke, ale jak sie "przeblondyni" to na pewno znajdzie role :) Michael Madsen by mi za to pasowal na Snake'a.

Nadal bede twierdzic, ze powinni nakrecic GTA- (tak, tak, teraz pewnie powiecie, ze to wszystko juz bylo - a to Scarface, a to Carlitos Way itd., ale ta giera to kompilacja tego wszystkiego co najlepsze w tych filmach - rezyserzy do roboty :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Growe filmy...
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 24, 2004, 20:52:43 pm »
Cytat: "Palli"
Nadal bede twierdzic, ze powinni nakrecic GTA- (tak, tak, teraz pewnie powiecie, ze to wszystko juz bylo - a to Scarface, a to Carlitos Way itd., ale ta giera to kompilacja tego wszystkiego co najlepsze w tych filmach - rezyserzy do roboty :D


I wyjdzie film akcji trzeciej kategorii, przy ktorym nikt nie wytrzyma ani chwilki. Osobiscie chcialbym zobaczyc ekranizacje Eternal Darkness i Final Fantasy (Spirit Within sie nie liczy:)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Growe filmy...
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 24, 2004, 22:53:02 pm »
Wyjdzie, jezeli odwala shit jak przy FF. A jezeli zabierze sie za to prawdziwy rezyser, to licze na cos porzadnego :)

Wg mnie ekranizacje RPGow to niezbyt udany pomysl...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Growe filmy...
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 25, 2004, 14:02:13 pm »
Hmm, jeśli ED jest niezwykłą grą, to powinien zekranizować ją tylko niezwykły reżyser horrorów, jakim jest M.N. Shyamalan, czyli gostek od Znaków i Szóstego Zmysłu. Co jak co, ale zarówno Znaki i Szósty Zmysł to małe dzieła sztuki.

Co do Deppa - facet nie raz udowadniał, że potrafi grać róznych typów. Po tym, jak grał Edwarda Nożycorękiego i kapitana w Piratach, sądzę, że jak go odpowiednio ucharakteryzować, to wyszłoby coś naprawdę niezłego.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Growe filmy...
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 07, 2005, 19:20:15 pm »
na wstepie chciałbym przeprosić McJohna ,że  odkopuje tak stare tematy .Okej , juz? to zapnijcie pasy  :D

Lata 2006/2007 zapowiadaja sie iście pasjonujące jesli chodzi  o growe filmy .
Najciekawiej zapowiada sie ekranizacja SILENT HILL .Film opowiada  historii o matce  ,która zmuszona poniekąd przez życie(jej córka jest ciężko chora) wyruszona  do pewnego miasteczka ... . Premiera w Europie zaplanowana jest na lato 2006 .
Z pewnościa na ekrany kin udanie zaprzentuje sie  HALO , w którego zainwestowano juz sporo pieniążków.Producentem filmu  jest Peter Jackson , co juz zobowiazuje .
Z innych ciekawych filmów na konwencjii gier mozna wymienić Splinter Cell i Bloodrayne .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Growe filmy...
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 07, 2005, 21:38:22 pm »
Czekam tylko i wylacznie na Halo. Mam nadzieje ze nie zwala tego filmu i bedzie on wiele czerpac z gry. Szkoda tylko, ze tak wybitny rezyser jak Peter Jackson bedzie tylko producentem, a nie rezyserem (w koncu spod jego reki wyszly 3. czesci swietnego "Władcy Pierscieni").

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Growe filmy...
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 07, 2005, 22:01:15 pm »
Hubi ma racje, Jackson nie ma prawa zmascic takiej okazji, by zrobic pierwszy wspanialy film na podstawie gry... Jak dotad, wszystko za co sie zabieral wychodzilo bardzo dobrze, wiec i tym razem nie powinno byc inaczej.
A swoja droga to zastanawiam sie, czemu nikt nie wpadl na pomysl by przeniesc na srebrny ekran Metroida. Toc to rewelacyjny material na mocny film z pogranicza thrillera/sci-fi moglby byc! Moze kiedys...

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Growe filmy...
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 07, 2005, 22:10:40 pm »
Cytat: "jay jay"
na wstepie chciałbym przeprosić McJohna ,że odkopuje tak stare tematy .Okej , juz? to zapnijcie pasy Very Happy


Spoko, stary, jeśli masz coś konstruktywnego do powiedzenia, jakieś interesujące informacje, to nie ma problemu. Ale jeśli cytujesz posty sprzed paru miechów tylko po to by nabić posta...

Tak sobie ostatnio rozmawiałem z Cassem przy okazji newsów o ekranizacji Mario, Metroida i Zeldy i do głowy wpadł nam pomysł zrobienia...anime Legend of Zelda i Metroida. LoZ w reżyserii Hayao Miyazakiego ("Ruchomy Zamek Hauru", "Spirited Away"), oraz Metroid stworzony przez Mamoru Oshii ("Ghost in the Shell), uważam za rewelacyjny pomysł. Ja bym takie anime ściągał za wszelką cenę.  :mrgreen:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 11, 2009, 15:22:37 pm »
pierwszy mortal był spoko.
osobiście chciał bym zobaczyć zekranizowanego jakiegoś erpega,
hmmm, Tactics???...

Dokładnie. Szczególnie jak się miało 14-16 lat widząc go.

DoA/SF pokazało, iż nie ma co liczyć na Tekken, czy VF, lub ekranizację innego mordobicia.
Inne gatunki jak najbardziej (może nie od razu wyścigi , ale .... ).

Z miła chęcią zobaczyłbym ekranizację takiego Diablo, czy Warcraft.

Ogólnie jest coraz lepiej. Wystarczy spojrzeć na SH, czy Hitmana. Może nie jest to najwyższa półka, ale sądzę, iż powodów do marudzenia nie ma zbytnio.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 11, 2009, 15:25:33 pm »
Warcraft ma chyba być tak mi coś kumpel chyba mówił. Ale nie jestem pewien.

Fallus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-07-2008
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 11, 2009, 15:26:54 pm »
Warcraft to chyba tylko animacja spod skrzydła samego Blizzarda, bo oni na pewno zrobiliby to lepiej niz Square ze swoim Advent Children.

Tarniak

  • Gość
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 11, 2009, 15:28:45 pm »
Powodów do narzekań na Hitmana znalazłoby się sporo. Od głównego bohatera (aktora) i jego charakteru, po wątek miłosny. Bieda jak Max Payne. SH niezły dla kogoś kto jest "z klimatów", dla osoby postronnej to marny film, bez większego sensu. Sytuacja odwrotna niż we wspomnianym Paynie i Hitmanie.

mateo

  • Gość
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 11, 2009, 15:43:25 pm »
Silent Hill The Movie - smaczki, smaczki i jeszcze raz smaczki. Kto skończył trzy pierwsze części SH będzie wniebowięty. Klimat Cichego Wzgórza, rola aktorska, postacie z universum.. mistrzostwo. Mam WIELKIE NADZIEJE, że dwójka nie skończy się tylko na planach. :(

Gans moim Bogiem. dosłownie ;)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 12, 2009, 22:17:42 pm »
Również po cichu liczę na drugą część Cichego Wzgórza, bo "jedynka" trzymała poziom. Jako fan serii byłem pochłonięty przez klimat tegoż obrazu. I to nie jest tak, że ludziom "postronnym" film się nie podoba, bo na SH wybrałem się akurat z kumplem, który z grą nigdy styczności nie miał, a film bardzo mu się spodobał. Wszystko zależy od nastawienia.
Wiadomo ile zarobiła "jedynka" ?

Odnośnie ekranizacji gier, najbardziej wypatruję Księcia Persji na maj 2010. To będzie istna perełka, z której zrodzi się seria świetnych filmów przygodowych na miarę Piratów z Karaibów, zobaczycie :cool:
PSN ID: WojtqGO

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 12, 2009, 23:21:10 pm »
a ja z miłą chęcią ujrzałbym ekranizację Drivera gdzie w rolę Tannera wciela  się Michael Madsen .Klimat filmu powinien nieznacznie odchodzić od Pieskiego Popołudnia , Brudnego Harrego czy Francuskiego Łącznika - lata 70 -te , charakterystyczne auta , pościgi , wycieczka po Havanie , Rio de Janeiro  ,Las Vegas czy Chicago oraz ciągła atmosfera osaczenia .  Reżyserem może być każdy z pomysłem byle nie Uwe Boll  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 12, 2009, 23:26:33 pm »
Mi sie zawsze marzył Payne w reżyserii Scorsesse, No ale niestety......

mateo

  • Gość
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 13, 2009, 00:26:34 am »
a ja z miłą chęcią ujrzałbym ekranizację Drivera gdzie w rolę Tannera wciela  się Michael Madsen .Klimat filmu powinien nieznacznie odchodzić od Pieskiego Popołudnia , Brudnego Harrego czy Francuskiego Łącznika - lata 70 -te , charakterystyczne auta , pościgi , wycieczka po Havanie , Rio de Janeiro  ,Las Vegas czy Chicago oraz ciągła atmosfera osaczenia .  Reżyserem może być każdy z pomysłem byle nie Uwe Boll  :lol:

to byłoby naprawdę dobre  8-)
Wojtq- ja tam wierze, ale co z tego wyjdzie, to jedynie wie Chuck Norris.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 13, 2009, 01:17:17 am »
Wiadomo ile zarobiła "jedynka" ?

Wg strony Box Office Mojo (http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=silenthill.htm) stan na dzień 12 kwietnia 2007 to 97 607 453 $ (budżet filmu to około 50 mln $).

Sam film nie był zły (ba, oglądając go na pokazie przedpremierowym przez cały film cieszyłem japę jak głupi - a kiedy w radiu w samochodzie zaczęło lecieć "Letter from the past" zacząłem wręcz sobie to nucić xD), ale za bardzo stawiał na gore i makabrę, a za mało na jakiś głębszy strach; plus niepotrzebnie aż tak bardzo ingerowano w fabułę (zamiast dziewczynki, która spłonęła w ramach rytuału narodzin boga -> dziewczynka, która została spalona przez łowców czarownic zachowujących się jak średniowieczny plebs :/).

Zaś to, co mnie osobiście drażniło, to sposób, w jaki zostały przedstawione potwory - były one tylko jako przeszkadzajki a nie jako integralna część świata. Zazwyczaj potwory danego typu pojawiały się tylko raz a potem o nich zapominano (powtarzał się tylko Piramidogłowy - ten z kolei został wstawiony na siłę i tak naprawdę nie wiadomo, po co on tam jest; z jednej strony goni Rose, która stara się pomóc Alessie, z drugiej zaś Dalhia "posługuje się nim" w scenie z Anną). Do tego brakowało mi tego konkretnego przedstawienia, że wszystkie te potwory to tak naprawdę ofiary Alessy - widać to wprawdzie na woźnym, ale tylko na nim. W SH1 - grze - każdy potwór ma jakiś konkretny związek z Alessą, jest albo jej ofiarą (dzieciaki w szkole, lekarze i pielęgniarki w szpitalu, ciała porozwieszane po mieście), albo jest powiązany z jej koszmarami/zainteresowaniami. Tutaj zaś wzięto potwory z SH1 i SH2, wymieszano, wrzucono do kotła i wypluto. W efekcie, pomimo iż Alessa leży w Alchemilla Hospital i Lisa ma na sobie strój pielęgniarek właśnie ze szpitalu Alchemilla, pozostałe pielęgniarki-potwory mają już strój z Brookhaven (bo pielęgniary z SH2/SH3 są popularniejsze od puppet Nurses z SH1). Niby mały szczegół, ale jednak psuje właśnie tą integralność świata.

Odnośnie sequela, chodzą słuchy, że niestety Gans się za niego nie weźmie. Szkoda, bo chociaż jak pisałem powyżej, nie wszystko w filmie mi się podobało, to jednak podobała mi się sama reżyseria, budowanie klimatu oraz różne tzw. fan services. Do tego po wywiadach i wypowiedziach widać było, że Gans jest bardzo zaangażowany w projekt i że sam też jest fanem SH (w końcu Konami wybrało właśnie jego, bo to on, ponoć, wysłał im swoją próbkę filmu zmontowaną z fragmentów gry).  Jeżeli ktoś powinien odejść z zespołu, to raczej scenarzysta, a nie Gans :/.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 01:21:00 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 13, 2009, 13:56:49 pm »
Ja nie ukrywam że jestem ciekawa kinowej ekranizacji Tekkena  :shock: Fanką wielką tej gry nie jestem, ale to w jaki sposób oni przedstawią całą tą historie mnie bardzo ciekawi  :lol: A w kwestii gry, którą chciała bym zobaczyć na wielkim ekranie to jest nią Ninja Gaiden  :shock: Wiem że fabuła w tej grze jest znikoma, ale bardzo chciała bym zobaczyć jak by ta cała akcja została przedstawiona w filmie ( i te hektolitry krwi  8) ).

mateo

  • Gość
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 13, 2009, 15:06:41 pm »
Cytuj
Sam film nie był zły

mam wypluć płuca!??? ;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 13, 2009, 22:10:44 pm »
Cytuj
Sam film nie był zły
mam wypluć płuca!??? ;)

Znaczy - zgadzasz się ze mną, czy się nie zgadzasz? :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 22, 2009, 14:55:03 pm »
Ja nie ukrywam że jestem ciekawa kinowej ekranizacji Tekkena  :shock: Fanką wielką tej gry nie jestem, ale to w jaki sposób oni przedstawią całą tą historie mnie bardzo ciekawi  :lol: A w kwestii gry, którą chciała bym zobaczyć na wielkim ekranie to jest nią Ninja Gaiden  :shock: Wiem że fabuła w tej grze jest znikoma, ale bardzo chciała bym zobaczyć jak by ta cała akcja została przedstawiona w filmie ( i te hektolitry krwi  8) ).

Patrz ---> dragon ball.

Z tego co było pierwsza część Mortal Kombat, SH, SF. W takiej kolejności.

Najchętniej to bym zobaczył w końcu MGS'a na dużym ekranie. Świat gry daje wieeelkie pole do popisu, ale jeżeli ruszać Snejka to tylko z przytupem, wyczuciem i smakiem. Nie podarowałbym gdyby zrobili z tego kicz na miarę Maxia.

Pysiu14

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-07-2009
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 1
  • Ten dzień się zbliża!
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 22, 2009, 22:19:04 pm »
Ja bym sobie zobaczyl Assassina, najlepiej rezyserowanego przez tego goscia co stworzyl 300 i watchman'a

byleby tylko nie byl tak nudny jak gra (moz elepiej pasuje okreslenie monotonny)
Pysiu14
Xbox 360 - Pysiu13

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 27, 2009, 09:54:38 am »
It's movie time for Dead Space
http://shogungamer.com/news/its-movie-time-dead-space

Cytuj
The cycle continues as the latest popular video game destined to become a major motion picture is EA?s sci-fi horror game ?Dead Space?. This project seems to be a bit farther along than EA?s other film ventures such as ?Army of Two?, ?Dante?s Inferno?, and ?The Sims? as a director has already been attached to the project.  D.J. Caruso (Eagle Eye) will be directing the film and this won?t be his first time working on a video game project as he is also directing the Masi Oka MMO adventure film ?Defender.?

At this stage Caruso and EA are listening to pitches from writers and once a script has been selected the film will be shopped around to studios to see who?s interested.  It?ll be interesting to see what type of script is chosen or what direction Caruso and EA want to take with the project.  The Dead Space game was a bit light on direct story elements, aside from reading files and things of that sort, so perhaps the film version would flesh things out if it would be a retelling of the game.  Or we could end up with a side story or prequel, similar to the upcoming ?Dead Space: Extraction? for the Nintendo Wii.

Caruso is an average director so the film shouldn?t entirely be a mess but of course I?m sure the creative team will find a way to screw things up somehow. Maybe it?s just me but am I the only one thinking Shia Labeouf will be cast as the lead due to working with Caruso twice in the past?

mateo

  • Gość
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:39:31 pm »
Czuje w kościach, że następna ekranizacja Cichego Wzgórza będzie w pełnym 3D!! ;] Sam na sam z Piramidogłowym, byłoby bosko..

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 25, 2009, 00:08:39 am »
Adaptacja "BioShock" w rękach autora "28 tygodni później"
http://www.filmweb.pl/Adaptacja+%22BioShock%22+w+r%C4%99kach+autora+%2228+tygodni+p%C3%B3%C5%BAniej%22,News,id=53856

Cytuj
Universal Pictures rozpoczęło negocjacje z reżyserem, który zrealizuje kinową adaptację gry "BioShock" zamiast Gore'a Verbinskiego. Kandydatem studia jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo, autor "Intacto" i "28 tygodni później".

Verbinski, który dla "BioShock" zrezygnował z realizacji czwartej części "Piratów z Karaibów", wiosną opuścił projekt, kiedy okazało się, że Universal nie chce wydać ponad 160 milionów dolarów na produkcję. Aby obniżyć koszty, studio postanowiło zrealizować film poza granicami USA, na co nie mógł się zgodzić Verbinski, który jednocześnie pracować miał nad animacją "Rango". Po tych zamieszeniach wielu uznało, że "BioShock" podzieli los "Halo" ? filmu, który wyprodukować miał Peter Jackson, a który nigdy nie powstał. Rozmowy Universalu z Fresnadillo sugerują jednak, że studio bardzo chce realizacji "BioShock".

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 25, 2009, 00:41:13 am »
Batman Arkham Asylum będzie kolejnym filmem czy to tylko gra się tak nazywa?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 08, 2009, 12:33:13 pm »
  PoP ma się szansę (i to dużą) stać najlepszą egranizacją. Gracze, jako tacy winni być zachwyceni.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 21, 2010, 11:33:47 am »
Napisze to w drugim temacie POLECAM JAK JASNA CHOLERA fanowski film Metal Gear Solid :) Klimat wylewa się litrami.

mateo

  • Gość
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 22, 2010, 18:34:31 pm »
nawet gdyby Uwe Boll stworzył ekranizacje MGS'a, to byś sikał po majtkach. :hihi:

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Growe filmy...
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 22, 2010, 23:48:40 pm »
 :roll: